Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δε κατεχω γρι απο ζωδια αλλα σας αγαπω πολυυυυυυυυυυ ολες!!!!!!!!ε και την αθηνα μωρε κι ας ειναι συντοπιτισσα με την πεθερα τι να κανουμε!!!ενα λαθος εκανε θα την συγχωρησουμε!!! Razz Razz Razz
τα μικρα μου με εχουν γραμμενη!!!δε ξυπναν με τιποτα!εγω τα φιλαω κι αυτα με σπρωχνουν!!!!!! αντε καλε υπναρουδικα ξυπνηστε!!!!!!!!!! Sleep Sleep

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και η δικιά μου είναι Λέων και η μαμά μου.
Ρε Εύα η Γωγώ δεν έχει κοιμηθεί καθόλου και κλωτσοπηδάει σαν το κατσίκι.Άσε που δεν μπόρεσα και να σφουγγαρίσω.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Και η δικιά μου είναι Λέων και η μαμά μου.
Ρε Εύα η Γωγώ δεν έχει κοιμηθεί καθόλου και κλωτσοπηδάει σαν το κατσίκι.Άσε που δεν μπόρεσα και να σφουγγαρίσω.

παρε την ελενη δωσε τη γωγω για 2 μερες!!!
υγ θα το εκτιμουσα αν της μαθαινες να μασαει και τπτ!!!!!!!!!
α να ξερεις κιολας η δικη μου οταν κλωτσοπηδαει βελαζει κιολας!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εγω δε κατεχω γρι απο ζωδια αλλα σας αγαπω πολυυυυυυυυυυ ολες!!!!!!!!ε και την αθηνα μωρε κι ας ειναι συντοπιτισσα με την πεθερα τι να κανουμε!!!ενα λαθος εκανε θα την συγχωρησουμε!!! Razz Razz Razz
τα μικρα μου με εχουν γραμμενη!!!δε ξυπναν με τιποτα!εγω τα φιλαω κι αυτα με σπρωχνουν!!!!!! αντε καλε υπναρουδικα ξυπνηστε!!!!!!!!!! Sleep Sleep

Και εγω σ αγαπαωωωωωω χιχιχι!!! Ολες σας ειστε ιδιαιτερα πλασματα! Οσο για τα ζωδια ουτε εγω ξερω μονο το δικο μου και του γιου μου χαχαχαχα!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι σας κόβω να βρικολακιάζετε το βράδυ απο την αυπνία! αχαχαχα ξύπνησαν ή ακόμα? αχ τώρα που το λες και εγώ νυστάζωωωω πολύ!

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερααααααααααααα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 215994

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κι απο εμενα Very Happy
Τι κανετε;; Εμεις σε λιγο θα ετοιμαστουμε για βολτουλα αν δεν μου κνει σχεδεια ο μικρος!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!βασουλα καλη βολτιτσα!!!εγω ειπα να κανω καμια δουλεια σημερα μιας που ειμαι πρωι στο σπιτι!κι ετσι σκουπισα τα μπαλκονια,απλωσα ρουχα,καθαρισα την κουζινα,σκουπισα το σπιτι και τωρα παω να ξανασκουπισω το μπαλκονι γιατι η μικρη μου κατι εψαχνε μεσα στη γλαστρα και εβγαλε ολο το χωμα εξω!τη ρωτησα αν το βρηκε και ειπε "ναι-οκο" αμα καταλαβε καμια ας μου πει τι ειπε!εγω το μονο που καταλαβα ειναι οτι ή θα μαζεψω τις γλαστρες ή θα σκουπιζω συνεχεια!!! Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας!

Εύα η Λένια είπε: Ναι βρήκα τον φίλο μου τον Όκο το σκουλίκι. Very Happy

Σε λίγο περιμένουμε τον παιδίατρο έτσι για να μας δει.Η μικρή σαβουριάζει πάλι ένα μήλο.Έκανε και πολλά τσίσα στο γιο γιό το πρωί και είμαι χαρούμενη.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας γεια σας!
Εγώ πάλι στη δουλειά! Πριν λίγο ήρθα.
Δε θα τη βγάλουμε καθαρή την εβδομάδα μου φαίνεται....
Φοβάμαι μην κολλήσω κιόλας, κι όχι για μένα αλλά για το νινί μου.
Τες πα.

Ευάκι η μικρή σου μήπως έχει τάσεις κηπουρικής? Πρόσεχέ τη μη φάει χώμα (εγώ το έκανα αυτό μικρή tongue
Όσο για το σκουλήκι πρόσεχε μην το φάει και αυτό... Shocked Laughing Laughing

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν βρήκα τη λύση στο πρόβλημα της Σοφίας - που δε μπορεί να διαβάσει τα ποστς γιατί βγαίνουν το ένα πάνω στο άλλο.

Πρέπει να χρησιμοποιήσει άλλο browser.
Πχ με τον Internet Explorer μου τα έβγαζε κι εμένα σκατά (ή και καθόλου)
Όταν όμως άνοιξα το Google Chrome όλα ήταν οκ.
Δοκιμάστε το.
Αν δεν το έχετε εγκατεστημένο, κάντε απλά ένα search στο google και κατεβάστε το. Τζάμπα είναι.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Λοιπόν βρήκα τη λύση στο πρόβλημα της Σοφίας - που δε μπορεί να διαβάσει τα ποστς γιατί βγαίνουν το ένα πάνω στο άλλο.

Πρέπει να χρησιμοποιήσει άλλο browser.
Πχ με τον Internet Explorer μου τα έβγαζε κι εμένα σκατά (ή και καθόλου)
Όταν όμως άνοιξα το Google Chrome όλα ήταν οκ.
Δοκιμάστε το.
Αν δεν το έχετε εγκατεστημένο, κάντε απλά ένα search στο google και κατεβάστε το. Τζάμπα είναι.

Χάκερ............. Razz Razz Razz Very Happy

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άσχετο: Είναι ένα θέμα που λέει "Τροφές που κάνουν τζιζ στο θηλασμό"
Και κάθε φορά που πάω πάνω κάτω και το πιάνει το μάτι μου, λέω "ωχ κάποια θέλει να μου πει κάτι???"

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άμαν ήταν έτσι οι χάκερς...

Την τύφλα μου δεν ξέρω...
Εδώ το netbook που αγόρασα τα Χριστούγεννα, έχει Office 07 κι όταν το άνοιξα λέω "ωχ αμάν! Πού πήγαν τα μενού????"
Και δηλώνω και expert πανάθεμά με....

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Δεν ψηλώσαμε καθόλου.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Πήρε 700gr και ελάχιστα το κεφάλι αλλά ύψος καθόλου Crying or Very sad Δύο μήνες μετά την προηγούμενη μέτρηση...στεναχωρήθηκα...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κι απο μενα!μια ησυχη εφημερια,ενα πρωινο στο τρεξιμο,πολλες εκκρεμοτητες τακτοποιηθηκαν και τωρα σπιτι θα τα βαλω για υπνο!
αθηνα τι στεναχωριεσαι καλε?και το υψος και το κεφαλακι τους ειναι λιγο δυσκολο να τα μετρησεις καλα οσο μεγαλωνουν!ασε που ειδικα το κεφαλακι θα αρχισει να μεγαλωνει ελαχιστα!!!σκεψου τι κεφαλες θα ειχαμε αν μεγαλωνε με τις αρχικες ταχυτητες συνεχως!!!τα δικα σας δλδ γιατι η δικη μου απο 10 μηνων εριξε ταχυτητα!σκεψου τωρα με το ζορι ειναι 45,5 ποντους!της γωγως ποσο ειναι?
και 700 γραμ για 2 μηνες μια χαρα μου ακουγεται!!!η δικη μου το προηγουμενο διμηνο εβαλε μονο 100!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked
σφραγισα και το δοντι σημερα!επιτελους τελος!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
η γωγω κατουραει στο γιογιο?η δικη μου οταν την βαζω κατουραει αλλα δε μου το λεει αυτη,ουτε καν οταν τα κανει πανω της δε μου λεει!φιλακια!
αγγελικη και εγω το ιδιο παθαινω με αυτο το θεμα!!!καλα η μικρη σου ειναι φοβερο μωρο ε??!!?!?!?!!?!φιλακι και σε σενα!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!
Μόλις ήρθαμε απο το ΙΚΑ,φάγαμε ένα τοστάκι ήπιαμε κι ένα γάλα και τώρα κοιμόμαστε.
Εύα μου κι εμένα δεν το λέει όταν τα κάνει στην πάνα.Μόνο οταν τη ρωτάω "πού κάνουμε τσίσα" μου λέει "γιαγια" = γιο γιο, πού είναι της λέω και με πάει στο μπάνιο.Το καλό είναι οτι δεν σηκώνεται με τίποτα αν δεν τελειώσει.Έστω και μια σταγόνα να έχει να κάνει ακόμα φωνάζει "τθθθθθθθθθ" = τσίσα.Το κακό είναι οτι δεν έχει καταλάβει τι κάνει.Αλλά μου φτάνει τόσο.Η εντατική εκπαίδευση θα γίνει το καλοκαίρι.
ΑΑ με γειά το δόντι!!!
(ΥΣ. το κεφάλι είναι 49,2cm.Δε με νοιάζει το βάρος και το κεφάλι,όσο το οτι δεν ψήλωσε)

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα καλε σε στεναχωρει που δε ψηλωσε!θα καμπουριασε,θα ζαρωσε και δε θα μετρησε σωστα η γιατρος!ή και το αναποδο!μπορει την προηγουμενη φορα να τεντωθηκε λιγακι το μωρο και το εβγαλε ψευδως ψηλοτερο!
εμενα παλι στο γιογιο δε πολυθελει να καθεται!μεσα σε 2 λεπτα και πολυ λεω εχει κατουρησει αλλα αν δεν εχει δε καθεται με τιποτα!εχουμε και κατι βρακακια με την τινκερμπελ και την μινι και κατι με τουιτι και τρελαινομαι στη σκεψη οτι ο μικροσκοπικος μας κωλος θα φοραει βρακακι και θα τρεχαλαει πανω κατω το καλοκαιρι!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερααααα!!!! Πως ειστε;;;

Αθηνακι μην στεναχωριεσαι εμενα η γιατρος μου εχει πει οτι σε καποια μετρηση το παιδι μπορει να εχει παρει μονο βαρος η μονο υψος!

Αγγελικη η κορη σου ειναι τρελαααα!!!!

Ευα μου τι κανουν τα ζουζουνακια σου;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια χαρα ειμαστε!!!η μικρη φοραει τις παντοφλες μου και παει,της ειπα θα της ειναι στενες αλλα δε μ'ακουει!ο μεγαλος μου επιασε τον καναπε και κοιμαται αφου κατουρησε το χαλακι του μπανιου(σας εχω πει οτι οταν ξυπναει για να κατουρησει το μεσημερι παει οπου να'ναι??)
κατα τα αλλα τα ιδια!
εσεις τι κανετε?ο κωνσταντινουλης καλα ειναι?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!

Ευάκι μου σε ευχαριστώ πολύ! Είπαμε πως είναι και πολύ χοντρομπουμπούκα. Δεν ξέρω αν το διάβασες, τη φωτό την έβαλα για να δείξω τα μπούτια της που από τη γέννησή της ήταν να τα ρουφήξεις στα φιλιά!!!

Βίβιαν ήθελα να σου ευχηθώ τα περαστικά για τον Κωνσταντίνο σου αλλά εκείνη τη στιγμή ήρθε το μπος...
Πώς είστε τώρα?? Καλύτερα?
Ταλαιπωρείται πολύς κόσμος βρε κορίτσια... Και η συνάδελφός μου χάλια, αγκαλιά με το παιδάκι της στο σπίτι, προσπαθούν και το παλεύουν.

Αθηνά μου, Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 334590 που θες να πάει πια αυτό το παιδί??? Στον ουρανό?
Νομίζω πως είναι ήδη ψηλή για την ηλικία της. Ή κάνω λάθος?
Η μικρή ξανθο-μπουκλο-μαλλούσα, με τα ροδαλά χειλάκια και μαγουλάκια για φίλημα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 35468

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι μπουτια και τι μαγουλα!!!!!!!!!!!ολα για ρουφηγμα ειναι!!!φτου σας να μη την ματιασουμε!ειναι μια θεα!!!η ανιψουλα σου τι κανει?η αδερφη σου?

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 379767 ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 3/4 ΒΑΦΤΙΖΩ ΕΝΑΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 3/4 ΒΑΦΤΙΖΩ ΕΝΑΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

επειδη ειμαστε μεγαλοψυχες και επειδη ειναι λογω βαφτισης θα σε συγχωρεσουμε!!!!!!!!! Razz Razz Razz
τι κανει ο γιαννης?του περασε καθολου?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:τι μπουτια και τι μαγουλα!!!!!!!!!!!ολα για ρουφηγμα ειναι!!!φτου σας να μη την ματιασουμε!ειναι μια θεα!!!η ανιψουλα σου τι κανει?η αδερφη σου?

Μάγουλα????
Τώρα να τη δεις! Ο πεθερός μου τη φωνάζει μπουλουκάκι!

Η ανιψούλα μεγαλώνει κι αυτή. Έφτασε αισίως τα 3,5 κιλά κι έχει ψιλοστρογγυλέψει που σημαίνει ότι ομορφαίνει!!!! Δεν είναι πια το μικρό στρουμφάκι! Είναι το λίγο πιο μεγάλο! χιχιχιχιχι!
Η αδερφή μου είναι μια χεσμένη χαζοκουκουβάγια κι όλο "τσακωνόμαστε" ποιανής η κόρη είναι πιο ωραία Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 215994
Έχει πάρει κιλάκια κι αυτή... Ότι έχασε με τη γέννα, το πήρε ξανά πίσω! Προσπαθεί με το θηλασμό αν και δεν τη βλέπω πια ιδιαίτερα πρόθυμη να συνεχίσει... Αυτά. Με έπιασε η πολυλογία μου βραδιάτικο.

GEODATOU έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 379767 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 7 379767 ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 3/4 ΒΑΦΤΙΖΩ ΕΝΑΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

Πού είσαι Γεωργία μου????
Είναι καλά τα παιδάκια σου???
Κοίτα, ελπίζω μέχρι το Σεπτέμβρη (στις 24 συγκεκριμένα) να είστε όλοι καλά, γιατί τότε έχουμε τη γαμοβάφτιση και θα είστε καλεσμένοι βεβαίως βεβαίως...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις