Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
262 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 262 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Κοίτα, ελπίζω μέχρι το Σεπτέμβρη (στις 24 συγκεκριμένα) να είστε όλοι καλά, γιατί τότε έχουμε τη γαμοβάφτιση και θα είστε καλεσμένοι βεβαίως βεβαίως...

αχ μωρε που θα εισαι ολο το καλοκαιρι με την πεθερουλα θα κανονιζετε τα του γαμου!!!γουτσου γουτσου γουτσου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
καλα ντε μη βαρας!!! Razz

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:

Πού είσαι Γεωργία μου????
Είναι καλά τα παιδάκια σου???
Κοίτα, ελπίζω μέχρι το Σεπτέμβρη (στις 24 συγκεκριμένα) να είστε όλοι καλά, γιατί τότε έχουμε τη γαμοβάφτιση και θα είστε καλεσμένοι βεβαίως βεβαίως...

ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ.ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΨΙΛΟΒΡΟΧΙΤΙΔΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ!!!!ΤΙ ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι καλά τα λες!!!
Και δε σε βαράω! Αυτούς που αγαπάμε δεν τους βαράμε!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 417472

Έχω σκοπό να της "φορτώνω" τη μικρή, κι όλα να πάω να τα ψάξω μόνη μου ή με τον αντρούλη μου.
Βασικά δεν το βλέπω να τη γλιτώνω Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 679259 αλλά τες πα, δε μπορώ να σταματήσω να ελπίζω!

Σήμερα που μου κράταγε τη μικρή αυτή για να πάω στη δουλειά, μου μαγείρεψε κιόλας. Κι ενώ χθες ο Νίκος είχε κάνει φασολάκια, σήμερα αυτή τι βρήκε να κάνει? Κολοκυθάκια με πατάτες και άλλα ζαρζαβατικά.
Από το ένα λαδερό στο άλλο.
Mad
Καλά χριστιανή μου δε βλέπεις τι έχει μέσα η κατσαρόλα?
Να μας ξεκάνεις στο χέσιμο θες???
Κι είχα σκοπό να κάνω μπουτάκια κοτόπουλο στο φούρνο... Σνιφ, πάει η ιδέα στο βρόντο...
Κολοκυθάκια νερόβραστα! Μπλιαχ!

Γεωργία! Περαστικά σας! Ε τώρα έρχεται το καλοκαιράκι, θα τελειώσουν όλα. Κι από του χρόνου θα είναι καλύτερα - ελπίζω. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 417472

Θα αλλάξω τη φωτό να δείτε το μουτράκι μας πώς είναι τώρα.
Μισό να τη φορτώσω από το κινητό στο πισί.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα τζιζ πολυ ωραια τα εγραψες με τα λαδερά, ειδες μεχρι και φαγητο σου εφτιαξε η γυναικα για να το βρεις ετοιμο!!!!!

Τι κανετε κορίτσια;;;;;
Εγω τωρα τελειωσα το σιγυρισμα και τα χω παιξει απο την νυστα αλλα πρεπει να περιμενω να παει 12 να ταισω τον μπεμπακο μου.

Το πρωι πηγαμε για εμβολιο και τι να σας πωωωωωωω εκλαιγε πολυ μα παρα πολυ τον πονεσε πολυ το φαρμακο, εκλαιγε σπαρακτικα και εβγαζε και δακρυα, το βλεπα και σπαραζε η καρδουλα μου Sad
Πήρε 700 γρ αυτον το μηνα η παιδιατρος μου ειπε πως ειναι μια χαρα το παιδακι μου!!!!
Νυσταζω τωρα πολυ κοριτσια μα παρα πολυυυυυυυυ ειμαι ετοιμη να πεσω κατω απο την κουραση!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου είδες τι αχάριστη γαϊδούρα είμαι???
Φτου μου!

Κι εγώ νυστάζω και όλως περιέργως δύο μέρες τώρα η μικρή κοιμάται από τις 9 και περιμένω πότε θα ξυπνήσει για να την κάνω μπάνιο και να τη βάλω για ύπνο στο κρεβάτι της (γιατί ως τώρα κοιμόταν στο ρηλάξ).
Θα γράφω στα μωράκια τα υπόλοιπα.

Βασούλα ποιο εμβόλιο κάνατε?
Ήταν το δεύτερο έτσι??
Μη μου πεις για "τι" είναι. Το όνομα του φαρμάκου θέλω.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι τωρα σωθηκες τζιζ μου δεν θυμαμαι, θα το κοιταξω αυριο και θα σου πω!!!
Αχ τι θα κανω τωρα μου λες;;;; κοιμαμαι ορθια και δεν θελω να ξυπνησω τον ανδρα μου, τον ειχε ολη μερα, πριν τον ταισε, τον ερεψε και το πρωι πρεπει να κυπνησει πολυ νωρις για δουλεια!!!!!
Εντωμεταξυ κανει και 10 ωρες να ρευτει!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!

Ευάκι μου σε ευχαριστώ πολύ! Είπαμε πως είναι και πολύ χοντρομπουμπούκα. Δεν ξέρω αν το διάβασες, τη φωτό την έβαλα για να δείξω τα μπούτια της που από τη γέννησή της ήταν να τα ρουφήξεις στα φιλιά!!!

Βίβιαν ήθελα να σου ευχηθώ τα περαστικά για τον Κωνσταντίνο σου αλλά εκείνη τη στιγμή ήρθε το μπος...
Πώς είστε τώρα?? Καλύτερα?
Ταλαιπωρείται πολύς κόσμος βρε κορίτσια... Και η συνάδελφός μου χάλια, αγκαλιά με το παιδάκι της στο σπίτι, προσπαθούν και το παλεύουν.

Αθηνά μου, Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 334590 που θες να πάει πια αυτό το παιδί??? Στον ουρανό?
Νομίζω πως είναι ήδη ψηλή για την ηλικία της. Ή κάνω λάθος?
Η μικρή ξανθο-μπουκλο-μαλλούσα, με τα ροδαλά χειλάκια και μαγουλάκια για φίλημα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 35468

Καλα ειναι κοριτσακι μου ευτυχως! Συνεχιζουμε την αντιβωση και παει μια χαρα! Εχω λιωσει με την φωτο της μικρης σου! Ειναι υπεροχη! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 669659 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 669659 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 669659 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 669659 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 8 669659

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου εγώ στη θέση σου δε θα περίμενα να ρευτεί.
Να σε ρωτήσω. Τρώει αργά?
Εμένα ρεύεται πολύ γρήρορα αλλά τρώει και πολύ λαίμαργα.

Βίβιανάκι πολύ χαίρομαι που είναι καλά ο μικρός. Η μικρή σου ευτυχώς δεν κόλλησε τίποτα ε?
Η φωτό με την κορδέλα σου αρέσει? Γιατί πριν είχα μια άλλη.
Αλλά κι εσένα η δικιά σου στο έχω πει: είναι σαν καρδούλα! Όλη η φατσούλα της έχει το σχήμα καρδούλας!
Φτου φτού!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Βασούλα μου εγώ στη θέση σου δε θα περίμενα να ρευτεί.
Να σε ρωτήσω. Τρώει αργά?
Εμένα ρεύεται πολύ γρήρορα αλλά τρώει και πολύ λαίμαργα.

Βίβιανάκι πολύ χαίρομαι που είναι καλά ο μικρός. Η μικρή σου ευτυχώς δεν κόλλησε τίποτα ε?
Η φωτό με την κορδέλα σου αρέσει? Γιατί πριν είχα μια άλλη.
Αλλά κι εσένα η δικιά σου στο έχω πει: είναι σαν καρδούλα! Όλη η φατσούλα της έχει το σχήμα καρδούλας!
Φτου φτού!!!

Οχι κοριτσακι μου ευτυχως δεν κολλησε!! Και η πρωινη μου αρεσε ηθελα να δαγκωσω μπουτακι αλλα αυτη με την κορδελα ειναι η καλυτερη! Ειναι μια κουκλα η κορουλα σου!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια Very Happy
Vivian είναι άρρωστος ο Κωνσταντίνος;;;
Τώρα το πήρα χαμπάρι, περαστικούλια του!!
Εμένα τη νύχτα έβηξε κάπου στις 4 φορές, τώρα το πρωί όχι, τι ειναι τούτο πάλι;;;
Tziz μέχρι τα 100 τρώει λαίμαργα τα υπόλοιπα σιγά-σιγά!!

Maraki_D

Maraki_D
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια κορίτσια!!! Ο μικρός κοιμάται ακόμη!!! Εγώ έχω μόνο τα πιάτα και σιδέρωμα!!! Τί ευτυχία...... Ψιχαλίζει εδώ, όμορφη μέρα....

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαράκι κι εμένα κοιμάται κι εγώ έχω σίδεροοοοοοο και πλυντηριο να βάλω και ένα σωρό δουλειές γιατί εχθες δεν άντεξα και τα άφησα στη μέση!!
Ψιχαλίζει κι εδώ το ρημάδι και έλεγα να έβγαινα βολτούλα με τον μπεμπάκο μου!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρααααααααα όλη μέρα! βρέχει σήμερα και είναι τόοοοοσο όμορφα!

τι κάνετε κορίτσια μου? τώρα καθόμουν και διάβαζα τα νέα σας!
Τζιζ η μικρή σου είναι πολύ όμορφη, με την κορδελίτσα της, σκέτη γλύκα, την άλλη φωτό που λες δεν την πρόλαβα ρε γμτ!
άσχετο αλλά το google chrome που λες είναι πολύ καλό και εγώ αυτό έχω,πάει σφαίρα.
Βασούλα μου πώς πάει ο μικρός? συνεχίζει κανονικά να κοιμάται?

εμείς προχθές το βράδυ είχαμε "πάρτι", κάτι είχε πιάσει ο Νίκος στο πάρκο το απόγευμα και το βράδυ κατά τις 12 τον έπιασε μια απίστευτη φαγούρα στις παλάμες, πρήστηκε κιόλας το ένα χέρι, και έκλαιγε μέχρι τις 2 τα ξημερώματα! και το πρωί πάλι κλάμα! ευτυχώς τώρα είναι λίγο καλύτερα! και νυστάζω συνέχεια ρε γμτ από προχθές!

Maraki_D

Maraki_D
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κορίτσια, ξανάπιασε κρύο ή εμένα μου φαίνεται? Δεν άντεξα να ανοίξω το σπίτι πάνω από μια ώρα σήμερα, είμαι με κάλτσες και φόρμες και το μικρό τον έχω ακόμη με κουβέρτα. Εν τω μεταξύ το πασαδάκι μου ακόμη μέτρα στον καναπέ παίρνει!!! Αφού μέτρησε το φάρδος, τώρα μετράει το μήκος!!! Αλλά κοιμάται τόσο ήρεμα που δεν μου κάνει καρδιά να τον ξυπνήσω......

Α, δεν σας είπα!!!!!!! Χθες γνώρισα μια μανούλα από δω μέσα, τη Μαίρη. Ο Δημήτρης έπαθε πλάκα, μέχρι το βράδυ πήγαινε στην πόρτα και κοιτούσε μήπως έχει κρυφτεί (το' χει μάθει από τη θεία του) και το βράδυ κοιμήθηκε αγκαλιά με τον Πατατούλη που του έφερε η Μαίρη. Τέτοιον έρωτα!!! Αλλά δικαιολογείται!!! Σαν τα κρύα τα νερά το κορίτσι, όμορφη, γλυκομίλητη... Ο Μήτσος που δεν πάει στην αγκαλιά της γιαγιάς του, έκατσε δίπλα από τη Μαιρούλα και της έπιανε και το πόδι!!! Τρελά γέλια!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαράκι! ναι όντως σήμερα έχει ψύχρα, ε εντάξει λογικό αφού βρέχει και από το πρωί!
εγώ γιατί λειτουργώ ανάποδα και όποτε βλέπω τον καιρό να χαλάει και να βρέχει, θέλω να πάω έξω βόλτα και να απολαμβάνω τη βροχή? αχαχαχα η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά! Laughing
και μιας και με τον γιο μου δεν μπορώ να πάω πουθενά μες στην βροχή, θα τον βουτήξω τώρα και θα πάμε μέχρι το σούπερ μάρκετ, από το τίποτα καλό είναι και αυτό! Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το παιδακι μου ειναι αρρωστουλι Sad εχω λιγο πανικοβληθει γιατι ειμαι πρωτη φορα μαμα και ειναι μικρουλι και δεν εχω ιδεα, η γιατρος ειπε να του δωσω ντεπονακι για παιδακια και φυσιολογικο ορο.
Εβηχε 3-4 μερες και εχθες καναμε το εμβολιο, ενταξει το 37 μπορει να ειναι απο το εμβολιο αλλα ο βηχας ειναι μερες!!!
Καλημερα κοριτσια!!!

Maraki_D

Maraki_D
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα Βασούλα, μη φρικάρεις γιατί το καταλαβαίνει και θα φοθηθεί και το μωρό. Ο ορός είναι δύσκολο πράγμα, κι όσο μεγαλώνουν τόσο δυσκολεύει, εμάς μας ταράζει στις κλωτσιές για να καταφέρουμε να του βάλουμε. Είναι όμως η καλύτερη λύση για να μη μπουκώσει χειρότερα... Κουράγιο και δύναμη!!! Περαστικούλια του!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου καλημέρα και από εδώ!
έλα μην στεναχωριέσαι,το ξέρω ότι έχεις πανικοβληθεί, εδώ πανικοβάλομαι εγώ ακόμα που είναι κοτζάμ παιδί ο Νίκος!
βάζε του ορό να ανοίγει η μυτούλα, δώστου και ντεπονάκι, το 37 δεν είναι πυρετός, άσε που είναι λογικό από το μπούκωμα να σου κάνει δέκατα, δώστου εσύ ντεπόν, να μην ανέβει κιόλας γιατί ειναι μικρούλης, και όλα καλά θα πάνε, θα αναρρώσετε γρήγορα,και θα είστε μια χαρά και πάλι! περαστικούλια σας κοριτσάκι μου!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!
Σήμερα είναι τα γεννέθλια του αντρούλη μου! Κλείνει τα 38 κι εγώ παραλίγο να το ξεχάσω!

vasoula έγραψε: Tziz μέχρι τα 100 τρώει λαίμαργα τα υπόλοιπα σιγά-σιγά!!
Ναι κι εμένα έτσι κάνει Very Happy

Μαρία έγραψε:Τζιζ η μικρή σου είναι πολύ όμορφη, με την κορδελίτσα της, σκέτη γλύκα, την άλλη φωτό που λες δεν την πρόλαβα ρε γμτ! ....

Σε ευχαριστώ πολύ Μαρία μου! Δεν έχασες και τίποτα. Απλά έδειχνε τα μπούτια της η τσιτσιολίνα!

vasoula έγραψε: Το παιδακι μου ειναι αρρωστουλι Sad εχω λιγο πανικοβληθει γιατι ειμαι πρωτη φορα μαμα και ειναι μικρουλι και δεν εχω ιδεα, η γιατρος ειπε να του δωσω ντεπονακι για παιδακια και φυσιολογικο ορο.
Εβηχε 3-4 μερες και εχθες καναμε το εμβολιο, ενταξει το 37 μπορει να ειναι απο το εμβολιο αλλα ο βηχας ειναι μερες!!!
Καλημερα κοριτσια!!!

Ρε Βασούλα!!! Κι εμένα!!!! Έχει βηχαλάκι που ακούγεται σα βράσιμο! Και φτερνίζεται κιόλας! Πάντως ζεστή δεν είναι και είναι και ευδιάθετη.

Maraki_D έγραψε: Ο ορός είναι δύσκολο πράγμα, κι όσο μεγαλώνουν τόσο δυσκολεύει, εμάς μας ταράζει στις κλωτσιές για να καταφέρουμε να του βάλουμε.

Εμάς δεν κλαίει! Ίσα ίσα που της αρέσει κιόλας! Ειδικά ο αποφρακτήρας! Να δείτε πως κάθεται να της πάρω τις μυξούλες! Έχει πολύ πλάκα! Μάλλον έχει καταλάβει ότι είναι για καλό -αναπνέει καλύτερα μετά- κι έτσι είναι χαρούμενη!
Βέβαια είναι μικρούλα ακόμα. Ίσως αργότερα να δυσανασχετεί, δεν ξέρω...

Διάλειμμα για φαί!
Τα λέμε σε λίγο!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Ευάκι καλά τα λες!!!
Και δε σε βαράω! Αυτούς που αγαπάμε δεν τους βαράμε!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Έχω σκοπό να της "φορτώνω" τη μικρή, κι όλα να πάω να τα ψάξω μόνη μου ή με τον αντρούλη μου.
Βασικά δεν το βλέπω να τη γλιτώνω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αλλά τες πα, δε μπορώ να σταματήσω να ελπίζω!

Σήμερα που μου κράταγε τη μικρή αυτή για να πάω στη δουλειά, μου μαγείρεψε κιόλας. Κι ενώ χθες ο Νίκος είχε κάνει φασολάκια, σήμερα αυτή τι βρήκε να κάνει? Κολοκυθάκια με πατάτες και άλλα ζαρζαβατικά.
Από το ένα λαδερό στο άλλο.
Mad
Καλά χριστιανή μου δε βλέπεις τι έχει μέσα η κατσαρόλα?
Να μας ξεκάνεις στο χέσιμο θες???
Κι είχα σκοπό να κάνω μπουτάκια κοτόπουλο στο φούρνο... Σνιφ, πάει η ιδέα στο βρόντο...
Κολοκυθάκια νερόβραστα! Μπλιαχ!

Γεωργία! Περαστικά σας! Ε τώρα έρχεται το καλοκαιράκι, θα τελειώσουν όλα. Κι από του χρόνου θα είναι καλύτερα - ελπίζω. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Θα αλλάξω τη φωτό να δείτε το μουτράκι μας πώς είναι τώρα.
Μισό να τη φορτώσω από το κινητό στο πισί.

απαπαπα αχαριστια!!!!!!!!!!!!!!εμενα καλε (πριν 2,5 χρονια) που γυρισα απο τη δουλεια 4 παρα το μεσημερι ειχε ταισει το παιδι χθεσινο φαι και οταν ρωτησα "τι τρωμε?" μου ειπε με πολλη φυσικοτητα "σε περιμενα να μαγειρεψεις"!!!!!!!!!!!!!! cyclops cyclops cyclops cyclops
αλλα ζεις και σε μεγαλο διλημα!!!!
λαδερο ήήήήήήήή λαδερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
δε ξερω τι θα διαλεγα!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz
καλα η μικρη ειναι τελεια!!!
βασουλα μια χαρα αναπτυξη ειχε το παιδι!!!
για το βηχαλακι τι ανησυχεις?αφου ετσι κι αλλιως ο παιδιατρος το ακροαστηκε και αν ειχε κατι θα σου ελεγε!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα σας!!!
Περαστικά στις αρρωστούλες και τα αρρωστάκια!!!
Επίσης πολύ χάρηκα που είδα οτι μπήκε η Γεωργία!

Εμείς είμαστε τσακωμένες με τη Γωγώ αλλά αυτή τώρα μου κάνει γλύκες να τα ξαναβρούμε.Σκαρφάλωσε και στο τραπεζάκι.Απο χτες ανεβοκατεβαίνει στο τραπεζάκι και τις καρέκλες.Το πάλευε καιρό αλλά εχτές το κατάφερε και σήμερα όλο την κυνηγάω μη γκρεμοτσακιστεί.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Καλησπέρα σας!!!
Περαστικά στις αρρωστούλες και τα αρρωστάκια!!!
Επίσης πολύ χάρηκα που είδα οτι μπήκε η Γεωργία!

Εμείς είμαστε τσακωμένες με τη Γωγώ αλλά αυτή τώρα μου κάνει γλύκες να τα ξαναβρούμε.Σκαρφάλωσε και στο τραπεζάκι.Απο χτες ανεβοκατεβαίνει στο τραπεζάκι και τις καρέκλες.Το πάλευε καιρό αλλά εχτές το κατάφερε και σήμερα όλο την κυνηγάω μη γκρεμοτσακιστεί.

γουελκαμ του δε κλαμπ!!!
πεφτει τρελο κυνηγητο λεμε!!!εμενα εχει 2 μηνες που ανεβαινει παντου και εχει αρχισει τις τρελες μαγκιες!ανεβαινει στον καναπε και μετα στα μαξιλαρια και γυριζει τουμπα και χωνεται αναμεσα στα μαξιλαρια της πλατης και την πλατη!και αφου πεταξει τα μαξιλαρια κατω ανεβαινει στα μπρατσα και πηδαει-γλιστραει απο τα μπρατσα στο πλακακι!και υστερα σκεφτεσαι τι καλα ηταν μικρα!και ελεγα ποτε θα μεγαλωσει και ποτε θα μεγαλωσει! Laughing

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άσε ρε γμτο.Αυτό με τον καναπέ το κάνει καιρό.Πατάει σε ένα στέπερ που έχω δίπλα και μετά πηδάει πάνω απο το μπράτσο στα μαξιλάρια.Κατεβαίνει και ξανά.Εμένα με λούζει κρύος ιδρώτας μη σπάσει κανένα σβέρκο έτσι όπως πέφτει με τα μούτρα αλλά δεν μου αρέσει να την έχω όλο μη και μη.

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω θα σας πω καλησπερα!!!!τη κανεται? πως ειστε?εχω να μπω αρκετο καιρο γιατι δεν προλαβαινω .αλλα ειπα μπας και ξεκινησω παλι γιατι μου εχετε λειψει!!!συγουρα δεν με ξερετε πολλες γιατι βλεπω οτι εχουν μπει και καινουρια προσωπα!!!λοιπον σας καλοσοριζω ολλες σας!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολη μερα τρεμει η ψυχη μου μην πεσει!μολις της λεω κατεβα απο τον καναπε κατεβαινει αμεσως αλλα ετσι και δεν την κοιταω ανεβαινει παλι!!!μου κανει και αυτο με την ανασα της και τρεμω μη χτυπησει και το ξανακανει.αυριο εχω παιδιατρο και εχω αγχος που θα κανουμε μαντου γιατι τσουζει η ατιμη και αν πονεσει πολυ θα μου το ξανακανει!!!
που χαθηκες βρε ελενη?τι κανουν οι αντρες και η κοπελια σου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις