Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
201 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 201 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:εγω θα σας πω καλησπερα!!!!

Καλώς το κορίτσι!Ο λαός καλά; Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 417472

Εύα γρήγορα αγκαλίτσα μετά το τσίμπημα.Ξέρεις εσύ.Τίποτα δε θα κάνει μην αγχώνεσαι.Έχε και το νερό έτοιμο καλού κακού.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
naysika έγραψε:εγω θα σας πω καλησπερα!!!!

Καλώς το κορίτσι!Ο λαός καλά; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εύα γρήγορα αγκαλίτσα μετά το τσίμπημα.Ξέρεις εσύ.Τίποτα δε θα κάνει μην αγχώνεσαι.Έχε και το νερό έτοιμο καλού κακού.


καλα εννοειται οτι θα εχω νερο μαζι μου!!!
αντε να δω και ποσο εβαλε αυτο το διμηνο!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας ομορφουλες μου!! Τι κανετε;

Βασουλα περαστικα στο αγαπακι σου!

Λενακι μου επιτελουυυυς ηρθεεεεες!!!

Ευακι και Αθηνακι Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 334590

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλησπερα κορίτσια κι ευχαριστω παρα πολυ Very Happy Very Happy
Ευτυχως δεν εχει παει παραπανω απο 37 και εδω και ωρες ειναι 36.5 αρα πολυ πιθανον να ηταν απο το εμβολιο!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΘΗΝΟΥΛΑ,ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΑΚΙ.ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.ΑΝΤΕ ΕΥΑΚΙ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΘΗΝΑ.ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Kαλησπερα κορίτσια κι ευχαριστω παρα πολυ Very Happy Very Happy
Ευτυχως δεν εχει παει παραπανω απο 37 και εδω και ωρες ειναι 36.5 αρα πολυ πιθανον να ηταν απο το εμβολιο!!

Ναι κοριτσακι απο το εμβολιο ηταν μην αγχωνεσαι!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΘΗΝΟΥΛΑ,ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΑΚΙ.ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.ΑΝΤΕ ΕΥΑΚΙ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΘΗΝΑ.ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.


Καλησπέρα ή μάλλον
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Γεωργία μου, με την Αθηνούλα κατάφερα να συναντηθώ και να πιούμε έναν καφεδάκο - στο σπίτι της- παρέα με τη μικρή ξανθομπουκλομαλλούσα γαλανομάτα (?) Γωγούλα και το μικρό κλαψιαρογκρινιάρικο νινί μου.
Με εσένα πότε????
Πες μας πότε μπορείς να το κανονίσουμε!
Θέλω τόσο πολύ να τα πούμε!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 379767

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ,ΑΡΚΕΙ ΑΝ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΘΗΝΟΥΛΑ,ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΑΚΙ.ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.ΑΝΤΕ ΕΥΑΚΙ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΘΗΝΑ.ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.

θα κατεβω καποια στιγμη,αρραβωνιαζεται και μια φιλη μου οποτε δε θα με γλιτωσετε!!!!
καλημερα!!!!!!!!ρεπαρω και σερφαρω!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
vasoula έγραψε: Kαλησπερα κορίτσια κι ευχαριστω παρα πολυ Very Happy Very Happy
Ευτυχως δεν εχει παει παραπανω απο 37 και εδω και ωρες ειναι 36.5 αρα πολυ πιθανον να ηταν απο το εμβολιο!!

Ναι κοριτσακι απο το εμβολιο ηταν μην αγχωνεσαι!!!

Vivianaki ταλαιπωρηθηκε πολυ και ταλαιπωρειται το μωρακι μου, εχει μηξουλες αλλα εσωτερικα δηλαδη πως να το εξηγησω τωρα, δεν ειναι βουλωμενη η μυτουλα αλλα εσωτερικα ακουγονται οι μυξουλες, του βαζω ορο φτερνιζεται και τις βγαζει και επισης βηχει κιολας, κοιμαται βεβαια αλλα με δυσκολια!!!!

Καλημερα σε ολες κορίτσια!!!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολον τον κοσμο !!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεραααααααα

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπεροκαλημέρα σε όοοολες!

Κορίτσια θα τρελαθώωωω!!!Καλά δε θα τρελαθώ ακόμα να δω πρώτα πόσες φορές και αν θα το ξανακάνει.
Πριν λίγο μου λέει η μικρή "μαμά γιαγιά"
Της λέω "η γιαγιά είναι σπίτι της αγάπη μου" Μου ξαναλέει με νευριασμένο ύφος "γιαγιάααααα" και πάει και χτυπάει την πόρτα της τουαλέτας.Την πήγα μέσα και πήρε το γιογιό.Την ξεβράκωσα και τι να δω..μετά απο 2,5 ώρες η πάνα θεόστεγνη!!!! ShockedΈκατσε στο γιογιό έκανε τσίσα και σηκώθηκε κι έφυγε. Shocked Μετά την κυνηγούσα για να τη ντύσω Very Happy
Αχ αυτά τα ωραία σήμερα!
Εύα θα έρθεις;;;Τι ωραίααα!!!!!!cheersΠότε;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!! μπραβο στο κοριτσι μας!!!!!!!!!! μπραβο και στη μαμα του (που δεν το εχασες τελειως εννοω!!! Razz Razz Razz )
αληθεια ποσο καιρο την εβαζες στο γιογιο για να το εμπεδωσει?
ετσι λεω να ερθω!με θελετε???δε ξερω ποτε αλλα σιγουρα μεσα στο 11 θα ερθω!ακομη κι αν δε γινει ο γαμος και τον αφησουν για ανοιξη τα παιδια εγω θα ερθω!!!δε με γλιτωνεις!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όποτε έρχομαι στον υπολογιστή σήμερα όλο έξω είναι.Κάθε φορά για να γράψω ή να διαβάσω ανοιγοκλείνω το ρούτερ.Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 679259

Ευάκι έγραψε:ποσο καιρο την εβαζες στο γιογιο για να το εμπεδωσει?
Εντατικά και με πρόγραμμα την ξεκίνησα την προηγούμενη εβδομάδα.Πρωί μετά το γάλα- απόγευμα μόλις ξυπνήσει και κάποια στιγμή το βραδάκι.

Ευάκι έγραψε:ετσι λεω να ερθω!με θελετε???.....δε με γλιτωνεις!!!


Ωωωωωχ... flower tongue

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:


Εντατικά και με πρόγραμμα την ξεκίνησα την προηγούμενη εβδομάδα.Πρωί μετά το γάλα- απόγευμα μόλις ξυπνήσει και κάποια στιγμή το βραδάκι.


να κανω ονειρα για την επομενη βδομαδα εγω δλδ?εγω ξεκινησα αυτη τη βδομαδα να τη βαζω!στο ξαναζητησε να κατουρησει στο γιογιο???

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Καλησπεροκαλημέρα σε όοοολες!

Κορίτσια θα τρελαθώωωω!!!Καλά δε θα τρελαθώ ακόμα να δω πρώτα πόσες φορές και αν θα το ξανακάνει.
Πριν λίγο μου λέει η μικρή "μαμά γιαγιά"
Της λέω "η γιαγιά είναι σπίτι της αγάπη μου" Μου ξαναλέει με νευριασμένο ύφος "γιαγιάααααα" και πάει και χτυπάει την πόρτα της τουαλέτας.Την πήγα μέσα και πήρε το γιογιό.Την ξεβράκωσα και τι να δω..μετά απο 2,5 ώρες η πάνα θεόστεγνη!!!! ShockedΈκατσε στο γιογιό έκανε τσίσα και σηκώθηκε κι έφυγε. Shocked Μετά την κυνηγούσα για να τη ντύσω Very Happy
Αχ αυτά τα ωραία σήμερα!
Εύα θα έρθεις;;;Τι ωραίααα!!!!!!cheersΠότε;

Μπράβο στην μικρουλα σας athin, το γιαγια ομως που κόλλαγε δεν καταλαβα; Εννουσε πως της το εμαθε η γιαγια;;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:
Athin@ έγραψε:Καλησπεροκαλημέρα σε όοοολες!

Κορίτσια θα τρελαθώωωω!!!Καλά δε θα τρελαθώ ακόμα να δω πρώτα πόσες φορές και αν θα το ξανακάνει.
Πριν λίγο μου λέει η μικρή "μαμά γιαγιά"
Της λέω "η γιαγιά είναι σπίτι της αγάπη μου" Μου ξαναλέει με νευριασμένο ύφος "γιαγιάααααα" και πάει και χτυπάει την πόρτα της τουαλέτας.Την πήγα μέσα και πήρε το γιογιό.Την ξεβράκωσα και τι να δω..μετά απο 2,5 ώρες η πάνα θεόστεγνη!!!! ShockedΈκατσε στο γιογιό έκανε τσίσα και σηκώθηκε κι έφυγε. Shocked Μετά την κυνηγούσα για να τη ντύσω Very Happy
Αχ αυτά τα ωραία σήμερα!
Εύα θα έρθεις;;;Τι ωραίααα!!!!!!cheersΠότε;

Μπράβο στην μικρουλα σας athin, το γιαγια ομως που κόλλαγε δεν καταλαβα; Εννουσε πως της το εμαθε η γιαγια;;

μηπως εννοουσε γιογιο?

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina mou afti i foto me to patousaki pou exeis vali einai foveri!ti kanete koristia ola kala???

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:στο ξαναζητησε να κατουρησει στο γιογιο???

Ναιαιαιαιαι!!!Σήμερα έκανε 5 φορές στο γιογιό και απο αυτές τις 2 το ζήτησε μόνη της!!!!!!!!!!

Εύα τι έγινε στο εμβόλιο;Όλα καλά η Λένια;

vasoula έγραψε:το γιαγια ομως που κόλλαγε δεν καταλαβα; Εννουσε πως της το εμαθε η γιαγια;;

Όχι απλώς δεν λέει το "ο" ακόμα.Γιαγιά εννοούσε το γιογιό.
Ο μπεμπάκος σου συνήλθε;

zouzounaki 24 έγραψε:athina mou afti i foto me to patousaki pou exeis vali einai foveri!ti kanete koristia ola kala???

Ευχαριστώ για το σχολιάκι!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 9 417472
Εσύ που χάθηκες;Σε τρέχει το μωράκι ή απλώς σου πήρε τα μυαλά;

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧΑΧΑΧΑ δεν το καταλαβα, το ευακι το καταλαβε εγω που να παρω μπρος με τοση ταλαιπωρια σημερα!!
Μετα απο 2,5 ωρες κλαμα που ειχε και προσπαθειας να το ανακουφισουμε οσο μπορουσαμε κοιμηθηκε πριν λιγο στην αγκαλιτσα μου του ελεγα ¨μπεμπακο μουυυυυ ζωουλα μουυυυ σάγαπω πολυ καρδουλα μου ¨ και γελουσε το γλυκουλι μου!!

Το στομαχι μου εχει γινει κομπος απο την στεναχωρια μου που εβλεπα ετσι το παιδακι μου!!!
Ειμαι και πρωτη φορα μανουλα και ειναι πολυ μικρουλι και το πηρα πολυ ασχημα!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λογικό είναι κοριτσάκι μου.Όσο βράχος και σκληρή να είναι η μάνα άμα αρρωστήσει το παιδάκι της λιώνει.Και πόσες φορές ακόμα θα τα περάσουμε αυτά... Crying or Very sad

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστω πολυ, ευχομαι να το περασουμε οσο το δυνατον λιγοτερες φορες!!!

Καλημερα σας, ο μπεμπακος κοιμηθηκε σαν πουλακι, τωρα ξυπνησε δηλαδη το ξυπνησα για γαλατακι και σταγονες, ο μπαμπας του δεν εκλεισε ματι ολη νυχτα, βρε πεσε για υπνο του ελεγα δεν θα παθει τιποτα το παιδι τιποτα αυτος μεχρι και αδεια απο την δουλεια του πηρε χιχιχιχι τα χει κανει λιγο πανω του η μου φαινεται;;

Σημερα θελω να βαλω σκουπα, να ξεσκονισω, να αλλαξω σεντονια, να σφουγγαρισω, να πλυνω το μπανιο, να απλωσω ρουχα, να βαλω 2 πλυντηρια, να σιδερωσω, να μαγειρεψω!!!!
Μονο τοσα λιγα κι οχι δεν βαριεμαι καθολουυυυυυυυ τι να σας πω!!!
Πολυ πολυ καλημερα σας!!!!!!

nomikoula

nomikoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...
ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΝΤΡΟΠΗ,ΝΤΡΟΠΗΗΗΗ

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια μου, βλεπω ακομα μας παιδευουν οι κωλοιωσεις και εμεις αναρωσαμε πριν λιγο, βεβαια οι μεγαλοι ακομα κατι ψιλα τα εχουμε αλλα το παλευουμε, μα τι σκατοιωση ειναι αυτη ειδικα με τον βηχα δεν λεει να περασει γρηγορα, τωρα θα πω ειμαστε καλα ας ελπισουμε πανω απο δυο εβδομαδες να μην φερει κατι αλλο ο μικρος απο τα νηπια, αντε να καλοκαιριασει να ηρεμησουμε, και εχουμε και το πρωτο μας ποιημα για την 25η μαρτιου, δεν το πιστευω εχω συγκινηθει, ελπιζω να καλεσουν γονεις να τα δουμε γιατι ως τωρα μονα τους καναν γιορτουλα, σας φιλω, παω να ξαπλωσω λιγο γιατι το βραδυ μετα απο παρα πολυ καιρο θα βγουμε επιτελους

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις