Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitroula έγραψε:Καληνυχτα κοριτσια! Αυριο με υγεια! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 417472


Καλη ξεκουραση! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 417472

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Δημητρούλα!

Vivian έγραψε:Πολυ ξενυχτακια τα παιδια μας Αγγελικη μου! Οσο για την κουζινα συμφωνω και αυριο μερα ειναι!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 850933 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 850933 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 850933

Ναι! Εγώ το λέω και σε ένα άλλο θέμα ότι την καθυστερώ επίτιδες για να μου βγαίνουν τα ταίσματα σωστά. Αλλά και για να μη μου ξυπνάει χαράματα! Ο πρωινός ύπνος είναι τέλειος! Χουζούρι!!!
Κι έχω βαρεθεί να πλένω πιάτα ρε γμτ!
Μια τα πιάτα, μια τα μπιμπερό. Μια τα ποτήρια, μια τα κατσαρολικά και ξανά τα μπιμπερό... Βαρέθηκα! Τα χέρια μου είναι συνεχώς σκασμένα από τα πολλά νερά, που πλένω και τη μικρή, πλένω τα χέρια μου για να πιάσω τη μικρή κτλ κτλ.... Αμάν!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααα!!!!!!!!!!!
αθηνα πολυ πρωινη σημερα!!! ειπες να αρχισουμε απο νωρις τις βλακειες σημερα??? Razz Razz αμα ειναι να παω να φωναξω τη μαρια απο τη φαρμα της!!! Laughing

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαρίστως!!!
Έκανα χτες όλες τις δουλειές μου.Σήμερα έχω μόνο μαγείρεμα αλλά μιας και κοιμήθηκε η Γωγώ- ναι κοιμήθηκε στην κούνια της!!!!!-σηκώθηκα αθόρυβα να πιω το καφεδάκι μου με την ησυχία μου.
Τώρα βεβαια είναι εδώ και οδηγεί το αυτοκίνητό της.

(Υπονοείς οτι λέω βλακείες;;;;; Rolling Eyes )

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ μου αρεσε παντως που ειπες στην ακα χθες να μπαινει αλλα να ειναι σοβαρη οπως εμεις!!! Shocked
αμα διαβασε και τα χθεσινα θα εχει φυγει τρεχοντας!!!θα νομιζει οτι μας εχουν σε κανα τρελαδικο και μιλαμε να περασει η ωρα μας!!! Razz Razz Razz

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα λουλουδια μου!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 215994

Πως ειστε?

Πρεπει να παω να πληρωσω τη ΔΕΗ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 679259

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άστα να πάνε.
Ρε συ (άσχετο-λες και λέμε τίποτα σχετικό) έχω έναν κόκκορα απο το χωριό του άντρα μου (τον έφερε ο πεθερός μου)και τον έχω ξεπαγώσει,λύσσαξε χτες να το φτιάξω,αλλά δεν μπορώ να το μαγειρέψω αυτό το πράγμα,το φοβάμαι. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 534787
Όταν ήμουνα έγκυος μου είχαν φέρει μια κότα (πάλι ο πεθερός μου) στην οποία είχαν το
ο κεφάλι μέσα της.Εκεί που πήγα να την πλύνω μέσα είδα κάτι να με κοιτάει.Την παράτησα και δεν ξαναμπήκα στην κουζίνα μέχρι να έρθει ο άντρας μου και απο τότε δεν μπορώ να τα πλησιάσω αυτά τα φρέσκα. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 534787

Γειά σου Δημητρούλα!!Είναι πολλά;;;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Άστα να πάνε.
Ρε συ (άσχετο-λες και λέμε τίποτα σχετικό) έχω έναν κόκκορα απο το χωριό του άντρα μου (τον έφερε ο πεθερός μου)και τον έχω ξεπαγώσει,λύσσαξε χτες να το φτιάξω,αλλά δεν μπορώ να το μαγειρέψω αυτό το πράγμα,το φοβάμαι. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Όταν ήμουνα έγκυος μου είχαν φέρει μια κότα (πάλι ο πεθερός μου) στην οποία είχαν το
ο κεφάλι μέσα της.Εκεί που πήγα να την πλύνω μέσα είδα κάτι να με κοιτάει.Την παράτησα και δεν ξαναμπήκα στην κουζίνα μέχρι να έρθει ο άντρας μου και απο τότε δεν μπορώ να τα πλησιάσω αυτά τα φρέσκα. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Γειά σου Δημητρούλα!!Είναι πολλά;;;

τι σε φοβιζει ακριβως???κοιτα η σωστη προσεγγιση ειναι η χαλαρη γιατι να ξερεις αυτα μυριζουν το φοβο απο μακρυα!!!!!αχαχαχαχαχαχα!!!! pale pale Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:τι σε φοβιζει ακριβως???κοιτα η σωστη προσεγγιση ειναι η χαλαρη γιατι να ξερεις αυτα μυριζουν το φοβο απο μακρυα!!!!!αχαχαχαχαχαχα!!!! pale pale Razz

Άντε ρε.Εγώ φταίω που σου μιλάω. Razz Razz Razz
Αλήθεια. Απο το πρωί με έχει πιάσει ένα άγχος μόλις το είδα στη λεκάνη. Είναι και τεράστιος. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 534787 Δεν μορώ ρε παιδί μου νομίζω οτι θα σηκωθεί και θα αρχίσει να τρέχει. pale

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααααααααα!!!Τι κανετεεε???Εμεις εδω περιμενουμε λιγακι να ζεσταθει το νερο για να κανουμε μπανακι γτ σημερα ορκιζετε ο μπαμπας μας κ θα παμε να τον καμαρωσουμε!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Βασούλα μου στο γραπτό λόγο, κάποιοι άνθρωποι -κρίνοντας από τον εαυτό μου- εκφράζονται πιο καλά, πιο ελεύθερα. Πολλές βοηθάει και το ότι οι άλλοι δε σε βλέπουν, δε σε ξέρουν, δε σε διακόπτουν όταν μιλάς κι έτσι η έκφραση μπορεί να γίνει ειλικρινής και αυθόρμητη.
Αλλά αυτό είναι ταυτόχρονα και κακό. Είναι κάπως απρόσωπο... κάποιες φορές...
Και μην ξεχνάς, δεν είναι όλοι/όλες τόσο καλοπροαίρετες... Εμείς απλά έτυχε να δέσουμε σαν παρεούλα. Πέντε-δέκα κοπέλες...
Αυτά.


Aυτο εννοειται tziz εδω μέσα στις οικογενειες δεν υπαρχει ειλικρινια και καποιοι δεν ειναι καλοπροαιρετοι, παντου συμβαίνει αυτό δυστηχώς, ναι το εχω καταλάβει πως ειναι συγκεκριμένες οι κοπέλες!!

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:τι σε φοβιζει ακριβως???κοιτα η σωστη προσεγγιση ειναι η χαλαρη γιατι να ξερεις αυτα μυριζουν το φοβο απο μακρυα!!!!!αχαχαχαχαχαχα!!!! pale pale Razz

Άντε ρε.Εγώ φταίω που σου μιλάω. Razz Razz Razz
Αλήθεια. Απο το πρωί με έχει πιάσει ένα άγχος μόλις το είδα στη λεκάνη. Είναι και τεράστιος. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 534787 Δεν μορώ ρε παιδί μου νομίζω οτι θα σηκωθεί και θα αρχίσει να τρέχει. pale

Δεν ειχα διαβασει ολη την ιστορια απο την αρχη.. Και ξαφνικα το ματι μου πεφτει μονο στις λεξεις 'λεκανη'' και ''τεραστιος''.. Shocked Shocked

Ευτυχως που διαβασα οτι λες για τον κοκορα.. Very Happy Very Happy

Καλημερα κοριτσια Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 215994

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι δε τους λες να στα φερνουν τεμαχισμενα να μην αγχωνεσαι???
λοιπον αστον να ξεπαγωσει καλα καλα και πηγαινε απο μακρυα με το σκουποξυλο και σκουντα τον!αμα δε κουνιεται εισαι ασφαλης!!!μπορεις να πλησιασεις!!!στη θεση σου θα πλησιαζα και παλι προσεκτικα γιατι ξερεις ειναι υπουλα!μπορει να κανει το πεθαμενο για να σε ξεγελασει και να πλησιασεις!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κορίτσια!!!!
Ειμαι πολυ ταλαιπωρημενη μα πιο πολυ το μωρακι μου, οι μασκες του κανουν καλο και ελευθερωνοται οι μυξουλες αλλα υποφερει, αφηστε που κοιμαται στο μικρο καθισματακι του αυτοκινητου γιατι δεν κανει ξαπλωμενο κι εχει πιαστει το αστερακι μου!!
Αντε να του περασει παναγιτσα μου, ειναι τοσο δα μικουλι κι υποφερει τοσο!! Ηρθε η μαμα μου ευτυχως γιατι κολλησα κι εγω απο τον μπεμπακο, ειμαι χαλια αλλα εμενα δεν με νοιαζει!

athin το κεφαλι ειναι μεσα;; ειναι κομμενος σε μεριδες η πρεπει να τον κοψεις εσυ;; κι εγω με τιποτα δεν μαγειρευω κοκκορα με τιποτα!!

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευα εισαι Θεα! Τελος! χαχαχαχαχαχα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:γιατι δε τους λες να στα φερνουν τεμαχισμενα να μην αγχωνεσαι???
λοιπον αστον να ξεπαγωσει καλα καλα και πηγαινε απο μακρυα με το σκουποξυλο και σκουντα τον!αμα δε κουνιεται εισαι ασφαλης!!!μπορεις να πλησιασεις!!!στη θεση σου θα πλησιαζα και παλι προσεκτικα γιατι ξερεις ειναι υπουλα!μπορει να κανει το πεθαμενο για να σε ξεγελασει και να πλησιασεις!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz

χαχαχαχα μια φορα εμεις κυνηγουσαμε εναν κοκκορα μεσα στο μαγαζι, μας το εφεραν να τον σφαξουμε αλλα αυτος λακησε κι αρχισε να κανει τρελες και γυρω γυρω απο το μαγαζι, πελατες και προσωπικο κυνηγουσαν το κοκκορα, μεχρι στο youtube βγηκαμε!!

athin σε καταλαβαινω εχω κι εγω κολλημα οπως επισης και με τα κουνελια!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:.....
Καλημέρα!!!Τι να σας ευχηθούμε;

vasoula έγραψε:....
Καλά διάβαζα το πρωί τις χτεσινές εξομολογήσεις.Ρε γαμώτο είχα κλείσει.Εμένα δε θα μου κάνετε ερωτική εξομολόγηση;Καλημέρα Βασούλα πως είναι ο μικρός;

Gianna_V έγραψε:....
ΧΑΛΟΟΥ!!!Με έπνιξες ρε παιδί μου.Έπινα μια γουλίτσα καφέ και μου βγήκε απο τη μύτη! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 328109

Ευάκι έγραψε:....
Με εσένα σταματάω τις ευγένειες.
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 186566

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παντως τον κοκορα και εγω τον φοβηθηκα την πρωτη φορα αλλα τελικα ειναι πιο ωραιος απ το κοτοπουλο.
Δεν ειναι πολυ η ΔΕΗ. Εκατον εικοσι ευρω. Απλα βαριεμαι να κατεβω Παγκρατι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 4872

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνα δν ξερω τι ευχονται χιχιχιχι!!Νασαι καλα παντως.Ορκιζεται που μονιμοποιηθηκε.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:athin το κεφαλι ειναι μεσα;;
Δεν έψαξα ακόμα,είναι ολόκληρος.Ευτυχώς ακέφαλος,χωρίς τις άκρες των ποδιών και ξεπουπουλιασμένος.Αυτό μας έλειπε.

vasoula έγραψε:εχω κι εγω κολλημα οπως επισης και με τα κουνελια!!!
Καλά για κουνέλι δεν το συζητάω.Είχα ένα για 4 χρόνια και δεν το θέλω ούτε στο τραπέζι να το δω.

Ποπάκι συγχαρητήρια!!! (τουλάχιστον αυτό κολλάει παντού)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Athin@ στις Τρι Μαρ 22, 2011 12:48 am, 1 φορά

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:

Gianna_V έγραψε:....
ΧΑΛΟΟΥ!!!Με έπνιξες ρε παιδί μου.Έπινα μια γουλίτσα καφέ και μου βγήκε απο τη μύτη! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 328109

Εγω να δεις τι επαθα πριν που το διαβσαα.. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 536304 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 536304

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitroula έγραψε:Παντως τον κοκορα και εγω τον φοβηθηκα την πρωτη φορα αλλα τελικα ειναι πιο ωραιος απ το κοτοπουλο.
Δεν ειναι πολυ η ΔΕΗ. Εκατον εικοσι ευρω. Απλα βαριεμαι να κατεβω Παγκρατι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 4872

Εναντι ή εκκαθαριστικος? Εμας παντως αυξηθηκε κατα τουλαχιστον 30 ευρω.. Μνημονιο και Αγιος ο Θεος..

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σευχαριστω πολυ αθηνα μου!Κατι καλο μεσα σολα αυτα που γινονται κ ακουγονται τελευταια!!

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Gianna_V έγραψε:
dimitroula έγραψε:Παντως τον κοκορα και εγω τον φοβηθηκα την πρωτη φορα αλλα τελικα ειναι πιο ωραιος απ το κοτοπουλο.
Δεν ειναι πολυ η ΔΕΗ. Εκατον εικοσι ευρω. Απλα βαριεμαι να κατεβω Παγκρατι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 4872

Εναντι ή εκκαθαριστικος? Εμας παντως αυξηθηκε κατα τουλαχιστον 30 ευρω.. Μνημονιο και Αγιος ο Θεος..

Εκκαθαριστικός ευτυχώς! Very Happy

Μανουλα συγχαρητηρια! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 20 536304

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αμα ειναι εκκαθαριστικος νομιζω οτι ειναι καλα..Υπομονη αλλα 7 χρονια δεν ειναι το μνημονιο? ή πηραμε και αλλη παραταση? Cool

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις