Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
250 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 250 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Μιλουπακι βολτεςςςςςςς;;;;;; Δεν θα μαζευομαστε και απο αρχες Μαιου παμε εδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



...ki egv dhlvnv to 81 κοριτσια Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 215994 τριανταριζωωωωω!!

Εδω ειναι Γιαννα!!!

Καλημερα Δημητρουλα Very Happy χαχαχα απιστευτος ο μικρος σου!!!!!
Δεν εχεις σίτες;;;
Εγω ενα βραδυ δεν κοιμηθηκα καθολου, εχω σιτες αλλα μπηκε μεσα μια και φοβομουν μην παει στο παιδι και 2,5 ωρες κυνηγουσα μια μυγα, τελικα την εφαγα μπαμπεσικα!!!!1

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δημητρουλα για που λετε? Ή δεν σας πειράζει? Επαρχια να΄ναι και οτι να΄ναι?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καποια στιγμη αρχισε να τσιριζει απο τα νευρα της γιατι ειχε πιασει ναι μεν τις ακρες του φερμουαρ τις πλησιαζε μεταξυ τους αλλα δε κουμπωναν οι ατιμες!!!!!!! Rolling Eyes

Ναι κάτι έχω υπ'όψιν... Rolling Eyes

Η Γωγούλα μου η καλή πριν λίγο άδειασε το μισό σακκουλάκι τις φακές στο πάτωμα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 679259 και παρεξηγήθηκε κιόλας που τη μάλωσα. Mad

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βασουλα που ειναι στην φωτογραφια? Απιστευτη παραλια. Εμεις ερχομαστε συχνα στα μερη σου..Φοινικουντα εκανα διακοπες προπερσι και παραπροπερσι..

Η μαμα μου ειναι απο Σπαρτη και τις διακοπες μας τις καναμε εκει. Γυθειο για μπανακι και μετα ψαρακι.. Τι τελειες αναμνησεις..

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:Βασουλα που ειναι στην φωτογραφια? Απιστευτη παραλια. Εμεις ερχομαστε συχνα στα μερη σου..Φοινικουντα εκανα διακοπες προπερσι και παραπροπερσι..

Η μαμα μου ειναι απο Σπαρτη και τις διακοπες μας τις καναμε εκει. Γυθειο για μπανακι και μετα ψαρακι.. Τι τελειες αναμνησεις..

Ε τοτε θα σε ξερωωωωωω που ετρωγες;;
Εχεις facebook??

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το μαγαζι δεν θυμαμαι πως το λενε. Αν και πηγαμε περσι το καλοκαιρι με τον αντρα μου και εγω με την κοιλια τουρλα να τρωω τον αμπακο. Ειναι ομως στην παραλια του Γυθειου μολις κανεις τον κυκλο της πλατειας το πρωτο ψαραδικο. Διπλα εχει ανοιξει -αν θυμαμαι καλα- ενα μπαρακι με ασπρα σκαμπουδακια. ( στα οποια δεν μπορουσα να καθησω γιατι με επαιρνε το βαρος). Μεναμε στην παραλια του Μαυροβουνιου ( ενοικιαζομενα Αλκυων). Εκει λεμε να παμε και φετος με τον μπουμπουκο μας.

Facebook:Ioanna Rozou. Οποια θελει ας με κανει add.

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vasoula, μηπως εννοουσες που έτρωγα στην Φοινικουντα? Shocked Shocked

και εγω περιέγραψα ολο το Γυθειο?? Shocked Shocked

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιαννα μου εννοειται οτι ξερουμε που θα παμε! χαχαχαχα

Στην ξακουστη Δρακοτρυπα Καρδιτσας! Razz

Ευακι μου τι καλουλα που εισαι! Καλα θα κανεις να βοηθησεις τη μανουλα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 587529

Αθηνα μηπως το οτι τις αδειασε ηταν ενα μηνυμα? Απλα η μικρη ηθελε να σου δειξει οτι θελει να τις μαγειρεψεις! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 536304

Βασω μου δεν εχω σιτες. Βασικα δεν εχω και τεραστιο προβλημα αλλα αμα ειχα δεν θα με χαλαγε κιολας! χεχεχεχε

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitroula έγραψε:εννοειται οτι ξερουμε που θα παμε! χαχαχαχα
Στην ξακουστη Δρακοτρυπα Καρδιτσας!

Τώρα πρόσεξα το site που έχεις στην υπογραφή σου. Φαίνεται πολύ όμορφο μέρος.Θα το μελετήσω καλύτερα αργότερα που θα τελειώσω με τις πολλές δουλειές.


dimitroula έγραψε:Αθηνα μηπως το οτι τις αδειασε ηταν ενα μηνυμα? Απλα η μικρη ηθελε να σου δειξει οτι θελει να τις μαγειρεψεις! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 536304

Μπαααα, άδειασε όλη την τροφοθήκη (καλά..όση έφτανε) και τις βρήκε εύκολες γιατί ήταν μισάνοιχτες. Σήμερα θα φάει χταποδάκι...το οποίο δοκιμή δοκιμή έχω φάει σχεδόν το μισό. Laughing

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Γιαννα μου Φοινικουντα εννοω!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρα καλα εκανε το παιδι και ανοιξε τις φακες!!!σου λεει θα το φαει η μανα μου το χταποδι ας βρω τι θα φαω κι εγω!!! Razz
αθηνα εχω θεμα!!!λεει ο αντρας μου να παμε λαμια για πασχα,να δουμε και τον νονο του μεγαλου να παρει και τα δωρα του να δω κι εγω εσενα αλλα δε θελω να δωσω τετοια χαρα στη σκ@τοψυχη...πως να το κανω για να δω οσο το δυνατον λιγοτερο τα μουτρα της??????? scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι χαχαχαχαχαχαχαχαχα εισαι σουπερ
ποια ειναι η σκατοψυχη???????? Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 215994

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Αγγελικουλα που ειναι;;;;;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Ευακι χαχαχαχαχαχαχαχαχα εισαι σουπερ
ποια ειναι η σκατοψυχη???????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ελα μου ντε???ποια ειναι???
αμα ελεγα η πολυαγαπημενη θα το καταλαβαινες καλυτερα??? Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitroula έγραψε:Βιβιαν ειδες τι τραβαω! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 328109


Πως ηταν η πρωτη μερα στη δουλεια? Καλη αρχη!

Δουλευω καιρο Δημητρουλα μου! Τον αλλο μηνα θα σταματησω και θα αρχισω να ξαναγραφω σε εφημεριδα για να μην λειπω πολυ απο τα ζουζουνια μου!!!

Ευααα αρχιζω το προφιτεροοοοολ!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 328109

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
dimitroula έγραψε:Βιβιαν ειδες τι τραβαω! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Πως ηταν η πρωτη μερα στη δουλεια? Καλη αρχη!

Δουλευω καιρο Δημητρουλα μου! Τον αλλο μηνα θα σταματησω και θα αρχισω να ξαναγραφω σε εφημεριδα για να μην λειπω πολυ απο τα ζουζουνια μου!!!

Ευααα αρχιζω το προφιτεροοοοολ!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλη επιτυχια!!!!!!!!!παω να φαω ενα μιας που μου το θυμισες!!! pig

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
dimitroula έγραψε:Βιβιαν ειδες τι τραβαω! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Πως ηταν η πρωτη μερα στη δουλεια? Καλη αρχη!

Δουλευω καιρο Δημητρουλα μου! Τον αλλο μηνα θα σταματησω και θα αρχισω να ξαναγραφω σε εφημεριδα για να μην λειπω πολυ απο τα ζουζουνια μου!!!

Ευααα αρχιζω το προφιτεροοοοολ!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλη επιτυχια!!!!!!!!!παω να φαω ενα μιας που μου το θυμισες!!! pig

Χαχαχαχαχα ανυπομονω να φαω και εγωωωω!!! pig pig pig pig

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:αρα καλα εκανε το παιδι και ανοιξε τις φακες!!!σου λεει θα το φαει η μανα μου το χταποδι ας βρω τι θα φαω κι εγω!!!

Άντε βρε... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 235182

Θα σε τουμπάρει ο αντρούλης σου και σε βλέπω να τρως πεθερά σουβλιστή το Πάσχα! χαχαχα
Εμείς ακόμα φλου είμαστε.Δεν είναι σίγουρο αν θα πάμε.Πρέπει να μάθουμε τη βάρδια της πεθεράς μου.Αν δουλεύει θα την κάνουμε για την εξωτική Lamia City!!!

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αθηνα μου ειναι πολυ ωραιο μερος! Αμα μπεις στο site ολο και σε καποιο βιντεο θα με πετυχεις. Εχουμε κανει πολλες δραστηριοτηες στο χωριο, κυριως για τα πιτσιρικια.


Ευακι μου στα λογια μου ερχεσαι οσο αφορα τη φακη. Εγω το ειπα, καποιο μηνυμα μεταφερει! χαχαχα

Βιβιαν καλη επιτυχια! Επισης δεχομαστε και courier! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 536304

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:αρα καλα εκανε το παιδι και ανοιξε τις φακες!!!σου λεει θα το φαει η μανα μου το χταποδι ας βρω τι θα φαω κι εγω!!!

Άντε βρε... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Θα σε τουμπάρει ο αντρούλης σου και σε βλέπω να τρως πεθερά σουβλιστή το Πάσχα! χαχαχα
Εμείς ακόμα φλου είμαστε.Δεν είναι σίγουρο αν θα πάμε.Πρέπει να μάθουμε τη βάρδια της πεθεράς μου.Αν δουλεύει θα την κάνουμε για την εξωτική Lamia City!!!

να σου πω αν θα παω θα παω πρωτα απο λαμια και αργαμιση το σαββατο βραδυ σπιτι της,κυριακη υπνο οσο παρει και λιγο ακομη,μετα μαμ (ας μαγειρεψει μονη της και ας συμμαζεψει μονη της επισης)και δρομοοοοοοοο!και πολυ τους ειναι!!! Twisted Evil

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitroula έγραψε:

Βιβιαν καλη επιτυχια! Επισης δεχομαστε και courier! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 38 536304

Χαχαχαχα αμε αμε θα στειλω στην Ευα την νηστίσιμη εκδοχη και σε ολες τις οικολοιπες την κανονικη!!!!
rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
dimitroula έγραψε:

Βιβιαν καλη επιτυχια! Επισης δεχομαστε και courier! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Χαχαχαχα αμε αμε θα στειλω στην Ευα την νηστίσιμη εκδοχη και σε ολες τις οικολοιπες την κανονικη!!!!
rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit

αν εχεις καμια απορια πες μου ε???

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύα έβαλες κάπου τη συνταγή; Γιατί δεν την είδα. pirat Αν και είπα να ξεκινήσω καμιά δίαιτα, όχι τίποτα ιδιαίτερο, απλώς να κόψω τις βλακείες. Τα γαριδάααακια, τις μερέεεεεντες...και να φάω ένα διαιτιτικό προφιτρόλ. pig Laughing

dimitroula πες μου τι φοράς στο βίντεο να σε αναγνωρίσω χι χι Smile

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
dimitroula έγραψε:

Βιβιαν καλη επιτυχια! Επισης δεχομαστε και courier! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Χαχαχαχα αμε αμε θα στειλω στην Ευα την νηστίσιμη εκδοχη και σε ολες τις οικολοιπες την κανονικη!!!!
rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit

αν εχεις καμια απορια πες μου ε???

Εννοειτε! Με σουδακια θα τα κανω και θα κανω και μερικα με μιραντα για τον Κωνσταντινουλη!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Εύα έβαλες κάπου τη συνταγή; Γιατί δεν την είδα. pirat Αν και είπα να ξεκινήσω καμιά δίαιτα, όχι τίποτα ιδιαίτερο, απλώς να κόψω τις βλακείες. Τα γαριδάααακια, τις μερέεεεεντες...και να φάω ένα διαιτιτικό προφιτρόλ. pig Laughing

dimitroula πες μου τι φοράς στο βίντεο να σε αναγνωρίσω χι χι Smile

Εδω Αθηνακι http://forum.eimaimama.gr/t5160-topic

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις