Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
layza έγραψε:τον εχω ακουσει και εχω ακουσει καλα λογια,και εγω σκεφτομαι να αλλαξω γιατρο τωρα που θα ανεβω Αθηνα,αλλα δεν ξερω ποιον;; καμια προταση;;;

Καλησπέρα Layza μου.Εγώ την προηγούμενη βδομάδα πήγα στο Ελενα να βρω γιατρο γιατι εως τωρα ειχα εναν στο Ιασω και δεν ημουν καθολου ευχαριστημενη.Μου συστησε μια γνωστη μου τον κο Φαρμακιδη διευθυντη της ΣΤ' πτερυγας στο Ελενα.Πολυ απλος ανθρωπος και ευχαριστος,δεν ντρεπεσαι να τον ρωτησεις για οτιδηποτε και ολες οι κοπελες που περιμεναν στο διαδρομο ,που ειχαν ραντεβου μαζι του, μου ειπαν κι αυτες τα καλυτερα απο προηγουμενες γεννες τους.Εγω βεβαια μια φορα τον ειδα και δεν μπορω να πω και περισσοτερα αλλα εμπιστευομαι το ενστικτο μου και θα μεινω σε αυτον.Το Ελενα παντως εχει αρκετους καλους γιατρους και σιγουρα θα βρεις καποιον που να μπορεις να εμπιστευτεις.Το βασικο βεβαια ειναι να αναλαμβανει προχωρημενες εγκυμοσυνες....

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariannemam έγραψε:

Καλησπέρα Layza μου.Εγώ την προηγούμενη βδομάδα πήγα στο Ελενα να βρω γιατρο γιατι εως τωρα ειχα εναν στο Ιασω και δεν ημουν καθολου ευχαριστημενη.Μου συστησε μια γνωστη μου τον κο Φαρμακιδη διευθυντη της ΣΤ' πτερυγας στο Ελενα.Πολυ απλος ανθρωπος και ευχαριστος,δεν ντρεπεσαι να τον ρωτησεις για οτιδηποτε και ολες οι κοπελες που περιμεναν στο διαδρομο ,που ειχαν ραντεβου μαζι του, μου ειπαν κι αυτες τα καλυτερα απο προηγουμενες γεννες τους.Εγω βεβαια μια φορα τον ειδα και δεν μπορω να πω και περισσοτερα αλλα εμπιστευομαι το ενστικτο μου και θα μεινω σε αυτον.Το Ελενα παντως εχει αρκετους καλους γιατρους και σιγουρα θα βρεις καποιον που να μπορεις να εμπιστευτεις.Το βασικο βεβαια ειναι να αναλαμβανει προχωρημενες εγκυμοσυνες....
ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ Ο ΕΔΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΩΣ ΤΩΡΑ,ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΑΘΗΝΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ(ΠΕΡΙΠΟΥ) ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ,ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΥΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.
ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ.

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
layza έγραψε:
mariannemam έγραψε:

Καλησπέρα Layza μου.Εγώ την προηγούμενη βδομάδα πήγα στο Ελενα να βρω γιατρο γιατι εως τωρα ειχα εναν στο Ιασω και δεν ημουν καθολου ευχαριστημενη.Μου συστησε μια γνωστη μου τον κο Φαρμακιδη διευθυντη της ΣΤ' πτερυγας στο Ελενα.Πολυ απλος ανθρωπος και ευχαριστος,δεν ντρεπεσαι να τον ρωτησεις για οτιδηποτε και ολες οι κοπελες που περιμεναν στο διαδρομο ,που ειχαν ραντεβου μαζι του, μου ειπαν κι αυτες τα καλυτερα απο προηγουμενες γεννες τους.Εγω βεβαια μια φορα τον ειδα και δεν μπορω να πω και περισσοτερα αλλα εμπιστευομαι το ενστικτο μου και θα μεινω σε αυτον.Το Ελενα παντως εχει αρκετους καλους γιατρους και σιγουρα θα βρεις καποιον που να μπορεις να εμπιστευτεις.Το βασικο βεβαια ειναι να αναλαμβανει προχωρημενες εγκυμοσυνες....
ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ Ο ΕΔΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΩΣ ΤΩΡΑ,ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΑΘΗΝΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ(ΠΕΡΙΠΟΥ) ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ,ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΥΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.
ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ.

Καλημέρα,σου εστειλα πμ.

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΟΚ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Smile

130Σημαντικό! bohtheia den ksero tipota peri ika Παρ Σεπ 30, 2011 2:43 pm

gogothanos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalhspera koritsia!!!!tha hthela na sas rothso kati,ego den exo doylepsei pros to paron poythena. eimai asfalismenh sto ika ston mpampa moy,den exo pantreytei akoma gia na me asfalish o antras moy alla kai pali psilo fobomaste giati einai se tameio anergeias kai toy lhgei ton ianoyario,ego genao meta ton aprilio gi ayto to logo ama den exei brei doyleia mexri totes ti kano meta?gi ayto parameno sto ika toy mpampa moy.loipon exo dikaioma se oti dikaioyme p.x epidomatos ktlp?(sorry an sas koyrasa)

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Karata έγραψε:Εγώ έχω κλείσει για 1/10 ραντεβού με τον Γιαλελή για πρώτη φορά αλλά μου έχει συστήσει και ο πρώην γυναικολόγος μου τον Αλεξάτο, οπότε ίσως πάω και σε αυτόν μια βόλτα, ο οποίος όπως έχω διαβάσει δεν σου ζητάει λεφτά, του δίνεις ότι θές και αν θες....
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 14 ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΕΡΑΣΙΜΟ ΑΛΕΞΑΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΧΡΗΜΑΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΤΕ ΣΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ ΑΜΑ ΤΟΝ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ..ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΝΑ ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΑ ΑΠΛΑ ΜΟΝΟΚΛΙΝΑ ΤΟΥ 5 ΟΡΟΦΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΒΟΛΑ ΟΣΟΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΕ ΠΡΟΣΙΤΗ ΤΙΜΗ 135 ΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΑΝΕΥ ΤΑΜΕΙΟΥ.. Wink Wink Wink

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ranou έγραψε:
Karata έγραψε:Εγώ έχω κλείσει για 1/10 ραντεβού με τον Γιαλελή για πρώτη φορά αλλά μου έχει συστήσει και ο πρώην γυναικολόγος μου τον Αλεξάτο, οπότε ίσως πάω και σε αυτόν μια βόλτα, ο οποίος όπως έχω διαβάσει δεν σου ζητάει λεφτά, του δίνεις ότι θές και αν θες....
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 14 ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΕΡΑΣΙΜΟ ΑΛΕΞΑΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΧΡΗΜΑΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΤΕ ΣΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ ΑΜΑ ΤΟΝ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ..ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΝΑ ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΑ ΑΠΛΑ ΜΟΝΟΚΛΙΝΑ ΤΟΥ 5 ΟΡΟΦΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΒΟΛΑ ΟΣΟΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΕ ΠΡΟΣΙΤΗ ΤΙΜΗ 135 ΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΑΝΕΥ ΤΑΜΕΙΟΥ.. Wink Wink Wink

Ranou μου να σου ζήσει το μωράκι σου!Άντε μία μία μανούλα να παίρνει σειρά και να κρατήσει σύντομα το μωράκι της αγκαλίτσα.Σ'ευχαριστούμε για τις πληροφορίες και να μπαίνεις όποτε προλαβαίνεις να μας λες τα νέα σου.Πολλά φιλιά στο μπεμπίνι σου Νοσοκομειο Έλενα Βενιζέλου - Σελίδα 6 417472

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
!! Βγήκε εγκύκλιος για τα δημόσια νοσοκομεία με νέες τιμές;;;;;;; ΑΠΟ 330 που ήταν η τιμή του δωματίου για φτ πήγε 980!!! και για κτ 1540!!!! Θα τρελλαθωωωωωω;;;;;;;;;;; Ισχύει;;;; Κάποια κοπέλα ξέρει κάτι;;; Υποτίθεται ότι αυτό ισχύει για ΟΛΑ τα δημόσια κ των Αθηνων!!!!!!! κοριτσια το δειαβασα κ το εβαλα εδω να το ξερετε δν ξερω αν αλιθευει οσες πατε στον γιατρο σας ρωτιστε το γκ γραψτε εδω εγω θα αργησω να παω.ελεος με αυτο που γινεται σε λιγο δν θα μπορουμε να γεννισουμε!!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάρε απο Δευτερα να ρωτήσεις σε νοσοκομείο αλλά το θεωρώ πολύ μεγάλο το ποσό.Εγώ δεν θα πήγαινα σε δημόσιο με τόσα λεφτά

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:πάρε απο Δευτερα να ρωτήσεις σε νοσοκομείο αλλά το θεωρώ πολύ μεγάλο το ποσό.Εγώ δεν θα πήγαινα σε δημόσιο με τόσα λεφτά
ασε κ εγω το σκευτομαι!! Sad Sad Sad

vasval


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mariannemam έγραψε:
layza έγραψε:τον εχω ακουσει και εχω ακουσει καλα λογια,και εγω σκεφτομαι να αλλαξω γιατρο τωρα που θα ανεβω Αθηνα,αλλα δεν ξερω ποιον;; καμια προταση;;;

Καλησπέρα Layza μου.Εγώ την προηγούμενη βδομάδα πήγα στο Ελενα να βρω γιατρο γιατι εως τωρα ειχα εναν στο Ιασω και δεν ημουν καθολου ευχαριστημενη.Μου συστησε μια γνωστη μου τον κο Φαρμακιδη διευθυντη της ΣΤ' πτερυγας στο Ελενα.Πολυ απλος ανθρωπος και ευχαριστος,δεν ντρεπεσαι να τον ρωτησεις για οτιδηποτε και ολες οι κοπελες που περιμεναν στο διαδρομο ,που ειχαν ραντεβου μαζι του, μου ειπαν κι αυτες τα καλυτερα απο προηγουμενες γεννες τους.Εγω βεβαια μια φορα τον ειδα και δεν μπορω να πω και περισσοτερα αλλα εμπιστευομαι το ενστικτο μου και θα μεινω σε αυτον.Το Ελενα παντως εχει αρκετους καλους γιατρους και σιγουρα θα βρεις καποιον που να μπορεις να εμπιστευτεις.Το βασικο βεβαια ειναι να αναλαμβανει προχωρημενες εγκυμοσυνες....

Καλημέρα!
Ο Φαρμακίδης είναι φοβερός! Όπως και ο Βαρβαρήγος που είναι στην ομάδα του και κάνει τους υπέρηχους!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις