Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:για να εχεις τον αντρα σου μεσα κατα τη διαρκεια της γεννας θα πρεπει να ενημερωσεις το γιατρο σου απο πριν!
a euxaristw athina mouuuuuu pantos an po tis giatrou oti thelo na einai ginetaii swsta ,ax egw fobame mono pou akouw oti tha eimai moni mou

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σήμερα πήγα για να επισκευφτώ μια φίλη που γέννησε. Δεν είχα ξαναπάει, αλλά μου έκανε καλή εντύπωση, ήταν καθαρα και περιποιημένα και το προσωπικό από το λίγο που τις είδα μου φάνηκαν καλές. Η φίλη μου ήταν σε μονόκλινο στην πτέρυγα Κυριακού.

Στην προετοιμασία και στο Μητέρα που γέννησα εγώ μόνη σου εμπαινες. Άλλωστε, να έχεις κάποιον εκκεί που θα σου κάνουν κλύσμα ή θα σε ξυρίζουν δε θα γινόταν ούτως ή άλλως.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:Σήμερα πήγα για να επισκευφτώ μια φίλη που γέννησε. Δεν είχα ξαναπάει, αλλά μου έκανε καλή εντύπωση, ήταν καθαρα και περιποιημένα και το προσωπικό από το λίγο που τις είδα μου φάνηκαν καλές. Η φίλη μου ήταν σε μονόκλινο στην πτέρυγα Κυριακού.

Στην προετοιμασία και στο Μητέρα που γέννησα εγώ μόνη σου εμπαινες. Άλλωστε, να έχεις κάποιον εκκεί που θα σου κάνουν κλύσμα ή θα σε ξυρίζουν δε θα γινόταν ούτως ή άλλως.
kala ekei k egw synfono,alla mesa ston toketo afinoun egw thelo na einai mazi mou Crying or Very sad

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια χαίρομαι που τα περισσότερα που διαβάζω είναι θετικά για το Έλενα γιατί κι εγώ εκεί θα γεννήσω τελικά.Έως και τώρα είχα γιατρό στο Ιασώ και επειδή ήταν και του 'Ικα μου έγραφε και τις άδειες που ήθελα.Δεν έμεινα ευχαριστημένη από τον ίδιο (λόγω αισθητής αδιαφορίας και ψυχρότητας) συν το κόστος για γέννα στο Ιασω και άρχισα το ψάξιμο για γιατρό στο Έλενα οπού ήδη είχα ακούσει πολύ καλά λόγια....Από τύχη μια μέρα στην τράπεζα που πήγα να πληρώσω έπιασα συζήτηση με μια υπάλληλο εκεί και καταλήξαμε να μου συστήσει τον γιατρό της ο οποίος ειναι και Διευθυντης πτερυγας εκει και πέρα από αυτό πολύ συζητήσιμος και παν'απ'ολα ΑΝΘΡΩΠΟΣ.....Προχτές τον επισκέφτηκα για να μιλήσουμε και να με δει και όλα καλά!!Το νοσοκομειο αρχικα δεν σου κανει και την καλυτερη εντυπωση γιατι ειναι και απο τα παλιοτερα ετσι??Αλλα οταν ζητησα να ανεβω να δω τις πτερυγες ..επαθα πλακα!!!Δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απο το Ιασω μην σας πω οτι ειναι μακραααανννν καλυτερο και τα δωματια του πολυ ανετα!!!Τα λεφτα που θα εδινα στο Ιασω και στο "φακελακι" του γιατρου θα τα παρω ρουχαλακια και πανες για τον πριγκιπα μου!!!Κοριτσια μου ηρεμησα πραγματικα......Με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας και σε οσες ηδη εχουν ερθει να ειναι παντα γερα!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:sygnwmi alla stin genna dn afinoun kanenan mesa egw thelo ton antra mou as poume!!

marinaki επιτρεπεται να ειναι ο συζυγος στην γενα.Πρεπει να εχει παρακολουθησει 2 μαθηματα ανωδυνου τοκετου μαζι σου ομως,εκει του δινουν ενα χαρτι που επιβεβαιωνει οτι παρακολουθησε κ μπορει να μπει στην αιθουσα τοκετου.Μονο στην καισαρικη απαγορευεται (λογικο,ειναι χειρουργειο ).(για το Ελενα μιλαμε ετσι?)

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Λοιπόν,κάνοντας εισαγωγή για τοκετό την ίδια ημέρα..μπαίνεις στα εξωτερικά μαιευτικά-παραλαβή το δωμάτιο με τα boxes και τις πράσινες κουρτίνες.Εκεί ξαπλώνεις, βγάζεις τα ρουχαλάκια σου και σου δίνουμε κάτι ρομπίτσες (άσπρη και μια λουλουδωτή Razz ).
Παίρνουμε το ιστορικό σου, σε ζυγίζουμε, κάνουμε αιμοληψία,κολπική εξέταση(αν χρειαστεί) ξύρισμα, κλύσμα και παραμένεις ξαπλωμένη μέχρι να σου ρθει να πας τουαλέτα. Μόλις επιστρέψεις από την τουαλέτα, έρχεται ο νοσοκόμος με το καροτσάκι και σε οδηγεί στην αίθουσα τοκετών. Σε αυτό το δωμάτιο απαγορεύεται η παρουσία οποιουδήποτε δικού σου! Τα ρούχα σου και όλα όσα φορούσες τα βάζεις σε μία μαύρη σακούλα που σου δίνουμε και τα δίνεις βγαίνοντας σε αυτούς που περιμένουν απ'έξω!

Στην αίθουσα τώρα του Έλενα! Γνωρίζω ότι είναι απαραίτητο να έχει παρακολουθήσει κάποια μαθήματα ο σύζυγος για να παραβρίσκεται στον τοκετό! Τουλάχιστον έτσι μου είπαν οι 5-6 που έχω συναντήσει ως τώρα και οι οποίοι έδειξαν ένα χαρτί κατά την είσοδο τους στην αίθουσα!

Στην καισαρική εννοείται απαγορεύεται η είσοδος! Είναι χειρουργείο !

Σε ό,τι αφορά τα δωμάτια, το υπόλοιπο μαιευτήριο ( Έλενα ) δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με τα δωμάτια του 5ου και 6ου ορόφου! Εκεί έιναι πολύ διαφορετικά!!! Πολύ πιο όμορφα!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
wraia tote,ston ebdoma tha arxisw mathimata opote tha parw k ton antra mou maziiiiiiii,euxariste liliput mouuuuu

Neni

Neni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο άντρας μου έπρεπε να παρακολουθήσει τα μαθήματα της Τρίτης και της Τετάρτης μόνο, αλλά ήταν τόσο ωραία που ήρθε σε όλα!

Οι ρομπίτσες που λέει η Lili έχουν πολύ γέλιο, αλλά αυτές που φοράν οι σύζυγοι έχουν ακόμα μεγαλύτερο γέλιο… είναι οι βεραμάν που βλέπουμε να φοράνε οι γιατροί στην τηλεόραση! Ακόμα θυμάμαι τον άντρα μου και πεθαίνω!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alithiaaaaa toulaxiston dn tha einai autes tou xeirourgeiou

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Neni έγραψε:
Οι ρομπίτσες που λέει η Lili έχουν πολύ γέλιο, αλλά αυτές που φοράν οι σύζυγοι έχουν ακόμα μεγαλύτερο γέλιο… είναι οι βεραμάν που βλέπουμε να φοράνε οι γιατροί στην τηλεόραση! Ακόμα θυμάμαι τον άντρα μου και πεθαίνω!

χαχαχα οι άσπρες μπλούζες δεν είναι πάντα διαθέσιμες αλλά οι λουλουδωτές είναι άλλο πράμα,ε? Razz

Αν έχεις δωμάτιο λουξ στον 5ο ή 6ο δεν παίρνεις αυτές, υπάρχουν πιο περιποιημένες με κορδόνι γύρω από τη μέση! Είναι οι λουξ ρόμπες! Και είναι περιορισμένα κομμάτια!

Οι άντρες έχουν φάση με αυτά που φοράνε στην αίθουσα! Και κάποιοι δε βολεύονται και με το σκουφάκι,χαχαχαχα Razz Ακόμα θυμάμαι έναν μπαμπά που έβριζε όλη την ώρα γιατί του έπεφτε από το κεφάλι!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sobara ax ti wraiaaaa gelaw akoma tha einai allo pragma,poli omorfes tha einai.na rwtiso ston 5-6 ti dwmatio einai diklino monokleino

Neni

Neni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lilliput έγραψε:]χαχαχα οι άσπρες μπλούζες δεν είναι πάντα διαθέσιμες αλλά οι λουλουδωτές είναι άλλο πράμα,ε? Razz

Αν έχεις δωμάτιο λουξ στον 5ο ή 6ο δεν παίρνεις αυτές, υπάρχουν πιο περιποιημένες με κορδόνι γύρω από τη μέση! Είναι οι λουξ ρόμπες! Και είναι περιορισμένα κομμάτια!

Οι άντρες έχουν φάση με αυτά που φοράνε στην αίθουσα! Και κάποιοι δε βολεύονται και με το σκουφάκι,χαχαχαχα Razz Ακόμα θυμάμαι έναν μπαμπά που έβριζε όλη την ώρα γιατί του έπεφτε από το κεφάλι!

Α, εγώ ήμουν προνομιούχα, τις λουξ είχα!!! Τις λουλουδάτες δεν τις είδα (που να τις προσέξω μες τον πανικό!)
Μαρινάκι, του χειρούργου τις μπλούζες φοράνε οι άντρες και με το σκουφάκι όπως λέει και η αποπάνω μου.
Αλήθεια, κάτι πρέπει να κάνετε με αυτό το σκουφάκι, το στεφάνι μου που είναι λίγο καμπριολέ, του έπεφτε επίσης!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
einai anagkaio na to baloun,san giatroi tha moiazoun wraiaaaaaaaaaaa

Neni

Neni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marinaki <3 <3 έγραψε:sobara ax ti wraiaaaa gelaw akoma tha einai allo pragma,poli omorfes tha einai.na rwtiso ston 5-6 ti dwmatio einai diklino monokleino
Και στους δύο είναι μονόκλινα. Απλά στον έκτο ειναι τα απλά μονόκλινα και στον πέμπτο αυτά που λένε ΄λουξ' (ανακαινισμένα)

Neni

Neni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marinaki <3 <3 έγραψε:einai anagkaio na to baloun,san giatroi tha moiazoun wraiaaaaaaaaaaa

Εντάξει , τους ξεχωρίζεις από τους γιατρούς γιατί είναι οι ψαρωμένοι!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a mia xara!!ksereis poso plirwneis genika an pas as poume sto monokleino k sto nosokomeio autes tis meres paramonis

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Neni έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:einai anagkaio na to baloun,san giatroi tha moiazoun wraiaaaaaaaaaaa

Εντάξει , τους ξεχωρίζεις από τους γιατρούς γιατί είναι οι ψαρωμένοι!
e nai sygouraaaa

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μονόκλινα μαρινάκι..
Αν ποτέ γεννούσα σε δημόσιο μόνο στον 5ο θα πήγαινα, είναι πολύ ωραία!
Έπαθα πλάκα, διαφέρει τόσο πολύ από το υπόλοιπο μαιευτήριο!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Μονόκλινα μαρινάκι..
Αν ποτέ γεννούσα σε δημόσιο μόνο στον 5ο θα πήγαινα, είναι πολύ ωραία!
Έπαθα πλάκα, διαφέρει τόσο πολύ από το υπόλοιπο μαιευτήριο!
ston pempto einai to loux swsta.k poso plirwneisssss

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:
Lilliput έγραψε:Μονόκλινα μαρινάκι..
Αν ποτέ γεννούσα σε δημόσιο μόνο στον 5ο θα πήγαινα, είναι πολύ ωραία!
Έπαθα πλάκα, διαφέρει τόσο πολύ από το υπόλοιπο μαιευτήριο!
ston pempto einai to loux swsta.k poso plirwneisssss

στο περίπου..
750 το μονόκλινο λουξ
550 το απλό μονόκλινο
450 το δίκλινο
350 το τρίκλινο.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
Lilliput έγραψε:Μονόκλινα μαρινάκι..
Αν ποτέ γεννούσα σε δημόσιο μόνο στον 5ο θα πήγαινα, είναι πολύ ωραία!
Έπαθα πλάκα, διαφέρει τόσο πολύ από το υπόλοιπο μαιευτήριο!
ston pempto einai to loux swsta.k poso plirwneisssss

στο περίπου..
750 το μονόκλινο λουξ
550 το απλό μονόκλινο
450 το δίκλινο
350 το τρίκλινο.
kala einai wraia

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Τα απλά μονόκλινα είναι στον 6ο. Είναι μεγαλύτερα και ανακαινίστηκαν μετά την κατασκευή των λουξ του 5ου.
Τα λουξ μονόκλινα του 5ου έχουν καρέκλα θηλασμού που άνετα κοιμάται κάποιος εκεί και τηλεόραση πλάσμα.
Έχει πετσέτες και καλαθάκι για το μωρό ολοκαίνουριο, σεντόνια με κεντημένα τα αρχικά του μαιευτηρίου.. καταλαβαίνεις Smile

Neni

Neni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lilliput έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
Lilliput έγραψε:Μονόκλινα μαρινάκι..
Αν ποτέ γεννούσα σε δημόσιο μόνο στον 5ο θα πήγαινα, είναι πολύ ωραία!
Έπαθα πλάκα, διαφέρει τόσο πολύ από το υπόλοιπο μαιευτήριο!
ston pempto einai to loux swsta.k poso plirwneisssss

στο περίπου..
750 το μονόκλινο λουξ
550 το απλό μονόκλινο
450 το δίκλινο
350 το τρίκλινο.

Έχεις ασφάλεια ε; Θυμάμαι και μια άλλη λεπτομέρεια, μου είχε πει η γιατρός μου ότι σε περίπτωση καισαρικής πληρώνεις κάτι λιγότερο, γιατί καλύπτει μεγαλύτερο μέρος η ασφάλεια (ως χειρουργείο).
Και εγώ (σε φυσιολογικό τοκετό) γύρω στα 200 τη μέρα πλήρωσα, άρα περίπου 800 για 4 μέρες.
Δεν είναι λίγα, αλλά είναι πάλι λιγότερα από ιδιωτικό και είναι πραγματικά… λουξ!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Neni έγραψε:
Lilliput έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
Lilliput έγραψε:Μονόκλινα μαρινάκι..
Αν ποτέ γεννούσα σε δημόσιο μόνο στον 5ο θα πήγαινα, είναι πολύ ωραία!
Έπαθα πλάκα, διαφέρει τόσο πολύ από το υπόλοιπο μαιευτήριο!
ston pempto einai to loux swsta.k poso plirwneisssss

στο περίπου..
750 το μονόκλινο λουξ
550 το απλό μονόκλινο
450 το δίκλινο
350 το τρίκλινο.

Έχεις ασφάλεια ε; Θυμάμαι και μια άλλη λεπτομέρεια, μου είχε πει η γιατρός μου ότι σε περίπτωση καισαρικής πληρώνεις κάτι λιγότερο, γιατί καλύπτει μεγαλύτερο μέρος η ασφάλεια (ως χειρουργείο).
Και εγώ (σε φυσιολογικό τοκετό) γύρω στα 200 τη μέρα πλήρωσα, άρα περίπου 800 για 4 μέρες.
Δεν είναι λίγα, αλλά είναι πάλι λιγότερα από ιδιωτικό και είναι πραγματικά… λουξ!
exw ika alla prin gennisw tha mou leiksi k mallon tha me balei sto tebe o antras mou

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lilliput νοσηλευτρια εισαι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις