Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annaki έγραψε:lilliput νοσηλευτρια εισαι?

μαία Smile

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ..οσο πλησιαζει ο καιρος αγχωνομαι ολο και πιο πολυ... Sad pale θυμαμαι τα πρασινα κουρτινακια,τα σεξυ νυχτικακκια, ευτυχως που σου δινουν ρομπιτσα απο πανω,αλλα αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι που σε βαζουν στο καροτσι για να σε πανε πανω στον οροφο.. confused γιατί καλέ;; αφου μια χαρά περπατάω...
Lilliput εσύ σαν μαια παριστασαι ανάλογα την εφημερία σου ή εφοσον στο ζητήσουν;;

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
layza έγραψε:αχ..οσο πλησιαζει ο καιρος αγχωνομαι ολο και πιο πολυ... Sad pale θυμαμαι τα πρασινα κουρτινακια,τα σεξυ νυχτικακκια, ευτυχως που σου δινουν ρομπιτσα απο πανω,αλλα αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι που σε βαζουν στο καροτσι για να σε πανε πανω στον οροφο.. confused γιατί καλέ;; αφου μια χαρά περπατάω...
Lilliput εσύ σαν μαια παριστασαι ανάλογα την εφημερία σου ή εφοσον στο ζητήσουν;;

πολυ σεξυ τα νυχτικακια....στην πρωτη γεννα ειχαν τελειωσει (!!!) οι κανονικες ρομπες και μου φορεσαν ενα κοντο πουκαμισακι...ημουν με τον κ@λο εξω!!!οποτε εβαλα ενα σεντονι για φουστα κ μπηκα στο καροτσακι...ποσο χαλαστηκα τοτε!!!

layza


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
litsakos έγραψε:


πολυ σεξυ τα νυχτικακια....στην πρωτη γεννα ειχαν τελειωσει (!!!) οι κανονικες ρομπες και μου φορεσαν ενα κοντο πουκαμισακι...ημουν με τον κ@λο εξω!!!οποτε εβαλα ενα σεντονι για φουστα κ μπηκα στο καροτσακι...ποσο χαλαστηκα τοτε!!!
ωχ υπαρχουν και τετοιες περιπτωσεις;; Laughing χαχαχα αν μου τυχει σαφως με σεντονι θα κυκλοφορησω..σαν τον Κωστανταρα σε καποια ταινια..

Karata


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια είμαι νέα στην παρέα! Είμαι μαμά ενός δίχρονου αγοριού και τώρα είμαι πάλι έγκυος στον 3ο μήνα! Αποφάσισα να γεννήσω κι εγώ στο Έλενα λόγω οικονομικών, ενώ τον μικρό τον γέννησα στο ΙΑΣΩ! Τότε δούλευα κι εγώ και δεν μας πολυπροβλημάτισε το κόστος, υπήρχαν και κάτι λεφτάκια στην άκρη, που όμως δεν υπάρχουν τώρα! Έχετε κάποιον καλό γιατρό και άνθρωπο να μου συστήσετε; Να ρωτήσω εκτός από το κόστος των δωματίων, πληρώνεται και ο γιατρός;

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Karata έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια είμαι νέα στην παρέα! Είμαι μαμά ενός δίχρονου αγοριού και τώρα είμαι πάλι έγκυος στον 3ο μήνα! Αποφάσισα να γεννήσω κι εγώ στο Έλενα λόγω οικονομικών, ενώ τον μικρό τον γέννησα στο ΙΑΣΩ! Τότε δούλευα κι εγώ και δεν μας πολυπροβλημάτισε το κόστος, υπήρχαν και κάτι λεφτάκια στην άκρη, που όμως δεν υπάρχουν τώρα! Έχετε κάποιον καλό γιατρό και άνθρωπο να μου συστήσετε; Να ρωτήσω εκτός από το κόστος των δωματίων, πληρώνεται και ο γιατρός;

Nαι, έτσι ξέρω κοπέλα μου!! Είναι έξτρα τα λεφτά του γιατρού από τη διαμονή στο μαιευτήριο!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
layza έγραψε:αχ..οσο πλησιαζει ο καιρος αγχωνομαι ολο και πιο πολυ... Sad pale θυμαμαι τα πρασινα κουρτινακια,τα σεξυ νυχτικακκια, ευτυχως που σου δινουν ρομπιτσα απο πανω,αλλα αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι που σε βαζουν στο καροτσι για να σε πανε πανω στον οροφο.. confused γιατί καλέ;; αφου μια χαρά περπατάω...
Lilliput εσύ σαν μαια παριστασαι ανάλογα την εφημερία σου ή εφοσον στο ζητήσουν;;

Δεν έχω πάρει ακόμα πτυχίο, τώρα κάνω πρακτική στα δημόσια! Αλλά μόλις τελειώσω σε πολύ λίγους μήνες θα δουλέψω σε ιδιωτικό...δεν μου αρέσουν καθόλου τα δημόσια! Δεν ξέρω ακόμα πως δουλεύουν εκεί (στα ιδιωτικά)! Smile

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωαννιτσα ξεχασα να σου πω,δουλευει η νυφη μου στο ελενα...Ειναι μαια... Cool

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ιωαννιτσα ξεχασα να σου πω,δουλευει η νυφη μου στο ελενα...Ειναι μαια... Cool

αλήθεια? σίγουρα θα την έχω δει..έχω περάσει από όλα τα τμήματα! Smile

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
tatijana έγραψε:Ιωαννιτσα ξεχασα να σου πω,δουλευει η νυφη μου στο ελενα...Ειναι μαια... Cool

αλήθεια? σίγουρα θα την έχω δει..έχω περάσει από όλα τα τμήματα! Smile

Ε,ναι κι εγω πιστευω πως ναι θα την εχεις πετυχει....Χχιχιχι!!!Να της δωσεις χαιρετισματα.. Shocked

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινακι μιας και ειδα οτι μαλλον θα πας με το ταμειο του ΤΕΒΕ να σε ενημερωσω οτι σε αυτη την περιπτωση θα πληρωσεις κανονικα το νοσοκομειο παιρνοντας το εξητηριο σου

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
enw me ika!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το ΙΚΑ πληρωνεις μονο μια συμμετοχη!με το ΤΕΒΕ πληρωνεις ολο το ποσο!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
opote tha po ston antra mou na mou balei ansima k na ananeoso to bibliario,euxaristw athina mou,a na sou po ksereis gia to epidoma apo ika ti xreiazete posa ensima k tetoia

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για το ΙΚΑ δεν ξερω καθολου!επειδη ειμαι ασφαλισμενη στο ΤΕΒΕ ξερω οτι πληρωνεις κανονικα το νοσοκομειο και μετα παιρνεις επιστροφη 800 ευρω...δηλ τοσα πηρα εγω το 2010

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:για το ΙΚΑ δεν ξερω καθολου!επειδη ειμαι ασφαλισμενη στο ΤΕΒΕ ξερω οτι πληρωνεις κανονικα το νοσοκομειο και μετα παιρνεις επιστροφη 800 ευρω...δηλ τοσα πηρα εγω το 2010
sygnwmi dn katalaba 800 e plirwses to nosokomeio swsta,k me to tebe peires tosa,i ao to ika ta peires pisw

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:
athina24 έγραψε:για το ΙΚΑ δεν ξερω καθολου!επειδη ειμαι ασφαλισμενη στο ΤΕΒΕ ξερω οτι πληρωνεις κανονικα το νοσοκομειο και μετα παιρνεις επιστροφη 800 ευρω...δηλ τοσα πηρα εγω το 2010
sygnwmi dn katalaba 800 e plirwses to nosokomeio swsta,k me to tebe peires tosa,i ao to ika ta peires pisw

Αφου εισαι στο τεβε δε παιρνεις λεφτα και απο αλλο φορεα...Η απο το ικα θα παρεις η απο το τεβε..

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nai to kserw,alloo lew me to ika auta pou plirwneis sto nosokomeio ta perneis pisw i oxi.....epeidi egw mou eipe genaw 26-3 k to ika mou teleiwnei 2-2-12 gi auto na dw ti me symferei na balw ensima gia na to exw i na me balei o antras mou sto tebe

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιταξε να δεις,εγω γεννησα σε δημοσιο νοσοκομειο στην Θεσσαλονικη...Με καισαρικη.Δεν πληρωσα δραχμη [ευρω δλδ] και πηρα απο το ικα καλα λεφτακια...συνολικα δε θυμαμαι αλλα ηταν πολυ καλα...Στα δινει πισω το ικα..Το τεβε δε ξερω.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι γω δν μπορω να καταλαβω γτ εφοσον λετε δημοσιο αναφερετ κι τιμες?Αλλο ο γιατρος που ουτε κι αυτο θαπρεπε...
Αλλα γτ εφοσον ολες εχετε ασφαλεια πατε σε δημοσιο κι πληρωνεται?Αμα ειναι ετσι πηγαινετε σε ιδιωτικο.

Εγω γεννησα στο Γενικο Νοσοκομειο Ροδου,κι δν πληρωσα τιποτα.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
gt sta idiotia dn pernoun asfaleia,alla dystixos etsi einai edw k genika stin ellada,, Sad

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινάκι θα κάτσεις υποχρεωτικά στο δικό σου μέχρι και την τελευταία μέρα και αμέσως την επόμενη θα σε βάλει στο δικό του .

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ΤΕΒΕ δίνει 800 ευρώ για τον τοκετό, όπου κι αν γεννήσεις και όσο κι αν κοστίσει και τίποτα άλλο.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Μαρινάκι θα κάτσεις υποχρεωτικά στο δικό σου μέχρι και την τελευταία μέρα και αμέσως την επόμενη θα σε βάλει στο δικό του .
auto einai to thema bania mou,mou teleiwnei prin gennisw gi auto lew an einai poio kala sto ika na po ston antra mou na mou bazei ensima gia n to annaneoso sto kapaki,i alliws na me balei sto tebe

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το ΤΕΒΕ...πληρωνεις κανονικα τη διαμονη σου στο νοσοκομειο(περιπου 500 ευρω)και μετα παιρνεις επιστροφη απο το ΤΕΒΕ 800 ευρω!
με το ΙΚΑ πληρωνεις μονο συμμετοχη στο νοσοκομειο για τη διαμονη και παιρνεις και καποιο ποσο ακομα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις