Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

101ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 3:20 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eisai trelli...

Axxx les oxi eee...
Apla tora stin egkumwsini den mporw na stekome polles wres stin kouzina...

Wste soupitsa e...
To mwro s poso einai ktm exw ksexasei agapi m???

102ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 3:28 am

????????


Επισκέπτης
ε τι θα λες θελω θελω θελω......και εχουμε οικονομικη κριση χαχα πλακα κανω εεε? Very Happy


ειναι 8 μηνων του εφτιαξα μοσχαρακι με αστρακι και ετριψα και μια ντοματουλα μεσα...καλο?
και μην κουραζεσαι πολυ μια χαρα ευκολα και γρηγορα....

103ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 3:44 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ouxou ton ktm m na s zisei agapi m ki alli mia fora...
Dld trwei k to mwro oti mageireueis eee??? ti kala.... Very Happy

Axxx thelw polla polla polla mwrakia wmos na m ta dwsoune etima ginetai??? Shocked Shocked Shocked

Varkoume tin diadikasia tis egkumwsinis...
Epidi eimai xalia sunexeia k poli kourasi xwris na kanw tpt... Mad Mad Mad

104ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 3:54 am

????????


Επισκέπτης
του κανω extra φαγακι χβρις αλατι ακι ωμο λαδι στο τελος αλλα επειδη ειμαι πολυ large μαμα εχθες τηγανησα πατατουλιτσες και του εδωσα δυο κ εφαγε....χιχιχι

αχ τι καλα που θα τανε να μας τα εδιναν ετοιμα οπως λες κι εγω παρολο που ο αντρουλης μου θελει γρηγορα μπεμπε εγω ακομα δεν ξερω γιατι αλλα φοβαμαι παλι τα ιδια φτου απ την αρχη κ τοσο γρηγορα απ τη μια θελω κ απ την αλλη δεν θελω...βασικα οπως καταλαβες δεν ξερω τι θελω... Very Happy

και γιατι εισαι χαλια τελευταια?δες να ξεκουραζεσαι οσο εχεις χρονο γαιτι μετα θα παρει φωτια ο κωλος σου χαχαχαχαα ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 215994

105ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 4:06 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
m to eixes ksana pei pws den to skeftesai g deutero agapi...
Wmos egw tha s epimenw na mineis tora ksana...
K tha megalosoune mazi...
egw etsi ithela wmos exasa to proigoumeno dustixws...
OXXX panagia m tha eixa 4 mwraaaaaaaaaaaa.... ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 679259 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 679259 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 679259

Den mpirazei o theos einai megalos...

To lipon S EUXWME ME OLI M TIN AGAPI NA SE AFISEI O ANTRAS S EGKUWS KANENA VRADY P THA KIMASAI PANO S...G NA MIN T THYMWSEIS K NA T PEIS GRIGORA FUGE APO PANO M... Razz Razz Razz Razz

106ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 4:15 am

????????


Επισκέπτης
εισαι για δεσιμο!!ΤΕΛΟΣ!

ειναι νωρις ακομα ετσι πιστευω....βλακεια μου?και με καισαρικη θελω να περασει λιγο ακομα ο καιρος....αυτο το τρανταγμα δεν το μπορω....χιχιχι...οπως ειπες ο θεος ειναι μεγαλος....ας μας εχει γερες και δυνατες για τις οικογενειες μας...σ αφηνω μπουμπουκιτσα να κανω καμια δουλεια τωρα που κοιμαται το νινι μ....τα ξαναλεμε αργοτερα...τσαο μπελε...... Shocked

107ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 4:28 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eisai k esu g desimo mwro m...
Ate kane kamia doulitsa k ta ksana leme Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

108ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 4:49 am

xrisi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
geia sas tixeres nifoules!!apo oti fainetai k gw anikw stn katigoria me aksiagapites petheres!!dn mporw na pw oti exw kakia pethera..apla oti exei tidi dikes tis antilipseis logw katagwgis k oti isws na mn exoume gnwristei poli kala akomi..m xei ferthei apsoga 3xronia p eimai me tn antra m..dn mporw na pw!merikes fores me vazei panw k apo tn gio tis k me iperaspizete.pisteuw twra me to mwro oti tha dethoume k perissotero!!vevaia gia mena mana einai mono mia..k stn kosmo alli kamia!!!alla petheroula k allo manoula...

109ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 4:57 am

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ γω δεν μπορω να πω την πεθερα μου κακια!
ειναι καλουλα, το μονο μειων ειναι οτι ΜΙΛΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!! Razz Razz Razz
μια φορα ηθελα να δω ενα εργο στην tv κ δεν καταφερα να σταυρωσω λεξη Razz Razz
με εβλεπε που ημουν κολλημενη στην οθονη κ μου μιλαγε μου μιλαγε...!
μολις τελειωσε το εργο μου λεει
"ααα το βλεπεις το εργο;;;;;" Twisted Evil Twisted Evil
δεν το ειπε με κακια ομως!!!
οχι μονο δεν μου λεει τι να κανω κ τετοια αλλα ποτε δεν εχει παρει το μερος του γιου της σε τιποτα!!
παντα με υποστηριζει.. κ αν καμια φορα φταιω, οταν φευγει ο αντρας μου μου λεει ετσι καμια συμβουλη.. οχι με υφος ομως!
ευτυχως Χριστε μου που ειναι καλη γιατι δεν ξερω τι θα εκανα;
να εχω παραξενο αντρα κ στριγγλα πεθερα;;; ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 679259 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 679259 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 679259 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 679259 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 679259
δεν θα την παλευα..
ακουω καποιες κοπελες με κατι πεθερες... ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 311356

110ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιαν 25, 2012 5:52 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε ρε κορίτσια!
Καιρός ήταν να κινηθεί και αυτό το θέματάκι.
Και ΝΑΙ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!
Δεν είναι όλες στρίγγλες.

111ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιαν 25, 2012 6:08 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα κ εγω εδω μπραβω μαρια δεν το ειχαμε σκευτει να ανοιχτη ενα τετοιο θεμα με καλες πεθερες η οποια ανηκει σε αυτην την κατιγορια η δικια μου <3 <3 μας αγαπει πολυ κ μενα σαν κορη της μενει μακρυα βεβαια αλλα κ κοντα οταν ειμαστε η ερχετε η παμε δεν μου εχει διμιουργησει κανενα θεμα ισα-ισα μας βοηθαει πολυ,κ ειδηκα τωρα με τον μπεμπη παρα μα παρα πολυ ,γτ δεν εχουν εγγονη ειναι το πρωτο τους εχουν μονο 5 εγγονες,κ ειναι κ νεεοι οπως η γονεις μου 55-62 κ η δικοι μου κ η πεθεροι μου αυτα,,, ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 215994 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 215994 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 215994 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 215994 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 215994 Α ΕΠΙΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ 4 ΑΔΕΡΦΙΑ 2 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2 ΑΓΟΡΙΑ,Ι ΚΟΡΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ,Κ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ι ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΑΝ Η ΚΟΡΕΣ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ ΜΕ ΑΝΕΦΕΡΕ ΣΑΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ....ΑΥΤΑ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την marinaki <3 <3 στις Τετ Ιαν 25, 2012 8:03 am, 1 φορά

112ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιαν 25, 2012 6:27 am

explorerefi

explorerefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εμένα η πεθερά μου είναι μάλαμα. Το πρόβλημα είναι ότι η άλλη νύφη την κάνει ό,τι θέλει και επειδή έχουμε ψιλοαρπαχτεί δεν θέλω να την ενοχλώ συνέχεια ακόμα και τώρα που είμαι έγκυος και χρειάζομαι βοήθεια μόνο και μόνο για να μην με πιάσει η άλλη στο στόμα της και μετά δεν θα ξέρει που να κρυγφτεί. Μανούλα δεν έχω εδώ και 4,5 χρόνια, μας έφυγε από ανεύρυσμα καρδιάς. Πόσες φορές τη σκέφτομαι και κλαίω....

113ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιαν 25, 2012 6:35 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγω ευτυχως ανηκω σε αυτη την κατηγορια...οχι απλα ειναι καλη αλλα με φροντιζει σαν μανα μου και με βοηθα παρα πολυ...και η παθερα και ο πεθερος μου υπεραγαπουν το εγγονι τους και εχουν μια καλοκαρδοσυνη και μια απλοτητα που σημερα ειναι παροιμιωδης!

114ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιαν 25, 2012 7:04 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είμαι κι εγώ εδώ.

Και τα δικά μου πεθερικά είναι πολύ καλά. Σαν άνθρωποι εντάξει, έχουν και αυτοί τις παραξενιές τους αλλά σε εμάς έχουν φερθεί πολύ εντάξει. Δείχνουν να με αγαπάνε και κάθε φορά που ερχόμαστε στο χωριό μου δείχνουν ότι με θεωρούν παιδί τους. Δεν μπορώ να ξέρω αν με αγαπάνε όντως, αλλά για το γιο τους κάνουν πάρα πολλά και από αυτά ωφελούμαι και εγώ. Προχθές μας είπανε αν αποφασίσουμε να μείνουμε μόνιμα εδώ, όταν φτιάξουν λίγο τα οικονομικά τους θα κάνουν δύο δωματιάκια στην αποθήκη και θα πάνε εκεί να μείνουν για να έχουμε εμείς το σπίτι μόνοι μας.

Δεν ξέρω αν θα αλλάξουν κάποτε αλλά 7 χρόνια δε μου έχουν δείξει κάτι τέτοιο.

115ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty kai egw eixa mia axsiagapiti pethera Πεμ Φεβ 02, 2012 5:11 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM.egw den aporo giati kai egw eixa mia pethera thisayro.egw prwta tin pethera moy gnwrisa kai meta ton antra moy.apo tin mera poy eixe gnwrisei i pethera moy elege tha se kanw nyfi moy tha se kanw nyfi moy. kai ontos me ekane.alla den prolave na mas dei pantremenoys kai twra to eggoni tis. meta apo 3 xronia poy eimoyna me ton antra moy pethane. i pethera moy me latreye den me xsexwrise pote apo ta paidia tis.exsw vgename kathe mera miloysame sto tilefwno. me agapoyse pio poly kai apo tin mana moy. otan i koyniada moy me ethave me ta xeirotera logia ayti eperne to meros moy meypstirize. tin elege prosexe pws milas gia aytin tin kopela. opos kai me ton pethero moy malwne mazi toy gia mena. otan de malwname me ton antra moy eperne to meros moy den eperne toy gioy tis.mia mera gyrise kaime eipe. kori moy einai san na se evgala apo ta splaxna moy. se aisthanome san diko moy paidi. kai emeina pagwto. to pisteyete? provlima eixa kai exw me tin koyniada moy kai ton pethero moy.an zoyse i pethera moy tha eitan telios diaforetika ta pragmata.eytyxwso antras moy emoiaxse stin mama toy kai einai o kalyteros antras toy kosmoy. makari oles oi nyfes na exoyn pethera san tin dikia moy. kai den ekana tipota poniro i kanena kolpo gia na ta exw kala mazi tis.eimoyn kai eimai opos me prwtognwrise i pethera moy kai o antras moy den alaxsa tipota ston xaraktira moy.kai i pethera moy kai o antras moy me agapisan giayto poy eimai.eyxome estw kai apo ekei epanw naenai xaroymeni kai na einai konta sto eggoni tis

116ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 5:41 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν το ειχα δει το θεματακι.....
εγω θα παρω μερος με 2 πεθερες.....
Πεθερα (μαμα του αντρα μου)ειχαμε και εχουμε αριστες σχεσεις!!!!θα μιλησουμε καθε μερα στο τηλ και παντα εχει να πει τα καλυτερα.....τα μικρα δεν μπορει να μου τα κρατησει μιας και μενουμε μακρια και δουλευει αλλα μας βοηθαει αρκετα οικονομικος!!!!
Πεθερα(μητρια του αντρα μου)πρωτα γνωρισα αυτη και μετα τη μαμα του!!!!ειναι πολυ καλη και αυτη αλλα και η οικογενεια της.....ακομα και τωρα που πεθανε ο πεθερος μου παιρναμε τις γιορτες και διακοπες στο σπιτι της!!!!και τις 2 φορες που γεννησα ειχε ανεβει Αθηνα για να με βοηθησει!!!!!

117ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 5:51 am

MommyCool

MommyCool
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κι εμενα το πεθερικό....δεν παίζεται!!! Τους αγαπω και ειμαι σιγουρη οτι μ αγαπουν. Ημουν πολυ τυχερη. Και να σημειωθει οτι γενικα σε σχεση με την δικη μου οικογενεια και το πως μεγαλωσα τελειως αλλο τροπο ζωης. Παρ΄όλα αυτα ομως η καλη διαθεση απο ολους προς ολους, μας εφερε κοντα... Με την πεθερα μου δε, εχω εντελως φιλικη σχεση. Μπορω και εχω συζητησει μαζι της οτι μπορειτε να φανταστειτε.. Τσεκαρισμενο οτι ειναι πολυ οκ και αντικειμενικη... Ημουν πολυ τυχερη...

118ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Φεβ 02, 2012 7:04 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:Δεν το ειχα δει το θεματακι.....
εγω θα παρω μερος με 2 πεθερες.....

Ε, να τις έχεις δυο κ αξιαγάπητες είναι σαν να χεις κερδίσει το Λόττο!!! Laughing ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 328109

Άλλες έχουν μια και ...φαρμακερή!!

Γερές να ναι κ μακάρι όλες οι γυναίκες να χουν τέτοιες πεθερές έστω κ εις διπλούν!

119ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Φεβ 16, 2012 4:01 am

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΗ!!!
ΕΙΝΑΙ "ΠΟΛΥ"ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΝΑ ΠΙΩ ΦΥΣΙΚΟ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΑ!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΨΥΧΗ!!
Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΑΦΕΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΗΜΟΥΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΕΓΩ!!ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 17,5 ΣΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΑΙ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΑΝ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!!
ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΟΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ.ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΩΣ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΛΑ Η ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ!!

120ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Αυγ 13, 2012 2:48 am

fonitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κι απο μενα! τη δικια μου πεθερουλα τη γνωρισα πριν ακομη κανω σχεση με τον αντρα μου. η συμπεριφορα της αψογη σε ολα! το οτι ανηκει στις αξιαγαπητες πεθερες δεν οφειλεται ουτε στα χατηρια που μου κανει ουτε στο οτι κραταει το παιδι (δεν εχουμε ακομη) ουτε στα δωρα και στις φιλοφρονησεις ή τις προσφορες. ειναι υπεροχος ανθρωπος, διακριτικη και προσεκτικη οσο δεν παιρνει αλλα το πιο σημαντικο ειναι οτι νοιαζεται και αγαπαει πολυ τα παιδια της. παντρευτηκα το στερνοπουλι της που του χει απιστευτη αδυναμια. ειδε απο την αρχη ποσο τον αγαπαω και πως προσπαθω να κανω τα παντα για να ειναι ευτυχισμενος και απο την πλευρα της το στηριζει αυτο προσεχοντας να μην επεμβαινει αναμεσα στο ζευγαρι. Την αποκαλω μητερα (απο το γαμο και μετα) γιατι ειναι η μανα του ετερου μου ημισυ και της αξιζει ο τιτλος, τον κερδισε με το σπαθι της! Εχει μια κορη κι ενα γιο ακομη. με τα κουνιαδια μου εχουμε πολυ καλες σχεσεις και βρισκομαστε σαν αδερφια αγαπημενα. και λιγα λογια και για τον αξιαγαπητο πεθερουλη μου....αν και ως πατερ φαμιλιας λατρευει ναι εμπλεκεται παντου και να συμμετεχει σε αποφασεις, προσπαθει με νυχια και με δοντια να ειναι οσο διακριτικος γινεται. αγαπαει τον γαμπρο και τη νυφη του σα δικα του παιδια και δε μας ξεχωριζει. εχει βοηθησει με καθε τροπο πιο πολυ απ οτι του επετρεπαν οι δυναμεις του κι ακομη βοηθα οποτε μπορει. οταν ανακοινωσαμε οτι θα αρραβωνιαστουμε, με πηρε παραπερα με τον αντρα μου και με δακρυα στα ματια με αποκαλεσε "παιδι του" και δε χανει ευκαιρια να μας δειχνει ποσο πολυ το εννοει! στις τυχερες λοιπον κι εγω κι ευχαριστω την Παναγια που καποια νυχτα σκοτεινη ακουσε τις προσευχες μου κι εστειλε εναν υπεροχο ανθρωπο στη ζωη μου!

121ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Αυγ 13, 2012 3:13 am

marikaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μου εκανε εντυπωση εντυπωση ο τίτλος και μπήκα...Μπραβο σε όλες σας! Ειστε πολύ τυχερες. Κι εγω συμφωνω ότι δε σημαινει αφού εισαι πεθερα ότι δε θα είσαι καλή και παρόλο που δυστυχώς ΄με τη δικιά μου πεθερα δεν ταιριαζουμε, πιστευω κι εγω ότι υπάρχουν καλές πεθερες .
Μακαρι να μπορούσα κι εγω να συμμετεχω στην κουβεντα σας αλλά δυστυχως δεν... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις