Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

51ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 10:33 am

new2eenmommy

new2eenmommy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
...εδώ που τα λέμε
«Αθώος ο καθείς μέχρι αποδείξεως του εναντίου» Cool

52ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 10:41 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ki egw edw koritsia....exw mia pragmatika a3iagapiti pe8era....poly kali gynaika pou me agapaei kai me noiazetai san kori tis kai mou to deixnei....den exw kanena parapono kai tin agapaw poly....ase pou den exei kai kori exei ton antra mou ki allo ena agoraki 2,5 xronwn...kai parolayta i3ere apo tin arxi pws na symperifer8ei se mia kopela san na einai kori tis.... Very Happy

53ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 11:09 am

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευακι το σχολιο μου ηταν γενικο και, προς Θεου, δεν λεω οτι καμια κοπελα εχει ποτε ασχημη προθεση. Φυσικα πρεπει παντα να υπερασπιζομαστε την οικογενεια μας και να κραταμε μια αποσταση! Την ιστορια σου δεν την εχω διαβασει (ακομη) ομως θα το κανω μολις βρω χρονο να περιηγηθω στο forum. Παντως απ'οτι καταλαβαινω εισαι "καμενη" και λυπαμαι γιατι εχω παρομοια παραδειγματα απο την ευρυτερη οικογενεια μου και ξερω οτι δυσκολιες μπορει να προκυψουν εκει που δεν τις περιμενεις... Καλο κουραγιο και δυναμη!

54ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 12:34 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georgia84 έγραψε:Ευακι το σχολιο μου ηταν γενικο και, προς Θεου, δεν λεω οτι καμια κοπελα εχει ποτε ασχημη προθεση. Φυσικα πρεπει παντα να υπερασπιζομαστε την οικογενεια μας και να κραταμε μια αποσταση! Την ιστορια σου δεν την εχω διαβασει (ακομη) ομως θα το κανω μολις βρω χρονο να περιηγηθω στο forum. Παντως απ'οτι καταλαβαινω εισαι "καμενη" και λυπαμαι γιατι εχω παρομοια παραδειγματα απο την ευρυτερη οικογενεια μου και ξερω οτι δυσκολιες μπορει να προκυψουν εκει που δεν τις περιμενεις... Καλο κουραγιο και δυναμη!

αμα εισαι εγκυος μη διαβασεις τα της πεθερας μου θα συγχιστεις και δεν κανει!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!
γενικα ενα τσουρμο κοσμος δε τα παει καλα με την πεθερα μου και πρωτος πρωτος ο γιος της,εγω θα τα πηγαινα???ή μαλλον για να ειμαι πιο ακριβης: με ενα τσουρμο κοσμο δε τα παει καλα η πεθερα μου με εμας θα τα πηγαινε??? Razz

55ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 3:21 pm

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spapastamou έγραψε:ki egw edw koritsia....exw mia pragmatika a3iagapiti pe8era....poly kali gynaika pou me agapaei kai me noiazetai san kori tis kai mou to deixnei....den exw kanena parapono kai tin agapaw poly....ase pou den exei kai kori exei ton antra mou ki allo ena agoraki 2,5 xronwn...kai parolayta i3ere apo tin arxi pws na symperifer8ei se mia kopela san na einai kori tis.... Very Happy


Ποσων ετων ειναι η πεθερα σου και εχει τοσο μικρο παιδι Σοφια ?Μπραβο νεα πεθερα!!!

56ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Μαρ 21, 2011 2:31 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sasanath έγραψε:
spapastamou έγραψε:ki egw edw koritsia....exw mia pragmatika a3iagapiti pe8era....poly kali gynaika pou me agapaei kai me noiazetai san kori tis kai mou to deixnei....den exw kanena parapono kai tin agapaw poly....ase pou den exei kai kori exei ton antra mou ki allo ena agoraki 2,5 xronwn...kai parolayta i3ere apo tin arxi pws na symperifer8ei se mia kopela san na einai kori tis.... Very Happy


Ποσων ετων ειναι η πεθερα σου και εχει τοσο μικρο παιδι Σοφια ?Μπραβο νεα πεθερα!!!


einai nea twra einai 49 sta 50....ton mikro ton ekane 47 sxedon me e3wswmatiki giati einai 3anapantremeni kai 8elane kai diko tous paidaki me ton pe8ero mou....einai poly mprosta i gynaika....poly kali.... Very Happy

57ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Μαρ 21, 2011 2:37 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:

einai nea twra einai 49 sta 50....ton mikro ton ekane 47 sxedon me e3wswmatiki giati einai 3anapantremeni kai 8elane kai diko tous paidaki me ton pe8ero mou....einai poly mprosta i gynaika....poly kali.... Very Happy

Μπράβο της ζωή να έχει που πήρε τέτοια απόφαση σε τέτοια ηλικία! Σίγουρα νιώθει πολύ μικρότερη και εισαι πολύ τυχερη! Να την χαίρεσαι!

58ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Μαρ 21, 2011 2:41 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
spapastamou έγραψε:

einai nea twra einai 49 sta 50....ton mikro ton ekane 47 sxedon me e3wswmatiki giati einai 3anapantremeni kai 8elane kai diko tous paidaki me ton pe8ero mou....einai poly mprosta i gynaika....poly kali.... Very Happy

Μπράβο της ζωή να έχει που πήρε τέτοια απόφαση σε τέτοια ηλικία! Σίγουρα νιώθει πολύ μικρότερη και εισαι πολύ τυχερη! Να την χαίρεσαι!


eyxaristw para poly.... Very Happy nai einai poly drastiria kai einai genika kai adynati-mikrwkamwmeni 3ereis...afou wres-wres tin vlepw me ton mikro kai lew mpravo tis....edw egw den 3erw an 8a exw tis idies antoxes pou eimai 22....einai foveri kai ais8anomai poly tyxeri pou exw tetoia pe8eroula..... Very Happy

59ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Απρ 05, 2011 6:05 am

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπορω να απαντησω και εγω σε αυτο το θεμα!!!νομιζω οτι εχω απο τις καλυτερες πεθερες!!!μπορει να ειναι και καλο που μενει λιγο μακρια και ετσι δεν εχουμε συχνη επικοινονια αλλα γενικα ειναι πολυ καλη και με αγαπανε πολυ οπως αλλωστε τους αγαπαω και εγω!!!

60ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Απρ 05, 2011 6:10 am

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ...!!Ε ΕΕΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΝ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΝΑ ΜΕ ΠΛΑΚΩΣΕΙ , ΜΠΟΡΕΙ ΠΑΛΙΑ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ , ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΣ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ... ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ!

61ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Απρ 05, 2011 12:48 pm

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koριτσια γεια σας ......Κ εγω ειμαι μια απο της τυχερες νυφες που εχει η πεθερα μου ,,,,ευτηχως τα παμε πολυ καλα κ ειχα σκεφτη να γραψω κ εγω κατι για τις αξιαγαπητες πεθερες αλλα με προλαβατε χαχαχχα Σημερα ειχα παει οδοντιατρο κ ειχα αφησει την μπεμπα με την πεθερα μου κ τον καλο μου,,,,,,,,εεεεε μολις γυρισα μου ειχε μαγειρεψει για να εχω για αυριο φαγητο κ μου ειχε πλυνει τα πιατα,εγω ειχα μεινει αφωνη.Να ειναι καλα η γυναικα,,ειναι κ μεγαλη 75 .......παλι καλα. ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 415870

62ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Απρ 06, 2011 12:25 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολύ χαίρομαι κορίτσια που μεγαλώνει αυτό το γκρουπ. Άρα υπάρχουν κι άλλες καλές πεθερές εκτός από την δική μου! ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109
Τουλάχιστον εμείς έχουμε καλό πρότυπο για το τι πεθερές θα γίνουμε στο μέλλον και αν γίνουμε κακές θα είμαστε εντελώς αδικαιολόγητες, χαχαχα!

ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 328109

63ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Απρ 06, 2011 4:07 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Πολύ χαίρομαι κορίτσια που μεγαλώνει αυτό το γκρουπ. Άρα υπάρχουν κι άλλες καλές πεθερές εκτός από την δική μου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τουλάχιστον εμείς έχουμε καλό πρότυπο για το τι πεθερές θα γίνουμε στο μέλλον και αν γίνουμε κακές θα είμαστε εντελώς αδικαιολόγητες, χαχαχα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλε εσυ σε λιγακι θα μαζεψεις και δευτερη 11αδα!!!μιλαμε θα κανουμε τουρνουα τρελο!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

64ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Απρ 06, 2011 4:22 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
MariaM έγραψε:Πολύ χαίρομαι κορίτσια που μεγαλώνει αυτό το γκρουπ. Άρα υπάρχουν κι άλλες καλές πεθερές εκτός από την δική μου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τουλάχιστον εμείς έχουμε καλό πρότυπο για το τι πεθερές θα γίνουμε στο μέλλον και αν γίνουμε κακές θα είμαστε εντελώς αδικαιολόγητες, χαχαχα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλε εσυ σε λιγακι θα μαζεψεις και δευτερη 11αδα!!!μιλαμε θα κανουμε τουρνουα τρελο!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Χαχαχαχαχα, Ευάκι! Τουλάχιστον δεν θα ξεφτιλιστούμε! Θα έχουμε μια αξιοπρεπή εμφάνιση! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

65ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Απρ 07, 2011 11:34 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρια οσο διαβαζω τις θανασιμες πεθερες και φρικαρω με κατι δαιμονισμενες αρχιζω να νιωθω οτι δεν ειναι και τοσο τραγικη η δικη μου!!!! Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked
θα το σκεφτω σοβαρα και ισως προσχωρησω στο δικο σου team!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχαχα πλακα κανω! αλλα οφειλω να παραδεχτω οτι υπαρχουν πολυ χειροτερες!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

66ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 11, 2011 4:28 am

chrissaxak

chrissaxak
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αααααα κι εμένα η πεθερούλα μου είναι μάλαμα! Και η μάνα μου κ η πεθερά μου εν τω μεταξύ μένουν 650km μακριά οπότε είμαστε μόνοι μας εδώ το οποίο έχει τα καλά έχει κ τα κακά του. Πάντως όταν γεννησα η μάνα μου είχε κάτι σοβαρές υποχρεώσεις κ ήρθε για τη γέννα, έμεινε 2-3 μέρες κ έφυγε. Η πεθερά μου λοιπόν έμεινε σχεδόν 1 μήνα εδώ για να με βοηθήσει κ επειδή είναι κ εκπαιδευμένη από την άλλη νύφη με άλλα 2 πιτσιρίκια, πραγματικά μου στάθηκε πολύ! Μάλιστα όταν ο μπεμπούλης μου ήταν 4 μηνών ξαναήρθε για άλλες 2 εβδομάδες! Δεν έχω κανένα παράπονο κ νομίζω πως είμαι από τις τυχερές νύφες ευτυχώς! Άραγε εγώ θα είμαι έτσι στη δική μου νύφη???χαχαχαχα Very Happy

http://www.alter-eco.gr

67ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 11, 2011 4:31 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:μαρια οσο διαβαζω τις θανασιμες πεθερες και φρικαρω με κατι δαιμονισμενες αρχιζω να νιωθω οτι δεν ειναι και τοσο τραγικη η δικη μου!!!! Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked
θα το σκεφτω σοβαρα και ισως προσχωρησω στο δικο σου team!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχαχα πλακα κανω! αλλα οφειλω να παραδεχτω οτι υπαρχουν πολυ χειροτερες!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

Σίγουρα! Αρκεί να σου πω ότι παρόλο που έχω τέλεια πεθερά, δεν μένω ασυγκίνητη με τα πάθη των πεθερόπληκτων και έτσι τα ποστ μου σε εκείνο το θέμα είναι περισσότερα από το θέμα αυτό!

68ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 11, 2011 4:43 am

Maria S

Maria S
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να γράψω κι εγώ για την γιαγιά μου η οποία πρέπει να ήταν η καλύτερη πεθερά του κόσμου;;;

Ένα θα σας πώ, με δύο γιούς και μία κόρη πάντα τα καλύτερα φαγητά τα έκαναν οι νύφες, πάντα έπαιρνε τηλέφωνο και μίλαγε με τις νύφες περισσότερο παρά με τους γιούς της.

Καλά για ίντριγκα και τα λοιπά ούτε λόγος!!! Δεν ξεχώριζε εγγόνια (είμαστε 6 ξαδέρφια ζωή να έχουμε και αν και είχε μια πολύ πολύ μικρή αδυναμία σε μένα που είχα και το όνομά της, δεν το έδειχνε ποτέ).

Γενικά αν ακούγατε την μαμά μου να μιλάει για την πεθερά της (ειδικά όσο ζούσε) έσταζε μέλι το στόμα της. Και λέω όσο ζούσε γιατί μετά συγχωρούνται και οι αμαρτίες και όλα!!!

Εγώ από την πεθερά μου μερικά 'παραπονάκια' τα έχω, όπως φαντάζομαι και εκείνη απο μένα. Αλλά δεν έχω και κανένα πρόβλημα, οπότε όλα καλά. Αλλά πεθερά σαν τη γιαγιά μου δεν έχω ξαναδεί πουθενά. Ειδικά αν τη συγκρίνω με την άλλη μου γιαγιά που ήταν και είναι (τι να πώ..) μέγαιρα για την νύφη της!!

69ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Απρ 11, 2011 4:56 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα κορίτσια περνάει φάσεις!! κάποιες περιόδους(πολύ μικρές δυστηχώς) είναι καλή...οταν νομίζει πως ελέγχει τα πράγματα...όταν ξέρει πως τα οικονομικά δεν είναι πολύ καλά..(οχι οτι εχουμε κανα πρόβλημα..)αλλά όταν κόψαν τους μισθούς των στρατιωτικών...τρελή χαρά...και γενικά όταν νομίζει οτι ΄΄υποφέρω΄΄΄είμαι πολύ κουρασμένη..κλπ....τότε είναι τέλεια!!...
μετά όμως της περνάει!! και άστα να πάνε!!!

οποτε για λιγες μερες θα είμαι σε αυτό το γκρουπ...μετά θα πάω πάλι δίπλα!!

70ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Απρ 26, 2011 4:08 pm

stekon

stekon
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αυτο ηταν!μια που εκανα την εγγραφη και μια που θ'απαντησω σ'ολες τις συζητησεις!διαβασα ολο το θεμα με τις θανασιμες πεθερες και παρα τ'οτι μου σηκωθηκε η τριχα σε καποιες περιπτωσεις(νομιζω οτι θα μου μεινει τραυμα με την εικονα της πεθερας να κανει μπανιο τον γιο)γελασα πολυ με καποιες στιχομυθιες απο τις κοπελες.ειπα να συνδραμω και εγω στον αγωνα υπερ των καλων πεθερων.η δικη μου κοριτσια,δεν υπαρχει!ειναι ενας καταπληκτικος ανθρωπος,το ιδιο και η υπολοιπη οικογενεια.με την κουνιαδα μου δε,ειμαστε πολυ αγαπημενες.η πεθερα μου παντα με λεει νυφουδα μου,και ενα κουτακι με καραμελες να της παρω δωρο θα εχει να το λεει οτι η νυφουδα της παντα την σκεφτεται.πραγματικα δεν ξερω τι να πρωτοπω γι'αυτη την γυναικα που εχει ταλαιπωρηθει οσο λιγοι στη ζωη της και παραμενει ενας αξιοθαυμαστος και καλοσυνατος ανθρωπος.επεσα σε πολυ καλη οικογενεια και σ'εμας δεν ηρθε η λυση με την αποσταση,απλα ποτε δεν υπηρξε προβλημα.αντιθετως οταν τους γνωρισα γυαλιζε ελαφρως το ματι μου απο προηγουμενη εμπειρια και τελικα εφτασα να λεω στον αντρα μου ποτε θα παμε για κανα κρασακι με τους γονεις σου.ειναι νεοι ανθρωποι και με πολυ χιουμορ.καποια στιγμη συζητουσαμε για το μελλον,για παιδακι και καναμε σχεδια.και λεω του πεθερου μου"πεθερουλη αν κανω κοριτσακι θα παρει τ'ονομα σου".και του κοβεται το χαμογελο και μου λεει"κοριτσι μου,ειτε αγορι κανεις ειτε κοριτσι του πατερα σου τ'ονομα θα βγαλεις"παντα ετσι ειναι τα πεθερικα μου,σαν γονεις μου και η κουνιαδα μου και ο κουνιαδος μου σαν τ'αδερφια που δεν ειχα.αυταααα!!!(εχω κ αλλα δεν θελω να με περασετε για πολυλογου ακομα δεν με γνωρισατε) Very Happy

71ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Απρ 27, 2011 12:17 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stekon έγραψε:αυτο ηταν!μια που εκανα την εγγραφη και μια που θ'απαντησω σ'ολες τις συζητησεις!διαβασα ολο το θεμα με τις θανασιμες πεθερες και παρα τ'οτι μου σηκωθηκε η τριχα σε καποιες περιπτωσεις(νομιζω οτι θα μου μεινει τραυμα με την εικονα της πεθερας να κανει μπανιο τον γιο)γελασα πολυ με καποιες στιχομυθιες απο τις κοπελες.ειπα να συνδραμω και εγω στον αγωνα υπερ των καλων πεθερων.η δικη μου κοριτσια,δεν υπαρχει!ειναι ενας καταπληκτικος ανθρωπος,το ιδιο και η υπολοιπη οικογενεια.με την κουνιαδα μου δε,ειμαστε πολυ αγαπημενες.η πεθερα μου παντα με λεει νυφουδα μου,και ενα κουτακι με καραμελες να της παρω δωρο θα εχει να το λεει οτι η νυφουδα της παντα την σκεφτεται.πραγματικα δεν ξερω τι να πρωτοπω γι'αυτη την γυναικα που εχει ταλαιπωρηθει οσο λιγοι στη ζωη της και παραμενει ενας αξιοθαυμαστος και καλοσυνατος ανθρωπος.επεσα σε πολυ καλη οικογενεια και σ'εμας δεν ηρθε η λυση με την αποσταση,απλα ποτε δεν υπηρξε προβλημα.αντιθετως οταν τους γνωρισα γυαλιζε ελαφρως το ματι μου απο προηγουμενη εμπειρια και τελικα εφτασα να λεω στον αντρα μου ποτε θα παμε για κανα κρασακι με τους γονεις σου.ειναι νεοι ανθρωποι και με πολυ χιουμορ.καποια στιγμη συζητουσαμε για το μελλον,για παιδακι και καναμε σχεδια.και λεω του πεθερου μου"πεθερουλη αν κανω κοριτσακι θα παρει τ'ονομα σου".και του κοβεται το χαμογελο και μου λεει"κοριτσι μου,ειτε αγορι κανεις ειτε κοριτσι του πατερα σου τ'ονομα θα βγαλεις"παντα ετσι ειναι τα πεθερικα μου,σαν γονεις μου και η κουνιαδα μου και ο κουνιαδος μου σαν τ'αδερφια που δεν ειχα.αυταααα!!!(εχω κ αλλα δεν θελω να με περασετε για πολυλογου ακομα δεν με γνωρισατε) Very Happy

Καλως μας ήρθες! Πολύ χαίρομαι που είσαι στην παρέα μας και έχεις βρει και εσύ μια τόσο καλή οικογένεια! (όχι μόνο πεθερά). Πες μας κι άλλα, τα καλά πρέπει να λέγονται! Η πεθερά σου είναι βορειοελλαδίτισσα; Ρωτάω γιατί μου έκανε εντύπωση η κατάληξη στο "νυφούδα". Very Happy Η γιαγιά μου και ο παππούς μου ήταν από τον Έβρο και χαηδευτικά πχ το κατσίκι αντί για κατσικάκι που θα λέγαμε εμείς το λέγανε κατσικούδι!

72ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Απρ 27, 2011 3:08 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω ειμαι απο τις πολλοι τυχερες η μητερα του αντρα μου ,δε τη φωναζω πεθερα αλλα με το ονομα της, τη λενε Σοφια ειναι παρα πολυ καλη. Δεν ασχοληθηκε ποτε με το αν μαγειρεψα, αν καθαρισα το μονο που τη νοιαζει ειναι να αγαπαω το γιο της και εχει τρεις κορες και ενα γιο που αυτο σημαινει οτι του εχει πολλη αδυναμια. Μαλλον αυτη ειναι ατυχη γιατι εγω δεν ειμαι η κλασικη νυφη δεν μαγειρευω, δεν πλενω και δεν σιδερωνω ρουχα βοηθαει η μαμα μου!!!!!!!!!

http://www.worldjamboree.gr

73ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Απρ 27, 2011 3:12 am

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγώ σε αυτό το κλαμπ ανήκω.
Η πεθερά μου είναι ένας αξιαγάπητος άνθρωπος με τα αρνητικά του και τα θετικά του, όπως όλοι μας.

Είναι νέα, σχεδόν 59 χρονών, έχει τρεις γιους και εγώ παντρεύτηκα τον μικρότερο.

Προσπάθησα να τη φωνάζω μαμά, αλλά δε μου βγήκε, γιατί την ήξερα απο πριν παντρευτώ το γιο της και τη φώναζα με το όνομα της. Δε μου έβγαινε μετά να τη λέω μαμα, ωστόσο δε θέλω μπροστά στη μικρή μου κόρη να την φωνάζω κυρία Μ... Embarassed

Μου εχει τρελή αδυναμία και το δείχνει. Με βοήθησε πολύ όταν γέννησα τη μικρή και ας μενει 300 χλμ μακρυά. Ακόμα και τώρα, όταν της λέμε να έρθει να μας βοηθήσει, παρατάει τον πεθερό και τρέχει. Κοινώς ο πεθερός μου την πληρώνει τη... νύφη! Laughing

Ακόμα και να μη με βοηθούσε όμως θα εκτιμούσα πολύ την αγάπη που μου δείχνει, το οτι δε με ξεχωρίζει από τα παιδιά της και το οτι δεν έχει πάρει θέση ποτέ σε ο,τι και αν αφορά εμένα και τον άντρα μου, παρότι στο παρελθον και ακόμα και τώρα δηλαδη, της δίνουμε αφορμές. Embarassed Embarassed

Φυσικά και με εκνευρίζει κάποιες φορές και φυσικά της το λέω, αλλά το ίδιο με εκνευρίζει και η μαμά μου! Καλά η μαμα μου με εκνευρίζει περισσότερες, Wink αλλά η ουσία είναι οτι μπορώ να βασιστώ πάνω της, όπως βασίζομαι και στη μαμά μου! Very Happy

74ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Απρ 27, 2011 4:07 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Και εγω ειμαι απο τις πολλοι τυχερες η μητερα του αντρα μου ,δε τη φωναζω πεθερα αλλα με το ονομα της, τη λενε Σοφια ειναι παρα πολυ καλη. Δεν ασχοληθηκε ποτε με το αν μαγειρεψα, αν καθαρισα το μονο που τη νοιαζει ειναι να αγαπαω το γιο της και εχει τρεις κορες και ενα γιο που αυτο σημαινει οτι του εχει πολλη αδυναμια. Μαλλον αυτη ειναι ατυχη γιατι εγω δεν ειμαι η κλασικη νυφη δεν μαγειρευω, δεν πλενω και δεν σιδερωνω ρουχα βοηθαει η μαμα μου!!!!!!!!!

Είναι τυχερή γιατί αγαπάς τον γιο της! Wink

75ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Απρ 27, 2011 6:31 am

stekon

stekon
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MariaM έγραψε:
stekon έγραψε:αυτο ηταν!μια που εκανα την εγγραφη και μια που θ'απαντησω σ'ολες τις συζητησεις!διαβασα ολο το θεμα με τις θανασιμες πεθερες και παρα τ'οτι μου σηκωθηκε η τριχα σε καποιες περιπτωσεις(νομιζω οτι θα μου μεινει τραυμα με την εικονα της πεθερας να κανει μπανιο τον γιο)γελασα πολυ με καποιες στιχομυθιες απο τις κοπελες.ειπα να συνδραμω και εγω στον αγωνα υπερ των καλων πεθερων.η δικη μου κοριτσια,δεν υπαρχει!ειναι ενας καταπληκτικος ανθρωπος,το ιδιο και η υπολοιπη οικογενεια.με την κουνιαδα μου δε,ειμαστε πολυ αγαπημενες.η πεθερα μου παντα με λεει νυφουδα μου,και ενα κουτακι με καραμελες να της παρω δωρο θα εχει να το λεει οτι η νυφουδα της παντα την σκεφτεται.πραγματικα δεν ξερω τι να πρωτοπω γι'αυτη την γυναικα που εχει ταλαιπωρηθει οσο λιγοι στη ζωη της και παραμενει ενας αξιοθαυμαστος και καλοσυνατος ανθρωπος.επεσα σε πολυ καλη οικογενεια και σ'εμας δεν ηρθε η λυση με την αποσταση,απλα ποτε δεν υπηρξε προβλημα.αντιθετως οταν τους γνωρισα γυαλιζε ελαφρως το ματι μου απο προηγουμενη εμπειρια και τελικα εφτασα να λεω στον αντρα μου ποτε θα παμε για κανα κρασακι με τους γονεις σου.ειναι νεοι ανθρωποι και με πολυ χιουμορ.καποια στιγμη συζητουσαμε για το μελλον,για παιδακι και καναμε σχεδια.και λεω του πεθερου μου"πεθερουλη αν κανω κοριτσακι θα παρει τ'ονομα σου".και του κοβεται το χαμογελο και μου λεει"κοριτσι μου,ειτε αγορι κανεις ειτε κοριτσι του πατερα σου τ'ονομα θα βγαλεις"παντα ετσι ειναι τα πεθερικα μου,σαν γονεις μου και η κουνιαδα μου και ο κουνιαδος μου σαν τ'αδερφια που δεν ειχα.αυταααα!!!(εχω κ αλλα δεν θελω να με περασετε για πολυλογου ακομα δεν με γνωρισατε) Very Happy

Καλως μας ήρθες! Πολύ χαίρομαι που είσαι στην παρέα μας και έχεις βρει και εσύ μια τόσο καλή οικογένεια! (όχι μόνο πεθερά). Πες μας κι άλλα, τα καλά πρέπει να λέγονται! Η πεθερά σου είναι βορειοελλαδίτισσα; Ρωτάω γιατί μου έκανε εντύπωση η κατάληξη στο "νυφούδα". Very Happy Η γιαγιά μου και ο παππούς μου ήταν από τον Έβρο και χαηδευτικά πχ το κατσίκι αντί για κατσικάκι που θα λέγαμε εμείς το λέγανε κατσικούδι!
χαιρομαι και εγω πολυ που σας βρισκω!!η πεθερα μου εχει καταγωγη απο την Σπαρτη,δεν ξερω αν εχουν εκει το ιδιωμα της νυφουδας!παντως γεννηθηκε και μεγαλωσε Αθηνα αρα μπορει και απο την χαρα της να της βγηκε!ενα θα πω και θα καταλαβεις αμεσως τι καλοι ανθρωποι που ειναι.με τον αντρα μου(με τον οποιο εχουμε ιδια ηλικια)ειμαστε μαζι 6 χρονια.κεραυνοβολος ερωτας και στους 4 μηνες που ημασταν μαζι,πηγαμε διακοπες στη Μηλο και μας ηρθε(πανω στον παραφορο ερωτα βεβαιως βεβαιως)ν'αρραβωνιαστουμε.παραγγειλαμε βερες σε κοσμηματοπωλειο,μας τις χαραξαν και τις ανταλλαξαμε στην παραλια με τα μαγιω ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 3 315810οταν πηγαμε για καφε τους πηραμε τηλ να το ανακοινωσουμε!πες μου τωρα ειλικρινα ποια πεθερα θα χαιροταν με κατι τετοιο!σημειωτεον,ο αντρας μου κραταει τα οικονομικα της οικογενειας και ηταν 23 χρονων(και εμενα δεν με γνωριζαν ΚΑΙ δουλευα βραδυ τοτε!)οχι μονο χαρηκαν αλλα με το που γυρισαμε γνωριστηκαν οι οικογενειες και αμεσως εδεσαν και απο τοτε τα πεθερικα μου με εχουν στα ωπα ωπα Razz μετα τον γαμο μας με ειχε παρει αγκαλια η πεθερα μου και μου ειπε"αχ ποσο σ'αγαπαω Κωνσταντινακι μου,μ'αγαπας και συ λιγο"τι να πεις μετα απο αυτο?λιωμα εγινα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις