Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Απρ 27, 2011 10:55 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stekon έγραψε:
χαιρομαι και εγω πολυ που σας βρισκω!!η πεθερα μου εχει καταγωγη απο την Σπαρτη,δεν ξερω αν εχουν εκει το ιδιωμα της νυφουδας!παντως γεννηθηκε και μεγαλωσε Αθηνα αρα μπορει και απο την χαρα της να της βγηκε!ενα θα πω και θα καταλαβεις αμεσως τι καλοι ανθρωποι που ειναι.με τον αντρα μου(με τον οποιο εχουμε ιδια ηλικια)ειμαστε μαζι 6 χρονια.κεραυνοβολος ερωτας και στους 4 μηνες που ημασταν μαζι,πηγαμε διακοπες στη Μηλο και μας ηρθε(πανω στον παραφορο ερωτα βεβαιως βεβαιως)ν'αρραβωνιαστουμε.παραγγειλαμε βερες σε κοσμηματοπωλειο,μας τις χαραξαν και τις ανταλλαξαμε στην παραλια με τα μαγιω ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 315810οταν πηγαμε για καφε τους πηραμε τηλ να το ανακοινωσουμε!πες μου τωρα ειλικρινα ποια πεθερα θα χαιροταν με κατι τετοιο!σημειωτεον,ο αντρας μου κραταει τα οικονομικα της οικογενειας και ηταν 23 χρονων(και εμενα δεν με γνωριζαν ΚΑΙ δουλευα βραδυ τοτε!)οχι μονο χαρηκαν αλλα με το που γυρισαμε γνωριστηκαν οι οικογενειες και αμεσως εδεσαν και απο τοτε τα πεθερικα μου με εχουν στα ωπα ωπα Razz μετα τον γαμο μας με ειχε παρει αγκαλια η πεθερα μου και μου ειπε"αχ ποσο σ'αγαπαω Κωνσταντινακι μου,μ'αγαπας και συ λιγο"τι να πεις μετα απο αυτο?λιωμα εγινα!

Η πεθερά σου είναι ΘΕΑ!!! Είναι το τέλειο πρότυπο για το τι πεθερά θέλω να γίνω! Να την χαίρεσαι! Respect Respect Respect Respect

77ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Απρ 28, 2011 6:31 am

stekon

stekon
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MariaM έγραψε:
stekon έγραψε:
χαιρομαι και εγω πολυ που σας βρισκω!!η πεθερα μου εχει καταγωγη απο την Σπαρτη,δεν ξερω αν εχουν εκει το ιδιωμα της νυφουδας!παντως γεννηθηκε και μεγαλωσε Αθηνα αρα μπορει και απο την χαρα της να της βγηκε!ενα θα πω και θα καταλαβεις αμεσως τι καλοι ανθρωποι που ειναι.με τον αντρα μου(με τον οποιο εχουμε ιδια ηλικια)ειμαστε μαζι 6 χρονια.κεραυνοβολος ερωτας και στους 4 μηνες που ημασταν μαζι,πηγαμε διακοπες στη Μηλο και μας ηρθε(πανω στον παραφορο ερωτα βεβαιως βεβαιως)ν'αρραβωνιαστουμε.παραγγειλαμε βερες σε κοσμηματοπωλειο,μας τις χαραξαν και τις ανταλλαξαμε στην παραλια με τα μαγιω ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 315810οταν πηγαμε για καφε τους πηραμε τηλ να το ανακοινωσουμε!πες μου τωρα ειλικρινα ποια πεθερα θα χαιροταν με κατι τετοιο!σημειωτεον,ο αντρας μου κραταει τα οικονομικα της οικογενειας και ηταν 23 χρονων(και εμενα δεν με γνωριζαν ΚΑΙ δουλευα βραδυ τοτε!)οχι μονο χαρηκαν αλλα με το που γυρισαμε γνωριστηκαν οι οικογενειες και αμεσως εδεσαν και απο τοτε τα πεθερικα μου με εχουν στα ωπα ωπα Razz μετα τον γαμο μας με ειχε παρει αγκαλια η πεθερα μου και μου ειπε"αχ ποσο σ'αγαπαω Κωνσταντινακι μου,μ'αγαπας και συ λιγο"τι να πεις μετα απο αυτο?λιωμα εγινα!

Η πεθερά σου είναι ΘΕΑ!!! Είναι το τέλειο πρότυπο για το τι πεθερά θέλω να γίνω! Να την χαίρεσαι! Respect Respect Respect Respect
σ'ευχαριστω πολυ!!!αλλα αυτα δεν πανε μονα τους,θελει να δινεις και χρονο,να ακους και να προσφερεις.καλη ωρα τωρα φτιαχνω μια γιαουρτοπιτα να της στειλω με τον αντρα μου αυριο.και την σεβομαι ακομη πιο πολυ γιατι ειχα κακη εμπειρια απο πριν(λιγο ηθελε και θα μας εγραφαν οι εφημεριδες)

78ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Παρ Ιουν 10, 2011 9:41 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ!!!!!!
ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΣΗΜΕΡΑ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΤΗΣ ΠΑΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΕΛΕΙ -ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ,ΩΣ ΗΠΕΙΡΩΤΙΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ-ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΛΥΝΕΙ ΤΙΣ ΜΟΚΕΤΕΣ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ......'ΑΣΕ ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΒΟΛΤΑ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΠΛΥΝΩ ΕΓΩ.ΜΙΚΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΒΑΡΗ.ΕΓΩ ΑΝΤΕΧΩ"
ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΕΤΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ????

79ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 11, 2011 12:21 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπον καπου εδω θα πρεπει να προσθεσω στη λιστα και τη δικη μου πεθερα! Μερικες φορες βεβαια ζει στον πλανητη της, αλλα ειναι πραγματικα πολυ καλη! Με υποστηριζει, εχει δρασει υποχθονια για να περασει το δικο μου, οση προικα βρηκα απο τη μανα μου, αλλη τοση μου ειχε η πεθερα μου. Και κατι που μου ειχε κανει τεραστια εντυπωση: σε μια συζητηση πολλα χρονια πριν το γαμο, ειχα αναφερει οτι μου αρεσει η νυφη να φοραει στο λαιμο ενα μικρο διαμαντι ή εναν καλο σταυρο. Την ημερα του κρεβατιου λοιπον, μου εδωσε κουτακι απο πανακριβο κοσμηματοπωλειο που ειχε μεσα εναν ΤΕΛΕΙΟ λευκοχρυσο σταυρο με διαμαντια, και μου ειπε οτι δεν ειχε ξεχασει ποτε εκεινη τη συζητηση και το ειχε πει απο τοτε οτι θα μου κανει αυτο το δωρο για το γαμο!!!!!!

Υ.Γ.: H πεθερα μου, που τη φωναζω μαμα, εχει 2 γιους... Αλλα νομιζω οτι ειναι στον ανθρωπο
ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 328109

80ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 11, 2011 2:04 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ ΔΕΝ τη λέω αξιαγάπητη ούτε πως τη λατρεύω θα πω... αλλά σήμερα θα ήθελα να της πω ένα ευχαριστώ γιατί μου έστειλε βιβλίο να διαβάσω καινούργια γυαλιά μυωπίας versace και ηλίου gucci και τυρί για 1 μήνα κ φαγητό κ φρούτα από τα δέντρα της, ρούχα για τα παιδιά.... χεχε!! Την πιάνουν ώρες ώρες οι καλοσύνες... ή μήπως οι τύψεις κ την κυνηγούν οι ερινύες της?????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

81ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 11, 2011 2:42 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ax twra molis egrapsa stis thanasimes petheres oti egw eimai mia apo tis tuxeres k exw kalh petheroula k den to eixa dei auto me tis aksiagapites petheres giati anoikei se auth thn kathgoria...
den exw parapono pera apo to oti prospathei na vazei xeri sto oikonomiko se olous mas ta zugizei mexri k to teleutaio eurw kata ta alla einai super... exoume polu kales sxeseis tha pame k thn volta mas mazi,k to mpanaki mas,k genikws me stirizei pantou akomh k se oti exei sxesh me ton gio ths pernei to meros mou.eixame arpaxtei me ton antra mou k irthe k me pire apo to spiti enw siderwna na pame gia poto(k mas tavrike sto telos giati kratousame moutra o enas ston allo)... ase pou twra sthn egkumosunh trelenetai den thelei na kanw tpt,oute piato na shkwsw apo to trapezi... thelei na eimai xalarh k ksekourasth leei...

82ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Σαβ Ιουν 11, 2011 3:33 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν πω οτι εχω παραπονο απο την πεθερα μου θα ειμαι τουλαχιστον αχαριστη.
Τωρα που ειμαι 2η φορα εγκυος μια φορα εβδομαδιαιως μου σιδερωνει,μου στλνει φαγητο ειναι ικανη να μου κρατησει τον γιο μου μερες ολοκληρες,ενοειετε οτι οταν δουλευα μου ειχε το φαγητο ετοιμο και αφηνα και τον μικρο.

83ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τετ Ιουν 15, 2011 1:59 am

Αλεξάνδρα

Αλεξάνδρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λέω να έρθω και εγώ εδώ.
Τα πεθερικά μου τα λατρεύω το ίδιο και εκείνοι, τόσο που για δεύτερη χρονιά αφήνω τον μικρό να πάει διακοπές μαζί τους.
Μακάρι να ήταν έτσι και οι δικοί μου (γονείς) να ήταν δίπλα μου, να δεχόντουσαν τον μικρό, στον οποίο μικρό έκανα το μεγαλύτερο λάθος της ζωής μου και έδωσα σαν δεύτερο όνομα χωρίς να ξέρει του πατέρα μου μήπως έτσι άλλαζε λίγο και έβλεπε τον γιο μου σαν εγγονό του και όχι σαν ξένο επειδή δεν γουστάρουν τον καλό μου, έστω και λίγο και να μην λένε το μακρύ τους και το κοντό τους στο τι επιλογές κάνω στη ζωή μου. Crying or Very sad

84ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιαν 23, 2012 4:37 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχουμε καινουργιες στο κλαμπ?? Wink

85ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιαν 23, 2012 7:44 pm

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anthaki έγραψε:Αν πω οτι εχω παραπονο απο την πεθερα μου θα ειμαι τουλαχιστον αχαριστη.
Τωρα που ειμαι 2η φορα εγκυος μια φορα εβδομαδιαιως μου σιδερωνει,μου στλνει φαγητο ειναι ικανη να μου κρατησει τον γιο μου μερες ολοκληρες,ενοειετε οτι οταν δουλευα μου ειχε το φαγητο ετοιμο και αφηνα και τον μικρο.


ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙΣ ????? Laughing

86ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Ιαν 23, 2012 9:41 pm

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν και ειμαι στα διαδικαστηκα για τον γαμο ...ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΕΘΕΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!Απο την πρωτη μερα που την γνωρισα στις αρχες τις σχεσεις μας μεχρι και τωρα ακομα και χθες το βραδυ την βλεπω και ευχαριστω τον Θεο που επιτελους βρηκα και εγω μια μανα να με αγαπα να με φροντιζει τις μερες που δεν αισθανομαι καλα...Να την νοιαζει η ψυχολογια και η υγεια εμου και του Γιωργου εννοειτε..την πρωτη φορα που με φιλησε εβαλα τα κλαμματα γιατη ενιωσα κατι που δε μπορω να το εξηγησω..ενιωσα αυτο που λεμε ΜΑΜΑ....Ισως επειδη δεν εχετε ασχημες εμειριες απο την μητερα σας ισως να φαινομαι υπρβολικη αλλα ετσι ειναι...Μαμα δε την λεω..ουτε την μανα μου δεν εχω πει μαμα!Αλλα ειμαι η πιο ευτυχισμενη νυφη γιατι εχω μπει σε μια υπεροχη οικογενια (λιγο η κουνιαδα μου τα χαλαει αλλα αλλο αυτο...)και δε ζηταω τιποτα αλλο απο το να ερθει και το μπεμπε να ολοκληρωσει την ευτυχια μου!!!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

https://facebook.com/nantia.naturally

87ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 12:50 am

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
έρχομαι κι εγώ στο κλαμπ!κι εγώ έχω και τέλεια πεθερά και τέλειο πεθερό!αξιαγάπητοι άνθρωποι και οι δύο, δεν με έκαναν ποτέ να νιώσω αυτό που λέμε "νύφη".πιο πολύ φιλικές σχέσεις έχουμε. να φανταστείτε μένουν λίγο πιο κάτω από εμάς και μια φορά να χτυπήσουν το κουδούνι να έρθουν απρόσκλητοι δεν το έχουν κάνει. ούτε με το μωρό να ανακατευτούν. η πεθερά μου μου λεει τη γνώμη της για το μωρό μόνο αν τη ρωτήσω ή με δει πελαγωμένη.κι αν με δει ότι διαφωνώ δεν το ξαναλέει και κάνει αυτό που θεωρώ σωστό. κι ας έχει μεγαλ΄σει3 παιδιά!

88ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 1:29 am

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και εμενα η πεθερα μου με εχει σαν παιδι της ειναι πολυ καλη και παντα διακριτικη ποτε δεν με εχει πιεσει για κατι. Πολύ καλός άμθρωπος. και ο πεθερός μου επισης , με λένε κορούλα τους !!!!

http://hawk-girl.blogspot.com/

89ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 1:36 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koritsakia m kalimera sas...

K mena i petheroulla m einai para poli kali...
K pragmati tin agapaw poli {{{EILIKRINA}}}...
Tin exw san mama m...

Wmos tora telaiutea exei xasei ligaki ton nou tis k den thelw na me sta podia tis...
Oloi mera trexei tin mama tis apo pisw...
Oi giatroi lene pws exei minei ligos kairos g tin giagioulla mas...{Mama tis petheras m...}
K etsi i pethera m einai xalia k ston kosmo tis...DIKAIOLOGIMENI EINAI...

Oti ki an sumvei pali tin agapaw...
K makari o theos na tin exei kala... Razz Razz Razz

90ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 2:02 am

????????


Επισκέπτης
και μενα ειναι πολυ καλη...στην ιδια φαση ειναι κ η δικη μου πεθερα τρεχει με τους γονεις της και η καημενη ειναι στον κοσμο της τα χει χαμενη δεν ξερει που να πρωτοπαει...4 χρονια τωρα δεν μου εχει δημιουργησει κανενα προβλημα και για το λογω οτι δεν εχω την μανουλα μου κοντα την προσεχω και την αγαπω πολυ.... Very Happy

91ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 2:05 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mana m ktm mpravw s agapi m... Smile Smile Smile
Dld ta idia pernane e???

92ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 2:12 am

????????


Επισκέπτης
αστα να πανε....ο παππους 83 και η γιαγια 78..καταλαβαινεις τι γινεται....η γιαγια εχει και ανοια οτι λεει αυτο πρεπει να γινει...ο παππους ο καημενος δεν μιλαει ειναι πολυ ησυχος ανθρωπος αλλα η γιαγια μας μας εχει πρηξει και κυριως την πεθερα μ....αφου να φανταστεις προχτες φεραμε γιατρο να δει τον παππου γιατι δεν ηταν καλα κ η γιαγια ειπε στο γιατρο οτι ο παππους δεν εχει τιποτα και να τον αφησει κ να εξετασει εκεινη...φαντασου προβλημα....και μας λεει ο γιατρος μην την παρεξηγειται ειναι λογω της αννοιας και των εγκεφαλικων...ετσι κι εμεις κανουμε υπομονη...γιατι δεν ξερουμε πως θα μαστε κ εμεις στα γεραματα μας....

93ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 2:20 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Oxxxx panagia m...Makari na perasoun ola grigora k na min vasanistoun...
Emas i giagia vasanizetai poli den trwei,,,exei anagoules...den perpata,,,k den mporei na einai moni tis katholou...

94ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 2:22 am

????????


Επισκέπτης
τα γεραματα ειναι δυσκολα αλλαζει ολο σου το ειναι.....υπαρχουν βεβαια και περιπτωσεις που ειναι βολικοι και δεν σου κανουν τη ζωη πατινι...εμενα η γιαγια μου (η μαμα της μααμς μου)πεθανε 95 ετων και δεν μας κουρασε καθολου....οταν πηγαιναμε να την δουμε μας ελεγε φυγεται και αν θελω κατι θα σας πω...πεθανε αθορυβα η καημενουλα ενα πρωι στο κρεβατακι της....

95ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 2:41 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ax panagia m ktm m...
Den mporw na akouw g penthous...

K etsi eilikrina menw apo kato apo tin pethera m k o antras m m leei na min pigenw pano stin pethera m tora p einai k i giagia ekei epidi arxizw klamata epidi eimai k se afti tin fasi m EGKUWS k eimai pio aivesthiti...
K m leei sunexeia prepei na fugoume apo edw na pame ligo stin mama s prin na ginei to kako stin giagia... Den me thelei na perasw ola auta tora p eimai egkuws...
Sad

96ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 2:50 am

????????


Επισκέπτης
καλα θα κανεις...κ εγω σταματαω την συζητηση σορυ αν σε εφερα σε δυσκολη θεση.... Shocked

97ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 3:10 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Oxi agapi m min stamatas...
Emena den me pirazei...

O antras m einai to thema apla leei pws m kanei kako na vlepw etsi pragmata...

Na s pw tin alitheia prin apo 2 xronia 21.1.2010 akrivos eimouna ksana egkuws wmos to exasa epidi eixa xasei ton papa m apo efragma kardia... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

98ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 3:12 am

????????


Επισκέπτης
αχ μην μου λες τετοια γιατι με στεναχωρεις.....ας αλλαξουμε συζητηση.....τι φαι εκανες σημερα? Very Happy

99ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 3:15 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eisai pelli...

Simera exw kanei makoronia me freska krema k xam...eukolo k grigoro...Esu???
Tha tane kalo na anigame thema g eukoles k grigores syntages... yiami yiami... Razz Razz Razz

100ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Τρι Ιαν 24, 2012 3:18 am

????????


Επισκέπτης
τι εγραψες στην αρχη δεν το καταλαβα...εγω εκανα σουπιτσα με κοτοπουλακι και λαχανικα....οχι μα μην ανοιξουμε τετοια συζητηση γιατι εισαι κ εγκυος και θα ζηλεψεις και μετα θα μας ζητας να στα φερουμε Razz χαχα Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις