Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
121 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 121 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

26ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 13, 2011 6:25 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Litsaki89 έγραψε:και η δικια μου πεθερα ειναι αξιαγαπιτη ειναι ενασ ανθρωποσ με πολυ χιουμορ παντα προθυμη να βοηθησει προσπαθει να μην αφησει ουτε τον αντρα μου αλλα ουτε την κουνιαδα μου ουτε καν εμενα με παραπονο. Ειδικα τωρα που ειμαι εγκυοσ στον 8ο μηνα με βοηθαει αρκατα.
Νομιζω οτι παιζει ρολο τι ανθρωπος εισαι κατι αλλο φανταζει μια φτηνη δικαιολογια.ελπιζω μονο να μην γινουμε εμεις οι πεθερες που καροιδευομε!!!!

I LOVE U καργα πεθερουλα μου!!!!

Χαχαχα, λες; Δεν νομίζω! Τουλάχιστον εμείς θα είμαστε εντελώς αδικαιολόγητες, χαχαχα! Laughing

27ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 13, 2011 11:47 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια η δικιά μου πεθερά σαν πεθερά είναι πάααρα πολύ καλή και πολύ καλή γιαγιά.Πριν λίγες μέρες όμως έμαθα και για τη δράση της ως μητέρα και σας πληροφορώ οτι αυτά που έμαθα δεν μου άρεσαν καθόλου.Ο άντρας μου,μου έχει πει ελάχιστα πράγματα για τον χωρισμό των γονιών του και τώρα τα έμαθα απο αλλού με λεπτομέρειες και έχω σοκαριστεί...πραγματικά αν είναι αλήθεια αυτά που έμαθα είναι απο τις γυναίκες που δεν τους αξίζει ο τίτλος "μάνα".

28ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 13, 2011 12:07 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Κορίτσια η δικιά μου πεθερά σαν πεθερά είναι πάααρα πολύ καλή και πολύ καλή γιαγιά.Πριν λίγες μέρες όμως έμαθα και για τη δράση της ως μητέρα και σας πληροφορώ οτι αυτά που έμαθα δεν μου άρεσαν καθόλου.Ο άντρας μου,μου έχει πει ελάχιστα πράγματα για τον χωρισμό των γονιών του και τώρα τα έμαθα απο αλλού με λεπτομέρειες και έχω σοκαριστεί...πραγματικά αν είναι αλήθεια αυτά που έμαθα είναι απο τις γυναίκες που δεν τους αξίζει ο τίτλος "μάνα".

απο τη στιγμη που ο αντρας σου την θελει-οσο την θελει- στη ζωη σας, σε αυτο το κομματι που ειναι καθαρα δικο τους εσυ δεν εχεις λογο...οπως κι εγω με τη δικη μου που παρολο που δε χωρισε σα μανα ηταν σκ@τ@ (λογια του γιου της αυτα και οχι δικα μου...) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

29ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 13, 2011 12:17 pm

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ξέρω Ευάκι μου.Και φυσικά δεν του είπα τίποτα απο αυτά που έμαθα.Αφού δεν μου τα έχει πει κάνω κι εγώ πως δεν τα ξέρω.Νοιώθω και οτι τώρα τον αγαπάω πιο πολύ....κάπως σαν να του δίνω μητρική αγάπη ένα πράγμα.Το κακό είναι πως στην πεθερά μου θα μου βγει μια ψύχρα.

30ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Μαρ 14, 2011 5:37 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προσπαθησε οσο μπορεις να απομονωσεις το γεγονος.δεν ειναι ευκολο το ξερω αλλα δες τη σχεση τη δικη σου μαζι της.εξαλλου ανθρωπος ειναι μπορει να εκανε λαθος και να το εχει μετανιωσει!σκεψου κι εσυ ποσα λαθη εκανες νεα και αν θα ηθελες να σε κρινει η νυφη σου συμφωνα με αυτα!η δικη μου εν τω μεταξυ δινει ρεσιταλ τις τελευταιες μερες!!!
και τι καλα μας ξαναεβαλες το λατρεμενο πατουσακι!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

31ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Μαρ 14, 2011 5:39 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:αν θα ηθελες να σε κρινει η νυφη σου

Η ΠΟΙΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ;;;;;;;;;;; pale pale pale affraid affraid affraid affraid affraid affraid ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 585182 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 585182 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 585182

32ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Μαρ 14, 2011 5:41 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:αν θα ηθελες να σε κρινει η νυφη σου

Η ΠΟΙΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ;;;;;;;;;;; pale pale pale affraid affraid affraid affraid affraid affraid [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οκ ο γαμπρος σου!!!κεκτημενη ταχυτητα!!!αν και ενα γιο δε θα τον κανεις???????αμεσως να κοροιδεψεις!!! Razz Razz Razz

33ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Μαρ 14, 2011 5:48 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:δες τη σχεση τη δικη σου μαζι της.

Καλά με εμένα είναι άψογη και γενικά με όλους μας και είναι και πολύ καλή γυναίκα.Και το ξέρω πως πρέπει να το αποβάλλω απλώς κάθε φορά που την ακούω τώρα μου έρχεται μια εικόνα στο μυαλό και θέλω να τη μπουφλήσω.

Ευάκι έγραψε:ενα γιο δε θα τον κανεις???????

Ε τι εννοείται.Δεν μου κάθεται ο άντρας μου όμως.Very Happy

34ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Δευ Μαρ 14, 2011 5:50 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:

Ε τι εννοείται.Δεν μου κάθεται ο άντρας μου όμως.Very Happy

εμενα μου καθεται αλλα ας οψονται οι υπηρεσιες!!! Twisted Evil παμε στο καλημερα? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

35ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Μαρ 17, 2011 6:36 am

ntalia!!

ntalia!!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εγω ειμαι απο τις ευχαριστημενες νυφες θα ελεγα!!εχω μια τελεια πεθερα που με αγαπαει σαν κορη της!μου κανει τα παντα οτι θελω με βοηθαει στο παιδι σε ολα γενικα και δεν εχω παραπονο κανενα .ειναι νεα 48 χρονων και η αληθεια ειναι οτι συννενοουμαστε αρκετα περισσοτερο ισως και απο την μανα μου!την αγαπαω πολυ και την ευχαριστω για ολα!μακαρι να σας τυχει και εσας μια τετοια! Smile

36ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Μαρ 17, 2011 6:42 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελάτε κορίτσια, άλλο λίγο και θα πιάσουμε την δεκάδα!
Υπάρχει μεγάλο ζόρι τελικά... Σκούρα τα πράγματα...

37ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Μαρ 17, 2011 7:28 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Ελάτε κορίτσια, άλλο λίγο και θα πιάσουμε την δεκάδα!
Υπάρχει μεγάλο ζόρι τελικά... Σκούρα τα πράγματα...

ε καλα μην τρελαθουμε κιολας!!!το δικο μας κλαμπ (βλεπε θανασιμες πεθερες) δε το φτανετε σε συμμετοχες!!! Razz
μπραβο ρε κοριτσια παντως!!!πολυ χαιρομαι που σας καταλαβαινουν και περισσοτερο που δε σας δημιουργουν προβλημα!

38ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Μαρ 17, 2011 9:24 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ στο κλαμπ, κι εγώ!!

ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 654316 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 654316 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 654316 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 654316

39ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Μαρ 17, 2011 9:54 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νενα μας μπερδεψες!σε ποιο κλαμπ ανηκεις?

40ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Μαρ 17, 2011 2:10 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το κλαμπ που εχει καλη πεθερα! Αυτο, το ολιγομελές καλε! Razz Razz

41ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Μαρ 17, 2011 3:05 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΩ ΚΑΙ ΄΄ΜΗΤΕΡΑ΄΄ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΑΣΕΤΕ ΟΙ ΤΟΥ ΓΚΡΟΥΠ ΜΕ ΤΙΣ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΗΓΟ ΤΟ ΕΥΑΚΙ!!!!!!

42ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ Πεμ Μαρ 17, 2011 9:32 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΙΣΑ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΘΕΡΑ!!!!!
ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΙ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΠΡΩΙ, ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ" ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΣΙΔΕΡΩΤΑ? ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΗΝ ΣΙΔΕΡΩΝΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ"..... ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΣΚΑΛΑ ΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΜΑΣ, - ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ-. ΗΤΑΝ Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΠΗΡΕ??? ΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ.... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΚΑΛΑ ΡΕ ΜΑΜΑ ΕΓΩ ΓΙΟΡΤΑΖΩ, ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΨΩΝΙΣΕΣ? "ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΟΧΙ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΜΟΥ"
Ε ΒΕΒΑΙΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ....
ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ-ΜΑΜΑ....

43ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Μαρ 17, 2011 11:36 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΩ ΚΑΙ ΄΄ΜΗΤΕΡΑ΄΄ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΑΣΕΤΕ ΟΙ ΤΟΥ ΓΚΡΟΥΠ ΜΕ ΤΙΣ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΗΓΟ ΤΟ ΕΥΑΚΙ!!!!!!

δε πειραζει συμπεθερα!λεγε οτι θες!ο γιος σου θα τα πληρωσει ολα!!!! Razz Razz Razz Razz
χθες λεει μια στη δουλεια "αχ την αλλη δευτερα μπαινει η ανοιξη" λεω γιατι την αλλη δευτερα?λεει "δε ξερεις οτι η ανοιξη μπαινει στις 21 μαρτη?" και απαντω κι εγω
"ααααα γι'αυτο γεννηθηκε η πεθερα μου στις 21 μαρτη?ηξερε οτι θα ειναι η ανοιξη στη ζωη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
χαχαχαχαχαχαχαχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

44ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Πεμ Μαρ 17, 2011 11:56 pm

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφού λέτε για τις πεθερές σας θα πω και εγώ για τη δική μου. Δηλαδή τι να πω που δεν έχω τι να πω.
Είναι πολύ διακριτική και μετρημένη στα λόγια της. Το μεγάλο της μαράζι είναι που δεν μπορεί να βοηθήσει στο μεγάλωμα των παιδιών καθότι και αυτή εργαζόμενη. Γι’ αυτό και όποτε γιορτάζει η μαμά μου της αγοράζει πολύ καλό δώρο, γιατί λέει εσύ μεγαλώνεις και τα δικά μου εγγόνια ενώ εγώ δεν μπορώ να προσφέρω κάτι άλλο.
Ποτέ δεν είπε όχι όποτε την είπαμε να δει τα παιδιά κάποιο βράδυ για να βγούμε έξω. Άμα την πω κανένα Σάββατο πρωί να μου φυλάξει τα παιδιά για να κάνω καμιά δουλειά αλλάζει μέχρι και το πρόγραμμά της προκειμένου να με βοηθήσει.
Όχι «μαμά» δεν την φωνάζω διότι όταν την γνώρισα δεν ήμουν καν νύφη. Την φωνάζω «πεθερούλα» διότι είναι και σ’ αυτά τα κυβικά 1,55-1,58 περίπου με 45 κιλά… κατηγορία φτερού.

45ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Παρ Μαρ 18, 2011 12:05 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρχίζουμε να παίρνουμε τα πάνω μας ή μου φαίνεται; ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 328109 ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 328109

46ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Παρ Μαρ 18, 2011 1:53 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:
ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ-ΜΑΜΑ....

αυτο ειναι το πιο σημαντικο που ειπες... να προσεξουμε να γινουμε το ιδιο καλες πθερες με τις δικες μας! Wink

47ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 12:13 am

ZINAKI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KALHMERA!!!KAI EGO EDO ANOIKO.EXO MIA POLU KALH PETHERA..KAI OSO GIA TO AN EXEI KORH???EXEI TREIS KORES KAI ENA GIO

48ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 4:48 am

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να'μαι κι εγω!! Ειμαι απο τις τυχερες που δεν εχουν κανενα παραπονο απο την πεθερα τους! Προσπαθει να μας βοηθαει σε καθε ευκαιρια και οποτε την επισκεπτομαστε σ/κ (γιατι μενουμε σε διαφορετικες πολεις) φευγουμε με φαγητο για ολη την βδομαδα σχεδον!! Παντα μας εχει εννοια και ρωταει τον αντρα μου για μενα και ειδικα τωρα στην εγκυμοσυνη εχει εννοια να μην κουραζομαι.
Θελω να πιστευω ομως οτι κι εγω δεν εχω δωσει δικαιωματα και γενικα δεν εχουμε ανταλλαξει ασχημη κουβεντα.
Το παν ειναι να βρεις τη χρηση τομη αν και ειναι σημαντικο να πεσεις και σε σωστο ανθρωπο γιατι καμια φορα η δικη σου καλη διαθεση μπορει να μην φτανει.
Εχει και μια κορη με την οποια επισης εχουμε πολυ καλες σχεσεις και γενικα τους νιωθω ολους οικογενεια μου.

49ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 4:58 am

linmak88

linmak88
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Το μυστικό είναι ένα! Μακρυά κι αγαπημένοι! Τα έχω δοκιμάσει όλα εδώ και 23 χρόνια! Το μόνο σωστό είναι οι τυπικές σχέσεις! Ο άντρας μου σαν γιος πρέπει να πηγαίνει να τους βλέπει μαζί με τα εγγόνια τους και μάλιστα τις περισσότερες φορές εγώ τον παρακινώ να πάει γιατί ο ίδιος το αμελεί αλλά εγώ δεν έχω καμία μα καμία σχέση! Έχω να τους δω 7 χρόνια περίπου και ήμαστε ήρεμοι και χαλαροί! Τα πρώτα χρόνια ήμουν όλο υποχωρ'ησεις...τώρα τα νεύρα μου δεν έχουν πια και πολύ περιθώριο και τέρμα οι διπλωματικές σχέσεις! Αλλά το παιδί τους και τα εγγόνια τους δεν πρόκειται να τους τα στερήσω ΠΟΤΕ! ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 215994

50ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! Κυρ Μαρ 20, 2011 5:04 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georgia84 έγραψε:
Θελω να πιστευω ομως οτι κι εγω δεν εχω δωσει δικαιωματα και γενικα δεν εχουμε ανταλλαξει ασχημη κουβεντα.

γιατι βρε γεωργια μου εγω εδωσα δικαιωμα ή ειπα ασχημη κουβεντα????αλλα αμα η αλλη θελει να σου επιβαλλεται συνεχεια,να μην εχει νοιαστει ποτε για σενα και ολο να σου φορτωνεται καποια στιγμη ανθρωπος εισαι λες και μια κουβεντα παραπανω!εξαλλου οταν αυτοι μου ειπαν τις παραπανω κουβεντες εγω δεν ειπα τπτ κι ας ειχαν και τοτε αδικο αλλα οταν ειπα εγω επεσαν ολοι να με φανε γιατι καταλαβαν οτι δε στρωνω κοκκινο χαλι για οσους εκμεταλλευονται εμενα και την οικογενεια μου........... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις