Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω γιατι δεν το νιωθω????????? Sad Sad Sad Sad Sad Sad Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746

http://www.gatospito.com

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω γιατι δεν το νιωθω????????? Sad Sad Sad Sad Sad Sad Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746

http://www.gatospito.com

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ladycat έγραψε:εγω γιατι δεν το νιωθω????????? Sad Sad Sad Sad Sad Sad Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746

Όπως ανέφερα ladycat σε αυτήν την εγκυμοσύνη περίμενα να περάσει σχεδόν ο 5ος μήνας για να νιώσω κάτι. Και συγκριτικά με την 1η μου εγκυμοσύνη που η κόρη μου από τον 3ο μήνα γουργούριζε φαντάζεσαι την ανησυχία μου! Μετά τον 5ο όμως όλα καλά! Κάνε λοιπόν υπομονή και σε λίγο θα απολαμβάνεις τις καλύτερες κλωτσιές που έχεις φάει στη ζωή σου!!! flower

protoula

protoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Crazy έγραψε:Τη Δευτέρα κλείνω τη 15η εβδομάδα κύησης και ως πρωτάρα, έχω αρχίσει ν'αναρωτιέμαι...

Κάποιες στιγμές έχω νιώσει κάτι περίεργο.. κάτι διαφορετικό.. λέτε να'ναι το χουζουράκι μου;;; I love you I love you I love you

Για πείτε μας οι πιο έμπειρες...
Πότε πρωτονιώσατε το νινάκι σας;;
Ή έστω, πότε είχατε τις πρώτες υποψίες ότι αυτό που γουργουρίζει στην κοιλίτσα χαμηλά δεν είναι το εντεράκι αλλά είναι το νινάκι;;
θυμαμαι που ειχα την ιδια απορια, αλλα σε διαβεβαιω οτι οταν ειναι το μωρακι θα το καταλαβεις χωρις καμια αμφιβολια!
εμενα ηταν στον 6ο.

http://nov08mommies.forumotion.net

thinkpink!

thinkpink!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ 19+3 ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΣΤΗΝ ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΧΙΟ.ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΝΑ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΣΑΝ ΦΛΕΒΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΟΛΙΒΙΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΣΟΥ ΑΝΗΣΥΧΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΠΟΥ ΖΟΥΖΟΥΝΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΤΟΥ.

http://vrefikoispasmoi.blogspot.com/

ladybeat

ladybeat
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εγώ την ένιωσα την 17η εβδομάδα.Είχαμε ξαπλώσει με τον αντρούλη μου και ξαφνικά ένιωσα την κλωτσίτσα...ευτυχώς δεν ήταν μόνο μια και έτσι πρόλαβε να τη νιώσει κι εκείνος Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 654316
Πλεον γίνεται ο χαμός στην κοιλιά μου..χαχαχα..ειδικά χθες απο το απόγευμα μέχρι το βράδυ δεν σταμάτησε καθόλου!!! Shocked

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τον μπεμπούλη μου τον κατάλαβα 3,5 μηνών και ήταν πολύ έντονο. Για την ακρίβεια 16 βδ.+5 ημ. ήμουν. Ήταν σαν κάτι να τράκαρε στην κοιλιά μου από μέσα... σαν ψαράκι που χτυπάει στη γυάλα του, έτσι το παρομοίασα!!! Θα το νιώσεις έντονα όπου να'ναι!!!

Pelio

Pelio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τον Δημήτρη τον είχα νιώσει 14 εβδομάδων ως φτερούγισμα και πολύ σύντομα άρχισαν να γίνονται τρελά όργια στην κοιλιά μου. Τώρα που κατάλαβα το μικρό αμέσως μετά την αυχενική, στις 12 εβδομάδες να δω τι έχει να γίνει.... Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 38176

FROSI

FROSI
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ladycat έγραψε:εγω γιατι δεν το νιωθω????????? Sad Sad Sad Sad Sad Sad Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 40746

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΟΤΟΚΕΣ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 2Ο ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΔΕΥΕΙ Ή ΝΑ ΣΕ ΓΑΡΓΑΛΑΕΙ!!!!

Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 328109

60Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 Empty γεια σας ειμαι η ποπη Παρ Ιουν 11, 2010 6:28 am

GATAKI

GATAKI
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χαιρετω τιε ομορφες μανουλες .
εμενα παιδια ειναι το πρωτο και περιμενω το νομβριο να γεννησψ και το καταλαβα 17 εβδομαδες ειναι ενα συναισθημα παρα πολυ ωραιο και οσο περνανε η μερες γινετε και δυνατοτερο Very Happy

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
GATAKI έγραψε:χαιρετω τιε ομορφες μανουλες .
εμενα παιδια ειναι το πρωτο και περιμενω το νομβριο να γεννησψ και το καταλαβα 17 εβδομαδες ειναι ενα συναισθημα παρα πολυ ωραιο και οσο περνανε η μερες γινετε και δυνατοτερο Very Happy
αχ αλλη μια νοεμβριου ολεεε

http://www.gatospito.com

noni


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ladycat έγραψε:εγω ειμαι στην 16 εβδομαδα κ δεν εχω νιωσει κατι να αρχισω να ανυσηχω???????

Να μην ανησυχείς καθόλου... σε λίγο καιρό θα το νιώθεις συνέχεια Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 536304
Εγώ το ένιωσα την 18η, προσπαθούσε και λίγο πιο πριν να μου δώσει σημεία ζωής αλλά εγώ στον κοσμο μου. :cheer Φυσικά μην είχαν ψιλοαγχώσει φιλοι και γνωστοί αν το άκουσα και νόμιζα ότι κάτι τρέχει αλλά τελικά το κάθε ζουζουνάκι έχει τους ρυθμούς του

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
min agfxonesai katholou...ego stin 20 ton eniosa...

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ο αντρας μου λεει οτι τωρα ειναι χαλαρο το παιδι αλλα θα μας βγαλει την πιστη μετα

http://www.gatospito.com

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ακομη τιποτα γμτ τι τα χερια μου βαζω τι κουναω την κοιλια μου με το δακτυλο καμια απαντηση Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

http://www.gatospito.com

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ είμαι 16 εβδομάδων και 3 ημερών.
Εδώ και μία εβδομάδα περίπου νιώθω κι εγώ αυτό που περιγράφει η Ολίβια - σαν ποπ κορν που σκάει, σα φλέβα που χτυπάει όπως στο λαιμό μας... Οι άλλοι μου λένε ότι είναι νωρίς, αλλά είμαι σχεδόν σίγουρη ότι κάνουν λάθος!
Είναι και εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη κι έχω αυτή τη λαχτάρα όπως όλες...

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
egw katalaba to ninaki mou tin 18 ebdomada.i nyfi mou meta tin 20h..isws na exei na kanei kai me to gegonos oti douleuei kai i douleia tis apospa tin prosoxi....

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popi. έγραψε:Τον μπεμπούλη μου τον κατάλαβα 3,5 μηνών και ήταν πολύ έντονο. Για την ακρίβεια 16 βδ.+5 ημ. ήμουν. Ήταν σαν κάτι να τράκαρε στην κοιλιά μου από μέσα... σαν ψαράκι που χτυπάει στη γυάλα του, έτσι το παρομοίασα!!! Θα το νιώσεις έντονα όπου να'ναι!!!

Φοβερή η παρομοίωσή σου!

newmama

newmama
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χθες το βράδυ!! Μόλις ξάπλωσα άρχισε να μου χτυπάει! Πολλές φορές! Σήμερα κλείνω τη 19η εβδομάδα.

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νομίζω η παρομοίωση της Ολίβιας με το ποπ κορν είναι πιο κοντά απ' όλες τις περιγραφές!!!! Το'χω νιώσει κι εγώ τις τελευταίες μέρες, κυρίως όταν είμαι ξαπλωμένη!!! Σε λίγο θ'αρχίσουμε και ... Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 215994 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 215994 Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 215994 Very Happy Very Happy Very Happy

Με το καλό για όλες μας κορίτσια!!! Very Happy

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ante ante me to kalo se oles sas

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τιποτα ακομη Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

http://www.gatospito.com

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ladycat, δοκίμασε το εξής: φάε λίγη σοκολάτα και μετά ξάπλωσε. Με το γλυκό αρχίζουν το "χορό"!! Πότε νιώσατε το νινάκι σας;; - Σελίδα 3 215994

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μμμ ενδιαφερων μονο που με τετοια καουρα που εχω τωρα δεν μπορω

http://www.gatospito.com

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Tziz έγραψε:Εγώ είμαι 16 εβδομάδων και 3 ημερών.
Εδώ και μία εβδομάδα περίπου νιώθω κι εγώ αυτό που περιγράφει η Ολίβια - σαν ποπ κορν που σκάει, σα φλέβα που χτυπάει όπως στο λαιμό μας... Οι άλλοι μου λένε ότι είναι νωρίς, αλλά είμαι σχεδόν σίγουρη ότι κάνουν λάθος!
Είναι και εμένα η πρώτη μου εγκυμοσύνη κι έχω αυτή τη λαχτάρα όπως όλες...

Δεν είναι νωρίς και εγώ περίπου τότε το ένιωσα! Very Happy Very Happy

http://www.eimaimama.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις