Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
324 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 324 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 13]

251Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Σαβ Οκτ 01, 2011 12:37 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαι και εγώ Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 604962
για να θυμηθώ... Φεβρουάριος πρέπει να ήταν 2009 scratch scratch ναι ναι απο τότε προσπαθούμε αλλά ο πελαργός μας έχει μόνο για φτύσιμο...
καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούμε και να οι μαμάδες τα μωράκι σας !!
eirini.pav εύχομαι να μην χρειαστεί να κάνεις τίποτα και να ανακοινώσεις ευχάριστα θετικά νέα !!

252Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Σαβ Οκτ 01, 2011 1:07 pm

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως ήρθες στην παρέα λεμονάκι!
Έλα και εσύ στην παρέα των γυναικών που απολαμβάνουν τον "ελεύθερο" έρωτα! Very Happy

253Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Σαβ Οκτ 01, 2011 1:35 pm

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω κοριτσακια μου αρχισα απο τον προηγουμενο μηνα ενταντικα αφου επρεπε να περασουν 3 μηνες μετα την αποξεση..εχω ηδη ενα παιδακι κ αυτο με κανει να ειμαι πιο αισιοδοξη αλλα με εχει πιασει ενα ψιλοαγχος αν μετα την αποξεση πιανεις ευκολα παιδι κ αν δημιουργειται προβλημα απο αυτην...τι να πω...αγχος για τα παντα πια! Mad Mad

254Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Σαβ Οκτ 01, 2011 1:58 pm

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπουλίτσα αυτή την απορία την έχω και εγώ. Πως γίνεται να "έπιασα" 3 φορές (βάζω και την παλλίνδρομη) αμέσως και τώρα να προσπαθώ 6 μήνες (εντατικά) και... τίποτα.
Η αλήθεια είναι ότι δε μετράω μέρες ή θερμοκρασία, απλά εξασκώ το άθλημα συχνότατα.
Αυτό το μήνα που πάω για τεστ παπ θα ρωτήσω το γυναικολόγο για κανένα "μυστικό". Ελπίζω να μη μου πει να σηκώνω τον ποπό σε μαξιλάρι μετά την πράξη όπως την Μαρκέλα01 γιατί "θα πηδηχτώ από το παραθυρο".

Να σκεφτείς ότι εγώ ήμουν αυτή που είπε πριν λίγο καιρό ότι σταματώ τις προσπάθειες. Τελικά, μόνο αν βαρέσει κανόνι η Ελλάδα θα σταματήσω την προσπάθεια. Άσε κιόλας που μ' αρέσει η όλη διαδικασία του ελεύθερου. Ξυπνάμε μέσα στη νύχτα με όρεξη και προχωραμε χωρίς να διακόπτουμε τη διαδικασία για προφυλάξεις κτλ. Απλά τέλεια!

255Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Σαβ Οκτ 01, 2011 2:11 pm

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
desT έγραψε:Μπουλίτσα αυτή την απορία την έχω και εγώ. Πως γίνεται να "έπιασα" 3 φορές (βάζω και την παλλίνδρομη) αμέσως και τώρα να προσπαθώ 6 μήνες (εντατικά) και... τίποτα.
Η αλήθεια είναι ότι δε μετράω μέρες ή θερμοκρασία, απλά εξασκώ το άθλημα συχνότατα.
Αυτό το μήνα που πάω για τεστ παπ θα ρωτήσω το γυναικολόγο για κανένα "μυστικό". Ελπίζω να μη μου πει να σηκώνω τον ποπό σε μαξιλάρι μετά την πράξη όπως την Μαρκέλα01 γιατί "θα πηδηχτώ από το παραθυρο".

Να σκεφτείς ότι εγώ ήμουν αυτή που είπε πριν λίγο καιρό ότι σταματώ τις προσπάθειες. Τελικά, μόνο αν βαρέσει κανόνι η Ελλάδα θα σταματήσω την προσπάθεια. Άσε κιόλας που μ' αρέσει η όλη διαδικασία του ελεύθερου. Ξυπνάμε μέσα στη νύχτα με όρεξη και προχωραμε χωρίς να διακόπτουμε τη διαδικασία για προφυλάξεις κτλ. Απλά τέλεια!


εγω λεω οτι ειναι απο το αγχος που μας διακατεχει..αφου στην παλινδρομη να φανταστεις 2 φορες μονο ειχαμε κανει ελευθερα γιατι ειχα σκοπο να τακτοποιησω πρωτα την περιοδο μου που ερχοταν οποτε το θυμοταν κ μετα να ξεκινησουμε ενταντικα..κ απο κει που δεν το περιμενα ,,ηρθε!εχουμε κ ενα ζουζουνι που δεν εχουμε κ χρονο κ ευκαιρια να το κανουμε κ οποτε θελουμε εμεις..χαχα..αλλα το παλευουμε!ζωη να εχει ειναι ζωηρουλης ο γιοκας μου κ μας ξενυχταει... Smile

256Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Σαβ Οκτ 01, 2011 2:18 pm

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boulitsa έγραψε:
desT έγραψε:Μπουλίτσα αυτή την απορία την έχω και εγώ. Πως γίνεται να "έπιασα" 3 φορές (βάζω και την παλλίνδρομη) αμέσως και τώρα να προσπαθώ 6 μήνες (εντατικά) και... τίποτα.
Η αλήθεια είναι ότι δε μετράω μέρες ή θερμοκρασία, απλά εξασκώ το άθλημα συχνότατα.
Αυτό το μήνα που πάω για τεστ παπ θα ρωτήσω το γυναικολόγο για κανένα "μυστικό". Ελπίζω να μη μου πει να σηκώνω τον ποπό σε μαξιλάρι μετά την πράξη όπως την Μαρκέλα01 γιατί "θα πηδηχτώ από το παραθυρο".

Να σκεφτείς ότι εγώ ήμουν αυτή που είπε πριν λίγο καιρό ότι σταματώ τις προσπάθειες. Τελικά, μόνο αν βαρέσει κανόνι η Ελλάδα θα σταματήσω την προσπάθεια. Άσε κιόλας που μ' αρέσει η όλη διαδικασία του ελεύθερου. Ξυπνάμε μέσα στη νύχτα με όρεξη και προχωραμε χωρίς να διακόπτουμε τη διαδικασία για προφυλάξεις κτλ. Απλά τέλεια!


εγω λεω οτι ειναι απο το αγχος που μας διακατεχει..αφου στην παλινδρομη να φανταστεις 2 φορες μονο ειχαμε κανει ελευθερα γιατι ειχα σκοπο να τακτοποιησω πρωτα την περιοδο μου που ερχοταν οποτε το θυμοταν κ μετα να ξεκινησουμε ενταντικα..κ απο κει που δεν το περιμενα ,,ηρθε!εχουμε κ ενα ζουζουνι που δεν εχουμε κ χρονο κ ευκαιρια να το κανουμε κ οποτε θελουμε εμεις..χαχα..αλλα το παλευουμε!ζωη να εχει ειναι ζωηρουλης ο γιοκας μου κ μας ξενυχταει... Smile


α,,κ εγω αυτες τις περιεργες στασεις μετα την πραξη δεν τις ακολουθω ουτε τις πολυπιστευω γιατι τοτε ειναι που θα αγχωθω περισσοτερο!αν ειναι να ερθει θα ερθει χαλαρα...ας απολαυσουμε τον ερωτα τωρα που μπορουμε γιατι μετα οταν θα μας προκυψει εγκυμοσυνη με το καλο θα ειμαστε παλι εδω κ θα αναπολουμε τις καλες στιγμες..χαχα...

257Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Κυρ Οκτ 02, 2011 3:05 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάρες!!! Τι μου κάνετε? Γέλασα πολύ Δέσποινα με αυτά που έγραφες περί μαξιλαριών...ναι το είδαμε κι αυτό, το δοκιμάσαμε για ενάμιση μήνα περίπου, δεν έπιασε, τώρα πλέον μη σου πω ότι σηκώνομαι και κατευθείαν και πλένομαι...

Σήμερα περιμένω περίοδο, κι όπως δείχνουν όλα τα σημάδια θα έρθει κυρία στην ώρα της με όλα τα κομφόρ...Έχουμε σταματήσει να το συζητάμε με τον καλό μου, έχουμε σταματήσει να αναρωτιόμαστε τι κάνουμε λάθος, έχουμε "ξεχάσει" αυτά που λέγαμε τον Αύγουστο για εξετάσεις και ασχολούμαστε με εμάς (είχαμε λίγο συχνούς καυγάδες τον τελευταίο καιρό και τώρα απολαμβάνουμε το γουτσούνιασμα). Έβδομος μήνας που κάνουμε ελεύθερα και συνεχίζουμε οεο! Φιλιά πολλά σε όλες σας.

258Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Κυρ Οκτ 02, 2011 1:51 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι μαξιλάρια δοκίμασα τι στάσεις δοκίμασα... αν είναι να έρθει θα έρθει και χωρίς αυτά κορίτσια εδώ με 3 σπερματεγχύσεις που έκανα δεν ήθρε πως περίμενα να έρθει θα μου πεις με τα κόλπα ; Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 604962
στην αρχή θερμοκρασίες μετρούσα, μέρες μετρούσα επαφές μέρα παρα μέρα και γύρο μου άκουγα συνεχώς εγκυμοσύνες.. τι σ@τα έλεγα...

259Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Δευ Οκτ 03, 2011 12:59 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:τι μαξιλάρια δοκίμασα τι στάσεις δοκίμασα... αν είναι να έρθει θα έρθει και χωρίς αυτά κορίτσια εδώ με 3 σπερματεγχύσεις που έκανα δεν ήθρε πως περίμενα να έρθει θα μου πεις με τα κόλπα ; Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 604962
στην αρχή θερμοκρασίες μετρούσα, μέρες μετρούσα επαφές μέρα παρα μέρα και γύρο μου άκουγα συνεχώς εγκυμοσύνες.. τι σ@τα έλεγα...

Αυτό πάλι με τις εγκυμοσύνες γύρω γύρω.
Όταν έχασα το τρίτο μετά από ένα μήνα άρχισα να ακούω από γύρω μου για τρίτες εγκυμοσύνες: η γειτόνισσα και καλή μου φίλη που δίσταζε λόγω οικονομικών, η κολλητή μου από το λύκειο, μία φίλη μου από Θεσ/νίκη, μία συνάδελφος από τα κεντρικά μας γραφεία... χαίρομαι αφάνταστα για αυτές τις εγκυμοσύνες αλλά όσο δεν μένω εγώ μου αρχίζει να μου τη δίνει...

260Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Δευ Οκτ 03, 2011 11:20 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:τι μαξιλάρια δοκίμασα τι στάσεις δοκίμασα... αν είναι να έρθει θα έρθει και χωρίς αυτά κορίτσια εδώ με 3 σπερματεγχύσεις που έκανα δεν ήθρε πως περίμενα να έρθει θα μου πεις με τα κόλπα ; Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 604962
στην αρχή θερμοκρασίες μετρούσα, μέρες μετρούσα επαφές μέρα παρα μέρα και γύρο μου άκουγα συνεχώς εγκυμοσύνες.. τι σ@τα έλεγα...

Αυτό πάλι με τις εγκυμοσύνες γύρω γύρω.
Όταν έχασα το τρίτο μετά από ένα μήνα άρχισα να ακούω από γύρω μου για τρίτες εγκυμοσύνες: η γειτόνισσα και καλή μου φίλη που δίσταζε λόγω οικονομικών, η κολλητή μου από το λύκειο, μία φίλη μου από Θεσ/νίκη, μία συνάδελφος από τα κεντρικά μας γραφεία... χαίρομαι αφάνταστα για αυτές τις εγκυμοσύνες αλλά όσο δεν μένω εγώ μου αρχίζει να μου τη δίνει...
αχ πόσο σε καταλαβαίνω να ξερες !!
να είναι γερά όλα τα παιδάκι του κόσμου και οι μανούλες τους για να τα προσέχουν αλλά άκουγα και εγώ για εγκυμοσύνες και έλεγα, μα και αυτή ;

που θα πάει όμως κορίτσια θα τα καταφέρουμε και εμείς όπως και να χει

261Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Τρι Οκτ 04, 2011 5:57 am

Ευη1979

Ευη1979
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

Γεια σας και από μένα .Προσπαθούμε εδώ και 3 χρόνια για παιδί. Επειδή στο περιβάλλον μου υπάρχουν πολλές έγκυες , έχω πιάσει τον εαυτό μου πολλές φορές να μη θέλει να τις δει αποφεύγοντας να βγω μαζί τους . Πραγματικά μου είναι τόσο δύσκολο να ακούω συνέχεια για εγκυμοσύνες και πόσο εύκολα έμειναν εγκυες ή - και αυτό είναι το χειρότερο- να λένε εγώ μέχρι το σεπτέμβρη θα μείνω έγκυος και να μένουν. προσπαθώ να το αποβάλλω αλλά είναι τρομερά δύσκολο

262Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Τετ Οκτ 05, 2011 10:34 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η περίοδός μου ήρθε συνεπέστατη την 28η μέρα του κύκλου αν και δεν πονούσα ιδιαίτερα (υποψιάζομαι ότι σε αυτό βοήθησε η βαλεριάνα που παίρνω καθημερινά για τις αυπνίες μου).

Δεν ξέρω κορίτσια, τί σοβαρά το πήρα, τί αστεία, τί αγχωμένα, τί χαλαρά, 7 μήνες τώρα απολύτως τίποτα. Στο πρώτο μου παιδί είχα γιατρούς που μου λέγαν ότι λόγω πολυκυστικών θα πρέπει να πάρω ορμονοθεραπεία για να κάνω παιδί και έμεινα έτσι απλά, χωρίς να το επιδιώξω, χωρίς τπτ. Και τώρα είμαι πεντακάθαρη από κύστες και τίποτα.

Πιστεύω ότι κάποιο άλλο πρόβλημα υπάρχει, άλλα δε θέλω να το κοιτάξουμε ακόμα, θέλω να παντρευτούμε με το καλό το καλοκαίρι αν όλα πάνε καλά και μετά να αρχίσουμε να το ψάχνουμε πιο λεπτομερώς...

Νομίζω ότι θα μου έκανε καλό μια μικρή "απεξάρτηση" από το φόρουμ, γιατί όσο χαλαρά και να το παίρνω πιάνω τον εαυτό μου μερικές φορές να "σπάζεται" και να ανυπομονεί. Που τελικά αυτό είναι σημάδι ότι μέσα μου έχω ένα παραπονάκι. Θέλω να ευχηθώ σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν καλή υπομονή και να έρθουν σύντομα τα αποτελέσματα που θέλετε....όταν γυρίσω να είστε όλες έγκυες, ακούτε???

263Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Τετ Οκτ 05, 2011 12:35 pm

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλό ο γάμος σου το καλοκαίρι και είμαι σίγουρη ότι θα γίνεις μια υπέροχη νύφη. Αν κρίνω από την φωτό δεν χρειάζεται να γίνεις νύφη φυσικά για να είσαι υπέροχη.
Φυσικά, δε το συζητώ ότι αν προκύψει κάτι θα μας το ανακοινώσεις.
Να χαίρεσαι την κόρη σου την όμορφη και να σε χαίρεται και εκείνη. Φαντάζομαι πόσο ανυπομονεί για τον γάμο της μαμάς.
Σημασία έχει να είστε πάντα όλοι ευτυχισμένοι και αγαπημένοι.
Φιλιά Χρύσα και τα ξαναλέμε!

264Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Κυρ Οκτ 09, 2011 11:30 am

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 14 ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΖΕΙΤΕ ΤΑ ΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ, ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΙΑΣΑΜΕ ΣΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ. ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΓΙΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 7Η ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 17Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΤΗΝ 9Η ΣΤΗΝ 11Η ΚΑΙ ΣΤΗΝ 17Η ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΕ ΕΝΘΑΡΥΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ. Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 417472

265Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Κυρ Οκτ 09, 2011 12:06 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κορίτσια, τι μου κάνετε ;
εγώ αυτό που θέλω να πω είναι πρώτον καλή επιτυχία σε όλες μας και οι προσπάθεις μας γρήγορα να έχουν αποτέλεσμα
εγώ αυτό που διαπίστωσα απο γνωστές είναι πως κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, ακόμα και το πόσο εύκολα θα έρθει είναι διαφορετικά σε κάθε εγκυμοσύνη, δλδ το πρώτο μωράκι μπορεί να έρθει αμέσως και το επόμενο μετά απο 1 χρόνο προσπαθειών ή και το αντίθετο.
και κορίτσια, μου αγχώνεστε χωρίς λόγο, 1 μήνας και 7 μήνες δεν είναι λόγος ανησυχίας !!! θα έρθει στην ώρα του Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 654316
τι να πούνε και οι κοπέλες που έχουν κάνει 1 και 2 εξωσωματικές ;
απολαύστε το και θα έρθει !!
το άγχος δεν κάνει καλό !!
τα φιλιά μου σε όλες σας Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 417472

266Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Δευ Οκτ 10, 2011 11:21 pm

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ. ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΝΔΕΙΞΗ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ. Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 417472 ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

267Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Δευ Οκτ 10, 2011 11:50 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren μην είσαι τόσο σίγουρη, μπορεί να είναι και σποράκι, κάνε λίγη υπομονή και θα φανεί Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 417472

268Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Τρι Οκτ 11, 2011 12:10 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

269Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Κυρ Νοε 06, 2011 1:52 pm

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella01 έγραψε:Η περίοδός μου ήρθε συνεπέστατη την 28η μέρα του κύκλου αν και δεν πονούσα ιδιαίτερα (υποψιάζομαι ότι σε αυτό βοήθησε η βαλεριάνα που παίρνω καθημερινά για τις αυπνίες μου).

Δεν ξέρω κορίτσια, τί σοβαρά το πήρα, τί αστεία, τί αγχωμένα, τί χαλαρά, 7 μήνες τώρα απολύτως τίποτα. Στο πρώτο μου παιδί είχα γιατρούς που μου λέγαν ότι λόγω πολυκυστικών θα πρέπει να πάρω ορμονοθεραπεία για να κάνω παιδί και έμεινα έτσι απλά, χωρίς να το επιδιώξω, χωρίς τπτ. Και τώρα είμαι πεντακάθαρη από κύστες και τίποτα.

Πιστεύω ότι κάποιο άλλο πρόβλημα υπάρχει, άλλα δε θέλω να το κοιτάξουμε ακόμα, θέλω να παντρευτούμε με το καλό το καλοκαίρι αν όλα πάνε καλά και μετά να αρχίσουμε να το ψάχνουμε πιο λεπτομερώς...

Νομίζω ότι θα μου έκανε καλό μια μικρή "απεξάρτηση" από το φόρουμ, γιατί όσο χαλαρά και να το παίρνω πιάνω τον εαυτό μου μερικές φορές να "σπάζεται" και να ανυπομονεί. Που τελικά αυτό είναι σημάδι ότι μέσα μου έχω ένα παραπονάκι. Θέλω να ευχηθώ σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν καλή υπομονή και να έρθουν σύντομα τα αποτελέσματα που θέλετε....όταν γυρίσω να είστε όλες έγκυες, ακούτε???

Διαβάζω τι έγραφα πριν απο ένα μήνα και λέω ήμαρτον...πραγματικά είχα νευριάσει με τον εαυτό μου....πλέον δεν κοιτούσα ούτε γόνιμες ούτε τίποτα...έκανα έρωτα όποτε μου ερχόταν, ούτε μαξιλάρια στον πωπό, σηκωνόμουν κατευθείαν....και ήρθε....όταν το περίμενα λιγότερο...

270Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Τετ Ιαν 04, 2012 12:21 pm

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα κοριτσακια τι κανετε? εχουμε κανενα ευχαριστο νεακι?
και μεις ειμαστε τωρα στον 3ο μηνα προσπαθειας.
επαψα να μετραω τα παντα, απλα απολαμβανουμε την διαδικασια, ξεκινησα και ποδηλατο 3 ωρες τη μερα, πολυ μαγειρεμα
και ολα οκ.
με το καλο σε ολα τα κοριτσια και χαλαρα!!!!!!

κοριτσακια μου τελικα ηρθε ο πελαργος!!!!!!
ειμαι 5 εβδομαδων, ευχομαι να πανε ολα καλα και να ερθει και η σειρα σας γρηγορα! ειναι το πρωτο μου ...
η δεσποινις τουτουνακι τι κανει????? Smile Smile Smile

Κοριτσάκι μου πόσο χαιρομαι δεν ξερεις!!! Να σου ζήσει η κούκλα σου!!!
Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 328109
Εγώ ειχα φυγει απο το φορουμ λόγω οικογενειακών και επαγγελματικών υποχρεώσεων και ήρθα τώραπου είμαι επισήμως 9 εβδομάδων! Καλλιο αργα παρα ποτέ!!!

Για την ιστορια, προηγηθηκαν 7 αποτυχημενες προσπαθειες! Shocked

271Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Τετ Ιαν 04, 2012 3:46 pm

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τουτουνάκι, καλή εγκυμοσύνη να έχεις και συγχαρητήρια!

272Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Τετ Ιαν 04, 2012 10:36 pm

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ και αντεύχομαι! Όλα να σου πάνε τέλεια!

Τελικά εγώ που ειχα ξεκινησει το θεμα έμεινα έγκυος τελευταία. Κάλλιο αργα παρα ποτε! Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 875502

273Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Προσκαλώντας τον πελαργο Πεμ Ιαν 05, 2012 2:01 am

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σε όλες σας,
Σήμερα έκανα εγγραφή στο sait σας και ηδη το βρίσκω πολύ ευχάριστο και πολύ χαρούμενο

Εγώ είμαι παντρεμένη εδώ και 2μιση χρονια και λίγο πριν τις γιορτές αποφασίσαμε με τον άντρα μου να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες για ένα μωρό. Είναι ο πρώτος μηνας προσπαθειών και ελπίζω σύντομα να έχω και εγώ ευχάριστα νεα να μοιραστώ μαζι σας. Σύμφωνα και με το γιατρό μου έχω δώσει στον εαυτο μου ενα χρόνο για να μεινω εγκυος, αν έρθει και νωρίτερα ακόμα καλύτερα.

Πολλές ευχές σε όλες σας για μια καλη χρονια, γεματη υγεία, χαρές και πολλά μωρά
Smile Smile

274Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Πεμ Ιαν 05, 2012 8:39 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki έγραψε:Ευχαριστώ και αντεύχομαι! Όλα να σου πάνε τέλεια!

Τελικά εγώ που ειχα ξεκινησει το θεμα έμεινα έγκυος τελευταία. Κάλλιο αργα παρα ποτε! Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 875502

Μην ανησυχείς γι' αυτό. Δεν είσαι τελευταία. Έχω μείνει εγώ ακόμα. Και μιας και μετράμε εγώ αισίως κλείνω το Ιανουάριο 10 μήνες προσπαθειών.
Άϊντε πάμε για να χρονίσουμε. Θα κάνω και τούρτα. Very Happy

275Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 11 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Πεμ Ιαν 05, 2012 9:02 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki συγχαρητήρια και εύχομαι όλα καλά να σου πάνε!!! Wink
xaftounaki καλώς ήρθες και εύχομαι σύντομα εγκυούλα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις