Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 13]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν πειραζει,παμε για τη νεα μας προσπαθεια λοιπον κοριτσι!!!!
μες τη γλυκα λοιπον!!!! χιχιχιχι

Smile Smile Smile Smile

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χιονατούλα και ΜαριαΣ λυπαμαι που πρεπει να ξαναπροσπαθησετε. Μαζι με σας θα προσπαθησω κι εγω κι ευχομαι τον αλλο μηνα να βρεθούμε στη θέση της Άννυς-Νεφέλης!

78Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Πεμ Μαρ 24, 2011 10:17 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την τουτουνακι!!!
δεν πειραζει κοριτσια μου την επομενη φορα!
ευτηχως εχουμε και την τουτουνακι που ξερει και κολπα με βιταμινες αφροδισιακα και σουπα μουπες!

περιμενουμε τιπς κοπελια!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz

79Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Πεμ Μαρ 24, 2011 10:24 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλως την τουτουνακι!!!
δεν πειραζει κοριτσια μου την επομενη φορα!
ευτηχως εχουμε και την τουτουνακι που ξερει και κολπα με βιταμινες αφροδισιακα και σουπα μουπες!

περιμενουμε τιπς κοπελια!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz

Αν τα κόλπα έπιαναν Χιονάτη μου θα τα ειχα καταφέρει από αυτό το μήνα. Επειδή όμως η διαδικασία θα κρατησει πολύ, κάτι πρέπει να κάνω κι εγώ στις γονιμες μερες για να έχει το πράγμα ενδιαφέρον...

80Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Πεμ Μαρ 24, 2011 10:29 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολο και κατι θα πιασει ειμαι σιγουρη... λιγο μαγειρεμα λιγο κρασακι... λιγο πιτσι πιτσι!

χεχεχεχ και θα ερθειιιιιιιιιι Smile Smile Smile

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΜΕ ΠΕΘΥΜΗΣΑΤΕ...?
ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΙ Η ΝΑΤΑΛΙ...ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΡΘΑΤΕ
ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ..
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ... Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 !!ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΑΝΗΚΩ Κ ΕΓΩ ΕΔΩ...
ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 6 ΜΗΝΕΣ..ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟΑΓΧΟΣ ΜΟΥ!!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 45 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ..
ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΟΜΙΖΩ.. Embarassed Embarassed ..ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΟΥ!
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ ΜΕ ΑΥΤΟ :
(ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 21/2/11, 26 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΔΗΛΑΔΗ 16/3/11 ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ 17 ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 12 ΚΑΙ 14/3.. Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 604962 )ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ... Razz Razz
Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ!!!Κ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΣΟ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!
ΒΡΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ.... I love you I love you I love you I love you ?
ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ..... Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 ...

82Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Πεμ Μαρ 24, 2011 11:36 pm

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΜΕ ΠΕΘΥΜΗΣΑΤΕ...?
ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΙ Η ΝΑΤΑΛΙ...ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΡΘΑΤΕ
ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ..
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΑΣ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ... Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 !!ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΑΝΗΚΩ Κ ΕΓΩ ΕΔΩ...
ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 6 ΜΗΝΕΣ..ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟΑΓΧΟΣ ΜΟΥ!!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 45 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ..
ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΟΜΙΖΩ.. Embarassed Embarassed ..ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΟΥ!
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ ΜΕ ΑΥΤΟ :
(ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 21/2/11, 26 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΔΗΛΑΔΗ 16/3/11 ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ 17 ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 12 ΚΑΙ 14/3.. Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 604962 )ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ... Razz Razz
Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ!!!Κ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΣΟ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!
ΒΡΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ.... I love you I love you I love you I love you ?
ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ..... Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 ...

Με ωορηξία στις 16/03 θα πρέπει να περάσει όλη η περίοδος της ωχρινικής φάσης (12-16 μέρες) που είναι σταθερη σε όλες τις γυναίκες,ακόμα και αν δεν έχουν σταθερό κύκλο. Πιθανότητες έχεις πάρα πολλές αφού ήρθες σε επαφή στις 14 και 16/03 και αφού το σπέρμα ζει συνήθως έως και 3 ημέρες. Αν από τις 28/03 έως και την 1η Απριλίου (το αργότερο) δε δεις τίποτα (δυστυχώς με ακρίβεια δεν μπορούμε να ξέρουμε αφου ο κύκλος είναι ασταθής και δεν ξέρουμε την ακριβή διάρκεια της ωχρινικής φάσης σε σενα)... το θαύμα ναι, έγινε!

83Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Παρ Μαρ 25, 2011 12:11 am

tinkerbel25

tinkerbel25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας και απο μενα...ηρθα κι εγω στην παρεα σας....
Εμεις προσπαθουμε 14 μηνες αλλα ακομα δεν ηρθε το σπορακι Sad Sad
εχουμε ενα θαματακι με την κινητικοτητα και κανει ο συζηξ καποια θεραπεια και εγω εχω ενα ινομυωμα σαν μανταρινι οποτε μπορει αυτα τα δυο μαζι να μην μας φερνουν το μωρακι. μετα το πασχα κανουμε δυο δοκιμες με σπερματεγχυση και αν δεν ερθει κι ετσι θα μπω να βγαλω το ινομυωμα λαπαροσκοπικα........
ΕΛΑ ΠΕΛΑΡΓΕΕΕΕ ΕΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ

84Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Παρ Μαρ 25, 2011 12:22 am

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή επιτυχία tinkerbel!!!
Στο εύχομαι ολόψυχα!!!

85Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Παρ Μαρ 25, 2011 12:25 am

tinkerbel25

tinkerbel25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σε ευχαριστω πολυ τοτουνακι....
να χαιρεσαι την οικογενεια σου και το μπεμπακι σου!!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με ωορηξία στις 16/03 θα πρέπει να περάσει όλη η περίοδος της ωχρινικής φάσης (12-16 μέρες) που είναι σταθερη σε όλες τις γυναίκες,ακόμα και αν δεν έχουν σταθερό κύκλο. Πιθανότητες έχεις πάρα πολλές αφού ήρθες σε επαφή στις 14 και 16/03 και αφού το σπέρμα ζει συνήθως έως και 3 ημέρες. Αν από τις 28/03 έως και την 1η Απριλίου (το αργότερο) δε δεις τίποτα (δυστυχώς με ακρίβεια δεν μπορούμε να ξέρουμε αφου ο κύκλος είναι ασταθής και δεν ξέρουμε την ακριβή διάρκεια της ωχρινικής φάσης σε σενα)... το θαύμα ναι, έγινε![/quote]


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΥΤΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΗΓΗΣΗ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ...
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ... Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 ..ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ... Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 ..ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.. Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472..ΟΠΩΣ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια ελπιζω να ειστε ολες πολυ καλα!
μια γλυκια καλημερα και απο μενα Embarassed Embarassed Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκι μου! Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 50580

89Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Σαβ Μαρ 26, 2011 11:52 am

veniou

veniou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
toutounaki έγραψε:
veniou έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:ευχαριστω κοριτσι!!!!!! μακαρι χιχιχιχ... αλλιως την επομενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη Smile Smile I love you
kalhspera egw exw mia mera ka8isterish ala edw kai meres es8anwme xalia apo to prwi kai kata thn diarkia tis meras me ponaei to kefali mou exw zalades 8elw na koimame sinexia me ponah h mesh mou.koritsia lete na eimai egkuos!

Πολύ πιθανό! Περίμενε 3-4 μέρες και αν δεν αδιαθετησεις πήγαινε για β χοριακή! (Αν δε μπορείς να κρατηθείς με 1 ημέρα καθυστερηση κάνε ένα test φαρμακείου κι επανέλαβε το σε 3-4 μερες)
kalhspera telika to ekana thn pemth kai bgike 8etiko stis 6aprilh 8a pame na to doume

90Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Σαβ Μαρ 26, 2011 12:48 pm

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με το καλο!!!!
εγω ειμαι στην τεταρτη πλεον μερα της καθυστερησης!!!τη δευτερα θα παω για χοριακη!!!ειμαι σιγουρη πως ειμαι μιας και εχω ολα τα συμπτωματα!!!

91Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Σαβ Μαρ 26, 2011 12:49 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!! Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 50580

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ...
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΧΑΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟΥΛΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ...
ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ..ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ 2/4 ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥΝΑΚΙ(ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤΑΚΙ...
ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΠΡΗΣΜΕΝΗ..ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ..ΑΥΤΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..Α!ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑΚΙΑ...ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ... Embarassed Embarassed Embarassed ...ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ...?
ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ..ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΝΕΤΕ...

tinkerbel25

tinkerbel25
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εεεε σε πια μερα του κυκλου σου εισαι καλε???
κανονισε να γεννησεις και να μην το καταλαβεις!!!!
μακαρι να εισαι!!!!!!!!! Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 654316

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ...
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΧΑΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟΥΛΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ...
ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ..ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ 2/4 ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥΝΑΚΙ(ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ)ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤΑΚΙ...
ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΠΡΗΣΜΕΝΗ..ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ..ΑΥΤΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..Α!ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑΚΙΑ...ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ... Embarassed Embarassed Embarassed ...ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ...?
ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ..ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΝΕΤΕ...

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!
ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ-ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 654316

ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!
ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 328109

Maria S

Maria S
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γειά σας κορίτσια, με το καλό οι εγκυούλες και πολλά συγχαρητήρια!!!! Και καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν τα ευχάριστα!!

Δεν βλέπω την ώρα να περάσουν οι μέρες για να αρχίσω κι εγώ ξανά τις πτροσπάθειες... Και εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι για όλες μας τυχερός!!! Πρόπερσυ το Πάσχα είχα τις πιό ευχάριστες ζαλάδες (ήμουν στα μισά του 2ου μήνα) και εύχομαι και αυτό το Πάσχα να είναι πάλι τυχερό και να έχουμε ευχάριστα νέα!!!

Μακάρι να έρθει ο πελαργός σύντομα!!!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maria S έγραψε:Γειά σας κορίτσια, με το καλό οι εγκυούλες και πολλά συγχαρητήρια!!!! Και καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν τα ευχάριστα!!

Δεν βλέπω την ώρα να περάσουν οι μέρες για να αρχίσω κι εγώ ξανά τις πτροσπάθειες... Και εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι για όλες μας τυχερός!!! Πρόπερσυ το Πάσχα είχα τις πιό ευχάριστες ζαλάδες (ήμουν στα μισά του 2ου μήνα) και εύχομαι και αυτό το Πάσχα να είναι πάλι τυχερό και να έχουμε ευχάριστα νέα!!!

Μακάρι να έρθει ο πελαργός σύντομα!!!

Ακριβώς τα ίδια σκέπτομαι κι εγώ. Ούτε στο μυαλό μου να ήσουν! Εγώ βέβαια πέρισυ τέτοια εποχή ετοιμαζόμουν για τη γέννα, οπότε έχω άλλου είδους γλυκές αναμνήσεις!

Maria S

Maria S
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
toutounaki έγραψε:

Ακριβώς τα ίδια σκέπτομαι κι εγώ. Ούτε στο μυαλό μου να ήσουν! Εγώ βέβαια πέρισυ τέτοια εποχή ετοιμαζόμουν για τη γέννα, οπότε έχω άλλου είδους γλυκές αναμνήσεις!

Καλή μας επιτυχία toutounaki!!!! Φαντάζομαι θα είχες αγωνία για τη γέννα πέρσυ, και είμαι σίγουρη ότι ήταν γλυκιά αγωνία! Εύχομαι φέτος να έχουμε ένα θετικό τέστ να σκεφτόμαστε το Πάσχα!!!!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΣΤΑ ΧΑΙ ΜΟΥ... Sad Sad Sad Sad Sad ...ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΘΕΣ Η ΚΟΛΟΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?
ΟΣΟ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ ΑΓΧΟΥΣ..ΕΚΛΕΙΣΑ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΟΡΙΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ..ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ..ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ... Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472 Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 417472

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αμήν κοπέλα μου!Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να διώξεις το άγχος κι εσύ και όλες μας δηλαδή, γιατί μόνο κακό μας κάνει στην προσπάθειά μας!

100Προσκαλώντας τον πελαργό - Σελίδα 4 Empty Απ: Προσκαλώντας τον πελαργό Τετ Μαρ 30, 2011 11:14 am

Maria S

Maria S
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Natali -Maria, αν και αυτό θα σου ακουστεί περίεργο, μπορείς να βρείς κάτι που λατρεύεις να κάνεις και να 'ξεχαστείς'; Εμείς στην πρώτη προσπάθεια εκείνο το μήνα που πιάσαμε την μικρή μας, είμαστα αλλούυυυυυυυυυ. Αλλά όταν λέμε αλλού μιλάμε το μυαλό εκτός τόπου και χρόνου. Το μυαλό στα βουνά και στο σκί και ούτε κατάλαβα πως έμεινα έγκυος. Αυτό το μήνα σκοπεύω να κάνω το ίδιο. έχω καταστρώσει σχέδιο πάζλ, για να μην σκέφτομαι τίποτα!!! Πήρα ένα με 3000 κομμάτια και θα το ξεκινήσω μόλις αρχίσουμε την προσπάθεια!! Μάλλον θα ξεχνιέμαι εκεί τις ώρες που δεν έχω τι άλλο να κάνω για να μην έχω άγχος!! Και αν κρατάμε το μυαλό μας απασχολημένο με κάτι (αλλά και το σώμα) πιστεύω φεύγει το άγχος!!!
Καλή επιτυχία και σε σένα και σε όλες μας!! Αααα, και μπορεί για κανα μήνα να μην παρακολουθώ το Forum γιατί αν παρακολουθώ μάλλον θα το σκέφτομαι και δεν ξέρω αν αυτό θα έχει θετική επίδραση!! Θα χάσω την ωραία παρεούλα σας αλλά θα είναι για καλό σκοπό!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις