Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρακι μου εχει υπεροχη μερα για απλωμα στην ταρατσα! χαχαχαχα

Αθηνα μου και εγω αμα δω κατσαριδα, αν δεν τη βρω δεν μπορω να ηρεμησω. Θα την βρω οπως και να 'χει και ας κανω το σπιτι ανω κατω! χεχεχεχε

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε συ Βάσω κάνε μου μια χάρη... τσίμπα αυτά μαγουλάκια αυτού του άντρα που είναι λίγο πιο πάνω από την δημοσίευσή μου τώρα σε παρακαλώ! αχαχαχα άντε γιατί δεν γίνετε να το κάνω εγώ!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Καλημέρα!!!
Ήρθα κι εγώ και δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα σήμερα. Εχτές μόλις έκλεισα πήγα στην κουζίνα για νερό και τι να δω Shocked μια κατσαρίδα (μικρή ευτυχώς). Ξύπνησα τον άντρα μου και αφού με έβρισε πήγε και την εξολόθρευσε. Μετά καθόμουνα και έπλενα. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.9!! - Σελίδα 20 534787

Βλέπω η μαλακισμένη το συνέχισε. Σκασίλα μας έτσι;

Αχ Αθηνούλα, έπαθες αυτό που έπαθα εγώ πριν κάνα μήνα...
Μικρούλα ήταν κι εμένα. Φαίνεται είναι η εποχή που γεννιούνται...

Όχι και πολύ σκασίλα μας.
Όχι για αυτή συγκεκριμένα την κοπέλα, αλλά για όλες τις κοπέλες που πιθανόν να έχουν διαβάσει το θέμα μου, κι έχουν βγάλει το ίδιο συμπέρασμα και δεν το λένε.

Κάθε κριτική δεκτή.
Αν δεν ήταν δεκτή δε θα τα έγραφα.
Αλλά αυτό που με πειράζει -και φταίω εγώ σε αυτό- είναι ότι απομόνωσε κάποιες φράσεις και τις παρουσίασε όπως ήθελε.
Δεν έχει διαβάσει όοοοολα όσα έχω γράψει μέχρι σήμερα...

Βασούλα νομίζω ότι το όνομα το ανέφερα εγώ σε κάποιο ποστ έτσι κι αλλιώς. Αλλά σκέψου το εξής:
Ότι με "παρακολουθεί" τόσο στενά, που αααααν δε με ξέρει, να φανταστείς συγκράτησε μέχρι και το όνομα για να μου την πει...


Αθηνά άσχετο, αλλά στο μαιευτήριο είχες φέρει μια κουδουνίστρα της μικρής. Ε τώρα την πιάνει, την κουνάει, και τσιρίζει!!! Βγάζει απίστευτες κραυγούλες!!! Έχει τρελή πλάκα!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Αλλά αυτό που με πειράζει -και φταίω εγώ σε αυτό- είναι ότι απομόνωσε κάποιες φράσεις και τις παρουσίασε όπως ήθελε.
Δεν έχει διαβάσει όοοοολα όσα έχω γράψει μέχρι σήμερα...

πλάκα!


και γιατί φταις εσύ βρε Αγγελικούλα σε αυτό? που απομόνωσε τις φράσεις εννοώ! scratch τι φταις καλέ εσύ?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγγελική μπας και είναι κάμιά φίλη της κουνιάδας σου που βρίσκεται Κύπρο και την έβαλε αυτή να τα γράψει;

ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ (ΜΑΡΙΛΙΤΑ) ΛΥΣΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ! ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ; ΤΙ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ; Η ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗΣ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΟΡΙΖΕΙ ΝΑ ΣΥΣΤΗΝΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗ.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι βρέ αν έχεις μπέσα και λίγη αξιοπρέπεια πες μας ποιά είσαι!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε: Η ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗΣ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΟΡΙΖΕΙ ΝΑ ΣΥΣΤΗΝΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗ.[/i]


βρε Αθηνάκι άμα την είχε την στοιχειώδη ευγένεια που λες δεν θα έβριζε καθόλου! Wink

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Athin@ έγραψε: Η ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗΣ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΟΡΙΖΕΙ ΝΑ ΣΥΣΤΗΝΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗ.[/i]


βρε Αθηνάκι άμα την είχε την στοιχειώδη ευγένεια που λες δεν θα έβριζε καθόλου! Wink

Σωστή....

Μαρία έγραψε:
Tziz έγραψε:
Αλλά αυτό που με πειράζει -και φταίω εγώ σε αυτό- είναι ότι απομόνωσε κάποιες φράσεις και τις παρουσίασε όπως ήθελε.
Δεν έχει διαβάσει όοοοολα όσα έχω γράψει μέχρι σήμερα...


και γιατί φταις εσύ βρε Αγγελικούλα σε αυτό? που απομόνωσε τις φράσεις εννοώ! scratch τι φταις καλέ εσύ?

Γιατί εγώ όταν έγραψα στις Θανάσιμες πεθερές, έγραφα ως "συνέχεια" του άλλου θέματος που είχα ανοίξει παλιότερα με τους γάμους κι αυτά...
Αφού λοιπόν -έστω για κάποιες κοπέλες- θεώρησα ότι η ιστορία μου είναι γνωστή και τι ζόρι τραβάω από αυτούς τους ανθρώπους, δεν επεκτάθηκα/ανέλυσα αρκετά αυτά που ήθελα να εκφράσω...
Έτσι έδωσα λαβές για τέτοιου είδους σχόλια.

Τες πα. Αν και λέω ότι δε θέλω να δώσω συνέχεια, όλο με αυτό ασχολούμαι, γιατί πολύ απλά, δε θέλω να νομίζει καμιά σας, ότι λειτουργώ έτσι...
Ίσα ίσα που αν ήμουν συμφεροντολόγα όπως λέει, θα τα πήγαινα καλά με την πεθερά και "θα την είχα από δίπλα" που λένε, για να μου κάνει τα χατίρια...

Αυτό θα πάω να το γράψω και στις πεθερές για να το διαβάσουν κάποιες... scratch

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια, καλε τι εγινε ξαναεγραψε; εγω δεν ειδα που; καλα στις πεθερες ποσες σελιδες εχετε γραψει ακρη δεν βγαζω Razz
ο μικρος εχει ακουμπησει τα κουλουρια του πανω στον καναπε Twisted Evil Twisted Evil να τα ψιχουλα τα νευρα μου πρωι πρωι λεμε

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα ομορφες μανουλες τι κανετε?!!! εγω ειμαι σε ενα τρεξιμο απο εχτες .... ενα θα σας πω .... Αν ποτέ γίνει πόλεμος , μην εναποθέσετε τις ελπίδες σας στο πν!!!! χαχαχαχαχαχχαχαχα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δημητρα μονο στο ΠΝ χαχαχα εμεις πηγαμε προσφατα στο ΝΝΑ δεν ειχαν ορθοπαιδικο το βραδυ ειπαν του λεγαν του νικου παρε ενα βολταρεν για το ποδι και ελα αυριο και οταν εκανε φασαρια οτι αν εγω εχω παθει ζημια; ειπαν καλα θα φωναξουμε ορθοπαιδικο που μιαμιση ωρα περιμεναμε και σηκωθηκε και εφυγε χωρις να υπογραψει γιατι τα πηραμε, και ερωτω, αν ειχε σπασει το ποδι του θα περιμεναμε τοση ωρα να ερθει ο ορθοπαιδικος; ελεος λεμε και ξανα την αλλη μερα ξαναπηγε κουτσος με τα χιλια ζορια γιατι βλεπεις δεν δεχονται απο αλλα νοσοκομεια χαρτι για να μην πας στην δουλεια, σκατονοσοκομειο εχουν λεμε ντροπη τους

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:δημητρα μονο στο ΠΝ χαχαχα εμεις πηγαμε προσφατα στο ΝΝΑ δεν ειχαν ορθοπαιδικο το βραδυ ειπαν του λεγαν του νικου παρε ενα βολταρεν για το ποδι και ελα αυριο και οταν εκανε φασαρια οτι αν εγω εχω παθει ζημια; ειπαν καλα θα φωναξουμε ορθοπαιδικο που μιαμιση ωρα περιμεναμε και σηκωθηκε και εφυγε χωρις να υπογραψει γιατι τα πηραμε, και ερωτω, αν ειχε σπασει το ποδι του θα περιμεναμε τοση ωρα να ερθει ο ορθοπαιδικος; ελεος λεμε και ξανα την αλλη μερα ξαναπηγε κουτσος με τα χιλια ζορια γιατι βλεπεις δεν δεχονται απο αλλα νοσοκομεια χαρτι για να μην πας στην δουλεια, σκατονοσοκομειο εχουν λεμε ντροπη τους


Αχ σε καταλαβένω πολυυυ και εμεις την πατησαμε ετσι στο ΝΝΑ , πήγαμε με τον Αχιλλέα με τρελούς πόνους στην μέση και με ιστορικό και του είπαν αχ δεν εχουμε γιατρό , του κανανε 2 ενέσεις και του ειπαν ελα αυριο.... ΑΚΟΥΤΕ?!!! εμ βεβαιααα ενα νοσοκομειο ηταν καλο και αυτο εγινε μπατε σκυλοι αλέστε !!! Μιλάμε άχρηστοι!

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kalliopi έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΠΟΠΑΚΙ,ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΙΣΕΙ ΟΛΑ!!!!!ΣΑΣ ΕΙΠΑ??ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΔΙΑΙΤΑΣ ΣΗΜΕΡΑ!!ΕΙΜΑΙ Η ΓΕΩΡΓΙΑ........ΚΑΙ ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΛΕ!!!!2 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ!3 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΞΕΣΚΙΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΦΑΙ...ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΠΗΡΑ ΖΕΣΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΣΤΕΝΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ!!!ΝΑ ΜΟΥ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ...
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟΤΕ ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΩ ΡΟΥΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ!!!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:
ο μικρος εχει ακουμπησει τα κουλουρια του πανω στον καναπε Twisted Evil Twisted Evil να τα ψιχουλα τα νευρα μου πρωι πρωι λεμε


αααααααααχ αυτά τα ψίχουλα! έτσι και μένα ότι τρώει πάνω στον καναπέ το κάνει! εχτές είχε ανοίξει ΔΥΟ πακέτα φρυγανιές πάνω στον καναπέ! το πνίγεις ή όχι?

Ήρια έγραψε:Καλημερα ομορφες μανουλες τι κανετε?!!! εγω ειμαι σε ενα τρεξιμο απο εχτες .... ενα θα σας πω .... Αν ποτέ γίνει πόλεμος , μην εναποθέσετε τις ελπίδες σας στο πν!!!! χαχαχαχαχαχχαχαχα

καλέ ναι αλλά γιατί, πες μας λεπτομέρειες να ξέρουμε και εμείς οι δόλιες! χαχαχα



Αγγελική έχεις δίκιο για αυτό που λες για το θέμα, που συνέχισες να γράφεις σε άλλο θέμα πιστεύοντας ότι ξέρουν όλοι τα προηγούμενα, αλλά που να το φανταστείς και εσύ βρε παιδί μου ότι θα συμβεί κάτι τέτοιο, ότι θα ξυπνήσει μια ωραία πρωία μία "καλή κυρία" και θα αρχίσει να στα χώνει!


γεια σου Αργυρώ!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.9!! - Σελίδα 20 417472

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Μαρία"]
Μιλουπακι έγραψε:
ο μικρος εχει ακουμπησει τα κουλουρια του πανω στον καναπε Twisted Evil Twisted Evil να τα ψιχουλα τα νευρα μου πρωι πρωι λεμε


αααααααααχ αυτά τα ψίχουλα! έτσι και μένα ότι τρώει πάνω στον καναπέ το κάνει! εχτές είχε ανοίξει ΔΥΟ πακέτα φρυγανιές πάνω στον καναπέ! το πνίγεις ή όχι?

Ήρια έγραψε:Καλημερα ομορφες μανουλες τι κανετε?!!! εγω ειμαι σε ενα τρεξιμο απο εχτες .... ενα θα σας πω .... Αν ποτέ γίνει πόλεμος , μην εναποθέσετε τις ελπίδες σας στο πν!!!! χαχαχαχαχαχχαχαχα

καλέ ναι αλλά γιατί, πες μας λεπτομέρειες να ξέρουμε και εμείς οι δόλιες! χαχαχα

ΑΝΟΡΓΑΝΩΤΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ .................!!!

Twisted Evil Twisted Evil

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Athin@ έγραψε: Η ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗΣ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΟΡΙΖΕΙ ΝΑ ΣΥΣΤΗΝΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗ.[/i]


βρε Αθηνάκι άμα την είχε την στοιχειώδη ευγένεια που λες δεν θα έβριζε καθόλου! Wink

Σωστή....

Μαρία έγραψε:
Tziz έγραψε:
Αλλά αυτό που με πειράζει -και φταίω εγώ σε αυτό- είναι ότι απομόνωσε κάποιες φράσεις και τις παρουσίασε όπως ήθελε.
Δεν έχει διαβάσει όοοοολα όσα έχω γράψει μέχρι σήμερα...


και γιατί φταις εσύ βρε Αγγελικούλα σε αυτό? που απομόνωσε τις φράσεις εννοώ! scratch τι φταις καλέ εσύ?

Γιατί εγώ όταν έγραψα στις Θανάσιμες πεθερές, έγραφα ως "συνέχεια" του άλλου θέματος που είχα ανοίξει παλιότερα με τους γάμους κι αυτά...
Αφού λοιπόν -έστω για κάποιες κοπέλες- θεώρησα ότι η ιστορία μου είναι γνωστή και τι ζόρι τραβάω από αυτούς τους ανθρώπους, δεν επεκτάθηκα/ανέλυσα αρκετά αυτά που ήθελα να εκφράσω...
Έτσι έδωσα λαβές για τέτοιου είδους σχόλια.

Τες πα. Αν και λέω ότι δε θέλω να δώσω συνέχεια, όλο με αυτό ασχολούμαι, γιατί πολύ απλά, δε θέλω να νομίζει καμιά σας, ότι λειτουργώ έτσι...
Ίσα ίσα που αν ήμουν συμφεροντολόγα όπως λέει, θα τα πήγαινα καλά με την πεθερά και "θα την είχα από δίπλα" που λένε, για να μου κάνει τα χατίρια...

Αυτό θα πάω να το γράψω και στις πεθερές για να το διαβάσουν κάποιες... scratch

Αγγελικούλα δεν χρειάζομαστε την σύσταση καμιάς ανέγκεφαλης που μπήκε εδώ ξαφνικά για να καταλάβουμε πως λειτουργείς, μην το σκέφτεσαι κάν, εμείς ξέρουμε τι είσαι, 1000 δημοσιεύσεις να κάνει κατηγορώντας σε δεν μας νοι΄ζει καθόλου και η γνώμη μας δεν αλλάζει, μην το σκέφτεσαι καν αυτό!!!
Το θέμα είναι ποια είναι αυτή και να μπεί στην θέση της!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα αφηστε το το θεμα ΠΝ γιατι τωρα πια δεν υπαρχουν κατι ωραια αεροπλανα του ναυτικου δεν πειραμε αλλα χαχα αλλα δεν θελετε να ξερετε με τι πεταγαν οταν υπηρχαν τοσο καιρο και απο ποτε ηταν; μην πω πως τα φτιαχναν που περναν εξαρτηματα απο ιδια χαλασμενα παλια και βαζαν στα αλλα και με αυτα επρεπε να πεταξει ο αντρας μου χωρις αλεξιπτωτο γιατι ακουσον δεν χωρανε αλεξιπτωτα, και αν επεφτε και ζουσε θα τον πηγαιναν και στο ΝΝΑ να τοπν σωσουν Twisted Evil Twisted Evil ελεος

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:καλα αφηστε το το θεμα ΠΝ γιατι τωρα πια δεν υπαρχουν κατι ωραια αεροπλανα του ναυτικου δεν πειραμε αλλα χαχα αλλα δεν θελετε να ξερετε με τι πεταγαν οταν υπηρχαν τοσο καιρο και απο ποτε ηταν; μην πω πως τα φτιαχναν που περναν εξαρτηματα απο ιδια χαλασμενα παλια και βαζαν στα αλλα και με αυτα επρεπε να πεταξει ο αντρας μου χωρις αλεξιπτωτο γιατι ακουσον δεν χωρανε αλεξιπτωτα, και αν επεφτε και ζουσε θα τον πηγαιναν και στο ΝΝΑ να τοπν σωσουν Twisted Evil Twisted Evil ελεος


Το σταυρο μας μονο!... Αλλα αυτοι ειπαμε Μιλού είναι οι ΑΝΤΙΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΙ καλε!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ήρια"]
Μαρία έγραψε:

καλέ ναι αλλά γιατί, πες μας λεπτομέρειες να ξέρουμε και εμείς οι δόλιες! χαχαχα

ΑΝΟΡΓΑΝΩΤΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ .................!!!

Twisted Evil Twisted Evil


αυτό τα λέει όλα!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασχετο τι θα κανω με την μικρη; εχει δυο φορες τωρα τελευταια κατεβασει πανα κια κατουρα τα πατωματα, οταν παμε τουαλετα θελει να τα κατεβασει να κατσει στο γιογιο αλλα δεν κανει τιποτα, και σημερα μολις της ερθουν φωναζει κακα μου τσισα και κανει σαν να φοβαται κατι να κανω, της λεω καντα στην πανα σου, γιατι την εβαλα στο γιογιο που ηθελε και σηκωθηκε κατευθειαν και τριγυρναγε γυμνη, τι ειναι αυτο τωρα; αφου δεν τα κανει στο γιογιο τωρα τι προβλημα εχει με την πανα και τρεχει και φωναζει τσισα τσισα να τα κανει στο πατωμα; της αρεσει πιο πολυ; τι κουλο ειναι αυτο τωρα; και δεν την εχω αρχισει γιογιο αφησα να καλοκαιριασει να δω αν ειναι ετοιμη και ζηταει μονη της, τι θα κανω οεο; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:ασχετο τι θα κανω με την μικρη; εχει δυο φορες τωρα τελευταια κατεβασει πανα κια κατουρα τα πατωματα, οταν παμε τουαλετα θελει να τα κατεβασει να κατσει στο γιογιο αλλα δεν κανει τιποτα, και σημερα μολις της ερθουν φωναζει κακα μου τσισα και κανει σαν να φοβαται κατι να κανω, της λεω καντα στην πανα σου, γιατι την εβαλα στο γιογιο που ηθελε και σηκωθηκε κατευθειαν και τριγυρναγε γυμνη, τι ειναι αυτο τωρα; αφου δεν τα κανει στο γιογιο τωρα τι προβλημα εχει με την πανα και τρεχει και φωναζει τσισα τσισα να τα κανει στο πατωμα; της αρεσει πιο πολυ; τι κουλο ειναι αυτο τωρα; και δεν την εχω αρχισει γιογιο αφησα να καλοκαιριασει να δω αν ειναι ετοιμη και ζηταει μονη της, τι θα κανω οεο; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


αν της δοκιμασεις το ειδικο καθισματακι στην λεκανη? εγω ετσι της εκανα και εκατσε αμεσως!! μπορει να παλι να το εχει βρει παιχνιδι και να της αρεσει να γυρναει με τον πωπουλη εξω ... χααχχαχααα Αν σου ζηταει να κανει αλλου τσίσα γνωμη μου ειναι παντως να προσπαθησεις να της την κόψεις ειναι σε καλο δρομο απο οτι φαινεται!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δημητρα το εχω το γιογιο βγαινει το καθισμα και μπαινει τουαλετα την εχω παει και εκει, απλα σημερα τρεχει πανικοβλητη και φωναζει κακα μου κακα μου και δειχνει να φοβαται στην ουσια τσισα κανει αλλα δεν ξερω εδω και δυο εβδομαδες μου τα μπερδευει, τι να της κανω αφου βγαζω πανα και δεν τα κανει τι φοραω και φωναζει οτι τα κανω τα κανω κανε κατι στην ουσια Rolling Eyes ουφ δεν ξερω, παντως και εγω αυτο βλεπω οτι ειναι σε καλο δρομο και μαλλον θα αρχισουμε σιγα σιγα εκπαιδευση

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηρθαααααα! Μου λειψατεεεε!! Τρεχω να σας διαβασω!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Μαριτσάκι σε πολύ καλό δρόμο είναι η μικρή, ξέρεις τι μπορεί να γίνετε ε? να της φοράς πάνα για να τα κάνει αλλά να έχει την εντύπωση ότι αν τα κάνει εκεί θα λερωθεί και θα γίνει μούσκεμα, οπότε προτιμά να τριγυρνάει τσιτσίδι ααχαχα αλλά και πάλι να μην την βολεύει ακόμα ούτε το γιογιό ούτε το καθισματάκι! είναι κάπου στο ενδιάμεσο του να βγάλει την πάνα και να μην την βγάλει, πάντως σε καλό δρόμο είναι!
εγώ τι να πω που κατουριέται ακόμα στον ύπνο του και του βάζω πάνα το βράδυ Mad και καλά το βράδυ σκασίλα μου, αλλά που έχει φάει κόλλημα και όποτε θέλει κακά του, μου λέει βάλε μου πάνα θέλω κακά! ούτε με το καλό ούτε με το άγριο δεν πάει τουαλέτα για τα κακά! μια μέρα μου ζήτησε 5 φορές πάνα και δεν του έβαλε, ε το ξεροκέφαλο τα κράτησε και δεν τα έκανε όλη μέρα! Shocked

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:το ηπιε το νερακι η σκατουλα; εμενα στην αρχη λιγο λιγο δεν το πολυηθελε τωρα κατεβαζει ολο το ποτηρι πρεπει να την σταματησω να μην το πιει ολο

Εαν ειπε λεει;;; Μετα την πρωτη της χτεσινη φρουτοκρεμα ενα μπιμπερο ολοκληρο ειπε!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις