Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
322 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 322 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Γ Υ Ν Α Ι Κ Ε Σ ΚΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΗ ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΕΙΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ!!!!
ΤΑΤΟΟ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ.
ΚΙΚΙΤΣΟ ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.
ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 417472

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια ωραίο θεματάκι ανοίξατε, συμφωνώ απόλυτα!πρέπει πάντα να είμαστε και να νιώθουμε όμορφες, πόσο μάλλον τώρα που "τραβάμε" τα βλέμματα πάνω μας περισσότερο και γινόμαστε αντικείμενο σχολιασμού, από γνωστούς και αγνώστους.
Τα μαλλιά τα έβαψα μόλις έκλεισα τον τέταρτο, με Κορρέ (ξανθό πολύ ανοιχτό) και είμαι ευχαριστημένη.Ένα μήνα μετά σχεδόν και δεν έχει ξεβάψει καθόλου...Εντάξει, δεν άνοιξαν τόσο όσο πριν με την Koleston, αλλά τουλάχιστον εξαφανίστηκε η ρίζα που είχε αγγίξει το αυτί!!!Φιλιά σε όλες! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 215994

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο.κ. με πεισατε θα τα βαψω χα χα λες και δεν ηθελα...

κοριτσια απο την ημερα που μαθατε οτι ειστε εγκυος πηρατε κανενα κιλο????

εγω απο την ημερα που το εμαθα πηρα 3-4 1 κιλο το μηνα περιπου...

και δεν μπορω να πω οτι δεν τρωο εχω ορεξη πολυ...


tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι μορα μου μονο ξαπλα και ξεκουραση σευχαριστω!!! Τατιανουλα τουλαχιστον βαψτα με μια φυτικη αν ειναι καλες δεν γνωριζω;;; Οσο για κιλα εγω εχασα 2 και πηρα 800 γραμμαρια αλλα για αλλο λογο , εχω κανει βαριατρικο χειρουργειο

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AX ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ 1 ΚΙΛΟ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ 3 ΟΠΟΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΡΩΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΛΥΚΑ! ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΟΣΑ ΚΙ ΑΝ ΠΑΡΩ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΤΟ ΡΑΨΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΤΙΛΑΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ 17 ΚΙΛΑ! ΦΙΛΙΑΑΑΑ!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kai''gw kikitso etsi eipa οσα παρω κ μετα στοπ και γυμναστικη....
ουτε εγω τρωω τρελα γλυκα αλλα παγωτακι για να δροσιστεις δεν θα φας????

αντε να περασει λιγο ο καιρος να αρχιζουμε να τρωμε καρπουζια-πεπονια παγωμενα.....εχει κ τωρα αλλα ουτε μυριζουν ασε που ειναι τινγκα στο φαρμακο.....εγω περιμενω απο το χωριο του αντρα μου......

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνετε κορίτσια? Εγώ έκανα ανταύγες μόλις έκλεισα το τρίμηνο αλλά νομίζω πως έτσι και αλλιώς με τις ανταύγες δεν υπάρχει θέμα. Αλλά και σε κομμωτήριο που ρώτησα για βαφή μου είπανε ΟΧΙ ριζά καθ'όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης.

Σήμερα που ζυγίστηκα είδα πως έχω πάρει περίπου 700γρ από την αρχή της εγκυμοσύνης αλλά αυτό είναι και σχετικό γιατί μπορεί να μην ήτανε καλή μέρα. Έχω δει ξανά την ζυγαριά 700γρ+ αλλά μάλλον ήτανε κατακράτηση γιατί μετά από 2 μέρες ήμουνα ξανά στα φυσιολογικά. Παρ'όλα αυτά σήμερα πήγα και ψώνισα 2 σαλβάρια & σουτιέν γιατί αφενός μεγάλωσε ήδη 1 νούμερο το στήθος μου και αφετέρου δεν χωράω πια στα παντελόνια μου!!!Μα πως γίνεται 10εκ ανθρωπάκι να με κάνει με τόσο μεγάλη κοιλίτσα??

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Carrie έγραψε:Μα πως γίνεται 10εκ ανθρωπάκι να με κάνει με τόσο μεγάλη κοιλίτσα??[/color]
αχ ποσο πολυ σε καταλαβενω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 534787 εγω εχω και πριξηματα με το εντερο και καθε απογευμα ειναι τραγικη η κατασταση ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 990599 βεβαια σημερα με ειδε μια φιλη που δεν με ειχε δει απο τοτε που εμαθα οτι ειμαι εγκυος και μου λεει καλα εσυ εισαι εγκυος?διαιτα κανεις? affraid τωρα δεν ξερω το ειπε αληθεια ή να με καλοπιασει?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια και στις κοιλιτσες σας...
μια χαρα σας βλεπω η μια αδυνατισε η αλλη ΑΝ πηρα 700γρ...
καλα δουλεια ειναι αυτη??? affraid
απο αυριο θα κανω διαιτα!!!χα χα ..
εγω παλι πως τα πηρα!!!
μπραβο σας παντως αν μπορειτε και δεν πεινατε η προσεχετε τι τρωτε καλα κανετε...εγω παντα ελεγα επειδη δεν ειχα ποτε προβλημα με το βαρος μου ,,ελεγα λοιπον οταν μεινω εγκυος θα το ευχαριστηθω το φαγητο ε καλα δεν ειπα να παρω κ 30 κιλα ...κ μετα διατροφη και γυμναστικουλα και θα ημαστε ιδιες κ καλυτερα..

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 654316

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ απο εμενα!!!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα,το ιδιο κ τα μωρακια!!!Για το θεμα της βαφης,εγω μολις εκλεισα τον 3ο εκανα μονο ανταυγειες..και εμενα Carrie η κομμωτρια μου ειπε οχι ριζα καθ'ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης!Οσο για τα κιλα,μετα απο ολα αυτα που διαβασα εχω αρχισει να απογοητευομαι...εχω παρει ηδη 4!!!!Ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι απολυτα φυσιολογικο,ομως κοριτσια απ'οτι βλεπω μονο εγω εχω παρει τοσα....!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε: Καλημερα κ απο εμενα!!!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα,το ιδιο κ τα μωρακια!!!Για το θεμα της βαφης,εγω μολις εκλεισα τον 3ο εκανα μονο ανταυγειες..και εμενα Carrie η κομμωτρια μου ειπε οχι ριζα καθ'ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης!Οσο για τα κιλα,μετα απο ολα αυτα που διαβασα εχω αρχισει να απογοητευομαι...εχω παρει ηδη 4!!!!Ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι απολυτα φυσιολογικο,ομως κοριτσια απ'οτι βλεπω μονο εγω εχω παρει τοσα....!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259



alexia μου μην ανχονεσε και'''γω πηρα 4 κιλα κ ειμαι κ ειμαι 14εβδ κ 3 ημε...τι να κανουμε δεν θα εχουμε ολες την ιδια εγκυμοσυνη....συνηθως μου ειπε ο γιατρος οτι αυτες που δεν παιρνουν στην αρχη η χανουν κ ολλας...τα παιρνουν μαζεμενα μετα...οποτε εμεις τουλαχιστον σιγα σιγα...οσο για την βαφη δεν μπορω ν το καταλαβω τι παει να πει οχι ριζα μα τα γκριζα ειναι στην ριζα τι θα καταλαβω αν βαψω ολο το κεφαλι εκτος απο ριζα....παντως μιλησα με μια γνωστη η οποια ειναι κομμωτρια κ αυτη εγκυος κ μου ειπε το πρωτο τριμηνο δεν κανει μετα λεει ερχονται κ βαφουν κανονικα τα μαλλια τους...και καποιες φορανε μασκα στο πρωσοπο για την ''μυροδια''...

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια συναδελφος ηταν εγκυος τετοια εποχη περισυ κ ειχε εντονο κοκκινο χρωμα στα μαλλια της.Το συζητουσαμε λοιπον τις προαλλες κ τα εβαφε κανονικα σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης της απο τη ριζα..!!Απλα ο καθε γιατρος κ ο καθε κομμωτης απ'οτι βλεπουμε εχει την δικη του γνωμη κ αποψη!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά αυτό ξαναπές το!!!Πάντως και εμένα ο γιατρός μου μου είπε κανονικά 1 κιλό το μήνα πάει. Αλλά με τις αναγούλες φουλ πως να φας κανονικά???? Αχ αυτοί οι άνδρες!!!!Από την κοιλιά ακόμη μας τυραννάνε!!!!

Τι θα γίνει τελικά????Θα βρεθούμε οι Αθηναίες εγκυούλες να τα πούμε από κοντά???

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλησπερα κοριτσια και απο μενα!!
Εγω εχω παρει 1.5 κιλο και δεν μπορω να πω πως εχω αλλαξει τις διατροφικες μου συνηθειες,τρωω οπως ετρωγα πριν αλλα με την μικρη δεν στεκομαι δευτερολπετο και γι αυτο πιστευω δεν εχω παρει παραπανω κιλα προς το παρον.Carrie μου ειμαι μεσα για συναντησουλα αρκει να βολευει γιατι σε 1 μηνα εχουμε τη γαμο-βαφτηση μας και ειμαι στο τρεξιμο.

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάρες κι εγώ μέσα είμαι για τη συνάντηση,αρκεί να γίνει βολική μέρα και ώρα γιατί καθημερινές δουλεύω πολύ.χιχιχι.Σκέφτομαι καμια δεκαριά κοιλίτσες να συναντιούνται!πλάκα έχει!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 215994

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki85 έγραψε:Kαλησπερα κοριτσια και απο μενα!!
Εγω εχω παρει 1.5 κιλο και δεν μπορω να πω πως εχω αλλαξει τις διατροφικες μου συνηθειες,τρωω οπως ετρωγα πριν αλλα με την μικρη δεν στεκομαι δευτερολπετο και γι αυτο πιστευω δεν εχω παρει παραπανω κιλα προς το παρον.Carrie μου ειμαι μεσα για συναντησουλα αρκει να βολευει γιατι σε 1 μηνα εχουμε τη γαμο-βαφτηση μας και ειμαι στο τρεξιμο.

Μαρακι μου κοριτσακι και το μικρακι;

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eτσι μου ειπαν προχθες που πηγα για αυχενικη!!Τι λες οτι ειναι καλυτερα?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki85 έγραψε:Eτσι μου ειπαν προχθες που πηγα για αυχενικη!!Τι λες οτι ειναι καλυτερα?

Αγαπη μου γερο να ειναι μονο αυτο εχει σημασία!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 417472

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΠΩΣ ΑΡΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ.... Ε ΚΑΛΑ... ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΔΕ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΑΡΙ ΜΟΥ ΤΕΤΟΙΟ! ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΜΕΤΑ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ.....!!! ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σααααας κοριτσακια και κοιλιτσες! Μακαρι να ημουνα και γω Αθηνα για τη συναντηση θα λεγαμε για τις ζαλαδες μας τις αναγουλες μας τις συχνοουριες μας κλπ ! χαχαχα! Ασε Κικιτσο και γω μια ζωη με τα παλιοκιλα! Αμα δεις το τικερακι μου θα καταλαβεις.... Ναμαστε καλα ολες φιλακια και καλο μας βραδυ!!!! ( ειμαι 3 μερες χωρις αιμα φτου φτου Παναγια μου να πανε ολα καλα! )

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ? TATTOO μπραβο χαιρομαι που ολα πανε καλα.Ποτε θα πας στο γιατρο?Ποσο σε καταλαβαινω για τα κιλα και το τικερακι σου!!!Εκανα και εγω διατροφη για ενα χρονο και εχασα 40!!!!! Τωρα λοιπον προσεχω δεν θελω να τα ξαναπαρω!!!!!Φιλια σε ολες!!!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 875502

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλες!!!!!
αντε 30 του μηνος αυριο κ μπηκαμε στον ιουνιο..πως περναει ο καιρος ποτε μαθαμε οτι ημαστε εγκυος ποτε περασε το πρωτο 3μηνο σε λιγο θα ερθει ο καιρος να γεννησουμε και χαμπαρι δεν θα παρουμε...αν και μεσολαυει ενδιαμεσα ενα καλοκαιρι το οποιο πολυ φοβαμαι οτι θα μας ταλαιπωρησει λιγακι...αλλα οσο να''ναι καλυτερα το χειμωνα που να βρεις ρουχα ενω τα καλοκαιρινα ειναι ολα αερινα ανετα οποτε μια χαρα...

καλη μερα σε ολες καλα αποτελεσματα οποια εχει να παρει ΤΑΤΤΟΟ μου μπραβο απο'''δω κ περα ολα ρολοι να σου πανε... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 536304

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]Ardo, Aylin, Μαράκι τι λέτε για Σάββατο πρωί?? Καθημερινές και εγώ δουλεύω οπότε είναι κάπως δύσκολο..

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο μενα!!!carrie ειμαι μεσα για Σαββατο αλλα που σας βολευει να συναντηθουμε?Οντως ρε κορτιτσια ποτε περασε ο καιρος και μπηκαμε στον 4ο?

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κ καλη εβδομαδα κοριτσια!!!Οντως περναει ο καιρος...Μου φαινεται σαν χθες που εμαθα για την εγκυμοσυνη κ σε λιγες μερες μπαινω στον 5ο..!!!!Με το καλο ολες να εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη,και πιειτε κατι κ για εμας που ειμαστε μακρια κ δεν μπορουμε να ερθουμε!!!Tattooed snowhite χαιρομαι που ολα σου πανε πλεον καλα,keep it up!!!!Φιλια πολλα σε ολες!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις