Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
591 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 591 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Καλημερα κοριτσοπαρεα! Τι κανετε; Εγω νομιζω καλα σημερα Smile Μαρακι συγχαρητηρια και με το καλο!!! Και σε ολες μας!!! Αληθεια κοριτσια ποτε μαθατε το φυλο; Μη γελασετε αλλα εχω ενα προαισθημα για αγορακι :O


tattooed καλημερα ,,,στην αυχενικη διαφανεια συνηθως λενε αλλα δεν ειναι ποτε σιγουρα!!! πιο σιγουρα ειναι στηνν β επιπεδου ...και''γω απο την αρχη της εγκυμοσυνης εχω προαισθημα οτι ειναι κοριτσακι....κ στην αυχενικη ο γιατρος μου ειπε κοριτσακι....

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα τατιανουλα! Αυχενικη με το καλο εχω στις 23 ιουνιου , αλλα η β επιπεδου σε ποια εβδομαδα γινεται γνωριζεις;; Με το καλο η μπουμπου σου ! Very Happy

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Καλημερα κοριτσοπαρεα! Τι κανετε; Εγω νομιζω καλα σημερα Smile Μαρακι συγχαρητηρια και με το καλο!!! Και σε ολες μας!!! Αληθεια κοριτσια ποτε μαθατε το φυλο; Μη γελασετε αλλα εχω ενα προαισθημα για αγορακι :O
Καλημερα κοπελα μου,ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα κ να εισαι πολυ καλυτερα!!!Εμενα μου ειχε πει στην αυχενικη οτι ειναι κατα 70% κοριτσι κ τελικα μας βγηκε αγορακι..!!!Γερα να βγουνε τα μωρακια μας κ οτι να'ναι!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα,ε,τωρα ειδα τι εγραψα!!!!Απο 2 φορες για να τα καταλαβαινω καλυτερα!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα,κοριτσια!ουτε εγω χτες μπορουσα να διαβσω την 39 ουτε απο τη δουλεια ουτε απο το σπιτι,κατι ειχε γινει μαλλον!καναμε το συστημα να καταρρευσει! Razz Razz Razz

Ο καιρος ειναι μετριος προς το χαλι!το πρωι που σηκωθηκα ειχε λιγο ηλιο και τωρα εχει παλι συννεφια και το βλεπω να ξαναβρεχει.ΕΛΕΟΣ!
Εχω παλι αναγουλες οχι σαν χτες και προχτες βεβαια αλλα θελω να βγω απο το σπιτι να κανω δουλειες.Εχω και σουπερ να παω,πως να παω,δεν μπορω να οδηγησω με την ζαλαδα και να κουβαλησω δεν παιζει.Περιμενω αντρουλη απο τη δουλεια να παμε,ποσο απαραιτητος μου εχει γινει,χιχιχι!!!

Εμενα στην αυχενικη δεν φανηκε το φυλο,μου ειπε ο γιατρος οτι ισως ειναι κοριτσακι μια και δεν φαινεται καλα κατι (εγω αυτο θελω και χαρηκα) αλλα μετα μου ειπε να μην το δεσω κομπο και να περιμενω λιγο γιατι τα αγορακια μερικες φορες αργουν να φανουν.Οποτε περιμενουμε μπας και μας κανει την τιμη ειτε την αλλη εβδομαδα ειτε στην β επιπεδου.

Εχω ενα σωρο δουλειες να κανω σημερα,δεν εχω καμια ορεξη,θελω να κατσω να λιωωωωωωωσω σε ενα κρεβατι,αχ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 215994

φιλακια πολλα!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
β επιπεδου γινετε στην 20-22εβδομαδα....με το καλο να κανεις την αυχενικη,,,θα τρελαθεις ε θα δεις το μωρακι σου τα ποδαρακια τα χερακια...μεγαλη συγκινηση......


tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα εννοειτε οτι ειναι σχεδον το τελευταιο που με απασχολει απλα ρωτησα απο περιεργεια γιατι στο επομενο ραντεβου θα παω για αυχενικη! Και σημερα ειμαι λιγο καλητερα εξακολουθω να περνω τα χαπια και παραμενω ξαπλωμενη τοσο που εχω πιαστει ολοκληρη αλλα χαλαλι σε ολα βα ειναι καλα το νινι μου θεε μου πρωτα! Με το καλο το αντρακι σου αλεξια μου!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φανταζομαι τατιανουλα! Εδω συγκινηθηκα που το ειδα πιο μικρουτσικο και φαινοτανε το σωματακι και το κεφαλακι καθαρα! Τι να λεμε τωρα ζουμε το θαυμα το ιδιο μεσα μας! Ειμαστε πολυ τυχερες κοριτσια

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Καλα εννοειτε οτι ειναι σχεδον το τελευταιο που με απασχολει απλα ρωτησα απο περιεργεια γιατι στο επομενο ραντεβου θα παω για αυχενικη! Και σημερα ειμαι λιγο καλητερα εξακολουθω να περνω τα χαπια και παραμενω ξαπλωμενη τοσο που εχω πιαστει ολοκληρη αλλα χαλαλι σε ολα βα ειναι καλα το νινι μου θεε μου πρωτα! Με το καλο το αντρακι σου αλεξια μου!
Σε ευχαριστω πολυ,κ εσυ με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!Ελπιζω να μην εχεις πια αιμοραγια η πονους...κ φυσικα πολυ ξεκουραση!!!Εμενα ο γιατρος μου στην αρχη που ειχα πονακια μονο μου ειχε πει το μονο πραγμα που πρεπει να κανω ειναι να τεμπελιαζω!!!Να το θυμασαι αυτο!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σευχαριστω παρα πολυ!!! Μονο να τεμπελιαζω;; Εχω λιωσει πανω στο κρεββατι μιλαμε! Laughing

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="tatianoula"]β επιπεδου γινετε στην 20-22εβδομαδα....με το καλο να κανεις την αυχενικη,,,θα τρελαθεις ε θα δεις το μωρακι σου τα ποδαρακια τα χερακια...μεγαλη συγκινηση......

Και εγω Τατιανα μου στην αυχενικη συγκινηθηκα πολυ,δεν αντεξα κ δακρυσα...

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Σευχαριστω παρα πολυ!!! Μονο να τεμπελιαζω;; Εχω λιωσει πανω στο κρεββατι μιλαμε! Laughing
Πιστευω οτι την επομενη φορα που θα πας στο γιατρο,αν ειναι ολα καλα θα σου πει οτι δεν χρειαζεται να εισαι αλλο ξαπλα απλα να προσεχεις...Χαλαλι στα μωρακια μας οτι κ αν περναμε τελικα...!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 215994

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ελπιζω και γω Αλεξια μου αλλα πραγματικα χαλαλι! Θα κανω οτι χρειαστει και οτι περναει απ το χερι μου Very Happy ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 893968

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Το ελπιζω και γω Αλεξια μου αλλα πραγματικα χαλαλι! Θα κανω οτι χρειαστει και οτι περναει απ το χερι μου Very Happy ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 893968
Θετικη σκεψη μονο κ ολα θα πανε καλα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 417472

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω οταν εκανα την αυχενικη κ ειδα στην τεραστια οθονη πλεον ενα σχηματισμενο μωρακι τρελαθηκα γιατι στην ουσια δεν ειχα κοιλια καλα καλα κ ελεγα ειναι δυνατον ολο αυτο ειναι μεσα μου....ηθελα να βαλω τα κλαματα κ να γελαω ταυτοχρονα απεριγραπτω το συναισθημα ευχομαι ολες να εχουμε μια καλη εγκυμοσυνη χωρις παρατραγουδα....μετα την αυχενικη κανεις την ΡΑΡΡ-Α δεν ειναι τιποτα λιγο αιματακι θα σου παρουν...εγω πηγα σε νοσοκομειο μερικοι το κανουν στο ιατρειο τους....κ πριν την β επιπεδου ξαναπαμε για μια τυπικη επισκεψη στον γιατρο μας για να δουμε το μωρακι μας....και μετα η μεγαλη αποκαλυψη ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 215994

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειναι υπεροχο να βλεπεις σωματακι,ποδαρακια,χερακια,δαχτυλακια .... τρελαθηκα οταν το ειδα και μου ειπε ο γιατρος οτι πλεον ειναι ενα ολοκληρωμενο παιδακι και μαλιστα ζωηρο-ζωηρο που αντιδρουσε στην εξωτερικη πιεση,κουνουσε τα χερακια του και το εβλεπα ΚΑΝΟΝΙΚΑ σε μια μεγαλη οθονη απεναντι μου (και δωσ'του το δακρυ κορομηλο)...και αχ,βρε κοριτσια σκεφτομουνα εκεινη την ωρα πως σε καποιους παει η καρδια και τα σκοτωνουν,τις ζωουλες αυτες.Οταν ακους την καρδουλα να χτυπαει,πωσ μπορεις να το κανεις?θα μου πειτε συντρεχουν συνθηκες μερικες φορες,αλλα πλεον εγω προσωπικα ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να το καταλαβω.

Προχτες το βραδυ ο αντρας μου εβαλε το χερι του πανω στην κοιλιτσα (την οποια κοιλιτσα,ακομα δεν εχει φανει κατι...)και καποια στιγμη μου λεει "δωσε μου το χερι σου,να πιασω το σφυγμο σου"...και μετα μου ειπε οτι μπορουσε να νιωσει ΚΑΝΟΝΙΚΑ δυο διαφορετικες συχνοτητες χτυπηματων,καθε 1 δικο μου 2 απο την κοιλια...το ειπα σε ενα φιλο μου γιατρο και μου ειπε οτι ειναι δυνατον σε αυτην την φαση αρκει να εχεις πολυ καλη αντιληψη αφης.Εγω δεν εχω και δεν καταλαβαινω τπτ Mad Mad Mad

Για καντε μια δοκιμη... I love you I love you I love you

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οντως εχω μια γειτονισσα η οποια ειχε προβλημα κ δεν μπορουσε να κανει παιδια,,,προσπαθησε με εξωσοματικη αλλα τιποτα...οσπου απογοητευτηκε,,,ο αντας της δουλευει σεκιουριτας σε μια γνωστη κλινικη της θεσσαλονικης....ηξεραν στην κλινικη οτι δεν ειχαν παιδια κ.τ.λ. κ μια μερα ερχετε μια γυναικολογος κ του λεει γεννησε σημερα μια κοπελα 26χρονων ενα υγιεστατο κοριτσακι αλλα '''δεν το θελει''' ....και κανανε συμφωνια με την ''μητερα'' η οποια πηρε κ λεφτα στην ουσια το πουλησε ...και τωρα το κοριτσακι ειναι ενος χρονων......κ εδω ειναι το μεγαλο ερωτημα που λενε ποια ειναι η μανα????



χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πως μπορουν?πως μπορουν? τουλαχιστον δινουν χαρα σε αλλους ανθρωπους που δεν ηταν τοσο τυχεροιμκαι που αξιζουν πραγματικα ενα μωρουδακι για να βρει και αυτο την αγαπη που του αξιζει και να ειναι ευτυχισμενο.Αρκει μετα να μην εμφανιστει η "μετανοημενη" μανα και τους αναποδογυρισει τη ζωη και γινουν σηριαλ για την τηλεοραση...

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμομηλακι έγραψε:πως μπορουν?πως μπορουν? τουλαχιστον δινουν χαρα σε αλλους ανθρωπους που δεν ηταν τοσο τυχεροιμκαι που αξιζουν πραγματικα ενα μωρουδακι για να βρει και αυτο την αγαπη που του αξιζει και να ειναι ευτυχισμενο.Αρκει μετα να μην εμφανιστει η "μετανοημενη" μανα και τους αναποδογυρισει τη ζωη και γινουν σηριαλ για την τηλεοραση...


και'''γω αυτο λεω οτι να μου το θυμηθητε σε μερικα χρονια απο τωρα θα βγει στην ''νικολουλη αν θα υπαρχει'' και θα ψαχνει....και τι να πεις δεν υπαρχουν λογοι για να την δικαιολογησουν...με τι μουτρα θα εμφανιστει...δεν ξερω αλλα επειδη ημαστε και σε αυτην την φαση που περιμενουμε πως κ πως να το παρουμε το μωρακι μας αγκαλια..που λαχταραμε να παμε να κανουμε υπερηχο για να το δουμε...απλα τρελαινομαι με τετοια περιστατικα/////...απο την αλλη ειναι αυτο που λες χαμομηλακι δινει χαρα σε μια αλλη οικογενεια τωρα αυτο το μωρακι...κ μπορει κ καλυτερα απο το να το παρατουσε στα σκουπιδια οπως κανουν η το να το εχει πεινασμενο στους δρομους καλυτερα ετσι...τυχερη στην ατυχια της η θεοδωρα μας=θεου δωρο...



tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ποτε θα ξεκινησετε να βαφετε τα μαλλια σας????εγω δεν τα εχω βαψει ακομη...και λενε οτι τους πρωτους μηνες δεν κανει και εννοειτε με βαφη απο φαρμακειο....

ενταξει αλλα μην ημαστε με ριζα να ...ειπαμε μανουλες θα γινουμε αλλα πρεπει να ημαστε και γυναικες ταυτοχρονα.....βλεπω καμια φορα στο δρομο ενταξει κυρια μου εγκυος εισαι αλλα κοιτα λιγο τον εαυτο σου ελεος...με ρουχα του συζηγου μαλλων φανελακια φαρδια το φρυδι να η ριζα δεν το συζητω...που ζουμε...


κακιες ε......χα χα .

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ευτηχως το γλιτωνω αυτο το κομματι γιατι εχω το φυσικο μου, αλλα συμφωνω οτι πρεπει να ειμαστε περιποιημενες και θυληκες ακομα και σε αυτη τη φαση της ζωης μας! Εχουμε και εναν αντρα διπλα μας! Εγω που ειμαι τοσες μερες σπιτι πχ φτιαχνομαι μεχρι και κολωνια φοραω σιγα μην καθομουνα με τις πιτζαμες, θελω οταν γυρναει ο αντρας μου απ τη δουλεια να χαιρετε να με βλεπει. Δεν θεωρω δικαιολογια οτι ειμαστε εγκυες! Very Happy Very Happy ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 215994

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ!!!
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΣΚΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΘΑΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!
ΤΑΤΟΟΕD ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΑ ΕΒΑΨΑ ΜΕ ΦΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΕ 3 ΛΟΥΣΙΜΑΤΑ ΑΣΤΑ (ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ)
ΣΤΑ ΠΡΟΎΓΟΥΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΕΒΑΦΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΗ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ
ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ----ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ---- ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΓΚΡΙΖΑ ΠΟΥΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΥΤΙΚΗ.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ!!!!!!!!!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Εγω ευτηχως το γλιτωνω αυτο το κομματι γιατι εχω το φυσικο μου, αλλα συμφωνω οτι πρεπει να ειμαστε περιποιημενες και θυληκες ακομα και σε αυτη τη φαση της ζωης μας! Εχουμε και εναν αντρα διπλα μας! Εγω που ειμαι τοσες μερες σπιτι πχ φτιαχνομαι μεχρι και κολωνια φοραω σιγα μην καθομουνα με τις πιτζαμες, θελω οταν γυρναει ο αντρας μου απ τη δουλεια να χαιρετε να με βλεπει. Δεν θεωρω δικαιολογια οτι ειμαστε εγκυες! Very Happy Very Happy ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 215994


εννωειτε και καλα κανεις ετσι πρεπει παντα να ημαστε και τωρα ενα παραπανω πρεπει να προσεχουμε. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 215994


kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:Εγω ευτηχως το γλιτωνω αυτο το κομματι γιατι εχω το φυσικο μου, αλλα συμφωνω οτι πρεπει να ειμαστε περιποιημενες και θυληκες ακομα και σε αυτη τη φαση της ζωης μας! Εχουμε και εναν αντρα διπλα μας! Εγω που ειμαι τοσες μερες σπιτι πχ φτιαχνομαι μεχρι και κολωνια φοραω σιγα μην καθομουνα με τις πιτζαμες, θελω οταν γυρναει ο αντρας μου απ τη δουλεια να χαιρετε να με βλεπει. Δεν θεωρω δικαιολογια οτι ειμαστε εγκυες! Very Happy Very Happy ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 33 215994

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ!!! ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου kikitso και'''γω εχω γκριζα οχι πολλα αλλα ειναι ακριβως πανω στην χωριστρα και ενταξει δεν αισθανομαι καλα αν και μου λενε ε μωρε δεν φενονται για να με καθησυχασουν...δεν ξερω θα δω αλλα μαλλων και''γω με κανονικη θα τα βαψω ετσι κ αλλιως δεν τα βαφω καθε μηνα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις