Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
123 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 123 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

101ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 2:15 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα κλαίνε;;; αχ μωρέ να πάτε!!!!!!

102ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 2:21 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Θα κλαίνε;;; αχ μωρέ να πάτε!!!!!!

ναι οι καημενοι...........κριμα ειναι......... Twisted Evil

103ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 2:24 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα Ευάκι ήξερα πως θα απαντήσεις!!!
Μωρε αν είναι να κλαίνε να πάνε, αλλά λές να είναι λόγω παιδιών μόνο;;

104ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 3:02 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κροκοδείλια δάκρυα θα ρίξουν.Δεν τους μπορώ άλλο και ο πατέρας μου και η μάνα μου επίσης τρια χρόνια κάνουν μόνοι τους Πάσχα ας δούνε και αυτοί μια φορά πως είναι... Twisted Evil Twisted Evil

http://changedyourlife.blogspot.com/

105ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 3:39 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κακώς [που οι δικοί σου κάνουν εδώ και 3 χρόνια μόνοι Πάσχα πολύ κακώς, δηλαδή εσύ φύτρωσες!!
Μα δεν καταλαβαίνω τι τακτική είναι αυτή να μπαίνουν πάντα μπροστά τα πεθερικά δεν το καταλαβαίνω καθόλου μα καθόλου!!

106ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 3:53 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: χαχαχαχαχα Ευάκι ήξερα πως θα απαντήσεις!!!
Μωρε αν είναι να κλαίνε να πάνε, αλλά λές να είναι λόγω παιδιών μόνο;;

sorry αλλα η δικη μου πεθερα κλαιει με το παραμικρο και καθε φορα γινοταν το χατηρι της!ε οχι ρε παιδια επειδη εχει το κλαμμα ευκολο θα χορευουμε εμεις οπως χτυπαει αυτη το ντεφι........εγω μανα δεν εχω?και τι θα πει κλαιει?ουτε τα μωρα δε κανουν τοσα μουτρα για να πετυχουν αυτο που θελουν..........παλιοσκροφες!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

107ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 4:05 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κανένας δεν έχει δικαίωμα να χαρεί τις γιορτές εκτός απο αυτούς.Έβαλε την αδερφή της να με πάρει τηλέφωνο να μου πεί οτι δεν είναι σωστό να κάνουμε Πάσχα με τον πατέρα μου και να τους αφήσουμε μόνους τους.Αλλά τα άκουσε και αυτή.Έχει τρείς κόρες και η μία είναι παντρεμένη και τη ρώτησα που θα κάνει Πάσχα η απάντηση της ήταν οτι θα κάνει με αυτούς και της είπα να κάνει με τα πεθερικά της γιατι δεν είναι σωστό όπως δεν είναι και για μένα Twisted Evil

http://changedyourlife.blogspot.com/

108ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 4:17 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:Κανένας δεν έχει δικαίωμα να χαρεί τις γιορτές εκτός απο αυτούς.Έβαλε την αδερφή της να με πάρει τηλέφωνο να μου πεί οτι δεν είναι σωστό να κάνουμε Πάσχα με τον πατέρα μου και να τους αφήσουμε μόνους τους.Αλλά τα άκουσε και αυτή.Έχει τρείς κόρες και η μία είναι παντρεμένη και τη ρώτησα που θα κάνει Πάσχα η απάντηση της ήταν οτι θα κάνει με αυτούς και της είπα να κάνει με τα πεθερικά της γιατι δεν είναι σωστό όπως δεν είναι και για μένα Twisted Evil

ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!

109ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 5:25 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
vasoula έγραψε: χαχαχαχαχα Ευάκι ήξερα πως θα απαντήσεις!!!
Μωρε αν είναι να κλαίνε να πάνε, αλλά λές να είναι λόγω παιδιών μόνο;;

sorry αλλα η δικη μου πεθερα κλαιει με το παραμικρο και καθε φορα γινοταν το χατηρι της!ε οχι ρε παιδια επειδη εχει το κλαμμα ευκολο θα χορευουμε εμεις οπως χτυπαει αυτη το ντεφι........εγω μανα δεν εχω?και τι θα πει κλαιει?ουτε τα μωρα δε κανουν τοσα μουτρα για να πετυχουν αυτο που θελουν..........παλιοσκροφες!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Σωστό και αυτό, δεν πειράζει ξύδι!!

elenalamprini έγραψε:Κανένας δεν έχει δικαίωμα να χαρεί τις γιορτές εκτός απο αυτούς.Έβαλε την αδερφή της να με πάρει τηλέφωνο να μου πεί οτι δεν είναι σωστό να κάνουμε Πάσχα με τον πατέρα μου και να τους αφήσουμε μόνους τους.Αλλά τα άκουσε και αυτή.Έχει τρείς κόρες και η μία είναι παντρεμένη και τη ρώτησα που θα κάνει Πάσχα η απάντηση της ήταν οτι θα κάνει με αυτούς και της είπα να κάνει με τα πεθερικά της γιατι δεν είναι σωστό όπως δεν είναι και για μένα Twisted Evil

Καλά της είπες, τι σου απάντησε;;..και με τι αέρα σε πήρε και σου είπε τι είναι σωστό και τι όχι?

110ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 5:58 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoula έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
vasoula έγραψε: χαχαχαχαχα Ευάκι ήξερα πως θα απαντήσεις!!!
Μωρε αν είναι να κλαίνε να πάνε, αλλά λές να είναι λόγω παιδιών μόνο;;

sorry αλλα η δικη μου πεθερα κλαιει με το παραμικρο και καθε φορα γινοταν το χατηρι της!ε οχι ρε παιδια επειδη εχει το κλαμμα ευκολο θα χορευουμε εμεις οπως χτυπαει αυτη το ντεφι........εγω μανα δεν εχω?και τι θα πει κλαιει?ουτε τα μωρα δε κανουν τοσα μουτρα για να πετυχουν αυτο που θελουν..........παλιοσκροφες!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Σωστό και αυτό, δεν πειράζει ξύδι!!

elenalamprini έγραψε:Κανένας δεν έχει δικαίωμα να χαρεί τις γιορτές εκτός απο αυτούς.Έβαλε την αδερφή της να με πάρει τηλέφωνο να μου πεί οτι δεν είναι σωστό να κάνουμε Πάσχα με τον πατέρα μου και να τους αφήσουμε μόνους τους.Αλλά τα άκουσε και αυτή.Έχει τρείς κόρες και η μία είναι παντρεμένη και τη ρώτησα που θα κάνει Πάσχα η απάντηση της ήταν οτι θα κάνει με αυτούς και της είπα να κάνει με τα πεθερικά της γιατι δεν είναι σωστό όπως δεν είναι και για μένα Twisted Evil

Καλά της είπες, τι σου απάντησε;;..και με τι αέρα σε πήρε και σου είπε τι είναι σωστό και τι όχι?

Η δικιά της κόρη πρέπει να κάνει Πάσχα με τους γονείς της γιατί ο γαμπρός είναι απο πολύ μακριά και που να πάνε.Εμένα οι δικοί μου είναι απο εδώ.Έτσι κάνουν αυτές κάθε φορά που φέρνουμε αντίδραση στη μεγάλη πέρνουν τηλέφωνο και αρχίζουν το κύρηγμα και είναι τρείς οι κλώσσες.

http://changedyourlife.blogspot.com/

111ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 6:01 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι καλα χαιρετισματα δωστες!!!ας το εκαναν αυτο σε μενα!μη κοιτας που ανεχομαι την μανα του,τοσο καιρο ελεγα ας μην τον στεναχωρησω θελει να βλεπει τη μανα του,κι αυτος δε περασε καλα μαζι της αλλα τη σεβεται και τετοια.αλλα ηταν μανα του!οχι θεια του.........ας κοπιασουν οι θειες..............

112ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 8:54 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα τι δουλειά έχουν και οκ αυτές ανακατεύονται γιατί εσείς δεν τους το κόψατε αυτό;;; Καλά εγώ έχω πεί σε όλες να πάνε αλλά σε εσένα θα πώ να μην πάς, δηλαδή έχει γίνει σούσούρο μες στην οικογενεια του και σας σχολιάζουν;;; Ε καλά δεν θα πήγαινα με τίποτα λέμε!!!

113ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 9:50 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν υπάρχει περίπτωση να πάω.Αν θέλει ο άντρας μου ας πάει μόνος του(που ούτε αυτός θέλει να πάει).Αυτή την πήρε τηλέφωνο η πεθερά μου και της είπε να μας πάρει να μας μαλώσει που δεν πάμε εκεί.Αλλά καλά να πάθω γιατί δεν μιλάω.Πήρε πριν λίγο η πεθερά και μας είπε να πάμε εκεί να φάμε και μετά να πάμε όπου θέλουμε.Μαντάμ το φαγητό είναι το θέμα... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

http://changedyourlife.blogspot.com/

114ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 10:34 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως κοριτσια χαιρομαι πολυ που φετος θα κανουμε πασχα οικογενειακως με την αδελφουλα μου και τα ανηψακια μου και οχι με τα πεθερικα μου!υπομονη στις υπολοιπες τα εχω περασει και τα περναω

115ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 10:35 am

melina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Θα συμφωνήσω με κάποια κορίτσια που είπαν ότι δεν θέλουν να έρχονται καθόλου οι γιορτές. Εμένα η πεθερά μου είναι χήρα από περίπου 40 χρονών τώρα είναι 70 κάτι και είναι κολλημένη με τους γιούς της. Είναι συνεχώς μες τα πόδια μας και συνεχώς δημιουργεί προβλήματα. Είναι ο μόνος λόγος που τσακώνομαι με τον άντρα μου. Τέλος πάντων, μετά από συνεννόηση με την συνυφάδα μου τα έχουμε κανονίσει ως εξής:Χριστούγεννα εγώ με την πεθερά Πρωτοχρονιά αυτή ή το αντίστροφο.Πάσχα μια χρονιά εγώ μαζί με την πεθερά μια χρονιά αυτή και φέτος είναι η χρονιά της. (χεχεχε). Twisted Evil

116ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 10:47 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
melina έγραψε:Θα συμφωνήσω με κάποια κορίτσια που είπαν ότι δεν θέλουν να έρχονται καθόλου οι γιορτές. Εμένα η πεθερά μου είναι χήρα από περίπου 40 χρονών τώρα είναι 70 κάτι και είναι κολλημένη με τους γιούς της. Είναι συνεχώς μες τα πόδια μας και συνεχώς δημιουργεί προβλήματα. Είναι ο μόνος λόγος που τσακώνομαι με τον άντρα μου. Τέλος πάντων, μετά από συνεννόηση με την συνυφάδα μου τα έχουμε κανονίσει ως εξής:Χριστούγεννα εγώ με την πεθερά Πρωτοχρονιά αυτή ή το αντίστροφο.Πάσχα μια χρονιά εγώ μαζί με την πεθερά μια χρονιά αυτή και φέτος είναι η χρονιά της. (χεχεχε). Twisted Evil

αφου συννενοειστε καλο ειναι αυτο!!!!εμενα ο κουνιαδος μου ειναι ελευθερος και η ατακα του φετος ηταν "αν δε πατε στο χωριο δε παω ουτε εγω" δλδ το παιδι για εμας θα παει,να δει και τα μικρα....φαντασου...

117ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 11:23 pm

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
katerina780 έγραψε:
MariaIoanna έγραψε:
katerina780 έγραψε:
Σούλα έγραψε:ειναι πολυ κριμα για μια πεθερα να μην μπορεις να χαρεις τις γιορτες!...
θελω να την εξαφανησω απο την γη...
ΑΧ!Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΗΣΩ!ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ???ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΑΝΤΑΠΩΔΗΔΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ....

εννοείται κι εγώ
έχω κάνει τέτοιες σκέψεις που μερικές φορές ανησυχώ για την κατάσταση μου
ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 534787 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 534787 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 534787
ΑΠΟ ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΦΟΒΗΦΩ Κ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ.ΑΝ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΜΕΣΗ ΑΝΑΓΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ....

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΧΩ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΧΡΟΝΙΑ...
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ...

118ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Δευ Απρ 18, 2011 4:20 am

LIBERTY

LIBERTY
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="vasoula"][quote="vasoula"]
vasoula έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:
vasoula έγραψε:
Φυσικά και θα υπάρχουν δεν είπα αυτό αλλά προσωπικά για εμένα, δεν νομίζω πως το να εχουν σου κάνει πολλά, το να σε εχουν ξευτυλίσει, το να σε εχουν μειώσει, το να σου εχουν καταπατήσει κάθε ίχνος αξιοπρέπειας, το να σε εχουν στείλει νοσοκομεία, το να σου έχουν κάνει μαυρό τον αρραβώνα δεν είναι σοβαρα!! Τον να υπερασπίζεσαι τον ευατό σου δεν σημαίνει πως τρώγεσαι με τα ρούχα σου!!!

Δηλαδή συγνώμη αυτά δεν είναι σοβαρά;; Καθήστε γιατί κόλλησα τώρα!!!

..και συνεχίζω εγώ τώρα, αυτά είναι λόγια απο κοπέλες στο άλλο θέμα και ξαναρωτω δεν είναι σοβαρά??




Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Είναι πάρα πολύ σοβαρά και απαράδεκτα. Έχω τραβήξει και εγώ από την πεθερά μου πολλά απλά έχω αποφασίσει και το έχω πει και στον άντρα μου ότι για μένα δεν υπάρχουν είναι 2 ξένοι και έχουμε εντελώς τυπικές σχέσεις. Εντωμεταξύ αυτοί μένουν στην Θεσ/κη και εμείς Αθήνα και μου ζήτησε ο άντρας μου εάν θέλω να έρθουν για Πάσχα. Του είπα ότι δεν έχω αντίρρηση αλλά εάν η πεθερά μου δεν ελέγξει το στόμα της θα την πάρει και θα την σηκώσει και ας είναι Πάσχα. Εντωμεταξύ είμαι και έγκυος στον 6ο. Αυτοί πάντως από τότε που κάνανε ότι κάνανε και εγώ εξαφανίστηκα κάνουν κωλοτούμπες. Αλλά εμένα δεν με πείθουν ότι και να κάνουν...

119ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Δευ Απρ 18, 2011 4:35 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="LIBERTY"][quote="vasoula"][quote="vasoula"][quote="vasoula"]
CHRISLA2216 έγραψε:

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Είναι πάρα πολύ σοβαρά και απαράδεκτα. Έχω τραβήξει και εγώ από την πεθερά μου πολλά απλά έχω αποφασίσει και το έχω πει και στον άντρα μου ότι για μένα δεν υπάρχουν είναι 2 ξένοι και έχουμε εντελώς τυπικές σχέσεις. Εντωμεταξύ αυτοί μένουν στην Θεσ/κη και εμείς Αθήνα και μου ζήτησε ο άντρας μου εάν θέλω να έρθουν για Πάσχα. Του είπα ότι δεν έχω αντίρρηση αλλά εάν η πεθερά μου δεν ελέγξει το στόμα της θα την πάρει και θα την σηκώσει και ας είναι Πάσχα. Εντωμεταξύ είμαι και έγκυος στον 6ο. Αυτοί πάντως από τότε που κάνανε ότι κάνανε και εγώ εξαφανίστηκα κάνουν κωλοτούμπες. Αλλά εμένα δεν με πείθουν ότι και να κάνουν...

ΕΜ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΜΠΗΚΕ ΤΟ ΑΒΓΟ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ, ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ!! Wink Laughing Wink Laughing
ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΣΟΥ!

120ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Δευ Απρ 18, 2011 4:56 am

LIBERTY

LIBERTY
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι ξαφνικά έγινα καλή χρυσή και άγια.... Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να σε φέρνουν σε σημείο τέτοιο που να μην θέλεις να τους δεις μπροστά σου....Τόσο ηλίθιοι είναι που δεν μπορούν να καταλάβουν ότι με την γυναίκα του παιδιού τους πρέπει να τα έχουν καλά?

121ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Δευ Απρ 18, 2011 5:01 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LIBERTY έγραψε:Ναι ξαφνικά έγινα καλή χρυσή και άγια.... Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να σε φέρνουν σε σημείο τέτοιο που να μην θέλεις να τους δεις μπροστά σου....Τόσο ηλίθιοι είναι που δεν μπορούν να καταλάβουν ότι με την γυναίκα του παιδιού τους πρέπει να τα έχουν καλά?

το δικο σου μπαμ πως το εκανες?
εγω θα το κανω τωρα που θα παμε κι ας ειναι πασχα,ενα τσικ θελω και παντα μου προσφερουν πολλαααααααααα τσικ οποτε το μπαμ θα ειναι σιγουρο...για τις τουμπες δε ξερω θα δειξει.....

122ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Δευ Απρ 18, 2011 5:08 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LIBERTY έγραψε:Ναι ξαφνικά έγινα καλή χρυσή και άγια.... Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να σε φέρνουν σε σημείο τέτοιο που να μην θέλεις να τους δεις μπροστά σου....Τόσο ηλίθιοι είναι που δεν μπορούν να καταλάβουν ότι με την γυναίκα του παιδιού τους πρέπει να τα έχουν καλά?

ΜΑΛΛΟΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ..
ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ..
ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΑ.. ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΗ, ΧΡΥΣΗ, ΗΣΥΧΗ, ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΑ....ΩΣΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΧΩΣΑ ΚΑΤΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ- ΜΕΝΑΜΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΧΕΔΟΝ- ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ 1 ΜΗΝΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ.
ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΒΕΒΑΙΑ,ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΛΩΣΣΑ... ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΛΙΓΑΑΑΑΑΑΚΙ ΗΡΕΜΗΣΕ..

123ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Δευ Απρ 18, 2011 5:09 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
LIBERTY έγραψε:Ναι ξαφνικά έγινα καλή χρυσή και άγια.... Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να σε φέρνουν σε σημείο τέτοιο που να μην θέλεις να τους δεις μπροστά σου....Τόσο ηλίθιοι είναι που δεν μπορούν να καταλάβουν ότι με την γυναίκα του παιδιού τους πρέπει να τα έχουν καλά?

το δικο σου μπαμ πως το εκανες?
εγω θα το κανω τωρα που θα παμε κι ας ειναι πασχα,ενα τσικ θελω και παντα μου προσφερουν πολλαααααααααα τσικ οποτε το μπαμ θα ειναι σιγουρο...για τις τουμπες δε ξερω θα δειξει.....

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΦΑΝΕΙ...

124ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Δευ Απρ 18, 2011 5:15 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
LIBERTY έγραψε:Ναι ξαφνικά έγινα καλή χρυσή και άγια.... Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να σε φέρνουν σε σημείο τέτοιο που να μην θέλεις να τους δεις μπροστά σου....Τόσο ηλίθιοι είναι που δεν μπορούν να καταλάβουν ότι με την γυναίκα του παιδιού τους πρέπει να τα έχουν καλά?

το δικο σου μπαμ πως το εκανες?
εγω θα το κανω τωρα που θα παμε κι ας ειναι πασχα,ενα τσικ θελω και παντα μου προσφερουν πολλαααααααααα τσικ οποτε το μπαμ θα ειναι σιγουρο...για τις τουμπες δε ξερω θα δειξει.....

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΦΑΝΕΙ...

ουτε και με νοιαζει αν θα τις κανουν ή οχι........ο μ@λ@κ@ς πεθανε και μου αρκει να το εμπεδωσουν και να μη ξαναπαιξουν με τα νευρα και την υπομονη μου.....10 χρονια ηταν αυτα...φτανει πια.........

125ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Δευ Απρ 18, 2011 12:04 pm

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δε διάβασα όλες τις απαντήσεις..

Εγώ είμαι από τις τυχερές...
Θα κάνουμε όλοι μαζί Πάσχα. Γονείς και πεθερικά, κουνιάδα, ανίψια, όλοι μαζί!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις