Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
94 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 94 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

26ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 10:43 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emeis fetos meta apo 6 xronia pou exw na kanw me tous goneis mou pasxa fetos einai i timitiki tous eidaka twra pou einai kai o mpempakos(emas gramenous tha mas exoun me to paidi tha asxolountai),den iperxe periptwsei na ksanaekana pasxa me ta petrherika mou exoume kai emeis gwneis ase pou exoun ksekinisei tin grinia alla egw tous grafw twra an o antras mou ton toumparoun kai mou pei tpt teleutaia stigmi tha kanei me tous goneis tou egw tha parw to paidi mou kai tha figw aman pia kapioi antrwpei einai poli axaristei ta theloun ola dika tous.

27ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 12:01 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ κορίτσια το φετινό Πάσχα νιώθω μια... ελευθερία να το πω; Αυτή την ημέρα την βαριέμαι όσο καμία άλλη μέρα του χρόνου! Όοοολή μέρα πάνω από μία σούβλα με ένα αρνί/κατσίκι, που ούτε να το μυρίζω δεν θέλω, μία μουσική που μετά το δίωρο σου τρυπάει τα αυτιά... Κρασιά, χοροί και φαί! Πολύ φαί... Και Αργά το απόγευμα ύπνος... Απίστευτη βαρεμάρα!!! Πέρυσι την γλίτωσα γιατί ότι είχα σαραντήσει και είχα δικαιολογία ότι δεν ήθελα να βγω. Φέτος έχουμε πένθος και από τις 2 πλευρές (χάσαμε 2 παππούδες) και δεν θα σουβλήσει κανένας. Οπότε θα κάνω και εγώ Πάσχα φέτος! Όλη μέρα στην εξοχή!!!

28ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 12:06 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Ήθελα από το μεσημέρι να απαντήσω αλλά έβαλε ο άντρας μου ταινιούλα...

Λοιπόν είμαι κι εγώ ομοιοπαθούσα.
Επιτάφιο και Ανάσταση δεν ξέρω πού θα είμαστε.
Αλλά Κυριακή αναγκαστικά θα είμαστε στα πεθερικά μου.
Δεν έχω παράπονο αφού δε θα χρειαστεί να κάνω τίποτα εγώ. Θα πάω και θα τα βρω όλα έτοιμα.

Αλλά αυτό που μου τη δίνει είναι που ο πεθερός μου "τσιμπολογάει" τα καλά κομμάτια και δε μας αφήνει τίποτα...
Εμένα μου αρέσουν τα κοκαλάκια και τα λίπια! Κι αυτός αφήνει όλο το ψαχνό! Στεγνό πράμα θα φάω ρε φίλε??
Έτσι και τις μπριζόλες. Μια ζωή κουτσουρεμένες τις τρώμε. Μόνο το στρογγυλό. Το κόκαλο εξαφανίζεται...
Να δούμε φέτος.

Η σωτηρία μου μπορεί να είναι τα ξαδέρφια του άντρα μου, που μπορεί να είναι μαζί, οπότε θα έχουμε παρεϊτσα...

Καλά η μπριζόλα είναι μερίδα... Πάει και πιάνει όλες τις μερίδες και κόβει αυτό που του αρέσει και αφήνει το στρογγυλό;;; Άπαπα! Εγώ είμαι πολύ σιχασιάρα! Δεν μπορώ να φανταστώ να έχει βάλει κάποιος τα χέρια του στο φαγητό μου! Μεγάλη αγένεια! Κι ας προτιμώ το στρογγυλό αντί το λίπος...

29ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 12:27 pm

mary karkgiok

mary karkgiok
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ,ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ,ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΡΩΙΝΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΟΙΡΑΣΟΥΜΕ,ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ.ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ 8ο ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ,ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ,ΑΝ ΟΧΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mary karkgiok στις Πεμ Νοε 03, 2011 2:33 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ...)

30ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 12:39 pm

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mary karkgiok έγραψε:
ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ 8ο ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ,ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ,ΑΝ ΟΧΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ!!!

δεν μπορω να το καταλαβω αυτο, ουτε και να το δεχτω!!!!!!!
πως γινεται να εισαι χωρια απο τον αντρα σου??? δεν ειναι λογικο...
γιατι δεν προσπαθεις να συμβιβαστεις? μια μερα γιορτινη ειναι, θα περασει.. κι εμενα δεν με ευχαριστουν καθολου αυτες οι μαζωξεις με πεθερικα και γονεις, αλλα πρεπει να γινονται 2-3 φορες τον χρονο.. οσο κακες σχεσεις και να υπαρχουν, οσο στραβοι κι αν ειναι οι αλλοι....γιατι αφηνετε τριτους να χαλανε τις σχεσεις σας με τον αντρα σας??
και για βαλτε στην θεση τους, τον εαυτο σας σε 30-40 χρονια.... κι εσεις δεν θα θελατε να περνατε αυτες τις μερες με τα παιδια και τα εγγονια σας??.. κριμα ειναι..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την CHRISLA2216 στις Πεμ Απρ 14, 2011 1:25 pm, 1 φορά

31ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 1:20 pm

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!! ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 550-600 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΣΧΑ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 5ΜΕΤΡΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

32ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 1:27 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
mary karkgiok έγραψε:
ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ 8ο ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ,ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ,ΑΝ ΟΧΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ!!!

δεν μπορω να το καταλαβω αυτο, ουτε και να το δεχτω!!!!!!!
πως γινεται να εισαι χωρια απο τον αντρα σου??? δεν ειναι λογικο...
γιατι δεν προσπαθεις να συμβιβαστεις? μια μερα γιορτινη ειναι, θα περασει.. κι εμενα δεν με ευχαριστουν καθολου αυτες οι μαζωξεις με πεθερικα και γονεις, αλλα πρεπει να γινονται 2-3 φορες τον χρονο.. οσο κακες σχεσεις και να υπαρχουν, οσο στραβοι κι αν ειναι οι αλλοι....γιατι αφηνετε τριτους να χαλανε τις σχεσεις σας με τον αντρα σας??
και για βαλτε στην θεση τους, τον εαυτο σας σε 30-40 χρονια.... κι εσεις δεν θα θελατε να περνατε αυτες τις μερες με τα παιδια και τα εγγονια σας.. κριμα ειναι..

Προφανώς η κοπέλα για να μην θέλει θα της έχουν δώσει πολλά δικαίωματα και γιατί να μην συμβιβαστεί ο σύζηγος;;

vasoula07 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!! ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 550-600 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΣΧΑ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 5ΜΕΤΡΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχαχαχα να ναι καλά τα πολλά χιλιόμετρα!!!!!!

33ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 1:43 pm

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="vasoula"]
CHRISLA2216 έγραψε:
mary karkgiok έγραψε:
ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ 8ο ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ,ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ,ΑΝ ΟΧΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ!!!

δεν μπορω να το καταλαβω αυτο, ουτε και να το δεχτω!!!!!!!
πως γινεται να εισαι χωρια απο τον αντρα σου??? δεν ειναι λογικο...
γιατι δεν προσπαθεις να συμβιβαστεις? μια μερα γιορτινη ειναι, θα περασει.. κι εμενα δεν με ευχαριστουν καθολου αυτες οι μαζωξεις με πεθερικα και γονεις, αλλα πρεπει να γινονται 2-3 φορες τον χρονο.. οσο κακες σχεσεις και να υπαρχουν, οσο στραβοι κι αν ειναι οι αλλοι....γιατι αφηνετε τριτους να χαλανε τις σχεσεις σας με τον αντρα σας??
και για βαλτε στην θεση τους, τον εαυτο σας σε 30-40 χρονια.... κι εσεις δεν θα θελατε να περνατε αυτες τις μερες με τα παιδια και τα εγγονια σας.. κριμα ειναι..

Προφανώς η κοπέλα για να μην θέλει θα της έχουν δώσει πολλά δικαίωματα και γιατί να μην συμβιβαστεί ο σύζηγος;;

βασουλα ο συζυγος ειπε μια μερα εδω,,μια εκει, να τα μοιρασουν δηλαδη..
κι αλλωστε ξερουμε καλα φανταζομαι ολες οτι οι αντρες ειναι πιο εγωιστες απο εμας..
δεν ειναι αναγκη να χαλαμε ουτε την προσωπικη μας ηρεμια, ουτε την συζυγικη μας σχεση για κατι τοσο ανουσιο..
η ζωη ειναι πολυ μικρη, για να κολλαμε σε τετοιου ειδους καταστασεις.. πιστεψε με!!!

34ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 1:48 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ αυτό το τελεύταιο που έγραψες το ξέρω πιστεψε με Crying or Very sad δεν έχεις άδικο σίγουρα και πρέπει να κάνουμε υποχωρήσεις αλλά αν είναι να ταραχτεί εγκυος κοπέλα να μην πάει, ας κάνει υποχωρηση ο σύζηγος λόγω της καταστασης της!!!

35ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 2:05 pm

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε:Αχ αυτό το τελεύταιο που έγραψες το ξέρω πιστεψε με Crying or Very sad δεν έχεις άδικο σίγουρα και πρέπει να κάνουμε υποχωρήσεις αλλά αν είναι να ταραχτεί εγκυος κοπέλα να μην πάει, ας κάνει υποχωρηση ο σύζηγος λόγω της καταστασης της!!!

θα πω κατι κι ελπιζω να μην παρεξηγηθω απο καμια κοπελα...
οι γονεις μου και τα πεθερικα μου ειναι 63-65 χρονων. καποιοι απο αυτους τους 4 εχουν καποια προβληματα υγειας.. και καποιους απο αυτους εγω δεν θελω ουτε καν να τους βλεπω-που λεει ο λογος..
κι ομως χριστουγεννα και πασχα, τα τελευταια χρονια, αναγκαστικα και υποχρεωτικα μενω εδω στην πολη για να τα περασουμε ολοι μαζι!!!! κι αυτο γιατι σκεφτομαι, πως οσο κακοι κι αν ειναι, οτι κι αν μου εχουν κανει, ειναι γονεις!!! και η χαρα τους ειναι να εχουν τα παιδια και τα εγγονια τους κοντα τους-ειδικα τετοιες μερες.. κι αυτο δεν θελω να τους το στερησω, γιατι χτυπα ξυλο αν συμβει κατι κακο σιγουρα θα το μετανιωσω αλλα θα ειναι αργα...

36ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 2:23 pm

mary karkgiok

mary karkgiok
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
q



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mary karkgiok στις Τετ Ιαν 25, 2012 7:19 am, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : ..)

37ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 9:36 pm

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σούλα έγραψε:ειναι πολυ κριμα για μια πεθερα να μην μπορεις να χαρεις τις γιορτες!...
θελω να την εξαφανησω απο την γη...

αχ, Σούλααααα, (κατα το αχ Κούλα)
να ήξερες πόσο σε καταλαβαίνω!!!
Αυτό λέω και εγω συνέχεια.
Είναι το μόνιμο άγχος μου τις γιορτες.
Εμένα είναι και πολύ του γλεντιού και δεν σταμτάνε αν αρχίσουν.Κρασί, τέρμα τα τραγούδια (κλαρινα βεβαίως βεβαίως)και να φωνάζουν σαν τους κουφούς.
Άσε, απαράδεκτη κατάσταση.
Αλήθεια, πώς να τις εξαφανίσουμε?
Τα πήρα πάλι τώρααααα

38ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 9:45 pm

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vasoula07 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!! ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 550-600 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΣΧΑ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 5ΜΕΤΡΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΟ ΕΣΥ????

39ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 10:42 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
vasoula έγραψε:Αχ αυτό το τελεύταιο που έγραψες το ξέρω πιστεψε με Crying or Very sad δεν έχεις άδικο σίγουρα και πρέπει να κάνουμε υποχωρήσεις αλλά αν είναι να ταραχτεί εγκυος κοπέλα να μην πάει, ας κάνει υποχωρηση ο σύζηγος λόγω της καταστασης της!!!

θα πω κατι κι ελπιζω να μην παρεξηγηθω απο καμια κοπελα...
οι γονεις μου και τα πεθερικα μου ειναι 63-65 χρονων. καποιοι απο αυτους τους 4 εχουν καποια προβληματα υγειας.. και καποιους απο αυτους εγω δεν θελω ουτε καν να τους βλεπω-που λεει ο λογος..
κι ομως χριστουγεννα και πασχα, τα τελευταια χρονια, αναγκαστικα και υποχρεωτικα μενω εδω στην πολη για να τα περασουμε ολοι μαζι!!!! κι αυτο γιατι σκεφτομαι, πως οσο κακοι κι αν ειναι, οτι κι αν μου εχουν κανει, ειναι γονεις!!! και η χαρα τους ειναι να εχουν τα παιδια και τα εγγονια τους κοντα τους-ειδικα τετοιες μερες.. κι αυτο δεν θελω να τους το στερησω, γιατι χτυπα ξυλο αν συμβει κατι κακο σιγουρα θα το μετανιωσω αλλα θα ειναι αργα...

Μα γιατί να παρεξηγηθείς chrissla μου;; Εδώ είμαστε για να σεβόμαστε και να δεχομαστε την γνώμη όλων των κοριτσιών, οπως προανέφερα δεν είναι δυνατόν να έχουμε όλες τις ίδιες απόψεις, τότε δεν θα είχαν ουσία οι συζητήσεις μας και αν κάποιος έχει εντελώς αντίθετη άποψη με μας δεν θα πρέπει να παρεξηγείται αλλά να σέβεται και ακόμα να επεξεργάζεται στην σκέψη αυτό το αντίθετο με το δικό μας πιστεύω, καμιά φορά μαθαίνουμε και πολλά έτσι!!
Λοιπόν εγώ καταλαβαίνω πως το εννοείς και δεν διαφωνώ εν μέρει αλλά απο την άλλη οκ σέβομαι τα προβλήματα υγείας όμως αυτό δεν σημαίνει πως πρέπει να κάνουμε οτι θέλουν πόσο μάλλον όταν έχουν φερθεί άσχημα, δεν σημαίνει πως πρέπει να καταπιέζουμε τον ευατό μας.
Επίσης η ψυχολογική βία γιατί κακα τα ψέματα τα προβλήματα που μας δημιουργουν συγγνείς και κανοντας μας να πέφτει το ηθικό μας και η ψυχολογία μας ναι αυτό ειναι ψυχολογική βία, άρα είναι και αυτό πρόβλημα εκείνοι όμως γιατί δεν το σέβονται;;..και καλούμαστε τώρα εμείς να σεβαστούμε τα δικά τους;; Γιατί ναι είναι σεβασμός και ο σεβασμός κερδίζεται δεν επιβάλλεται, εμένα μου έκαναν πολλά αλλά άλλαξαν πολύ, τώρα πια είμαι η καλύτερη νύφη και να αυτό θα το σεβαστώ και θα πάω, αν όμως συνέχιζαν να μου ταραζουν την ηρεμία δεν υπήρχε περίπτωση να παρευρεθώ σε τίποτα και ούτε το εγγόνι θα έβλεπα, οπως κι έκανα κάποια στιγμή!!!
Δυστηχώς η ζωή είναι δίνω και παίρνω και οτι δώσεις αυτό θα λάβεις!!!

40ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 10:52 pm

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κοριτσάκια μου γλυκά γιατί δεν κάνετε το ακόλουθο τρικ?????


Απλά σκεφτείτε ότι χωρίς αυτές τις γυναίκες(τις πεθερούλες ντε),εσεις σήμερα δεν θα είχατε τις οικογένειες σας ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 215994

Σε εμένα έπιασε πολύ!!!!!!
Στο κάτω κάτω εσείς χαλιέστε άδικα και δημιουργείτε κόντρα με τον αντρούλη σας Sad

Τα λέω αυτά με απόλυτα φιλική διάθεση!!
Κι εγώ πριν κάποια χρόνια ήμουν σαν κι εσάς,αλλά έκανα ένα κλικ στο μυαλό μου και την είδα αλλιώς I love you I love you
Και πιστέψτε με από τότε που άλλαξα εγώ διαθεση απέναντι της,μετατράπηκε κι εκείνη ως εκ θαύματος!!!!!!!

41ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 10:56 pm

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τόσο που μετράω τις μέρες να φύγουμε όλοι μαζί για Πάσχα στο χωρι'ο της!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 654316 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 654316

42ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 11:07 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα κι εμένα άλλαξε ως εκ θαύματος, εσύ τι αλλαγή συμπεριφοράς είχες απεναντι της;;

43ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 11:28 pm

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε:χαχαχα κι εμένα άλλαξε ως εκ θαύματος, εσύ τι αλλαγή συμπεριφοράς είχες απεναντι της;;


Μου έφυγε η ξινίλα και ο αρνητισμός !!

44ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 11:34 pm

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aris17anna14 έγραψε:
vasoula07 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!! ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 550-600 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΣΧΑ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 5ΜΕΤΡΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΟ ΕΣΥ????
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟ!!! ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Η ΜΑΜΑ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΣΟΥΥΥΥΠ ΣΤΗ ΡΟΔΟ!!!(ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ!!!χιχιχι) ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ: ΤΗΝ ΡΟΔΟ ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑΑΑΑΑΑΑ.... ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΗΡΘΕ Η ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΚΑΤΑΠΙΑΝ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥΣ!!!

45ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 11:44 pm

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kira έγραψε:
Απλά σκεφτείτε ότι χωρίς αυτές τις γυναίκες(τις πεθερούλες ντε),εσεις σήμερα δεν θα είχατε τις οικογένειες σας ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 215994
Στο κάτω κάτω εσείς χαλιέστε άδικα και δημιουργείτε κόντρα με τον αντρούλη σας Sad
Και πιστέψτε με από τότε που άλλαξα εγώ διαθεση απέναντι της,μετατράπηκε κι εκείνη ως εκ θαύματος!!!!!!!

συμφωνω απολυτα με την kira.
αυτο προσπαθω κι εγω να πω.. καλες,κακες,στριμενες, ειναι μανουλες κι αυτες, και οσα και να λενε δεν πιστευω οτι το κανουν κακοπροαιρετα.. ενταξει ο τροπος τους πολλες φορες ειναι λαθος, μπορει να μην συμβαδιζουν με την εποχη μας, τα μυαλια τους να ειναι κολλημενα στην δικη τους εποχη, αλλα ειναι κριμα να τις συμπεριφερομαστε ετσι...
και στο κατω κατω, μην δινετε σημασια σε οσα λενε και κανουν.. αν ειναι οντως αυταρχικες, ξερολες, κολλημενες, αυτο δεν θα αλλαξει ποτε!!!! αυτο σημαινει οτι κι εμεις, θα χαλιομαστε συνεχεια μαζι τους?? οχι βεβαια!! στο χερι μας ειναι καθαρα, να διατηρουμε την οικογενειακη μας ευτυχια και ηρεμια!!! πεισμα θελει και καλη διαθεση, κι οχι εγωισμο ουτε αδυναμια!!!

46ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 14, 2011 11:51 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula07 έγραψε:
aris17anna14 έγραψε:
vasoula07 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!! ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 550-600 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΣΧΑ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 5ΜΕΤΡΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΟ ΕΣΥ????
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟ!!! ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Η ΜΑΜΑ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΣΟΥΥΥΥΠ ΣΤΗ ΡΟΔΟ!!!(ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ!!!χιχιχι) ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ: ΤΗΝ ΡΟΔΟ ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑΑΑΑΑΑΑ.... ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΗΡΘΕ Η ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΚΑΤΑΠΙΑΝ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥΣ!!!

Ο πεθερός σου πολύ γκαντέμης, χιχιχι! Laughing

47ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 12:42 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
kira έγραψε:
Απλά σκεφτείτε ότι χωρίς αυτές τις γυναίκες(τις πεθερούλες ντε),εσεις σήμερα δεν θα είχατε τις οικογένειες σας ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 215994
Στο κάτω κάτω εσείς χαλιέστε άδικα και δημιουργείτε κόντρα με τον αντρούλη σας Sad
Και πιστέψτε με από τότε που άλλαξα εγώ διαθεση απέναντι της,μετατράπηκε κι εκείνη ως εκ θαύματος!!!!!!!

συμφωνω απολυτα με την kira.
αυτο προσπαθω κι εγω να πω.. καλες,κακες,στριμενες, ειναι μανουλες κι αυτες, και οσα και να λενε δεν πιστευω οτι το κανουν κακοπροαιρετα.. ενταξει ο τροπος τους πολλες φορες ειναι λαθος, μπορει να μην συμβαδιζουν με την εποχη μας, τα μυαλια τους να ειναι κολλημενα στην δικη τους εποχη, αλλα ειναι κριμα να τις συμπεριφερομαστε ετσι...
και στο κατω κατω, μην δινετε σημασια σε οσα λενε και κανουν.. αν ειναι οντως αυταρχικες, ξερολες, κολλημενες, αυτο δεν θα αλλαξει ποτε!!!! αυτο σημαινει οτι κι εμεις, θα χαλιομαστε συνεχεια μαζι τους?? οχι βεβαια!! στο χερι μας ειναι καθαρα, να διατηρουμε την οικογενειακη μας ευτυχια και ηρεμια!!! πεισμα θελει και καλη διαθεση, κι οχι εγωισμο ουτε αδυναμια!!!

Δηλαδή εννοείται να κάνουν πάντα υποχωρήσεις οι γυναίκες;;;
Στις σχέσεις γενικά για να υπάρχει ευημερία και ψυχική υγεία πρέπει όλοι να κάνουν όλοι υποχωρήσεις!!!!
Εγώ βέβαια υποχώρησα παρόλο που μου έκαναν πάρα πολλά δεν μπορείτε να φανταστείτε τι τράβηξα, όμως υποχώρησαν και αυτοί όχι μόνο εγώ!!

48ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 12:43 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:
vasoula έγραψε:χαχαχα κι εμένα άλλαξε ως εκ θαύματος, εσύ τι αλλαγή συμπεριφοράς είχες απεναντι της;;


Μου έφυγε η ξινίλα και ο αρνητισμός !!

Γιατί όμως η συμπεριφορά σου ήταν ξινή και αρνητική;; Ετσι μια μέρα ξύπνησες και είπες αα θα είμαι ξινή;;

49ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 12:54 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:
kira έγραψε:
Απλά σκεφτείτε ότι χωρίς αυτές τις γυναίκες(τις πεθερούλες ντε),εσεις σήμερα δεν θα είχατε τις οικογένειες σας ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 215994
Στο κάτω κάτω εσείς χαλιέστε άδικα και δημιουργείτε κόντρα με τον αντρούλη σας Sad
Και πιστέψτε με από τότε που άλλαξα εγώ διαθεση απέναντι της,μετατράπηκε κι εκείνη ως εκ θαύματος!!!!!!!

συμφωνω απολυτα με την kira.
αυτο προσπαθω κι εγω να πω.. καλες,κακες,στριμενες, ειναι μανουλες κι αυτες, και οσα και να λενε δεν πιστευω οτι το κανουν κακοπροαιρετα.. ενταξει ο τροπος τους πολλες φορες ειναι λαθος, μπορει να μην συμβαδιζουν με την εποχη μας, τα μυαλια τους να ειναι κολλημενα στην δικη τους εποχη, αλλα ειναι κριμα να τις συμπεριφερομαστε ετσι...
και στο κατω κατω, μην δινετε σημασια σε οσα λενε και κανουν.. αν ειναι οντως αυταρχικες, ξερολες, κολλημενες, αυτο δεν θα αλλαξει ποτε!!!! αυτο σημαινει οτι κι εμεις, θα χαλιομαστε συνεχεια μαζι τους?? οχι βεβαια!! στο χερι μας ειναι καθαρα, να διατηρουμε την οικογενειακη μας ευτυχια και ηρεμια!!! πεισμα θελει και καλη διαθεση, κι οχι εγωισμο ουτε αδυναμια!!!

Δηλαδή εννοείται να κάνουν πάντα υποχωρήσεις οι γυναίκες;;;
Στις σχέσεις γενικά για να υπάρχει ευημερία και ψυχική υγεία πρέπει όλοι να κάνουν όλοι υποχωρήσεις!!!!
Εγώ βέβαια υποχώρησα παρόλο που μου έκαναν πάρα πολλά δεν μπορείτε να φανταστείτε τι τράβηξα, όμως υποχώρησαν και αυτοί όχι μόνο εγώ!!

η αληθεια ειναι οτι μεχρι στιγμης εδω μεσα, δεν εχω ακουσει απο καμια κοπελα να λεει για τα παραπονα που εχει ο αντρας της απο τα πεθερικα του..
αφου λοιπον οι γυναικες εχουν "θεμα" με τις πεθερες (κυριως), τοτε πιστευω πως ναι..αναγκαστικα εμεις θα κανουμε τις περισσοτερες υποχωρησεις σε οτι αφορα τα πεθερικα!!!

50ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 1:00 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα με τούμπαρες τώρα ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 417472
τι παράπονα να έχουν οι άνδρες με τα πεθερικά;; Εδώ η μάνα μου έχει κάνει κομμα με τον δικό μου και οποτε ψιλομαλώνουμε μου λέει '' θα πάρω την μάνα σου και θα της πω όλα, να δείς ποιός έχει δίκιο'' ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 2 215994 και λιώνω στα γέλια και φυσικά η μάνα μου μην πουν τίποτα για τον γαμπρούλη της τους έφαγε όλους!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις