Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
173 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 173 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

76ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 5:33 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:...αυτο ειναι αγαπη???????και γι'αυτη τη γυναικα πρεπει εγω να συνεχιζω να ριχνω νερο στο κρασι μου???????????????ε οχι κοριτσια.....

Ευάκι, με την πεθερά που έχεις, όχι μόνο να μη βάλεις νερό στο κρασί σου, αλλά να κάτσεις να πιεις ΟΛΟ το μπουκάλι με το κρασί και να της φέρεις την άδεια μπουκάλα στο κεφάλι...

Εμείς είμαστε στην καλή φάση, μαμά-πεθερά είναι δίπλα μας -για την ακρίβεια η μάνα μου μένει από πάνω μας (...) και η πεθερά μου 10 λεπτά με τα πόδια- οπότε τις περισσότερες γιορτές τις περνάμε ολοι μαζί. Η πεθερά μου είναι χήρα και ο άντρας μου μοναχοπαίδι όποτε τις ελάχιστες φορές που τέθηκε θέμα σε ποιον θα πάμε να φάμε, πηγαίναμε στην πεθερά. Αλλά συνήθως είμαστε όλοι μαζι, ειδικά τώρα με τα μωρά.
Να τονίσω πάλι ότι η πεθερά μου είναι πολύ καλή γυναίκα και ουδέποτε είχα σοβαρό πρόβλημα μαζί της (μικροπαρεξηγήσεις και τέτοια είχαμε αλλά όπως έχω με τη μάνα μου, όχι τίποτα σοβαρό). Αν αντιμετώπιζα τις καταστάσεις που διάβασα πιο πάνω δεν ξέρω πώς θα συμπεριφερόμουν. Από τη μια σκέφτεσαι "μια μέρα είναι, ας πάει στο καλό" αλλά από την άλλη γιατι να κάνεις εσύ την υποχώρηση πάντα?? Ειδικα σε άτομα που αδιαφορούν για σένα, και τη σχέση σου με το παιδί τους..

οχι τιποτα αλλο εχω και τον αντρα μου να με εκνευριζει!!!!!!!
"τοσα χρονια που την θυμαμαι μια γαιδουρα ηταν παντα(η μανα του) εσυ θα την αλλαξεις???????εγω γι'αυτο παντρευτηκα εσενα.εμεις γαιδουρια σαν αυτους δε θα γινουμε"
τον βαρας η δε τον βαρας??????
ΤΟΝ ΒΑΡΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

77ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 5:35 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
οχι τιποτα αλλο εχω και τον αντρα μου να με εκνευριζει!!!!!!!
"τοσα χρονια που την θυμαμαι μια γαιδουρα ηταν παντα(η μανα του) εσυ θα την αλλαξεις???????εγω γι'αυτο παντρευτηκα εσενα.εμεις γαιδουρια σαν αυτους δε θα γινουμε"
τον βαρας η δε τον βαρας??????
ΤΟΝ ΒΑΡΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


όχι βρε αγάπη μου! δεν τον βαράς! θα τον βάραγες αν σου έλεγε μα γιατί φέρεσαι έτσι στην μάνα μου? τι σου έχει κάνει και διάφορες τέτοιες χαριτωμενιές! Wink

78ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 5:38 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα ευακι τον βαρας τον βαρας!!!
εμενα σταματησε να τους μιλαει και τους τα βρηκα εγω αυτο πως σου φαίνεται;;; απο τότε έγινα η καλύτερη νυφούλα λες κι εγω του ειπα να μην τους μιλάει, μαλλον επειδη τους τα βρηκα καταλαβαν πως δεν τον ειχα βάλει εγω κι όντως έτσι ήταν, δεν ανακατεύτηκα καθόλου, μόνος του τους πήρε και τους έκανε την βουή τους!!!

79ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 5:57 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="vasoula"][quote="vasoula"]
CHRISLA2216 έγραψε:
vasoula έγραψε:
Φυσικά και θα υπάρχουν δεν είπα αυτό αλλά προσωπικά για εμένα, δεν νομίζω πως το να εχουν σου κάνει πολλά, το να σε εχουν ξευτυλίσει, το να σε εχουν μειώσει, το να σου εχουν καταπατήσει κάθε ίχνος αξιοπρέπειας, το να σε εχουν στείλει νοσοκομεία, το να σου έχουν κάνει μαυρό τον αρραβώνα δεν είναι σοβαρα!! Τον να υπερασπίζεσαι τον ευατό σου δεν σημαίνει πως τρώγεσαι με τα ρούχα σου!!!

Δηλαδή συγνώμη αυτά δεν είναι σοβαρά;; Καθήστε γιατί κόλλησα τώρα!!!

..και συνεχίζω εγώ τώρα, αυτά είναι λόγια απο κοπέλες στο άλλο θέμα και ξαναρωτω δεν είναι σοβαρά??

80ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 6:17 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaIoanna έγραψε:
katerina780 έγραψε:
Σούλα έγραψε:ειναι πολυ κριμα για μια πεθερα να μην μπορεις να χαρεις τις γιορτες!...
θελω να την εξαφανησω απο την γη...
ΑΧ!Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΗΣΩ!ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ???ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΑΝΤΑΠΩΔΗΔΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ....

εννοείται κι εγώ
έχω κάνει τέτοιες σκέψεις που μερικές φορές ανησυχώ για την κατάσταση μου
ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 534787 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 534787 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 534787

χι χι χι
εεεεεεεε ποσα να αντεξει ενας ανθρωπος ρε κοριτσια....
εγω εχω φτασει στα ορια με την τρελλη που εχω μπλεξει,που δεν παει αλλο...
καμια φορα σκεφτομαι να σταματησω να ασχολουμε μαζι της,αλλα δεν μπορω να το καταφερω...με τρωει,οτι και αν πει ή οτι και αν κανει ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ!!!!!
εννοητε πως δεν ημουν ετσι(απεναντιας)αλλα μου ακανε κατι μαλακιες και δεν λεω να τις βγαλω απο το μυαλο μου!!!
η αληθεια ειναι πως πρεπει μια μερα να κατσω να σας γραψω τι εχει γινει και εχω στραβωσει μαζι της αλλα δεν ειμαι σε θεση που θελω να τα ξαναφερω τοσο αναλυτικα στο μυαλο μου,φοβαμαι πως θα τα παρω ασχημα και θα την παρει και θα την σηκωσει!!!!αυτην και ολο της το σοι.
να και τωρα που μιλαω για αυτην με ποναει το κεφαλι..

81ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 9:22 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:εγω ειδες τι ειπα?? δεν μιλησα ουτε για υπηρετες ουτε για ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη που λες... μονο για παρεα αυτες τις γιορτινες μερες... μην το παρατραβας!! αλλα στο κατω κατω-μιας και το ανεφερς- αν δεν κοιταξουμε και δεν βοηθησουμε εμεις τους γονεις μας στα γεραματα τους, ποιος θα το κανει??

και γιατι νομιζεις οτι αυτο που κανεις ειναι καλο?? αν εχεις να της πεις κατι-οπως τα παραπονα σου για παραδειγμα- καλυτερα θα ηταν να της τα πεις εσυ... γιατι να μαλωνει γιος και μανα?? κι επειτα εσυ γιατι την υποστηριζεις??

Την υποστήριζα πριν ακόμα μου δείξει τον πραγματικό της εαυτό.
Αλλά ακόμα και τώρα, αν θεωρώ πως έχει δίκιο σε κάτι, το λέω. Δε βλέπω μόνο τα στραβά της. Αναγνωρίζω και τα καλά της. Ότι λέω στον άντρα μου, το λέω για να το ακούει κι αυτός (γιατί πολλά μου τα κάνει στα μουλωχτά). Για να ξέρει τι είναι η μάνα του και να μην το παίζει κουκουρούκου. Να ξέρει να ανοίγει το στόμα του όταν πρέπει. Και την τελευταία φορά, όντως το έκανε -και με υποστήριξε- και πολύ το χάρηκα!

Όσο για το αν θα γηροκομήσει κάποιος τους γονείς του, θεωρώ πως είναι δικαίωμά του και επιλογή του.
Θέλω να πω, πως σε καμία περίπτωση οι ίδιοι οι γονείς δεν πρέπει να έχουν αυτή την απαίτηση από τα παιδιά τους. Είναι η άποψή μου αυτή.
Και το ίδιο μου λένε και οι γονείς μου. "Αν παιδί μου ξεμωραθώ και κατουριέμαι πάνω μου, κλείσε με σε ένα γηροκομείο. Εγώ δε θέλω να είμαι βάρος σε κανέναν." Έτσι μου είπε η μάνα μου. Πες μου τώρα εσύ. Την αφήνεις αυτή τη γυναίκα στο γηροκομείο?? Όχι πες μου.
Ενώ αν είχες απέναντί σου μια γκιόσα να σου λέει: "Τα παιδιά έχουν χρέος (!!!! λες και μας ρώτησαν αν θέλουμε να χρεωθούμε) να φροντίζουν τους γονείς τους, να κάτσεις να με ξεσκατίσεις όπως σε ξεσκάτιζα κι εγώ όταν ήσουν μωρό! (λες και υπάρχει σύγκριση! ο σκατόγερος με το μωρό!)" τι θα έκανες? Δε θα ήθελες να την πλακώσεις στο ξύλο???

Τες πα. Επειδή όπως είπες, το έχω τραβήξει από τα μαλλιά το θέμα και το σούρνω.... η συντροφιά δεν απαιτείται. Κερδίζεται. Το ότι "κάνω παρέα" με κάποιον (είτε είναι γονιός είτε είναι φίλος) το κάνω γιατί μου αρέσει και περνάω καλά. Όταν κάτι το κάνουμε "αγγαρεία", ή επειδή έμμεσα μου το επιβάλλουν, ή μου κλαίγονται, να μου λείπει, δεν το θέλω καθόλου.
Έχω κι εγώ οικογένεια -ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ- (εννοώντας τον άντρα μου και το παιδί μου) κι έχω λίγες μέρες άδεια από την κωλοδουλειά μου, και στην τελική θα τις περάσω όπως γουστάρω εγώ! Άι πια!
(το άι πια δεν πάει σε σένα Χρύσλα αλλά στην κατάσταση που επικρατεί σε αυτή την κωλοχώρα, να φτάνουμε 60 χρονών και να είμαστε ακόμα στα βρακιά των γονιών μας...)

MariaIoanna έγραψε:Όπως και να το κάνουμε κάποια πράγματα
ούτε συγχωρούνται ούτε ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ
(μιλάω προσωπικά)και ναι πολλές φορές προσπάθησα να το δω από την οπτική της Kira αλλά δεν... Crying or Very sad

Κι εγώ μια από τα ίδια...
Όταν βλέπω τη μουτσούνα της θυμάμαι ότι μου έχει κάνει.
Ε ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
Ακόμα κι αν έχω προσπαθήσει να μη δίνω σημασία, να είμαι κεφάτη και χαμογελαστή, πάντα κάτι θα κάνει να μου τη σπάσει. Είναι από αυτές τις γυναίκες, που σε καβαλάνε όταν δε μιλάς και δεν ξινίζεις τα μούτρα σου.
Θα έλεγα κι άλλα, όμως το θέμα είναι για το Πάσχα...

82ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 9:37 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ ρε Τζιζ
να ξερες πόσες φορές έκανα πίσω και είπα "έλα μωρε αστην" αλλά θέλω να αγιάσω και δεν μ'αφήνει Mad
Πλέον έχω τον άντρα μου να μην με αφήνει να έχω επαφές μαζί της και δεν με αφήνει να ξαναπροσπαθήσω για τις σχέσεις μας.
Το έκανα μια φορά τον Οκτώβρη(όπου και της είπα όλα μου τα παράπονα) και δεν το ξανακάνω..
(να με δείτε κλαίγοντας, να της έχω ζητήσει ΕΓΩ Twisted Evil συγνώμη ως μικρότερη και να την παρακαλάω και η γαιδουρα να λέει τις μαλακίες της)


Όπως ξαναείπα με κανέναν από τους συγγενείς της δεν έχει σχέσεις..
Όλοι υποστηρίζουν εμάς

83ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 10:49 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaIoanna έγραψε:...(να με δείτε κλαίγοντας, να της έχω ζητήσει ΕΓΩ Twisted Evil συγνώμη ως μικρότερη και να την παρακαλάω και η γαιδουρα να λέει τις μαλακίες της)

Ε, εντάξει, αυτό δε θα το έκανα ποτέ...
Αλλά δε με έχει φέρει έτσι κι αλλιώς σε αυτό το σημείο.
Αν είναι έτσι όπως τα λες, τότε είναι άξια της μοίρας της.
Και πολύ ασχολήθηκες.

84ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 11:09 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:
MariaIoanna έγραψε:...(να με δείτε κλαίγοντας, να της έχω ζητήσει ΕΓΩ Twisted Evil συγνώμη ως μικρότερη και να την παρακαλάω και η γαιδουρα να λέει τις μαλακίες της)

Ε, εντάξει, αυτό δε θα το έκανα ποτέ...
Αλλά δε με έχει φέρει έτσι κι αλλιώς σε αυτό το σημείο.
Αν είναι έτσι όπως τα λες, τότε είναι άξια της μοίρας της.
Και πολύ ασχολήθηκες.

αυτό λέει και ο άντρας μου
καλά όχι ότι τη νοιάζει εδώ λέμε έχει να δει τις εγγονές της από τον Οκτώβρη (είμαστε στην ίδια πόλη σημειωτέον)

85ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 12:44 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:

η αληθεια ειναι οτι μεχρι στιγμης εδω μεσα, δεν εχω ακουσει απο καμια κοπελα να λεει για τα παραπονα που εχει ο αντρας της απο τα πεθερικα του..
αφου λοιπον οι γυναικες εχουν "θεμα" με τις πεθερες (κυριως), τοτε πιστευω πως ναι..αναγκαστικα εμεις θα κανουμε τις περισσοτερες υποχωρησεις σε οτι αφορα τα πεθερικα!!!

Έχει ο δικός μου και με το δίκιο του. Και εγώ νευριάζω με τους γονείς μου με μερικά πράγματα αλλά ευτυχώς για εμένα είναι γονείς μου και τους τη λέω! Very Happy Μήπως να φτιάχναμε σχετικό θεματάκι, ή πάει πολύ, χαχαχα; Laughing Laughing Laughing

86ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 12:49 pm

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:

η αληθεια ειναι οτι μεχρι στιγμης εδω μεσα, δεν εχω ακουσει απο καμια κοπελα να λεει για τα παραπονα που εχει ο αντρας της απο τα πεθερικα του..
αφου λοιπον οι γυναικες εχουν "θεμα" με τις πεθερες (κυριως), τοτε πιστευω πως ναι..αναγκαστικα εμεις θα κανουμε τις περισσοτερες υποχωρησεις σε οτι αφορα τα πεθερικα!!!

Έχει ο δικός μου και με το δίκιο του. Και εγώ νευριάζω με τους γονείς μου με μερικά πράγματα αλλά ευτυχώς για εμένα είναι γονείς μου και τους τη λέω! Very Happy Μήπως να φτιάχναμε σχετικό θεματάκι, ή πάει πολύ, χαχαχα; Laughing Laughing Laughing

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ!!!ΓΙΑ ΔΕΣ.. Razz Razz Razz Razz

http://forum.eimaimama.gr/t1701-topic

87ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 1:02 pm

ολγα μ

ολγα μ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσια ,τι μου κανατε βραδιατικα Mad Mad θα σας πω μονο αυτο οχι μονο Πασχα αλλα..και χριστουγεννα και κ.Δευτερα και αποκριες και τριημερα και δυημερα ΤΑ ΠΑΝΤΑ τα κανουμε μαζι οχι για λιγες ωρες αλλα για λιγες μερες και παντα σαν να βρησκετε σε "ξενοδοχειο" μεχρι που τα πηρα ασχημα και τα ειπα ενα χερακι με τον ανδρα μου,τωρα περιμενω που ερχετε το πασχα να παρει τηλ.(γιατι μονο τοτε περναι σπιτι)και...............θελω να δω τι θα της πει ο ανδρας μου ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 679259 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 679259 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 679259

88ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 1:03 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
MariaM έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:

η αληθεια ειναι οτι μεχρι στιγμης εδω μεσα, δεν εχω ακουσει απο καμια κοπελα να λεει για τα παραπονα που εχει ο αντρας της απο τα πεθερικα του..
αφου λοιπον οι γυναικες εχουν "θεμα" με τις πεθερες (κυριως), τοτε πιστευω πως ναι..αναγκαστικα εμεις θα κανουμε τις περισσοτερες υποχωρησεις σε οτι αφορα τα πεθερικα!!!

Έχει ο δικός μου και με το δίκιο του. Και εγώ νευριάζω με τους γονείς μου με μερικά πράγματα αλλά ευτυχώς για εμένα είναι γονείς μου και τους τη λέω! Very Happy Μήπως να φτιάχναμε σχετικό θεματάκι, ή πάει πολύ, χαχαχα; Laughing Laughing Laughing

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ!!!ΓΙΑ ΔΕΣ.. Razz Razz Razz Razz

http://forum.eimaimama.gr/t1701-topic

Έφυγα...

89ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 1:08 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
...κι εγώ έρχομαι Μαράκι

[quote="vasoula"][quote="vasoula"]
vasoula έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:
vasoula έγραψε:
Φυσικά και θα υπάρχουν δεν είπα αυτό αλλά προσωπικά για εμένα, δεν νομίζω πως το να εχουν σου κάνει πολλά, το να σε εχουν ξευτυλίσει, το να σε εχουν μειώσει, το να σου εχουν καταπατήσει κάθε ίχνος αξιοπρέπειας, το να σε εχουν στείλει νοσοκομεία, το να σου έχουν κάνει μαυρό τον αρραβώνα δεν είναι σοβαρα!! Τον να υπερασπίζεσαι τον ευατό σου δεν σημαίνει πως τρώγεσαι με τα ρούχα σου!!!

Δηλαδή συγνώμη αυτά δεν είναι σοβαρά;; Καθήστε γιατί κόλλησα τώρα!!!

..και συνεχίζω εγώ τώρα, αυτά είναι λόγια απο κοπέλες στο άλλο θέμα και ξαναρωτω δεν είναι σοβαρά??

Καλά λέμε τα έχω πάρει τελείως...θέτω πάλι το ιδιο ερωτημα αλλά δεν παιρνω απάντηση!!!

90ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 1:16 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα Μαράκι πήγα απο εκεί τελικά....να που υπάρχει και τέτοιο θεματάκι και ο τίτλος κορυφαίος Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

91ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 1:27 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="vasoula"] ...κι εγώ έρχομαι Μαράκι

[quote="vasoula"]
vasoula έγραψε:
vasoula έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:
vasoula έγραψε:
Φυσικά και θα υπάρχουν δεν είπα αυτό αλλά προσωπικά για εμένα, δεν νομίζω πως το να εχουν σου κάνει πολλά, το να σε εχουν ξευτυλίσει, το να σε εχουν μειώσει, το να σου εχουν καταπατήσει κάθε ίχνος αξιοπρέπειας, το να σε εχουν στείλει νοσοκομεία, το να σου έχουν κάνει μαυρό τον αρραβώνα δεν είναι σοβαρα!! Τον να υπερασπίζεσαι τον ευατό σου δεν σημαίνει πως τρώγεσαι με τα ρούχα σου!!!

Δηλαδή συγνώμη αυτά δεν είναι σοβαρά;; Καθήστε γιατί κόλλησα τώρα!!!

..και συνεχίζω εγώ τώρα, αυτά είναι λόγια απο κοπέλες στο άλλο θέμα και ξαναρωτω δεν είναι σοβαρά??

Καλά λέμε τα έχω πάρει τελείως...θέτω πάλι το ιδιο ερωτημα αλλά δεν παιρνω απάντηση!!!

Βασούλα θα σου απαντήσω εγώ! Very Happy Εγώ το θεωρώ σοβαρό. Επίσης δεν είναι όλες οι σχέσεις ίδιες γιατί αφορούν διαφορετικούς χαρακτήρες. Δεν παίζει τόσο ρόλο, ο ρόλος της πεθεράς ή ο ρόλος της νύφης αλλά ο χαρακτήρας που κρύβεται κάτω από αυτόν. Και εγώ είμαι κατά στα "πρέπει" όταν υπάρχουν σοβαρά συμβάντα που χωρίζουν δύο ανθρώπους. Η ζωή είναι μικρή. Καλό είναι να την φέρνουμε στα μέτρα μας. Συμφωνώ όταν δεν υπάρχουν σοβαρά προβλήματα να γίνονται υποχωρήσεις και επίσης συμφωνώ ότι οι μεγάλοι άνθρωποι θα φύγουν από την ζωή πιο σύντομα από εμάς οπότε είναι καλό να τους δίνουμε χαρές (ποτέ δεν ξέρεις βέβαια...). Κάνουμε υποχωρήσεις όταν νιώθουμε ότι αξίζει να γίνουν. Αλλιώς χαρίζουμε απλόχερα, στιγμές από την ζωή μας που και εμείς ως άνθρωποι έχουμε δικαίωμα να τις περάσουμε με ηρεμία. Και μια τέτοια στιγμή είναι το Πάσχα. Αν ο κάθε άνθρωπος είναι έτοιμος να συγχωρέσει, τότε αξίζει να περάσει το Πάσχα με αυτόν που τον πλήγωσε, αλλιώς θα είναι η εβδομάδα των Παθών μαζεμένη σε μία μέρα που πάνω από όλα είναι μέρα αγάπης.

92ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 1:29 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:χαχαχαχαχα Μαράκι πήγα απο εκεί τελικά....να που υπάρχει και τέτοιο θεματάκι και ο τίτλος κορυφαίος Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ναι όντως... Θα γραψω σύντομα! Έχω πολλάααααα να πω και δεν ξέρω από που να το πιάσω... χαχαχα! Laughing Laughing Laughing Μανούλα μου σε λατρεύω αλλά είσαι στον κόσμο σου! Laughing Laughing Laughing

93ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Παρ Απρ 15, 2011 1:40 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="MariaM"][quote="vasoula"] ...κι εγώ έρχομαι Μαράκι

vasoula έγραψε:
vasoula έγραψε:
vasoula έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:
vasoula έγραψε:
Φυσικά και θα υπάρχουν δεν είπα αυτό αλλά προσωπικά για εμένα, δεν νομίζω πως το να εχουν σου κάνει πολλά, το να σε εχουν ξευτυλίσει, το να σε εχουν μειώσει, το να σου εχουν καταπατήσει κάθε ίχνος αξιοπρέπειας, το να σε εχουν στείλει νοσοκομεία, το να σου έχουν κάνει μαυρό τον αρραβώνα δεν είναι σοβαρα!! Τον να υπερασπίζεσαι τον ευατό σου δεν σημαίνει πως τρώγεσαι με τα ρούχα σου!!!

Δηλαδή συγνώμη αυτά δεν είναι σοβαρά;; Καθήστε γιατί κόλλησα τώρα!!!

..και συνεχίζω εγώ τώρα, αυτά είναι λόγια απο κοπέλες στο άλλο θέμα και ξαναρωτω δεν είναι σοβαρά??

Καλά λέμε τα έχω πάρει τελείως...θέτω πάλι το ιδιο ερωτημα αλλά δεν παιρνω απάντηση!!!

Βασούλα θα σου απαντήσω εγώ! Very Happy Εγώ το θεωρώ σοβαρό. Επίσης δεν είναι όλες οι σχέσεις ίδιες γιατί αφορούν διαφορετικούς χαρακτήρες. Δεν παίζει τόσο ρόλο, ο ρόλος της πεθεράς ή ο ρόλος της νύφης αλλά ο χαρακτήρας που κρύβεται κάτω από αυτόν. Και εγώ είμαι κατά στα "πρέπει" όταν υπάρχουν σοβαρά συμβάντα που χωρίζουν δύο ανθρώπους. Η ζωή είναι μικρή. Καλό είναι να την φέρνουμε στα μέτρα μας. Συμφωνώ όταν δεν υπάρχουν σοβαρά προβλήματα να γίνονται υποχωρήσεις και επίσης συμφωνώ ότι οι μεγάλοι άνθρωποι θα φύγουν από την ζωή πιο σύντομα από εμάς οπότε είναι καλό να τους δίνουμε χαρές (ποτέ δεν ξέρεις βέβαια...). Κάνουμε υποχωρήσεις όταν νιώθουμε ότι αξίζει να γίνουν. Αλλιώς χαρίζουμε απλόχερα, στιγμές από την ζωή μας που και εμείς ως άνθρωποι έχουμε δικαίωμα να τις περάσουμε με ηρεμία. Και μια τέτοια στιγμή είναι το Πάσχα. Αν ο κάθε άνθρωπος είναι έτοιμος να συγχωρέσει, τότε αξίζει να περάσει το Πάσχα με αυτόν που τον πλήγωσε, αλλιώς θα είναι η εβδομάδα των Παθών μαζεμένη σε μία μέρα που πάνω από όλα είναι μέρα αγάπης.

Σίγουρα όλοι αξίζουν μια δέυτερη ευκαιρία έχεις δίκιο το θέμα είναι να καταφέρουν να την αρπαξουν με αγάπη!!

94ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Σαβ Απρ 16, 2011 4:20 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="vasoula"] ...κι εγώ έρχομαι Μαράκι

[quote="vasoula"]
vasoula έγραψε:
vasoula έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:
vasoula έγραψε:
Φυσικά και θα υπάρχουν δεν είπα αυτό αλλά προσωπικά για εμένα, δεν νομίζω πως το να εχουν σου κάνει πολλά, το να σε εχουν ξευτυλίσει, το να σε εχουν μειώσει, το να σου εχουν καταπατήσει κάθε ίχνος αξιοπρέπειας, το να σε εχουν στείλει νοσοκομεία, το να σου έχουν κάνει μαυρό τον αρραβώνα δεν είναι σοβαρα!! Τον να υπερασπίζεσαι τον ευατό σου δεν σημαίνει πως τρώγεσαι με τα ρούχα σου!!!

Δηλαδή συγνώμη αυτά δεν είναι σοβαρά;; Καθήστε γιατί κόλλησα τώρα!!!

..και συνεχίζω εγώ τώρα, αυτά είναι λόγια απο κοπέλες στο άλλο θέμα και ξαναρωτω δεν είναι σοβαρά??

Καλά λέμε τα έχω πάρει τελείως...θέτω πάλι το ιδιο ερωτημα αλλά δεν παιρνω απάντηση!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΠΟΚΡΙΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ,ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.. ΜΗΝ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ!!!
ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ??
ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΟΒΑΡΟΙ ΛΟΓΟΙ ΛΕΣ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΚΟΒΕΙΣ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ!!

95ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Σαβ Απρ 16, 2011 4:22 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι οχι κουκλίτσα μου αμαν τωρα οχι και σε εχω συμπαθήσει και πολύ Very Happy Very Happy
Γενικά γιατί καμία δεν απαντούσε το έγραψα!!!
Αχ μην παρεξηγηθούμε δεν θα το ήθελα σε καμία περίπτωση!!!!!! ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 417472

96ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Σαβ Απρ 16, 2011 4:32 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Οχι οχι κουκλίτσα μου αμαν τωρα οχι και σε εχω συμπαθήσει και πολύ Very Happy Very Happy
Γενικά γιατί καμία δεν απαντούσε το έγραψα!!!
Αχ μην παρεξηγηθούμε δεν θα το ήθελα σε καμία περίπτωση!!!!!! ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 417472

ΟΧΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑ Wink

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..
ΚΑΙ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ, ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

97ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Σαβ Απρ 16, 2011 4:41 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy Very Happy Very Happy

98ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Σαβ Απρ 16, 2011 1:07 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα κάνω μαζί με τη κουνιάδα μου και το μπατζανακη μου και θα ειναι και τα πεθερικά μου ο πεθερός μου έχει αισχαιμερ και 'ίσως να είναι το τελευταίο Πάσχα που είναι όρθιος...ρε κοριτσια το ΠΑΣΧΑ με τα πεθερικά δεν σας φαίνετε σαν την βδομάδα των παθών ; εμένα χτυπησε αυτοκινητο το μικρό και έχει χτυπήσει το ποδαρακι πρέπει 20 μερες αναπαυση και βλέπουμε ίσως και να μην παμε .

99ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 12:48 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina780 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...
ΦΕΤΟΣ ΠΟΣΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ?ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ.ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΠΡΕΠΕΙ.ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΖΟΥΝΕ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΚΑΤΟΙΚΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ.Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟΣ ΑΛΛΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΕΚΕΙΝΕΣ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.....
Παρουσα! Εγω θα παω στα πεθερικα μου για λιγες μερες. Κοιτα εγω απλως δεν ασχολουμαι...λιγες μερες το χρονο ειναι θα περασουν. Δεν αξιζει να φυγω και να ειμαι η κακια νυφη. Δοξα το Θεο ειναι πολυ καλοι και οι 2 και δεν εχω παρατραγουδα και αν καμια φορα κατι που θα πουν με πειραζει...απλως χαμογελαω και λεω οκ αυριο φευγεις του χρονου παλι! Very Happy
Δεν αξιζει να κακοκαρδισω τον αντρα μου που ολη τη χρονια ειναι με τους γονεις μου.

100ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 4 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Κυρ Απρ 17, 2011 2:09 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ φέτος έλεγα να κάνω Πάσχα με τον πατέρα μου(οι γονείς μου είναι χωρισμένοι).Αλλά την πάτησα για άλλη μια φορά.Μόλις της είπε ο άντρας μου οτι φέτος θα πάμε στον πατέρα μου κατέβασε τα μούτρα μέχρι το πάτωμα και άρχισε "Εμείς θα κάνουμε Πάσχα δυο κούτσουρα μόνα μας?Δεν θα φάμε εμείς φέτος θα κλαίμε?".Μετά απο τριά χρόνια είπαμε και εμείς να κάνουμε αλλου Πάσχα αλλά ΟΧΙ δεν μπορούμε.... Twisted Evil Twisted Evil

http://changedyourlife.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις