Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
100 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 100 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

151ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 12:26 am

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!εγω κανω πασχα με τα πεθερικα μου 8 χρονια τωρα.επειδη εχω αντρα στρατιωτικο εχουμε κανει συμφωνια για τις γιαρτες!δε μπορω να πω οτι περναω ασχημα!και φετος που κουβαλαω και το εγγονι θα ειναι διαφορετικα! Very Happy

152ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 12:35 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsia ego den ekana oute perisi oute fetos kai mallon oute kai tou xronou pou na kouvalao moro paidi sto nisi? an thelei as erthei mia dio meres auti.

153ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 12:46 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι που στεναχωριεμαι που δεν θα παω στο χωριο......!!!!!

154ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 12:54 am

????????


Επισκέπτης
καποτε ηταν το χειροτερο μου να παω Πασχα εκει, πολυ περισσοτερο που εγω ειμαι ηδη μες τα δεντρα και ουσιαστικα στην εξοχη και κατεβαινω και κλεινομαι σε ενα μπαλκονι μες την πολη...........αλλα φετος αποφασισα να το δω με αλλη ματια

ολοι λιγο πολυ με τις οικογενειες τους ειναι τετοιες μερες με παππουδογιαγιαδες εννοω

ε θα παω, ολα ετοιμα θα τα βρω, τα παιδια θα χαρουνε το κυριοτερο και τελειωσε μια μερα ειναι............

155ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 12:55 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς τα μοιράζουμε....Μένουν σε διπλανά χωριά οι γονείς μας και έτσι μπορούμε να κάνουμε τη μισή μέρα με τους μεν και την άλλη μισή με του δε....Πάμε Μ.Παρασκευή στο ένα χωριό στην εκκλησία και το Μ.Σάββατο στο άλλο χωριό και έτσι είμαστε όλοι ευτυχισμένοι.
Βασικά μου αρέσει γιατί περνάω τέλεια σε όλους.Είναι και η κουνιάδα μου με τη συνυφάδα μου στο χωριό με τα πεθερικά μου και έτσι πηγαίνω πάνω κάτω για καφέ και τα μικρά παίζουν με τα ξαδέρφια τους...
Αν έχεις καλή θέληση και το βασικό να τα πηγαίνεις καλά μαζί τους, τότε παντού περνάς καλά.
Δεν θα ήθελα με τίποτα να μείνω στο σπίτι μου τέτοιες μέρες.

156ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 12:57 am

????????


Επισκέπτης
didumomama έγραψε:Εμείς τα μοιράζουμε....Μένουν σε διπλανά χωριά οι γονείς μας και έτσι μπορούμε να κάνουμε τη μισή μέρα με τους μεν και την άλλη μισή με του δε....Πάμε Μ.Παρασκευή στο ένα χωριό στην εκκλησία και το Μ.Σάββατο στο άλλο χωριό και έτσι είμαστε όλοι ευτυχισμένοι.
Βασικά μου αρέσει γιατί περνάω τέλεια σε όλους.Είναι και η κουνιάδα μου με τη συνυφάδα μου στο χωριό με τα πεθερικά μου και έτσι πηγαίνω πάνω κάτω για καφέ και τα μικρά παίζουν με τα ξαδέρφια τους...
Αν έχεις καλή θέληση και το βασικό να τα πηγαίνεις καλά μαζί τους, τότε παντού περνάς καλά.
Δεν θα ήθελα με τίποτα να μείνω στο σπίτι μου τέτοιες μέρες.



σωστη........λιγη καλη διαθεση και ολα γινονται.......

157ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 5:26 am

Ant_Chr88

Ant_Chr88
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΠΩΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΤΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

158ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 5:56 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τα εχω παρει αγρια μαζι της φετος και δε θα πηγαινα ετσι κι αλλιως αλλα δε το γλιτωνω θα παω του θωμα γιατι παντρευεται ο κουμπαρος μου.στις εκλογες ομως θα της την κανω πουστικα και θα παμε μονοι χωρις τα παιδια!για να μαθουν να φερονται......... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

159ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 5:59 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μαλλον ειμαι απο τις πολυ τυχερες
ο πεθερος στο κοσμο του διοτι εχει ξανα παντρευτει . εμεις καθε πασχα κανουμε στο χωριο με τους κουμπαρους μας και ειναιΤΕΛΕΙΑ δεν εχω παραπονα

160ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 6:09 am

bessy32


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμεις παλι καθε χρονια μαζευονται στο δικο μας σπιτι,φευγουν σαν τις καλες κυριες(πεθερα-συνυφαδα)κ εγω πεφτω πτωμα κ δεν εχω καταλαβει τπτ απο την ημερα εκεινη.φετος του το ειπα εγω με μωρο κ το σπιτι να γινεται μπαχαλο δεν καθομαι Mad γιατι να μην παω κ εγω μια φορα ντυμενη στολισμενη να τα βρω ετοιμα κ εγω ρε κοριτσια εχω αδικο??απο την αλλη μου λεει το πρωτο πασχα με το παιδακι μας να φυγουμε απο το σπιτι μας?προτιμω να ερθουν οι δικοι μου που ημανουλα μου θα με βοηθησει,αλλα εαν μεινουμε θα μας κουβαληθον σιγουρα...αυτο το κακο εχει η μονοκατοικια... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

161ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 6:22 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμάς δεν μας ρωτήσανε αποφασίσανε και μας το ανακοίνωσανε!!! Twisted Evil Twisted Evil
Ενώ δεν μπορούμε εμείς φέτος να κάνουμε τίποτα λόγω που πέθανε ο θείος μου!

http://changedyourlife.blogspot.com/

162ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 7:03 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα το πιο κορυφαιο ειναι οτι κωλοτρωγεται συνεχεια οταν μιλαει με τον γιο της "τι θα κανετε το πασχα και τι θα κανετε το πασχα" ε τι θα κανουμε ρε μανταμ?εγω στον 7ο μηνα θα κανω καθε βδομαδα το δρομολογιο θεσσαλονικη-λαμια?αφου ξερεις οτι του θωμα εχουμε αυτη την υποχρεωση και θα ερθουμε τοτε τι αλλο θες πια????κι αμα πει και τιποτα της τα εχω μαζεμενα που σε ολοκληρη εγκυμοσυνη και ενω εμαθε οτι ημαστε αρρωστοι 1 εβδομαδα δεν προσφερθηκε η μουλαρα να ερθει ενα φαγακι να μας κανει που σερνομασταν απο τον πυρετο......αλλα αμα πεσει στο κρεβατι θα ρωταω κι εγω στο τηλεφωνο αρες μαρες κουκουναρες οπως ρωταγε αυτη οταν αρρωστησαμε.................

163ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 9:04 am

Silversmokey

Silversmokey
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμεις θα λειπουμε εκτος αθηνων οποτε την γλιτωνω...την εβδομαδιαια επισκεψη δεν βλεπω να γλιτωνω με τιποτα...πως βαριεμαιιιιιιιιιιιιι

http://www.iliadasantorini.gr

164ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 9:15 am

Silversmokey

Silversmokey
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ευάκι έγραψε:καλα το πιο κορυφαιο ειναι οτι κωλοτρωγεται συνεχεια οταν μιλαει με τον γιο της "τι θα κανετε το πασχα και τι θα κανετε το πασχα" ε τι θα κανουμε ρε μανταμ?εγω στον 7ο μηνα θα κανω καθε βδομαδα το δρομολογιο θεσσαλονικη-λαμια?αφου ξερεις οτι του θωμα εχουμε αυτη την υποχρεωση και θα ερθουμε τοτε τι αλλο θες πια????κι αμα πει και τιποτα της τα εχω μαζεμενα που σε ολοκληρη εγκυμοσυνη και ενω εμαθε οτι ημαστε αρρωστοι 1 εβδομαδα δεν προσφερθηκε η μουλαρα να ερθει ενα φαγακι να μας κανει που σερνομασταν απο τον πυρετο......αλλα αμα πεσει στο κρεβατι θα ρωταω κι εγω στο τηλεφωνο αρες μαρες κουκουναρες οπως ρωταγε αυτη οταν αρρωστησαμε.................


a re eauki...den rotas kai mena?gennisa kai den endiaferthike ti troei o gios tis mia evdomada pou imouna sto meeftirio....oute na tou pei ela agori mou spiti na fas..oute na tou ferei ena taperaki...me santouitsakia tin evgaze o kaimenos...alla kata ta alla tou ehi adinamia!!!mi xes@

http://www.iliadasantorini.gr

165ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 9:48 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Silversmokey έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλα το πιο κορυφαιο ειναι οτι κωλοτρωγεται συνεχεια οταν μιλαει με τον γιο της "τι θα κανετε το πασχα και τι θα κανετε το πασχα" ε τι θα κανουμε ρε μανταμ?εγω στον 7ο μηνα θα κανω καθε βδομαδα το δρομολογιο θεσσαλονικη-λαμια?αφου ξερεις οτι του θωμα εχουμε αυτη την υποχρεωση και θα ερθουμε τοτε τι αλλο θες πια????κι αμα πει και τιποτα της τα εχω μαζεμενα που σε ολοκληρη εγκυμοσυνη και ενω εμαθε οτι ημαστε αρρωστοι 1 εβδομαδα δεν προσφερθηκε η μουλαρα να ερθει ενα φαγακι να μας κανει που σερνομασταν απο τον πυρετο......αλλα αμα πεσει στο κρεβατι θα ρωταω κι εγω στο τηλεφωνο αρες μαρες κουκουναρες οπως ρωταγε αυτη οταν αρρωστησαμε.................


a re eauki...den rotas kai mena?gennisa kai den endiaferthike ti troei o gios tis mia evdomada pou imouna sto meeftirio....oute na tou pei ela agori mou spiti na fas..oute na tou ferei ena taperaki...me santouitsakia tin evgaze o kaimenos...alla kata ta alla tou ehi adinamia!!!mi xes@

πλακα κανεις τωρα ε?εμενα δεν ενδιαφερθηκε σε 2 γεννες μου και ειδικα στη δευτερη τι τρωει και το εγγονι της και ηρθε να δει τη δευτερη μου οταν εγινε 15 μερων σα καμια ξενη με τα μουτρα ως το πατωμα λες και δεν ειχαμε χαρα αλλα κηδεια-που στην κηδεια της θα παω με εμπριμε- να απαιτει να μπει το ονομα της αφου το πρωτο ειχε του πεθερου το δευτερο να εχει το δικο της!τι μου λες τωρα?!?!?!?!?!!?!?!!?δε τα ξερω??????????????στο δε τριτο τωρα με ρωτησε οταν το εμαθε αν ειναι ευχαριστα τα νεα...............εγω γιατι να την ξαναβαλω σπιτι μου???

166ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 7:18 pm

Silversmokey

Silversmokey
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ευάκι έγραψε:
Silversmokey έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλα το πιο κορυφαιο ειναι οτι κωλοτρωγεται συνεχεια οταν μιλαει με τον γιο της "τι θα κανετε το πασχα και τι θα κανετε το πασχα" ε τι θα κανουμε ρε μανταμ?εγω στον 7ο μηνα θα κανω καθε βδομαδα το δρομολογιο θεσσαλονικη-λαμια?αφου ξερεις οτι του θωμα εχουμε αυτη την υποχρεωση και θα ερθουμε τοτε τι αλλο θες πια????κι αμα πει και τιποτα της τα εχω μαζεμενα που σε ολοκληρη εγκυμοσυνη και ενω εμαθε οτι ημαστε αρρωστοι 1 εβδομαδα δεν προσφερθηκε η μουλαρα να ερθει ενα φαγακι να μας κανει που σερνομασταν απο τον πυρετο......αλλα αμα πεσει στο κρεβατι θα ρωταω κι εγω στο τηλεφωνο αρες μαρες κουκουναρες οπως ρωταγε αυτη οταν αρρωστησαμε.................


a re eauki...den rotas kai mena?gennisa kai den endiaferthike ti troei o gios tis mia evdomada pou imouna sto meeftirio....oute na tou pei ela agori mou spiti na fas..oute na tou ferei ena taperaki...me santouitsakia tin evgaze o kaimenos...alla kata ta alla tou ehi adinamia!!!mi xes@

πλακα κανεις τωρα ε?εμενα δεν ενδιαφερθηκε σε 2 γεννες μου και ειδικα στη δευτερη τι τρωει και το εγγονι της και ηρθε να δει τη δευτερη μου οταν εγινε 15 μερων σα καμια ξενη με τα μουτρα ως το πατωμα λες και δεν ειχαμε χαρα αλλα κηδεια-που στην κηδεια της θα παω με εμπριμε- να απαιτει να μπει το ονομα της αφου το πρωτο ειχε του πεθερου το δευτερο να εχει το δικο της!τι μου λες τωρα?!?!?!?!?!!?!?!!?δε τα ξερω??????????????στο δε τριτο τωρα με ρωτησε οταν το εμαθε αν ειναι ευχαριστα τα νεα...............εγω γιατι να την ξαναβαλω σπιτι μου???

η δικη μου οταν εμαθε οτι περιμενω κοριτσακι με κοιταει ολο λυπηση και μου λεει "δεν πειραζει καλο ειναι και το κοριτσι τι να κανουμε?"

τωρα ερχεται η υποκριτρια στο σπιτι και μου το κατσιαζει το μωρο απο τις αγκαλιες και τα φιλια και την βλεπω και μου γυριζουν τα αντερα.....

http://www.iliadasantorini.gr

167ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Τετ Μαρ 28, 2012 8:59 pm

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια ειχα και γω θεμα με την πεθερα μου μεχρι και να χωρισω μου ειπε!!!ομως το συμπερασμα μου ξερετε ποιο ειναι οπως το συζητησα και με τον πνευματικο μου οτι στο κακο απαντας με καλο για να ερθει η ηρεμια οταν απαντας με κακο γινονται χειροτερα τα πραγματα και το κυριοτερο εμεις ειμαστε σε ενταση ακι κανουμε κακο στο σπιτι μας τουλαχιστον λεω για μενα!!!!εμενα ερχεται σπιτι και δεν κουνιεται απο τον καναπε τεσπα δεν πειραζει εμεις να ειμαστε καλα. οταν το ειδα το θεμα πιο ηρεμα και θετικα αλλαξαν τα πραγματα η εγω θελω να τα βλεπω αλλαγμεν ακαι το κυριοτερο ειμαι ηρεμη οι ανθρωποι δεν αλλαζουν οποτε ας δεχτουμε οτι ειναι ετσι ας κραταμε τα τυπικα και απο δω πανε και οι αλλοι ενα τηλεφωνο τη βδομαδα δεν κανει κακο ισα ισα κρατα ςτυπικες σχεσεις γιατι και οι αντρες μας το θελουν δεν θελουν κακιες αυτες οτι και να κανουν ειναι μανες τους και τις συγχωρουν εμενα δεν τα εβλεπε καν!!!!τεσπα δεν πειραζει καλη καρδια και δεστο το αλλιως για να εχετε την ηρεμια σας πεξτε το διπλωματια γιατι ακι το τι λενε στους γιους τους δεν ξερουμε οποτε πεξτε το οσο γινεται καλες.

168ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Μαρ 29, 2012 12:03 am

????????


Επισκέπτης
συγνωμη τωρα ευακι καταλαβα καλα? θα πας του θωμα απο θεσσαλονικη λαμια εγκυος γυναικα και θα ηθελε να πας και το πασχα?????? παει καλα?????????

169ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Δευ Απρ 02, 2012 7:14 am

rouzaki

rouzaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμείς ευτυχώς φέτος θα περάσουμε το Πάσχα με τουε γονείς μου, τις αδερφές μου, τους γαμπρούς μου, τα ανίψια μου.... και ότι αυτό συνεπαγεται...

Μία χρονιά πάμε στους μεν και μία στους δε.... Δεν μπορούμε και να κουνηθούμε βλέπεις λόγω οικονομικών....

http://www.lovelyday.gr

170ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 05, 2012 10:35 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:συγνωμη τωρα ευακι καταλαβα καλα? θα πας του θωμα απο θεσσαλονικη λαμια εγκυος γυναικα και θα ηθελε να πας και το πασχα?????? παει καλα?????????

δε θα παω μονο του θωμα αλλα και στις εκλογες-μπορει και 2 φορες στις εκλογες αν γινει 2ος γυρος οπως ακουγεται- και ναι ηθελε και τωρα..................

171ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 05, 2012 10:40 pm

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!! Ευάκι, πες μου αγάπη μου ότι τα πεθερικά είναι Λαμία! Και τα δικά μου κατα εκεί είναι. Πελασγία για την ακρίβεια! Γι αυτ5ό έχουν τόοοοοσα κοινά! Πάω γιατί ξύπνησε η μικρή.

172ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 05, 2012 10:51 pm

????????


Επισκέπτης
AINTE AINTE

αμαν βρε ευακι πολυ σε αγαπαει παιδι μου!

εμενα χτες μου λεει το θεικο

"θα ερθετε ανασταση να κανουμε εδω?"

και λεω σκαγοντας στα γελια

"τι λες ρε μαμα, θα ερθουμε σαββατο βραδυ για ενα τεταρτο , θα ξαναπαμε σπιτι και μετα την Κυριακη μολις ξυπνησουμε θα ερθουμε για Πασχα? "

εεεεεεεεε.............κοιμηθειτε εδω!!! ειπε!!!

και πεταχτηκε ο πεθερος και της λεει

"ας τα βρε τα παιδια που θα τα εχεις πανε ελα, θα ξημερωσει και θα ρθουνε πωπω τι κουραστικη εισαι.........."

αυταααααααααααααα

173ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 05, 2012 11:37 pm

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
arco iris έγραψε:AINTE AINTE

αμαν βρε ευακι πολυ σε αγαπαει παιδι μου!

εμενα χτες μου λεει το θεικο

"θα ερθετε ανασταση να κανουμε εδω?"

και λεω σκαγοντας στα γελια

"τι λες ρε μαμα, θα ερθουμε σαββατο βραδυ για ενα τεταρτο , θα ξαναπαμε σπιτι και μετα την Κυριακη μολις ξυπνησουμε θα ερθουμε για Πασχα? "

εεεεεεεεε.............κοιμηθειτε εδω!!! ειπε!!!

και πεταχτηκε ο πεθερος και της λεει

"ας τα βρε τα παιδια που θα τα εχεις πανε ελα, θα ξημερωσει και θα ρθουνε πωπω τι κουραστικη εισαι.........."

αυταααααααααααααα

σωστος ο πεθερος... ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 215994

https://www.facebook.com/myrodeve

174ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ... Πεμ Απρ 05, 2012 11:51 pm

????????


Επισκέπτης
[quote="Myro
σωστος ο πεθερος... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/quote]



ναι εχει διαλλειψεις!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις