Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
547 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 547 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε κορίτσια τι γίνετε πάλι?Κατερίνα μου να πω την αλήθεια και εγώ αυτό που κατάλαβε η Κατα κατάλαβα!Συγνώμη αν κατάλαβα λάθος όμως με όλα αυτά που προηγήθηκαν αυτές τις μέρες έβγαλα αυτό το συμπέρασμα!Τώρα η κάθε μια έχει το δικαιώμα να αντιλαμβάνετε τα πράγματα όπως θέλει!Δεν υπάρχει λόγος να γίνονται παρεξηγήσεις!Το μόνο που έχω να πω είναι οτι η Κουκίδα διάλεξε λάθος τρόπο για να κάνει χιούμορ!Το θεωρώ το λιγότερο προκλητικό!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kata έγραψε:[quote="mama katerina αν "διαβαζεις" εσυ το οτιδηποτε τοτε "διαβαζω" κι εγω και τωρα μου επιβεβαιωνεις περιτρανα αυτο που ειπα για την γλωσσοφαγια!

Αυτό ακριβώς εννοώ ότι μπορώ και διαβάζω ανάμεσα στις γραμμές! Wink [/quote]

μπραβο βρε Κατερινα με καταλαβες! τι να πω τωρα!!!! ειμαι κακια και να μη με κανεις παρεα! αλλωστε εχεις πει τη γνωμη σου στο αλλο θεμα και την ξερουμε! πως τα μαντευεις oμως ετσι βρε παιδακι μου.. και παλι μπραβο! κατσε να φωναξω αυριο την κουμπαρα μου που ειναι εδω μεσα κι εγω να της πω τι εχει γινει "οπως εγω θελω" και μετα θα διαβαζει και αυτη αναμεσα στις γραμμες! ωχ παναγια μου με τι ασχολουμαι!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Βρε κορίτσια τι γίνετε πάλι?Κατερίνα μου να πω την αλήθεια και εγώ αυτό που κατάλαβε η Κατα κατάλαβα!Συγνώμη αν κατάλαβα λάθος όμως με όλα αυτά που προηγήθηκαν αυτές τις μέρες έβγαλα αυτό το συμπέρασμα!Τώρα η κάθε μια έχει το δικαιώμα να αντιλαμβάνετε τα πράγματα όπως θέλει!Δεν υπάρχει λόγος να γίνονται παρεξηγήσεις!Το μόνο που έχω να πω είναι οτι η Κουκίδα διάλεξε λάθος τρόπο για να κάνει χιούμορ!Το θεωρώ το λιγότερο προκλητικό!

ρε Ναταλιτσα αλλες γραφουν για πεθερες αλλες για κουνιαδες συννυφαδες θειους γιατι πρεπει εγω να απολογουμαι! το οτι εγινε οτι εγινε αυτο δεν σημαινει πως εγραψα κατι γιαυτο! ελεος και το εξηγω και το λεω τι αλλο να κανω???

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απαπα ...!να φύγετε εσείς που δεν πιστεύετε στο μάτι να πάτε αλλού !χαχαχα τρελά πανηγύρια . Κορίτσια αύριο στον αγιασμό να πούμε να περάσει και απο εδω μια βόλτα ; μαζεύτηκαν κάποια ξωτικά ; κάποιες μάγισσες; τι πάθαμε καλέ; που είναι το παλιό καλό κλίμα ;

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:Βρε κορίτσια τι γίνετε πάλι?Κατερίνα μου να πω την αλήθεια και εγώ αυτό που κατάλαβε η Κατα κατάλαβα!Συγνώμη αν κατάλαβα λάθος όμως με όλα αυτά που προηγήθηκαν αυτές τις μέρες έβγαλα αυτό το συμπέρασμα!Τώρα η κάθε μια έχει το δικαιώμα να αντιλαμβάνετε τα πράγματα όπως θέλει!Δεν υπάρχει λόγος να γίνονται παρεξηγήσεις!Το μόνο που έχω να πω είναι οτι η Κουκίδα διάλεξε λάθος τρόπο για να κάνει χιούμορ!Το θεωρώ το λιγότερο προκλητικό!

ρε Ναταλιτσα αλλες γραφουν για πεθερες αλλες για κουνιαδες συννυφαδες θειους γιατι πρεπει εγω να απολογουμαι! το οτι εγινε οτι εγινε αυτο δεν σημαινει πως εγραψα κατι γιαυτο! ελεος και το εξηγω και το λεω τι αλλο να κανω???

Αυτές τις μέρες όλες είμαστε κάπως και είναι λογικό να υπάρχουν παρεξηγήσεις!Το μόνο που με πείραξε τώρα είναι η συμπεριφορά της Κουκίδας!Την θεωρώ προκλητική και ιντριγκαδόρισα την ίδια!Αυτά που έλεγε η ίδια για κάποιες άλλες βλέπω οτι τα κάνει και αυτή τώρα!
ΕΛΕΟΣ!Πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω!Προσπαθεί να δημιουργήσει θέμα?Δεν προλαβαίνουμε να ησυχάσουμε απο το ένα και ξαφνικα το άλλο!

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina έγραψε:
kata έγραψε:[quote="mama katerina αν "διαβαζεις" εσυ το οτιδηποτε τοτε "διαβαζω" κι εγω και τωρα μου επιβεβαιωνεις περιτρανα αυτο που ειπα για την γλωσσοφαγια!

Αυτό ακριβώς εννοώ ότι μπορώ και διαβάζω ανάμεσα στις γραμμές! Wink

μπραβο βρε Κατερινα με καταλαβες! τι να πω τωρα!!!! ειμαι κακια και να μη με κανεις παρεα! αλλωστε εχεις πει τη γνωμη σου στο αλλο θεμα και την ξερουμε! πως τα μαντευεις oμως ετσι βρε παιδακι μου.. και παλι μπραβο! κατσε να φωναξω αυριο την κουμπαρα μου που ειναι εδω μεσα κι εγω να της πω τι εχει γινει "οπως εγω θελω" και μετα θα διαβαζει και αυτη αναμεσα στις γραμμες! ωχ παναγια μου με τι ασχολουμαι![/quote]

Αγαπητή μου συνονόματη, έχω να σου πω ότι για να επιβεβαιώσεις κάτι θα πρέπει να το έχεις ήδη κατά νου. Συνεπώς δε χωρά αμφιβολία για το τι εννοούσες και για το οποίο σε κατηγόρησα. Σωστά;
Όσο για το άλλο θέμα δεν πήρα θέση εναντίον σου γιατί πολύ απλά δεν ήξερα -μέχρι τότε- τι είχε συμβεί. Τυχαίνει όμως να έχω γνωρίσει το "αντίπαλο δέος σου" και μόνο καλά λόγια έχω να πω για τη συγκεκριμένη κοπέλα. Απέναντι λοιπόν στην επίθεση που δεχόταν το Νενάκι, ένιωσα την ανάγκη να εκφράσω τη γνώμη μου για το άτομό της και όχι για το περιστατικό.
Καλώς ή κακώς καλή μου, εδώ μέσα δε χρειάζεται να μας ενημερώνει ο καθένας για το τι συμβαίνει μιας και τα γραπτά μένουν!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:Βρε κορίτσια τι γίνετε πάλι?Κατερίνα μου να πω την αλήθεια και εγώ αυτό που κατάλαβε η Κατα κατάλαβα!Συγνώμη αν κατάλαβα λάθος όμως με όλα αυτά που προηγήθηκαν αυτές τις μέρες έβγαλα αυτό το συμπέρασμα!Τώρα η κάθε μια έχει το δικαιώμα να αντιλαμβάνετε τα πράγματα όπως θέλει!Δεν υπάρχει λόγος να γίνονται παρεξηγήσεις!Το μόνο που έχω να πω είναι οτι η Κουκίδα διάλεξε λάθος τρόπο για να κάνει χιούμορ!Το θεωρώ το λιγότερο προκλητικό!

ρε Ναταλιτσα αλλες γραφουν για πεθερες αλλες για κουνιαδες συννυφαδες θειους γιατι πρεπει εγω να απολογουμαι! το οτι εγινε οτι εγινε αυτο δεν σημαινει πως εγραψα κατι γιαυτο! ελεος και το εξηγω και το λεω τι αλλο να κανω???

Αυτές τις μέρες όλες είμαστε κάπως και είναι λογικό να υπάρχουν παρεξηγήσεις!Το μόνο που με πείραξε τώρα είναι η συμπεριφορά της Κουκίδας!Την θεωρώ προκλητική και ιντριγκαδόρισα την ίδια!Αυτά που έλεγε η ίδια για κάποιες άλλες βλέπω οτι τα κάνει και αυτή τώρα!
ΕΛΕΟΣ!Πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω!Προσπαθεί να δημιουργήσει θέμα?Δεν προλαβαίνουμε να ησυχάσουμε απο το ένα και ξαφνικα το άλλο!

οχι Ναταλια μου δεν το ξεκινησε η κουκιδα απλα η κουκιδα ειδε πως δεν υπηρχε κατι για να γινει λογος! ειμαι πολυ προσεχτικη σε αυτα που γραφω γιατι το ελεος που λες εσυ το εχω πει εγω απο καιρο ! ολες οι κοπελες σχεδον μιλησαν πως ναι πιστευουν στο ματι και ειπανε και περιπτωσεις ετσι κι εγω γιατι να εννοω κατι αλλο? αλλωστε βλεπεις πως οτι εχω να το πω το λεω! και αν στην τελικη καταλαβε καποιος κατι τετοιο θεωρω πως ειναι ομορφο να μου στειλει ενα μηνυμα να το συζητησουμε και οχι να το γραφει εδω περα για να δημιουργησει εντυπωσεις!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kata έγραψε:
mama katerina έγραψε:
kata έγραψε:[quote="mama katerina αν "διαβαζεις" εσυ το οτιδηποτε τοτε "διαβαζω" κι εγω και τωρα μου επιβεβαιωνεις περιτρανα αυτο που ειπα για την γλωσσοφαγια!

Αυτό ακριβώς εννοώ ότι μπορώ και διαβάζω ανάμεσα στις γραμμές! Wink

μπραβο βρε Κατερινα με καταλαβες! τι να πω τωρα!!!! ειμαι κακια και να μη με κανεις παρεα! αλλωστε εχεις πει τη γνωμη σου στο αλλο θεμα και την ξερουμε! πως τα μαντευεις oμως ετσι βρε παιδακι μου.. και παλι μπραβο! κατσε να φωναξω αυριο την κουμπαρα μου που ειναι εδω μεσα κι εγω να της πω τι εχει γινει "οπως εγω θελω" και μετα θα διαβαζει και αυτη αναμεσα στις γραμμες! ωχ παναγια μου με τι ασχολουμαι!

Αγαπητή μου συνονόματη, έχω να σου πω ότι για να επιβεβαιώσεις κάτι θα πρέπει να το έχεις ήδη κατά νου. Συνεπώς δε χωρά αμφιβολία για το τι εννοούσες και για το οποίο σε κατηγόρησα. Σωστά;
Όσο για το άλλο θέμα δεν πήρα θέση εναντίον σου γιατί πολύ απλά δεν ήξερα -μέχρι τότε- τι είχε συμβεί. Τυχαίνει όμως να έχω γνωρίσει το "αντίπαλο δέος σου" και μόνο καλά λόγια έχω να πω για τη συγκεκριμένη κοπέλα. Απέναντι λοιπόν στην επίθεση που δεχόταν το Νενάκι, ένιωσα την ανάγκη να εκφράσω τη γνώμη μου για το άτομό της και όχι για το περιστατικό.
Καλώς ή κακώς καλή μου, εδώ μέσα δε χρειάζεται να μας ενημερώνει ο καθένας για το τι συμβαίνει μιας και τα γραπτά μένουν! [/quote]

αντιπαλο δεν εχω και δεν ειχα ποτε μου και αν υπηρχε καλη θεληση ξερω και να συζηταω ομως κατι τετοιο δεν εγινε μονο χαρακτηρισμοι υπηρξαν και τιποτα αλλο!!! τελος παντων θα μεινω σε αυτο που ειπες στο τελος και θα συμφωνησω μαζι σου

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina έγραψε:
kata έγραψε:[quote=

Αγαπητή μου συνονόματη, έχω να σου πω ότι για να επιβεβαιώσεις κάτι θα πρέπει να το έχεις ήδη κατά νου. Συνεπώς δε χωρά αμφιβολία για το τι εννοούσες και για το οποίο σε κατηγόρησα. Σωστά;
Όσο για το άλλο θέμα δεν πήρα θέση εναντίον σου γιατί πολύ απλά δεν ήξερα -μέχρι τότε- τι είχε συμβεί. Τυχαίνει όμως να έχω γνωρίσει το "αντίπαλο δέος σου" και μόνο καλά λόγια έχω να πω για τη συγκεκριμένη κοπέλα. Απέναντι λοιπόν στην επίθεση που δεχόταν το Νενάκι, ένιωσα την ανάγκη να εκφράσω τη γνώμη μου για το άτομό της και όχι για το περιστατικό.
Καλώς ή κακώς καλή μου, εδώ μέσα δε χρειάζεται να μας ενημερώνει ο καθένας για το τι συμβαίνει μιας και τα γραπτά μένουν!

αντιπαλο δεν εχω και δεν ειχα ποτε μου και αν υπηρχε καλη θεληση ξερω και να συζηταω ομως κατι τετοιο δεν εγινε μονο χαρακτηρισμοι υπηρξαν και τιποτα αλλο!!! τελος παντων θα μεινω σε αυτο που ειπες στο τελος και θα συμφωνησω μαζι σου

Επιλέγεις να μην απαντήσεις στη διαπίστωσή μου ότι η επιβεβαίωση μιας υποψίας προυποθέτει την ύπαρξη της εν λόγω υποψίας. Καθώς το όλο θέμα προέκυψε από τα παραπάνω ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του...

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια για την Βασκανία και όχι μόνο υπάρχει αυτή η προσευχή . Όσες νομίζετε ότι σας κάνουν κακό πάρτε το . Εγώ το έχω μια φορά
http://www.gonia.gr/gonia.php?article=2015

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στ'αλήθεια, αναρωτιέμαι, αν ποσταρω θέμα με τίτλο "εσεις πώς βράζετε τα φασολάκια" θα δημιουργηθουν αντιπαραθέσεις?
scratch scratch

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Nena έγραψε:Στ'αλήθεια, αναρωτιέμαι, αν ποσταρω θέμα με τίτλο "εσεις πώς βράζετε τα φασολάκια" θα δημιουργηθουν αντιπαραθέσεις?
scratch scratch

Νένα μου, σε ένα χώρο όπου εκφράζουν την άποψή τους τόσα πολλά άτομα, είναι λογικό να υπάρχουν αντιπαραθέσεις. Η ουσία είναι οι διαφορετικές απόψεις να εκφράζονται πολιτισμένα. Wink

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:Βρε κορίτσια τι γίνετε πάλι?Κατερίνα μου να πω την αλήθεια και εγώ αυτό που κατάλαβε η Κατα κατάλαβα!Συγνώμη αν κατάλαβα λάθος όμως με όλα αυτά που προηγήθηκαν αυτές τις μέρες έβγαλα αυτό το συμπέρασμα!Τώρα η κάθε μια έχει το δικαιώμα να αντιλαμβάνετε τα πράγματα όπως θέλει!Δεν υπάρχει λόγος να γίνονται παρεξηγήσεις!Το μόνο που έχω να πω είναι οτι η Κουκίδα διάλεξε λάθος τρόπο για να κάνει χιούμορ!Το θεωρώ το λιγότερο προκλητικό!

ρε Ναταλιτσα αλλες γραφουν για πεθερες αλλες για κουνιαδες συννυφαδες θειους γιατι πρεπει εγω να απολογουμαι! το οτι εγινε οτι εγινε αυτο δεν σημαινει πως εγραψα κατι γιαυτο! ελεος και το εξηγω και το λεω τι αλλο να κανω???

Αυτές τις μέρες όλες είμαστε κάπως και είναι λογικό να υπάρχουν παρεξηγήσεις!Το μόνο που με πείραξε τώρα είναι η συμπεριφορά της Κουκίδας!Την θεωρώ προκλητική και ιντριγκαδόρισα την ίδια!Αυτά που έλεγε η ίδια για κάποιες άλλες βλέπω οτι τα κάνει και αυτή τώρα!
ΕΛΕΟΣ!Πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω!Προσπαθεί να δημιουργήσει θέμα?Δεν προλαβαίνουμε να ησυχάσουμε απο το ένα και ξαφνικα το άλλο!

οχι Ναταλια μου δεν το ξεκινησε η κουκιδα απλα η κουκιδα ειδε πως δεν υπηρχε κατι για να γινει λογος! ειμαι πολυ προσεχτικη σε αυτα που γραφω γιατι το ελεος που λες εσυ το εχω πει εγω απο καιρο ! ολες οι κοπελες σχεδον μιλησαν πως ναι πιστευουν στο ματι και ειπανε και περιπτωσεις ετσι κι εγω γιατι να εννοω κατι αλλο? αλλωστε βλεπεις πως οτι εχω να το πω το λεω! και αν στην τελικη καταλαβε καποιος κατι τετοιο θεωρω πως ειναι ομορφο να μου στειλει ενα μηνυμα να το συζητησουμε και οχι να το γραφει εδω περα για να δημιουργησει εντυπωσεις!

Κατερίνα μου ξέρω πως οτι έχεις να πείς το λές!Απο εκεί και πέρα ξέρω πως και τα υπόλοιπα κορίτσια κάνουν το ίδιο!Μην ξεχνάς πως έγραψες οτι έβγαλες τις φώτο των παιδιών επειδή συγχήστηκες όμως θα τις ξανα βάλεις!Αυτό σε συνδυασμό με όλα αυτά που ειπώθηκαν αυτές τις μέρες (και την κόντρα σου με το Νενάκι)έφεραν αυτό το αποτέλεσμα!Για μένα όμως η κουκίδα είναι αυτη που φταίει και ξεκινάει καβγά!Ο τρόπος της είναι τελείως απαράδεκτος!Μέχρι χθές κατηγορούσε την Βάνια οτι είναι ιντριγκαδόρισα και θέλει να δημιουργεί φασαρίες και τώρα κάνει αυτη το ίδιο! Προκαλεί χωρίς λόγο αυτη την στιγμή!!Και πιστεύω πως το καταλαβαίνεις και εσύ!!Ξέρω πως είναι φίλη σου όμως πρέπει να είσαι αντικειμενική!Όπως έκανα και εγώ!Είδες οτι μέχρι χθές δεν πήρα το μέρος κανενός γιατί θεωρούσα οτι είχατε δίκιο όλες!Τώρα όμως καταλαβαίνω οτι τον καλό τον λένε και ΜΑ@@@@@ΚΑ!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ....ειναι δικός μου !!!σκέφτομαι να το τυπώσω και στις νέες κάρτες.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kata έγραψε:
Nena έγραψε:Στ'αλήθεια, αναρωτιέμαι, αν ποσταρω θέμα με τίτλο "εσεις πώς βράζετε τα φασολάκια" θα δημιουργηθουν αντιπαραθέσεις?
scratch scratch

Νένα μου, σε ένα χώρο όπου εκφράζουν την άποψή τους τόσα πολλά άτομα, είναι λογικό να υπάρχουν αντιπαραθέσεις. Η ουσία είναι οι διαφορετικές απόψεις να εκφράζονται πολιτισμένα. Wink

Κατα, νομίζω πως με την Κατερίνα δεν διαφωνείτε για τις απόψεις σας πάνω στην βασκανία και γι' αυτό μια και το ανέφερες παίρνω το θάρρος να σου ζητήσω να το συζητήσετε σε προσωπικό επίπεδο, για να μην μπουν κι άλλοι στην συζήτησή σας και ανάψουν τα αίματα. Κορίτσια, σας παρακαλώ λύστε το μεταξύ σας, γιατί είναι κρίμα να δωθεί μεγάλη έκταση. Αν συνεχιστεί όλο αυτό εδώ, είναι πολύ πιθανό να πάρει μεγάλες διαστάσεις. Όλο αυτό δεν είναι παρατήρηση, αλλά θερμή παράκληση και στις δυο σας! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΟ. ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΤΟ ΜΑΤΙ??????? - Σελίδα 3 688264



Έχει επεξεργασθεί από τον/την MariaM στις Κυρ Σεπ 11, 2011 1:26 pm, 1 φορά

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Στ'αλήθεια, αναρωτιέμαι, αν ποσταρω θέμα με τίτλο "εσεις πώς βράζετε τα φασολάκια" θα δημιουργηθουν αντιπαραθέσεις?
scratch scratch


Νένα νομίζω πως ο τρόπος σου είναι ειρωνικός!Αν θέλεις να πείς κάτι μπορεις να το πείς Wink!Δεν μου αρέσει αυτό που κάνεις! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΟ. ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΤΟ ΜΑΤΙ??????? - Σελίδα 3 667478 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΟ. ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΤΟ ΜΑΤΙ??????? - Σελίδα 3 667478

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:Βρε κορίτσια τι γίνετε πάλι?Κατερίνα μου να πω την αλήθεια και εγώ αυτό που κατάλαβε η Κατα κατάλαβα!Συγνώμη αν κατάλαβα λάθος όμως με όλα αυτά που προηγήθηκαν αυτές τις μέρες έβγαλα αυτό το συμπέρασμα!Τώρα η κάθε μια έχει το δικαιώμα να αντιλαμβάνετε τα πράγματα όπως θέλει!Δεν υπάρχει λόγος να γίνονται παρεξηγήσεις!Το μόνο που έχω να πω είναι οτι η Κουκίδα διάλεξε λάθος τρόπο για να κάνει χιούμορ!Το θεωρώ το λιγότερο προκλητικό!

ρε Ναταλιτσα αλλες γραφουν για πεθερες αλλες για κουνιαδες συννυφαδες θειους γιατι πρεπει εγω να απολογουμαι! το οτι εγινε οτι εγινε αυτο δεν σημαινει πως εγραψα κατι γιαυτο! ελεος και το εξηγω και το λεω τι αλλο να κανω???

Αυτές τις μέρες όλες είμαστε κάπως και είναι λογικό να υπάρχουν παρεξηγήσεις!Το μόνο που με πείραξε τώρα είναι η συμπεριφορά της Κουκίδας!Την θεωρώ προκλητική και ιντριγκαδόρισα την ίδια!Αυτά που έλεγε η ίδια για κάποιες άλλες βλέπω οτι τα κάνει και αυτή τώρα!
ΕΛΕΟΣ!Πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω!Προσπαθεί να δημιουργήσει θέμα?Δεν προλαβαίνουμε να ησυχάσουμε απο το ένα και ξαφνικα το άλλο!

οχι Ναταλια μου δεν το ξεκινησε η κουκιδα απλα η κουκιδα ειδε πως δεν υπηρχε κατι για να γινει λογος! ειμαι πολυ προσεχτικη σε αυτα που γραφω γιατι το ελεος που λες εσυ το εχω πει εγω απο καιρο ! ολες οι κοπελες σχεδον μιλησαν πως ναι πιστευουν στο ματι και ειπανε και περιπτωσεις ετσι κι εγω γιατι να εννοω κατι αλλο? αλλωστε βλεπεις πως οτι εχω να το πω το λεω! και αν στην τελικη καταλαβε καποιος κατι τετοιο θεωρω πως ειναι ομορφο να μου στειλει ενα μηνυμα να το συζητησουμε και οχι να το γραφει εδω περα για να δημιουργησει εντυπωσεις!

Κατερίνα μου ξέρω πως οτι έχεις να πείς το λές!Απο εκεί και πέρα ξέρω πως και τα υπόλοιπα κορίτσια κάνουν το ίδιο!Μην ξεχνάς πως έγραψες οτι έβγαλες τις φώτο των παιδιών επειδή συγχήστηκες όμως θα τις ξανα βάλεις!Αυτό σε συνδυασμό με όλα αυτά που ειπώθηκαν αυτές τις μέρες (και την κόντρα σου με το Νενάκι)έφεραν αυτό το αποτέλεσμα!Για μένα όμως η κουκίδα είναι αυτη που φταίει και ξεκινάει καβγά!Ο τρόπος της είναι τελείως απαράδεκτος!Μέχρι χθές κατηγορούσε την Βάνια οτι είναι ιντριγκαδόρισα και θέλει να δημιουργεί φασαρίες και τώρα κάνει αυτη το ίδιο! Προκαλεί χωρίς λόγο αυτη την στιγμή!!Και πιστεύω πως το καταλαβαίνεις και εσύ!!Ξέρω πως είναι φίλη σου όμως πρέπει να είσαι αντικειμενική!Όπως έκανα και εγώ!Είδες οτι μέχρι χθές δεν πήρα το μέρος κανενός γιατί θεωρούσα οτι είχατε δίκιο όλες!Τώρα όμως καταλαβαίνω οτι τον καλό τον λένε και ΜΑ@@@@@ΚΑ!

συγχυση εννοουσα οτι ειχα αποφασισει να μην ξανα συμμετεχω στο φορουμ μετα απο ολο αυτο! οχι γιατι θα βλεπουν και θα ματιαζουν τα παιδια μου! ειμαι εναμιση χρονο εδω μεσα πότε εδωσα τετοια εντυπωση?? τελος παντων εγω δεν θεωρω πως ειπε κατι κακο η κουκιδα απο κει και περα ο καθενας κρινει! τελος παντω οπως ειπε και η Κατερινα τα γραπτα μενουν ειναι ομως κριμα να χλευαζουμε το θεμα και να το χαλαμε με αυτον τον τροπο δεν χρωστανε τιπτα ολοι οι αλλοι θεωρω πως επρεπε να λυθει αλλιως αλλα οκ ! τελειωσε

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MariaM έγραψε:

Κατα, νομίζω πως με την Κατερίνα δεν διαφωνείται για τις απόψεις σας πάνω στην βασκανία και γι' αυτό μια και το ανέφερες παίρνω το θάρρος να σου ζητήσω να το συζητήσετε σε προσωπικό επίπεδο, για να μην μπουν κι άλλοι στην συζήτησή σας και ανάψουν τα αίματα. Κορίτσια, σας παρακαλώ λύστε το μεταξύ σας, γιατί είναι κρίμα να δωθεί μεγάλη έκταση. Αν συνεχιστεί όλο αυτό εδώ, είναι πολύ πιθανό να πάρει μεγάλες διαστάσεις. Όλο αυτό δεν είναι παρατήρηση, αλλά θερμή παράκληση και στις δυο σας! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΟ. ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΤΟ ΜΑΤΙ??????? - Σελίδα 3 688264 [/quote]

Έχεις δίκιο Μαράκιμου,ξέφυγε το πράγμα... "Προς υπεράσπισή μου" έχω να πω ότι εδώ και καιρό μπαίνω και διαβάζω υπονοούμενα που προέρχονται από συγκεκριμένες πηγές. Αν υπάρχει κάτι που με εξοργίζει είναι οι "υπόγειες" προσβολές και τα μισόλογα. Εκτιμώ πολύ τους ανθρώπους που μιλάνε ξεκάθαρα και έχουν το θάρρος της γνώμης τους. Κάτι που δυστυχώς δεν συμβαίνει εδώ.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πειτε κι αλλα σεναρια -το βρισκω εξαιρετικα διασκεδαστικο. κωμικοτραγικο-
ιλαροτραγωδία ενα πραμα!!!!!!!!!!! Very Happy

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Υπονοούμενα,υπονοούμενα,υπονοούμενα...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πισω απο τις δικες μου γραμμες δεν θα διαβασει καμια? Very Happy

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρέπει να έχεις και φαντασία για να γράψεις σενάριο . Δεν μπορούν όλοι να έχουν αυτό το προσόν . Δώστε τα σε μένα ξέρω το τρόπο

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Υπονοούμενα, υπονοούμενα,υπονοούμενα...

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοίτα κατέρινα .αν θες να δεις πως χάλανε τα θέματα να πας στο θέμα ( στο πρόκαλω ολες το ξέρετε )που μου το έκαναν μπάχαλο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις