Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
439 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 439 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 20]

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το εχω κυκλωσει κοριτσια με κοκκινο

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αματριχιασα και παλι.πρωτη φορα βλεπω κατι τετοιο και οντως μοιαζει με ενα χερι να το κραταει στο κεφαλακι.απιστευτο.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερω τι να πω....την κοιταζα οταν ημουν εγκυος αλλα ...απλα απορουσα,δεν ειχα δωσει ιδιαιτερη προσοχη...τωρα ...νιωθω πως αυτο δεν ειναι του μπεμπη...δεν μου φαινεται να ειναι του μπεμπη...δεν ξερω μπορει να πεφτω εξω..

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω κολλησει στη φωτογραφια και την κοιταω...μια ωρα!!!δεν υπαρχει αυτο που βλεπω!!δε μοιαζει καν να ειναι το χερι του μωρου γιατι οπως καλα προειπες....εισερχεται!!!δεν εχω να πω κατι βασικα δε ξερω και τι να πω...απλα μου χει σηκωθει η τριχα!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειδατε....δεν μπορει να κανω λαθος...το ψυχακι μου..!!αυτο και ο αντρας μου το θεωρει αξιοπεριεργο...και οσοι το ειδαν επαθαν πλακα...

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν φαινετε να ειναι του μπεμπη ετσι οπως ειναι στην φωτο.και φαινετε πιο μεγαλο.μπορει να κανω και λαθος.οσο το κοιταω τοσο δεν μπορω να το πιστεψω.

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:δεν φαινετε να ειναι του μπεμπη ετσι οπως ειναι στην φωτο.και φαινετε πιο μεγαλο.μπορει να κανω και λαθος.οσο το κοιταω τοσο δεν μπορω να το πιστεψω.


ετσι ειπα κι εγω...και οσοι το ειδαν...και να ειχε τα χερακια του διπλωμενα...τοτε σαν ενας κορμος να εισερχεται φαινεται...και ειναι και πιο μεγαλο ναι..η αδερφη μου εβαλε να δει τον υπερηχο της κορη της και δεν ειδε τιποτα το περιεργο σαν και αυτο...!ακομη και τοσο φαντασμενη να ειμαι...παντως αυτο που φαινεται δειχνει πως δεν κολλαει ενα με το κορμακι του..

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι σιγουρα φαινεται πιο μεγαλο...καμια σχεση με τις αναλογιες του μπεμπη!σαν ενα ξενο χερι απο το πουθενα...σαν να ναι του Θεουλη λοιπον...δε βρισκω αλλη εξηγηση!και εκ του αποτελεσματος...ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥΛΗ!!!!!!!!!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ειναι αυτα που λες?καθε αλλο παρα φαντασμενη εισαι.οταν το βλεπεις εκεινη την ωρα δεν μπορεις να φανταστεις αλλα οταν συβμαινει αυτο που συνεβη σε σενα σκεφτεσαι οτι κατι απο ψηλα ειναι.το αγαπησε ο θεος πολυ το μωρακι σου.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
.......τι να πω....οτι και να ειναι κοριτσακια μου...θελω να πιστευω οτι ειναι το χερι του θεου...τον ειχε δει εξαρχης και τον ηθελε κοντα του!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Shocked Shocked Shocked
Συγκλονιστικό!!!
Έτσι είναι blackrose μας! Σημάδι ότι το αγγελούδι σου είναι καλά εκεί που βρίσκεται, πλάι στο Θεούλη!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλλα ειναι τοοοοσο σοκαριστικο!!!!που αν δεν το δεις με τα ιδια σου τα ματια(στον υπερυχογραφημα) δεν το πιστευεις!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οταν με το καλο κανω την μετακομιση στο νεο σπιτι...δεν σας ειπα...μετακομιζουμε σε ενα μηνα...νεα σελιδα,νεο σπιτικο....τοτε θα κατσω μονη μου να το δω ξανα ολο το βιντεο του υπερηχου...

επισης θα φτιαξω και μια φωτογραφια του που εχω 3d σε εγχρωμο,που φαινεται καθαρα το προσωπακι του το ομορφο,θα τη φτιαξω και θα την βαλω στον τοιχο του σπιτιου μου.ειναι ο φυλακας αγγελος μας.και θελω πολυ και εγω και ο μπαμπας του να τον βλεπουμε ...και να τον νιωθουμε!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να κανεις οτι μα οτι σε κανει να νιωθεις καλυτερα και γαληνια μεσα στη ψυχουλα σου!!με το καλο το καινουργιο σας σπιτακι και η νεα σας ζωουλα!!μεχρι εδω τα ασχημα...απο δω και περα ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ να σας χτυπουν την πορτα...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιτώ και ξανακοιτώ την φώτο ρε παιδιά έχω πάθει πλάκα, έχω κολλήσει τα μάτια μου πάνω της ειλικρινά έχω πάθει πλάκα τώρα!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι στ'αλήθεια απίστευτο και φαίνεται τόσο πεντακάθαρα..Είμαι σίγουρη ότι ήτανε εκ των άνωθεν..Ανατρίχιασα πραγματικά!Αν δεν το δεις με τα μάτια σου δεν μπορείς να το πιστέψεις..

ioanna28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΧΩ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ... ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ... ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ... ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ...

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έπαθα σοκ έχω δει πολλά υπέρηχο αλλά κάτι τέτοιο πρώτη φορά . Εγώ θα ρώταγα κάποιον ειδικό ξέρεις όπως είναι αυτή που βγάζουν τα υπέρηχο . Απο την άλλη κούκλα μου πόσο καλό σου κάνει να είσαι κολλημένη εκεί ; είναι λογικό αλλά πρόσεχε να μην σου γίνει έμμονη ιδέα .Σαφώς και θα κάνεις ότι λεει η καρδία σου αλλά κοίτα να προστατεύσεις τον ευατό σου

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο μεγάλο για να είναι του μπέμπη σου.Και ούτε ταιριάζει αν πούμε οτι είναι ποδαράκι.
Αυτό βλέπω κι εγώ..ένα χέρι "ξένο" και σχηματίζεται και η παλάμη..απίστευτο..αυτό το υπερυχογράφημα είναι όντως συγκλονιστικό..έχω πάθει σοκ,δεν το πιστεύω...
Να σας πω κι εγώ μια ιστορία??
Πριν λίγα χρόνια κοιμόμουν στο σπίτι του άντρα μου,τότε αρραβωνιαστικού..και η μαμά του ξέχασε ένα τηγάνι με λάδι και σε δευτερόλεπτα πήρε η κουζίνα ολόκληρη φωτιά!
Μέχρι να το καταλάβει,γιατί ήταν σε άλλο δωμάτιο,είχε εξαπλωθεί.
Όταν άκουσα φωνές και σηκώθηκα δυσκολευτήκαμε να βγούμε από το σπίτι..περνούσαμε μέσα από φωτιές..ο καπνός μας έπνιγε.
Να μην τα πολυλογώ,αφού ήρθε η πυροσβεστική και έσβησε την φωτιά και ήρθαν και ο πεθερός με τον άντρα μου απ'την δουλειά...προσέξαμε κάτι...
Στο ντουλάπι της κουζίνας και μάλιστα απ'την μέσα μεριά και αφου είχε καεί το πρώτο στρώμα ξύλου,ηταν ζωγραφισμένη μια εικόνα της παναγίας με τον χριστούλη αγκαλίτσα!Όσοι το είδαν έπαθαν σοκ!!
Εγώ πιστεύω πολύ στα σημάδια,και το πρώτο πράγμα που αγόρασα για το κοινό μας σπίτι,ήταν μια εικονίτσα ίδια μ'αυτήν που σχηματίστηκε.
Να το κάνεις,κοριτσάκι μου,να βάλεις τον άγγελό σου στο νέο σας σπίτι..και εύχομαι να σας προστατεύει πάντα..
Συγγνώμη αν κούρασα...απλά ο θεός δείχνει τα σημάδια του πιστεύω..

moroulou

moroulou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημεραα!!! ξερεις σε διαβαζω καιρο τωρα αλλα δεν σου ειχα γραψει...οι λεξεις και τα λογια ειναι τοσο φτωχα και περιττα μερικες φορες.εξαλλου τα κοριτσια σου εγραψαν τοσα πολλα και ωραια και σου συμπαρασταθηκαν και εξεφρασαν και τα δικα μου συναισθηματα κ οσων αλλων δεν σου εγραψαν!τωρα αυτο με το χερι τι να πω??εγω θα ρωταγα τον ιδιο το γυναικολογο να μου δωσει την λογικη κ επιστημονικη του εξηγηση και μετα θα σκεφτομουν αλλα πραγματα..δεν ξερω ειναι περιεργα αυτα και εμενα με φοβιζουν..γιατι ο θεουλης να μην αφησει το μπεμπακι σου να ζησει κ να δωσει σε σενα τοσο πονο?? σε φιλω γλυκα και σου ευχομαι ολοψυχα,μονο χαρες απο δω και περα.μονο χαρες!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aυτό που βλέπω και εγώ μοιάζει με ακτινογραφία από χέρι ενήλικα... Είναι πολύ μεγάλο και σε πολύ περίεργη θέση για να ανήκει στον μπεμπούλη σου... Δεν ξέρω αν είναι του Θεού, δεν ξέρω αν είναι κάποιου άλλου, δεν ξέρω αν είναι χέρι... Τα μάτια μου βλέπουν ένα ξένο χέρι αλλά δεν είναι τίποτα σίγουρο. Και εγώ στην θέση σου ίσως να το πήγαινα να το δει κάποιος ειδικός και να μου δώσει κάποια λογική εξήγηση... αν μπορεί.

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ περίργο....και εγω βλέπω ενα χέρι!! πολυ μεγαλο οντως για να ειναι του μπεμπη.....
αχ παναγια μου...απιστευτο....!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την κοιτάω...την ξανακοιτάω...στην αρχή ανατρίχιασα και βούρκωσα. Την κοίταζα όμως τόση ώρα και αποφάσισα να το δω με τη λογική.

Λοιπόν εγώ νομίζω οτι είναι το χέρι του μπέμπη. Είναι σε μία θέση... -πως να το πω- γυρισμένο όπως κάνουμε εμείς όταν δεν θέλουμε να μας βγάλουν φωτογραφία ας πούμε. Φαίνεται μεγαλύτερο αλλά είναι θέμα "προοπτικής" (ορολογία σχεδιαστική "όταν κάτι είναι πιο κοντά σε εμάς φαίνεται μεγαλύτερο"). Επίσης οι σκιές που δημιουργεί ο υπέρηχος το κάνουν να φαίνεται σαν ξένο.

Μην πας να το δείξεις σ'αυτόν που έκανε τον υπέρηχο. Αν το έβλεπε περίεργο θα το έλεγε απο τότε. Καλύτερα να δεις το dvd που υπάρχει κίνηση.

Στα σημάδια πιστεύω κι εγώ πάντως. Είχα κάποια στη ζωή μου.

Όσο για τη φωτογραφία που λες να φτιάξεις, να το κάνεις αλλά να κάνεις μία μικρούλα και να είναι κάπου διακριτικά.

Συγνώμη αν μεταφέρονται ως "απότομα" αυτά που γράφω αλλά δεν έχω καθόλου τέτοιο ύφος. Προσπαθώ να μην σου απαντήσω με το συναίσθημα αλλά με τη λογική, γιατί αν απαντήσω με το συναίσθημα....άστα. αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 14 417472

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βανια έγραψε:έπαθα σοκ έχω δει πολλά υπέρηχο αλλά κάτι τέτοιο πρώτη φορά . Εγώ θα ρώταγα κάποιον ειδικό ξέρεις όπως είναι αυτή που βγάζουν τα υπέρηχο . Απο την άλλη κούκλα μου πόσο καλό σου κάνει να είσαι κολλημένη εκεί ; είναι λογικό αλλά πρόσεχε να μην σου γίνει έμμονη ιδέα .Σαφώς και θα κάνεις ότι λεει η καρδία σου αλλά κοίτα να προστατεύσεις τον ευατό σου


βανια μου,ευχομαι να μην ερθεις στην θεση μου ποτε και δεν θα ερθεις σιγουρα...."κολλημενη"...τι εννοεις ακριβως? κολλημενη στο μικρουλι μου?...ειμαι μια μανα που εχασα το πρωτο μου παιδι στον 9ο μηνα της κηυσης ...εκει που ελεγα οτι θα τον εχω αγκαλια.συγνωμη αν φαινομαι αποτομη,δεν μου αρεσε ο ορος σου.αλλα θελω να ειμαι αληθινη ετσι.εμμονη ιδεα με ποιον τροπο να μου γινει? θεωρω πως ηδη προχωραω στη ζωη μου ,και εχω χαμογελο στα χειλη μου και με τον αντρα μου ειμαστε πολυ ενωμενοι και πως η σκεψη μου απο αυτο το παιδι δεν θα σβηστει ποτε για οσο θα ζω.προχωραω εχοντας μεσα μου τον γιο μου στην καρδια μου και δεν θεωρω πως ειναι η θα μου γινει εμμονη ιδεα το να εχω στην σκεψη μου το μωρακι μου.πιστευω οτι και μονο που εχω το θαρρος και την τολμη να προχωραω στην ζωη μου προστατευω τον εαυτο μου και γινομαι πιο δυνατη...οτι και μονο που δεχομαι και σεβομαι απο τον ιδιο το θεο οτι ετυχε σε εμενα να ζησω αυτο το πραγμα,προστατευω ετσι και εμενα ψυχικα και τον εαυτο μου.δεν θα γινω ποτε μου κολλημενη σε καμια εμμονη ιδεα...γιατι ενα πλασμα που με κλωτσουσε και ζουσε μεσα μου 9 μηνες δεν ηταν ιδεα αλλα πραγματικοτητα..και αυτην την πραγματικοτητα ηθελα να μοιραστω μαζι σας μεσα απο αυτο το ποστ και να ξεσπασω..και να μαι παλι δυνατη και στα ποδια μου δοξα το θεο..δεν θελω να το παρεις εντελως προσωπικα αλλα δεν μου αρεσε ο ορος..και επειδη δεν θελω να παρεξηγηθω σου το λεω ευθεως κοπελα μου...

Athin@ έγραψε:Την κοιτάω...την ξανακοιτάω...στην αρχή ανατρίχιασα και βούρκωσα. Την κοίταζα όμως τόση ώρα και αποφάσισα να το δω με τη λογική.

Λοιπόν εγώ νομίζω οτι είναι το χέρι του μπέμπη. Είναι σε μία θέση... -πως να το πω- γυρισμένο όπως κάνουμε εμείς όταν δεν θέλουμε να μας βγάλουν φωτογραφία ας πούμε. Φαίνεται μεγαλύτερο αλλά είναι θέμα "προοπτικής" (ορολογία σχεδιαστική "όταν κάτι είναι πιο κοντά σε εμάς φαίνεται μεγαλύτερο"). Επίσης οι σκιές που δημιουργεί ο υπέρηχος το κάνουν να φαίνεται σαν ξένο.

Μην πας να το δείξεις σ'αυτόν που έκανε τον υπέρηχο. Αν το έβλεπε περίεργο θα το έλεγε απο τότε. Καλύτερα να δεις το dvd που υπάρχει κίνηση.

Στα σημάδια πιστεύω κι εγώ πάντως. Είχα κάποια στη ζωή μου.

Όσο για τη φωτογραφία που λες να φτιάξεις, να το κάνεις αλλά να κάνεις μία μικρούλα και να είναι κάπου διακριτικά.

Συγνώμη αν μεταφέρονται ως "απότομα" αυτά που γράφω αλλά δεν έχω καθόλου τέτοιο ύφος. Προσπαθώ να μην σου απαντήσω με το συναίσθημα αλλά με τη λογική, γιατί αν απαντήσω με το συναίσθημα....άστα. αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 14 417472


μην ζητας συγνωμη...και η γνωμη σου μπορει να ισχυει ναι!δεν θελω να το θεσω οτι ντε και καλα ειναι κατι υπερφυσικο...ειναι η εικονα που μιλησε μεσα μου ετσι ..ετσι θεωρω οτι ειναι κατι "αλλο"!και βεβαια μπορει να πεφτω εξω κουκλα μου!οσο για την φωτο που λεω να φτιαξω...πιστεψε με η καρδια μου ειναι τοσο ανοιχτη,το μυαλο μου τοσο ελευθερο...που δεν θα με ενοχλει καθολου ακομη και να τον βλεπω...θα χαιρομαι δε σου κανω πλακα...θα ξερω οτι ειναι το παιδακι μου,οτι ειμαι μαμα,θα τον νιωθω προστατη μου τον γιο μου,τον ραφαηλ μου!δεν θα καθομαι πανω απο την φωτογραφια να κλαιω και να λεω γιατι! ο μικρος μου δεν περασε απλα και εφυγε...εζησε μαζι μου εστω και τοσο λιγο...!και τα αδερφακια του θα τον"γνωρισουν" απο την πρωτη στιγμη!δεν μπορω να εξηγησω με αλλα λογια να καταλαβεις ποσο μα ποσο δυνατη νιωθω!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 20]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις