Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
364 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 364 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 20]

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο Θεος μας δινει τοσα οσα μπορουμε να αντεξουμε...κοινοτυπο θα μου πεις...σκεψου το ομως λιγο...ειναι μια μεγαλη αληθεια.
Ολα γυρω σου τωρα ειναι σαν τειχη υψωμενα,προσπαθεις να βρεις κατι,να πιαστεις,να δεις λιγο φως...
Θρηνησε,κλαψε,ξεσπασε...ειναι πολυ νωρις ακομα.Ομως να εισαι σιγουρη,στο ορκιζομαι αυτο, πως μετα απο αυτην την ανηφορα που θα περασεις θα ερθει η κατηφορα,ο ευκολος δρομος.Μετα το σκοτεινο τουνελ,θα ερθει το φως.Ειμαι σιγουρη για αυτο.Απλα εσυ να εισαι ετοιμη τοτε,να δεις το φως κ τον ευκολο δρομο.
Ηταν εσυ να το περασεις αυτο,οπως ηταν εγω να περασω κατι αλλο,οπως καποια αλλη να περασει το δικο της γολγοθα...κουραγιο κ ελπιδα.
Και μην ξεχνας.Η ζωη ειναι ωραια,ναι..αδικη,ναι σκληρη,αλλα ωραια..καποια στιγμη,ολα αυτα θα γινουν ενα μακρινο ονειρο.
Να εισαι δυνατη.Παρε το χερι του αντρα σου,κοιτα τον ηλιο καταματα κ μη φοβασαι.Περασες το πιο φρικτο πραγμα στον κοσμο κ ομως εισαι εδω,ζεις,αντεχεις!
Κανε τον καημο σου πετρα,τον πονο σου ελπιδα κ το κλαμα σου ονειρο...

pokopikos

pokopikos
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οτι και να πώ είναι λίγο.Δεν ξέρω πως να εκφράσω αυτό που νιώθω.Να ξέρεις όμως ότι μετά απο μια μεγάλη πύπη έρχεται πάντα μια μεγάλη χαρά και για σένα εύχομαι να είναι η μεγαλύτερη που θα μπορούσες να έχεις.Πάρε τον χρόνο σου εξωτερικευσε τα συναισθήματα σου πάρε κουράγιο και ξεκίνα από την αρχή.Η σκέψηεις και η προσευχές μου εύχομαι να σε ακολουθού.

EIRINI1981


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ! Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΦΥΣΗ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΑΣ..

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νενακι η προσευχη...με ανατριχιασε...
Κοριτσια,δν εχω λογια ,να σας ευχαριστησω για την καλοσυνη σας...ξανα και ξανα!
Ποσο ζηλευω...με την καλη μου καρδια σας το λεω....οταν βλεπω εγκυουλες...μωρακια....βαζω τηλεοραση. . . Και ολο μωρα βλεπω!
Κοριτσακια μου να μην το ζησει καμια μα καμια αυτο. . .
Απο τα νεα μου,με τν αντρα μου θα παμε μολις σαραντησω ταξιδι στην κυπρο 15 μερες.ειναι η μαμα μου απο κει και εχω πολυ μεγαλη οικογενεια εκει. Θα παμε να ξεφυγουμε,να ξενοιασουμε και μονοι μας,να ανανεωθουμε.με τν αντρα μου ειμαστε τοσο ενωμενοι κ δυνατοι. . .αν πεφτει ο ενας,τον σηκωνει ο αλλος..αν δν ημασταν ετσι δν ξερω τι θα γινοταν.υπαρχει πολυς ερωτας και αγαπη και νιωθω πως θα τα καταφερουμε . . . .οσο κ αν μας ποναει που χασαμε το πρωτο μας μωρακι ετσι. . .ξαφνικα.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαιρομαι που βλεπω ποσο δυναμη εχεις ... ανυπομονω για τη μερα που θα μας πεις τα ευχαριστα κοριτσι μου, πραγματικα ανυπομονω μεσα απ την καρδια μου και ας μην σε ξερω Smile

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε μπορω να σταματησω να κλαιω με οσα περασες και περνας.. Δεν εχω λογια.. Ειμαι σιγουρη οτι ο χρονος θα σου φερει το αδελφακι που θα σου στειλει ο αγγελος σου.. Να ξερεις οτι ειμαστε ολες διπλα σου με τη σκεψη και τις προσευχες μας. Ο,τι θελησεις θα ειμαστε κοντα σου..

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koristaki mou den exw logia gia na sou pw gia na se parigorisw alla se skeftomai kathe mera kai prospathw na se katalavw pws niwtheis,oloi emeis edw mporei na min se gnwrizoume prwsopika alla se niwthoume poli.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εισαστε απεριοριστη παρηγορια για την καρδια μου και την ψυχη μου..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:Τρομαγμένη του είπα –Που πήγες το μωρό?- και εκείνος μου απάντησε –Ησύχασε, σου είχα πεί όταν έφευγες ότι θα ξανασυναντηθούμε...εγώ είμαι, ακόμα να με γνωρίσεις?... είδες πόσο γρήγορα μεγαλώνουμε εμείς εκεί πάνω!-

Και πες τη μαμά σου ότι δεν κρυώνω, είμαι πολύ καλά εδώ...ξέρει αυτήWink


Η καημένη, αμέσως έβαλε τα κλάματα και μου είπε πως η μόνιμη σκέψη της όλα αυτά τα χρόνια ήταν μήπως το μωράκι της φοβάται μόνο του και κρυώνει εκεί κάτω.


ημουν που ημουν απο τη blackrose μεαυτο με αποτελειωσες!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose να μου επιτρεπεις θελω να σου στηλω κατι που βρηκα εξω απο το σπιτι μου, δεν ειχα ποτε καλες σχεσεις με την θρησκεια μας και με την εκκλησια , ομως αυτο το κειμενο που εδωσε πολυ δυναμη ισως καποιος ''εβλεπε'' πως περασα πολλα χρονια δυσκολα, ομως τα καταφερα. θελω πολυ να στο αφιερωσω αν συμφωνεις, ετσι μεσα απο την καρδια μου

και στα υπολοιπα κοριτσια φυσικα, γιατι ο καθενας μας κουβαλαει εναν ''σταυρο''

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:εισαστε απεριοριστη παρηγορια για την καρδια μου και την ψυχη μου..

αγαπη μου γλυκια δε μας κουραζεις...μακαρι να μπορουσα να σε κλεισω στην αγκαλια μου και να τα ξεχασεις ολα για οσο διαρκει η αγκαλια...η μαμα μου λεει παντα "χαρα μοιρασμενη διπλη χαρα,λυπη μοιρασμενη μιση λυπη"...ελπιζω να ισχυει και να μικραινει λιγο ο πονος σου οταν τον μοιραζεσαι μαζι μας...

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το χαρτι που λες αυτο ηταν σαν παπυρος οχι απο τετραδιο, το βρηκα εξω απο το σπιτι μου και επανω δεξια ειχε την εικονα του χριστου οπου εγραφε :


Πριν σου στηλει ο θεος
τον σταυρο που σηκωνεις,
τον κοιταξε με τα πανσοφα ματια Του
τον εξετασε με τη θεια λογικη Του
τον εξελεξε με την ατελειωτη λογικη Του
τον θερμανε στη γεματη αγαπη καρδια Του
τον ζυγισε καλα με τα στοργικα Του χερια
μην τυχον και πεσει βαρυτερος απ'οσο μπορεις να σηκωσεις...
και αφου υπολογησε το βαρος του
τον ευλογισε και τον απεθεσε στους ομους σου.
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΕΙΣ!
Κρατησε τον κι ΑΝΕΒΑΙΝΕ ... ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΟΛΓΟΘΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ........

με πολυ αγαπη για σενα

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:το χαρτι που λες αυτο ηταν σαν παπυρος οχι απο τετραδιο, το βρηκα εξω απο το σπιτι μου και επανω δεξια ειχε την εικονα του χριστου οπου εγραφε :


Πριν σου στηλει ο θεος
τον σταυρο που σηκωνεις,
τον κοιταξε με τα πανσοφα ματια Του
τον εξετασε με τη θεια λογικη Του
τον εξελεξε με την ατελειωτη λογικη Του
τον θερμανε στη γεματη αγαπη καρδια Του
τον ζυγισε καλα με τα στοργικα Του χερια
μην τυχον και πεσει βαρυτερος απ'οσο μπορεις να σηκωσεις...
και αφου υπολογησε το βαρος του
τον ευλογισε και τον απεθεσε στους ομους σου.
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΕΙΣ!
Κρατησε τον κι ΑΝΕΒΑΙΝΕ ... ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΟΛΓΟΘΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ........

με πολυ αγαπη για σενα


τι ωραιο που είναι!!!καλα έκανες και το έγραψες εδω...!!...βλεπω πως τελικα ,όλοι στις δυσκολίες εχουμε περισσότερη πίστη από ότι νομίζαμε,,,

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπορει να ακουστω λιγο ''κακια'' ή ''απιστη'' η δεν ξερω εγω τι αλλο.
εχω περασει πολυ δυσκολη ζωη , δεν το λεω για να κλαφτω φυσικα, αλλα πιστεψα σε μενα και τα καταφερα, ουτε σε εκκλησιες ετρεχα ουτε κλπ κλπ -ας μην δωσω διασταση-
Το χαρτι αυτο βρεθηκε εξω απο το σπιτι μου, εχοντας περασει ολα αυτα, το διαβασα δακρυσα, και το φυλαξα καλα!
πολλες φορες πρεπει να πιστεψουμε στην δυναμη μας, γιατι κρυβουμε πολυ μεσα μας σαν ανθρωποι -ΟΛΟΙ-

ηθελα να το αφιερωσω στο κοριτσι μας πολυ!
και σε καθε ανθρωπο που περασε η περναει καποιο πονο

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:μπορει να ακουστω λιγο ''κακια'' ή ''απιστη'' η δεν ξερω εγω τι αλλο.
εχω περασει πολυ δυσκολη ζωη , δεν το λεω για να κλαφτω φυσικα, αλλα πιστεψα σε μενα και τα καταφερα, ουτε σε εκκλησιες ετρεχα ουτε κλπ κλπ -ας μην δωσω διασταση-
Το χαρτι αυτο βρεθηκε εξω απο το σπιτι μου, εχοντας περασει ολα αυτα, το διαβασα δακρυσα, και το φυλαξα καλα!
πολλες φορες πρεπει να πιστεψουμε στην δυναμη μας, γιατι κρυβουμε πολυ μεσα μας σαν ανθρωποι -ΟΛΟΙ-

ηθελα να το αφιερωσω στο κοριτσι μας πολυ!
και σε καθε ανθρωπο που περασε η περναει καποιο πονο

το περιεργο ειναι πως ενω δηλώνεις ΄΄'απιστη΄΄΄το φύλαξες....και δάκρυσες με αυτό.....
ενώ αυτό εκφράζει την απόλυτη πίστη και εμπιστοσύνη στο Θεό..οτι Αυτός ξέρει και μας στέλνει όσα αντέχει η ψυχή μας για να φτάσουμε με αυτά στο παράδεισο...
και όχι δεν ακούγεσαι ουτε ΄΄κακιά'' ούτε ΄΄'απιστη'' επειδη πίστεψες και στον εαυτο σου...

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μπουμπουκιτσα μου! το φυλαξα και θα το φυλαω για παντα! γιατι με εκανε να νιωσω απιστευτα διαβαζοντας το! δυναμη συγκινηση πεισμωσα!
και με τη σειρα μου το γραφω εδω... να ειμαστε καλα και να εχουμε δυναμη μεσα μας!

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
blackrose έγραψε:εισαστε απεριοριστη παρηγορια για την καρδια μου και την ψυχη μου..
makari na se eixa mprosta moy ayth th stigmh na se ekana mia agalia kai na soy dina ena glyko fili!den mporw na pw tipote allo!

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσι μου, πολλές φορές θέλησα να σου γράψω λόγια παρήγορα αλλά δεν τα έβρισκα. Δεν τα έχω ούτε τώρα. Γράφω μια πρόταση και αμέσως τη σβήνω γιατί ότι κι αν γράφω μου φαίνεται λίγο, μικρό και ανούσιο. Κάνε κουράγιο και μοιράσου τις σκέψεις σου όταν το νιώθεις.

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω αυτο που θελω να σου πω(εκτος απο το κουραγιο και τις προσευχες μου)ειναι οτι το μωρακι αυτο θα ειναι σιγουρα πολυ ΠΕΡΙΦΑΝΟ που εισαι η ΜΑΜΑ ΤΟΥ !οι περισσοτερες απο μας σε μια τετοια κατασταση θα ειχαμε παρατησει τα οπλα...εχω ακουσει περιπτωσεις που στις δυσκολιες χωριζουν ζευγαρια...εσεις ομως ΟΧΙ!ΕΙΣΤΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ και ετσι να μεινετε !παλευετε να σταθειτε ξανα στα ποδια σας και σας το ευχομαι ολοψυχα στο μελλον να κανετε περιφανα πολλα παιδια για τον ιδιο λογο!ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΕΣΑΣ,ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ..ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΝΑ ΛΥΓΙΖΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ και κατα την γνωμη μου ειναι αυτο που θα σε οδηγησει να ξαναβρεις τον εαυτο σου!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι κανεις κοριτσακι μου???πως εισαι??ελπιζω να εισαι καλητερα σημερα!

gaidouritsa

gaidouritsa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pffff... oti kai na pw tha einai ligo..
koritsaki mou kouragio kai kalh dynamh....

popmark


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ειλικρινα εχω σοκαριστει!και εγω εχασα μια αδερφουλα πριν γεννηθει,και ενα αδερφο 8 χρονων...ειλικρινα καταλαβαινω τον πονο σου!!!ποσο μαλλον εσυ σαν μανουλα!!κουραγιο θελω να σου πω και να εχεις υπομονη μεγαλη!να εισαι δυνατη και ο χρονος θα σου απαληνει αυτην την πληγη σιγα σιγα...μια ζεστη αγκαλια σου στελνω και ενα χαδι τρυφερο...

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΝΟΙΩΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.......ΜΑΚΑΡΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΓΛΥΚΟ ΞΑΝΘΟ ΣΟΥ ΑΓΓΕΛΟ!!!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντα θα υπαρχει η θεση του ραφαηλ στην καρδια σου...ευχομαι πολυ συντομα να αποκτησετε το αδερφακι του...ο πονος δεν περναει με τον καιρο, απλα μαθαινεις να ζεις με αυτον. στην αρχη κλαις, φωναζεις, στην πορεια κλαις σιωπηλα...τα λογια ειναι περιττα, πρεπει απο μονη σου να βρεις τη δυναμη...οπως τη βρηκαμε οσοι χασαμε καποιον αγαπημενο...εγω τον αδερφο μου 24 χρονων σε τροχαιο....και αλλα δυο αδερφια πριν γεννηθω εγω και πριν καν προλαβουν να γεννηθουν κι εκεινα...απο λαθος του γιατρου ''εφυγαν'' 5,5 μηνων, διδυμακια...
ειδες? υπαρχουν πολλα αγγελουδια μαζι με το δικο σου...να εισαι σιγουρη πως ειναι ευτυχισμενοι εκει....οπως δεν κρυωνε και το αδερφακι της νενας στο ονειρο της, ετσι δεν πεινουσε και δεν κρυωνε ο αδερφος μου στο δικο μου ονειρο...συμπερασμα?κατι υπαρχει περα απο εδω....καλη δυναμη γλυκια μου....

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:το χαρτι που λες αυτο ηταν σαν παπυρος οχι απο τετραδιο, το βρηκα εξω απο το σπιτι μου και επανω δεξια ειχε την εικονα του χριστου οπου εγραφε :


Πριν σου στηλει ο θεος
τον σταυρο που σηκωνεις,
τον κοιταξε με τα πανσοφα ματια Του
τον εξετασε με τη θεια λογικη Του
τον εξελεξε με την ατελειωτη λογικη Του
τον θερμανε στη γεματη αγαπη καρδια Του
τον ζυγισε καλα με τα στοργικα Του χερια
μην τυχον και πεσει βαρυτερος απ'οσο μπορεις να σηκωσεις...
και αφου υπολογησε το βαρος του
τον ευλογισε και τον απεθεσε στους ομους σου.
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΕΙΣ!
Κρατησε τον κι ΑΝΕΒΑΙΝΕ ... ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΟΛΓΟΘΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ........

με πολυ αγαπη για σενα

tattooed_snowhite έγραψε:μπορει να ακουστω λιγο ''κακια'' ή ''απιστη'' η δεν ξερω εγω τι αλλο.
εχω περασει πολυ δυσκολη ζωη , δεν το λεω για να κλαφτω φυσικα, αλλα πιστεψα σε μενα και τα καταφερα, ουτε σε εκκλησιες ετρεχα ουτε κλπ κλπ -ας μην δωσω διασταση-
Το χαρτι αυτο βρεθηκε εξω απο το σπιτι μου, εχοντας περασει ολα αυτα, το διαβασα δακρυσα, και το φυλαξα καλα!
πολλες φορες πρεπει να πιστεψουμε στην δυναμη μας, γιατι κρυβουμε πολυ μεσα μας σαν ανθρωποι -ΟΛΟΙ-

ηθελα να το αφιερωσω στο κοριτσι μας πολυ!
και σε καθε ανθρωπο που περασε η περναει καποιο πονο


ομορφια μου σε ευχαριστω για τα λογια σου. ..ξερω οτι σταυρο σηκωνω ειναι και θελημα θεου,και το βαρος του οσο ασηκωτο κ αν το νιωθω. . . . . .το αντεχω.η αληθεια ειναι αυτη! Χιλιες φορες θα το πω να μη σωσει καμια σας να ρθει στη θεση μου....και εσυ tatοο μου σε θυμαμαι. . .ειδα το τικερακι σου κ χαρηκα που περιμενεις μωρακι..ξερω προσπαθουσες!αν θυμαμαι καλα!


markellajohny έγραψε:παντα θα υπαρχει η θεση του ραφαηλ στην καρδια σου...ευχομαι πολυ συντομα να αποκτησετε το αδερφακι του...ο πονος δεν περναει με τον καιρο, απλα μαθαινεις να ζεις με αυτον. στην αρχη κλαις, φωναζεις, στην πορεια κλαις σιωπηλα...τα λογια ειναι περιττα, πρεπει απο μονη σου να βρεις τη δυναμη...οπως τη βρηκαμε οσοι χασαμε καποιον αγαπημενο...εγω τον αδερφο μου 24 χρονων σε τροχαιο....και αλλα δυο αδερφια πριν γεννηθω εγω και πριν καν προλαβουν να γεννηθουν κι εκεινα...απο λαθος του γιατρου ''εφυγαν'' 5,5 μηνων, διδυμακια...
ειδες? υπαρχουν πολλα αγγελουδια μαζι με το δικο σου...να εισαι σιγουρη πως ειναι ευτυχισμενοι εκει....οπως δεν κρυωνε και το αδερφακι της νενας στο ονειρο της, ετσι δεν πεινουσε και δεν κρυωνε ο αδερφος μου στο δικο μου ονειρο...συμπερασμα?κατι υπαρχει περα απο εδω....καλη δυναμη γλυκια μου....

σιγουρα κατι υπαρχει περα απο εδω...καλη μου αγγελουδια ειναι ολα εκει πανω...και το μωρο μου νιωθω σαν να ηρθε μονο κ μονο να με νιωσει..και εφυγε ,πεταξε ψηλα...κλαιω σιωπηλα οπως το ειπες...ο πονος ειναι καθισμενος στην καρδια μου και ακομη και να γελασω ξερω πως ζει μεσα μου η λαχταρα,η νοσταλγια της εγκυμοσυνης μόυ,η αισθηση του μωρου μου μεσα μου..ολα..τα παντα!
Αλλα σφιγγω κα χειλη μου,κραταω σφιχτα το χερι του αντρα μου και προχωραμε..δεν υπαρχει αλλη λυση..δε γυριζει..αλλα δε ξεχνιεται.ο μπεμπης μας!

Ειστε φιλες μου ολες,ρωτατε τι κανω με συμπονατε,νιωθω τοσο πλουσια. . . . Ποτε δν ειχα τετοια συμπαρασταση. . . .τοσες φιλες να μοιραζομαι σκεψεις...νιωθω ομορφα οταν διαβαζω δικες σας εμπειριες,σκεψεις,συμβουλες.πως να μην νιωθω οταν βλεπω πως υπαρχουν αξιες και κατανοηση σημερα? Να ειστε ολες γεματες υγεια και γαληνη με τα μωρα σας!
Μακαρι να ρθει η ωρα να ξαναμεινω εγκυος και να το μοιραστω με εσας!

Μπεμπουλη σ αγαπαω ψυχη μου...η μανουλα σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 20]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις