Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
415 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 415 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 20]

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπηκα να διαβασω τα νεα σας..επεσα πανω στο θεμα σου..πριν απο μιση ωρα περιπου..παλευω να βρω κατι να σου πω αλλα ματαια..ματωσε η καρδια μου και δεν μπορω να ηρεμησω..
κανε κουραγιο καρδουλα μου,εχε υπομονη και μη χανεις την πιστη σου και τη δυναμη σου..ολα θα φτιαξουν με τον καιρο,δεν θα ξεχασεις το μικρο σου αγγελο ποτε,αλλα θα σε βοηθησει ο ιδιος να ξανασταθεις στα ποδια σου..κι οταν με το καλο του κανεις αδερφακι εκεινος θα το φυλαει μια ζωη..

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρία μου...ειλικρινά ανατρίχιασα...έχεις απόλυτο δίκιο...όλοι κάποιον σταυρό κουβαλάμε...και είμαστε υποχρεωμένοι να συνεχίσουμε κουβαλώντας τον...
Σε άλλον έτυχε το ένα και σε κάποιον άλλον έχει τύχει κάτι άλλο...δεν μπορούμε να αλλάξουμε τα γεγονότα,μπορούμε όμως να πάρουμε δύναμη απ'αυτά!!!Και εγώ κουβαλάω τον δικό μου σταυρό...αναρωτήθηκα πολλές φορές..γιατί σε μένα???Αλλά χρόνια τώρα ζω μ'αυτόν και έτσι έμαθα...όπως τα έφερε ο Θεός,έτσι το δέχτηκα..
blackrose.....η μαμά μου ξέρεις τι λέει???ο καλός ο φίλος στην λύπη φαίνεται και όχι στην χαρά!!!!
Δυστηχώς τα πράγματα ήρθαν έτσι...όμως έχεις κάνει πολλές φίλες...που είναι όλες αυτιά....και μακάρι όλες μαζί να ανταμώναμε και να σε κάναμε μία τεράστιαααααααα αγκαλιά να σε κλείναμε μέσα της...πολλά φιλιά....

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Blackrose να είσαι σίγουρη πως θα είμαστε εδώ και δεν θα φύγουμε! αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 9 417472

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukla olo afto yo kairo apo tote pou diavasa tin istoria sou eisai pada mesa sto mialo mou.xtes omos eida ena oneiro eisouna esi kai peiname kafe den ksero pos eisai emfanisiaka mias kai den se exo gnorisei alla sto oneiro mou eisouna poli omorfi kai iremi kai tin ora pou piname kafe mou les o aggelos mou mou to ekane to doro cassiani.se ligous mines tha to exo stin agalia mou.trelathika kai amesos ksipnisa.den ksero ti mporei na simainei afto alla ego ksipnodas eniotha poli xaroumeni giati de evlepa xaroumeni kai poli galinia.elpizo to oneiro mou na vgei oso pio grigora alithino.se filo kai se skeftomaste oles.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάθε φορά που μπαίνω σαυτό το θέμα γεμίζουν τα μάτια μου....
Καλό κουράγιο κοπέλα μου, να προσέχεις τον εαυτό σου τώρα.
& εγώ έχω άσχημη εμπειρία, βέβαια καμμία σχέση, παλλινδρόμησε 3 μηνών η πρώτη μου εγκυμοσύνη, (& επειδή μάλλον δεν ήταν αρκετά βαρύ αυτό Sad η δεύτερη εγκυμοσύνη μου ήταν εξωμήτριο με εσωτερική αιμορραγία, στο τσακ τη γλίτωσα)
Τέλοσπάντων, αυτό που έχω εγώ να σου πω είναι να προσέχεις πολύ πολύ τον εαυτό σου τώρα.
Μακάρι να το περάσεις όσο πιο ανώδυνα γίνεται.
Σε φιλώ γλυκιά μου,
ότι χρειαστείς μη διστάσεις ούτε στιγμή
αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 9 417472

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Blackrooz den yparxoun logia... Kane koyragio kopela mou... o xronos tha apalini tin pligi kai mia kenouria egkumosini tha se kanei na gemiseis thn agkalia sou me ena moraki...


Thumono me tis gynaikes poy rixnoyn ta paidia tous.... Tha ithela ki ego ena moraki alla..... Ki ekeines toso eukola, toso aploxera tous dinete ena tetoio doro apo to Theo...
Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Kane kouragio..... Kai na mas grafeis, na grafeis ayta pou niotheis gia na bgenoun apo mesa soy na min se pnigoun... Gi' ayto hmaste edo.... Gia na dinoume koyragio h mia stin alli... gia na moirazomaste xares alla kai lypes.....

Signomi gia ta grammata kati epathe to plhktrologio mou....

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
cassiani έγραψε:koukla olo afto yo kairo apo tote pou diavasa tin istoria sou eisai pada mesa sto mialo mou.xtes omos eida ena oneiro eisouna esi kai peiname kafe den ksero pos eisai emfanisiaka mias kai den se exo gnorisei alla sto oneiro mou eisouna poli omorfi kai iremi kai tin ora pou piname kafe mou les o aggelos mou mou to ekane to doro cassiani.se ligous mines tha to exo stin agalia mou.trelathika kai amesos ksipnisa.den ksero ti mporei na simainei afto alla ego ksipnodas eniotha poli xaroumeni giati de evlepa xaroumeni kai poli galinia.elpizo to oneiro mou na vgei oso pio grigora alithino.se filo kai se skeftomaste oles.



μακαρι ομορφια μου να βγει το ονειρο σου...και ο μικρουλης μου να μου στειλει εναν αγγελο στην αγκαλια μου να απαλυνει τον πονο μου!!!!!!!!!!!!!!με ανατριχιασες δεν εχω λογια..........




μακαρι κοριτσακια μου ολα που μου αφιερωνετε χρονο και κατι απο την ψυχη σας,για να δυναμωσετε την καρδουλα μου...μακαρι να ειστε ολες καλα και να μοιραστουμε και χαρες μαζι απο εδω μεσα.....το νιωθω οτι θα χαρω καποτε..θα ερθει και η σειρα μου...δεν θα το βαλω κατω.


το μωρο μου, μου λειπει αφανταστα αλλα προσπαθω να καταλαγιαζω τον πονο ..οσο μπορω να ξεχνιεμαι...με τον αντρα μου...να σαραντησω με το καλο και να φυγουμε ταξιδι αρχες ιουνιου..θα φυγουμε για 2 βδομαδες σε νησι,θα παμε κυπρο .ειναι η μαμα μου απο εκει και εχω πολυ μεγαλη οικογενεια εκει...θα φυγουμε να ξεφυγουμε που λενε...μας περιμενουν με ανοιχτη αγκαλια..

δεν κανουμε και τιποτα αλλο ασχολουμαστε με το ταξιδι ..και καλα, να μας κανει να ξεχνιομαστε...και υπολογιζουμε να παμε και αλλο ταξιδι τον αυγουστο...θελουμε να φυγουμε οι δυο μας..το εχουμε πολυ μεγαλη αναγκη....

τον λατρευω τον αντρα μου....και ευγνομονω τον θεο που εχω τετοιο ανθρωπο διπλα μου...ειναι διπλα μου πραγματικα και με στηριζει...


ειναι ο χρονος που θα κοπασει τα παντα...κι εσεις λετε κουβεντες σοφες,γλυκες,στοργικες....και δεν ξερω καμια σας...δεν με ξερετε...αλλα ειναι σαν να σας γνωριζω..αυτη ειναι η μαγεια.σας ευχαριστω ..!!

marypanagiot

marypanagiot
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν ξερω τι να σου γραψω κοπελα μου! Αλλα δεν μπορω να μη γραψω τιποτα και να αδιαφορησω. Τι πρεπει να περνας! Κουραγιο! Κουραγιο! Κουραγιο! Σου ευχομαι (οσο κι αν δε θα θελεις να το ακουσεις αυτη τη στιγμη) να κανεις αλλα παιδακια. Ενα απο αυτα μπορει να ειναι ο Ραφαηλ σου!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
asti koritsaki mou theloume na se vlepoume min to vazeis katw,o mikros sou aggelos o rafail mas tha sou steilei ena allo paidaki kai tha sto prwsexei apo ekei psila!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακι μου ετσι ειναι, θα σφιξεις τα δοντια και θα προχωρησεις...δε γινεται διαφορετικα....και πολυ συντομα θα κρατας ενα μωρακι στην αγκαλιτσα σου....

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose εγραψε:

ομορφια μου σε ευχαριστω για τα λογια σου. ..ξερω οτι σταυρο σηκωνω ειναι και θελημα θεου,και το βαρος του οσο ασηκωτο κ αν το νιωθω. . . . . .το αντεχω.η αληθεια ειναι αυτη! Χιλιες φορες θα το πω να μη σωσει καμια σας να ρθει στη θεση μου....και εσυ tatοο μου σε θυμαμαι. . .ειδα το τικερακι σου κ χαρηκα που περιμενεις μωρακι..ξερω προσπαθουσες!αν θυμαμαι καλα!


να εισαι καλα κοριτσι μου και σ'ευχαριστω πολυ! πραγματικα λαχταρω τη στιγμη και για τα δικα σου καλα νεα! και πιστευω οχι μονο εγω!φιλια Smile

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Blackrose μου οπως ολες οι κοπελες εδω ετσι κι εγω σε εχω μεσα στη καρδια και τη σκεψη μου!Χαιρομαι που ειστε ενωμενοι με τον αντρα σου γιατι ετσι ολα αντιμετωπιζονται πιο ευκολα! Υπομονη και πιστη και ολα θα γινουν καλυτερα!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βλεπω το τικερακι..περασανε 2 εβομαδες και 5 μερες λεει απο τοτε που αποχαιρετησα τον μικρο μου...

δεν ξερω αλλα τον νιωθω κοντα μου, διπλα μου....ενα περιεργο συναισθημα....κι εγω και ο αντρας μου τον αισθανομαστε στο χωρο ,διπλα μας,στο κρεβατι οταν ξαπλωνουμε....ειναι λες και ειναι και ο μπεμπης μαζι μας....

να περασουνε οι μερες να φυγω ,να αποδρασω,να ξεφυγω μακρυα απο ολους ,με τον αντρα μου...το εχω αναγκη. σας φιλω ολες και να εχετε μια ομορφη κυριακη με τα αγγελουδια σας αγκαλια....!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κοριτσακι μου, σας σκεφτομαι συνεχεια...σας χρειαζεται να φυγετε λιγακι!!!δε θα μαλακωσει ο πονος, αλλα θα ξεφυγετε...

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsaki mou kathe mera stin proseuxi mou proseuxomai kai gia sena na sas exei o theoulis kala kai na min sas ksanastenaxorisei pote ma pote stin zwi sas kai na sas steili grigora grigora alo ena mwraki.

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όντως κορίτσι μου το να φύγετε θα σου κάνει πολύ κάλο .εσυ και ο αντρας σου μάζι .είναι στιγμές που δεν θα θέλεις να βλέπεις κάνενα και είναι λογικό.ο μικρουλή σου είναι πάντα μάζι σου γιυτο νιώθεις την παρουσία του .έγω το πιστέυω αυτο το πράγμα.η σκέψη μας είναι μαζί σου .

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ειναι κοριτσια μου...η αναγκη να φυγω μεγαλωνει....
....και με αυτη την κριση που υπαρχει ,ειμαστε που ειμαστε στριμωγμενοι,καπως θα τα καταφερουμε...

..μια κοπελα που γνωριζω ,εχασε το μωρακι της 2 μηνων ητανε βεβαια....δεν προλαβε να αισθανθει την ολοκληρωση....αλλα επαθε καταθλιψη και κλειστηκε στον εαυτο της.....και εδωσε συμβουλη για εμενα να μην το κανω..

αν κρινω απο τα συναισθηματα μου,τις σκεψεις μου , νιωθω πως ειμαι δυνατη..καποιος μου δινει δυναμη...σαν να με βοηθαει μια δυναμη να κρατηθω ορθια στα ποδια μου..δεν πρεπει να αφεθω ..αν αφεθω νομιζω θα το χασω "το παιχνιδι"...ειναι πολυ δυσκολο ολο αυτο που ζω...πολυ παρα πολυ...ολα τα σημαδια πανω μου ειναι λες και θελουν να σβησουν οσο πιο γρηγορα γινεται...η κοιλια μου ειναι σχεδον επιπεδη...μονο η τομη ..την βλεπω και λεω απο εδω βγηκε το μωρο μου..

θελω να πω, και σε οσες εχουνε χασει τα μωρακια τους, πως δεν πρεπει να παραδινουμε τα οπλα,εαν θελουμε κι αλλα μωρακια, δεν πρεπει να μας παιρνει απο κατω και να κλεινομαστε στον εαυτο μας,να πνιγομαστε..και να χανουμε και καθε ειδους σχεση...ποσο μαλλον την σχεση μας με τον εαυτο ας και με τον συντροφο μας.οτι γινεται ,γινεται για καποιο λογο...το πιστευω....παντα στην ζωη μου το πιστευα αυτο...και στην ζωη μου εχω περασει πολλες πικρες..θα μπορουσα να ειμαι ψυχικα αρρωστη τωρα...και μεσα σε μια "αιωνια καταθλιψη".......ομως αν το κανω σκοτωνω οτι εχω.και αν θελω να κρατησω και την μνημη του μικρου μου ραφαηλ ζωντανη ,θα πρεπει να μεινω ζωντανη...........ΟΣΟ κι αν ποναει αυτο....ΟΣΟ κι αν ξεσπαω σε κλαματα.......πρεπει να κοιταξω μπροστα ΟΣΟ σκληρο κι αν ακουγεται.....εγω εμεινα πισω,και ο μπαμπας σου μπεμπη μου...και ξερεις οτι πρεπει να προχωρησουμε...να δωσουμε την ευκαιρια σε αλλα μωρακια να ζησουνε κοντα μας....και εσυ θα εισαι για παντα μεσα μας.για παντα.και το ξερεις.

σας φιλω ολες...και σας ευχαριστω

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΔΥΝΑΜΗ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!!!!
ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΠΛΟΥΣΙΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΟΣΜΟ!!!! Respect Respect Respect
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ....

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΤΙ ΔΥΝΑΜΗ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!!!!
ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΠΛΟΥΣΙΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΟΣΜΟ!!!! Respect Respect Respect
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ....

Aγάπη το ίδιο σκέφτηκα και εγώ όταν διάβασα το τελευταίο μήνυμά της. Πόσο δυνατή είναι! Και χαίρομαι που μπορεί να βλέπει φως στον ορίζοντα και να είναι αισιόδοξη! Η αισιοδοξία δείχνει πόσο δυνατή είναι!
Χαίρομαι που προχωράς blackrose. Χαίρομαι που μπορείς να κοιτάς και μπροστά -όχι μονο πίσω... Θα έρθει η ώρα που θα μιλάμε για κάτι πολύ θετικό, θα το δεις!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΤΙ ΔΥΝΑΜΗ ΠΗΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!!!!
ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΠΛΟΥΣΙΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΟΣΜΟ!!!! Respect Respect Respect
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ....

Aγάπη το ίδιο σκέφτηκα και εγώ όταν διάβασα το τελευταίο μήνυμά της. Πόσο δυνατή είναι! Και χαίρομαι που μπορεί να βλέπει φως στον ορίζοντα και να είναι αισιόδοξη! Η αισιοδοξία δείχνει πόσο δυνατή είναι!
Χαίρομαι που προχωράς blackrose. Χαίρομαι που μπορείς να κοιτάς και μπροστά -όχι μονο πίσω... Θα έρθει η ώρα που θα μιλάμε για κάτι πολύ θετικό, θα το δεις!


κοριτσακια μου το πιστευω!! σαν να βλεπω την μερα που θα σας λεω οτι περιμενω παλι μωρακι...ειμαι αισιοδοξη γιατι θελω να ζησω...και θελω να ζησω ομορφα με τον αντρα μου και οχι καταθλιπτικα....δεν γυριζει το αγγελουδι.....αλλα μπορει αν το θελω κι εγω να ερθει κι αλλο...και μετα κι αλλο...και οσα αξιωθω!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπραβω κοριτσακι μου!!!αυτη τη δυναμη στη χαριζει σιγουρα ο Ραφαηλ που ειναι διπλα σου και θελει να εισαι καλα!!!Ξερει πως παντα θα ειναι ο πρωτος μεσα στις καρδιες σας!!!Μη φοβασαι να εισαι καλα!!Δεν θα τον προδωσεις αν γινεις καλα και εκεινος αυτο θελει!!!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβο σου κοριτσι μου, ετσι σε θελω, δυνατη!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστω...ο θεος να σας εχει καλα...η υποστηριξη σας ειναι βαλσαμο πραγματικα!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα σου δωσω μια συμβουλη...αστον να φυγει....να αναπαυθει....κι εσυ θα νιωσεις πιο αναλαφρη...αυτο εκανα εγω...και συνεχισα ισως πιο ευκολα, δεν ξερω...δε φευγει στιγμη απο το μυαλο μου αλλα προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη...

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η αληθεια ειναι πως ευχομαι οπου κι αν ειναι η ψυχουλα μου να ειναι καλα με νοιαζει.....απλα τον αισθανομαι κοντα μου,τον αισθανομαι αληθεια...σαν φυλακα αγγελο μου οσο περιεργο ακουγεται...σαν να μου δινει δυναμη να με καθοδηγει......και γ αυτο και ελπιζω........δεν παυει να μου λειπει..ποτε δεν θα παψει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 20]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις