Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
437 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 437 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 20]

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε μου ακουγεται καθολου περιεργο. το πιστευω πως ειναι ετσι!!!και εχω λογους για να το λεω και ενδειξεις!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markellajohny έγραψε:δε μου ακουγεται καθολου περιεργο. το πιστευω πως ειναι ετσι!!!και εχω λογους για να το λεω και ενδειξεις!!!


εχασες μωρακι..? δεν θυμαμαι αν μου το ξαναειπες συγνωμη που ρωταω μεσα στη θολουρα μου δεν θυμαμαι

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Διαβασα οτι ετοιμαζεσαι για ταξιδακι με τον αντρα σου,ειναι οτι καλυτερο μπορειτε να κανετε!ειναι σπουδαιο να ειναι στηριγμα δυνατο ο ανθρωπος σου,το πιστευω αυτο!


Ολα θα πανε καλα και ειμαι απλα βεβαιη πως θα ερθει η μερα που θα μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα και η καρδια σου θα γεμισει χαρα!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι, εχασα τον αδερφο μου.24 χρονων.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
purple να σαι καλα γλυκια μου, ναι ενα ταξιδι ισως μας κανει να ξεφυγουμε πιο ευκολα,να ανανεωθουμε..




markellajohny έγραψε:οχι, εχασα τον αδερφο μου.24 χρονων.


λυπαμαι πολυ....ειναι μεγαλος ο πονος οταν χανεις ανθρωπους δικους σου ,που εζησαν μεγαλωσαν,ειχανε ονειρα για την ζωη.....το ξερω κι εγω απο προσωπικη εμπειρια....

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δυστυχως η μοιρα επιφυλασσει πολλες φορες δυσαρεστες εκπληξεις.... Sad

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsaki esti theloume na se vlepoume oles mas edw mesa!pigazi apo mesa sou dinami kai poli malista kai afto mas kanei oles xaroumenes edw den theloume na stenaxoriese oxi oti den stenaxoriese pros heou den enow afto,exe pistei kai tha pane ola kala!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι αλλα ειδες δυναμη που αντλειται απο μεσα μας?? ειδες που μεχρι και εγω εφτασα σε σημειο να συζηταω ..να μοιραζομαι τοσα με εσας και να ειμαι υπερηφανη και το δηλωνω που ακομη και ετσι εγινα μαμα..εγινα μαμα...απλα το μωρο μου πεταξε στους ουρανους.
αν υπηρχε τροπος θα σε εφερνα πισω ψυχη μου,αλλα δεν υπαρχει....σ αγαπω μπεμπουλη μου αφανταστα..

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose....τι αγγελικό προσωπάκι που έχεις...εύχομαι να είσαι πάντα χαμογελαστή...την λέξη "κατάθλιψη" να την βγάλεις τελείως από το λεξιλόγιό σου και από το μυαλό σου,αν υπάρχει...είναι απ'τις πιο κακές αρρώστιες...να φύγετε,να συνέλθετε..και θα δεις με τον καιρό όλα θα μαλακώσουν.Αααααα και κάτι άλλο.. πόσο χαίρομαι όταν σε βλέπω να είσαι στην παρέα μας και να μας μιλάς!!!! αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 10 417472

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειχα πετυχει στο you tube ενα βιντεο για καποια οικογενεια που εχασε τα τρια αγγελουδια της σε τροχαιο!!!ειπαν χαρακτηριστικα πως ενιωθαν γονεις χωρις παιδια και ετσι αποφασισαν να ξαναπροσπαθησουν να κανουν μωρο. τελικα εκαναν τριδυμα!!!!2 κοριτσια κι 1 αγορι. οπως ακριβως τα πρωτα 3 που εχασαν!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:blackrose....τι αγγελικό προσωπάκι που έχεις...εύχομαι να είσαι πάντα χαμογελαστή...την λέξη "κατάθλιψη" να την βγάλεις τελείως από το λεξιλόγιό σου και από το μυαλό σου,αν υπάρχει...είναι απ'τις πιο κακές αρρώστιες...να φύγετε,να συνέλθετε..και θα δεις με τον καιρό όλα θα μαλακώσουν.Αααααα και κάτι άλλο.. πόσο χαίρομαι όταν σε βλέπω να είσαι στην παρέα μας και να μας μιλάς!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


να σαι καλα αλικακι μου, μια θα με βλεπετε πιο καλα μια πιο down,αλλα μια μερα θα ειμαι και παλι με μεγαλο χαμογελο στα χειλη το νιωθω ...και εγω χαιρομαι πολυ που εχω φιλες σαν κι εσας εστω και απο εδω......γιατι στην πραγματικοτητα μια εχω και ειναι μακρυα...

markellajohny έγραψε:ειχα πετυχει στο you tube ενα βιντεο για καποια οικογενεια που εχασε τα τρια αγγελουδια της σε τροχαιο!!!ειπαν χαρακτηριστικα πως ενιωθαν γονεις χωρις παιδια και ετσι αποφασισαν να ξαναπροσπαθησουν να κανουν μωρο. τελικα εκαναν τριδυμα!!!!2 κοριτσια κι 1 αγορι. οπως ακριβως τα πρωτα 3 που εχασαν!!!


πραγματικα...ανατριχιασα....τι κουραγιο ειχανε και ποσο πολυ ανταμιφθηκαν.....και εμας θα μας ανταμειψει ο θεος το ξερω

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ετσι ειναι κοριτσακι!!!τα παντα ανταμοιβονται!!και σενα θα σου πανε ολα καλα απο δω και περα!!το αξιζεις!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
despina1984 έγραψε:Ετσι ειναι κοριτσακι!!!τα παντα ανταμοιβονται!!και σενα θα σου πανε ολα καλα απο δω και περα!!το αξιζεις!!!

μακαρι καρδουλα μου....!το μωρακι σου να το χαιρεσαι..και ευχομαι το αγγελακι μου να σας τα προσεχει

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειλικρινα ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ!!!!!!!! αυτη την καρδια κ αυτη την δυναμη ειμαι σιγουρη οτι φροντιζει να στην στελνει απο ψηλα ο αγγελος σου καθε στιγμη....τα επομενα παιδακια σου θα εχουν εναν φυλακα αγγελο στον ουρανο και με τετοια μαμα θα ειναι πολυ τυχερα!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Blackrose έχασες κάτι πολύτιμο, αλλά μέσα από αυτή την πολύ άσχημη εμπειρία, απέκτησες σοφία, αισιοδοξία και δύναμη. Χαίρομαι ιδιαίτερα που τις μοιράζεσαι μαζί μας. Να ξέρεις πως όλες εμείς σε καμαρώνουμε όπως μια μαμά που βλέπει το μωρό της να προσπαθεί να σταθεί και να κάνει τα πρώτα του βήματα. Όπως σου έχω ξαναπει, όταν είσαι στον πατο, μόνο προς τα πάνω μπορείς να κοιτάς και με χαρά εχω την αίσθηση ότι ήδη έχεις αρχίσει να ανεβαίνεις. Ο Ραφαήλ θα νιώθει ήδη πολύ περήφανος για εσάς. Λέω "εσάς" γιατί είμαι σίγουρη πως μαζί με τον άντρα σου το "δουλεύετε" και προχωράτε και οι δύο, χωρίς να τραβάει ο ένας τον άλλον να ξεκολλήσει. Ανεβαίνεται παράλληλα και επειδή συμβαίνει αυτό, θα το "ξεπεράσετε" γρήγορα.

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
.......... Sad Sad Sad Sad Sad Sad λυπαμαι πραγματικα !!! ενωσε τα κομματια σου και μην το βαζεις κατω .....

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastazia έγραψε:ειλικρινα ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ!!!!!!!! αυτη την καρδια κ αυτη την δυναμη ειμαι σιγουρη οτι φροντιζει να στην στελνει απο ψηλα ο αγγελος σου καθε στιγμη....τα επομενα παιδακια σου θα εχουν εναν φυλακα αγγελο στον ουρανο και με τετοια μαμα θα ειναι πολυ τυχερα!!

αυτος ο αγγελος εκει ψηλα να μας φροντιζει γιατι το εχουμε αναγκη...και η αγαπη μας φτανει ψηλα ως τον ουρανο..την νιωθει και ο μπεμπακος μας...να σαι καλα αναστασια μου


MariaM έγραψε:Blackrose έχασες κάτι πολύτιμο, αλλά μέσα από αυτή την πολύ άσχημη εμπειρία, απέκτησες σοφία, αισιοδοξία και δύναμη. Χαίρομαι ιδιαίτερα που τις μοιράζεσαι μαζί μας. Να ξέρεις πως όλες εμείς σε καμαρώνουμε όπως μια μαμά που βλέπει το μωρό της να προσπαθεί να σταθεί και να κάνει τα πρώτα του βήματα. Όπως σου έχω ξαναπει, όταν είσαι στον πατο, μόνο προς τα πάνω μπορείς να κοιτάς και με χαρά εχω την αίσθηση ότι ήδη έχεις αρχίσει να ανεβαίνεις. Ο Ραφαήλ θα νιώθει ήδη πολύ περήφανος για εσάς. Λέω "εσάς" γιατί είμαι σίγουρη πως μαζί με τον άντρα σου το "δουλεύετε" και προχωράτε και οι δύο, χωρίς να τραβάει ο ένας τον άλλον να ξεκολλήσει. Ανεβαίνεται παράλληλα και επειδή συμβαίνει αυτό, θα το "ξεπεράσετε" γρήγορα.


ετσι ειναι ...μαζι με τον αντρα μου το "δουλευουμε" μαζι και ειμαστε πιο ενωμενοι απο ποτε....η αληθεια ειναι οτι αλλα ζευγαρια κατεληγαν μεχρι και να φτασουν στο χωρισμο εξαιτιας της νικημενης ψυχολογιας και εξαιτιας της αρρωστημενης καταθλιψης....που χαιρεται να χτυπαει τις πορτες των ανθρωπων με γεγονοτα που σημαδευουν και πληγωνουν..που πονανε..
ΑΛΛΑ..εγω δεν θελω να χασω και τον αντρα μου..ουτε εκεινος εμενα...και το εχουμε συζητησει....γιατι να καταστρεψουμε οτι χτιζουμε τοσα χρονια? αφου το μωρο μας δεν γυριζει...το χασαμε Οσο σκληρο κι αν ακουγεται αυτο εγινε ομως...και πρεπει να παλεψουμε να ειμαστε δυνατοι ,να δωσουμε την ευκαιρια να γεννηθουν και αλλα μωρακια,τα αδερφακια του και να τα καμαρωσουμε οπως θα καμαρωναμε και εκεινον..και θα ειμαστε ευτυχισμενοι και μονιασμενοι....θα εχουμε παντα τον μικρο μας μεσα στην καρδια,στην ψυχη και στο μυαλο με μια γλυκια πολυ πολυ γλυκια νοσταλγια για οτι προλαβαμε να ζησουμε μαζι..εστω και μεσα απο την κοιλια μου......χαδια,τραγουδακια,λογακια απο το μπαμπα,καμαρωναμε καθε φορα που κλωτσουσε...και καναμε ονειρα.!

θελει κοτσια να προχωρησεις μπροστα.και ειδικα μανες σαν και εμενα που εχασαν τα μωρα τους ξερουν κατι παραπανω...θελει τρομερη δυναμη,θελει να κανεις την καρδια σου πετρα...και να προσγειωσεις το μυαλο σου στην λογικη.ΟΣΟ μα ΟΣΟ κι αν ποναει..


...ανεβαινοντας το βουνο και κουραζοντας τα ποδια μου,και σταζοντας ιδρωτα...ετσι λαχανιασμενη οταν φτασω στην κορυφη...ξερω οτι θα δω μια λιμνη..και μια απεραντη κατηφορα απο πρασινο χορταρι....και τοτε θα αρχισω να τρεχω και να τρεχω και να τρεχω ...να πιω λιγο νερο απο την λιμνη......

ετσι οπως εφτασα στην πηγη και δεν ηπια νερο..με τον χαμο του μωρου μου,
ΕΤΣΙ θα κοπιασω και θα καταφερω να πιω νερο..φερνοντας ενα αλλο μωρο στον κοσμο που μεσα απο τα ματια του θα βλεπω και το μπεμπη μου!

οσο και αν ποναω,το πιστευω..και εγω και ο αντρας μου!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ποσο καιρο θα μπορεις να ξεκινησεις τις προσπαθειες για μωρακι??εννοω σωματικα!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
despina1984 έγραψε:Σε ποσο καιρο θα μπορεις να ξεκινησεις τις προσπαθειες για μωρακι??εννοω σωματικα!!


6 μηνες μου ειπε ο γιατρος...δηλαδη απο τον οκτωμβρη...!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωραια!!!μαζεψε δυναμεις και ξεκουραση το καλοκαιρι γιατι μετα θα τα χρειαστεις!!!!!πιστεψε με!!!

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ντρέπομαι τόσο πολύ όταν στα δύσκολα λιγοψυχούσα και το έβαζα κάτω απογοητευμένη!Σε ευχαριστώ για την δύναμη ψυχης που έχεις και που μοιράζεσαι μαζί μας!Κάθε μέρα μπαίνω να διαβάσω αν εγραψες κάτι και αν εισαι καλά!Και χαιρομαι αφάνταστα που προχωρας με δυναμη και κουραγιο γιατί τα παιδια μας καταλαβαίνουν πότε και αν είμαστε καλά και πίστεψε με η ψυχούλα του Ραφαήλ σου θα ειναι πιο ηρεμη και γαλήνια όσο είσαι και συ καλά!

Ο καιρός θα περάσει γρηγορα και δεν θα καταλάβεις πότε θα ξαναγίνεις μανούλα!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ποσο χαίρομαο blackoseποσο χαίρομαι που βρήκες την δύναμη να κοιτάξεις μπροστά.αυτο είναι παραδειγμά ψυχής για ολες που λιγοψυχούμε για ασήμαντα πράγματα .μπραβο η θελησή σου θα σε ανταμέιψει και γρήγορα θα μεινείς εγκυος .έδω θα είμαστε απο τον οκτώμβρη και μέτα που θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειλικρινά πιστεύω πως όλες οι μανούλες θαυμάζουν την ψυχική σου δύναμη! Είμαι σίγουρη πως ο Θεός θα σε ανταμείψει όπως πραγματικά σου αξίζει γιατί σηκώνεις τον σταυρό που σου έδωσε με πολύ υπομονή...
Να σαι καλά κοριτσάκι που μας δίνεις ένα μεγάλο μάθημα. Ειδικά σε κάποιες γκρινιάρες σαν εμένα!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
despina1984 έγραψε:Ωραια!!!μαζεψε δυναμεις και ξεκουραση το καλοκαιρι γιατι μετα θα τα χρειαστεις!!!!!πιστεψε με!!!

και να πω κατι να γελασουμε...ο αντρας μου σημερα μου ειπε ...να σαραντησεις να σε βαλω κατω Embarassed ....!!παλι καλα που εχουμε και λιγο χιουμορ....και απο τον οκτωμβρη ..χωρις αγχος θα κανουμε ελευθερα..και οταν ειναι να ερθει θα ερθει!


sasanath έγραψε:Ντρέπομαι τόσο πολύ όταν στα δύσκολα λιγοψυχούσα και το έβαζα κάτω απογοητευμένη!Σε ευχαριστώ για την δύναμη ψυχης που έχεις και που μοιράζεσαι μαζί μας!Κάθε μέρα μπαίνω να διαβάσω αν εγραψες κάτι και αν εισαι καλά!Και χαιρομαι αφάνταστα που προχωρας με δυναμη και κουραγιο γιατί τα παιδια μας καταλαβαίνουν πότε και αν είμαστε καλά και πίστεψε με η ψυχούλα του Ραφαήλ σου θα ειναι πιο ηρεμη και γαλήνια όσο είσαι και συ καλά!

Ο καιρός θα περάσει γρηγορα και δεν θα καταλάβεις πότε θα ξαναγίνεις μανούλα!


Αnna1975 έγραψε:ποσο χαίρομαο blackoseποσο χαίρομαι που βρήκες την δύναμη να κοιτάξεις μπροστά.αυτο είναι παραδειγμά ψυχής για ολες που λιγοψυχούμε για ασήμαντα πράγματα .μπραβο η θελησή σου θα σε ανταμέιψει και γρήγορα θα μεινείς εγκυος .έδω θα είμαστε απο τον οκτώμβρη και μέτα που θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.

mamamatina έγραψε:Ειλικρινά πιστεύω πως όλες οι μανούλες θαυμάζουν την ψυχική σου δύναμη! Είμαι σίγουρη πως ο Θεός θα σε ανταμείψει όπως πραγματικά σου αξίζει γιατί σηκώνεις τον σταυρό που σου έδωσε με πολύ υπομονή...
Να σαι καλά κοριτσάκι που μας δίνεις ένα μεγάλο μάθημα. Ειδικά σε κάποιες γκρινιάρες σαν εμένα!



ολα τα κοριτσια...σας ευχαριστω....θερμα για τα λογια σας, γιατι τελικα εγω παιρνω απο εσας και εσεις απο εμενα!
και πιστεψτε με ...αν κοιταξετε στα ματια τα αγγελουδια σας θα νιωσετε ποσο μα ποσο τυχερες εισαστε που τα εχετε κοντα σας...παρολο που σας κουραζουν,που εχουνε κ αυτα την γκρινια τους,παρολη την κουραση....εισαστε τυχερες που τα εχετε κοντα σας,που ξυπνατε τα πρωινα και χουχουλιαζετε μαζι τους στα στρωματα με γελακια...και καμαρωνετε με τις γκριματσες του...και καμαρωνετε που τρωνε και πασαλειβονται παντου....και νιωθετε ολοκληρωση με την λεξη "μαμα".......
......εγω νιωθω την ολοκληρωση μονο και μονο που καταφερα να μεγαλωσω στην κοιλια μου ενα ολοκληρο μωρο!!!.......και με το θελημα του θεου ,του το παρεδωσα....ειναι απεραντη η αγκαλια του θεου...οση και η αγαπη μου........και οταν ερθει ενα μωρο στην αγκαλια μου απλα για μενα θα ειναι σαν να αγγιζω το θεο.....νιωστε το κι εσεις...!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:
despina1984 έγραψε:Ωραια!!!μαζεψε δυναμεις και ξεκουραση το καλοκαιρι γιατι μετα θα τα χρειαστεις!!!!!πιστεψε με!!!

και να πω κατι να γελασουμε...ο αντρας μου σημερα μου ειπε ...να σαραντησεις να σε βαλω κατω Embarassed ....!!παλι καλα που εχουμε και λιγο χιουμορ....και απο τον οκτωμβρη ..χωρις αγχος θα κανουμε ελευθερα..και οταν ειναι να ερθει θα ερθει!


Μπράβο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θαυμάζω τον τρόπο που σκέφτεσαι και είμαι σίγουρη ότι θα έρθουν στην αγκαλιά σου οοοοοοόλα τα καλά!!!!!!

sasanath έγραψε:Ντρέπομαι τόσο πολύ όταν στα δύσκολα λιγοψυχούσα και το έβαζα κάτω απογοητευμένη!Σε ευχαριστώ για την δύναμη ψυχης που έχεις και που μοιράζεσαι μαζί μας!Κάθε μέρα μπαίνω να διαβάσω αν εγραψες κάτι και αν εισαι καλά!Και χαιρομαι αφάνταστα που προχωρας με δυναμη και κουραγιο γιατί τα παιδια μας καταλαβαίνουν πότε και αν είμαστε καλά και πίστεψε με η ψυχούλα του Ραφαήλ σου θα ειναι πιο ηρεμη και γαλήνια όσο είσαι και συ καλά!

Ο καιρός θα περάσει γρηγορα και δεν θα καταλάβεις πότε θα ξαναγίνεις μανούλα!


Αnna1975 έγραψε:ποσο χαίρομαο blackoseποσο χαίρομαι που βρήκες την δύναμη να κοιτάξεις μπροστά.αυτο είναι παραδειγμά ψυχής για ολες που λιγοψυχούμε για ασήμαντα πράγματα .μπραβο η θελησή σου θα σε ανταμέιψει και γρήγορα θα μεινείς εγκυος .έδω θα είμαστε απο τον οκτώμβρη και μέτα που θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.

mamamatina έγραψε:Ειλικρινά πιστεύω πως όλες οι μανούλες θαυμάζουν την ψυχική σου δύναμη! Είμαι σίγουρη πως ο Θεός θα σε ανταμείψει όπως πραγματικά σου αξίζει γιατί σηκώνεις τον σταυρό που σου έδωσε με πολύ υπομονή...
Να σαι καλά κοριτσάκι που μας δίνεις ένα μεγάλο μάθημα. Ειδικά σε κάποιες γκρινιάρες σαν εμένα!



ολα τα κοριτσια...σας ευχαριστω....θερμα για τα λογια σας, γιατι τελικα εγω παιρνω απο εσας και εσεις απο εμενα!
και πιστεψτε με ...αν κοιταξετε στα ματια τα αγγελουδια σας θα νιωσετε ποσο μα ποσο τυχερες εισαστε που τα εχετε κοντα σας...παρολο που σας κουραζουν,που εχουνε κ αυτα την γκρινια τους,παρολη την κουραση....εισαστε τυχερες που τα εχετε κοντα σας,που ξυπνατε τα πρωινα και χουχουλιαζετε μαζι τους στα στρωματα με γελακια...και καμαρωνετε με τις γκριματσες του...και καμαρωνετε που τρωνε και πασαλειβονται παντου....και νιωθετε ολοκληρωση με την λεξη "μαμα".......
......εγω νιωθω την ολοκληρωση μονο και μονο που καταφερα να μεγαλωσω στην κοιλια μου ενα ολοκληρο μωρο!!!.......και με το θελημα του θεου ,του το παρεδωσα....ειναι απεραντη η αγκαλια του θεου...οση και η αγαπη μου........και οταν ερθει ενα μωρο στην αγκαλια μου απλα για μενα θα ειναι σαν να αγγιζω το θεο.....νιωστε το κι εσεις...!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 20]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις