Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
398 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 398 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 20]

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για να πω την αλήθεια τόσο καιρό συνειδητά απέφευγα να μπω να σε διαβάσω...

δεν θέλω να μπω στη διαδικασία να σκεφτώ πως θα ένοιωθα στη θέση σου...

έχασα το πρώτο μου μωρό μόλις στην 11 βδομάδα, και δεν το ξεπέρασα ποτέ, ακόμα και τώρα που είμαι στην τελική ευθεία...

το μόνο που μπορώ να σου ευχηθώ είναι να είσαι δυνατή..!!! και να μην μπεις στη διαδικασία να σκέφτεσαι τι έφταιξε, αν φταις εσύ, ο γιατρός, οι θεοί, η μοίρα και δεν ξέρω εγώ ποιος άλλος...

συγνώμη αν επαναλαμβάνω πράγματα που πιθανόν να σου έχουν ξαναπεί, αλλά δεν έχω το κουράγιο να διαβάσω όλες τις απαντήσεις, ελπίζω να καταλαβαίνεις :-)

Να ξέρεις πάντως ότι έχεις τη θετική σκέψη όλων μας εδώ μέσα, και σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου πολύ γρήγορα ένα μωράκι στην αγκαλιά σου :-)

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
prozak έγραψε:για να πω την αλήθεια τόσο καιρό συνειδητά απέφευγα να μπω να σε διαβάσω...

δεν θέλω να μπω στη διαδικασία να σκεφτώ πως θα ένοιωθα στη θέση σου...

έχασα το πρώτο μου μωρό μόλις στην 11 βδομάδα, και δεν το ξεπέρασα ποτέ, ακόμα και τώρα που είμαι στην τελική ευθεία...

το μόνο που μπορώ να σου ευχηθώ είναι να είσαι δυνατή..!!! και να μην μπεις στη διαδικασία να σκέφτεσαι τι έφταιξε, αν φταις εσύ, ο γιατρός, οι θεοί, η μοίρα και δεν ξέρω εγώ ποιος άλλος...

συγνώμη αν επαναλαμβάνω πράγματα που πιθανόν να σου έχουν ξαναπεί, αλλά δεν έχω το κουράγιο να διαβάσω όλες τις απαντήσεις, ελπίζω να καταλαβαίνεις :-)

Να ξέρεις πάντως ότι έχεις τη θετική σκέψη όλων μας εδώ μέσα, και σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου πολύ γρήγορα ένα μωράκι στην αγκαλιά σου :-)

και σε ευχαριστω για τα λογια σου πολυ....και σου ευχομαι με ενα πονο να παρεις το μωρακι σου αγκαλια και να το χαιρεσαι..με το καλο!!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω παθει σοκ!!διαβασα δυο φορες το κειμενο σου...και τις δυο δε μπορουσα να συγκρατησω τα κλαματα,με αναφιλητα, και ας μη σε ξερω...κι ας μη σε εχω δει ποτε στη ζωη μου!
το μονο που θα ηθελα να σου πω ειναι οτι ο αγγελος σου ειναι εκει πανω...και σε κοιτα απο ψηλα και παντα μα παντα θα ειναι διπλα σου!!!!κι ας μην το βλεπεις αρκει που θα τον αισθανεσαι...τιποταλλο τα λογια ειναι περιττα...

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ALEXANDRA STR. έγραψε:εχω παθει σοκ!!διαβασα δυο φορες το κειμενο σου...και τις δυο δε μπορουσα να συγκρατησω τα κλαματα,με αναφιλητα, και ας μη σε ξερω...κι ας μη σε εχω δει ποτε στη ζωη μου!
το μονο που θα ηθελα να σου πω ειναι οτι ο αγγελος σου ειναι εκει πανω...και σε κοιτα απο ψηλα και παντα μα παντα θα ειναι διπλα σου!!!!κι ας μην το βλεπεις αρκει που θα τον αισθανεσαι...τιποταλλο τα λογια ειναι περιττα...

το ξερω κοπελα μου,τον νιωθω καθε μερα διπλα μου...και για παντα..!σε ευχαριστω που διαβασες την ιστορια μου,να εισαι παντα καλα και αισιοδοξη στην ζωη σου.πιστεψε με ,αισιοδοξια θελει και ολα καποτε μαλακωνουν!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Blackrose βάπτισα τον μικρό μου και κάθε φορά που τον πάω στην εκκλησία για να τον κοινωνίσω, εύχομαι όσες κοπέλες θέλουν ένα μωράκι να τους το στείλει σύντομα ο Θεός. Είσαι και εσύ ανάμεσα σε αυτές που έρχονται στην σκέψη μου.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:Blackrose βάπτισα τον μικρό μου και κάθε φορά που τον πάω στην εκκλησία για να τον κοινωνίσω, εύχομαι όσες κοπέλες θέλουν ένα μωράκι να τους το στείλει σύντομα ο Θεός. Είσαι και εσύ ανάμεσα σε αυτές που έρχονται στην σκέψη μου.


..με συγκινησες.......! αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 13 669659 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 13 669659 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 13 669659 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 13 669659 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 13 669659

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το σαββατο σαραντιζω...θα παω παρασκευη και στον γιατρο να με δει...και να μιλησουμε,να δω και πως θα αισθανθω...αν και πιστευω παλι σε αυτον θα παω.

...θα παω και στο μπεμπη...να του αφησω ενα δωρακι και να τον δω...τα παππουδια του τον φροντιζουν ολο αυτο το καιρο...το στολισαν με πετρουλες και αρκουδακια.να νιωθει σαν το σπιτι του.προχθες του εβαλαν και 4 ξυλα στις ακριες και του εβαλαν και τουλι...οπως θα ηταν στην κουνια του!!
θα παω να τον δω,να του πω ποσο πολυ μου λειπει και ποσο τον αγαπω...θα του αφησω μια μηχανουλα,ειμαι σιγουρη θα του αρεσανε οι μηχανες οπως του μπαμπα του...και θα τον εκανε και παοκτση!νιωθω ετοιμη να παω.σαν να πηγαινω λιγο πιο κοντα του!αν και ξερω 40 μερες μετα το κορμακι του αερας θα εγινε...αλλα θα με νιωσει ο μπεμπης!
τον ειδα και στον υπνο μου...τον ειχα αγκαλια στα ποδια μου..και με κοιταξε (φαινοταν σαν να ηταν καπου 1 χρονου),και μου ειπε <<-μαμα!>> και τον αγκαλιασα!!!!..μετα ξυπνησα!

ειμαι καλα!!τα καταφερνω και προχωραω με τον αντρα μου.ειναι καποιες στιγμες ομως που θελω να ξεσπασω.και μετα νιωθω καλυτερα..πολυ καλυτερα!απλα μου λειπει! σας φιλω!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose
σε θαυμαζω για τον τροπο που το αντιμετωπιζεις. εισαι πραγματικα πολυ δυνατη! μπραβο σου κοριτσι μου!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η ψυχουλα του θα χαρει ομως και πιο πολυ θα χαρει που εισαι δυνατη και που τον αγαπας τοσο πολυ!ηθελα απο μερες να σου πω οτι αν νιωθεις εσυ οτι ξεκινωντας με αυτον τον γιατρο δε θα σου θυμιζει συνεχως το πως κατεληξε η εγκυμοσυνη σου να πας γιατι θα σε καταλαβαινει καλυτερα απο οποιονδηποτε γιατρο στον κοσμο...κι αφου λες οτι σας προσεχε και οτι δεν ηταν δικο του λαθος γνωμη μου ειναι να δεις πως θα νιωσεις τωρα που θα πας και αν εισαι καλα να τον εμπιστευτεις...κατα τα αλλα σε διαβαζω καθε φορα και νιωθω τοσο μικρη μπροστα στη μεγαλειωδη δυναμη που εχεις και μπροστα στην ομορφια της ψυχης που δειχνουν τα λογια σου...σε φιλω...

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Blackrose όπως θα έχεις καταλάβει μέχρι τώρα μας συγκινείς με κάθε δημοσίευσή σου... Να είσαι καλά κοπέλα μου! αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 13 417472

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκι μου, κάθε φορά που διαβάζω αυτά που γράφεις δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω. Σε έχω βάλει στην καρδιά μου κι ας μη σε ξέρω καθόλου. Είμαι σίγουρη οτι σύντομα θα ανταμειφθεις για τον αξιοπρεπέστατο τρόπο που κρατας τον σταυρό σου. Φιλιά

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακι μου χαιρομαι μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου οταν βλεπω οτι μας γραφεις οτι εισαι καλα...η τουλαχιστον καλυτερα!!!!

ειναι μαγικο αυτο που συμβαινει...δηλαδη να μην σε εχουμε δει ποτε στη ζωη μας και να σε νιωθουμε δικο μας ανθρωπο,να σε συμποναμε,να σε σκεφτομαστε...(παιρνω το θαρρος και μιλαω εκ μερους των mamaδοφιλεναδων γιατι πιστευω οι περισσοτερες αν οχι ολες αυτο νιωθουν για σενα!!!)

γιαυτο χαιρομαι τοσο που υπαρχει αυτο εδω το φορουμ μεσα στο οποιο μοιραζομαστε τις λυπες μας,τα αγχη,τις ανασφαλεις,τις χαρες μας και δενομαστε με ανθρωπους που γινονται πια μερος της καθημερινοτητας μας ακομα κιαν...δεν τους εχουμε δει η δε θα τους δουμε ποτε!

despina1984

despina1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαιρομαι που σε βλεπω καθε μερα ολο και καλητερα!!!Μπραβω κοπελα μου!!να πας να τον δεις να σου δωσει δυναμη να συνεχισεις!

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν θελω δακρυα,δεν θελω να μαραζωνει κανενας διαβαζοντας οτι γραφω εδω μεσα....απλα να χαμογελατε και να νιωσετε ποσο πολυ τυχερες ειστε που εχετε τα μωρακια σας.και να ξερετε οτι οσο μα οσο πονο εχω μεσα μου,δεν θα τον αφησω ποτε να με κατατροπωσει..και θα ειμαι και παλι με το χαμογελο στα χειλη χαιδευοντας κι εγω την κοιλιτσα μου!

μπορει πολλες φορες να νιωθω χαλια,αλλα και παλι ζωντανευω!δεν ξερω ,ειλικρινα που την εκρυβα τοση δυναμη.κι εγω και ο αντρας μου!πολυ μεγαλη δυναμη.δεν θα το πιστευα αν μου το ελεγαν ...

κι απο εδω μεσα εχω νιωσει απεριοριστη συμπαρασταση!μπορει να γινομαι και βαρετη αλλα σημασια εχει πως οτι λεω ,ακομη κι αν το εχω ξαναπει,το νιωθω! σας φιλω!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο,κοριτσάκι μου!!!Πολύ σε καμαρώνω για την δύναμη ψυχής και την αισιοδοξία σου.
Ήθελα να σου απαντήσω και σε κάτι που είπες παλιότερα...όσον αφορά τα κιλά σου.Να είσαι σίγουρη ότι δεν θα προλάβεις να τα ξεφορτωθείς όλα!!!Γιατί πολύ γρήγορα θα φουσκώσεις ξανά!!!!Και στο εύχομαι ολόψυχα σε λίγους μήνες από τώρα να κρατάς το μωρό σου αγκαλίτσα !!!
Και κάτι άλλο ακόμα θα συμφωνήσω μ'αυτό που είπε το μιλουπάκι..νιώθω τόσο μικρή μπροστά στο μεγαλείο της ψυχής σου...που ενώ θέλω να σου μιλήσω,πολλές φορές,απλά δεν έχω λόγια...
Επίσης,θα μιλήσω εκ μέρους όλων των κοριτσιών,αν μου επιτρέπεται,και θα σου πω ότι καθόλου βαρετή δεν γίνεσαι...μπορείς να μας λες τα πάντα,να τα βγάζεις από μέσα σου,γι'αυτό είμαστε εδώ,και για τις χαρές αλλά και για τις λύπες..μια μεγάλη ενωμένη γυναικοπαρέα!!!
Όλες γυναίκες είμαστε και σε καταλαβαίνουμε!!Πάντα να χαμογελάς και τα καλύτερα έρχονται!!!!Είμαι σίγουρη!!!Φιλάκια!!!!!!!

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σου black rose.Ειμαι μια μαμα ευτυχισμενη που εχω 2 παιδια τελικα μετα απο 5 εγκυμοσυνες.Τα αλλα 3 αγορακια τα ηθελε ο Θεουλης κοντα του.Ισως τωρα παιζουν με τον Ραφαηλ μαζι.Δεν θα τον ξεχασεις ποτε αλλα θα συνεχισεις γιατι η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ειναι μεγαλειο και εσυ γευτηκες πολυ λιγο.Ανασκουμπωσου.δωσε χρονο και χωρο στην ψυχη σου και προχωρα με δυναμη.Δεν σου ευχομαι τιποτα αλλο γιατι η ψυχη της μανας ειναι μεγαλη και κρυβει πολυ σθενος μεσα της.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω πολυ που με νοιαζεστε...με κανετε να αισθανομαι χαρα μεσα μου..!

εχθες το βραδυ ειδα στον υπνο μου, τον παππου του αντρα μου..πεθανε τα χριστουγεννα του 2009...ηταν ενας υπεροχος ανθρωπος και με αγαπουσε πολυ...τον ειδα και μαλιστα τα καταγαλανα του ματια ελαμπαν απο ευτυχια...και μου ειπε<< - μην ανησυχεις του χρονου θα εχεις αλλο μωρακι,μην στεναχωριεσαι..>>.

ειναι υπεροχο το συναισθημα που ενιωσα οταν ξυπνησα...!μακαρι να εχω κι εγω του χρονου ενα μωρακι η και δυο!! στην αγκαλια μου!!!να με γεμισουν και εμενα και το μπαμπακα τους ευτυχια!!! την αξιζουμε...και γι αυτο λεω οχι ρε γ...το δεν θα τα παρατησω!!! ουτε ο μπεμπης θα το θελει!!!

οταν ειχα κανει την β επιπεδου,ειχα παρει και το dvd απο τον υπερηχο.....μια μερα που ημουν στην δουλεια ειχα βαλει να το δω στον υπολογιστη μου...και πατησα παυση και εβγαλα τον μπεμπη μια φωτογραφια απο το κινητο μου για να τον βαλω φοντο....κοιταζοντας την φωτογραφια διεκρινα κατι ..περιεργο....δεν ξερω τι μπορει να ειναι αλλα ξερω οτι τωρα το ειδανε κι αλλοι...

ειναι σαν ενα χερι..που ειναι σαν να εισερχεται απο την κοιλια και να κραταει το μπεμπουλη απο το σβερκο..δεν φαινεται να ειναι του μπεμπουλη......ειναι κατι που δεν ξαναειδα σε υπερηχο...δεν ξερω μπορει να ειμαι χαζη,αλλα δεν γελιεμαι...ισως ηταν ετοιμος ο μπεμπης εξαρχης...προοριζοταν για τον θεουλη...
σκεφτομαι να σας τη παραθεσω να την δειτε..

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ανατριχιασα.

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ βρε κούκλα μου...

να θυμάσαι ότι έχεις όλη τη θετική σκέψη μας..!!!!

και είμαι σίγουρη ότι του χρόνου τέτοιο καιρό τα μηνύματα μας θα είναι τελείως διαφορετικά...!!!

κι όχι μόνο ένα, αλλά όσα μωράκια θες και αντέχεις..!!!! :-)

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 13 606100 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 13 606100 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 13 606100 den !!!!enw thelw tosa kathe fora na ou pw sto telos den grafw tpt,koritsaki mou sigoura tou xronou tha exeis ena paidaki stin agkalitsa sou oxi 1 alla para pola!na prosexeis ton eauto sou kai ton antrouli sou!!kai twra pou sarantizeis na ton valis katw kai na ton ksezoumiseis!!!!

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτά τα πιστεύω πάρα πολύ!Εχεις την αγάπη των δικών σου ανθρώπων την δική μας αλλά και την προστασία από τα ψηλά! Μη φοβάσαι τίποτα!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοβαρά μιλάς βρε κοριτσάκι μου???Πω πω...και γω ανατρίχιασα!!!!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι να πω...για αλλη μια φορα μας εστειλες!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δειτε την φωτο που εβαλα αβαταρ....ο μπεμπακος μου!!! και κατι που διαφενεται...ενα χερι "ξενο"...δεν ειμαι χαζη το βλεπω...εσεις?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 20]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις