Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
426 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 426 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 20]

MAROULOU

MAROULOU
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:κοριτσακια μου....καλησπερα.

σαραντιζω σημερα..προχθες ηρθε και ο παππας και μου εδωσε ευχη...
εχθες πηγα και στον γιατρο μου.
ολα καλα.επανηλθε το "συστημα".και συζητησα και με τον γιατρο...ειδα πως σε αυτον θελω να ξαναπαω...και θα ξαναπαω...για ακομη μια φορα μου ειπε πως αυτο που εζησα γινεται τοσο μα τοσο σπανια στα χρονικα...και πως δεν υπαρχει περιπτωση να το ξαναζησω...μου ειπε να αφησω τα ασχημα στο χθες,να προχωρησω στο σημερα και το αυριο,χωρις αγχος και εφοσον ειμαι απολυτα υγειης θα ερθει κι αλλο μωρακι...με διαβεβαιωσε πως θα ειναι κοντα μου και στο ψυχολογικο κομματι..ακομη και αν θελω και υπερηχο καθε εβδομαδα εσυ θα με δεχεσαι και βλακεια να ειναι? του λεω....και μου ειπε βρε μην ανησυχεις και τον υπερηχο σπιτι σου δινω ,χαριτολογοντας...απλα με επιβεβαιωνε πως ηταν ενα ατυχες πολυ ατυχες γεγονος το οποιο δεν προκειται να το ξαναζησω ποτε μου...κοριτσια δεν δεχτηκε χρηματα...ειχα πληρωσει την κλινικη κτλ,και ειχα αφησει το γιατρο για οταν σαραντησω ,αλλα δεν δεχτηκε ουτε 1 ευρω.<<-για χαρα παιρνω,αλλα για λυπη δεν θελω δραχμη>> ειπε.
οσο και να επεμενε ο αντρας μου δεν δεχοταν και ετσι μας εκανε μια προταση
<<-....αν θελετε εχω εναν συναδελφο,ο οποιος ειναι ασχημα οικονομικα,βρισκεται στο εξωτερικο με πολυ σοβαρο προβλημα υγειας,εχει οικογενεια και πρεπει να εγχειριστει....αν θελετε μπορειτε να δωσετε ενα ποσο οτι εσεις θελετε για αυτο τον σκοπο...εγω δεν τα εχω αναγκη και δεν θελω να μου δωσετε..αλλα αν θελετε μπορειτε να βοηθησετε για αυτο το σκοπο..>>
κι ετσι νιωσαμε και το καναμε ,βαλαμε ενα ποσο 300 ευρω στον ανθρωπο που ειχε αναγκη..τα λεφτα τα μαζευαν στην κλινικη,πηγαμε στην προισταμενη και τα αφησαμε...τον γιατρο τον εχω ακουστα...κριμα..μακαρι να γινει καλα!...ενιωσα περηφανη κοριτσια και εγω και ο αντρας μου..

πηγα και στο μπεμπη....του αφησα μια μηχανη,ενα αρκουδακι του παοκ, και ενα γραμμα που του γραψαμε με το μπαμπα του.....εκλαψα...αγγιξα το χωμα ...ανρρωτηθηκα....αναστεναξα..και σηκωθηκα στα ποδια μου και εφυγα αγκαλιασμενη με τον αντρα μου....μεσα μου φωναξα :μπεμπουλη μου σ αγαπω!!!>>αλλα εφυγα γαληνια....ποσα αγγελουδια ειχε,να σπαραζει η καρδια σου...ποσες μανουλες σαν κι εμενα δυστηχως....

αλλα ευτυχως φευγει ενα μωρο και ερχεται ενα αλλο...χθες εμαθα οτι η γυναικα 1ου μου ξαδερφου,που προσπαθουσανε καπου 10 χρονια για παιδι ,εμεινε εγκυος!!!!!οταν το εμαθα αντριχιασα.......κοριτσια απο τοτε που γεννησα εβλεπα ονειρα με την ξαδερφη μου οτι μαθαινα πως ειναι εγκυος...και τα ελεγα και στην θεια μου(πεθερα της),και στην μαμα μου! προχθες μαλιστα πριν το μαθω ειδα παλι οτι μαθαινα ταχα μου πως η κοπελα ηταν τριων μηνων εγκυος..!! και εχθες οταν το ελεγα στην μαμα μου..με κοιταξε εκπληκτη και μου ειπε...τα ονειρα σου βγηκαν...ειναι εγκυος!!!! 3 εβδομαδων...απιστευτο κοριτσια!!την βλεπω στον υπνο μου απο τοτε που γεννησα και εχουνε περασει πανω απο 3 εβδομαδες που ειδα οτι ηταν εγκυος...και ακομη και προχτες πριν το μαθω...ηταν προφητικα!χαρηκα τοσο μα τοσο πολυ...και ευχομαι να πανε ολα μα ολα καλα στην ξαδερφη μου...ειναι 35 χρονων και προσπαθει τοσο καιρο..της αξιζει..!

καμια φορα τα ονειρα βγαινουν αληθινα...και εγω δεν ξαναεζησα κατι αναλογο...να βλεπω ονειρο και να γινεται πραγματικοτητα..πολυ χαρηκα μπραβο και να πανε ολα μα ολα καλα...να την προσεχει το μπεμπακι μου!

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΛΑΙΩ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΈΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΣΤΟ ΓΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΖΗΖΕΙ ΣΤΗ ΓΗ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ.
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ. ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΟ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Blackrose...δεν με ξέρεις, δεν σε ξέρω θα ήθελα μόνο να εκφράσω την λύπη μου, να σου πω πως η ιστορία σου με διέλυσε και πως καθ'όλη την διάρκεια του Α Τριμήνου μου ήσουν η δύναμή μου!Πέρασα πολύ άσχημα αλλά και πάλι σε σκεφτόμουν και τίποτα δεν συγκρίνεται με την απώλεια ενός παιδιού.Μπράβο για το κουράγιο σου!!!Σας εύχομαι τα καλύτερα!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελπιζω κοπελα μου να δινω δυναμη και οχι μαραζι...να δινω κουραγιο και σε οσες περιμενουν μωρακι και οχι φοβο...να δινω ελπιδα σε οσες προσπαθουν....και οσες εχουν τα μωρακια τους να νιωθουν ποσο τυχερες ειναι!
ειναι ενα απο τα βραδια που δεν μπορω να κοιμηθω...ναι σκεφτομαι το μωρακι μου...ναι μου λειπει πολυ....ναι θα τον ηθελα εδω...διπλα μου....αλλα δεν γινεται.και το ξερω και προσπαθω καθε μερα να το χωνεψω αυτο...σας αγαπω ολες να ειστε καλα φιλια πολλα!!!

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχω παθει πλακα !!!! Sad Sad Sad

εφερα την φωτογραφια κοντα και πραγματικα δεν το πιστευω !!! εχω ανατριχιασει !! κοριτσακι μου σε θαυμαζω για την δυναμη σου... ευχομαι ολοψυχα να ερθει ενα μωρακι γρηγορα στην αγκαλια σου !!!

διαβαζοντας το θεμα σου συνειδητοποιησα ποσο χαζη ειμαι οταν στεναχωριεμαι για τον τροπο που γεννησα, οταν γκρινιαζω οταν ειμαι κουρασμενη και δεν εχω αλλο κουραγιο. ολα αυτα ειναι τοσο μικρα οταν καταλαβεις οτι υπαρχουν πιο δυσκολες καταστασεις...

θελω να σου ευχηθω να ειστε παντα καλα, να σταθεις στα ποδια σου και εγω θα αναβω ενα κερακι στον μπεμπακο σου και θα προσευχομαι να σου στειλει ενα μωρακι ο θεος !!!!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ιπεροχος ανθρωπος ο γιατρος σου μπραβο σε αυτον αλλα και σε σας για την πραξη σας.ειδες που τα ονειρα βγαινουν αληθινα?μια ψυχουλα εφυγε μια ψυχουλα ηρθε.το εκανε το θαυμα του το μωρακι σου και δεν θα σταματησει με αυτο.εχει να κανει ενα ακομα τετοιο θαυματακι στην υπεροχη μανουλα του και στον υπεροχο μπαμπα του.σε φιλω πολυ γλυκα.

errika

errika
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GT GAMWTO GT AUTOI POU THELOUN ENA PAIDAKI KAI TA AGAPANE NA TA PERNEI O THEOS ??? GT DEN PERNEI OLOUS TOUS DIESTRAMENOUS ???

AAAX DEN MPORW OUTE K EGW NA STAMATHSW TO KLAMA :'( Sad Sad Sad αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 534787 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 534787 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 534787
EINAI ADIKO
AAAAAX KOPELA M TI NA S PW OTI K NA POUME EMEIS DEN THA S PAROUME TN PONO APLA ME TO XRONO THA MIKRUNEI LIGO H PLHGH S Sad
KOURAGIO KORITSI M ...

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γλυκιά μου blackrose… συμπληρώθηκαν 40 μέρες απο τότε που πέταξε ο άγγελός σου στην αγκαλιά του Θεού και αμέσως έπιασε δουλειά... έπεισε τον καλό Θεούλη να δώσει σε έναν άλλον άγγελο ανθρώπινη μορφή και να τον στείλει στην οικογένεια σας, να απαλύνει τον πόνο που έφερε ο χαμός του δικού σου παιδιού. Αν το παιδάκι σου μπορούσε, θα έστελνε το αδελφάκι του σε σένα, αλλά μιας και δεν ήρθε ακόμα η ώρα η δική σου, έστειλε πρώτα το ξαδερφάκι του, περιμένοντας υπομονετικά να έρθει και η σειρά της μανούλας του.
Στο είχα πει, τίποτα δεν είναι τυχαίο... δεν τελειώνει στον κόσμο μας η ιστορία, μετά αρχίζει και έτσι το μωράκι σας θα νιώθει κι εκεί ότι εξακολουθεί να είναι μέλος της οικογένεια σας. Θα είναι δίπλά σας πάντα, για να σας αγαπά, να σας προστατεύει και να σκουπίζει τα δάκρυα σας!

Μπορεί να μην σου έλεγα λόγια παρηγοριάς και στήριξης τόσο καιρό, μα θα ήθελα να ξέρεις πως εν αγνοία σου, ήμουν και εγώ μαζί με όλους αυτούς που μοιράζονταν τις σκέψεις σου και τα συναισθήματα σου.
Δε θα σου πω ότι σε συμπονώ, γιατί δεν μπορώ να το κάνω. Καταλαβαίνω τον πόνο σου, μα δεν μπορώ να τον νιώσω όσο και όπως εσύ τον νιώθεις... δεν είμαι μάνα, δεν κουβάλησα ποτέ μέσα μου ένα παιδί για να το χάσω και δεν μπορώ να καταλάβω το πόσο αβάσταχτος είναι ο πόνος σου για να σε συμπονέσω με την πραγματική έννοια της λέξης. Έμαθα να λέω πάντα την αλήθεια και θα ήταν υπερβολή και κατάχρηση της συμπάθειας που σου έχω, να σου πω κάτι που στην πραγματικότητα δεν μπορώ να νιώσω!... "Όταν γίνω μάνα, θα καταλάβω!"... τώρα ξέρω πως αυτό το κλισέ που λένε όλοι όσοι έχουν γίνει γονείς, είναι μια μεγάλη αλήθεια!

Μα αυτό που μπορώ να πω με σιγουριά είναι ότι, αν υπήρχε έστω και μια ελάχιστη πιθανότητα να μπορέσω να σηκώσω λίγο από το βαρύ φορτίο του πόνο σου για να ελαφρύνω την ψυχή σου, θα το έκανα με μεγάλη μου ευχαρίστηση και μια και δυο και χίλιες φορές!

Θέλω να ξέρεις πως και η ψυχή η δική μου κάνει παρέα μαζί με τις άλλες, για να σε συντροφεύουν στα δύσκολα βράδια... είμαστε όλες μαζί σου!

Φιλιά πολλά και την αγάπη μου ομορφιά μου! αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472


cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
exete polla filia apo tin kopelia mas.einai diakopes pernaei teleia alla distixos den mporei na mpei na mas grapsei.mou eipe na steilo ek merous tis se oles sas polla filia.

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:exete polla filia apo tin kopelia mas.einai diakopes pernaei teleia alla distixos den mporei na mpei na mas grapsei.mou eipe na steilo ek merous tis se oles sas polla filia.

ΜΠΡΑΒΟ!!! Να και κάτι ευχάριστο σήμερα!

Πες της να συνεχίσει να περνάει καλά και είμαστε εδώ εμείς να τις κρατάμε δροσερό το πόστο της... θα μας τα πει μαζεμένα όταν με το καλό επιστρέψει Very Happy

Την αγάπη μου Κασσιανή και πολλά γλυκά φιλάκια... μισά στην blackrose και τα άλλα μισά σε σένα, για τις ευχάριστες ειδήσεις αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
cassiani έγραψε:exete polla filia apo tin kopelia mas.einai diakopes pernaei teleia alla distixos den mporei na mpei na mas grapsei.mou eipe na steilo ek merous tis se oles sas polla filia.

ΜΠΡΑΒΟ!!! Να και κάτι ευχάριστο σήμερα!

Πες της να συνεχίσει να περνάει καλά και είμαστε εδώ εμείς να τις κρατάμε δροσερό το πόστο της... θα μας τα πει μαζεμένα όταν με το καλό επιστρέψει Very Happy

Την αγάπη μου Κασσιανή και πολλά γλυκά φιλάκια... μισά στην blackrose και τα άλλα μισά σε σένα, για τις ευχάριστες ειδήσεις αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472

Κι εγω θελω ενα εστω φιλακιιιιιι..

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
NeNaKi_Gr έγραψε:
cassiani έγραψε:exete polla filia apo tin kopelia mas.einai diakopes pernaei teleia alla distixos den mporei na mpei na mas grapsei.mou eipe na steilo ek merous tis se oles sas polla filia.

ΜΠΡΑΒΟ!!! Να και κάτι ευχάριστο σήμερα!

Πες της να συνεχίσει να περνάει καλά και είμαστε εδώ εμείς να τις κρατάμε δροσερό το πόστο της... θα μας τα πει μαζεμένα όταν με το καλό επιστρέψει Very Happy

Την αγάπη μου Κασσιανή και πολλά γλυκά φιλάκια... μισά στην blackrose και τα άλλα μισά σε σένα, για τις ευχάριστες ειδήσεις αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472

Κι εγω θελω ενα εστω φιλακιιιιιι..

Ζούλεψες Ζούλεψες ??? χαχαχαχαχα

Εσύ πάρε το καλύτερο, έτσι γιατί έχεις τρελιάρικο μωρό και μ' αρέσεις Razz (μα δεν παίζετε όμως)


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Την αγάπη μου Κασσιανή και πολλά γλυκά φιλάκια... μισά στην blackrose και τα άλλα μισά σε σένα, για τις ευχάριστες ειδήσεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[/size][/quote]

Κι εγω θελω ενα εστω φιλακιιιιιι..[/quote]
na afiseis ta filakia mou isixa esi ziliara ade.akos ekei. Twisted Evil [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:
Την αγάπη μου Κασσιανή και πολλά γλυκά φιλάκια... μισά στην blackrose και τα άλλα μισά σε σένα, για τις ευχάριστες ειδήσεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[/size]

Κι εγω θελω ενα εστω φιλακιιιιιι..[/quote]
na afiseis ta filakia mou isixa esi ziliara ade.akos ekei. Twisted Evil



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/quote]




Καλέεεεε!!!!Μην τσακώνεστε κι εσείς χαχαχα!!!!!!!!Κασσιανή και από μένα να δώσεις πολλά φιλάκια στο κοριτσάκι μας και να περάσει τέλεια!!!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nενακι μου ναι,ο μικρος ειναι ηθοποιαρα τελειως...Χαχαχαχα..

Κασσιανη μου αη καντ...Σελω κι εγω λιγκα φιλακια..

Εμενα στελνει ο μικρος μου φιλαρες στην κοριτσαρα μας,της κανει και λιγο καμακι..Χαμος νομιζω!! αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 215994

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:exete polla filia apo tin kopelia mas.einai diakopes pernaei teleia alla distixos den mporei na mpei na mas grapsei.mou eipe na steilo ek merous tis se oles sas polla filia.

μπραβο που το κοριτσι κανει διακοπες!να χαλαρωσει και να περασει super!!!!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επιτελους μπηκα!!! κοριτσακια μου γλυκα πολλα πολλα φιλακια ,ειμαι κυπρο και περναω καλα! ναι περναω καλα....εχω πολυ μεγαλη οικογενεια εδω και ολοι ειναι μια αγκαλια. αλλα εσεις....ειστε τοπ!....ο καιρος εδω βεβαια δεν ειναι και στα καλυτερα του θα ελεγα ,εχουμε κατι μπορες...αλλα ολα κυλανε ομορφα...ηρθα πιο κοντα και με τον αντρα μου..... Embarassed ....ολα δουλευουν ρολοι!! ειχα και περιοδο ,και τελειωσα πριν 4 μερες....αρα και ο οργανισμος μου εχει παρει το σωστο δρομο....

το μπεμπακι μου το σκεφτομαι καθε μερα....και καθε μερα που ξυπναω ευχομαι να εχω και παλι την δυναμη να αντεξω...και αντεχω.το αγγελουδι μου το λατρευω οσο τιποτα αλλο...και το ξερει...αλλα συνεχιζω και προχοραω με τον αντρα μου!

κασσιανη μου ,κοριτσαρα να σαι καλα!!! δεν ξερω ποτε θα καταφερω να ξαναμπω...αλλα σας ευχαριστω ολες!!!και σας λατρευω! φιλακια στην καθε μια να μην παραπονιεστε!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kouklara kalos tin!!!xairomai pou eisai kala.gia psakse ekei giro einai kai o adras mou.irthe simera gia douleia.etsi eipe toulaxiston xaxaxa.gia kane mia peripolia.einai enas psilos glikos adroulis pou mou leipei idi.xaxaxa.na eisai pada kala!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
cassiani έγραψε:kouklara kalos tin!!!xairomai pou eisai kala.gia psakse ekei giro einai kai o adras mou.irthe simera gia douleia.etsi eipe toulaxiston xaxaxa.gia kane mia peripolia.einai enas psilos glikos adroulis pou mou leipei idi.xaxaxa.na eisai pada kala!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

που ειναι ο αντρουλης σου???? εγω ειμαι στο χωριο μου βρισκεται κοντα στην λευκωσια! δεν ερχοσουν κι εσυ βρε !!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
avrio tha girisei kai oli tin mera tha einai sti douleia opote ti na ertho na kano moni mou,.an erxotan gia pio polles meres tha erxomaoun na se vro.pote girnate?

elenamg1978

elenamg1978
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsi mou!!!!!
elpizw na eisai kala.....sou euxome na perasete kala sths diakopes sas!!!!!
Sou stelnw ena filh kai mia megalh aggkalia!!!!me thn elpida to oneiro sou ginei pragmatikothta!!!!!!
filiaaaaaa αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 16 417472

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:επιτελους μπηκα!!! κοριτσακια μου γλυκα πολλα πολλα φιλακια ,ειμαι κυπρο και περναω καλα! ναι περναω καλα....εχω πολυ μεγαλη οικογενεια εδω και ολοι ειναι μια αγκαλια. αλλα εσεις....ειστε τοπ!....ο καιρος εδω βεβαια δεν ειναι και στα καλυτερα του θα ελεγα ,εχουμε κατι μπορες...αλλα ολα κυλανε ομορφα...ηρθα πιο κοντα και με τον αντρα μου..... Embarassed ....ολα δουλευουν ρολοι!! ειχα και περιοδο ,και τελειωσα πριν 4 μερες....αρα και ο οργανισμος μου εχει παρει το σωστο δρομο....

το μπεμπακι μου το σκεφτομαι καθε μερα....και καθε μερα που ξυπναω ευχομαι να εχω και παλι την δυναμη να αντεξω...και αντεχω.το αγγελουδι μου το λατρευω οσο τιποτα αλλο...και το ξερει...αλλα συνεχιζω και προχοραω με τον αντρα μου!

κασσιανη μου ,κοριτσαρα να σαι καλα!!! δεν ξερω ποτε θα καταφερω να ξαναμπω...αλλα σας ευχαριστω ολες!!!και σας λατρευω! φιλακια στην καθε μια να μην παραπονιεστε!!

Blackrose μου ... περασαμε όλη την εγκυμοσύνη μαζί...Ημασταν μαζί στις Μανούλες Μαιου.... Οταν συνεβη αυτό έκλαψα τόσο όσο δεν εχω ξανακλάψει. Το σκεφτομουν συνεχεια. Σκεφτομουν εσενα πως μπορει να εισαι... πως θα καταφερεις να το αντιμετωπίσεις... τι θα μπορουσε να σου πει κανεις για να σου απαλυνει τον πόνο... δεν πίστευα οτι υπήρχουν λόγια παρηγοριας. Κι ομως χαιρομαι πάρα πολυ που τελικά όλες μας μαζι τελικά σε βοηθήσαμε και σήμερα εισαι καλύτερα και σκέφτεσαι το αυριο. Χωρις βεβαια να ξεχνας το χτες, αλλά τουλαχιστον δεν εχεις μείνει κολλημένη εκει. Μπραβο κοριτσάκι μου!!! Το μπεμπάκι σου ξέρει τοι το αγαπησες πολύ και οτι θα συνεχισεις να το αγαπάς για πάντα!!! Απλά σε λίγο καιρο πρώτα ο Θεός σου ευχομαι να μοιρασεις την αγάπη σου και με το αδερφάκι του!!! Να εισαι πάντα καλά κοπέλα μου!!! Σ εχω στην καρδιά μου

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπημενη μου μωρο μανα


θα ερθει η μερα που θα ανοιξεις τα ματια σου κ αντι για δακρυα λυπη κ αυτο το βαρος θα εχεις την χαρα στην καρδια σου,τοτε θα ειναι που θα κρατας στα χερια σου το μωρακι σου.και εκει καπου διπλα σου θα ειναι κ ο μικρουλης ραφαηλ να χαμογελαει κ να προσεχει το αδερφακι του.
με πολυ πολυ αγαπη μια μωρο αγορο μανα

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="stefy"]
blackrose έγραψε:επιτελους μπηκα!!! κοριτσακια μου γλυκα πολλα πολλα φιλακια ,ειμαι κυπρο και περναω καλα! ναι περναω καλα....εχω πολυ μεγαλη οικογενεια εδω και ολοι ειναι μια αγκαλια. αλλα εσεις....ειστε τοπ!....ο καιρος εδω βεβαια δεν ειναι και στα καλυτερα του θα ελεγα ,εχουμε κατι μπορες...αλλα ολα κυλανε ομορφα...ηρθα πιο κοντα και με τον αντρα μου..... Embarassed ....ολα δουλευουν ρολοι!! ειχα και περιοδο ,και τελειωσα πριν 4 μερες....αρα και ο οργανισμος μου εχει παρει το σωστο δρομο....

το μπεμπακι μου το σκεφτομαι καθε μερα....και καθε μερα που ξυπναω ευχομαι να εχω και παλι την δυναμη να αντεξω...και αντεχω.το αγγελουδι μου το λατρευω οσο τιποτα αλλο...και το ξερει...αλλα συνεχιζω και προχοραω με τον αντρα μου!

κασσιανη μου ,κοριτσαρα να σαι καλα!!! δεν ξερω ποτε θα καταφερω να ξαναμπω...αλλα σας ευχαριστω ολες!!!και σας λατρευω! φιλακια στην καθε μια να μην παραπονιεστε!!

Blackrose μου ... περασαμε όλη την εγκυμοσύνη μαζί...Ημασταν μαζί στις Μανούλες Μαιου.... Οταν συνεβη αυτό έκλαψα τόσο όσο δεν εχω ξανακλάψει. Το σκεφτομουν συνεχεια. Σκεφτομουν εσενα πως μπορει να εισαι... πως θα καταφερεις να το αντιμετωπίσεις... τι θα μπορουσε να σου πει κανεις για να σου απαλυνει τον πόνο... δεν πίστευα οτι υπήρχουν λόγια παρηγοριας. Κι ομως χαιρομαι πάρα πολυ που τελικά όλες μας μαζι τελικά σε βοηθήσαμε και σήμερα εισαι καλύτερα και σκέφτεσαι το αυριο. Χωρις βεβαια να ξεχνας το χτες, αλλά τουλαχιστον δεν εχεις μείνει κολλημένη εκει. Μπραβο κοριτσάκι μου!!! Το μπεμπάκι σου ξέρει τοι το αγαπησες πολύ και οτι θα συνεχισεις να το αγαπάς για πάντα!!! Απλά σε λίγο καιρο πρώτα ο Θεός σου ευχομαι να μοιρασεις την αγάπη σου και με το αδερφάκι του!!! Να εισαι πάντα καλά κοπέλα μου!!! Σ εχω στην καρδιά μου [/quoteKoritsaki me kalipse i prolalisasa Stefy.Oti akribos ennoiose i Stefy ta idia kai go mias kai stis manoules maiou imouna kai go mazi sas.Euxomai mesa apo tin kardia mou,ola na pane kala apo do kai pera kai otan einai o kairos tou na mas peis ta euxarista kai na kratiseis sta xeria sou to adelfaki apo to aggelaki sou.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ωραια νεα!χαιρομαι που περνας καλα!το καλυτερο ειναι οτι ηρθες κοντα με τον αντρουλη σου και ολα λειτουργουν κανονικα και παλι!περνα εσυ καλα και εμεις θα περιμενουμε νεα σου!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!τι κανετε πως ειστε ,ειστε καλα? ελπιζω να εισαστε ολες καλα και να χαιρεστε τα ομορφα μωρακια σας...!!

εγω συνεχιζω τις διακοπες..σε μια εβδομαδα επιστρεφω και ξεκιναω μετακομιση....εχουμε πολυ δουλεια να κανουμε...και μετα παλι μεσα αυγουστου φευγουμε για κυκλαδες...τι να κανουμε ...πρεπει να ασχοληθουμε με πραγματα,καθως και τροπους φυγης...
ο αντρας μου στην σκεψη οτι θα γυρισουμε ψυχο-πλακωνεται....δεν θελει να δει κανεναν..αλλα ετσι θα γινει....κι εγω λιγο αλλα δεν γινεται γιαπαντα διακοπες...αν ειχαμε μηχανη που εκοβε ευρω καλα θα ηταν.....ε?

κατα τα αλλα εδω πολυ ζεστη....αχ ομως οταν βλεπω νινακια 2 και τριων μηνων ρε κοριτσια με πιανει ενας κομπος στο στομαχι...λεω αχ κι εγω θα ειχα.....δεν φευγει απο το μυαλο...οχι δεν γινεται ευκολα..θελει χρονο πολυ και κουραγιο και υπομονη πολυ....και δυναμη...και αισιοδοξια.......ολα τα εχουμε ολα αυτα,αλλα που να παρει ποναει πολυ.......!

και ο πονος αυτος ειναι ασυγκριτος...και ριζωνει μεσα βαθεια...οποιος δεν μπορει να με καταλαβει απλα θεωρει αυτα που λεω αερολογιες η υπερβολες....οτι κολλαω σε αυτα και δεν δεχομαι να προχωρησω.αλλα εγω προχωρησα ηδη..μετα απο 2 μηνες σχεδον ειμαι εδω ακομη και το δηλωνω.ομως αυτο το κενο που δεν μπορει να γεμισει απο αυτο το μωρο που καποτε ειχα και καποτε εχασα,αυτο κενο ποναει...ειναι μια πληγη ανοιχτη και θα κλεισει απλα εξωτερικα...εσωτερικα παντα θα ειναι ανοιχτη...παντα θα ποναει...γιατι παντα θα μου λειπει!!καθε μερα....

αλλα να μην σας μαραζωνω κι εσας....σημασια εχει οτι περασε το 2μηνο σχεδον και οσο περναει ο καιρος,ειναι με το μερος μας...και σιγα σιγα επανερχομαι κι εγω....οποτε και οταν παρουμε και το οκ να βαλουμε πλωρη για ενα τελειομηνο 9μηνο ταξιδι!

σας φιλω ολες,δεν εχω διαβασει ποστακια σας εδω να δω εξελιξεις σας αλλα οταν γυρισω θα το κανω...!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 20]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις