Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
548 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 548 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 20]

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκι! Καλορίζικο το νέο σπιτικό σας! Και καλό καλοκαίρι! Για την περίοδο τί να σου πώ. πιθανότατα θα καιυστερήσει λίγο. Εγώ το παθαίνω καμιά φορά όταν έχω κάνει μπάνια στη θάλασσα. Θα δείξει...

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παλι πονοι περιοδου το απογευμα.αλλα τιποτα.ευχομαι να βρει την σειρα του ο οργανισμος μου να μην εχω κ αλλα...για εγκυμοσυνη απιθανο το κοβω...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου κοπελιτσα καλοριζικο το σπιτακι σας πολυ μου αρεσε ο συνδυασμος γκρι-μωβ εγω το εχω γκρι-φουξια και ειναι πολυ ωραιο!!
τωρα για την περιοδο μπορει να σου αλλαζει ο κυκλος συμβαινει αυτο μια με δυο φορες το χρονο τουλαχιστον σε μενα....

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατερινακι τι κανεις γλυκια μανούλα?αυπνιες η ταισμα?ευχομαι να μην ταραχτηκε πολυ ο κυκλος μου..αχ κατερινα μου διαβαζω τα νεα σας στις μανουλες μαιου και σας ζηλευω!!πραγματικα!και με την πιο γλυκια εννοια..!να ειναι παντα υγιεστατα τα μωρακια σας!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:κατερινακι τι κανεις γλυκια μανούλα?αυπνιες η ταισμα?ευχομαι να μην ταραχτηκε πολυ ο κυκλος μου..αχ κατερινα μου διαβαζω τα νεα σας στις μανουλες μαιου και σας ζηλευω!!πραγματικα!και με την πιο γλυκια εννοια..!να ειναι παντα υγιεστατα τα μωρακια σας!

ολοι κοιμουνται εγω δεν μπορω Rolling Eyes
κατα τα αλλα ειμαι καλα .. η ομαδουλα μας σε αγαπαει πολυ να το ξερεις εισαι κι εσυ μελος της αυτο δεν αλλαζει...
επισης ξερουμε πως μας αγαπας κι εσυ και περιμενουμε πως και πως να μας πεις ξανα ομορφα νεα αν θες το πιστευεις η οχι μπορει να μη γραφω συχνα αλλα μου στοιχισε πολυ η ιστορια σου σε σκεφτομαι παρα πολυ βγαζεις τετοια θετικη ενεργεια που παρακαλαω το θεουλη να εισαι παντα καλα!
αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 18 417472

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpoumpou mou girisa apo ta meri sou.ti kaneis?pigate sto spitaki sas e?bravo kouklara kaloriziko kai na to gemisete me gelia agapi kai polla paidakia.filouthkia!!!!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερα πηγα στο μπεμπη,φτανοντας προς το μερος του ειδα διαφορα. . .ειχανε ριξει απο πανω του ενα μπουκετο πλαστικα λουλουδια εντελως χαλια και καλυβαν ολο το ταφο του μωρου και τα παιχνιδακια του.τα πηρα να τα βαλω στην ακρη..κατι λειπει λεω.και ελειπε ενα γραμμα που ειχα βαλει σε μια γωνια για το μπεμπη.παιρνω τους δικους μου.κανεις δν πηρε.αρα? Αν εκανε η πεθερα μου κατι τετοιο την εβαψε τελος!!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:σημερα πηγα στο μπεμπη,φτανοντας προς το μερος του ειδα διαφορα. . .ειχανε ριξει απο πανω του ενα μπουκετο πλαστικα λουλουδια εντελως χαλια και καλυβαν ολο το ταφο του μωρου και τα παιχνιδακια του.τα πηρα να τα βαλω στην ακρη..κατι λειπει λεω.και ελειπε ενα γραμμα που ειχα βαλει σε μια γωνια για το μπεμπη.παιρνω τους δικους μου.κανεις δν πηρε.αρα? Αν εκανε η πεθερα μου κατι τετοιο την εβαψε τελος!!!!

Τι; Να πήρε το γράμμα και να έριξε τα πλαστικά λουλούδια;

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι,αρχικα υπεθεσα μηπως εβαλε χερι και ειχε περιδργια για το γραμμα.αλλα ευτυχως κανενας δν το εκανε αυτο!δυστυχως ομως καποιος το εκανε και δν ξερω ποιος,πηρε το γραμμα. . . .και εριξε πλαστικα λουλουδια πανω. . . Πολυ στεναχωρηθηκα.ποιος ο λογος να το κανει?αλλα τι να πεις υπαρχουν ανθρωποι περιεργοι..τελοσπαντων.ελπιζω τα λογια καρδιας που εγραψα με το μπαμπακα του να ηχουν στην ψυχη του.και αυτος που το πηρε ας του δωσει ο θεος την φωτιση να γινει καλοκαρδος και πιο ευγενης.γιατι αυτη η πραξη μονο ευγενικη δεν ηταν. . . .

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kouklsa mou min stenaxoriesai to paidaki sas ta exei akousei afta ta logia kai ta akouei kathimerina mesa apo tis kardies sas.opoios kai na to ekane einai aksios ton prakseon tou.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλειώ μου,μπορεί τα λουλούδια να τα έβαλε κάποιος που επισκέφτηκε το μέρος και το γράμμα να το πήρε διαφορετικός άνθρωπος.Ναι,αυτός που το πήρε έκανε όντως ανοητη κίνηση...αλλά σημασία έχουν τα γράμματα της καρδιάς σου...μην στεναχωριέσαι αυτά δεν πρόκειται να τα πάρει κανένας..

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:ναι,αρχικα υπεθεσα μηπως εβαλε χερι και ειχε περιδργια για το γραμμα.αλλα ευτυχως κανενας δν το εκανε αυτο!δυστυχως ομως καποιος το εκανε και δν ξερω ποιος,πηρε το γραμμα. . . .και εριξε πλαστικα λουλουδια πανω. . . Πολυ στεναχωρηθηκα.ποιος ο λογος να το κανει?αλλα τι να πεις υπαρχουν ανθρωποι περιεργοι..τελοσπαντων.ελπιζω τα λογια καρδιας που εγραψα με το μπαμπακα του να ηχουν στην ψυχη του.και αυτος που το πηρε ας του δωσει ο θεος την φωτιση να γινει καλοκαρδος και πιο ευγενης.γιατι αυτη η πραξη μονο ευγενικη δεν ηταν. . . .

Δεν ήταν η πεθερά σου δηλαδή; Το να κλέβεις τάφο είναι βεβήλωση... Τι να πω...

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:ναι,αρχικα Δεν ήταν η πεθερά σου δηλαδή; Το να κλέβεις τάφο είναι βεβήλωση... Τι να πω...



οχι δεν ηταν!δεν μαθαμε ποιος πηγε και αφησε ουτε τα λουλουδια ουτε για το γραμμα.....

κοριτσια δεν με παιρνει ο υπνος....αυτες οι νυχτες ειναι ατιμες.....γυριζει το μυαλο....μου λειπει ρε γαμωτο,μου λειπει πολυ το μωρακι μου το γλυκο,το αστερακι μου....πολυ.


σας φιλω ολες..μπαινω ολο απο το κινητο και δεν μπορω να διαβασω και πολλα..κριμα....με την μετακομιση δεν εχω συνδεση..καληνυχτα κοριτσακια μου γλυκα!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μήπως τα πλαστικά λουλούδια "συμβολίζουν" κάτι στο μυαλό κάποιου και γιαυτό τα άφησε?
Μήπως επειδή δεν "πεθαίνουν"?

Όσο για το γράμμα, μήπως το πήρε ο αέρας?

Στο λέω μπας και σου φτιάξω λίγο τη διάθεση...

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:
MariaM έγραψε:ναι,αρχικα Δεν ήταν η πεθερά σου δηλαδή; Το να κλέβεις τάφο είναι βεβήλωση... Τι να πω...



οχι δεν ηταν!δεν μαθαμε ποιος πηγε και αφησε ουτε τα λουλουδια ουτε για το γραμμα.....

κοριτσια δεν με παιρνει ο υπνος....αυτες οι νυχτες ειναι ατιμες.....γυριζει το μυαλο....μου λειπει ρε γαμωτο,μου λειπει πολυ το μωρακι μου το γλυκο,το αστερακι μου....πολυ.


σας φιλω ολες..μπαινω ολο απο το κινητο και δεν μπορω να διαβασω και πολλα..κριμα....με την μετακομιση δεν εχω συνδεση..καληνυχτα κοριτσακια μου γλυκα!

εγω τοσα που εχω ακουσει για την πεθερα σου τπτ δε με παρεξενευει....

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κουραγιο καλο μου κοριτσι,και στους δυο σας!να αναπαυτει η αθωα του ψυχουλα.θα εισαι παντα η μανουλα του,και ενιωσε την απεραντη αγαπη σου.να προσεχετε ο ενας τον αλλον.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:επεστρεψα λοιπον. . .μετα απο 15 μερες ξεκουρασης...βρισκομαι πειραια,σε μια θεια για το σ/κ με τον αντρουλη μου.,σημερα επισκεφτηκαμε την μονη της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου.πηρα τα δωρα της,λαδακι ,αγιασμα,μηλο,προσκυνησα και η μοναχη μου εδωσε κ την ζωνη που βοηθαει την εγκυο κ το μωρο.ειναι διαβασμενη..
Ειμαστε καλυτερα ναι.αλλα η πεθερα μου ειναι πολυ απογοητευμενη κ δν λεει να προχωρησει.κανει λες κ εχασα το μωρο της.οχι το μωρο ΜΟΥ!!Με πνιγει..με κουρασε..κανει πως ποναει περισσοτερο απο μενα.με εσκασε.αφου μ ειχε πει ωσ τα χριστουγεννα να μεινω εγκυος.αμαν πια.κ οσο σκεφτομαι το παραμιλητο αυτο πνιγομαι.θελω να παω μπροστα οχι πισω.το ιδιο κ ο αντρας μου.και αυτο που κανει με εξοργιζει.θα παρει τα καλυτερα κ πιο ακριβα πραγματα για το επομενο μωρο λεει αλλα να τα εχει αυτην.και να το μεγαλωνει..με εσκασε.
Η ψυχολογια μου αν εξαιρεσω αυτο ειναι καλη οπως κ του συντροφου μου.και ειμαστε πολυ δεμενοι και δυνατοι.οταν γυρισω θα παω κ στο μικρο μου αγγελο λιγο να του αφησω ενα λουλουδι..
Θα τα λεμε απο δω κ περα..οσο μπορω γιατι ξεκιναμε μετακομιση απο βδομαδα!

Kοριτσάκι μου άστην δεν πειράζει να λέει, σαφώς και είναι εξοργιστική αυτή η στάση της....ισως και να μην στο λέει απο κακό να μείνεις μέχρι τα Χριστούγεννα αφού και εμείς πως και πώς περιμένουμε να ακούσουμε ευχαριστα, δωστης ένα ελαφρυντικό και είμαι σίγουρη πως οταν με το καλό κάνεις μωράκι θα το αγαπάει και θα το φροντίζει και ναι αστην να πάρει τα καλύτερα δεν θα πα΄θει τίποτα να ξοδευτεί.....βέβαια αν γίνει ανυπόφορη και συνεχώς μιλάει για αυτό ναι να την ξαποστείλεις...ισως και αν της μιλούσατε όμορφα αλλά ταυτόχρονα και με λίγο αυστηρό τόνο θα το σταματούσε!!!!!!

443αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 18 Empty ... Τετ Ιουλ 13, 2011 2:17 am

aggeloudi_mou

aggeloudi_mou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koukla mou lupamai toso polu...diavasa ayta pou egrafes ki eklaiga....exases to paidaki s?an nai pragmatika den tha s po den peirazei...alla tha s pw pws uparxoun polles eykairies gia na kaneis alla paidakia...skepsou pos ayto to nini s tr einai ena aggeloudi stn ourano kai se exei gnwrisei hdh....!!!!

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="blackrose"]
kopela mou ti na sou pw exei ragish h psixh mou me auto pou diavasa.kouragio kouragio k o theoss einai megalos,tha sas voithish.sugnomh den mpwro na grapso allo me exoun parei ta klamata k den mpwro oute na sigentrotho Crying or Very sad Crying or Very sad .sorry k kouragiooooooo.polla filia psixh mou upomoni k stous duo sas

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μην δινεις σημασια,κοριτσι μου.εχετε ο ενας τον αλλο.εχετε την αγαπη σας και θα δεις πως συντομα θα κανεις αδερφακι η αδερφουλα στον ραφαηλ.θα ειστε η ωραιοτερη οικογενεια,και θα σας χαιρεται απο κει ψηλα.μονο να φροντιζετε ο ενας τον αλλον.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακι μου αισθάνομαι τύψεις απέναντι σου... Ήμουν η πρώτη που διαβασα τα ασχημα νέα για το μπεμπάκι σου πριν ακομη ανοιξεις αυτό το θέμα. Οταν μας το ανακοίνωσες στο θέμα μανούλες Μαίου 2011. Κόντευαν και μένα οι μέρες μου τότε... Οταν διαβασα για το χαμό του παιδιού σου σοκαρίστηκα παρα πολύ. Εκλαιγα με αναφιλητα. Εκλαιγα τόσο πολύ που πίστεψα οτι θα κάνω κακό στο δικό μου μωρό. Οταν το εμαθα ζήτησα από το γιατρό να πηγαινω καθε μέρα για υπέρηχο και να πάμε με πρόκληση 2 εβδομαδες νωρίτερα. Μίλησα στον αντρα μου για σενα ... κι εκλαιγα για το αγγελούσι σου ... και παραλληλα φοβομουν οτι θα συμβει και σε μενα... Από τοτε και με προτροπή κι από τον αντρα μου προσπαθούσα να απόφυγω να διαβασω αυτα που έγραφες αν και τόσο το ήθελα. Βεβαια πολλες φορες ανοιγα το θέμα, διαβαζα λίγο.. με επιαναν τα κλαματα και το εκλεινα βιαστηκά. Δεν το άντεχα....δεν μπορουσα να διαβασω άλλο.. Εδω και 2 1/2 μήνες σε έχω στην καρδιά μου. Πολλες φορες σε σκέφτομαι τα βραδια εσενα και το νινακι σου και κλαιω για την αδικία. Τωρα πια κοιτάω και τη μπεμπα μου και σκεφτομαι πως θα ενιωθα αν μου συνεβαινε το ιδιο και ποναω πολύ μονο στην σκέψη. Αχ κοριτσακι μου τι πέρασες... Λυπαμαι που ήμουν τοσο λιγόψυχη και αντι να σου συμπαρασταθω περισσοτερο πίστεψα οτι θα κάνω κακο στο μωρο και απομακρύνθηκα. Σήμερα διαβασα ξάνα από την αρχή όλο το θέμα . Όλα όσα εγραψες, όλα όσα εγραψαν οι κοπέλες.. Εκλαψα και πάλι κι ακόμη κλαιω γραφοντας σου αυτα.... Ωστοσο είμαι σίγουρη οτι όλα θα πηγαινουν όλο και καλύετρα για σένα από εδω και πέρα. Αυτο που περάσατε σας έδεσε ακόμη πιο πολύ με τον άντρα σου. Οπότε σε λιγο καιρό που θα εχεις στην αγκαλιά σου το αδερφάκι του μικρού Ραφαήλ θα είστε μια πολύ αγαπημένη και δεμένη οικογένεια. Και θα ζήσετε για πάντα ευτυχισμένοι. Συγχωρεσε με για τη λιγοψυχία μου... Να εισαι πάντα καλά. Όταν με το καλό είναι να γεννήσεις το 2ο μωράκι σου στο λέω από τώρα θα έρθω μαιευτήριο κι ας μην σ εχω γνωρισει από κοντα μεχρι τότε. Αν και δεν εχουμε γνωριστει από κοντα νιώθω οτι σε ξέρω ... οτι εισαι δικός μου άνθρωπος. Θα μου κανεις και μια χαρη κοριτσακι μου? Σε παρακαλώ...? Αφου κανετε μια νεα αρχη στη ζωή σας με τον άντρα σου κανε και κατι ακόμα... Αλλαξε το όνομα σου από blackrose.. βρες κατι πιο χαρμόσυνο... Οπως χαρμόσυνα να ειναι τα νέα που θα μας πεις μετά από λίγο καιρο και ανυπομονούμε όλες μας να ακούσουμε..

Σου ευχομαι μόνο χαρές από δω και πέρα!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μελινα 19
τζενη
αγγελουδι μου-

κοριτσακια μου γλυκα σας ευχαριστω απο βαθη καρδιας για τα γλυκα σας και συμπονετικα σας λογια!εχετε καρδια,εχετε αισθηση και ειναι χαρισμα στις μερες μας αυτο. . . .σας ευχαριστω πολυ που με ωθειτε στην αισιοδοξια!

Stefy μου,

δεν θα ξαναζητησεις συγχωρεση απο εμενα.ποτε!μην σκεφτεσαι ετσι κοπελα μου.δεν ειμαι ανθρωπος τετοιος εγω.δεν θα σε κρινω ουτε εσενα ουτε κανεναν επειδη δεν μπηκες στο θεμα που ανοιξα.δεν θα ξαναπεις τετοια βλακεια.εγω ανοιξα το ποστ αυτο , σαν να ανοιξα την καρδια μου.και ο καθενας οταν το νιωσει, διαβαζει αυτα που λεω.και οσα γραφω δεν τα γραφω για να ψυχοπλακωσω και να επηρεασω κανεναν,καμια εγκυουλα καμια μανουλα,καμια γυναικα που προσπαθει να κανει μωρακι! Εσυ επραξες καλα!απειχες με το δικαιωμα σου και δεν χρειαζεται να απολογεισαι για τιποτα απολυτως!!
Εγω προχωραω στην ζωη μου ,καλως η κακως ,ειμαι ρεαλιστρια και σκληρη μπορω να πω.να σου πω κατι.εκανα την καρδια μου. . .βραχο!! Και συνεχιζω μπροστα και αυτο θελω ολες να δουνε.ολεσ οσες μπηκαν και ειδαν με το καιρο την πληγη που ανοιξε η μοιρα σε εμενα,οτι οταν θες να ζησεις ,προχωρας! Ολα τα ασχημα ερχονται πανω μας για να μας κανουν δυνατους..θελω να δινω αισιοδοξια οχι απελπισια,οχι αγχος,οχι λυπη.το αγγελουδι μου δε σβηνει ποτε απο μεσα μου,το νιωθω ακομη μεσα μου.τα παντα ειναι ζωντανα. . . Αλλα βαθια μεσα στο κουτι της καρδιας μου..και εκει θα ζει παντοτε!
Δεν θα νιωσεις ξανα ετσι στεφυ μου.και να μην κανεις ασχημες σκεψεις.εγω σας ευγνομονω που με στηριξατε,ακομη και απο μια φραση μονο,ενα κομα,μια τελεια που γραψατε εδω.δεν θελω να γινω η αιτια να στεναχωρω οσες περιμενουν μωρακια,ουτε να τις κανω να νιωθουν ανασφαλεια και να φοβουνται..εκφραζομαι.
Ξερεις κατι ,εγω blackrose γεννηθηκα γλυκια μου,ετσι με εκανε η ριμαδα η ζωη.αυτο με χαρακτηριζει απο μικρη. . .περασα πολλα. . .και αυτο το μωρο που εχασα ηταν η δυναμη και η ζωη στην ψυχη μου.ηρθε . .εφυγε αλλα ειναι εδω..και εγω εγιναι ενα αισιοδοξο blackrose..

Και παρολο που δε σας ξερω. . Σας αγαπω ολες!
Στεφυ μου,να κοιτας το μωρο σου και να χαιρεσαι και να μην σκεφτεσαι αν θα το εχανες τι θα εκανες!αλλα να σκεφτεσαι ποσο τυχερη και αξια εισαι που εγινες μανουλα του!

ΛΕΝΑΚΙ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσάκι μου γλυκό διαβάζω καιεγώ το θέμα σου εδώ και αρκετό καιρό αλλά δεν είχα το κουράγιο να σου πω οτιδήποτε.
Παρόλα αυτά να ξέρεις ότι θαυμάζω απεριόριστα την δύναμή σου, είναι πάρα πολύ μεγάλη.
Πριν από 3 ακριβώς χρόνια έχασα ένα μωράκι στην 10η εβδομάδα. Ξέρω δεν συγκρίνετε σε καμία περίπτωση με την δική σου περίπτωση αλλά τότε ένιωθα τόσο άσχημα που πίστευα ότι δεν θα έχω ποτέ δικό μου μωράκι. Όλες οι κοπέλες τότε με στήριξαν πάρα πολύ και μου έλεγαν κάτι που εγώ δεν πίστευα. Ότι το αγγελάκι μου εκεί ψηλά μας προσέχει και ότι θα στείλει το αδερφάκι του εδώ σύντομα. Έτσι και έγινε μου έστειλε σε ένα χρόνο την αδερφούλα του που την λατρεύω και τώρα είναι σχεδόν 2 χρονών. Κάποια στιγμή θα έρθει το αδερφάκι του και δεν θα το πιστεύεις, θα το έχει στείλει το αγγελάκι σου.
Σε σκέφτομαι και ας μην σε ξέρω.....

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 18 417472

Σ έχω εδώ αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 18 669659

Τίποτα άλλο...

Περιμένω να μάθω νέα σου σε λιγο καιρό... Και είπαμε...!! Θα είμαι εκει .... Οταν φέρεις στον κόσμο το 2ο μωράκι σου.



αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 18 417472

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 18 417472

Σ έχω εδώ αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 18 669659

Τίποτα άλλο...

Περιμένω να μάθω νέα σου σε λιγο καιρό... Και είπαμε...!! Θα είμαι εκει .... Οταν φέρεις στον κόσμο το 2ο μωράκι σου.



αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 18 417472


κι εγω με πολυ χαρα θα εχω την αγκαλια μου ανοιχτη να εισαι σιγουρη..!οταν με το καλο ξαναγινω μαμα..να χαιρεσαι το μπουμπουκι σου το οποιο ειναι για φαγωμα.!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 20]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις