Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
471 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 471 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 20]

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπράβο κοριτσάρα μου!!!Να συνεχίσετε έτσι με θετικές σκέψεις κ όνειρα πολλά για το μέλλον!!! αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472 αγγελε μου εφυγες χωρις να με γνωρισεις.. - Σελίδα 17 417472

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλώς ήρθες!!!!!!!! Πολύ χαίρομαι που κάνετε διακοπές, να περνάτε τέλεια και εννοείται ότι δεν κολλάς στο παρελθόν με το να σκέφτεσαι το μωράκι σου, πάντα θα υπάρχει στην καρδιά σας το μωράκι σας.

http://www.worldjamboree.gr

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:εφυγες μωρακι μου,εφυγες μακρυα μου,σε ειχα 9 μηνες στην κοιλιτσα μου,να με κλωτσας..να αισθανομαι καθε σου κινηση,να σου βαζω τραγουδακια τα βραδυα να ακους,να σε χαιδευει ο μπαμπας σου κ να σου μιλαει...μα 2 μερες πριν σου μιλουσε,μπεμπη κλωτσα τη μαμα ελεγε,κι εσυ τιποτα.ηδη πεταξες ψυχουλα μου.διχως προειδοποιηση,καποιο σημαδι,τιποτα... Ενα απεραντο γιατι.αυτο εμεινε τωρα.

Ολα σε περιμεναν,τα ρουχαλακια σου,τα μπιμπερο σου,η κουνια σου,το καροτσακι σου..ολα .
Ολα και ολοι. Μα εσυ εφυγες.
Ενα ονειρο ητανε.κ εχεις χαθει...λιγο πριν σε γεννησω.ησουν ενα ανεκπληρωτο ονειρο.που το εζησα μεσα απο την ψυχουλα μου.

Αχ ψυχη μου αχ ποναω ..ποναω να σε σκεφτομαι στην γειτονια των αγγελων κ ας ξερω πως εισαι καλα! Κοντα μου δν εισαι! Ηθελα να σε κοιταζω στα ματια απο χαρα!να σου φιλησω τα χερακια σου,την κοιλιτσα σου..να σε σφιξω στην αγκαλια μου....ποιος σε εδεσε ματακια μου με τον ομφαλιο λωρο τοσο πολυ?ποιος ψυχουλα μου?να μη σε αφησει να αντεξεις λιγες μερες?

Γιατι? Γιατι θεε μου σε εμενα?τι σου εκανα?γιατι μου το στερησες τωρα?στο τελος? Σκεψεις κανω αναπαντητες κ εγω κ ο μπαμπας σου..αχ ψυχουλα μου δν σε ειδα καν...δν με αφησαν...σε ειδε ο παππουλης σου κ μου ειπε ποσο ομορφος ησουν ξανθος,σγουρα μαλλακια,σαν να κοιμοσουν ψυχη μου...το σημαδι στο ποδι σου εδειχνε ποσο πολυ σε ηθελε ο θεουλης...

Ζεις μεσα μου ακομα..πρεπει να ειμαι δυνατη μπεμπουλη μου,εχω κ το μπαμπα σου να στηριξω.εσυ εφυγες μα δν θα ηθελες να καταρρευσω κ αλλο το ξερω..θα προσπαθησω καμαρι μου.θα σε αγαπαω μεχρι να ξεψυχησω...ζησαμε 9 υπεροχους μηνες μαζι...σε φροντισα οσο μπορουσα ψυχουλα μου...αχ μπεμπουλη τι μας εκανες..

Ευχαριστω ολα τα κοριτσια απο την ομαδα μανουλες μαιου 2011 για την συμπαρασταση.να γεννησετε οσες περιμενετε τα αγγελουδακια σας με υγεια κ να χαιρεστε οσες τα εχετε!!!

Το κειμενο το αφιερωνω στο ραφαηλ το γιο μου,τον εχασα προχθες ανημερα αγ.ραφαηλ.επαψε να χτυπα η καρδουλα του.ο ομφαλιος λωρος η αιτια...

Ο θεος να μας δωσει δυναμη δν εμεινε κατι αλλο να πω..ο θεος μονο ξερει μπεμπουλη κι εσυ..σ αγαπαω ψυχη της ψυχης μου..

ανατρίχιασα...κουράγιο κοπέλα μου τι άλλο να πω τα λόγια είναι περητά..δυναμη μόνο αυτο

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:κοριτσακια μου....καλησπερα.

σαραντιζω σημερα..προχθες ηρθε και ο παππας και μου εδωσε ευχη...
εχθες πηγα και στον γιατρο μου.
ολα καλα.επανηλθε το "συστημα".και συζητησα και με τον γιατρο...ειδα πως σε αυτον θελω να ξαναπαω...και θα ξαναπαω...για ακομη μια φορα μου ειπε πως αυτο που εζησα γινεται τοσο μα τοσο σπανια στα χρονικα...και πως δεν υπαρχει περιπτωση να το ξαναζησω...μου ειπε να αφησω τα ασχημα στο χθες,να προχωρησω στο σημερα και το αυριο,χωρις αγχος και εφοσον ειμαι απολυτα υγειης θα ερθει κι αλλο μωρακι...με διαβεβαιωσε πως θα ειναι κοντα μου και στο ψυχολογικο κομματι..ακομη και αν θελω και υπερηχο καθε εβδομαδα εσυ θα με δεχεσαι και βλακεια να ειναι? του λεω....και μου ειπε βρε μην ανησυχεις και τον υπερηχο σπιτι σου δινω ,χαριτολογοντας...απλα με επιβεβαιωνε πως ηταν ενα ατυχες πολυ ατυχες γεγονος το οποιο δεν προκειται να το ξαναζησω ποτε μου...κοριτσια δεν δεχτηκε χρηματα...ειχα πληρωσει την κλινικη κτλ,και ειχα αφησει το γιατρο για οταν σαραντησω ,αλλα δεν δεχτηκε ουτε 1 ευρω.<<-για χαρα παιρνω,αλλα για λυπη δεν θελω δραχμη>> ειπε.
οσο και να επεμενε ο αντρας μου δεν δεχοταν και ετσι μας εκανε μια προταση
<<-....αν θελετε εχω εναν συναδελφο,ο οποιος ειναι ασχημα οικονομικα,βρισκεται στο εξωτερικο με πολυ σοβαρο προβλημα υγειας,εχει οικογενεια και πρεπει να εγχειριστει....αν θελετε μπορειτε να δωσετε ενα ποσο οτι εσεις θελετε για αυτο τον σκοπο...εγω δεν τα εχω αναγκη και δεν θελω να μου δωσετε..αλλα αν θελετε μπορειτε να βοηθησετε για αυτο το σκοπο..>>
κι ετσι νιωσαμε και το καναμε ,βαλαμε ενα ποσο 300 ευρω στον ανθρωπο που ειχε αναγκη..τα λεφτα τα μαζευαν στην κλινικη,πηγαμε στην προισταμενη και τα αφησαμε...τον γιατρο τον εχω ακουστα...κριμα..μακαρι να γινει καλα!...ενιωσα περηφανη κοριτσια και εγω και ο αντρας μου..

πηγα και στο μπεμπη....του αφησα μια μηχανη,ενα αρκουδακι του παοκ, και ενα γραμμα που του γραψαμε με το μπαμπα του.....εκλαψα...αγγιξα το χωμα ...ανρρωτηθηκα....αναστεναξα..και σηκωθηκα στα ποδια μου και εφυγα αγκαλιασμενη με τον αντρα μου....μεσα μου φωναξα :μπεμπουλη μου σ αγαπω!!!>>αλλα εφυγα γαληνια....ποσα αγγελουδια ειχε,να σπαραζει η καρδια σου...ποσες μανουλες σαν κι εμενα δυστηχως....

αλλα ευτυχως φευγει ενα μωρο και ερχεται ενα αλλο...χθες εμαθα οτι η γυναικα 1ου μου ξαδερφου,που προσπαθουσανε καπου 10 χρονια για παιδι ,εμεινε εγκυος!!!!!οταν το εμαθα αντριχιασα.......κοριτσια απο τοτε που γεννησα εβλεπα ονειρα με την ξαδερφη μου οτι μαθαινα πως ειναι εγκυος...και τα ελεγα και στην θεια μου(πεθερα της),και στην μαμα μου! προχθες μαλιστα πριν το μαθω ειδα παλι οτι μαθαινα ταχα μου πως η κοπελα ηταν τριων μηνων εγκυος..!! και εχθες οταν το ελεγα στην μαμα μου..με κοιταξε εκπληκτη και μου ειπε...τα ονειρα σου βγηκαν...ειναι εγκυος!!!! 3 εβδομαδων...απιστευτο κοριτσια!!την βλεπω στον υπνο μου απο τοτε που γεννησα και εχουνε περασει πανω απο 3 εβδομαδες που ειδα οτι ηταν εγκυος...και ακομη και προχτες πριν το μαθω...ηταν προφητικα!χαρηκα τοσο μα τοσο πολυ...και ευχομαι να πανε ολα μα ολα καλα στην ξαδερφη μου...ειναι 35 χρονων και προσπαθει τοσο καιρο..της αξιζει..!

καμια φορα τα ονειρα βγαινουν αληθινα...και εγω δεν ξαναεζησα κατι αναλογο...να βλεπω ονειρο και να γινεται πραγματικοτητα..πολυ χαρηκα μπραβο και να πανε ολα μα ολα καλα...να την προσεχει το μπεμπακι μου!

εύχομαι όλα να πάνε καλά στην ξαδέρφη σου και σύντομα και εσυ να κρατήσεις ένα μωρώ στην αγκαλιά σου...

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειδα τη φωτογραφια και κολλησα..στην αρχη δεν καταλαβαινα τι εβλεπα,οταν ομως το παρατηρησα..ανατριχιασα..ναι,το ειδα,πεντακαθαρα..
ευχομαι να αισθανεσαι λιγο καλυτερα..παντα θα σε πονα και θα σε πληγωνει αλλα ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου,συντομα να σκεφτεσαι το μικρουλη Ραφαηλ χωρις να ματωνει η καρδουλα σου..

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γλυκια μου χαιρομαι πολυ που τα βλεπεις ετσι τα πραγματα και που ξεφυγατε λιγακι...πολυ συντομα θα εχουμε ευχαριστα νεα και θα εισαι εσυ πρωταγωνιστρια, θα το δεις...φιλακια πολλα πολλα!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επεστρεψα λοιπον. . .μετα απο 15 μερες ξεκουρασης...βρισκομαι πειραια,σε μια θεια για το σ/κ με τον αντρουλη μου.,σημερα επισκεφτηκαμε την μονη της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου.πηρα τα δωρα της,λαδακι ,αγιασμα,μηλο,προσκυνησα και η μοναχη μου εδωσε κ την ζωνη που βοηθαει την εγκυο κ το μωρο.ειναι διαβασμενη..
Ειμαστε καλυτερα ναι.αλλα η πεθερα μου ειναι πολυ απογοητευμενη κ δν λεει να προχωρησει.κανει λες κ εχασα το μωρο της.οχι το μωρο ΜΟΥ!!Με πνιγει..με κουρασε..κανει πως ποναει περισσοτερο απο μενα.με εσκασε.αφου μ ειχε πει ωσ τα χριστουγεννα να μεινω εγκυος.αμαν πια.κ οσο σκεφτομαι το παραμιλητο αυτο πνιγομαι.θελω να παω μπροστα οχι πισω.το ιδιο κ ο αντρας μου.και αυτο που κανει με εξοργιζει.θα παρει τα καλυτερα κ πιο ακριβα πραγματα για το επομενο μωρο λεει αλλα να τα εχει αυτην.και να το μεγαλωνει..με εσκασε.
Η ψυχολογια μου αν εξαιρεσω αυτο ειναι καλη οπως κ του συντροφου μου.και ειμαστε πολυ δεμενοι και δυνατοι.οταν γυρισω θα παω κ στο μικρο μου αγγελο λιγο να του αφησω ενα λουλουδι..
Θα τα λεμε απο δω κ περα..οσο μπορω γιατι ξεκιναμε μετακομιση απο βδομαδα!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επεστρεψα λοιπον. . .μετα απο 15 μερες ξεκουρασης...βρισκομαι πειραια,σε μια θεια για το σ/κ με τον αντρουλη μου.,σημερα επισκεφτηκαμε την μονη της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου.πηρα τα δωρα της,λαδακι ,αγιασμα,μηλο,προσκυνησα και η μοναχη μου εδωσε κ την ζωνη που βοηθαει την εγκυο κ το μωρο.ειναι διαβασμενη..
Ειμαστε καλυτερα ναι.αλλα η πεθερα μου ειναι πολυ απογοητευμενη κ δν λεει να προχωρησει.κανει λες κ εχασα το μωρο της.οχι το μωρο ΜΟΥ!!Με πνιγει..με κουρασε..κανει πως ποναει περισσοτερο απο μενα.με εσκασε.αφου μ ειχε πει ωσ τα χριστουγεννα να μεινω εγκυος.αμαν πια.κ οσο σκεφτομαι το παραμιλητο αυτο πνιγομαι.θελω να παω μπροστα οχι πισω.το ιδιο κ ο αντρας μου.και αυτο που κανει με εξοργιζει.θα παρει τα καλυτερα κ πιο ακριβα πραγματα για το επομενο μωρο λεει αλλα να τα εχει αυτην.και να το μεγαλωνει..με εσκασε.
Η ψυχολογια μου αν εξαιρεσω αυτο ειναι καλη οπως κ του συντροφου μου.και ειμαστε πολυ δεμενοι και δυνατοι.οταν γυρισω θα παω κ στο μικρο μου αγγελο λιγο να του αφησω ενα λουλουδι..
Θα τα λεμε απο δω κ περα..οσο μπορω γιατι ξεκιναμε μετακομιση απο βδομαδα!

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:επεστρεψα λοιπον. . .μετα απο 15 μερες ξεκουρασης...βρισκομαι πειραια,σε μια θεια για το σ/κ με τον αντρουλη μου.,σημερα επισκεφτηκαμε την μονη της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου.πηρα τα δωρα της,λαδακι ,αγιασμα,μηλο,προσκυνησα και η μοναχη μου εδωσε κ την ζωνη που βοηθαει την εγκυο κ το μωρο.ειναι διαβασμενη..
Ειμαστε καλυτερα ναι.αλλα η πεθερα μου ειναι πολυ απογοητευμενη κ δν λεει να προχωρησει.κανει λες κ εχασα το μωρο της.οχι το μωρο ΜΟΥ!!Με πνιγει..με κουρασε..κανει πως ποναει περισσοτερο απο μενα.με εσκασε.αφου μ ειχε πει ωσ τα χριστουγεννα να μεινω εγκυος.αμαν πια.κ οσο σκεφτομαι το παραμιλητο αυτο πνιγομαι.θελω να παω μπροστα οχι πισω.το ιδιο κ ο αντρας μου.και αυτο που κανει με εξοργιζει.θα παρει τα καλυτερα κ πιο ακριβα πραγματα για το επομενο μωρο λεει αλλα να τα εχει αυτην.και να το μεγαλωνει..με εσκασε.
Η ψυχολογια μου αν εξαιρεσω αυτο ειναι καλη οπως κ του συντροφου μου.και ειμαστε πολυ δεμενοι και δυνατοι.οταν γυρισω θα παω κ στο μικρο μου αγγελο λιγο να του αφησω ενα λουλουδι..
Θα τα λεμε απο δω κ περα..οσο μπορω γιατι ξεκιναμε μετακομιση απο βδομαδα!

κοπέλα μου κοίτα εσένα και των άντρα σου να είστε καλά και την πεθερά γραφτείν εκεί που ξέρεις ευχομαι απο τα βάθει τις καρδιάς μου να πάνε όλα καλά

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλως ηρθες κουκλα μου! Ευχομαι μια ομορφη καινουργια αρχη! Ειμαι σιγουρη οτι ο Θεος ειναι διπλα σου και θα σου χαρισει αυτο που επιθυμεις τη πιο καταλληλη στιγμη! Οσο για τους τριτους? (γιατι τριτους θεωρω ολους εκτος του ζευγαριου) Απ'οτι εχω καταλαβει ειστε πολυ δεμενοι με τον αντρα σου οποτε θα μπορεσετε να τους κρατησετε σε αποσταση ειμαι σιγουρη! Φιλια πολλα και καλη μετακομιση!

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαιρομαι παρα πολυ που η ψυχολογια σου ειναι καλυτερη τωρα.. Καποια εποχη που ημουν παρα πολυ στενοχωρημενη, η μαμα μου, μου ειχε πει μια πολυ σοφη κουβεντα.. οτι τα περισσοτερα πραγματα οταν γεννιουνται, μεγαλωνουν, μονο ενα πραγμα δημιουργειται και με τον καιρο μειωνεται και αυτο ειναι ο πονος. Μην ασχολεισαι με κανεναν περαν του εαυτου σου και του υπεροχου συζυγου σου, οσα σου λενε ΟΛΟΙ να τα γραφεις εκει που δεν πιανει μελανι. Μην αφηνεις κανεναν να σου χαλαει τη διαθεση. Ειναι καλοκαιρι, εχετε ολο τον καιρο μπροστα σας να ερωτευτειτε, να ηρεμησετε, να χαλαρωσετε, να περασετε ομορφα.. !!!! Δεν πρεπει να σε αγχωνει τιποτα, ασχετα με το οτι αυτο που σου λεει η πεθερα σου ειμαι σιγουρη οτι θα βγει..!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Σε σκεφτομαι συχνα παρολο που δε γνωριζομαστε και σου στελνω θετικη ενεργεια κοριτσακι!!!!!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απλα το παρακανε κοριτσια.να φανταστειτε θελει με αυτα που κανει να ασχολουμαστε μαζι της δν ξερω τι να πω.ολο κλαιει.ναι ποναει για τν γιο της μ αυτο που επαθε.αλλα δν βοηθα με το να ειναι σε φαση απογοητευσης και να βαζει ορους.και την τελευταια φορα που ημασταν παρεα μοιρολογουσε το μωρακι μου και ελεγε συνεχεια αχ το μωρο μου,και το μωρο μου,που του στολισα το ταφο το μωρο μου που θα του τα ειχα ολα του μωρου μου!και δν ξερω αλλα συγχιστηκα και της ειπα με υφος: δν ειναι μωρο σου!!! Μωρο μου ηταν! Και απαντησε λεγοντας μου το ξερω οτι σου κακοφαινεται να λεω ετσι.και της ειπα ναι! Με εσκασε..και η θεια του αντρα μου,αδερφη της,ειπε στν αντρα μου να ασχοληθουμε λιγο μαζι της να μην ειναι χαλια..αλλα σορυ αν ειναι να κοιταμε την μαμα του που συνεχεια θελει να ειναι το κεντρο τοτε εμεις τι κανουμε?εμας?ποιος μας νοιαζετε?κανενας περισσοτερο απο μας!οπως κανεις δν μπορει να καταλαβει τι περναμε!κ αν εκεινη θελει ορους ας τους βαλει σε κανενα σκυλακι κατοικιδιο.εγω κουραστηκα και δν αντεχω αλλο.ουτε μ αρεσει να μιλα λες κ ημουν καμια παρενθετη κ εχασα τ μωρο της!αμαν πια!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kouklara mouuuuuuuuuuuu!!!!!!!!irthes?den se pistevo tin deftera petao gia kipro.esi irthes ego fevgo.ti einai afta pou diavazo?theleis na patho isteria kai na ertho ekei na tin deiro?se parakalo eksigise ston adrouli sou pos i katastasi afti se rixnei psixologika kai se paei piso kai na meineis ena diastima makria.den einai dinaton na eisai toso dinati kai na katafernei enas anthropos na se ligizei.einai adiko.to diko sou moro efige alla ena allo moro DIKO SOU tha erthei arga i grigora kai se thelei dinati kai esena kai ton mpampa tou.filakia kalos irthes

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οσο πονο και να εχει,επρεπε να σφηξει τα δοντια και να κανει τον καραγκιοζη για εσας.αυτη επρεπε να σας στηριξει και οχι εσεις να την νταντευετε.οτι εγινε εγινε,κακως αλλα εγινε.τωρα ομως πρεπει να κοιτατε μπροστα ολοι.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως ηρθες κοριτσακι μου ελπιζω εκτος απο την πεθερα να γεμισες τις μπαταριες σου και να περασες καλα με τον αντρουλη σου μην δινεις σημασια σε κανεναν περιμενουμε ομορφα νεα απο σενα απο δω και μπρος! φιλακια! Wink

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:απλα το παρακανε κοριτσια.να φανταστειτε θελει με αυτα που κανει να ασχολουμαστε μαζι της δν ξερω τι να πω.ολο κλαιει.ναι ποναει για τν γιο της μ αυτο που επαθε.αλλα δν βοηθα με το να ειναι σε φαση απογοητευσης και να βαζει ορους.και την τελευταια φορα που ημασταν παρεα μοιρολογουσε το μωρακι μου και ελεγε συνεχεια αχ το μωρο μου,και το μωρο μου,που του στολισα το ταφο το μωρο μου που θα του τα ειχα ολα του μωρου μου!και δν ξερω αλλα συγχιστηκα και της ειπα με υφος: δν ειναι μωρο σου!!! Μωρο μου ηταν! Και απαντησε λεγοντας μου το ξερω οτι σου κακοφαινεται να λεω ετσι.και της ειπα ναι! Με εσκασε..και η θεια του αντρα μου,αδερφη της,ειπε στν αντρα μου να ασχοληθουμε λιγο μαζι της να μην ειναι χαλια..αλλα σορυ αν ειναι να κοιταμε την μαμα του που συνεχεια θελει να ειναι το κεντρο τοτε εμεις τι κανουμε?εμας?ποιος μας νοιαζετε?κανενας περισσοτερο απο μας!οπως κανεις δν μπορει να καταλαβει τι περναμε!κ αν εκεινη θελει ορους ας τους βαλει σε κανενα σκυλακι κατοικιδιο.εγω κουραστηκα και δν αντεχω αλλο.ουτε μ αρεσει να μιλα λες κ ημουν καμια παρενθετη κ εχασα τ μωρο της!αμαν πια!

Δυστυχώς έτσι ήταν η πεθερά σου. Ο εαυτούλης της. Θυμάσαι πόσο δεικτικά σου "απαγόρευσε" να σκέφτεσαι να πας το παιδί σου σε παιδικό σταθμό αντί να το κρατάει εκείνη. Είχες το ίδιο πρόβλημα και δεν νομίζω το τόσο μεγάλο κακό που σας βρήκε να κατάφερε να την αλλάξει. Αυτοί οι άνθρωποι είναι τόσο μικροπρεπείς συνήθως που ακόμα και μετά από ένα τόσο συγκλονιστικό γεγονός δεν μπορούν να δουν πόσο μικροί είμαστε όλοι μπροστά στον Θεό και στο θέλημά Του. Νομίζω ότι σε αντίθεση με την πεθερά σου είσαι πολύ ταπεινός άνθρωπος και σίγουρα πιο έξυπνη. Μην αναλώνεσαι άλλο και ποτέ ξανά στο να ασχολείσαι μαζί της. Και αυτό που είπε η θεία είναι πολύ λάθος. Τώρα ειδικά δεν πρέπει να ασχοληθείτε με την πεθερά σου. Η πεθερά σου θέλει να είναι το επίκεντρο και να τραβάει την προσοχή όλων. Το επίκεντρο όμως εδώ είναι ο μικρός Ραφαήλ. Στην επόμενη εγκυμοσύνη σου, μην της επιτρέψεις να επηρεάσει την ψυχολογία σου. Μην της δίνεις καμία απολύτως σημασία. Δεν αξίζει την σημασία σου γιατί είναι ένας άνθρωπος που δεν μπορεί να σου προσφέρει κάτι στην ζωή σου. Μακρυά λοιπόν κοπέλα μου γιατί το επίπεδο είναι πολύ χαμηλό και θα χαλιέσαι τσάμπα.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπορεις να μου στειλεις για λιγες μερες την πεθερα σου να την σαπισω στο ξυλο?ειχα κατι νευρακια δικα μου με αποτελειωσε και η δικια σου τωρα...ακου πραματα....σιγα μανταμ ηρεμησε....θα μας παθεις και τιποτα και δε θα μας λεει και τα νοστιμα σου η φιλη μας....τι να πω κοπελα μου...παρατα την και ασχολησου με τον αντρουλη σου.την βλαμενη... Twisted Evil
υγ αν μου τη στειλεις θα πληρωσω εγω ταχυδρομικα και εξοδα διαμονης.... Laughing

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalws to mas to koristakima sti kaneis??????pws ta perases?????ksekourastikes???????
tha simfwnisw me oles ti kopeles kai meta apo tin eua na tin steilis kai apo emena na tin paw mia volta mexri to xwrio mou kai tha stin kanw egw simadoura gia ta dixtia,stin mia akri tha einai i dikia mou kai stin alli i dikia sou xi xi xi xi xxi!!!!!!koritsaki mou esu na eisai kala kai o antroulis sou na koitaksete twra tin metakomisei na ftiaksete to spitaki sas kane kai mia kouventa me ton antra sou oti eseis xreiazeste stiriksi twra,ante twra giati sinxistika me ti m.......

mom3


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλη μου γλυκεια μου...ειμαι νεο μελος και κατατυχη επεσα στην ιστορια σου! συγκλονιστικα και αν και δε σε ξερω καθολου πονεσα τοσο πολυ μαζι σου!!! οποια ειναι μανουλα η προκειται να γινει σε καταλαβαινει απολυτα αγαπη μου γλυκεια!...ηταν αδικο ειναι αδικο να συμβαινουν....δυστυχως ομως κανεις μας δε ξερει τις βουλες Του Κυριου.....σου στελνω μια ζεστη αγκαλια αν και δε με ξερεις !!! τι λογια συμπαραστασης να σου δωσω? δεν ξερω ειλικρινα!!!!ειναι μια ηρωιδα αυτο εχω μονο να πω μια ηρωιδα !!!καλα κανετε και μετακομιζετε και εγω αυτο θα εκανα γλυκεια μου!!! συντομα θα ερθει το αδελφακι του και θα το μεγαλωσετε με απεραντη στοργη και αγαπη καλη μου!!! οσο για την πεθερα σου δεν εχω λογια σιγουρα ποναει οχι ομως οσο εσυ οχι οσο η μανουλα η δικια σου που βλεπει την κορουλα της να υποφερει και αυτο που περασε.....τι να πω για αλλη μια φορα απιστευτες και απροβλεπτες πεθερες....εχουν το ακαταλογιστο ετσι δες το....καλη ιδεα παντως το κατοκοιδιο για παρτε της ενα μπας και ηρεμησετε....γλυκεια μου ευχομαι ο πονος συντομα να γινει χαρα και μια αναμνηση .....χαρα με ενα ομορφο ζωηρο μωρακι!!!να γεμισει η αγκαλιτσα σας!!! θα σε εχω στις προσευχες μου!!!

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σου ευχομαι ολοψυχα κοπελα μου ενα ομορφο καινουριο ξεκινημα με τον αντρουλη σου και με το καλο ο Θεος να σας χαρισει ενα αγγελουδι.οσο για την πεθερα γνωμη μου να απομακρυνθεις γιατι απο οτι καταλαβαινω θελει να ναι το επικεντρο γι αυτο χτυπιεται συνεχεια και σας κανει να νιωθετε πιο χαλια που στο φιναλε ολο αυτο στιγματησε εσας και μονο εσας οσο κανεναν αλλο γυρο σας γιατι αφορουσε το δικο σας παιδι την δικη σας οικογενεια.αυτη θελει να δειχνεται για να την βλεπει ο περιγυρος και να λεει αχ δες τι πονο εχει αυτη.ολα καλα να πανε σου ευχομαι και χαιρομαι που πηρατε τα πανω σας με τον αντρα σου.ειστε δυνατη γιατι εχεται ο ενας τον αλλο αυτο ειναι που σας κανει να σται και πιο αισιοδοξοι.παντα ετσι να σται κουκλιτσα μου και καλη υπομονη με την μετακομιση Wink
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θελω να σας δωσω μια αγκαλια ολες σαν ευχαριστω για τα λογια που μου λετε,την συμπαρασταση σας,τις συμβουλες σας!
Μom3 να σαι καλα γλυκια μου,ευτυχως δεν θα μπορεσεις ποτε να με νιωσεις 100% και επισης να χαιρεσαι τα παιδακια σου και να προσευχεσαι γι αυτα....εμας επεσε ¨λαχειο¨ που λενε και μας εριξε στα βαθεια μια και εξω...αλλαν να που προχωραμε και το λεω με περηφανια και χαιρομαι που εχουμε τα κοτσια να το κανουμε με τον αντρα μου.

stardrust ετσι ειναι...η γυναικα θελει να ειναι το επικεντρο ολων...οτι ποναει τοσο πολυ να το δειχνει καθε στιγμη για να ασχολουνται ολοι μ αυτην!!!βαρεθηκα πια.και θα συνεχισω για οσο μπορω να την γραφω,αλλιως θα φτασω στο σημειο να την ξαποστειλω...και δεν θελω να φανω τοσο κακια....


περασαν 2 μηνες....και ολα αλλαζουν στην ζωη μας....με τον αντρα μου ειμαστε πιο καλα απο ποτε...ο μπεμπης μας ενωσε πιο πολυ.!αρχισαμε να πακεταρουμε και ως την παρασκευη θα εχει τελειωσει η μετακομιση....κατα τα αλλα ειμαι εδω οσο μπορω να σας καμαρωνω!!!

mom3


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
απλα σε θαυμαζω!!!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΛΗΣΙΑ-ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΧΝΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ-ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΡΑΦΑΗΛ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΓΕΛΑΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε λίγο καιρό θα σε καμαρώνουμε κι εμείς κοριτσάκι.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα σε ολες! Τι κανετε? Πως περνατε φιλεναδιτσες μου?εγω χτες παρεδωσα το κλειδι του σπιτιου.η μετακομηση τελειωσε..και οι αναμνηραναμνησεις μεσα στο κουτι του μυαλου μας...
Το νεο σπιτι ειναι τελειο.τεραστιο σαλονι και ενιαια κουζινα με παγκο σαν μπαρακι,3 υπνοδωματια,το 1 θα το κανω γυμναστηριο,εχω και αρκετα οργανα,οποτε θα ξεκινησω δουλεια με το σωμα μου,μολις γυρισω με το καλο τν αυγουστο απτη θαλασσα..και ασχολουμαι με το τι χρωματα θα βαλω στο σαλονι ..πηρα ταπετσαριες και σκεφτομαι να βαλω συνδυασμο απο γκρι και ενα ζωηρο μωβ..θα ναι τελειο.
Οπως βλεπετε το μυαλο ασχολειται με πολλα...και καλα κανει...θα παρω και τωρα που ληγει η αδεια τοκετου ,στο καπακι την αδεια καλοκαιριου.ειναι 1 μηνας.αρα δουλεια απο αυγουστο στα μεσα..
Θα θελα να μου πειτε κατι.οταν με τ καλο ειχα σαραντησει ειχα και ρολοι περιοδο νταν.! Τωρα εχω 2 μερες καθυστερηση.ενταξει συμβαινει..επαφη ειχαμε με προφυλακτικο οσες φορες καναμε.απλα αυτο που μου κινησε την περιεργεια,ειναι πριν 4 με 5 μερες ειχα πονους χαμηλα για 2 μερες και ελεγα θα μ ερθει..αλλα τιποτα.εκει κολλησα ρε κοριτσια.απτην αλλη με προφυλακτικο ειναι απιθανο να συνεβει κατι.και το αλλο,2 μηνες κ κατι εχω που γεννησα ισως ο οργανισμος ρυθμιζεται ακομα.απλα. . .ποτε δν ξερεις.
Οπως κ να χει,αγχος δν εχω..ο θεος ξερει..η καρδια κ η ψυχη ακομα γιατρευονται...το μωρακι μου το λατρευω κ μου λειπει αφανταστα,και συνεχιζω να ζω αισιοδοξα..και οσο μπορω ομορφα.για το καλο μου κ του αντρουλη μου..σας φιλω γλυκα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 20]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις