Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
567 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 567 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 34]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μεις τατιανουλα προσπαθησαμε 2 φορες και την τριτη ηρθε! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 215994
βεβαια θελαμε πιο νωρις αλλα δεν με αφηνε το βαρος μου, ετσι περυσι εκανα ενα χειρουργειο κατα της παχυσαρκειας εχασα πολυ βαρος, ημουν υγιεστατη και ηρθε η ωρα!
ειμαστε μαζι σχεδον 12 χρονια και 3 παντρεμενοι, τρελλος ερωτας και ολοκληρωθηκε με το νινι... η απολητη ευτηχια!


υγ: εγω παντος αυτα τα ''καταλαθος'' τα βρισκω τρελλες μουφες!
αμα δε θες μωρο παρε προφυλαξεις! δεν ζουμε στην εποχη των σπηλαιων ελεος!
δηλαδη εμεις που καναμε τοσα χρονια γιατι δεν εμεινα ποτε και τωρα που δεν ''προσεχαμε εσκεμενα εμεινα αμεσως!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δικιο εχεις στιγμιαιο λαθος...χα χα...
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 679259

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite ποσα κιλα εχασες ???

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:hellooooo κοριτσιααα!
αποτι βλεπω ολες λιγο πολυ καλα ειμαστε..
Τατιανουλα μου θα σου πω αυτο που μου ειπε ο γιατρος μου, μηηηην διαβαααααααζεις ιατρικαααα ζητηηηηματα στο ιντερνεεεετ.
εγω ειμαι νοσοφοβικη πολλα χρονια και με το που αγορασα υπολογιστη η ζημια εγινε χειροτερη, εχω χαλασει χιλιαδες ευρω σε εξετασεις και γιατρους χωρις να εχω τιποτα, ουτε καν ιστορικο.
εχω διαβασει τοση ανατομια τοση παθολογια νευροχειρουργικη οδοντιατρικη που χειρουργω με κλειστα ματια. ειναι αρρωστεια τελος!
ακου τον γιατρο σου και ΜΟΝΟ και κανε οτι σου λεει με προσοχη! οχι μονο εσυ αλλα ολες μας!

εγω σημερα ψιλοσηκωθηκα ρε κοριτσια εχει γινει η μεση μου τοσες μερες στο κρεββατι σαν ζελες!
φιλακια σε ολες!
ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ TATTOOED ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΕΜΦΡΑΓΜΑ!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 534787
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΩΝΕΣΑΙ!!!
ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:tattooed_snowhite ποσα κιλα εχασες ???


62 κιλα σε 12 μηνες αν δεν ηταν και η εγκυμοσυνη θα συνεχιζα να χανω.

αν και αυτη τη βδομαδα εχασα 2 .. αλλα μετα θα τα παρω οποτε δεν το υπολογιζω χεχεχε

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mora έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:hellooooo κοριτσιααα!
αποτι βλεπω ολες λιγο πολυ καλα ειμαστε..
Τατιανουλα μου θα σου πω αυτο που μου ειπε ο γιατρος μου, μηηηην διαβαααααααζεις ιατρικαααα ζητηηηηματα στο ιντερνεεεετ.
εγω ειμαι νοσοφοβικη πολλα χρονια και με το που αγορασα υπολογιστη η ζημια εγινε χειροτερη, εχω χαλασει χιλιαδες ευρω σε εξετασεις και γιατρους χωρις να εχω τιποτα, ουτε καν ιστορικο.
εχω διαβασει τοση ανατομια τοση παθολογια νευροχειρουργικη οδοντιατρικη που χειρουργω με κλειστα ματια. ειναι αρρωστεια τελος!
ακου τον γιατρο σου και ΜΟΝΟ και κανε οτι σου λεει με προσοχη! οχι μονο εσυ αλλα ολες μας!


ασε μορα μου το ξερω! ειναι σκετος πανικος η υπερβολικη πληροφορια για το οτιδηποτε!
σε ποια εβδομαδα ειδες αιμα?
εμενα μου ειπε ισως οπως διογκονετε η μητρα μας τωρα εσπασε καποιο αγγειο και το αγγειο συνηθως βγαζει αρκετο αιματακι γιαυτο , εζησα τον πανικο τον ιδιο. αλλα ουτος η αλλως συνεχιζω την ξαπλα καλου κακου και δεν κανω τιποτα απολυτως , ευτηχως εχω βοηθεια απο μαμα γιαγια αντρα, βασιλισσα λεμε χαχαχα I love you

εγω σημερα ψιλοσηκωθηκα ρε κοριτσια εχει γινει η μεση μου τοσες μερες στο κρεββατι σαν ζελες!
φιλακια σε ολες!
ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ TATTOOED ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΕΜΦΡΑΓΜΑ!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 534787
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΩΝΕΣΑΙ!!!
ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα στις όμορφες τσουπωτές κοιλίτσες!!!!Διάβασα τα σημερινά σας νέα και γενικά όλα πάνε καλά!Τατιανή μην πολυκοιτάς στο ίντερνετ, ήταν το πρώτο πράγμα που μου είπε η γιατρός μου!!Μου ειπε συγκεκριμένα "ό,τι χρειάζεται να ξέρεις θα στο λέω εγώ!"και όντως, από τότε έχω κόψει να κοιτάζω τα ιατρικά θέματα και ασχολούμαι μόνο με διακόσμηση δωματίων, ρουχαλάκια, αξεσουάρ, ψυχολογικά θέματα παιδιων και φυσικά το φόρουμ μας!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 654316 Για την ερυθρά εντάξει, μην πανικοβάλεσσαι, δεν είναι και τόσο ευκολο να κολλήσεις ιλαρα΄, μόνο από παιδί που πάσχει ή είναι σε ανάρρωση.Νομίζω πως τα παιδάκια του περιβάλλοντός σου ξέρεις αν είναι άρρωστα ή όχι, ώστε να προσέξεις...
Σχετικά με το πότε/πώς έμεινα έγκυος...Λοιπόν, εμείς είμαστε μαζί από τα 15 μας(δηλ.15 χρόνια μαζί), ζούμε μαζί τα τελευταία τρία χρόνια, παντρευτήκαμε με πολιτικό φέτος το Φλεβάρη και τέλη Ιανουαρίου...συνέλαβα!!!Το ανακάλυψα αργα, αφου δεν είχα σταθερό κύκλο.Πήγαμε ταξίδι του μέλλιτος, στην Ιταλία κάναμε τα όργια όσον αφορα΄κουβάλημα, βόλτες, φαί+κρασάκι, περπάτημα για να δούμε όλα τα αξιοθέατα και τα μουσεία μιας που είμαστε φιλότεχνοι.Γυρνώντας Αθήνα τί χαλιά τινάζαμε, τί φορτώματα στο σούπερ μάρκετ, τί δουλειές με περίμεναν και ήμουν έγκυος χωρίς να το ξέρω.Η σύλληψη έγινε την πρώτη φορά που κάναμε ελεύθερο!!!Και πίστευα ότι θα δυσκολευτώ λόγω χάλια κύκλου (40 ημερών περίπου) και πολυκυστικών.Γι αυτό σας λέω, μην επηρεάζεστε από ό,τι ακούτε!Υπάρχουν πολλοί μύθοι...Τελος πάντων, όλα πάνε καλά ως τώρα, περιμένουμε το φασολάκι μας με χαρά, αγωνία, τρέλλα, άλλοτε με φόβους και άγχος....Αυτή είναι η ιστοριούλα του φασολιού μου ως τώρα!Για όλα τα άλλα,σας ενημερώνω καθημερινά! Very Happy
Κοριτσόπουλα από Αθήνα, αύριο στις 11 θα είμαι κι εγώ Σύνταγμα, στην έξοδο, στους κουλουράδες!!!Πιστεύω να αναγνωριστούμε, έτσι;;;;χιχιχι!φιλιά σε όλες!!! I love you I love you I love you

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλισπέρα μανουλίτσες...

Μαράκι μου κρίμα που δεν θα σε δούμε αύριο αλλά σίγουρα θα υπάρξει και κάποια άλλη στιγμή!!!

Εμείς είμασταν φίλοι για πολλά χρόνια...και τελικά είπα το ναι μετά απο 8 χρόνια που τον είχα τον καημενούλι στο περίμενε(δεν θα χρησιμοποιήσω άλλη φράση)...χοχοχο...και ποτέ μου δεν το μετάνοιωσα.Παντρευτίκαμε με πολιτικό γάμο τον Σεπτέμβριο.Η εγκυμο΄συνη σαφώς και ήταν επιθυμητή εάν και μέχρι την 7η εβδομάδα δεν το πίστευα ότι τα καταφέρμαε και σταθήκαμε τόσο τυχεροί...

Αυτή ήταν η μικρή μας ιστορία....
Κορίτσια μου μια ερώτηση...κάθε πόσο πεινάτε???Εγώ κάθε 1 ώρα...αλλά μιλάμε για πείνα όχι αστεία...τύπου εάν δεν φάω τώρα κάτι θα πάθω...έχω ρημάξει το ψυγείο, τα ντουλάπια...αλλά ευτηχώς μόνο 2 κιλά έχω πάρει προς το παρόν...
Και κάτι άλλο κορίτσια...βλέπετε "περίεργα όνειρα"?...Ε???

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:Καλισπέρα μανουλίτσες...

Μαράκι μου κρίμα που δεν θα σε δούμε αύριο αλλά σίγουρα θα υπάρξει και κάποια άλλη στιγμή!!!

Εμείς είμασταν φίλοι για πολλά χρόνια...και τελικά είπα το ναι μετά απο 8 χρόνια που τον είχα τον καημενούλι στο περίμενε(δεν θα χρησιμοποιήσω άλλη φράση)...χοχοχο...και ποτέ μου δεν το μετάνοιωσα.Παντρευτίκαμε με πολιτικό γάμο τον Σεπτέμβριο.Η εγκυμο΄συνη σαφώς και ήταν επιθυμητή εάν και μέχρι την 7η εβδομάδα δεν το πίστευα ότι τα καταφέρμαε και σταθήκαμε τόσο τυχεροί...

Αυτή ήταν η μικρή μας ιστορία....
Κορίτσια μου μια ερώτηση...κάθε πόσο πεινάτε???Εγώ κάθε 1 ώρα...αλλά μιλάμε για πείνα όχι αστεία...τύπου εάν δεν φάω τώρα κάτι θα πάθω...έχω ρημάξει το ψυγείο, τα ντουλάπια...αλλά ευτηχώς μόνο 2 κιλά έχω πάρει προς το παρόν...
Και κάτι άλλο κορίτσια...βλέπετε "περίεργα
όνειρα"?...Ε???


"aylin"
τα 2 κιλα δεν ειναι τιποτα...εγω τρωο 2 με 3 φορες την ημερα αλλα γευματα κανονικα....με ψωμι με τα ολα μου....οσο για τα ονειρα ειδικα στην αρχη εβλεπα παρα πολλα και πονηρα Embarassed Embarassed ..τωρα παλι καπου καπου βλεπω αλλα δεν με χαλαει χα χα χα.....

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιανούλα...μιλάμε όλοι οι γνωστοί μου είναι πρωταγωνιστές σε "πονηρές ιστορίες" και τέτοια...Σε λίγο θα τους κοιτάω στα μάτια και θα ντρέπομαι...μιλάμε για γνωστούς και για φίλους γιατί εάν πρόκειτο για τον άντρα μου θα το απολάμβανα κι'όλας...χιχιχι....Αχ μπέμπα μου τι μου έχεις κάνει Embarassed Embarassed Embarassed

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:
mora έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:hellooooo κοριτσιααα!
αποτι βλεπω ολες λιγο πολυ καλα ειμαστε..
Τατιανουλα μου θα σου πω αυτο που μου ειπε ο γιατρος μου, μηηηην διαβαααααααζεις ιατρικαααα ζητηηηηματα στο ιντερνεεεετ.
εγω ειμαι νοσοφοβικη πολλα χρονια και με το που αγορασα υπολογιστη η ζημια εγινε χειροτερη, εχω χαλασει χιλιαδες ευρω σε εξετασεις και γιατρους χωρις να εχω τιποτα, ουτε καν ιστορικο.
εχω διαβασει τοση ανατομια τοση παθολογια νευροχειρουργικη οδοντιατρικη που χειρουργω με κλειστα ματια. ειναι αρρωστεια τελος!
ακου τον γιατρο σου και ΜΟΝΟ και κανε οτι σου λεει με προσοχη! οχι μονο εσυ αλλα ολες μας!


ασε μορα μου το ξερω! ειναι σκετος πανικος η υπερβολικη πληροφορια για το οτιδηποτε!
σε ποια εβδομαδα ειδες αιμα?
εμενα μου ειπε ισως οπως διογκονετε η μητρα μας τωρα εσπασε καποιο αγγειο και το αγγειο συνηθως βγαζει αρκετο αιματακι γιαυτο , εζησα τον πανικο τον ιδιο. αλλα ουτος η αλλως συνεχιζω την ξαπλα καλου κακου και δεν κανω τιποτα απολυτως , ευτηχως εχω βοηθεια απο μαμα γιαγια αντρα, βασιλισσα λεμε χαχαχα I love you

εγω σημερα ψιλοσηκωθηκα ρε κοριτσια εχει γινει η μεση μου τοσες μερες στο κρεββατι σαν ζελες!
φιλακια σε ολες!
ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ TATTOOED ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΕΜΦΡΑΓΜΑ!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 534787
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΩΝΕΣΑΙ!!!
ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502

ΣΤΗΝ 5η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΜΟΛΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΕΜΑΘΑ!!! ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ. ΞΑΠΛΑ ΞΑΠΛΑ ΞΑΠΛΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕΣ!!!!!!! ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ 40 ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!! ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΕΒΛΕΠΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 679259
ΧΑΛΑΛΙ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕ

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και''γω με γειτονες κ τετοια, σπανια εβλεπα τον αντρα μου....μια φορα ειδα κ εναν γειτονα τον οποιον ουτε να τον βλεπω δεν θελω affraid affraid κ λεω μα γιατι κ ξυπνησα ιδρωμενη....


στην αρχη της εγκυμοσυνης εβλεπα παρα πολλα καθε μερα ...
τωρα που κ που αλλα βλεπω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502 !!!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:
tatianoula έγραψε:tattooed_snowhite ποσα κιλα εχασες ???


62 κιλα σε 12 μηνες αν δεν ηταν και η εγκυμοσυνη θα συνεχιζα να χανω.

αν και αυτη τη βδομαδα εχασα 2 .. αλλα μετα θα τα παρω οποτε δεν το υπολογιζω χεχεχε



62 κιλα affraid affraid μπραβο σου.....κανεις καποια διατροφη ετσι???δεν ειναι οτι τρως οσο θελεις κ απλα αδυνατιζεις..περα το οτι μυκρινε το στομαχι σου....παντως μπραβο γιατι με τα κιλα θα σου ηταν δυσκολα στην εγκυμοσυνη.....

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕΙΝΑΤΕ ΕΓΚΥΕΣ.ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ.ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ5 ΧΡΟΝΙΑ.ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΩ.ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΑΠΙΑ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ.ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ?Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΟΤΕ...ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ...ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ...ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!!Τι κακό είναι αυτό να ξυπνάω από το χάραμα ακόμη και το ΣΚ????Καταραμένη καθημερινή συνήθεια!!!

Λοιπόν εμείς με τον άνδρα μου γνωριστήκαμε πριν από 7 χρόνια (κάναμε μαζί αγγλικά ) και μετά από 1,5 χρόνο αρραβωνιαστήκαμε (είχε έρθει μία μετάθεση και θέλαμε να μείνουμε μαζί αφού τελείωνα και εγώ με τις σπουδές μου) Και μετά από 2 χρόνια παντρευτήκαμε ( το 2007) και τώρα αποφασίσαμε να κάνουμε μωράκι γιατί πριν δεν είχα δουλειά, μετά βρήκα δουλειά και είπα να κλείσω και ένα χρόνο μη τους πω ότι είμαι έγκυος αμέσως και μετά από 1,5 μήνα τσουπ!Σποράκι!!Smile Η αλήθεια είναι ότι το ήθελα πάρα πολύ αλλά πάντα πίστευα ότι δεν θα ήτανε εύκολο γιατί πλέον πολύς κόσμος λόγω των συνθηκών και του τρεξίματος και του στρες και όλα αυτά περνάνε χρόνια ολόκληρα και δεν μπορεί.. Η μαμά μου πάντα έλεγε όμως ότι οι παλιοί οι γιατροί λέγανε "θα πρέπει να προσπαθείς 2 χρόνια και τότε αν δεν μείνεις έγκυος να αρχίσεις να ψάχνεσαι" αλλά όπως έχουν γίνει τα πράγματα τώρα...

Εγώ ακόμη δεν πεινάω γενικώς , μόνο τις ώρες που πρέπει να φάω κάτι γιατί είναι και λίγο "ρολόι" ο μεταβολισμός μου ακόμη!!

Πάντως τι να σας πω κορίτσια!!Εμένα προχθές που πήγα μου έκανε 1 ώρα υπέρηχο ,το καταφχαριστήθηκα μιλάμε!!!!!!!Γιατί ο μπέμπης είχε κάτσει μπρούμυτα και έκανε ύπτιο και δεν μπορούσε να του μετρήσει τον μηρό του! Και τώρα μου είπε να πάω ξανά περίπου 30/6 και μετά στις 21/7 θα κάνουμε την Β επιπέδου!!!!!Smile

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου!Άλλη μια βρυκόλακας ξύπνησε χαράματα... Wink Twisted Evil Twisted Evil ...

Carrie σου έστειλα πμ το πήρες???

Κορίτσια ξέχασα να σας πω χθες...Με πήρανε τηλ είχα πάει σε μια έκθεση διακόσμησης κατοικίας πριν μήνες περίπου και κληρωθήκαμε και είμαστε 1 απο τα 100 ζευγάρια που κερδίσανε ένα 4ήμερο στην Πάρο με όλα τα έξοδα πληρωμένα....χιχιχι και σήμερα το μεσημεράκι θα πάμε με τον άντρα μου να πάρουμε το δωράκι μας!!!

Φιλάκια πολλά μανουλίτσες...Αλήθεια τι καλό θα μαγειρέψετε σήμερα?Δώστε καμία ωραία ιδέα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 215994

Μανούλα_Δήμητρα

Μανούλα_Δήμητρα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημέρα κορίτσια!!!Απ'οτι βλέπω οι περισσότερες κάνατε τις αυχενικές!
πολύ ωραία!!!
Εμείς με τον αντρα μου γνωριστήκαμε σε ένα γάμο!ηταν ο κουμπάρος! Ερωτας με την πρώτη ματιά που λένε? σε μένα αυτό σηνέβη τουλάχιστον !πάντα είχε κάτι πρόστυχο στο βλέμα του και ακομα και σήμερα είμαι τρελλή για πάρτη του!
Είμαστε 7 χρόνια μαζί και για το πρώτο μας παιδάκι ξεκινήσαμε πριν 3.5 χρόνια !
καναμε 1 χρόνο να μας έρθει το πρώτο, το 2ο μας ήρθε με την πρώτη προσπάθεια!Ακόμα δεν το έχω πιστέψει οτι είμαι έγκυος!

θα σας ελεγα και την ιστορία για το πως ανακάλυψα οτι είμαι έγκυος αλλα θα γράψω πολλά και θα σας κουράσω, ένα θα σας πω μόνο, βρήκα το τεστ στα σκουπίδια μετα απο 3 μέρες θετικό!! το είχα πεταξει απο τα νεύρα μου νωρίς γιατι πίστευα οτι θα άλλαζε αμέσως η γραμμή!
καταλαβαίνετε τι έγινε στο σπίτι μετα!το μόνο που θυμαμαι ηταν οτι έτρεμαν τα χέρια μου και η φωνή μου οταν το είπα στον άντρα μου!ηταν έκπληξη και για τους δύο!

απο πείνα δόξα το θεό...τρώω.....εγω έχω βάλει 5 κιλά.... Rolling Eyes
η

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:Καλημέρα κορίτσια μου!Άλλη μια βρυκόλακας ξύπνησε χαράματα... Wink Twisted Evil Twisted Evil ...

Carrie σου έστειλα πμ το πήρες???

Κορίτσια ξέχασα να σας πω χθες...Με πήρανε τηλ είχα πάει σε μια έκθεση διακόσμησης κατοικίας πριν μήνες περίπου και κληρωθήκαμε και είμαστε 1 απο τα 100 ζευγάρια που κερδίσανε ένα 4ήμερο στην Πάρο με όλα τα έξοδα πληρωμένα....χιχιχι και σήμερα το μεσημεράκι θα πάμε με τον άντρα μου να πάρουμε το δωράκι μας!!!

Φιλάκια πολλά μανουλίτσες...Αλήθεια τι καλό θα μαγειρέψετε σήμερα?Δώστε καμία ωραία ιδέα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 215994


ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΠΡΟ ΜΕ ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!

Ναι το πήρα το πμ και σου απάντησαSmile

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερουδι μανουλιτσες!

Σημερα αργησα να ξυπνησω...δλδ ξυπνησα 7.20 μην φανταστειτε αλλα εκανα λιγο χουζουρι με αντρουλη μια και δεν χρειαζοταν να φυγει και αυτος αξημερωτος για το γραφειο.Χτες ειχα δυσκολη μερα παλι,με εμετους και ζαλαδες λογω και αλλαγης εβδομαδας...Αισιως στην 14η αλλα οι εμετοι παραμενουν...χτες κουβαλησα και την μαμα μου στο σπιτι γιατι δεν μπορουσα καθολου.

Λοιπον,εγω τον ερωτα της ζωης μου τον γνωρισα πριν 3 χρονια.Ηταν αδερφος ενος συμμαθητη μου αλλα επειδη εχουμε αρκετα χρονια διαφορα (οχτω) δεν ειχαμε συνυπαρξει ποτε ουτε στην ιδια παρεα ουτε στο σχολειο βεβαια.Επρεπε να παντρευτει ο συμμαθητης μου για να τον γνωρισω! Razz Τελοσπαντων ηταν μπαμ και κατω,στην αρχη μεναμε μαζι τα σαββατοκυριακα και μετα απο 1 χρονο αποφασισαμε να μεινουμε μαζι σε αλλο σπιτι απο αυτα που μεναμε.Μετα απο λιγο καιρο αποφασισαμε να παντρευτουμε,πραγμα που εγινε περυσι τον Ιουνιο(σε 15 μερες εχουμε επετειο).Δεν ξεκινησαμε αμεσως για μωρο(εγω μαλιστα επαιρνα αντισυλληπτικα)γιατι ειχαμε αρκετες εκκρεμμοτητες με δουλειες κτλ και ουσιαστικα αρχισαμε να μην προσεχουμε τελη Ιανουαριου που μας περασε.Το γκολ μπηκε τον Μαρτη.Δεν το περιμενα με τπτ λογω ιστορικου ορμονικων διαταραχων αλλα τελικα ειναι ολα μυθος.Σημασια εχει να μην εχεις κανενα αγχος. Laughing Laughing Laughing εγω δεν ειχα γιατι πιστευα θα μου επαιρνε καιρο ουτως ή αλλως.Αμδε!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 328109

οσο για τα "τρελα" ονειρα...χιχιχι,εχουμε και απο αυτα!Οι ορμονες εχουν τρελαθει!ελεγα στον αντρουλη οτι θελω να τον αποπλανησω αλλα εχω τις αναγουλες που με πιανουν και ειμαι χαλια καθε βραδυ!Ο γιατρος μας επιτρεπει "αταξιες" (με προσοχη ομως) απο τον 4ο εως και τον 6ο αλλα...με την εμετουλιαση,τζιφος! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 679259

Κοριτσια που θα πατε για καφεδακι σημερα να περασετε καλα!Καλημερουδια σε ολες!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 417472

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;; ΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΠΙΝΕΤΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 11 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ ΦΟΥΛ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ...(ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ) ΟΣΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ!ΤΟ 1ο ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ...ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΣΕ 5 ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΙΝΑ! ΣΤΟΝ 2ο ΜΟΛΙΣ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ 5 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ.

ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΟΡΙΣΤΕ! ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΤΙΔΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΙΛΚΙΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ 1 ΧΡΟΝΟ.

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kikitso έγραψε:ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΙΜΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΟΡΙΣΤΕ!

αααα,το αγαπημενο μου φαγητο εχεις σημεραααααααα!!!θα μπορουσα να το τρωω καθε μερα!Εφαγα και προχτες και την προηγουμενη κυριακη στην πεθερα μου το ειχε φτιαξει με ταλιατελες και μετα το ειχε βαλει και στο φουρνο με τυρι απο πανω και το ειχε κανει κολαση!Λιγουρευομαι τα παντα αλλα με τις αναγουλες τρωω μια μπουκια μετα δεν μπορω αλλο!Υποθετω οτι αμα περασουν οι αναγουλες,θα βαλω 300 κιλα! Very Happy Very Happy

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κορτσουδια καί''γω ξυπνησα νωρις αλλα πιαστηκα με της δουλειες του σπιτιου...σημερα θα φαμε παστιτσιο το οποιο ειναι ηδη στο φουρνο κ μοσχοβολαει.........
διαβασα τις ιστοριες σας και απ''οτι καταλαβα ειναι αυτο που λενε ''μου ηρθε απο''κει που δεν το περιμενα''..

ωραια και ευχαριστα πραγματα....

εγω ρωτησα αλλα δεν σας εγραψα το πως γνωριστηκα με τον αντρα μου...
εκει που γυρισαμε απο διακοπες με την φιλεναδα μου και ειπαμε να βγουμε για ποτακι ,,αφου απ''την επομενη θα τελειωνε η αδεια μας κ θα βγαιναμε για δουλεια....πηγαμε σ''ενα μαγαζι τσουπ ο κυριος εγω ουτε τον ειδα....δεν κοιτουσα γιατι δεν ψαχνομουνα ''ειχα χωρισει κ προσφατα''...να το σφινακη το ενα να το αλλο και σιγα σιγα πιασαμε την κουβεντα η φιλη μου με τον φιλο του και''γω με τον επειτα συζυγο...
στην αρχη δεν ηθελα ουτε το τηλ μου να του δωσο γιατι οπως σας ειπα ηθελα τον χρονο μου...ε τελικα λεω δεν βαριεσε ας βγουμε κ μια φορα για ποτο κ βλεπουμε.......και αυτο ηταν με τυλιξε με το μπλα μπλα του και οχι μονο χα χα ....τωρα ημαστε 3 χρονια μαζι και για παιδακι ξεκινησαμε σεπτεμβριο της προσπαθειες και πιασαμε φεβρουαριο...


tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμομηλακι διαβασα οτι ο γιατρος σου σας ειπε απο τον 4 εως τον 6?????

εμενα απο την αρχη μου ειπε να προσεχω οσο ηταν πολυ πολυ μικρο εβδομαδων η 1 μηνα,,,και εννωειτε με προσοχη...βεβαια μας ειπε οσο πιο λιγο γινετε στην αρχη ...
αλλα εμενα η ορμονες μου ειχανε τρελαθει γι'''αυτο κ τα ονειρα...
τωρα ομως κανονικα ενταξει μπορει οχι τοσο συχνα οπως πριν χι χι ....

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ????? ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ!!!!!!!! ΓΙΑΜ ΓΙΑΜ!!!!! ΟΤΑΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝΑ ΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ...!!!!! ΜΟΛΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2,5 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ!!! ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 2 875502

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις