Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
590 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 590 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 34]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!!!
Μορα συγχαρητιρια και για σενα που εχασεσ τοσο βαρος μονη σου!
αρα οταν γεννησουμε να σε υπολογιζω ως συνοδηπορο για την συνεχιση απωλεια βαρους μας? χεχεχεχε

Τατιανουλα παρολο που το στομαχι μου χωραει σχεδον μια παιδικη μεριδουλα παραλληλα προσεχω κιολλας.
πχ το πρωι δημητριακα με γαλα μετα ενα φρουτο μετα μεσημεριανο μετα κανα γιαουρτι η κανα μπισκοτο και βραδινο σαν να κανω διαιτα δηλαδη απλα η αλλαγη μεγεθους του στομαχου δεν με αφηνει να πειναω παραπανω για να ξεφυγω σε ποσοτητες .χορταινω πολι γρηγορα και δεν νιωθω πλεον πεινα

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ τον άντρα μου τον γνώρισα στα 16 μου, στο internet cafe που δούλευε στις Σέρρες, ενώ σπούδαζε.Μείναμε μαζί σχεδόν αμέσως, αρραβωνιαστήκαμε μετά απο 7 χρόνια, κάναμε πολιτικό γάμο μόνοι μας την ίδια χρονιά, τον Ιανουάριο ξεκινήσαμε προσπάθειες και τον Μάρτη το πιάσαμε!

Ο γιατρός μου απο την πρώτη φορά που πήγα μου είπε ελεύθερα sex, και όλα αυτά που έκανα στο 80%.

Από όνειρα ΑΛΛΟ τίποτα! Με έχω δει και με τον πιο απίστευτο στο κρεβάτι!!
Αλλά βλέπω και άλλα όνειρα, με συχωρεμένους συγγενείς πολύ συχνά! Αυτό μάλλον γιατί θα τους ήθελα κοντά μου σε αυτή την φάση της ζωής μου.


Καλό μεσημέρι και καλή όρεξη Very Happy Very Happy

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite απ''αυτα που διαβασα ειναι σαν να κανεις διατροφη...εγω το πρωι θα φαω τοστ ενδιαμεσα οτι βρω..το μεσημερι θα σαβουριασω κανονικα κ το απογευμα που θα ξυπνησω παλι θα πειναω θα τσιμπισω λιγο απο''δω λιγο απο''κει και το βραδυ με την τηλεοραση τι δεν θα τσιμπισουμε κατι?????ολα αυτα πριν την εγκυμοσυνη...βεβαια δεν ειχα ποτε θεμα με τα κιλα ισως γι'''αυτο ,,οχι οτι με χαλουσε να χασω 5 '''καταλαβαινεις ποτε δεν θα πει μια γυναικα οχι''...ειναι λιγο και κληρονομικο το παχος πιστευω αν εχεις τασεις φενονται ''περα απο θεμα υγειας''...απλα κ εμεις πρεπει να προσεχουμε λιγακι...


το πηρες ευκολα αποφαση??
δεν φοβηθηκες οσο να''ναι χειρουργειο ειναι και εχουν ακουστει κ δυσαρεστα....

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω φοβομουνα πιο πολυ στα 150 κιλα παρα στην επεμβαση.
στα τοσα κιλα στερησε την ιδια τη ζωη..

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:νομιζω φοβομουνα πιο πολυ στα 150 κιλα παρα στην επεμβαση.
στα τοσα κιλα στερησε την ιδια τη ζωη..


φανταζομαι αλλαξε ολοι η ζωη σου οχι μονο απο θεμα εμφανισης,,η ψυχολογια σου το σημαντικοτερο...γιατι ενταξει δεν ειναι λιγα τα κιλα..εμφανισιακα αλλος ανθρωπος τελειως...
μπραβο σου παντως.. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 654316

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kikitso έγραψε: ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΤΙΔΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΙΛΚΙΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ 1 ΧΡΟΝΟ.

kikitso Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙΛΚΙΣ?ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:χαμομηλακι διαβασα οτι ο γιατρος σου σας ειπε απο τον 4 εως τον 6?????εμενα απο την αρχη μου ειπε να προσεχω οσο ηταν πολυ πολυ μικρο εβδομαδων η 1 μηνα,,,και εννωειτε με προσοχη...βεβαια μας ειπε οσο πιο λιγο γινετε στην αρχη ....

Συγκεκριμενα μου ειπε οτι επιτρεπεται στο 1ο τριμηνο αλλα με προσοχη αλλα μετα το 1ο τριμηνο μεχρι και τον 6 μηνα,κανονικα αλλα χωρις πολλα πολλα "ακροβατικα" και κατα προτιμηση σε "πλαγιες θεσεις"...ο,τι μπορεις να φανταστεις με αυτο.Ο αντρας μου παντως οταν ακουσε εκεινο το "προσεκτικα,παρακαλω" για την αρχη...φοβηθηκε και του κοπηκε η χαρα...το βασικο προβλημα μου ειναι οι αναγουλες που πιστευα οτι με την ευχαριστη αυτη μεθοδο δεν θα υπηρχαν,αλλα οχι απλα υπαρχουν,μιλαμε οτι σου το καταστρεφουν το πραγμα,εμενα τουλαχιστον. Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

tattoed σου βγαζω το καπελο...θελει πολυ θεληση και θαρρος να κανεις κατι τετοιο...Σημασια ομως εχει η υγεια σου και τιποτε αλλο!

ειναι απογευμα στο μεταξυ και οι ρημαδες οι αναγουλες με εχουν θυμηθει...ελπιζω σημερα να μην αποχωριστω τα ωραια ψαρακια που εφαγα το μεσημερι... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 534787

πως πηγε ο καφες κοριτσια?! Razz

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμομηλακι έγραψε:
tatianoula έγραψε:χαμομηλακι διαβασα οτι ο γιατρος σου σας ειπε απο τον 4 εως τον 6?????εμενα απο την αρχη μου ειπε να προσεχω οσο ηταν πολυ πολυ μικρο εβδομαδων η 1 μηνα,,,και εννωειτε με προσοχη...βεβαια μας ειπε οσο πιο λιγο γινετε στην αρχη ....

Συγκεκριμενα μου ειπε οτι επιτρεπεται στο 1ο τριμηνο αλλα με προσοχη αλλα μετα το 1ο τριμηνο μεχρι και τον 6 μηνα,κανονικα αλλα χωρις πολλα πολλα "ακροβατικα" και κατα προτιμηση σε "πλαγιες θεσεις"...ο,τι μπορεις να φανταστεις με αυτο.Ο αντρας μου παντως οταν ακουσε εκεινο το "προσεκτικα,παρακαλω" για την αρχη...φοβηθηκε και του κοπηκε η χαρα...το βασικο προβλημα μου ειναι οι αναγουλες που πιστευα οτι με την ευχαριστη αυτη μεθοδο δεν θα υπηρχαν,αλλα οχι απλα υπαρχουν,μιλαμε οτι σου το καταστρεφουν το πραγμα,εμενα τουλαχιστον. Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

tattoed σου βγαζω το καπελο...θελει πολυ θεληση και θαρρος να κανεις κατι τετοιο...Σημασια ομως εχει η υγεια σου και τιποτε αλλο!

ειναι απογευμα στο μεταξυ και οι ρημαδες οι αναγουλες με εχουν θυμηθει...ελπιζω σημερα να μην αποχωριστω τα ωραια ψαρακια που εφαγα το μεσημερι... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 534787

πως πηγε ο καφες κοριτσια?! Razz




αντε να το ευχαριστηθεις ετσι!!!!
και εμενα ο αντρας μου λιγο στην αρχη ψιλοφοβοταν αλλα και τι να κανουμε δεν ειναι μια βδομαδα κ τελως...9μηνες ειναι αυτη παλευονται???

βρε κοριτσια λογω ορμονων δεν νιωθετε πιο εντονα συναισθηματα οταν κανετε ''ερωτα'' γιατι το sex το ξεχασαμε....χα χα χα...ισως το απαγορευμενο που λενε ισως επειδη δεν κανουμε τωρα πια τοσο συχνα οσο να''ναι προσεχουμε κ ολλας....

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:νομιζω φοβομουνα πιο πολυ στα 150 κιλα παρα στην επεμβαση.
στα τοσα κιλα στερησε την ιδια τη ζωη..


φανταζομαι αλλαξε ολοι η ζωη σου οχι μονο απο θεμα εμφανισης,,η ψυχολογια σου το σημαντικοτερο...γιατι ενταξει δεν ειναι λιγα τα κιλα..εμφανισιακα αλλος ανθρωπος τελειως...
μπραβο σου παντως.. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 654316
ευχαριστω πολυ τατιανουλα μου!!! Πρωτα απολα η ψυχολογια και που επιτελους ημουν πλεον σε θεση να κανω ενα παιδι που τοσο θελαμε! Smile Smile Smile

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σαι καλα χαμομηλακι μου!!! Εννοειτε η υγεια μας πανω απ´ολα!!! Smile

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κοριτσάρες με τις όμορφες κοιλίτσες!!το πρωί διαβολεμένη ζέστη και το μεσημέρι τρελλοβροχή!!!Ας αποφασίσει ο καιρός, να μας πει και εμάς τι΄θέλει!!! Rolling Eyes
Σήμερα πήγαμε για καφεδάκι με τις συν-εγκυούλες Aylin και Carrie και πραγματικά το απόλαυσα πολύ!Είναι περίεργο πως μέσα από ένα φόρουμ, φαινομενικά απρόσωπο και ξένο μπορείς να νιώσεις τόση οικειότητα και αλληλεγγύη! Very Happy Ευνόησε και ο καιρός!Την επόμενη φορά να έρθουν και οι υπόλοιπες Αθηναίες, έτσι;;Να γίνει επιδρομή από στρουμπουλές κοιλίτσες στην Ερμού!!
Δεν σας κρύβω ότι μετά πέρασα μια βολτα από Mothercare και πήρα κάτι γλυκύτατα φορμάκια με το Γουίνι και την παρέα του, που του εχω αδυναμία!!Ισως είναι νωρίς, δεν ξέρω, όμως δεν μπορούσα να κρατηθώ!!!Μου έλεγαν "πάρε με"
από το ράφι!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 893968
Καλό απόγευμα σε όολες σας!Ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα να ξαναδούμε το φασολίνι μας!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 604962

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χιονατούλα ξέχασα στο προηγούμενο μήνυμά μου: σου βγάζω κι εγώ το καπέλο για την αποφασιστικότητά σου και την προσπάθειά σου!Μπράβο!Εγώ για 2-3 περιττά κιλά ανέβαλλα συνεχώς την προσπάθεια, μπράβο!Άρα το μωρό θα έχει ένα πρότυπο αισιοδοξίας και πίστης, να του εμφυσά αυτοπεποίθηση και θέληση! Respect

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ardo μου με έπιασαν τα κλάμματα απο συγκίνηση...Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.Ανταποδίδω...(τώρα ξύπηνησα οπότε θα σου κάνω αναπ. σε λιγάκι)Ωραίες οι φορμούλες σας?Με γειά σας και καλοφόρετες!!!

Το πρωί περάσαμε πολύ όμορφα και ήταν λες και γνώριζα την Carrie και την Αrdo πολύ καιρό!!!Πολύ όμορφα συναισθήματα!!!Και καθώς μιλούσαμε και συζητούσαμε εγώ έβλεπα τα κορίτσια σαν ψητά κοτόπουλα...Εννοείται πως μετά περάσαμε απο κάποια "λιχουδομάγαζα" στα οποία τα Marsmellows και κάτι ωριαότατα Sandwich μου φωνάζανε...."Στέεεεεεεεελλα...έλα να μας φάς"...Ευτυχώς με συγκράτησε η συνοδοιπόρος Ardo και δεν υπέκυψα στον πειρασμό!!!

Χιονάτη μου σε καταλαβαίνω απόοοοοοολυτα...και σε νοιώθω επίσης.Λόγο καθηστηκής ζωής και επαγγέλματος(είμαι πιανίστρια) είχα φτάσει πριν 3 χρόνια 126 κιλά.Με πολύ μεγάλη προσπάθεια, κόπο και πολή μεγάλη εσωτερική δύναμη...ΜΟΝΗ ΜΟΥ...χωρίς βοήθεια διατροφολόγου έχασα 40 ολόκληρα κιλά.Ήταν πραγματικά κατόρθωμα!!!Πόσο μάλλον εσύ που υπέβαλλες τον εαυτό σου σε μια τόσο δύσκολη επέμβαση.Θα χαρώ πολύ εαν κάποτε έρθεις Αθήνα να βρεθούμε και να μιλήσουμε!!!Δεν είναι πως τώρα είμαι "κορμί θανατηφόρο" αλλά μπορώ να κυκλοφορήσω με το κεφάλι ψηλά...εάν και μεταξύ μας ψιλοκομπλεξάκια για την εμφάνησή μας όλες μας έχουμε...κακά τα ψέμματα...

Σας φιλώ πολύ κορίτσια μου...Α εμείς τελικά φάγαμε κρεατόσουπα και αύριο λέω να φτιάξω λεμονάτο.Ήταν να παω στην Αίγηνα αλλά βαριέμαι να πάω μόνο με τις φίλες μου μιας και ο Στεφανούλης μου δουλεύει το απογευματάκι.
Smile Smile Smile

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ βρε μαμά καμηλοπαρδαλίτσα Aylin, είσαι γλύκα! I love you Φυσικά και εσένα σου βγάζουμε το καπέλο για την δύναμη και την αυτοκυριαρχία που είχες να χάσεις τα έξτρα κιλά.Εγώ το ξαναλέω, για 2-3 κιλάκια το ανέβαλλα και δεν μπορούσα να κρατήσω δίαιτα πανω από 2 μέρες (τέρας θέλησης είμαι,χχαχαχα!!!).Καλή ξεκούραση και καλό βραδάκι σε όλες μας!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 35468

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!!!Ο καφές ήτανε τέλειος το πρωί ,ξαλάφρωσα που επιτέλους συζητήσαμε τόοοοοσα θέματα που άμα δεν είσαι στην ίδια κατάσταση πως να σε συμπάσχει ο άλλος??? Aylin έπρεπε να φας το μισό τοστάκι μου!!!Smile Εμείς μετά πήγαμε με τον αγαπημένο μου σπίτι γιατί έπρεπε να πάμε Λιοσίων να παραλάβουμε την μαμά του που ήρθε Αθήνα για 1 βδομάδα. Μαγιώ δεν πήρα τελικά γιατί αυτό που μου άρεσε ήτανε brazilian το βρακάκι του και είπα να μην κυκλοφορήσω έτσι στην παραλία έγκυος γυναίκα Razz

Θα συμφωνήσω με όλες για τα όνειρα!Το άκουγα και δεν το πίστευα και όταν μου έτυχε πάλι δεν το πίστευα!Ο πιο απίστευτος κόσμος έχει παρελάσει!!!

Όσο για την επαφή, τι να σας πω.. Εγώ γενικώς δεν μπορώ να χαλαρώσω ιδιαίτερα γιατί σκέφτομαι το μωρό και μπλοκάρω εντελώς..Και όταν σου λέει και ο γιατρός προσεκτικά..ε όσο να'ναι σε κόβει λίγο από τον "ειρμό".

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ardo έγραψε:Χιονατούλα ξέχασα στο προηγούμενο μήνυμά μου: σου βγάζω κι εγώ το καπέλο για την αποφασιστικότητά σου και την προσπάθειά σου!Μπράβο!Εγώ για 2-3 περιττά κιλά ανέβαλλα συνεχώς την προσπάθεια, μπράβο!Άρα το μωρό θα έχει ένα πρότυπο αισιοδοξίας και πίστης, να του εμφυσά αυτοπεποίθηση και θέληση! Respect

ardo μου σευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια!
νομιζω πως οταν φτασεις στο αμην που λεμε οι αποφασεις περνονται ακαριαια! ή αυτο ή εγω!
οσο για σενα πραγματικα αν δεν εχεις θεμα με τα κιλα σου δεν αξιζει να ασχοληθεις ειδικα τωρα!
ας το απολαυσουμε χεχεχεχ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 654316

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:Ardo μου με έπιασαν τα κλάμματα απο συγκίνηση...Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.Ανταποδίδω...(τώρα ξύπηνησα οπότε θα σου κάνω αναπ. σε λιγάκι)Ωραίες οι φορμούλες σας?Με γειά σας και καλοφόρετες!!!

Το πρωί περάσαμε πολύ όμορφα και ήταν λες και γνώριζα την Carrie και την Αrdo πολύ καιρό!!!Πολύ όμορφα συναισθήματα!!!Και καθώς μιλούσαμε και συζητούσαμε εγώ έβλεπα τα κορίτσια σαν ψητά κοτόπουλα...Εννοείται πως μετά περάσαμε απο κάποια "λιχουδομάγαζα" στα οποία τα Marsmellows και κάτι ωριαότατα Sandwich μου φωνάζανε...."Στέεεεεεεεελλα...έλα να μας φάς"...Ευτυχώς με συγκράτησε η συνοδοιπόρος Ardo και δεν υπέκυψα στον πειρασμό!!!

Χιονάτη μου σε καταλαβαίνω απόοοοοοολυτα...και σε νοιώθω επίσης.Λόγο καθηστηκής ζωής και επαγγέλματος(είμαι πιανίστρια) είχα φτάσει πριν 3 χρόνια 126 κιλά.Με πολύ μεγάλη προσπάθεια, κόπο και πολή μεγάλη εσωτερική δύναμη...ΜΟΝΗ ΜΟΥ...χωρίς βοήθεια διατροφολόγου έχασα 40 ολόκληρα κιλά.Ήταν πραγματικά κατόρθωμα!!!Πόσο μάλλον εσύ που υπέβαλλες τον εαυτό σου σε μια τόσο δύσκολη επέμβαση.Θα χαρώ πολύ εαν κάποτε έρθεις Αθήνα να βρεθούμε και να μιλήσουμε!!!Δεν είναι πως τώρα είμαι "κορμί θανατηφόρο" αλλά μπορώ να κυκλοφορήσω με το κεφάλι ψηλά...εάν και μεταξύ μας ψιλοκομπλεξάκια για την εμφάνησή μας όλες μας έχουμε...κακά τα ψέμματα...

Σας φιλώ πολύ κορίτσια μου...Α εμείς τελικά φάγαμε κρεατόσουπα και αύριο λέω να φτιάξω λεμονάτο.Ήταν να παω στην Αίγηνα αλλά βαριέμαι να πάω μόνο με τις φίλες μου μιας και ο Στεφανούλης μου δουλεύει το απογευματάκι.
Smile Smile Smile


Αυλιν μου σ'ευχαριστω, αλλα και σε σενα πολλα συγχαρητιρια που εχασες τοσο βαρος μονη σου!!! πολλα μπραβο γιατι θελει οντως πολυ δυναμη και υπομονη. αχ βαχ..
στην Αθηνα ερχομαι αρκετες φορες κυριος για συναυλιες και για το γιατρο που με χειρουργησε.
θα το ηθελα πολυ να σας γνωριζα!
ηταν να ερθω to Maio στο tattoo festival στο Φαληρο αλλα ο γιατρος μου ειπε no way!
εσας αληθεια τι σας ειπε για τα ταξιδια το εχετε συζητησει καθολου??

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tattoed Snowhite εμένα μου είπε ότι μπορώ να πάω αρκεί να είναι κάπου που αν συμβεί κάτι θα έχω πρόσβαση σε νοσοκομείο και γιατρό. Αλλά γενικότερα πέρα από ένα ταξίδι που έκανα το Πάσχα Καβάλα και πραγματικά κουράστηκα πάρα πολύ μέχρι να φτάσουμε στην επιστροφή που το κάναμε μονοκοπανιάς (όταν πηγαίναμε μείναμε ένα βράδυ Τρίκαλα) ότι ταξίδια κάνω τώρα θα είναι μέχρι κεντρική Ελλάδα το πολύ!Σκέψου τώρα να έχεις την κοιλίτσα σου και να είσαι καθιστή τόσες ώρες αν πχ πας κάπου με αυτοκίνητο ή να έχεις τις αναγούλες και να μπεις σε πλοίο!Προσωπικά δεν θα την πάλευα Razz Razz Very Happy

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσάκια καλημέρα σας
είχα μέρες να μπω γιατί είχα έρθει Αθήνα γεννησε η κουνιάδα μου . μόλις είδα το μωρό είπα το δικό μου πότε θα ερθει ? και μολις ειδα την κουνιαδα μου να πονάει και όλες τις άλλες μανούλες να είναι ταλαιπωρημένες να περπατανε καπως περιεργα με ανοιχτα τα πόδια εκεί ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 534787 ανχοθηκα scratch scratch
τώρα για τις προσπάθειες που κάναμε παντρευτήκαμε τον Σεπτεμβρη μετα απο 6 χρόνια σχεσης αρχισαμε αμεσως τις προσπάθειες και ενω είχα πολυκυστικες και αστατο κυκλο τα καταφεραμε τον Φεβρουαριο
εγώ δεν εχω ακουσει ακομα το μωρο scratch πρεπει να ανυσηχω ή απλά είμαι τόσο χαζή που δεν το καταλαβενω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 536304 την πεμπτη θα παω στο γιατρο να μου λυσει τις αποριες

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ! ΑΝΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ. ΕΓΩ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ.
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΩ ΘΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ.
ΤΑΤΟΟΕD AYLIN ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ! ΕΤΣΙ ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ!!! ΜΟΝΟ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΕΣ ΘΑ ΒΓΗΤΕ!
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΩ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΓΕΝΝΕΘΛΙΩΝ! ΓΕΜΑΤΗ Η ΜΕΡΑ!! ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΗΣΩ
ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!1

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο μενα!!!
κυριακη σημερα ,,σημερα θα παμε στο χωριο του αντρα μου ,,θα παμε να δουμε την μαμα και την γιαγια του...ευτυχως εχουμε καλες σχεσεις οποτε παμε συχνα..βεβαια καποτε πηγαιναμε καθε κυριακη ε τωρα παμε στις 2 βδομαδες 1 φορα ε λιγο ο δρομος λιγο η βενζινη που πηγε στα υψη εχουμε κ τα διοδια...οποτε περικοπες...
εκανα παραγγελια θα μας μαγειρεψουν μακαρονια με κιμα ...θα φαμε θα πιουμε καφεδακι θα κατσουμε λιγο στην δροσια και επιστροφη στην πολη.....
αυτα απο μενα φιλακια πολλα τα λεμε απογευμα!!!! Razz Razz

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια.tattooed εννοειται οτι οταν γεννησω με το καλο θα την συνεχισω την διατροφη τι τσαμπα θα πανε τα 40 που εχασα???? κοριτσια του πηγατε για καφε χαιρομαι που περασατε ομορφα!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,κοριτσια!Χτες μου ειχε κανει καταληψη ο αντρας μου στο pc και δεν μπορουσα να δω τα νεα σας!Τα ειδα ομως σημερα και χαρηκα που ολα πανε καλα σε ολες!Εγω ειχα τις αναγουλιτσες μου το Σαββατο το απογευμα αλλα χτες κυριακη ηταν σαφως μειωμενες,ισως και λιγοτερες απο καθε αλλη φορα.

Επισης εγινε και το εξης:νομιζω οτι ενιωσα το νινι!

Carrie,σε θυμηθηκα εντονα χτες!εκει που καθομουν ενιωθα κατι περιεργο στην κοιλια μου,σαν τσιμπια!Διαρκουσε μισο λεπτο και μετα τπτ.Μετα απο μερικες ωρες παλι και κυριως οταν ημουν ξαπλα ή καθιστη.Στην αρχη φοβηθηκα και εγω για ουρολοιμωξη αλλα δεν νομιζω οτι παιζει τετοιο πραγμα,ουτε τσουξιμο εχω ουτε τπτ και ο πονος δεν ειναι συνεχης.Δεν μπορω να τον ορισω σαν πονο επισης,ειναι κατι αλλιωτικο.Το ειπα στην μαμα μου και την πεθερα μου αν θυμουνται να ειχαν κατι τετοιο,δεν πολυθυμουνται αλλα δεν μπορουν να φανταστουν και κατι αλλο,εξετασεις εκανα προχτες αν ηταν κατι κακο,ε φανταζομαι θα το ειχαμε δει.Μετα σκεφτηκα εσενα carrie και ισως ειναι το μωρο.Σημερα εχω ουτως ή αλλως ραντεβου με το γιατρο για τον υπερηχο οποτε θα μου λυθει η απορια...Ελπθζω να ειναι αυτο και οχι τπτ αλλο affraid affraid affraid

Παω να φαω πρωινο κοριτσια μου,με περιμενει μια πολυ γεματη μερα σημερα!ΣΑς φιλω στις κοιλιτσσες!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κορτσουδια....
δεν παιζω ετσι το δικο μου το νινι γιατι δεν με κλωτσαει???αααααααααα
θα θυμωσο και θα το κανω ντα ντα..
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 654316 ΤΥΧΕΡΟΥΛΕΣ αλλα απο την αλλη αλλιως ειναι να το νιωθεις εντονα να γυρναει μεσα σου η αυτο που λενε να να τωρα κλωτσαει απο ενα πονακι...
υπομονη τι να κανουμε θα μεγαλωσουνε λιγο κ αλλο τα μωρακια μας κ μετα τι εχουμε να παθουμε....μετα θα λεμε α εμενα με κλωτσησε 2 φορες σημερα α εμενα μια...

χα χα χα χαζομαμαδες φιλακια..... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 3 654316

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι έγραψε:Καλημερα,κοριτσια!Χτες μου ειχε κανει καταληψη ο αντρας μου στο pc και δεν μπορουσα να δω τα νεα σας!Τα ειδα ομως σημερα και χαρηκα που ολα πανε καλα σε ολες!Εγω ειχα τις αναγουλιτσες μου το Σαββατο το απογευμα αλλα χτες κυριακη ηταν σαφως μειωμενες,ισως και λιγοτερες απο καθε αλλη φορα.

Επισης εγινε και το εξης:νομιζω οτι ενιωσα το νινι!

Carrie,σε θυμηθηκα εντονα χτες!εκει που καθομουν ενιωθα κατι περιεργο στην κοιλια μου,σαν τσιμπια!Διαρκουσε μισο λεπτο και μετα τπτ.Μετα απο μερικες ωρες παλι και κυριως οταν ημουν ξαπλα ή καθιστη.Στην αρχη φοβηθηκα και εγω για ουρολοιμωξη αλλα δεν νομιζω οτι παιζει τετοιο πραγμα,ουτε τσουξιμο εχω ουτε τπτ και ο πονος δεν ειναι συνεχης.Δεν μπορω να τον ορισω σαν πονο επισης,ειναι κατι αλλιωτικο.Το ειπα στην μαμα μου και την πεθερα μου αν θυμουνται να ειχαν κατι τετοιο,δεν πολυθυμουνται αλλα δεν μπορουν να φανταστουν και κατι αλλο,εξετασεις εκανα προχτες αν ηταν κατι κακο,ε φανταζομαι θα το ειχαμε δει.Μετα σκεφτηκα εσενα carrie και ισως ειναι το μωρο.Σημερα εχω ουτως ή αλλως ραντεβου με το γιατρο για τον υπερηχο οποτε θα μου λυθει η απορια...Ελπθζω να ειναι αυτο και οχι τπτ αλλο affraid affraid affraid

Παω να φαω πρωινο κοριτσια μου,με περιμενει μια πολυ γεματη μερα σημερα!ΣΑς φιλω στις κοιλιτσσες!

Χαμομηλάκι είναι πολύ πιθανό να είναι το ζουζουνάκι σου!!Αν είναι χαμηλά ο πόνος προφανώς κάτι πατάει με τα μικροσκοπικά ποδαράκια του και γι'αυτό το νιώθεις αυτό!Εγώ τουλάχιστον αυτό σιγουρεύτηκα ότι είναι γιατί το έκανε και στον υπέρηχο. Τις πρώτες 2-3 μέρες το ένιωθα μόνο όταν ημουνα όρθια και περπατούσα αλλά πλέον το νιώθω οποιαδήποτε στιγμή σε οποιαδήποτε στάση!Και το ένστικτό μου μου λέει ότι είναι ο μπεμπάκος μου που θέλει να κάνει αισθητή την παρουσία του νωρίς νωρίς!!!Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις