Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
126 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 126 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Παρ Ιουν 10, 2011 10:05 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΩ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ-ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ- ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ ΟΧΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΗΛΙΑΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.
ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ-ΚΩΣΤΑΣ-12 ΜΗΝΩΝ. ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΔΕΝ ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΕΝΩ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ. ΤΗΣ ΒΑΖΕΙ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΕΝΩ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ, ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙ 'ΑΧ ΚΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΤΟΥ ΛΑΧΑΝΙΚΑ', ΤΗΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ, ΜΗΝ ΚΑΙ ΤΥΧΟΝ ΤΗΣ ΚΡΥΩΣΕΙ, ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ "ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΑΝΤΗΛΙΑΚΗ ΚΡΕΜΑ ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΟΤΑΝ ΠΑΤΕ ΕΞΩ". Ε ΣΕ ΑΥΤΟ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΙΠΑ."ΓΙΩΤΑ-Η ΝΥΦΗ- ΠΟΙΟ ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ?"ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΣΑΝ ΧΑΝΟΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟΥ ΘΕΩΡΗΜΑΤΟΣ.'ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.ΤΟ ΤΑΔΕ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΚΥΡΑ ΜΑΡΙΑ" ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ " ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΓΙΩΤΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΡΤΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΟ". "ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?" Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ, ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ, ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΟΤΥ, ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ, ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ ΤΟΥ?????ΗΜΑΡΤΟΝ....
Α ΞΕΧΑΣΑ ΤΟΥΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.....
ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ?

2ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Παρ Ιουν 10, 2011 10:16 pm

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ΕΧΩ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ-ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ- ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ ΟΧΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΗΛΙΑΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.
ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ-ΚΩΣΤΑΣ-12 ΜΗΝΩΝ. ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΔΕΝ ΤΗΣ ΠΑΕΙ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΕΝΩ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ. ΤΗΣ ΒΑΖΕΙ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΕΝΩ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ, ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙ 'ΑΧ ΚΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΤΟΥ ΛΑΧΑΝΙΚΑ', ΤΗΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ, ΜΗΝ ΚΑΙ ΤΥΧΟΝ ΤΗΣ ΚΡΥΩΣΕΙ, ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ "ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΑΝΤΗΛΙΑΚΗ ΚΡΕΜΑ ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΟΤΑΝ ΠΑΤΕ ΕΞΩ". Ε ΣΕ ΑΥΤΟ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΙΠΑ."ΓΙΩΤΑ-Η ΝΥΦΗ- ΠΟΙΟ ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ?"ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΣΑΝ ΧΑΝΟΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟΥ ΘΕΩΡΗΜΑΤΟΣ.'ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.ΤΟ ΤΑΔΕ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΚΥΡΑ ΜΑΡΙΑ" ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ " ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΓΙΩΤΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΡΤΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΟ". "ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?" Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ, ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ, ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΟΤΥ, ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ, ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ ΤΟΥ?????ΗΜΑΡΤΟΝ....
Α ΞΕΧΑΣΑ ΤΟΥΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.....
ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ?


μαμακα καλημερα. εγω πιστευω οτι φταιει και η πεθερα γιατι της εχει δωσει δικαιωματα και τωρα η κυρια δεν μαζευεται.αλλα και ετσι να ναι η κοπελα ειναι πολυ αναισθητη.

3ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Παρ Ιουν 10, 2011 10:18 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η πεθερά πρέπει να΄ναι χρυσή γυναίκα!!!!!Κρίμα η καυμένη να τα ανέχεται όλα αυτά!!!!Και συνήθως τέτοιες γυναίκες,με τρομέρη υπομονή τα κάνουν όλα για τα εγγονάκια τους.Δυστηχώς κάτι τέτοιες τσαούσες,συγγνώμη κιόλας,βρίσκουν και τα κάνουν.

4ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Παρ Ιουν 10, 2011 10:23 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AN ZOYΣΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ.Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ,ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΑ.ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΝΟΜΙΜΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ.ΤΟ ΤΑΠΕΡΑΚΙ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ,ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΕΙΤΕ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΑΕΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 4 ΠΑΙΔΙΑ.ΕΤΣΙ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ ΟΧΙ ΤΕΣΣΕΡΑ.
Υ.Γ: ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ 1 ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!

5ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Παρ Ιουν 10, 2011 11:39 pm

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΟΥ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΣΚΟΥΠΑ ΝΑ ΤΗΝ ΡΙΞΕΙ ΜΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ?? ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΚΑΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΑΛΛΟ ΧΑΖΟΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΤΗΣ!! Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΦΥΛΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΑΥΤΗ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ !! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

6ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Παρ Ιουν 10, 2011 11:47 pm

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω ξερω πως παθαινεις οτι ανεχεσαι και οτι συγχωρεις...

7ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 12:33 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είδατε λοιπον οτι ειναι στον ανθρωπο? τι πεθερα τι νυφη.. το λεω γιατι διαβαζω πολλες φορες παραπονα για τις πεθερές..
αν ο ανθρωπος είναι 'γαιδούρι'...(με την κακη εννοια, γιατι τα καημενα τα γαιδουρακια δεν μας φταιξανε σε τπτ..) δεν υπάρχει σωτηρία.

την λυπάμαι την γυναικα -θα της βγαλει το λάδι...

8ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 4:47 am

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ετσι οπως το διαβασα ολο,μια εικονα μ ρθε...μπας και η κοπελα εχει μεγαλωσει καπου πριγκιπικα...?με υπηρετικο προσωπικο,ντανταδες και ετσι..?
Γιατι ετσι δεν την λες κακια την λες απλα ''χαζουλα'' οτι δεν ξερει ας πουμε αλον τροπο ν μεγαλωνουν τα παιδια.
-Νυφη:εγω καλε δε σου ειπα να παρουμε νταντα και μου ειπες θα βοηθησει η μανα σου...? LOL Laughing Laughing

9ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 5:27 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΝΑΝΕ ΣΠΙΤΙ ΓΑΜΟ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΝΩ ΑΥΤΗ ΠΗΓΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΕΙ ΟΜΩΣ ΕΒΑΛΕ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΜΑΛΩΣΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ ΚΙΟΛΑΣ Ο ΓΙΟΣ affraid affraid affraid !!Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΣ ΜΕΛΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ!ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΥΤΗΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ!
Α!ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ!Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΣΥΝΕΧΩΣ!!!
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΛΑΡΑ!!

10ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 5:35 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:είδατε λοιπον οτι ειναι στον ανθρωπο? τι πεθερα τι νυφη.. το λεω γιατι διαβαζω πολλες φορες παραπονα για τις πεθερές..
αν ο ανθρωπος είναι 'γαιδούρι'...(με την κακη εννοια, γιατι τα καημενα τα γαιδουρακια δεν μας φταιξανε σε τπτ..) δεν υπάρχει σωτηρία.

την λυπάμαι την γυναικα -θα της βγαλει το λάδι...

Συμφωνω!

natali-maria έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΝΑΝΕ ΣΠΙΤΙ ΓΑΜΟ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΝΩ ΑΥΤΗ ΠΗΓΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΕΙ ΟΜΩΣ ΕΒΑΛΕ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΜΑΛΩΣΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ ΚΙΟΛΑΣ Ο ΓΙΟΣ affraid affraid affraid !!Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΣ ΜΕΛΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ!ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΥΤΗΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ!
Α!ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ!Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΣΥΝΕΧΩΣ!!!
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΛΑΡΑ!!

Ε, όχι! Έδειρε την μάνα του; Καλά αυτός είναι απαράδεκτος! Εδώ δεν φταίει η νύφη αλλά ο ίδιος. Ότι και να έχει κάνει η μάνα χέρι δεν σηκώνεις... Πωπω, συγχίστηκα! Όχι και ξύλο...

11ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 5:35 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sugnwmh k i kopela ti kanei apo ths 9 to prwi mexri ths 10 to vradu?????
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

12ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 5:40 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
koukida έγραψε:είδατε λοιπον οτι ειναι στον ανθρωπο? τι πεθερα τι νυφη.. το λεω γιατι διαβαζω πολλες φορες παραπονα για τις πεθερές..
αν ο ανθρωπος είναι 'γαιδούρι'...(με την κακη εννοια, γιατι τα καημενα τα γαιδουρακια δεν μας φταιξανε σε τπτ..) δεν υπάρχει σωτηρία.

την λυπάμαι την γυναικα -θα της βγαλει το λάδι...

Συμφωνω!

natali-maria έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΝΑΝΕ ΣΠΙΤΙ ΓΑΜΟ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΝΩ ΑΥΤΗ ΠΗΓΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΕΙ ΟΜΩΣ ΕΒΑΛΕ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΜΑΛΩΣΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ ΚΙΟΛΑΣ Ο ΓΙΟΣ affraid affraid affraid !!Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΣ ΜΕΛΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ!ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΥΤΗΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ!
Α!ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ!Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΣΥΝΕΧΩΣ!!!
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΛΑΡΑ!!

Ε, όχι! Έδειρε την μάνα του; Καλά αυτός είναι απαράδεκτος! Εδώ δεν φταίει η νύφη αλλά ο ίδιος. Ότι και να έχει κάνει η μάνα χέρι δεν σηκώνεις... Πωπω, συγχίστηκα! Όχι και ξύλο...


ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΧΥΜΑ.. Embarassed Embarassed Embarassed ..ΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΧΥΜΑ..ΟΜΩΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.. Rolling Eyes Rolling Eyes ..ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑ..ΚΑΣ!!!ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ!
ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΠΑΤΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ!ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΦΕΥΓΕΙ!!Saikooooooooooo!ΤΕΛΕΙΩΣ!!!

13ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 5:42 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
minubaki έγραψε:sugnwmh k i kopela ti kanei apo ths 9 to prwi mexri ths 10 to vradu?????
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


Sorry..ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ...ΤΟ ΞΥΝΕΙ!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!

14ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 5:44 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
MariaM έγραψε:
koukida έγραψε:είδατε λοιπον οτι ειναι στον ανθρωπο? τι πεθερα τι νυφη.. το λεω γιατι διαβαζω πολλες φορες παραπονα για τις πεθερές..
αν ο ανθρωπος είναι 'γαιδούρι'...(με την κακη εννοια, γιατι τα καημενα τα γαιδουρακια δεν μας φταιξανε σε τπτ..) δεν υπάρχει σωτηρία.

την λυπάμαι την γυναικα -θα της βγαλει το λάδι...

Συμφωνω!

natali-maria έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΝΑΝΕ ΣΠΙΤΙ ΓΑΜΟ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΝΩ ΑΥΤΗ ΠΗΓΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΕΙ ΟΜΩΣ ΕΒΑΛΕ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΜΑΛΩΣΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ ΚΙΟΛΑΣ Ο ΓΙΟΣ affraid affraid affraid !!Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΣ ΜΕΛΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ!ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΥΤΗΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ!
Α!ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ!Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΣΥΝΕΧΩΣ!!!
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΛΑΡΑ!!

Ε, όχι! Έδειρε την μάνα του; Καλά αυτός είναι απαράδεκτος! Εδώ δεν φταίει η νύφη αλλά ο ίδιος. Ότι και να έχει κάνει η μάνα χέρι δεν σηκώνεις... Πωπω, συγχίστηκα! Όχι και ξύλο...


ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΧΥΜΑ.. Embarassed Embarassed Embarassed ..ΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΧΥΜΑ..ΟΜΩΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.. Rolling Eyes Rolling Eyes ..ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑ..ΚΑΣ!!!ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ!
ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΠΑΤΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ!ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΦΕΥΓΕΙ!!Saikooooooooooo!ΤΕΛΕΙΩΣ!!!

Μη σου πω και λίγος ηταν ο χαρακτηρισμός... Δεν μπορώ να το φανταστώ παιδί να δέρνει την μάνα...

15ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 5:48 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μη σου πω και λίγος ηταν ο χαρακτηρισμός... Δεν μπορώ να το φανταστώ παιδί να δέρνει την μάνα...[/quote]

ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ (ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΧΘΕΣΙΝΩΝ)ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ Κ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΙΣΩ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΣΩ!

16ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 5:49 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Veraki έγραψε:Ετσι οπως το διαβασα ολο,μια εικονα μ ρθε...μπας και η κοπελα εχει μεγαλωσει καπου πριγκιπικα...?με υπηρετικο προσωπικο,ντανταδες και ετσι..?
Γιατι ετσι δεν την λες κακια την λες απλα ''χαζουλα'' οτι δεν ξερει ας πουμε αλον τροπο ν μεγαλωνουν τα παιδια.
-Νυφη:εγω καλε δε σου ειπα να παρουμε νταντα και μου ειπες θα βοηθησει η μανα σου...? LOL Laughing Laughing


xaxaxa...πολυ καλο!!!
αλλα μάλλον δεν ειναι πολύ χαζούλα...μάλλον ΄΄ξυπνια΄΄ θα έλεγα...όχι με την καλή έννοια βέβαια..αλλά μια χαρα τα έχει φορτώσει στην πεθερούλα όλα και κάνει τη ζωή της...

17ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 5:49 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ!ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΧΥΜΑ.. ..ΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΧΥΜΑ..ΟΜΩΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.. ..ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑ..ΚΑΣ!!!ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ!
ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΠΑΤΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ!ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΦΕΥΓΕΙ!!Saikooooooooooo!ΤΕΛΕΙΩΣ!!!


ax den mporw....
nai kala tha parei to paidi k pou tha paei??? pige me ena vraki ths exoun prosferei ta panta rixnoun k ena xeri ksulo stous antrwpous pou tous suntiroun k tha fugei... pws tha to megalwsei to paidi???

18ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 5:56 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ax den mporw....
nai kala tha parei to paidi k pou tha paei??? pige me ena vraki ths exoun prosferei ta panta rixnoun k ena xeri ksulo stous antrwpous pou tous suntiroun k tha fugei... pws tha to megalwsei to paidi???[/quote]


ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ..ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΟΙΡΑ!Α!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΤΟΥΣ ΠΛΕΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΓΙΑ ΕΞΟΔΑ ΔΕΗ ΝΕΡΟ ΤΗΛ ΚΤΛ..ΒΕΝΖΙΝΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ 13 ΜΗΝΩΝ!!

ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΕΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ!!ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!!

19ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 6:06 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:ax den mporw....
nai kala tha parei to paidi k pou tha paei??? pige me ena vraki ths exoun prosferei ta panta rixnoun k ena xeri ksulo stous antrwpous pou tous suntiroun k tha fugei... pws tha to megalwsei to paidi???


ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ..ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΟΙΡΑ!Α!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΤΟΥΣ ΠΛΕΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΓΙΑ ΕΞΟΔΑ ΔΕΗ ΝΕΡΟ ΤΗΛ ΚΤΛ..ΒΕΝΖΙΝΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ 13 ΜΗΝΩΝ!!

ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΕΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ!!ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!![/quote]


ax mou thimises kati analogo apo kati gnwstous mou... o gios tous exei 3 paidia k exei panw apo 1 xrono pou xwrise me thn gunaika tou...autos vrike allh meta apo kapoio diasthma k tote htan pou i prwhn arxise na lisaei k na pernei ta petherika thl...tous anagkase na thn ftiaksoun to spiti katw apo to diko tous gia na meinei me ta paidia k na ths plirwnoun ta eksoda alliws tha parei ta paidia k tha eksfanistei...ti na ekanan k auth ths ekanan to xatiri prokeimenou na mhn xasoun ta eggonakia ths k twra pou k auth vrike allwn iremise k gurise pisw sthn mana ths....
ti travane merikoi goneis apo tis nufes tous...

20ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 6:13 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


ax mou thimises kati analogo apo kati gnwstous mou... o gios tous exei 3 paidia k exei panw apo 1 xrono pou xwrise me thn gunaika tou...autos vrike allh meta apo kapoio diasthma k tote htan pou i prwhn arxise na lisaei k na pernei ta petherika thl...tous anagkase na thn ftiaksoun to spiti katw apo to diko tous gia na meinei me ta paidia k na ths plirwnoun ta eksoda alliws tha parei ta paidia k tha eksfanistei...ti na ekanan k auth ths ekanan to xatiri prokeimenou na mhn xasoun ta eggonakia ths k twra pou k auth vrike allwn iremise k gurise pisw sthn mana ths....
ti travane merikoi goneis apo tis nufes tous...[/quote]


ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΦΤΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΟΥΣ!ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΜΟΥΧΑΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ!ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΩΣΤΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΞΕΧΕΖΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΑ!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ!ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΧΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΗΝ ΞΕΧΕΖΩ ΕΓΩ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΣΤΡΩΣΕ!!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ!ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΡΗΚΕ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΛΥΣΙΑΞΕ ΤΗΝ ΜΑΖΕΨΑΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ!
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ?ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΓΚΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ!!!ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ?ΑΣΕ!ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΣΧΗΜΑ!ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

21ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 6:18 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ!ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΡΗΚΕ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΛΥΣΙΑΞΕ ΤΗΝ ΜΑΖΕΨΑΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ!
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ?ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΓΚΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ!!!ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ?ΑΣΕ!ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΣΧΗΜΑ!ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

ta eggonakia skeftontai k auth...o gios tous einai sto kosmo tou zei ton erwta tou me allh, h allh tous apeilei den exw douleia an de me stiriksete tha fugw ekswteriko... ekei trelathikan oti den tha ta ksanadoune k kanane oti tous elege

22ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 6:24 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
minubaki έγραψε:ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ!ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΡΗΚΕ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΛΥΣΙΑΞΕ ΤΗΝ ΜΑΖΕΨΑΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ!
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ?ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΓΚΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ!!!ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ?ΑΣΕ!ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΣΧΗΜΑ!ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

ta eggonakia skeftontai k auth...o gios tous einai sto kosmo tou zei ton erwta tou me allh, h allh tous apeilei den exw douleia an de me stiriksete tha fugw ekswteriko... ekei trelathikan oti den tha ta ksanadoune k kanane oti tous elege


ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΤΟΥΣ!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ?Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!ΟΛΑ ΟΣΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ!!!

23ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 6:30 am

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
υπαρχουν πολλες κακες πεθερες αλλα υπαρχουν και κακες νυφες . Εμενα η νυφη μου (γυναικα του αδερφου μου ) εχει γινει ο εφιαλτης της μαμας μου . Της μεγαλωνει τα παιδια της τα ταιζει ολα η μανα μου . Η κυρια έχει πολλα παραπονα απο την μανα μου και ολο δημειουργει καυγαδες και φασαριες . Ειναι δημοσιος υπαλληλος μολις σχολασει στις 3 παιρνει τα παιδια απο την μανα μου τα βαζει για υπνο κοιματε και αυτη και ξυπνανε στις 9 το βραδυ ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 875502 ουτε δουλειες ουτε τιποτα ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 875502 κι μου ελεγε οτι φετος που ο μεγαλος πηγε πρωτη δημοτικου κουραστικε να τον διαβαζει ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 679259 ολοι τρεχουμε απο πισω της να μην την στεναχωρησουμε ( ποιο πολυ χαρη της μανας μου κανουμε )και αυτη ολο καυγαδες . Ο αδερφος μου λεει μην της δεινετε σημασια τρελη ειναι δεν αλλαζει ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 679259

24ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 6:41 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dionikou έγραψε:υπαρχουν πολλες κακες πεθερες αλλα υπαρχουν και κακες νυφες . Εμενα η νυφη μου (γυναικα του αδερφου μου ) εχει γινει ο εφιαλτης της μαμας μου . Της μεγαλωνει τα παιδια της τα ταιζει ολα η μανα μου . Η κυρια έχει πολλα παραπονα απο την μανα μου και ολο δημειουργει καυγαδες και φασαριες . Ειναι δημοσιος υπαλληλος μολις σχολασει στις 3 παιρνει τα παιδια απο την μανα μου τα βαζει για υπνο κοιματε και αυτη και ξυπνανε στις 9 το βραδυ ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 875502 ουτε δουλειες ουτε τιποτα ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 875502 κι μου ελεγε οτι φετος που ο μεγαλος πηγε πρωτη δημοτικου κουραστικε να τον διαβαζει ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 679259 ολοι τρεχουμε απο πισω της να μην την στεναχωρησουμε ( ποιο πολυ χαρη της μανας μου κανουμε )και αυτη ολο καυγαδες . Ο αδερφος μου λεει μην της δεινετε σημασια τρελη ειναι δεν αλλαζει ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... 679259


ειναι σαν να βλεπω την μαμα μου με την γυναικα του αδερφου μου. αφου μου ερχεται να της χωσω μια καμια φορα αλλα συγκρατουμαι..παντως υπαρχουν τοσο αχαριστες γυναικες..

25ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΝΥΦΗ......... Σαβ Ιουν 11, 2011 6:49 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
dionikou έγραψε:υπαρχουν πολλες κακες πεθερες αλλα υπαρχουν και κακες νυφες . Εμενα η νυφη μου (γυναικα του αδερφου μου ) εχει γινει ο εφιαλτης της μαμας μου . Της μεγαλωνει τα παιδια της τα ταιζει ολα η μανα μου . Η κυρια έχει πολλα παραπονα απο την μανα μου και ολο δημειουργει καυγαδες και φασαριες . Ειναι δημοσιος υπαλληλος μολις σχολασει στις 3 παιρνει τα παιδια απο την μανα μου τα βαζει για υπνο κοιματε και αυτη και ξυπνανε στις 9 το βραδυ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ουτε δουλειες ουτε τιποτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] κι μου ελεγε οτι φετος που ο μεγαλος πηγε πρωτη δημοτικου κουραστικε να τον διαβαζει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ολοι τρεχουμε απο πισω της να μην την στεναχωρησουμε ( ποιο πολυ χαρη της μανας μου κανουμε )και αυτη ολο καυγαδες . Ο αδερφος μου λεει μην της δεινετε σημασια τρελη ειναι δεν αλλαζει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ειναι σαν να βλεπω την μαμα μου με την γυναικα του αδερφου μου. αφου μου ερχεται να της χωσω μια καμια φορα αλλα συγκρατουμαι..παντως υπαρχουν τοσο αχαριστες γυναικες..

απιστευτο βρε κοριτσια!..πως αντεχουν οι μαμαδες σας???..προφανως ειναι ανθρωποι που δεν θελουν φασαριες...βρισκουν και αυτες και τα κανουν...!!
αχ παναγια μου...ελπιζω να μην την πατησουμε και εμεις ετσι στο μελλον...με αγχωσατε λιγο....λετε οπως τωρα δεν τα βαζω με την πεθερα μου και μου ψηνει το ψαρι στα χειλη....να πάθω τα ιδια και με τη νύφη μου??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις