Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
316 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 316 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 26]

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενη έγραψε:ΓΙΑ ΜΙΑ ΥΓΙΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΟΙΑΛΑ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΩΡΑ




απα παπαπαπα......μορφωμενη γυναικα και να γραφεις ετσι τα μυαλα..ντροπη....στο καλο και να μας γραφεις!!!

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενη έγραψε:και κατι αλλο,δεν μπορουμε να συγκρινουμε τον αντρα μας τους συγγενεις μας με τα δικαιωματα ενος εμβριου που δεν δημιουργηθηκε ακομη.η αναγκη και οι υποχρεωσεις μας απεναντι τους ξεκινουν απο το ποσο καλη σχεση εχουμε μαζι τους και ποσα προσφεραν σε μας.ποσο τους αγαπαμε κ.τ.λ.το να συγκρινεις αυτα τα δυο ειναι ΑΝΩΡΗΜΟ

Παιρνω μερος στη συζητηση μονο και μονο γι αυτο.Εισαι μαμα αρα ξερεις τι δεσιμο εχουμε με τα παιδακια μας.Αρα το να συγκρινεις το εμβρυο σου με τους συγγενεις σου δειχνει ακριβως πως ειναι το να σκοτωνεις αυτον που αγαπας.Δεν κρινω ομως την αποφαση των εκαστοτε κοριτσιων που εκαναν αμβλωση γιατι δεν με αφορα.Απλα καταλαβαινω τι εννοει η κουκιδα με αυτο που εγραψε.
Και κατι αλλο..Εδω ειμαστε για να περναει η ωρα μασ.Να γνωτιζουμε ομοιοπαθουσες και γιατι οχι να κανουμε φιλιες.Η καθεμια μας εχει ηδη διαμορφωμενο χαρακτηρα και οταν λεμε κατι ξερουμε οτι δεν θα κανουμε πλυση εγκεφαλου για να αποδεχτουν και να ενστερνιστουν τις αποψεις μας.Λεμε οτι νιωθουμε και αν ερθουμε σε αντιπαραθεση σε ενα θεμα ποιος χεστηκε;Στο ακριβως επομενο ειμαστε παλι φιλες.Εσυ γλυκο μου κοριτσι γιατι θελεις εχθρους;

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
didumomama έγραψε:
τζενη έγραψε:και κατι αλλο,δεν μπορουμε να συγκρινουμε τον αντρα μας τους συγγενεις μας με τα δικαιωματα ενος εμβριου που δεν δημιουργηθηκε ακομη.η αναγκη και οι υποχρεωσεις μας απεναντι τους ξεκινουν απο το ποσο καλη σχεση εχουμε μαζι τους και ποσα προσφεραν σε μας.ποσο τους αγαπαμε κ.τ.λ.το να συγκρινεις αυτα τα δυο ειναι ΑΝΩΡΗΜΟ

Παιρνω μερος στη συζητηση μονο και μονο γι αυτο.Εισαι μαμα αρα ξερεις τι δεσιμο εχουμε με τα παιδακια μας.Αρα το να συγκρινεις το εμβρυο σου με τους συγγενεις σου δειχνει ακριβως πως ειναι το να σκοτωνεις αυτον που αγαπας.Δεν κρινω ομως την αποφαση των εκαστοτε κοριτσιων που εκαναν αμβλωση γιατι δεν με αφορα.Απλα καταλαβαινω τι εννοει η κουκιδα με αυτο που εγραψε.
Και κατι αλλο..Εδω ειμαστε για να περναει η ωρα μασ.Να γνωτιζουμε ομοιοπαθουσες και γιατι οχι να κανουμε φιλιες.Η καθεμια μας εχει ηδη διαμορφωμενο χαρακτηρα και οταν λεμε κατι ξερουμε οτι δεν θα κανουμε πλυση εγκεφαλου για να αποδεχτουν και να ενστερνιστουν τις αποψεις μας.Λεμε οτι νιωθουμε και αν ερθουμε σε αντιπαραθεση σε ενα θεμα ποιος χεστηκε;Στο ακριβως επομενο ειμαστε παλι φιλες.Εσυ γλυκο μου κοριτσι γιατι θελεις εχθρους;
ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΕΔΩ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΩ ΑΠΟΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥΣ.ΜΟΝΟΣ ΚΑΥΓΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΦΙΛΙΕΣ

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΑΝ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ,ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Nena έγραψε:
Οκ, η ευθυνη μιας κοπέλας που παίρνει το χαπι της επόμενης ημέρας επειδή έσπασε το προφυλακτικό, δεν είναι ίδια με την ευθύνη μιας κοπέλας η οποία κάνει έκτρωση διότι ένα μωρό θα την ξεβόλευε. Υπάρχουν διαβαθμίσεις και σε αυτο φυσικά.

συμφωνω και σε αυτο...!!

κι εγω συμφωνω σε αυτο αλλο το ενα αλλο το αλλο!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:
didumomama έγραψε:
τζενη έγραψε:και κατι αλλο,δεν μπορουμε να συγκρινουμε τον αντρα μας τους συγγενεις μας με τα δικαιωματα ενος εμβριου που δεν δημιουργηθηκε ακομη.η αναγκη και οι υποχρεωσεις μας απεναντι τους ξεκινουν απο το ποσο καλη σχεση εχουμε μαζι τους και ποσα προσφεραν σε μας.ποσο τους αγαπαμε κ.τ.λ.το να συγκρινεις αυτα τα δυο ειναι ΑΝΩΡΗΜΟ

Παιρνω μερος στη συζητηση μονο και μονο γι αυτο.Εισαι μαμα αρα ξερεις τι δεσιμο εχουμε με τα παιδακια μας.Αρα το να συγκρινεις το εμβρυο σου με τους συγγενεις σου δειχνει ακριβως πως ειναι το να σκοτωνεις αυτον που αγαπας.Δεν κρινω ομως την αποφαση των εκαστοτε κοριτσιων που εκαναν αμβλωση γιατι δεν με αφορα.Απλα καταλαβαινω τι εννοει η κουκιδα με αυτο που εγραψε.
Και κατι αλλο..Εδω ειμαστε για να περναει η ωρα μασ.Να γνωτιζουμε ομοιοπαθουσες και γιατι οχι να κανουμε φιλιες.Η καθεμια μας εχει ηδη διαμορφωμενο χαρακτηρα και οταν λεμε κατι ξερουμε οτι δεν θα κανουμε πλυση εγκεφαλου για να αποδεχτουν και να ενστερνιστουν τις αποψεις μας.Λεμε οτι νιωθουμε και αν ερθουμε σε αντιπαραθεση σε ενα θεμα ποιος χεστηκε;Στο ακριβως επομενο ειμαστε παλι φιλες.Εσυ γλυκο μου κοριτσι γιατι θελεις εχθρους;
ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΕΔΩ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΩ ΑΠΟΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥΣ.ΜΟΝΟΣ ΚΑΥΓΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΦΙΛΙΕΣ


τότε είσαι σε λάθός μέρος!
εδω μέσα μπαίνουμε για να μοιραστούμε τη χαρά μας, τη λύπη μας, τα προβληματά μας, να ξεσκάσουμε, να ανταλλάξουμε απόψεις και για πολλούς άλλους λόγους. σίγουρα όμως δεν μπαίνουμε για να τσακωθούμε με όλο τον κόσμο!!!!!

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αγαπη 25 έγραψε:
τζενη έγραψε:ΓΙΑ ΜΙΑ ΥΓΙΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΟΙΑΛΑ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΩΡΑ




απα παπαπαπα......μορφωμενη γυναικα και να γραφεις ετσι τα μυαλα..ντροπη....στο καλο και να μας γραφεις!!!
ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΤΟ ΝΑ ΣΧΟΛΕΙΑΖΕΙΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΟ ΛΑΘΟΣ,ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΨΥΧΙΑ.

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
florentiab έγραψε:
τζενη έγραψε:
didumomama έγραψε:
τζενη έγραψε:και κατι αλλο,δεν μπορουμε να συγκρινουμε τον αντρα μας τους συγγενεις μας με τα δικαιωματα ενος εμβριου που δεν δημιουργηθηκε ακομη.η αναγκη και οι υποχρεωσεις μας απεναντι τους ξεκινουν απο το ποσο καλη σχεση εχουμε μαζι τους και ποσα προσφεραν σε μας.ποσο τους αγαπαμε κ.τ.λ.το να συγκρινεις αυτα τα δυο ειναι ΑΝΩΡΗΜΟ

Παιρνω μερος στη συζητηση μονο και μονο γι αυτο.Εισαι μαμα αρα ξερεις τι δεσιμο εχουμε με τα παιδακια μας.Αρα το να συγκρινεις το εμβρυο σου με τους συγγενεις σου δειχνει ακριβως πως ειναι το να σκοτωνεις αυτον που αγαπας.Δεν κρινω ομως την αποφαση των εκαστοτε κοριτσιων που εκαναν αμβλωση γιατι δεν με αφορα.Απλα καταλαβαινω τι εννοει η κουκιδα με αυτο που εγραψε.
Και κατι αλλο..Εδω ειμαστε για να περναει η ωρα μασ.Να γνωτιζουμε ομοιοπαθουσες και γιατι οχι να κανουμε φιλιες.Η καθεμια μας εχει ηδη διαμορφωμενο χαρακτηρα και οταν λεμε κατι ξερουμε οτι δεν θα κανουμε πλυση εγκεφαλου για να αποδεχτουν και να ενστερνιστουν τις αποψεις μας.Λεμε οτι νιωθουμε και αν ερθουμε σε αντιπαραθεση σε ενα θεμα ποιος χεστηκε;Στο ακριβως επομενο ειμαστε παλι φιλες.Εσυ γλυκο μου κοριτσι γιατι θελεις εχθρους;
ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΕΔΩ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΩ ΑΠΟΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥΣ.ΜΟΝΟΣ ΚΑΥΓΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΦΙΛΙΕΣ


τότε είσαι σε λάθός μέρος!
εδω μέσα μπαίνουμε για να μοιραστούμε τη χαρά μας, τη λύπη μας, τα προβληματά μας, να ξεσκάσουμε, να ανταλλάξουμε απόψεις και για πολλούς άλλους λόγους. σίγουρα όμως δεν μπαίνουμε για να τσακωθούμε με όλο τον κόσμο!!!!!

ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΤΕ?ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΣΚΟΝΗΣΕΙΣ ΤΙ ΦΩΤΟΣΤΕΦΑΝΟ

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενη έγραψε:ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΑΝ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ,ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ


τζενη δεν ειμαστε ολοι οι ανθρωποι ιδιοι και σιγουρα σε ενα τοσο σοβαρο θεμα ολες θα εχουμε την αποψη μας και θα την υποστηριξουμε...απο το υποστηριζω ομως μεχρι το ριχνω μπινελακια υαρχει αποσταση..αν δεν το καταλαβες ακομα ολες σου επιτεθικαμε για τους τροπους σου και οχι και για την γνωμη σου η επειδη διαφωνουμε...δεν εχει κανεις το δικαιωμα το ξαναλεω να θιγει τον αλλον ειδικα οταν προκειται για το διαδυκτιο..και εγω προσωπικα νευριασα..δηλαδη τι επρεπε να αρχισω να βριζω τα κοριτσια επειδη εχουμε διαφορετικη αποψη???καταλαβε οτι σε αυτο εκανες λαθος..

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενη έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
τζενη έγραψε:ΓΙΑ ΜΙΑ ΥΓΙΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΟΙΑΛΑ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΩΡΑ




απα παπαπαπα......μορφωμενη γυναικα και να γραφεις ετσι τα μυαλα..ντροπη....στο καλο και να μας γραφεις!!!
ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΤΟ ΝΑ ΣΧΟΛΕΙΑΖΕΙΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΟ ΛΑΘΟΣ,ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΨΥΧΙΑ.



και για να σε ενημερωσω και εγω για το επιπεδο μου ειμαι πολιτικος μηχανικος και καποιο επιπεδο το εχω οσο να πεις..αυτο το εγραψα επειδη μας διατυμπανιζεις την μορφωση σου!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενη, ολες εμεις που ειμαστε η πλειοψηφία, οκ, εχουμε την Α γνωμη, λόγω δικών μας βιωμάτων. Εσυ εχεις τη Β γνώμη, λόγω δικών σου βιωμάτων. Αντι λοιπόν να πεις "εγω διαφωνω με τη Νενα, την Κουκίδα, το Θεό τον ίδιο διότι ετσι κι ετσι" κατευθείαν υπερασπίστηκες τη γνώμη σου επιτιθέμενη σε μας που είχαμε αντιθετη άποψη.
Σεβαστή η όποια γνώμη σου, αλλα μην ξεκινάς προκατειλημμένη ότι θα πέσουμε να σε φάμε. Διότι έτσι το προκαλείς από μονη σου. Η επίθεση ΔΕΝ ειναι η καλύτερη άμυνα. Όχι σε ενα φόρουμ...

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:

ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΤΕ?ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΣΚΟΝΗΣΕΙΣ ΤΙ ΦΩΤΟΣΤΕΦΑΝΟ



καλά που μου το θύμισες!
πάω για το φτερό!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:Το αντισυλληπτικό, χάπι της επόμενης μέρας έχει τις ακόλουθες δράσεις:

Εμποδίζει την ωορρηξία
Εμποδίζει τη γονιμοποίηση
Εμποδίζει την εμφύτευση του γονιμοποιημένου ωαρίου στη μήτρα

εφοσον εχει γινει η γονιμοποιηση του ωαριου εμποδιζει την εμφυτευση του στη μητρα!
επομενως φυσικα και επηρεαζει την εγκυμοσυνη αφου τη διακοπτει! γι αυτο αλλωστε και υπαρχει..αυτη ειναι η λειτουργεια του,να διακοψει τη γονιμοποιηση!
αρα ειναι μεσο ''εκτρωτικο'' και οχι προληψης..απο την στιγμη που γονιμοποιηθει το ωαριο καθε ενεργεια που διακοπτει την αναπτυξη του εντασσεται στο πλαισιο της εκτρωσης.

ευακι πεσμου λιγο αυτο ειναι λαθος?

επειδη η ζωη ξεκινα με τη συλληψη τα λες ολοσωστα!

Vivian έγραψε:Βρε λιγο ελειψα και εγινε χαμος! Θα ειμαι λακωνικοτατη!!! Τζενακι αντε πνιξου καλη μου που ανοιξες το βρωμόστομα σου και δεν ξερεις τι λες!

εισαι μηπως απο σπαρτη??? Razz

βανια έγραψε:κορίστια θα το έβαζα σε άλλη ενότητα αλλά μια και είμαστε όλες μαζεμένες εδω ξέρετε καμια καλή αλοιφή για ηλιακά εγαύματα; ο Σταύρος έχει καεί απο το Σαβαβτο με το καίκι παρόλο που φορούσε μπλούζα και αντιλιακό φορούσε τιραντάκι και εχει κοκκινισει τωρα ξεφλουδίζει αλλά τον τρώει και σε κάποα σημεία είναι κόκκινο

novaquazol!!!!! εγγυηση!!! Wink

Nena έγραψε:Κάτι που δρα πριν τη γονιμοποίηση (σύλληψη), αμποδίζοντάς την να λάβει χώρα, είναι αντι-συλληπτικό.
Κάτι που δρα μέτα τη γονιμοποίηση είναι εκτρωτικό.

Το προφυλακτικό δρά εμποδίζοντας την επαφη του σπέρματος με το ωαριο, αρα εμποδίζοντας τη γονιμοποίηση (σύλληψη), αρα ειναι αντισυλληπτικό.

Το χάπι της επόμενης μέρας δρα κ με τους δυο τρόπους αρα ειναι και αντισυλληπτικό και εκτρωτικό, ανάλογα με την εκαστοτε δράση του.

Το σπιράλ πάλι δρα αφού έχει γίνει η γονιμοποίηση, εμποδίζοντας την εμφύτευση, άρα είναι εκτρωτικό.

Παω να φτιαξω άλλη μια μαργαριτα.. drunken drunken

εχεις βγαλει 2-3 πανεπιστημια ε????φαινεται!!!ενας για να καταλαβαινει την απλη ελληνικη τελικα πρεπει να εχει βγαλει 2 πανεπιστημια τουλαχιστον... study study study

pantofla έγραψε:Είναι απίστευτο που σας πείραξε ο χαρακτηρισμός υποκρίτρια εσάς που χαρακτηρίζετε χοντρόπετσες και εκγμηματίες τις γυναίκες που εκαναν εκτρωση. Τζενη δε θα μπορουσα να συμφωνήσω περισσότερο μαζί σου!Και είναι δείγμα έλλειψης καλλιέργειας η άποψη να απαγορευτεί η έκτρωση (όπως ειπώθηκε) γιατί σημαίνει ότι δεν γνωρίζετε πόσες γυναίκες πέθαναν από τσαρλατάνους γιατρούς. Είναι διακαίωμα της γυναίκας να ορίζει το σώμα της και να αποφασίσει για το πότε θα φέρει ένα παιδί στον κόσμο. Και η άποψη να μην ανοίγει τα πόδια της είναι τουλάχιστον υποανάπτυκτη

εγω ειμαι υποαναπτυκτη τελικα και θα ξαναπω: υπαρχουν τοσοι μεθοδοι αντισυλληψης,αμα δε τις θες κλεισε τα ποδια σου....

Vivian έγραψε:
pantofla έγραψε:Το παραβλάπω και συνεχίσω, τι θα πει θα την ξεβόλευε ένα παιδί? Γνωρίζουμε όλες (έυχομαι τουλάχιατον) τι θα πει κάνω ένα παιδί. Τι ευθύνες έχει και πόσο αφοσιωμένος πρέπει να είσαι. Αν δηλαδή μια γυναίκα δεν μπορεί να το κάνει είναι για κρέμασμα?Αλλά ξέρωω την απάντηση "ας μην άνοιγε τα πόδια της" Τι να πω!

Ναι κοπελα μου οταν υπαρχουν τοοοοσοι μεθοδοι αντισύλληψης αλλα δεν θελει κανεναν να μην ανοιγει τα ποδια της!!!!

συμφωνω........εμ δε θελει την αντισυλληψη εμ μετα να σκοτωσουμε το μωρο...ευκολιες που εχει η ζωη τελικα...

τζενη έγραψε:λοιπον το σιγουρο ειναι πως εχετε ψυχολογικα ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ.αν καποια ειχε προβληματα στο να κανει παιδι,δεν σημαινει πως οι υπολοιπες που προγραμματιζουν την ζωη τους ειναι εγληματιες.δευτερον απαντω στην πυροβολημενη ανεγκεφαλη που θεωρει πως μου αρεσουν οι εκτρωσεις,οτι ειμαι μαμα με 3 παιδακια και θα κανω και αλλο.εκτρωση εκανα 1 φορα στη ζωη μου,και ηταν η καλητερη επιλογη τοτε,γιατι απλα δεν ημουν ετοιμη.η συμπερηφορα σας δειχνει οτι εχετε πολλα ΚΟΜΠΛΕΞ.αυτα τα ξεπερνας οταν κανεις μοναχα αυτα που θεωρεις εσυ σωστο,οχι αυτα που σου επιβαλλει ο περιγυρος.κατα την αποψη σας η ΑΘΩΑ μεθοδος αντισυλληψης ειναι το προφυλακτηκο?αν σπασει δηλαδη θα πρεπει να μην παρει μια κοπελα το χαπι,γιατι ειναι εκτρωτικο ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ?χαλαρωστε η ζωη ειναι ωραια,και εδω εχουν δικαιωμα να εκφραζουν την αποψη τους ολοι,ΟΧΙ ΜΟΝΟ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ.

αυτο ακριβως κοπελια...ειχε και το μωρακι σου δικαιωμα αλλα τοτε ησουν εσυ η πλειοψηφια και αποφασισες να μη του δωσεις την ευκαιρια και το πεταξες...

τζενη έγραψε:και κατι αλλο,δεν μπορουμε να συγκρινουμε τον αντρα μας τους συγγενεις μας με τα δικαιωματα ενος εμβριου που δεν δημιουργηθηκε ακομη.η αναγκη και οι υποχρεωσεις μας απεναντι τους ξεκινουν απο το ποσο καλη σχεση εχουμε μαζι τους και ποσα προσφεραν σε μας.ποσο τους αγαπαμε κ.τ.λ.το να συγκρινεις αυτα τα δυο ειναι ΑΝΩΡΗΜΟ

εσυ δλδ πρωτα βλεπεις τι σου δινει καποιος και μετα δινεις εσυ σε μια σχεση???και εισαι και νοσηλευτρια???λυπαμαι πολυ που στο επαγγελμα μου υπαρχουν μυαλα τετοια που κοιταν πρωτα τον εαυτουλη τους και οχι τον ανημπορο-αβοηθητο ανθρωπο....καταντια εισαι...

τζενη έγραψε:ΜΗΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΝΑ!ΝΑ ΛΥΠΑΣΑΙ ΠΟΥ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΠΟΡΩΜΕΝΗ,ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ,ΓΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΤΟΥΣ ΖΩΗΣ.Α ΚΑΙ ΒΡΙΖΩ ΟΠΟΣ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΞΙΖΕΙ ΑΛΛΗ ΣΥΜΠΕΡΗΦΟΡΑ

εγω δε σε εβρισα ποτε αν θυμασαι και μου ειπες να παω να γαμηθω...εισαι αξιολυπητη παντως...αυτο ειναι γεγονος...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στα 'αστρα και όραμα' διαφημιζει ενα κειμενο με τιτλο 'ενεργειακες ρουφήχτρες/διωξτε τους ανθρωπους που σας εξαντλουν'...χμ...μηπως ηρθε η ωρα να αγορασω περιοδικό αστρολογίας?? Laughing Laughing

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:
mama katerina έγραψε:Το αντισυλληπτικό, χάπι της επόμενης μέρας έχει τις ακόλουθες δράσεις:

Εμποδίζει την ωορρηξία
Εμποδίζει τη γονιμοποίηση
Εμποδίζει την εμφύτευση του γονιμοποιημένου ωαρίου στη μήτρα

εφοσον εχει γινει η γονιμοποιηση του ωαριου εμποδιζει την εμφυτευση του στη μητρα!
επομενως φυσικα και επηρεαζει την εγκυμοσυνη αφου τη διακοπτει! γι αυτο αλλωστε και υπαρχει..αυτη ειναι η λειτουργεια του,να διακοψει τη γονιμοποιηση!
αρα ειναι μεσο ''εκτρωτικο'' και οχι προληψης..απο την στιγμη που γονιμοποιηθει το ωαριο καθε ενεργεια που διακοπτει την αναπτυξη του εντασσεται στο πλαισιο της εκτρωσης.

ευακι πεσμου λιγο αυτο ειναι λαθος?

επειδη η ζωη ξεκινα με τη συλληψη τα λες ολοσωστα!

Vivian έγραψε:Βρε λιγο ελειψα και εγινε χαμος! Θα ειμαι λακωνικοτατη!!! Τζενακι αντε πνιξου καλη μου που ανοιξες το βρωμόστομα σου και δεν ξερεις τι λες!

εισαι μηπως απο σπαρτη??? Razz

βανια έγραψε:κορίστια θα το έβαζα σε άλλη ενότητα αλλά μια και είμαστε όλες μαζεμένες εδω ξέρετε καμια καλή αλοιφή για ηλιακά εγαύματα; ο Σταύρος έχει καεί απο το Σαβαβτο με το καίκι παρόλο που φορούσε μπλούζα και αντιλιακό φορούσε τιραντάκι και εχει κοκκινισει τωρα ξεφλουδίζει αλλά τον τρώει και σε κάποα σημεία είναι κόκκινο

novaquazol!!!!! εγγυηση!!! Wink

Nena έγραψε:Κάτι που δρα πριν τη γονιμοποίηση (σύλληψη), αμποδίζοντάς την να λάβει χώρα, είναι αντι-συλληπτικό.
Κάτι που δρα μέτα τη γονιμοποίηση είναι εκτρωτικό.

Το προφυλακτικό δρά εμποδίζοντας την επαφη του σπέρματος με το ωαριο, αρα εμποδίζοντας τη γονιμοποίηση (σύλληψη), αρα ειναι αντισυλληπτικό.

Το χάπι της επόμενης μέρας δρα κ με τους δυο τρόπους αρα ειναι και αντισυλληπτικό και εκτρωτικό, ανάλογα με την εκαστοτε δράση του.

Το σπιράλ πάλι δρα αφού έχει γίνει η γονιμοποίηση, εμποδίζοντας την εμφύτευση, άρα είναι εκτρωτικό.

Παω να φτιαξω άλλη μια μαργαριτα.. drunken drunken

εχεις βγαλει 2-3 πανεπιστημια ε????φαινεται!!!ενας για να καταλαβαινει την απλη ελληνικη τελικα πρεπει να εχει βγαλει 2 πανεπιστημια τουλαχιστον... study study study

pantofla έγραψε:Είναι απίστευτο που σας πείραξε ο χαρακτηρισμός υποκρίτρια εσάς που χαρακτηρίζετε χοντρόπετσες και εκγμηματίες τις γυναίκες που εκαναν εκτρωση. Τζενη δε θα μπορουσα να συμφωνήσω περισσότερο μαζί σου!Και είναι δείγμα έλλειψης καλλιέργειας η άποψη να απαγορευτεί η έκτρωση (όπως ειπώθηκε) γιατί σημαίνει ότι δεν γνωρίζετε πόσες γυναίκες πέθαναν από τσαρλατάνους γιατρούς. Είναι διακαίωμα της γυναίκας να ορίζει το σώμα της και να αποφασίσει για το πότε θα φέρει ένα παιδί στον κόσμο. Και η άποψη να μην ανοίγει τα πόδια της είναι τουλάχιστον υποανάπτυκτη

εγω ειμαι υποαναπτυκτη τελικα και θα ξαναπω: υπαρχουν τοσοι μεθοδοι αντισυλληψης,αμα δε τις θες κλεισε τα ποδια σου....

Vivian έγραψε:
pantofla έγραψε:Το παραβλάπω και συνεχίσω, τι θα πει θα την ξεβόλευε ένα παιδί? Γνωρίζουμε όλες (έυχομαι τουλάχιατον) τι θα πει κάνω ένα παιδί. Τι ευθύνες έχει και πόσο αφοσιωμένος πρέπει να είσαι. Αν δηλαδή μια γυναίκα δεν μπορεί να το κάνει είναι για κρέμασμα?Αλλά ξέρωω την απάντηση "ας μην άνοιγε τα πόδια της" Τι να πω!

Ναι κοπελα μου οταν υπαρχουν τοοοοσοι μεθοδοι αντισύλληψης αλλα δεν θελει κανεναν να μην ανοιγει τα ποδια της!!!!

συμφωνω........εμ δε θελει την αντισυλληψη εμ μετα να σκοτωσουμε το μωρο...ευκολιες που εχει η ζωη τελικα...

τζενη έγραψε:λοιπον το σιγουρο ειναι πως εχετε ψυχολογικα ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ.αν καποια ειχε προβληματα στο να κανει παιδι,δεν σημαινει πως οι υπολοιπες που προγραμματιζουν την ζωη τους ειναι εγληματιες.δευτερον απαντω στην πυροβολημενη ανεγκεφαλη που θεωρει πως μου αρεσουν οι εκτρωσεις,οτι ειμαι μαμα με 3 παιδακια και θα κανω και αλλο.εκτρωση εκανα 1 φορα στη ζωη μου,και ηταν η καλητερη επιλογη τοτε,γιατι απλα δεν ημουν ετοιμη.η συμπερηφορα σας δειχνει οτι εχετε πολλα ΚΟΜΠΛΕΞ.αυτα τα ξεπερνας οταν κανεις μοναχα αυτα που θεωρεις εσυ σωστο,οχι αυτα που σου επιβαλλει ο περιγυρος.κατα την αποψη σας η ΑΘΩΑ μεθοδος αντισυλληψης ειναι το προφυλακτηκο?αν σπασει δηλαδη θα πρεπει να μην παρει μια κοπελα το χαπι,γιατι ειναι εκτρωτικο ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ?χαλαρωστε η ζωη ειναι ωραια,και εδω εχουν δικαιωμα να εκφραζουν την αποψη τους ολοι,ΟΧΙ ΜΟΝΟ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ.

αυτο ακριβως κοπελια...ειχε και το μωρακι σου δικαιωμα αλλα τοτε ησουν εσυ η πλειοψηφια και αποφασισες να μη του δωσεις την ευκαιρια και το πεταξες...

τζενη έγραψε:και κατι αλλο,δεν μπορουμε να συγκρινουμε τον αντρα μας τους συγγενεις μας με τα δικαιωματα ενος εμβριου που δεν δημιουργηθηκε ακομη.η αναγκη και οι υποχρεωσεις μας απεναντι τους ξεκινουν απο το ποσο καλη σχεση εχουμε μαζι τους και ποσα προσφεραν σε μας.ποσο τους αγαπαμε κ.τ.λ.το να συγκρινεις αυτα τα δυο ειναι ΑΝΩΡΗΜΟ

εσυ δλδ πρωτα βλεπεις τι σου δινει καποιος και μετα δινεις εσυ σε μια σχεση???και εισαι και νοσηλευτρια???λυπαμαι πολυ που στο επαγγελμα μου υπαρχουν μυαλα τετοια που κοιταν πρωτα τον εαυτουλη τους και οχι τον ανημπορο-αβοηθητο ανθρωπο....καταντια εισαι...

τζενη έγραψε:ΜΗΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΝΑ!ΝΑ ΛΥΠΑΣΑΙ ΠΟΥ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΠΟΡΩΜΕΝΗ,ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ,ΓΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΤΟΥΣ ΖΩΗΣ.Α ΚΑΙ ΒΡΙΖΩ ΟΠΟΣ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΞΙΖΕΙ ΑΛΛΗ ΣΥΜΠΕΡΗΦΟΡΑ

εγω δε σε εβρισα ποτε αν θυμασαι και μου ειπες να παω να γαμηθω...εισαι αξιολυπητη παντως...αυτο ειναι γεγονος...


ευακι το τελευταιο κειμενο της τζενης για μενα ηταν!!σου λεει εβρισα που εβρισα την ευα ας ριξω και κανα μπινελικι στην αγαπη...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε: ...

1ον: τι κάνεις στο σπίτι τέτοια ώρα;;; ΕΕΕ;;;;

και 2ον:

Ευάκι έγραψε: μου ειπε να παω να γαμηθω
Κι εσύ γιατί δεν πας; Ξέρω ξέρω οι Ρώσοι.χα χαΤο Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 15 334590 Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 15 334590

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΛΥΠΗΤΕΣ ΞΙΠΑΣΜΕΝΕΣ ΣΚΥΛΕΣ.ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΞΕΡΕΤΕ.ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΓΑΜΗΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΒΡΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΤΙΣ ΦΟΒΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΣΑΣ.ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ,ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕΨΥΧΙΑΤΡΟ,ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΕΞΟΛΟΓΟ.ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΗΛΗΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ 9 ΜΗΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 3 ΠΑΙΔΙ.

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπημένα μου κοριτσάκια μην τσακώνεστε.. είναι κρίμα να υποβαθμίζουμε την εικόνα του φόρουμ με τέτοιες κουβέντες..

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενη έγραψε:ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΛΥΠΗΤΕΣ ΞΙΠΑΣΜΕΝΕΣ ΣΚΥΛΕΣ.ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΞΕΡΕΤΕ.ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΓΑΜΗΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΒΡΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΤΙΣ ΦΟΒΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΣΑΣ.ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ,ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕΨΥΧΙΑΤΡΟ,ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΕΞΟΛΟΓΟ.ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΗΛΗΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ 9 ΜΗΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 3 ΠΑΙΔΙ.



ευχαριστω και ανταποδιδω καλη μου!!!!!α και μαλλον εσυ θες ψυχιατρο και σεξολογο γιατι εχεις νευρακια πολλα τζενακι μου....και αυτο ενα πραγμα σημαινει.....

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
apaksio entelos

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΗΛΗΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ 9 ΜΗΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 3 ΠΑΙΔΙ.
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
ΕΕΕΕ..... scratch scratch scratch...ΝΑΙ επειδή μάλλον αναφέρεσαι σε εμένα αυτή τη στιγμή, εσύ εκτός απο όλα τα παραπάνω που ανέφερες θα πρέπει να πας και σε έναν οφθαλμίατρο, γιατί η ερώτησή μου ήταν προς την Εύα. Έβαλα το όνομά της απο πάνω. flower

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε: ...

1ον: τι κάνεις στο σπίτι τέτοια ώρα;;; ΕΕΕ;;;;

και 2ον:

Ευάκι έγραψε: μου ειπε να παω να γαμηθω
Κι εσύ γιατί δεν πας; Ξέρω ξέρω οι Ρώσοι.χα χα[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειμαι σπιτι γιατι τελειωσε το μαρτυριο μου επιτελους!!!απο δευτερα χειρουργειακια μου σας ερχομαι!!!και ελπιζω να μην ξαναεχω παρτιδες με τους ρωσους μεχρι το 2012!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τζενη έγραψε:ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΛΥΠΗΤΕΣ ΞΙΠΑΣΜΕΝΕΣ ΣΚΥΛΕΣ.ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΞΕΡΕΤΕ.ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΓΑΜΗΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΒΡΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΤΙΣ ΦΟΒΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΣΑΣ.ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ,ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕΨΥΧΙΑΤΡΟ,ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΕΞΟΛΟΓΟ.ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΗΛΗΘΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ 9 ΜΗΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 3 ΠΑΙΔΙ.

καλα εισαι τελειως βλαμμενη ετσι?!
στο δικο μου ποστ απαντησε η κοπελα ρωτωντας με πως και δεν ειμαι στη δουλεια....εχεις τελειωσει σιγουρα πανεπιστημιο εσυ???? scratch

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφιερωμένο..πιασανε και οι ζεστες...
cyclops alien affraid

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:αγαπημένα μου κοριτσάκια μην τσακώνεστε.. είναι κρίμα να υποβαθμίζουμε την εικόνα του φόρουμ με τέτοιες κουβέντες..


αγαπητη Lilliput με αυτο τον τονο που μιλας η τζενη θα σε βαλει στην κατηγορια "θεουσες" υποκατηγορια "πορωμενες" οπως την κουκιδα και την μπουμπουκιτσα και θα αρχισει να σε βριζει να το ξερεις!!!!
χαχαχαχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις