Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
395 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 395 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 26]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:τις εφαγες τις κοτσιδες σου???αντε μπας και σωσεις τα ματακια σου!!! Razz

Ξέρεις τι άλλο έχω πάθει με τα μαλλιά μου; Εκτός απο τότε που μου έβγαλα το μάτι μια άλλη φορά γέλαγα και πάνω στην ανάσα τα κατάπια. Shocked Shocked Shocked

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:τις εφαγες τις κοτσιδες σου???αντε μπας και σωσεις τα ματακια σου!!! Razz

Ξέρεις τι άλλο έχω πάθει με τα μαλλιά μου; Εκτός απο τότε που μου έβγαλα το μάτι μια άλλη φορά γέλαγα και πάνω στην ανάσα τα κατάπια. Shocked Shocked Shocked

απο μονα τους θελουν να τα φας!!!τι το σκεφτεσαι!!! Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λες να τα κόψω να πάει στον διάολο; Θα τα ξυρίσω το αποφάσισα.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Λες να τα κόψω να πάει στον διάολο; Θα τα ξυρίσω το αποφάσισα.

affraid affraid affraid affraid Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 21 585182 Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 21 585182 Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 21 585182 Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 21 585182 Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 21 585182 Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 21 585182

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον αυτο το θεμα ειναι εθιστικο...πρεπει να εισαι κολημενος στον υπολογιστη...
εγω που εφυγα λιγες ωριτσες να κανω τις δουλειες μου ..τωρα που ξαναμπηκα δεν βγαζω ακρη!...διαβαζω κατι ,γελαω..διαβαζω κατι αλλο..παω πιο πισω να δω σε τι απανταει...
ουφφφφφφφφφφφ
εχει και ζεστη...!!

γιατι θελεις να κουρευτεις αθηνουλα?..οι θεουσες εχουν μακρια μαλλια νομιζω..χαχα

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:γιατι θελεις να κουρευτεις αθηνουλα?..οι θεουσες εχουν μακρια μαλλια νομιζω..χαχα

Ναι καλέ για να τα κάνουν κότσο. Αλλά κι εγώ θεούσα είμαι; Ποιός το είπε; που; πότε; afro: Γιατί κι εγώ έλειψα το απόγευμα..χα χα χα Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπομποκιτσα η αθηνα μας ειναι η ΗΛΗΘΙΑ μη μπερδευεσαι!!!εσυ εισαι η θεουσα με την κουκιδα,εγω εχω ενα ταπεινο φωτοστεφανο και ολες μαζι ειμαστε υποκριτριες,ξιπασμενες σκυλες...
γαβ γαβ γαβ Razz

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:γιατι θελεις να κουρευτεις αθηνουλα?..οι θεουσες εχουν μακρια μαλλια νομιζω..χαχα

Ναι καλέ για να τα κάνουν κότσο. Αλλά κι εγώ θεούσα είμαι; Ποιός το είπε; που; πότε; afro: Γιατί κι εγώ έλειψα το απόγευμα..χα χα χα Very Happy Very Happy

δεν ξερω να σου πω την αληθεια..γιατι και εγω εχασα κομματια και τωρα δεν μπορω να τα βαλω σε σειρα...
μπορει εσυ να μην εισαι!!χαχαχα...
α βρε παιδια τι λεμε νυχτιατικα??

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:μπομποκιτσα η αθηνα μας ειναι η ΗΛΗΘΙΑ μη μπερδευεσαι!!!εσυ εισαι η θεουσα με την κουκιδα,εγω εχω ενα ταπεινο φωτοστεφανο και ολες μαζι ειμαστε υποκριτριες,ξιπασμενες σκυλες...
γαβ γαβ γαβ Razz


χαχα..εχω ξεκαρδιστει... Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 21 215994 Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 21 215994

εσενα ειπε να ξεσκονισεις το φωτοστεφανο που διαβασα καπου??...τα εχω μπλεξει τελειως ..ποιος ειπε τι και σε ποιον...μαζι μου επρεπε να εχω το λαπτοπ συνεχεια!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:μπομποκιτσα η αθηνα μας ειναι η ΗΛΗΘΙΑ μη μπερδευεσαι!!!εσυ εισαι η θεουσα με την κουκιδα,εγω εχω ενα ταπεινο φωτοστεφανο και ολες μαζι ειμαστε υποκριτριες,ξιπασμενες σκυλες...
γαβ γαβ γαβ Razz


χαχα..εχω ξεκαρδιστει... Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 21 215994 Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 21 215994

εσενα ειπε να ξεσκονισεις το φωτοστεφανο που διαβασα καπου??...τα εχω μπλεξει τελειως ..ποιος ειπε τι και σε ποιον...μαζι μου επρεπε να εχω το λαπτοπ συνεχεια!!

λεπτομεριες τετοια ωρα?!εγω παω για υπνο τωρα,θα σβησω το φωτοστεφανο να μη μαζευτουν κουνουπια και θα σας δω αυριο!!!φιλακια!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:μπομποκιτσα η αθηνα μας ειναι η ΗΛΗΘΙΑ μη μπερδευεσαι!!!εσυ εισαι η θεουσα με την κουκιδα,εγω εχω ενα ταπεινο φωτοστεφανο και ολες μαζι ειμαστε υποκριτριες,ξιπασμενες σκυλες...
γαβ γαβ γαβ Razz


χαχα..εχω ξεκαρδιστει... Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 21 215994 Το Θαύμα της ζωής...λάθος της στιγμής..? - Σελίδα 21 215994

εσενα ειπε να ξεσκονισεις το φωτοστεφανο που διαβασα καπου??...τα εχω μπλεξει τελειως ..ποιος ειπε τι και σε ποιον...μαζι μου επρεπε να εχω το λαπτοπ συνεχεια!!

λεπτομεριες τετοια ωρα?!εγω παω για υπνο τωρα,θα σβησω το φωτοστεφανο να μη μαζευτουν κουνουπια και θα σας δω αυριο!!!φιλακια!!!

καληνύχτα ευάκι!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:καληνύχτα ευάκι!!

Καληνύχτα έχει πει εδώ και μία ώρα και όλο εδώ είναι. Μην της απαντάς... Razz Razz Razz

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:καληνύχτα ευάκι!!

Καληνύχτα έχει πει εδώ και μία ώρα και όλο εδώ είναι. Μην της απαντάς... Razz Razz Razz


χαχα

οκ αθηνα....
εχω μπει βραδιατικα σε τοσα θεματα ...εσυ εφαγες τα χοντρα μακαρονια με καυτερη σαλτσα?
χαχα..μαλλον παω στο αλλο θεμα να ξαναδιαβασω..

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν μπηκα ολη μερα επητιδες γιατι ειμαι και εγκυος και τα νευρα μου ειναι ειναι τεντωμενα! Θα πω ενα πραγμα! Τζενη πραγματικα ευχομαι να μην εισαι μητερα και να ειναι και αυτο ψεμματα (οπως και πολλα αλλα που εχει πει)! Αν ημουν παιδι σου θα ντρεπομουν πολυ για σενα! Θα μπορουσα να σε χαρακτηρισω (οπως εκανες εσυ με σε ανθρωπους που αγαπω εδω μεσα) αλλα 1ον δεν αξιζεις καν τον κόπο και 2ον ειμαι μια εγκυος θεουσα με 2 υπεροχα παιδακια και δεν κανει!

Μπηκες σε ενα θεμα απο το πουθενα και αρχισες να βριζεις! Εμεις κοπελα μου εδω μεσα μπορει να διαφωνουμε αλλα γνωριζομαστε καιρο, εχουμε μοιραστει γεννες, χαρες, λυπες και σεβομαστε η μια την αλλη!

Κοριτσια μου να ξερετε οτι σας εκτιμω πολυ και οταν μπαινουν τετοια σκουπιδια εδω μεσα καταλαβαινω ακομα πιο πολυ ποσο ξεχωριστες ειστε!

pantofla


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Προφανώς και δε συμφωνώ με τον τρόπο της Τζάνης, τέτοιοι χαρακτηρισμοί ούτε στο γήπεδο.Παρ' όλα αυτά έχω την εντύπωση ότι το θέμα αυτό άνοιξε όχι για να πούμε ελέυθερα την άποψή μας αλλά για να συμφωνήσουμε στο ότι η έκτρωση είναι φόνος. Και αυτό το λέω γιατί όταν είπα την άποψή μου, πολύ ευγενικά νομίζω, πολλές πέσανε να με φάνε. Κανένας δεν είπε κάντε σεξ ελέυθερα και μετά πηγαίνετε για έκτρωση όπως πάς για αποτρίχωση.Το θέμα είναι αν συμβεί κατά λάθος και τι κάνεις τότε.Άλλες πιστεύουν ότι υπάρχει επιλογή άλλες όχι.Και στο αν υπάρχει επιλογή κάποιες αντέδρασαν πολύ επιθετικά

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pantofla έγραψε:Προφανώς και δε συμφωνώ με τον τρόπο της Τζάνης, τέτοιοι χαρακτηρισμοί ούτε στο γήπεδο.Παρ' όλα αυτά έχω την εντύπωση ότι το θέμα αυτό άνοιξε όχι για να πούμε ελέυθερα την άποψή μας αλλά για να συμφωνήσουμε στο ότι η έκτρωση είναι φόνος. Και αυτό το λέω γιατί όταν είπα την άποψή μου, πολύ ευγενικά νομίζω, πολλές πέσανε να με φάνε. Κανένας δεν είπε κάντε σεξ ελέυθερα και μετά πηγαίνετε για έκτρωση όπως πάς για αποτρίχωση.Το θέμα είναι αν συμβεί κατά λάθος και τι κάνεις τότε.Άλλες πιστεύουν ότι υπάρχει επιλογή άλλες όχι.Και στο αν υπάρχει επιλογή κάποιες αντέδρασαν πολύ επιθετικά


παντοφλα καλυτερα να μην το συνεχισουμε γιατι ηδη αυτο το θεμα μας εχει διχασει!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pantofla έγραψε:Προφανώς και δε συμφωνώ με τον τρόπο της Τζάνης, τέτοιοι χαρακτηρισμοί ούτε στο γήπεδο.Παρ' όλα αυτά έχω την εντύπωση ότι το θέμα αυτό άνοιξε όχι για να πούμε ελέυθερα την άποψή μας αλλά για να συμφωνήσουμε στο ότι η έκτρωση είναι φόνος. Και αυτό το λέω γιατί όταν είπα την άποψή μου, πολύ ευγενικά νομίζω, πολλές πέσανε να με φάνε. Κανένας δεν είπε κάντε σεξ ελέυθερα και μετά πηγαίνετε για έκτρωση όπως πάς για αποτρίχωση.Το θέμα είναι αν συμβεί κατά λάθος και τι κάνεις τότε.Άλλες πιστεύουν ότι υπάρχει επιλογή άλλες όχι.Και στο αν υπάρχει επιλογή κάποιες αντέδρασαν πολύ επιθετικά

Κάποιες ναι γιατί είναι πολύ ευαίσθητο το θέμα για αυτές. Είναι γεγονός ότι σαν θέμα είναι πολύ λεπτο. Παρόλα αυτά νομίζω πως οι περισσότερες θεωρούν όλες τις απόψεις σεβαστές στο τέλος ακόμα και αν δεν συμφωνούν, εφόσον εκφράζονται κόσμια. Και νομίζω πως εσύ μια χαρά εκφράζεις την άποψή σου. Και να σημειώσω ότι δεν συμφωνώ μαζί σου, ωστόσο αυτό που διαβάζω δεν με θίγει άρα μπορεί να υπάρξει διάλογος.

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα pantofla θα διαφωνησω μαζι σου γιατι εγω εγραψα την αποψη μου οτι εχω κανει εκτρωση,οτι δεν εχω τυψεις,οτι δεν αισθανομαι δολοφονος και ουτε το εχω μετανιωσει και ασ μην εμεινα εγκυος ευκολα οταν το αποφασισα αλλα και η κουκιδα που σε αυτο το θεμα διαφωνουμε, συμφωνουμε στα σκυλια μας, το μονο που εγραψε ηταν σεβαστη η αποψη μου. Νομιζω οτι με ηρεμια ολα μπορουμε να τα συζηταμε οσο διαφορετικες αποψεις και αν εχουμε αρκει να μην βριζομαστε.

http://www.worldjamboree.gr

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitra37 έγραψε:Καλημερα pantofla θα διαφωνησω μαζι σου γιατι εγω εγραψα την αποψη μου οτι εχω κανει εκτρωση,οτι δεν εχω τυψεις,οτι δεν αισθανομαι δολοφονος και ουτε το εχω μετανιωσει και ασ μην εμεινα εγκυος ευκολα οταν το αποφασισα αλλα και η κουκιδα που σε αυτο το θεμα διαφωνουμε, συμφωνουμε στα σκυλια μας, το μονο που εγραψε ηταν σεβαστη η αποψη μου. Νομιζω οτι με ηρεμια ολα μπορουμε να τα συζηταμε οσο διαφορετικες αποψεις και αν εχουμε αρκει να μην βριζομαστε.


ακριβως δημητρα37!οταν λες την αποψη μου με ηρεμο τροπο χωρις ιχνος ειρωνειας και αναρμοστης συμπεριφορας τοτε κανεις δεν θα σε παρεξηγησει!

pantofla


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ο λόγος που το έγραψα αυτό είναι γιατί όταν έγραψα εγώ την άποψή μου, πριν πολλές σελίδδς βέβαια γιατί τώρα ξέφυγε, δεν αντιπετωπίστηκε με σεβασμό.Προφανώς και υπάρχουν διαφωνίες και αντίθετες απόψεις. Απλά καλό είναι να μην πορωνόμαστε με την άποψή μας.

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παντα μετα απο ενα θεμα που εχει γινει ο τρελος χαμος αρχιζουμε τα δεν εχει σημασια αν διαφωνουμε, η καθε μια μας εχει την αποψη της που ειναι σεβαστη αρκει να μη βριζομαστε δεν παιζομαστε εμεις οι γυναικες και βαζω και τον εαυτο μου μεσα. Ασχετο αλλα ποτε θα ερθει η ωρα να γεννησω???????

http://www.worldjamboree.gr

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pantofla έγραψε:Ο λόγος που το έγραψα αυτό είναι γιατί όταν έγραψα εγώ την άποψή μου, πριν πολλές σελίδδς βέβαια γιατί τώρα ξέφυγε, δεν αντιπετωπίστηκε με σεβασμό.Προφανώς και υπάρχουν διαφωνίες και αντίθετες απόψεις. Απλά καλό είναι να μην πορωνόμαστε με την άποψή μας.

Νομίζω ότι η αντίδραση είναι λόγω παρόρμησης. Εκφράζεται μια άποψη εντελώς αντίθετη με την δική μας και αδυνατούμε στην αρχή να την δεχθούμε σαν άποψη. Όμως στην πορεία της συζήτησης, όταν έχουν εκφραστεί όλες οι απόψεις πιστεύω πως όλες συμφωνούμε πως η κάθεμια έχει δικαίωμα να κρατάει την άποψή της και να την εκφράζει ελεύθερα. Και εξάλλου όταν μοιραζόμαστε την άποψή μας είναι λογικο να γίνει αντικείμενο συζήτησης. Έτσι πάει σε έναν χώρο όπου επικοινωνούμε μόνο με τον γραπτό λόγο. Εξακολουθώ λοιπόν να πιστεύω ότι στο τέλος, (ότι και αν έχει ειπωθεί λόγω παρόρμησης στην αρχή) όλες θα συμφωνήσουμε ότι όλες οι απόψεις που εκφράστηκαν κόσμια είναι σεβαστές άρα και αποδεκτές.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η αλήθεια είναι ότι οτιδήποτε ξεφύγει από τα πρέπει και τα θέλω κάποιων εδώ μέσα αρχίζει και προκαλεί ταραχή . Θέματα όπως :ο θηλασμός - η καισαρική η ο φυσιολογικός τοκετός (αν και σε αυτο το φόρουμ δεν έχω πετύχει μακελιό σε αυτό το θέμα) ιδιωτικά -δημόσια μαιευτήρια -έκτρωση είναι κόκκινο πανί .
Το αν κάποια θέλει να κάνει επάνω της οτιδήποτε δεν με απασχολεί θα της πω αν ρωτηθώ τη γνώμη μου την άποψη μου από εκεί και πέρα ας κάνει ότι εκείνη επιλέξει .
Αν το πράγμα ξεφύγει και διάφορους χαρακτηρισμούς έχει χαθεί το θέμα της συζήτησης , για μενα όσο προσβλητικό είναι το σκύλα άλλο τόσο είναι και το δολοφόνος αν εγω αρχίζω και τα χώνω σε ένα μέλος όχι επειδή απλά έχει άλλη άποψη απο αυτό που πιστεύω τότε και εκείνη για να προστατεύσει τη θέση της θα κάνει το ίδιο και ίσως και να βγεί περισσότερο εκτός εαυτού . Παρορμητικοί χαρακτήρες που ίσως αν είμασταν απο κοντά και συζητούσαμε να μην υπήρχε αυτή η κατάσταση.
Μην βλέπουμε το κόσμο σόννυ και ντε με τα δικά μας μάτια η μάλλον εμείς ας τον δούμε όπως θέλουμε αλλά να αφήσουμε και τον άλλον να το δει όπως θέλει στην τελική μπορεί κάποιος να είναι και τυφλός και να μην θέλει να δει...
Και κάτι τελελυταίο :μην ξανακούσω εδω μέσα για ξεμάλλιασμα η αλλάγή λουκ χωρίς να ρωτηθώ γιατί θα σας κουρέψω όλες ....χαχαχαχα farao afro afro και μετά θα δείτε!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια δεν ξαναοιγω το θεμα γιατι δεν θελω απλως θελω να πω καπιοα πραγματα που επαναλμαβανονται συνεχεια ειδικα σε τετοια λεπτα θεματα.δεν ξερω αν ειναι τζενη ειναι τρολ η δεν ειναι αυτη γνωριζει .μονο σιγουρη εδω μεσα δεν μπορει να ειμαστε.και μενα δεν μου αρεσε ο τροπος που εκφραστηκε γιατι δεν ηταν σωστος .δεν μου αρεσουν οι βρισιες .εχει ομως ενα δικιο που πρεπει να χαλαρωσουμε λιγο γιατι πεφτουμε να φαμε οποιαδηποτε κοπελα εχει αντιθετη αποψη με την τζενη και οιπαδηποτε τζενη.η κοπελα αμα θυμαστε καλα μπηκε και ειπε πως εχει κανει εκτρωση οτι θελει να οριζει το σωμα της και οτι φοραει σπιραλ.καπιοες κοπελες την αποκαλεσανε δολοφονο .ειναι και αυτο σωστο οχι .ειναι η αποψη της ειναι δικαιωμα της να οριζει το σωμα της .δεν σου αρεσει δεν ασπαντας .η αν απαντασ λες οτι εγω δεν θα το εκανα δεν ειναι σωστο και τελιωσε ,οταν λες κατι ερεθιζεις τον αλλο να σου απαντησει καταλληλως .δεν λεω να βρισει οχι αυτο .αλλα να κοιταμε και τις δικες μας ευθυνες .γιατι δεν ηταν απο την αρχη εριστικη .και κατι αλλο που γινεται .ειναι διακρισεις μπορει να γραψω εγω κατι και μου την πειτε ασχημα και μετα να γραψει μια αλλη κοπελα τα ιδια και να εχετε διαφορετικη αποψη .και ετσι εγινε και τωρα εγραψε η δημητρα 37 την ιστορια της και της ειπατε σεβαστη η αποψη σου .εγραψε η τζενη στην αρχη πριν βρισει και την ειπατε δολοφονο αυτη ειναι η διαφορα .δεν ειμαι υπερ κανενος απλως οταν μιλαω με ολες σας γιατι απο ολες περνεις κατι να μην στηνουμε κανεναν στο τοιχο να λεμε την γνωμη μας μεχρι εκει .εγω αυτα πιστευω

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nαι Βάνια και εγώ με τον χαρακτηρισμό "δολοφόνος" δεν συμφωνώ. Και δεν συμφωνώ και γενικά με τους χαρακτηρισμούς πόσο μάλλον με τις βρισιές. Γενικά όταν γράφουμε πρέπει να προσέχουμε πολύ όλες πως εκφραζόμαστε και να ξαναδιαβάζουμε αυτό που γράψαμε για να μην προσβάλουμε. Είναι σημαντικό να εκφράζουμε την άποψή μας αλλά το ίδιο σημαντικό είναι να είναι και ο τρόπος μας σωστός. Μην ξεχνάμε πως ο λόγος μας είναι γραπτός και η κάθε λέξη έχει σημασία.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις