Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

126Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Σαβ Αυγ 21, 2010 8:02 am

papaki70

papaki70
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
gogo έγραψε:Πιστεύω ότι είναι ο πιο ωραίος υπέρυχος που υπάρχει...
Εάν το παιδί κάθεται σωστά, φαίνονται πεντακάθαρα τα χαρακτηριστικά του...

Συμφωνώ. Εμείς είχα δει το προφίλ του και ήταν ίδιος ο μπαμπάς μου. Μύτη, χείλια πιγούνι. Το λέγαμε και μας κοροιδεύανε. Όταν γεννήθηκε όμως και το είδανε το μωρό επιβεβαιωθήκαμε. Ρε φτυστό ο Οδυσσέας όμως??? Αφού και η πεθερά μου λέει ότι πήρε τζάμπα το όνομα του πεθερού μου. Shocked

127Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:16 am

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κ απο μενα ...μια ερωτηση βρε κοριτσια για πειτε μου την γνωμη σας

τι διαλεξατε στον β'επιπεδου ασπρομαυρο η τρισδιαστατο υπερηχο????? Laughing

128Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:20 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpougatsoula24 έγραψε:καλημερα κ απο μενα ...μια ερωτηση βρε κοριτσια για πειτε μου την γνωμη σας

τι διαλεξατε στον β'επιπεδου ασπρομαυρο η τρισδιαστατο υπερηχο????? Laughing

καλημέρα! εγώ όταν το έκανα πριν 4 χρόνια δεν με ρώτησαν ποιο ήθελα, μου έκαναν τον ασπρόμαυρο, αλλά τώρα που ξέρω θα ζητήσω, όταν μου τύχει ξανά, τον τρισδιάστατο, δεν νομίζω ότι συγκρίνετε με τον παλιό υπέρηχο!

129Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:20 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpougatsoula24 έγραψε:καλημερα κ απο μενα ...μια ερωτηση βρε κοριτσια για πειτε μου την γνωμη σας

τι διαλεξατε στον β'επιπεδου ασπρομαυρο η τρισδιαστατο υπερηχο????? Laughing

mpoygatsoula δε νομίζω ότι "διαλέγεις" Απλά ο γιατρός "τραβάει" κάποιες φωτογραφίες σε τρισδιάστατο. Εγώ πχ έχω φωτό το μουτράκι της και τη σπονδυλική της στήλη.
Όλες οι άλλες είναι σαν τον κανονικό υπέρηχο.
Τώρα βέβαια, για να μη λέω αρλούμπες, ίσως έχει να κάνει και το πού θα τον κάνεις (σε ποιο νοσοκομείο/κλινική κτλ)

130Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:26 am

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω να διαλεξω σε 2 εργαστηρια
το 1 κανει ασπρομαυρο κ κανει 80 ευρω

κ το αλλο κανει 3D (αν δ κανω λαθος)
σου δινει κ dvd κ κανει 120 ευρω

σκεφτομαι να διαλεξω το 2ο ....
τι λετε???????

131Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:27 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpougatsoula24 έγραψε:καλημερα κ απο μενα ...μια ερωτηση βρε κοριτσια για πειτε μου την γνωμη σας

τι διαλεξατε στον β'επιπεδου ασπρομαυρο η τρισδιαστατο υπερηχο????? Laughing

Εγώ είχα κάνει τον απλό αλλά μας το γύρισε και στο τρισδιάστατο για λίγο και έβγαλε τρεις φωτογραφίες να τις έχουμε (γιατί μας συμπάθησε λέει-μπορεί να το κάνουν σε όλους)
Να σου πω την αλήθεια εμένα στον απλό μου άρεσε περισσότερο γιατί έβλεπα τα χαρακτηριστικά πεντακάθαρα.Σαν να το είχα σε δωμάτιο χωρίς καλό φωτισμό,μάλιστα ήθελε να της μετρήσει τα δαχτυλάκια και το ένα χέρι το είχε στο στόμα και την πειράζαμε για να το βγαλει.Μέχρι και το σχήμα απο τα χειλάκια της είδαμε.Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 669659 Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 669659 Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 669659
Στον τρισδιάστατο...πως να το πω...μου φάνηκε κάπως τρομαχτικό το θέαμα.

132Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:31 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοίτα όπως λέει και η athin και εγώ στον απλό υπέρηχο το είχα δει πεντακάθαρα το μικρό, και έλεγα σε όλους ότι είναι φτυστός ο άντρας μου και με κορόιδευαν αλλά τελικά μια χαρά το είχα δει εγώ!
ο άλλος υπέρηχος δεν ξέρω πως είναι άλλα όπως το βλέπω στην τηλεόραση, μου φαίνεται καλό!
όπως και να έχει η απόφαση είναι καθαρά δικιά σου!

133Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:34 am

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ μπερδευτικα τωρα κ δ ξερω ....... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ναι αλλα στο 3D μου δινουν κ dvd Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

134Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:37 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpougatsoula24 έγραψε:αχ μπερδευτικα τωρα κ δ ξερω ....... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ναι αλλα στο 3D μου δινουν κ dvd Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing


αυτό και αν είναι ωραίο! εγώ σου είπα αν και δεν έχω κάνει τον 3D θα διαλέξω όταν με το καλό!

135Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:40 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοίτα, η διαφορά στα χρήματα δεν είναι και τεράστια!
Μπορείς να κάνεις τον 3d αλλά να ξέρεις ότι δε θα καταλάβεις και πολλά.
Όντως στον άλλον φαίνεται καλύτερα το περίγραμμα. (μπες και στο youtube να δεις τη διαφορά). Ούτως ή άλλως εγώ πιστεύω ότι όταν λένε 3d δεν εννοούν ότι ΟΛΟΣ ο υπέρηχος θα είναι έτσι.
Με το Β' επιπέδου απλά εννοούν ότι "εμβαθύνει" τόσο πολύ που μπορεί να δει τα όργανα του παιδιού (καρδιά, συκώτι, στομάχι, ουροποιητικό κτλ). Στο άλλο που τα βλέπεις όλα πορτοκαλί, δεν ξεχωρίζεις τίποτα... Εγώ τουλάχιστον...

136Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:41 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpougatsoula24 έγραψε:αχ μπερδευτικα τωρα κ δ ξερω ....... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ναι αλλα στο 3D μου δινουν κ dvd Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

Μη σκας.Κάνε το 2ο!Μη το σκεφτεσαι.
Εγώ αυτό που σου έγραψα περί τρομαχτικού,με έπιασε ένα κλειστοφοβικο σύνδρομο,οτι το μωρακι μου είναι στριμωγμένο και κάτι τέτοια(που φυσικά δεν ισχύουν γιατί γι'αυτά είναι η καλύτερή τους εκεί μέσα) και το άλλο οτι μου φαινότανε σαν να είναι απο πλαστελίνη.Δεν μου άρεσε όπως το είδα,αλλά δεν μου άρεσαν και στην τηλεόραση όπως τα έβλεπα.
Δικές μου παραξενιές.Αν εσένα σου αρέσουν σε άλλες που τα βλέπεις,στο δικό σου θα ξετρελαθείς.

137Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:42 am

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ εγω για εκει με βλεπω χιχιιχιχι Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
θα εχω το το dvd που θα ξαναζησω αυτο ετσι δ ειναι θα το βλεπει κ το νινι ταν μεγαλωσει δ θα ειναι τελειο????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

138Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:44 am

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οντως μπορει να μην ειναι οοοολος ο υπερηχος 3d αλλα καποια σημεια...
θα πρεπει να ρωτησω

παντως οχι δ με τρομαζει ισα ισα χαχαχχαα

139Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Παρ Αυγ 27, 2010 12:50 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Εγώ αυτό που σου έγραψα περί τρομαχτικού,με έπιασε ένα κλειστοφοβικο σύνδρομο,οτι το μωρακι μου είναι στριμωγμένο και κάτι τέτοια(που φυσικά δεν ισχύουν γιατί γι'αυτά είναι η καλύτερή τους εκεί μέσα) και το άλλο οτι μου φαινότανε σαν να είναι απο πλαστελίνη.Δεν μου άρεσε όπως το είδα,αλλά δεν μου άρεσαν και στην τηλεόραση όπως τα έβλεπα.
Δικές μου παραξενιές.

Ρε athin@ ! Με εκφράζεις απόλυτα!!
Κι εγώ έτσι ένιωσα! Όχι την ώρα του υπέρηχου, γιατί ήμουν συγκινημένη (σχεδόν έκλαιγα) αλλά μετά που έβλεπα τις φωτό.
Και γενικά όταν το σκέφτομαι το μωράκι εκεί μέσα. Σκύβω κουνιέμαι καμπουριάζω με ζουλάνε τα ρούχα ή η ζώνη του αυτοκινήτου κι εγώ σκέφτομαι "αχ το μωρό μου στριμώχτηκε"
Κλειστοφοβικά κανονικά όμως!
Όσο για την πλαστελίνη, και σ' αυτό έχεις δίκιο!

140Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Σαβ Αυγ 28, 2010 11:46 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια θα ανέβω Αθήνα για την Β΄επιπέδου την άλλη Πέμπτη, στο emryocare είναι στη λεωφόρο Αλεξάνρας το έχετε ακουστά;
Με εχει πιάσει ένα τρομερό αγχος αν όλα πάνε καλά μια λόγω του οτι μεχρι τις 7 εβδομάδες που δεν ηξερα οτι ημουν εγκυος κάπνιζα και μια λόγω του οτι στις 5 εβδομαδες που ήμουν στραμπούληξα το πόδι μου, πρηστηκε πηγα στο νοσοκομειο, εκανα ακτίνα και πήρα αντιβιωση.
Αυτά με έχουν κάνει και φοβάμαι λίγο Crying or Very sad και επίσης μια μεγάλη στεναχωρια που πέρασα και έπαθα σοκ, ουρλιάζοντας και κλαιγοντας 5 ωρες συνέχεια.
Τι λέτε θα πάνε ολα καλά; Ειδικα με την αντιβιωση και το καπνισμά;

141Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Κυρ Αυγ 29, 2010 12:05 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Κορίτσια θα ανέβω Αθήνα για την Β΄επιπέδου την άλλη Πέμπτη, στο emryocare είναι στη λεωφόρο Αλεξάνρας το έχετε ακουστά;
Με εχει πιάσει ένα τρομερό αγχος αν όλα πάνε καλά μια λόγω του οτι μεχρι τις 7 εβδομάδες που δεν ηξερα οτι ημουν εγκυος κάπνιζα και μια λόγω του οτι στις 5 εβδομαδες που ήμουν στραμπούληξα το πόδι μου, πρηστηκε πηγα στο νοσοκομειο, εκανα ακτίνα και πήρα αντιβιωση.
Αυτά με έχουν κάνει και φοβάμαι λίγο Crying or Very sad και επίσης μια μεγάλη στεναχωρια που πέρασα και έπαθα σοκ, ουρλιάζοντας και κλαιγοντας 5 ωρες συνέχεια.
Τι λέτε θα πάνε ολα καλά; Ειδικα με την αντιβιωση και το καπνισμά;


το συγκεκριμένο που αναφέρεις δεν το ξέρω γιατί εγώ την έκανα στο Ιασώ!
όσο για τα υπόλοιπα, αυχενική διαφάνεια δεν είχες κάνει? τι έδειξε εκεί?
μην αγχώνεσαι, ότι έγινε έγινε και δεν αλλάζει, τουλάχιστον μην φορτώνεσαι με επιπλέον άγχος, λίγες μέρες έμειναν και θα δεις τα αποτελέσματα, όλα θα πάνε καλά, στο εύχομαι από την καρδιά μου!

142Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Κυρ Αυγ 29, 2010 12:12 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι μου η αυχενική και το papA βγήκαν άριστα, δεν θα μπορούσαν να δείξουν καλύτερες τιμές μου είπε ο γιατρός και οι επόμενοι υπέρηχοι ήταν πολύ καλοί, αλλά οσο να είναι έχω αγχος.

143Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Κυρ Αυγ 29, 2010 12:14 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λογικό είναι να αγχώνεσαι, όλες αγχωνόμαστε, αλλά προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι, εξάλλου οι μέρες κοντεύουν και θα δεις και πάλι ότι όλα είναι καλά, ε? Smile

144Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Κυρ Αυγ 29, 2010 12:20 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 417472

145Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Κυρ Αυγ 29, 2010 7:10 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παλιότερα έλεγαν για την αντιβίωση ότι δεν κάνει να παίρνει η έγκυος.Τώρα οι ιατροί επιτρέπουν κάποιες αντιβιώσεις, οπότε χαλάρωσε! Όσο για το κάπνισμα - αν και δεν καπνίζω εγώ για να έχωασχοληθεί - νομίζω ότι οι περισσότερες κοπέλες που καπνίζουν το σταματάνε όταν είναι ήδη 6-7 εβδομάδων,οπότε και καταλαβαίνουν ότι είναι έγκυες!

146Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Πεμ Σεπ 09, 2010 7:52 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας!! Very Happy
Μόλις τώρα γύρισα απο Αθήνα που πήγαμε για την β επιπέδου, βγήκε άριστη, όλα υπέροχα, καρδούλα, πνευμονια, εγκεφαλος όλα φυσιολογικά Very Happy Very Happy μου έφυγε το άνγχος και είμαι πολύ χαρούμενη.
Ηταν στη λεωφόρο Αλεξάνδρας στο embryocare έμεινα ευχαριστημένη και το0 κόσμος ήταν 150 ευρώ!!
Οι εικόνες ήταν τεραστιες και όσο για εκείνο το έγχρωμο είδαμε μόνο 2, 3 εικόνες, ήταν λίγο περιεργο και θα συμφωνήσω με κάποιες κοπέλες που αναφέρατε πως δεν ήταν και τοσο καλό το έγχρωμο.

147Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Πεμ Σεπ 09, 2010 7:54 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:Γειά σας!! Very Happy
Μόλις τώρα γύρισα απο Αθήνα που πήγαμε για την β επιπέδου, βγήκε άριστη, όλα υπέροχα, καρδούλα, πνευμονια, εγκεφαλος όλα φυσιολογικά Very Happy Very Happy μου έφυγε το άνγχος και είμαι πολύ χαρούμενη.
Ηταν στη λεωφόρο Αλεξάνδρας στο embryocare έμεινα ευχαριστημένη και το0 κόσμος ήταν 150 ευρώ!!
Οι εικόνες ήταν τεραστιες και όσο για εκείνο το έγχρωμο είδαμε μόνο 2, 3 εικόνες, ήταν λίγο περιεργο και θα συμφωνήσω με κάποιες κοπέλες που αναφέρατε πως δεν ήταν και τοσο καλό το έγχρωμο.


μπράβο κοριτσάκι μου! και πριν λίγο σε ρώτησα στο θέμα με μαμάδες από Πάτρα! Laughing
όλα καλά λοιπόν! πάει και αυτό! σου στέλνω ένα ΠΜ

148Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Πεμ Σεπ 09, 2010 7:56 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο κοριτσάκι!!!Είδες; όλα καλά!!!!Άντε να ηρεμίσεις τώρα! Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 417472 Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 417472 Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 417472

149Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Πεμ Σεπ 09, 2010 8:11 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια Very Happy Very Happy Very Happy ήταν τέλεια γενικά η εξεταση, ξαναπήγαινα με χίλια αλλά είναι μάκρυά χιχιχι 6 ωρες να πάμε και να ερθουμε!!

150Υπέρυχος Β΄Επιπέδου - Σελίδα 6 Empty Απ: Υπέρυχος Β΄Επιπέδου Δευ Σεπ 27, 2010 11:54 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια θυμίστε μου λίγο...σε ποιά εβδομάδα κάνουμε το β-επιπέδου...????
γιατι έχω ραντεβού στις 20 εβδομάδες..με υπέρηχο μαζί και δεν κατάλαβα αν είναι αυτό...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις