Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

συζυγος σημαινει "μαζι στον ιδιο ζυγο" οχι ο ενας μαγκας να καβαλαει τον αλλο που βογκαει κατω απο τον ζυγο.....

Με αποστομωσες....Κοριτσακια μου 1000 ευχαριστω για ολες οσες εκαναν τον κοπο και διαβασαν και εγραψαν και ασχοληθηκαν με το θεμα μου...Τωρα θα πρεπει εγω να παρω τις αποφασεις μου..

Σου εύχομαι πραγματικά να πάρεις την καλύτερη απόφαση για σένα πάνω απ'όλα για να μπορέσεις να είσαι εσύ καλά και μετά να νιώθει και το αγοράκι σου καλά.
Κάποια πράγματα μας φαίνονται δύσκολα να τα αποφασίσουμε(όποια απόφαση κι αν πάρεις) αλλά πάντα πιστεύω ότι τελικά και μέσα στα χειρότερα κάτι καλό βγαίνει στο τέλος.Έχεις πολύ δύναμη και θα τα καταφέρεις.Ηρεμία και ψυχραιμία χρειάζεσαι μόνο.
Ελπίζω όλα να σου πάνε κατ'ευχήν!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια..ελειπα δυο μερουλες..? τι νεα εχουμε?....απο την τατιανα καποια εξεληξη??

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:καλησπερα κοριτσακια..ελειπα δυο μερουλες..? τι νεα εχουμε?....απο την τατιανα καποια εξεληξη??

Με διεγραψε και με μπλοκαρε η αδερφη του συντροφου μου...Χαχαχαχ...Αλλο τιποτις..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:καλησπερα κοριτσακια..ελειπα δυο μερουλες..? τι νεα εχουμε?....απο την τατιανα καποια εξεληξη??

Με διεγραψε και με μπλοκαρε η αδερφη του συντροφου μου...Χαχαχαχ...Αλλο τιποτις..

a...σκασιλα σου!..μακαρι να το εκανε και εμενα η κουνιαδουλα που μου μετραει τις μπουκιες στο fb...

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
διαβασα την ιστορια σου με πολυ ενδιαφερον.εισαι αρκετα δυνατη ωστε να αναγνωριρεις τα λαθη των αλλων,δεν ακουσα να αναγνωριρεις τα δικα σου ειχαν αγγελικο προσωπο ολοι τους πριν το γαμο,υστερα γιναν τερατα?μην με παρεξηγεις,αλλα ξερεις αγαπαμε εναν ανθρωπο και τα αρνητικα των συγγενων του τα παραβλεπουμε.δεν βλεπουμε καθαρα.εγω παρατησα τον αντρα μου οταν ογιος μου ηταν3 ετων.τον ιδιο χρονο ξαναπαντρευτηκα,και εκανα το 2 παιδι.ειμαι ευτυχισμενη,γιατι ζω την ζωη που θελω.τα λαθη ειναι ανθρωπινα αλλα στο χερι μας ειναι να βελτιωνουμε την ζωη μας.καλη τυχη

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοπελα μου ΠΟΣΟ σε καταλαβαινω!!!!!! μα ποσο!!!
ακριβως αυτο που ειπες ζευγαρι ενωμενο ποτε νικημενο!
και επι της ευκαιριας ας γραψω και γω για το σοι του, μπας και τα πω καπου και ξαλαφρωσω βρε αδερφε!

η μανουλα του... το εχω ξαναγραψει στο παρελθον , τις εδινε τις δοσεις αυτοκινητου να τις βαζει επειδη δουλευε και αυτη τα ετρωγε , μεχρι που μας πηραν τηλ. απ την τραπεζα οτι χρωσταμε γυρω στα 2000 ευρω. φυσικα τα πληρωσαμε εμεις και δεν ειδαμε ευρω πισω! οποτε πηγαινα σπιτι της παντα εφτιαχνα γλυκο , και μου ελεγε οτι κανει διαιτα (ειναι 40 κιλα χτηκιαρα) κλεβει την συνταξη της μανας της, στο γαμο μου πηρε δωρο ενα αρκουδακι απ τα JUMBO , ακομα χρωσταει λευτα στο φωτογραφο (απ το 2008) και πολλα αλλα που αμα τα γραψω θα παρει μερες.......Ο πατριος του δεν υπαρχει, ειναι ενα φαντασμα
ο πατερας του προσπαθουσε να τον πεισει να με χωρισει επειδη ημουν παχυσαρκη, και μολις εχασα 63 κιλα με επερνε καθε μερα τηλ. και μιλαγε σε ολους για μενα.Μας περνει μονο οταν εχει αναγκη...
η μητρια του αλκοολικη παντα ξεχναει το ονομα μου.
Η κουνιαδα μου βλημα εχει μια κορη 8 ετων, και μολις εμαθε οτι ειμαι εγκυος ελεγε οτι η εγκυμοσυνη μου δεν θα εχει αισιο τελος, θελει η πολυαγαπημενη της κορουλα να εχει ολη την αγαπη αυτη σαν ενα και μοναδικο εγγονι! φανταστητε μεχρι και η μικρη δεν θελει να γεννησω! της εχει κανει η μαουλα της πληση εγγεφαλου οτι ειναι η μοναδικη!
Η θεια του παλι , τι να πω... οταν χωρισε με το θειο του , το εριξε στη μαυρη μαγεια και καταριετε ολο το σοι μερα νυχτα μαζι με εμας φυσικα.ο θειος εχει πηδηξει το μισο νησι φυσικα και δεν υπαρχουμε για αυτον, εννοειτε, δεν χρειαζετε να το πω Laughing

καλα η κορυφη ειναι η πεθερα παντως, εχει κανει τα απιστευτα αν μου ερθει κατι καλο θα το γραψω αν δεν σας κουραζει..
ψιτ.. παντως κοπελια!

ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ελατε να ενωθουμε! Laughing Laughing

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:αχ κοπελα μου ΠΟΣΟ σε καταλαβαινω!!!!!! μα ποσο!!!
................................................

ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ελατε να ενωθουμε! Laughing Laughing

αχ βρε κοριτσακι ...και εσυ στο κλαμπ...ειμαστε πολλες εδω τελικα..!!

αλλα εσυ επειδη εισαι εγκυος καλυτερα αστα και μην συχιζεσαι μεχρι να γεννησεις..εκ πειρας το λεω γιατι εμενα στο πρωτο με σκασανε και γεννησα πριν την ωρα μου..γραψτους τωρα και μετα....ααααα....εδω θα ειμαστε να ξεσπαθωσεις!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:διαβασα την ιστορια σου με πολυ ενδιαφερον.εισαι αρκετα δυνατη ωστε να αναγνωριρεις τα λαθη των αλλων,δεν ακουσα να αναγνωριρεις τα δικα σου ειχαν αγγελικο προσωπο ολοι τους πριν το γαμο,υστερα γιναν τερατα?μην με παρεξηγεις,αλλα ξερεις αγαπαμε εναν ανθρωπο και τα αρνητικα των συγγενων του τα παραβλεπουμε.δεν βλεπουμε καθαρα.εγω παρατησα τον αντρα μου οταν ογιος μου ηταν3 ετων.τον ιδιο χρονο ξαναπαντρευτηκα,και εκανα το 2 παιδι.ειμαι ευτυχισμενη,γιατι ζω την ζωη που θελω.τα λαθη ειναι ανθρωπινα αλλα στο χερι μας ειναι να βελτιωνουμε την ζωη μας.καλη τυχη

Γιαμενα λες κοριτσι?
Αν αναφερεσαι σε μενα να σου πω οτι απο το πρωτο 6μηνο ειχα προβλημα με την μανα του και με την αδερφη του...Και οταν εμεινα εγκυος ειχα πολυ καλη διαθεση να ειμαι καλα με ολους και μου δειξανε εναν αλλον εαυτο,αλλα στον 5ο μηνα ολα αλλαξαν παλι,Δεν ειμαι αγια ουτε εγω σιγουρα αλλα πιστευω οτι σε ολα οσα μου "καταλογιζουν" αυτοι ειναι το λαθος και οι ηλιθιοι κι οχι εγω.
Και δε σε παρεξηγω...Αν παλι αναφερεσαι σε μενα..?! Smile

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[ή μπερδεψαμε τις μπουταρες μας????Χαχαχαχ]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι μπουμπουκιτσα μου, για τετοιους ανθρωπους δεν σκαω ειμαι σε φαση αναισθησιας, τετοιοι ανθρωποι ειναι απλα για να κουνας το κεφαλι σου, δεν ασχολουμε με κανεναν τους και δεν ασχολουντε πλεον μαζι μας, ζω ονειρικες στιγμες Razz Razz Razz

ωρες ωρες απορω πως βγηκε ετσι καλο το αμορε μου. Laughing Laughing Laughing

ενταξει εχω ονειρευτει πολλες φορες να λιθοβολησω την πεθερα μου η να την αποκεφαλισω κλπ κλπ χαχαχαχ
αλλα οχι ρε φιλε, δεν θα με ριξει εμενα αυτη, ουτε κανενας τους Wink

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:οχι μπουμπουκιτσα μου, για τετοιους ανθρωπους δεν σκαω ειμαι σε φαση αναισθησιας, τετοιοι ανθρωποι ειναι απλα για να κουνας το κεφαλι σου, δεν ασχολουμε με κανεναν τους και δεν ασχολουντε πλεον μαζι μας, ζω ονειρικες στιγμες Razz Razz Razz

ωρες ωρες απορω πως βγηκε ετσι καλο το αμορε μου. Laughing Laughing Laughing

ενταξει εχω ονειρευτει πολλες φορες να λιθοβολησω την πεθερα μου η να την αποκεφαλισω κλπ κλπ χαχαχαχ
αλλα οχι ρε φιλε, δεν θα με ριξει εμενα αυτη, ουτε κανενας τους Wink

χαχα..τελεια!!!!!
ευχομαι να κρατησει αυτο για παντα!!
αντε και στα δικα μας!!( να μην ασχολουνται μαζι μου εννοω)

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
τζενη έγραψε:διαβασα την ιστορια σου με πολυ ενδιαφερον.εισαι αρκετα δυνατη ωστε να αναγνωριρεις τα λαθη των αλλων,δεν ακουσα να αναγνωριρεις τα δικα σου ειχαν αγγελικο προσωπο ολοι τους πριν το γαμο,υστερα γιναν τερατα?μην με παρεξηγεις,αλλα ξερεις αγαπαμε εναν ανθρωπο και τα αρνητικα των συγγενων του τα παραβλεπουμε.δεν βλεπουμε καθαρα.εγω παρατησα τον αντρα μου οταν ογιος μου ηταν3 ετων.τον ιδιο χρονο ξαναπαντρευτηκα,και εκανα το 2 παιδι.ειμαι ευτυχισμενη,γιατι ζω την ζωη που θελω.τα λαθη ειναι ανθρωπινα αλλα στο χερι μας ειναι να βελτιωνουμε την ζωη μας.καλη τυχη

Γιαμενα λες κοριτσι?
Αν αναφερεσαι σε μενα να σου πω οτι απο το πρωτο 6μηνο ειχα προβλημα με την μανα του και με την αδερφη του...Και οταν εμεινα εγκυος ειχα πολυ καλη διαθεση να ειμαι καλα με ολους και μου δειξανε εναν αλλον εαυτο,αλλα στον 5ο μηνα ολα αλλαξαν παλι,Δεν ειμαι αγια ουτε εγω σιγουρα αλλα πιστευω οτι σε ολα οσα μου "καταλογιζουν" αυτοι ειναι το λαθος και οι ηλιθιοι κι οχι εγω.
Και δε σε παρεξηγω...Αν παλι αναφερεσαι σε μενα..?! Smile


χιχι..ΚΑι εγω δεν καταλαβα στα σιγουρα για ποια κοπελα ελεγε...
μαλλον μπλεξαμε λιγακι..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ!!! πραγματικα!!! Razz Razz
τωρα δεν ξερω αν θα αλλαξει κατι με το καλο οταν γεννησω αλλα θα φροντισω εγω για αυτο Twisted Evil

υπομονη σε ολες αν δεν ειχαμε και αυτα θα ηταν βαρετη η ζωη Razz

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:
υπομονη σε ολες αν δεν ειχαμε και αυτα θα ηταν βαρετη η ζωη Razz


χαχα!!! πολυ καλο!.....θα το εκλαβω σαν αστειακι!

φιλακια πολλα Ένα σοι να τραβάς τα ....μαλλιά σου * και μη χειρότερα!! - Σελίδα 5 417472 Ένα σοι να τραβάς τα ....μαλλιά σου * και μη χειρότερα!! - Σελίδα 5 417472

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε κοριτσια ετσι πρεπει να τα βλεπουμε για να επιβιωσουμε! αλλιως την εχουμε βαμενη! η εμεις η αυτοι.
αλλα και αυτες οι πεθερες ρε π..#$% σαν τις κατσαριδες ειναι! χαχαχαχ

φιλακιαααα Ένα σοι να τραβάς τα ....μαλλιά σου * και μη χειρότερα!! - Σελίδα 5 654316

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οπως οι κατσαριδες ετσι και οι πεθερες επιβιωνουν ακομα και μετα απο πυρηνικη εκρηξη!!!!!!!!

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αναφερθηκα σαυτα που εξεφρασες ως αδικια η παραπονο.οχι για να σε κατηγορησω,δεν σε ξερω εξαλλου.αλλα η αποψη μου ειναι πως οταν περναω χαλια,και εχω την σιγουρια πως φταινε οι παραπανω που περιγραφεις,γνωριζοντας πως εκανες τα παντα να το αλλαξεις.παρ'ολα αυτα δεν βελτιωθηκε τιποτα.τι σε κρατα διπλα τους?γιατι δεν ειναι μονο ο συζυγος,τα παραπονα σου ηταν για την οικογενεια γενικοτερα.εφοσον εσυ εισαι οκ.γιατι δεν αναζητας κατι που να σου αξιζει?

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:αχ κοπελα μου ΠΟΣΟ σε καταλαβαινω!!!!!! μα ποσο!!!
ακριβως αυτο που ειπες ζευγαρι ενωμενο ποτε νικημενο!
και επι της ευκαιριας ας γραψω και γω για το σοι του, μπας και τα πω καπου και ξαλαφρωσω βρε αδερφε!

η μανουλα του... το εχω ξαναγραψει στο παρελθον , τις εδινε τις δοσεις αυτοκινητου να τις βαζει επειδη δουλευε και αυτη τα ετρωγε , μεχρι που μας πηραν τηλ. απ την τραπεζα οτι χρωσταμε γυρω στα 2000 ευρω. φυσικα τα πληρωσαμε εμεις και δεν ειδαμε ευρω πισω! οποτε πηγαινα σπιτι της παντα εφτιαχνα γλυκο , και μου ελεγε οτι κανει διαιτα (ειναι 40 κιλα χτηκιαρα) κλεβει την συνταξη της μανας της, στο γαμο μου πηρε δωρο ενα αρκουδακι απ τα JUMBO , ακομα χρωσταει λευτα στο φωτογραφο (απ το 2008) και πολλα αλλα που αμα τα γραψω θα παρει μερες.......Ο πατριος του δεν υπαρχει, ειναι ενα φαντασμα
ο πατερας του προσπαθουσε να τον πεισει να με χωρισει επειδη ημουν παχυσαρκη, και μολις εχασα 63 κιλα με επερνε καθε μερα τηλ. και μιλαγε σε ολους για μενα.Μας περνει μονο οταν εχει αναγκη...
η μητρια του αλκοολικη παντα ξεχναει το ονομα μου.
Η κουνιαδα μου βλημα εχει μια κορη 8 ετων, και μολις εμαθε οτι ειμαι εγκυος ελεγε οτι η εγκυμοσυνη μου δεν θα εχει αισιο τελος, θελει η πολυαγαπημενη της κορουλα να εχει ολη την αγαπη αυτη σαν ενα και μοναδικο εγγονι! φανταστητε μεχρι και η μικρη δεν θελει να γεννησω! της εχει κανει η μαουλα της πληση εγγεφαλου οτι ειναι η μοναδικη!
Η θεια του παλι , τι να πω... οταν χωρισε με το θειο του , το εριξε στη μαυρη μαγεια και καταριετε ολο το σοι μερα νυχτα μαζι με εμας φυσικα.ο θειος εχει πηδηξει το μισο νησι φυσικα και δεν υπαρχουμε για αυτον, εννοειτε, δεν χρειαζετε να το πω Laughing

καλα η κορυφη ειναι η πεθερα παντως, εχει κανει τα απιστευτα αν μου ερθει κατι καλο θα το γραψω αν δεν σας κουραζει..
ψιτ.. παντως κοπελια!

ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ελατε να ενωθουμε! Laughing Laughing




α ρε σωτηρια απο ολα εχει ο μπαξες. ταινια κανονικη .δεν την δινεις στο ανντεννα να βγαλεις και κανανε χρημα .η κακια υπαρχει η εγωπαθης υπαρχει .γενικως ολοι μεσα στην καλοσυνη .εσυ τωρα θα κοιτας το μωρακι σου και σενα και τον αντρουλη σου .και απο αυτα που εχω καταλαβει οσες εχουμε μιλησει εχω καταλαβει οτιδεν χαριζεις σε κανενα και εχεις βαλει τα ορια σου. και τα περνεις και λιγο πλακιτσα .δεν ξερω αν λεω σωστα . Ένα σοι να τραβάς τα ....μαλλιά σου * και μη χειρότερα!! - Σελίδα 5 328109 Ένα σοι να τραβάς τα ....μαλλιά σου * και μη χειρότερα!! - Σελίδα 5 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις