Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bouboukitsa λεω μιας κι εσυ εκανες την αρχη να οργανωσουμε ενα Club Που θα λεγεται boubouφλιτσα..
Καταλαβαινεις απο την ελληνικοτατη λεξη μπουφλα που σημαινει αναποδη σφαλιαρα μεσα στη μαπα της εκαστοτε πεθερας, νυφης ,κουνιαδας.
ΣΥΜΠΗΡΩΝΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...
γιατι εγω εχω και γεροντια στην ομαδα!!! Mad
ΑΧ τι να πω ....βιβλιο θα γραψω με οσα μου εχουν κανει...και τα περισσοτερα αφοτου εμεινα εγγυος και μετα!!!!
Καλε με κατηγορει και στη γειτονια της με πιανουν οι γειτονες και μου τα λενε οποτε περναω απο εκει.

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:
Νενεν έγραψε:Συνεννοηθειτε με την bouboukitsa να γνωριστουν τα πεθερικα σας! Θα γινουν κολλητοι!!! Wink

ωραια ιδεα...δεν θα ξερει η κοπελα τι λεμε ..αλλα ετσι ειναι !!


εμενα προταγωνιστουν:

πεθερουλα....ανακατωστρα..ψεματα μπροστα στα ματια μας...θαψιμο σε ολο τον κοσμο για μας και τα εγγονια της!

κουνιαδα
....ΨΕΜΑΤΑ ολη την ωρα ..πλαθει ιστοριες συνεχεια και κυριως σε διαβαλει σε ολους τους κοινους γνωστους...ανταγωνιστικη μεχρι αηδιας

κουνιαδα νο 2..τα ιδια!

κουνιαδος..τα ιδια και χειροτερα γιατι ειναι αντρας και δεν τον υποψιαζονται!

συνηφαδα...τρελη ζηλια...φοβαται τον αντρα της και λεει ολο ναι σε αυτον και σε εμας τα πρηζει

κουνιαδος νο 2.
...αδιαφορος


και τελος ο μονος που ηταν οκ...

πεθερουλης...στον παραδεισο ο ανθρωπος..αφου τον πρηξαν ολοι τους!!

βρε μπουμπουκίτσα, λαχείο κορίτσι μου! κι εγώ 2 κουνιάδες και έναν κουνιάδο (α! και έναν μπατζανάκη) έχω αλλά είπαμε! ανακατώματα δεν έχω! Εσύ ένας κι ένας, λες και τους διάλεξες με προσοχή!
Γράψτε κανένα βιβλίο, ρε κορίτσια, εσείς που έχετε τα τρελά προβλήματα! Εμένα πολύ με παρηγορεί που διαβάζω τα χειρότερα και διαπιστώνω ότι δν έχω προβλήματα.. Είμαστε και αχάριστοι οι άνθρωποι. Εκτιμούμε αυτό που έχουμε όταν διαπιστώσουμε ότι υπάρχουν τα τρισχειρότερα... Embarassed

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανα νεοτερο εχουμε κοριτσια??...
εμενα το ΄΄σοι΄΄ αρχησαν ενας ενας να περνουν τηλ για τη βαφτιση τοσες μερες μετα..ολη με την ιδια δικαιολογια!!
δεν μας βρισκανε βρε παιδι μου!!
εμεις φταιμε!!..μα να μην ειμαστε ποτε σπιτι??!!
οτι υπαρχει και κινητο ..ουτε λογος...

α.....και το καλυτερο..

δεν περνουν σπιτι...στη δουλεια τον ανδρα μου μονο...σιγα μην ευχηθουν και εμενα...στο κατω κατω χεσμενο εχουν τομωρο και εμανα..τους ενδιαφερει μονο να το παιξουν καλοι στον αδεφουλη τους..εκατο μερες μετα..
αλλα τα θελει και ο κωλος του(σορρυ κιολας)..γιατι δεν λεει τιποτα...μονο ναι και με χαμογελο..
αντρες,,!

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμεις εχουμεκαιρο να μιλησουμε..
ευτυχως και να ειμαι και ειλικρινης οταν βλεπω τον αριθμο τους δεν απανταω..

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
a papapapa ... kale ti einai auta?????????? e den to pisteuw.....!!!!
axou ti kalh oikogeneia....!!!!
eisai hrwas...!!!ti na pw..!!!

eutuxws exeis ton antra sou me to meros sou...!!!!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντεξες 4 χρονια βρε θηριο?εγω τα προγγυξα στα 2!!!!και βεβαια οποτε αυτη η ''αγια'' γυναικα ερχεται στο σπιτι μου, πεταει τις μπιχτες της για να τσιμπισω και να τσακωθω μαζι της για ακομη μια φορα. την εμαθα πια και απλα αδιαφορω!!!

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλσπερα Markelajohny και Minubaki ναιναι αντεξα
αλλα συχνα πυκνα τιναζομαι εκει που καθομαι γιατι νιωθω τα χωματα απο το θαψιμο που θα τρωω κι ας μην μιλαμε πια!

Σημερα βεβαια με πηρε η πεθερα μου να μου πει να της παρω κατι που δεν καταλαβα μαλλον βιντεο game ειναι γιατι τελευταια εχει και παλιμπαιδισμο και παιζει με τις ωρες.. Μη συζητας ειναι να παρεις ενα ροπαλο και που σε πονει και που σε σφαζει μετα...ευτυχως εκοψα περα..

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:καλσπερα Markelajohny και Minubaki ναιναι αντεξα
αλλα συχνα πυκνα τιναζομαι εκει που καθομαι γιατι νιωθω τα χωματα απο το θαψιμο που θα τρωω κι ας μην μιλαμε πια!

Σημερα βεβαια με πηρε η πεθερα μου να μου πει να της παρω κατι που δεν καταλαβα μαλλον βιντεο game ειναι γιατι τελευταια εχει και παλιμπαιδισμο και παιζει με τις ωρες.. Μη συζητας ειναι να παρεις ενα ροπαλο και που σε πονει και που σε σφαζει μετα...ευτυχως εκοψα περα..
video game? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παρτης ενα game boy, να το παιζει και στην τουαλετα...ελεος!!!!καλα τελειως βαρεμενη ειναι????

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:κανα νεοτερο εχουμε κοριτσια??...
εμενα το ΄΄σοι΄΄ αρχησαν ενας ενας να περνουν τηλ για τη βαφτιση τοσες μερες μετα..ολη με την ιδια δικαιολογια!!
δεν μας βρισκανε βρε παιδι μου!!
εμεις φταιμε!!..μα να μην ειμαστε ποτε σπιτι??!!
οτι υπαρχει και κινητο ..ουτε λογος...

α.....και το καλυτερο..

δεν περνουν σπιτι...στη δουλεια τον ανδρα μου μονο...σιγα μην ευχηθουν και εμενα...στο κατω κατω χεσμενο εχουν τομωρο και εμανα..τους ενδιαφερει μονο να το παιξουν καλοι στον αδεφουλη τους..εκατο μερες μετα..
αλλα τα θελει και ο κωλος του(σορρυ κιολας)..γιατι δεν λεει τιποτα...μονο ναι και με χαμογελο..
αντρες,,!
φταις και εσυ βρε bou-boukitsa,κατσε και λιγο σπιτι.παιρνει η γυναικα τηλ και δεν σε βρισκει.με το που ξυπνας,παιρνεις τα παιδια και φευγεις και γυριζεις αργα το βραδυ,ολη μερα στον δεομο εισαι,που να σε πετυχει η γυναικα σπιτι να σου ευχηθει. Mad και στο κατω κατω εσυ τι του εισαι του παιδιου για να σου ευχηθουν? Twisted Evil

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:κανα νεοτερο εχουμε κοριτσια??...
εμενα το ΄΄σοι΄΄ αρχησαν ενας ενας να περνουν τηλ για τη βαφτιση τοσες μερες μετα..ολη με την ιδια δικαιολογια!!
δεν μας βρισκανε βρε παιδι μου!!
εμεις φταιμε!!..μα να μην ειμαστε ποτε σπιτι??!!
οτι υπαρχει και κινητο ..ουτε λογος...

α.....και το καλυτερο..

δεν περνουν σπιτι...στη δουλεια τον ανδρα μου μονο...σιγα μην ευχηθουν και εμενα...στο κατω κατω χεσμενο εχουν τομωρο και εμανα..τους ενδιαφερει μονο να το παιξουν καλοι στον αδεφουλη τους..εκατο μερες μετα..
αλλα τα θελει και ο κωλος του(σορρυ κιολας)..γιατι δεν λεει τιποτα...μονο ναι και με χαμογελο..
αντρες,,!
φταις και εσυ βρε bou-boukitsa,κατσε και λιγο σπιτι.παιρνει η γυναικα τηλ και δεν σε βρισκει.με το που ξυπνας,παιρνεις τα παιδια και φευγεις και γυριζεις αργα το βραδυ,ολη μερα στον δεομο εισαι,που να σε πετυχει η γυναικα σπιτι να σου ευχηθει. Mad και στο κατω κατω εσυ τι του εισαι του παιδιου για να σου ευχηθουν? Twisted Evil

ασε τουρτιτσα..πλακιτσα πλακιτσα μονο αυτο δεν ειπανε ακομη!!..παντως οταν τυχει και μιλαμε ..και καλα μες τα χαμογελα..του τυπου ΄΄κανουμε οτι θελουμε΄΄ χωρις συνεπειες...αφριζω...την αλλη φορα που θα μιλησουν ΄΄γλυκα΄΄ και θα μου χαμογελασουν μπροστα σε κοσμο η τον αδερφο τους (γιατι μονο τοτε το κανουν) ..δεν ξερω και εγω τι θα γινει!!! και το καλο ειναι πως δεν θα καταλαβουν και οι γυρω μου γιατι αντιδραω...παμπονηρες αλεπουδες!!!! βρε παιδι μου...οτι χοντραδα και να κανουν βγαινουν απο πανω..ελπιζω να με λυπηθει ο Θεούλης και να πληρωσουν καπως γιατι εγω δεν ξερω τι να κανω!

baby-m

baby-m
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markellajohny έγραψε:παρτης ενα game boy, να το παιζει και στην τουαλετα...ελεος!!!!καλα τελειως βαρεμενη ειναι????


ααααχ και δεν εχεις δει τιποτα...
ειναι ειναι αλλου ντ'αλλου!
εχει game boy και γενικα οτι κονσολα τετοια κυκλοφορει ολα τα εχει...
αλλα η αποθεοση ηταν οταν πηρε το wii για να κανει αερομπικ λεει να χασει κιλα Razz Razz Razz κριμα που δεν καταφερα ποτε να την δω εν δραση!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουρααστηκα με ευτα τα κολο σογια.....Θα μου πεις ας μην εμπλεκες...
Ρε Χριστινα,τι εκανες και τα βροντηξες και ο αντρας σου σε ακολουθησε εν τελη?

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι ελεγα κι εγω δε θα εμφανιστει και η αλλη πεθεροπληκτη???ειχαν γινει διαφορα, που να σας τα λεω, δε θελω να τα θυμαμαι. τα σπασαμε πριν 3 χρονια. απο τοτε μονο τυπικες σχεσεις. οσο για τον αντρα μου πικραμενη ιστορια, ναι μεν με ακολουθησε, ναι μεν ηξερε πως εχω δικιο, αλλα ποτε δε με υπερασπιστηκε, αντιθετως επαιρνε συνεχεια το μερος της, κι αυτο εχει συμβαλλει πολυ αρνητικα στο γαμο μας γιατι δεν του το εχω συγχωρεσει.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markellajohny έγραψε:κι ελεγα κι εγω δε θα εμφανιστει και η αλλη πεθεροπληκτη???ειχαν γινει διαφορα, που να σας τα λεω, δε θελω να τα θυμαμαι. τα σπασαμε πριν 3 χρονια. απο τοτε μονο τυπικες σχεσεις. οσο για τον αντρα μου πικραμενη ιστορια, ναι μεν με ακολουθησε, ναι μεν ηξερε πως εχω δικιο, αλλα ποτε δε με υπερασπιστηκε, αντιθετως επαιρνε συνεχεια το μερος της, κι αυτο εχει συμβαλλει πολυ αρνητικα στο γαμο μας γιατι δεν του το εχω συγχωρεσει.

Οτι κανει κι εμενα ο δικος μου....Εγω εφυγα ειμαι στην μανα μου τωρα...Το βραδυ θα μιλησουμε να δω τι θα μου πει και μετα θα του πω κ τα δικα μου...Αμα θελει θα γινει αυτο που θελω εγω,ειδαλως το παιδι και γεια...Δε θα κατσω να σκασω αλλο για παρτυ τους...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
markellajohny έγραψε:κι ελεγα κι εγω δε θα εμφανιστει και η αλλη πεθεροπληκτη???ειχαν γινει διαφορα, που να σας τα λεω, δε θελω να τα θυμαμαι. τα σπασαμε πριν 3 χρονια. απο τοτε μονο τυπικες σχεσεις. οσο για τον αντρα μου πικραμενη ιστορια, ναι μεν με ακολουθησε, ναι μεν ηξερε πως εχω δικιο, αλλα ποτε δε με υπερασπιστηκε, αντιθετως επαιρνε συνεχεια το μερος της, κι αυτο εχει συμβαλλει πολυ αρνητικα στο γαμο μας γιατι δεν του το εχω συγχωρεσει.

Οτι κανει κι εμενα ο δικος μου....Εγω εφυγα ειμαι στην μανα μου τωρα...Το βραδυ θα μιλησουμε να δω τι θα μου πει και μετα θα του πω κ τα δικα μου...Αμα θελει θα γινει αυτο που θελω εγω,ειδαλως το παιδι και γεια...Δε θα κατσω να σκασω αλλο για παρτυ τους...

ελα βρε τατιανα!!! τι λες τωρα??? εχω χασει επειοδεια σιγουρα..αλλά κριμα ειναι...για ενα σκατοονομα να τα βροντηξετε ολα ..γιατι βρε κοριτσακι??? τοσες γενιες πεθεροπληκτων εχουν επιβιωσει..γιατι να κανεις τη χαρη στην ακατονομαστη την πεθερα σου...αμα το διαλυσετε θα χαρει και απο πανω..
ριξε νερο στο κρασι σου..καντοτ και χαρη και βγες απο πανω..για το παιδι σου ..
τεσπα..εσυ ξερεις καλυτερα..
πολυ στεναχωρηθηκα τωρα!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω με την bou-boukitsa.της κανεις το χατιρι.θα φινει το δικο της και θα το γλεντησει κιολας.αν το βαλεις μονο το ονομα απο το ταμα?δεν θα μπορει να πει κατι.(νομιζω)

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby-m έγραψε:
markellajohny έγραψε:παρτης ενα game boy, να το παιζει και στην τουαλετα...ελεος!!!!καλα τελειως βαρεμενη ειναι????


ααααχ και δεν εχεις δει τιποτα...
ειναι ειναι αλλου ντ'αλλου!
εχει game boy και γενικα οτι κονσολα τετοια κυκλοφορει ολα τα εχει...
αλλα η αποθεοση ηταν οταν πηρε το wii για να κανει αερομπικ λεει να χασει κιλα Razz Razz Razz κριμα που δεν καταφερα ποτε να την δω εν δραση!!
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η θα με ακολουθησει η να γυρισει στην αδερφουλα του να καλογερεψουν μαζι....Δε θα με στειλουν στο τρελλαδικο ουτε θα κανω μια ζωη αυτα που θελει η μαμα του....Κουραστηκα..Αυτη μετα θα οριζει και που θα πηγαινει σχολειο το παιδι μου,γιατι ο αλλος δε θα μιλαει,πλακα κανουμε??

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχεις απολυτο δικιο. κι εγω ειχα φυγει τοτε. και για να γυρισω ζητησα αποδειξεις και οχι λογια. παλι καλα που μου απεδειξε οτι αξιζει, αλλα και σε εναν προσφατο τσακωμο παλι το μερος της πηρε. και παλι τοτε στο τσακ φτασαμε στο χωρισμο. ετσι την εκανα τελειως περα και ησυχασαμε!!!εσυ εισαι η μανα, μη σε τουμπαρει...και ας της κανεις το χατηρι να χωρισεις μαζι του, καλυτερα απ'το να της κανεις το χατηρι να πει τελικα το δικο μου εγινε!!!!γερα!!!!περιμενουμε νεα!!!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:
markellajohny έγραψε:κι ελεγα κι εγω δε θα εμφανιστει και η αλλη πεθεροπληκτη???ειχαν γινει διαφορα, που να σας τα λεω, δε θελω να τα θυμαμαι. τα σπασαμε πριν 3 χρονια. απο τοτε μονο τυπικες σχεσεις. οσο για τον αντρα μου πικραμενη ιστορια, ναι μεν με ακολουθησε, ναι μεν ηξερε πως εχω δικιο, αλλα ποτε δε με υπερασπιστηκε, αντιθετως επαιρνε συνεχεια το μερος της, κι αυτο εχει συμβαλλει πολυ αρνητικα στο γαμο μας γιατι δεν του το εχω συγχωρεσει.

Οτι κανει κι εμενα ο δικος μου....Εγω εφυγα ειμαι στην μανα μου τωρα...Το βραδυ θα μιλησουμε να δω τι θα μου πει και μετα θα του πω κ τα δικα μου...Αμα θελει θα γινει αυτο που θελω εγω,ειδαλως το παιδι και γεια...Δε θα κατσω να σκασω αλλο για παρτυ τους...

ελα βρε τατιανα!!! τι λες τωρα??? εχω χασει επειοδεια σιγουρα..αλλά κριμα ειναι...για ενα σκατοονομα να τα βροντηξετε ολα ..γιατι βρε κοριτσακι??? τοσες γενιες πεθεροπληκτων εχουν επιβιωσει..γιατι να κανεις τη χαρη στην ακατονομαστη την πεθερα σου...αμα το διαλυσετε θα χαρει και απο πανω..
ριξε νερο στο κρασι σου..καντοτ και χαρη και βγες απο πανω..για το παιδι σου ..
τεσπα..εσυ ξερεις καλυτερα..
πολυ στεναχωρηθηκα τωρα!

tatijana έγραψε:Η θα με ακολουθησει η να γυρισει στην αδερφουλα του να καλογερεψουν μαζι....Δε θα με στειλουν στο τρελλαδικο ουτε θα κανω μια ζωη αυτα που θελει η μαμα του....Κουραστηκα..Αυτη μετα θα οριζει και που θα πηγαινει σχολειο το παιδι μου,γιατι ο αλλος δε θα μιλαει,πλακα κανουμε??


Κορίτσια λέμε πάντα "η πεθερά θα πετυχει τον σκοπό της"... Όμως ο άντρας μας σε όλο αυτό που είναι; Οι δικοί του σκοποί ποιοι είναι τελικά; Λογικό είναι να κουράζεσαι όταν προσπαθείς μόνη σου. Τελικά πόσα κερδίζει η πεθερά αν πάρει πίσω έναν γιο χωρισμένο μπερδεμένο που θα την κατηγορεί μια ζωή για την κακή επιρροή πάνω του; Γιατί τελικά, οι άντρες αυτοί δεν νομίζω ότι παίρνουν το μέρος κανενός. Θέλουν να φαίνονται πάντα τα θύματα. Τελικά είναι καλύτερο να κάτσεις για να μην παρει η πεθερά μια προσωρινή ευχαρίστηση, ή να φύγεις να σωθείς από όλους; Εγώ δεν ξέρω τι θα έκανα. Αν υπάρχει αγάπη αξίζει να προσπαθείς. Μόνο για αυτό είμαι σίγουρη.

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Η θα με ακολουθησει η να γυρισει στην αδερφουλα του να καλογερεψουν μαζι....Δε θα με στειλουν στο τρελλαδικο ουτε θα κανω μια ζωη αυτα που θελει η μαμα του....Κουραστηκα..Αυτη μετα θα οριζει και που θα πηγαινει σχολειο το παιδι μου,γιατι ο αλλος δε θα μιλαει,πλακα κανουμε??

δεν εχω παρακολουθησει το θεμα σου με την πεθερουλα σου αλλα απ οτι καταλαβα παιζει προβλημα με το ονομα? θελει να βγει το δικο της...? επειδη και γω εχω τετοιο θεμα με το ονομα ο αντρας μου ντε και καλα να βγαλει της μανουλας του γιατι αυτη εκανε θυσιες να τον μεγαλωσει (λες και οι δικοι μου δν εκαναν για μενα, λες και εγω φυτρωσα... Mad ) δεχτηκα με την προυποθεση να της δωσουμε και δευτερο ονομα (ελενη λενε την πεθερα) και θα την πουμε μαριλενα! του το δηλωσα οτι το κανω μονο και μονο γιαυτον και οτι η μονη χαρα που θα παρει αυτη απ το παιδι μου ειναι οτι θα παρει το ονομα της, γιατι ειναι απ τις γνωστες πολυαγαπημενες πεθερουλες που ολα τα ξερουν, ειναι κουκλες, νεες και γενικα εχει ολα τα καλα...
δε ξερω τι ονομα εχει η πεθερα σου αλλα αν με καποιο τροπο το "ταιριαζες" με καποιο αλλο? η βγαλε βγαλτε δυο και φωναζε το παιδι με το αλλο ονομα...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
refaki έγραψε:

δεν εχω παρακολουθησει το θεμα σου με την πεθερουλα σου αλλα απ οτι καταλαβα παιζει προβλημα με το ονομα? θελει να βγει το δικο της...? επειδη και γω εχω τετοιο θεμα με το ονομα ο αντρας μου ντε και καλα να βγαλει της μανουλας του γιατι αυτη εκανε θυσιες να τον μεγαλωσει (λες και οι δικοι μου δν εκαναν για μενα, λες και εγω φυτρωσα... Mad ) δεχτηκα με την προυποθεση να της δωσουμε και δευτερο ονομα (ελενη λενε την πεθερα) και θα την πουμε μαριλενα! του το δηλωσα οτι το κανω μονο και μονο γιαυτον και οτι η μονη χαρα που θα παρει αυτη απ το παιδι μου ειναι οτι θα παρει το ονομα της, γιατι ειναι απ τις γνωστες πολυαγαπημενες πεθερουλες που ολα τα ξερουν, ειναι κουκλες, νεες και γενικα εχει ολα τα καλα...
δε ξερω τι ονομα εχει η πεθερα σου αλλα αν με καποιο τροπο το "ταιριαζες" με καποιο αλλο? η βγαλε βγαλτε δυο και φωναζε το παιδι με το αλλο ονομα...

Οχι ειναι αγορακι ο δικος μου κ θα βγαζαμε του πεθερου,αλλα κανανε πολλα και διαφορα που κατα καιρους εχω γραψει,δεν δεχομαι με τιποτα να μου κουμανταρουν την ζωη μου και κατα ποσο το δικο μου το παιδι...Ετσι γυρισα και ειπα στον δικο μου οτι το μωρο θα ονομαστει με ασχετο ονομα...Εγω ουτως η αλλως μου αρεσουν τα σπανια και ασχετα ονοματα,μου τη σπανε τα πατροπαραδοτα και οι συνεχειες δυναστειων κτλ....

refaki

refaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
refaki έγραψε:

δεν εχω παρακολουθησει το θεμα σου με την πεθερουλα σου αλλα απ οτι καταλαβα παιζει προβλημα με το ονομα? θελει να βγει το δικο της...? επειδη και γω εχω τετοιο θεμα με το ονομα ο αντρας μου ντε και καλα να βγαλει της μανουλας του γιατι αυτη εκανε θυσιες να τον μεγαλωσει (λες και οι δικοι μου δν εκαναν για μενα, λες και εγω φυτρωσα... Mad ) δεχτηκα με την προυποθεση να της δωσουμε και δευτερο ονομα (ελενη λενε την πεθερα) και θα την πουμε μαριλενα! του το δηλωσα οτι το κανω μονο και μονο γιαυτον και οτι η μονη χαρα που θα παρει αυτη απ το παιδι μου ειναι οτι θα παρει το ονομα της, γιατι ειναι απ τις γνωστες πολυαγαπημενες πεθερουλες που ολα τα ξερουν, ειναι κουκλες, νεες και γενικα εχει ολα τα καλα...
δε ξερω τι ονομα εχει η πεθερα σου αλλα αν με καποιο τροπο το "ταιριαζες" με καποιο αλλο? η βγαλε βγαλτε δυο και φωναζε το παιδι με το αλλο ονομα...

Οχι ειναι αγορακι ο δικος μου κ θα βγαζαμε του πεθερου,αλλα κανανε πολλα και διαφορα που κατα καιρους εχω γραψει,δεν δεχομαι με τιποτα να μου κουμανταρουν την ζωη μου και κατα ποσο το δικο μου το παιδι...Ετσι γυρισα και ειπα στον δικο μου οτι το μωρο θα ονομαστει με ασχετο ονομα...Εγω ουτως η αλλως μου αρεσουν τα σπανια και ασχετα ονοματα,μου τη σπανε τα πατροπαραδοτα και οι συνεχειες δυναστειων κτλ....

δικιο εχεις και γω θα προτιμουσα ενα ασχετο ονομα αλλα βαρεθηκα να τσακονομαι για ενα σκατοονομα σημασια εχει τα παιδακια μας να ναι καλα... περιμενω πως και πως του χρονου στη βαφτιση που αυτη πιστευει οτι θα εχει τον πρωτο λογο οπως εκανε δηλαδη με τα αλλα της εγκονια, θα φαει τετοια φολα και τετοιο φτυσιμο που πολυ θα το ευχαριστηθω!
ευχομαι παντως ολα καλα να πανε και αν ο λογος που σκεφτεσαι να χωρισεις ειναι το ονομα πραγματικα δεν αξιζει...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
refaki έγραψε:


ευχομαι παντως ολα καλα να πανε και αν ο λογος που σκεφτεσαι να χωρισεις ειναι το ονομα πραγματικα δεν αξιζει...

Οχι δεν αξιζει να ειναι διπλα μου ενας μαμακιας....

Ασχετο,να ερθω καλαματα να ζουλοκοπησω το μουτρακι της κορης σου ετσι οπως κοιταει στη φωτο??????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις