Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 9]

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αnna1975 έγραψε:ολες κουκλες ειμαστε το μηνυμα εληθφη και πηγε στο αποδεκτη του .αλλα αυτα τα εχω συνηθισει σαν μια ντιβα που ειμαι τι να κανουμε να σκασουν οι οχθροι μου χαχαχαχαχαχα ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 328109 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 328109 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 328109 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 328109



κουκλιτσες μου γλυκες αυτες που ειμαστε μαζι οτι δεν μπορουμε να το αντιμετωπισουμε προτιμουμε να το θαψουμε και θα γινοταν αυτο αν δεν υπηρχαν ατομα που να με αγαπανε χαχαχα

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και οταν μπω στο τσαρτ θα κανω μια ερωτηση δ ολες γιατι εχω μεγαλο προβλημα και θελω να μου το λυσουν οχι εσεις οι αλλες .θελω να πςεταξω τα σκουπιδια και δεν ξερω τι τουαλετα να διαλεξω τι κοτσιδα την πιο μεγαλη την πιο μικρη τι παπουτσια την μυτερη γοβα η την πιο ψηλη .αχ αυτα τα ερωτηματα εσεις δεν μπορειτε να μου τα απαντησετε θα τα ρωτησω τα καταλληλα ατομα βεβαια δεν βλεπω να εχουν γνωσεις αλλα θα δειξει θα πρεπει να τους κανω ενα θεμα

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spapastamou έγραψε:
kata έγραψε:
spapastamou έγραψε:koritsakia mou xarika ki egw poly pou sas gnwrisa....ki elpizw na 3anavre8oume syntoma....filakia Very Happy


Με το καλό η μπεμπούλα σου!!!! ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 334590


σ'ευχαριστω πολυ γλυκια μου...!!!κι εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου και να εχεις ο,τι επιθυμεις....!!!(υποσχεθηκα στην αννα οτι θα γραφω ελληνικα....ειδατε,ε...???)φιλακια....!!! ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 334590

το πες κ το εκανες ε..??

μπραβο κουκλάρα μου...!!!

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αnna1975 έγραψε:και οταν μπω στο τσαρτ θα κανω μια ερωτηση δ ολες γιατι εχω μεγαλο προβλημα και θελω να μου το λυσουν οχι εσεις οι αλλες .θελω να πςεταξω τα σκουπιδια και δεν ξερω τι τουαλετα να διαλεξω τι κοτσιδα την πιο μεγαλη την πιο μικρη τι παπουτσια την μυτερη γοβα η την πιο ψηλη .αχ αυτα τα ερωτηματα εσεις δεν μπορειτε να μου τα απαντησετε θα τα ρωτησω τα καταλληλα ατομα βεβαια δεν βλεπω να εχουν γνωσεις αλλα θα δειξει θα πρεπει να τους κανω ενα θεμα

αυτό είναι πολύ σοβαρό θέμα, κι εμείς τα ταπεινά χαμομηλάκια είμαστε ανάξιες να σου απαντήσουμε...!!!

να πας να ρωτησεις αυτές πουξέρουν από τουαλέτες κι από σκουπίδια, χιχιχι

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
prozak έγραψε:
Αnna1975 έγραψε:και οταν μπω στο τσαρτ θα κανω μια ερωτηση δ ολες γιατι εχω μεγαλο προβλημα και θελω να μου το λυσουν οχι εσεις οι αλλες .θελω να πςεταξω τα σκουπιδια και δεν ξερω τι τουαλετα να διαλεξω τι κοτσιδα την πιο μεγαλη την πιο μικρη τι παπουτσια την μυτερη γοβα η την πιο ψηλη .αχ αυτα τα ερωτηματα εσεις δεν μπορειτε να μου τα απαντησετε θα τα ρωτησω τα καταλληλα ατομα βεβαια δεν βλεπω να εχουν γνωσεις αλλα θα δειξει θα πρεπει να τους κανω ενα θεμα

αυτό είναι πολύ σοβαρό θέμα, κι εμείς τα ταπεινά χαμομηλάκια είμαστε ανάξιες να σου απαντήσουμε...!!!

να πας να ρωτησεις αυτές πουξέρουν από τουαλέτες κι από σκουπίδια, χιχιχι



ναι γλυκεια μου αυτο θα κανω θα της ρωτησω γιτι καπιοα σχεση με τα σκουπιδια μπορει να εχουν χαχαχαγια τα αλλα δεν βλεπω χιχιχι

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:κάποια στιγμή ακουγόμασταν πιο πολύ απο το ποδοσφαιρικό αγώνα !
Βανια έγραψε:ναι οντος αφού δεν μας έδιωξαν πάλι καλά

Τι λετε ρε παιδιά, γιατί να μας διώξουν! Ίσα ίσα που τους παρακαλούσαμε να' ρθούν να τους πληρώσουμε και κάνανε την πάπια... δεν θέλανε να φύγουμε προφανώς... Razz
Δε λες καλά που πήγαμε εμείς, τόσες γυναίκες και δώσαμε ζωντάνια στο μαγαζί... δεν είδες πως γέμισε άντρες μετά? Για μας ήρθανε ούλοι τους... Τίνγκα στο τσουτσούνι το κατάστημα, αμεεεεεε (αλλιώς ήθελα να το εκφράσω, αλλά έχε χάρη οι κανόνες στο φόρουμ... στο τσατ και μετά τις 11 νυχτερινήν αυτά Razz)



Ωπ! Κάτι για λικεράκια, γλυκάκια άκουσα και διπλώματα οδήγησης αχμμμουυυυυυ... κοίτα να δείς που εγώ κοιμάμαι και η τύχη μου ψωφάει στη δουλειά χαχαχα Razz

Κάσση είσαι χαζή και το εννοώ... μια χαρά βγήκες στις φώτος, άλλωστε το αυθόρμητο έχει ουσία... Wink Αν και η αλήθεια είναι πως όλες χάνουμε στις φωτογραφίες αρκετά (στην ομορφιά ρε παιδιά... στο μυαλό ούτως ή άλλως το έχουμε χαμένο προ πολλού Razz)... κάτι παίχτηκε με τον φωτισμό και θα σκάσω αμα δεν το βρώ Razz
Παρ' όλα αυτά και για να μη χαλάσω την καρδιά και των δυο σας... γιατί αρέσκομαι και στα δύο δώρα χεχεχε, μη σας πω ότι θα τα κάμω και ταυτόχρονα... θα τρώω κουμ-κουατάκι οδηγώντας χαχαχα Razz... θα τις βάλω μεν ως έχουν απο γεννησιμιού τους, αλλά αφού μου στείλει η Κάσση και τις δικές της, για να διαλέξουμε μαζί τις καλύτερες και να δοθούν εις το κοινό και εις δημοσίαν θέα χοχοχο Razz

ΣΤΕΙΛ' ΤΗΣ ΜΑΡΗ ΑΡΡΩΣΤΗ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ Razz... ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ MSN ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ Smile

ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ!!!...χεχεχε... Razz
Βάνια μου... σμουτς σμούτς... ήταν βεβαια το Νενάκι της πρώτης γνωριμίας και της ταλαιπωρίας λόγω των δυσκολιών των τελευταίων ημερών και δεν μπόρεσε να εκφραστεί ως έπρεπε και όφειλε φυσικά.
Συνήθως, σε συνεδρίες του είδους μεταδίδω την γνώση μου το δίχως άλλο...Razz, αλλά... απο τη μια είχα την Κάσση απέναντι και δεν μπορούσα να βρίσω εξ' αποστάσεως Razz... είχαμε και μάνες με μωρά που θήλαζαν κι όλας, δε θα ήθελαν να της κοπέι το γάλα εξαιτίας της Νένας και να' χαμε άλλα... ήταν και η Κάτα που με συνεπήρε κομμάτι η ομορφιά της... απα πααααα... εσύ μάτια μου με την Λιλλου πρέπει να καθίσετε πλάι πλάι να χάσουμε το φώς μας!
Και στο αποκορύφωμα, που να βγάλω λέξη που είχα το στόμα της Άννας να μην βγάζει τον σκασμό και να έχει συνεπάρει όοοολο το μαγαζί χαχαχαχα
Προσπάθησα να κατευνάσω τα πνεύματα.. ιδίως στο κομμάτι που αφορούσε τις πεθερές, αλλά μάταιος ο κόπος... την επόμενη φορά θα έχω σφυρίχτρα χαχαχα τι σκατά μοδερατόρισα γιαλαντζί είμαι Razz

Ποιος κερνάει τον επόμενο Φρεντουτσίνο μου είπαμε????Razz

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ... ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑΑΑΑΑΑ.... ΧΙΧΙΧΙΧΙ Razz

Και Στεφάκι, επειδή το ζήτησες, προκαταβολικός... η διαταγή σου εκτελείται σφαίρα... Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ωπα, ώπα, άρχισαν τα τεκμήρια..!??!?!

πλάκα πλάκα, κούκλες μάνα και κόρη..!!

λες να γεννήθηκε ένας μεγάλος έρωτας ανάμεσα στην Στέλλα και στον Απόλλωνα..??
Στεφανία λες να γίνουμε συμπεθέρες καλέ..??

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NeNaKi_Gr έγραψε:
cassiani έγραψε:κάποια στιγμή ακουγόμασταν πιο πολύ απο το ποδοσφαιρικό αγώνα !
Βανια έγραψε:ναι οντος αφού δεν μας έδιωξαν πάλι καλά

Τι λετε ρε παιδιά, γιατί να μας διώξουν! Ίσα ίσα που τους παρακαλούσαμε να' ρθούν να τους πληρώσουμε και κάνανε την πάπια... δεν θέλανε να φύγουμε προφανώς... Razz
Δε λες καλά που πήγαμε εμείς, τόσες γυναίκες και δώσαμε ζωντάνια στο μαγαζί... δεν είδες πως γέμισε άντρες μετά? Για μας ήρθανε ούλοι τους... Τίνγκα στο τσουτσούνι το κατάστημα, αμεεεεεε (αλλιώς ήθελα να το εκφράσω, αλλά έχε χάρη οι κανόνες στο φόρουμ... στο τσατ και μετά τις 11 νυχτερινήν αυτά Razz)



Ωπ! Κάτι για λικεράκια, γλυκάκια άκουσα και διπλώματα οδήγησης αχμμμουυυυυυ... κοίτα να δείς που εγώ κοιμάμαι και η τύχη μου ψωφάει στη δουλειά χαχαχα Razz

Κάσση είσαι χαζή και το εννοώ... μια χαρά βγήκες στις φώτος, άλλωστε το αυθόρμητο έχει ουσία... Wink Αν και η αλήθεια είναι πως όλες χάνουμε στις φωτογραφίες αρκετά (στην ομορφιά ρε παιδιά... στο μυαλό ούτως ή άλλως το έχουμε χαμένο προ πολλού Razz)... κάτι παίχτηκε με τον φωτισμό και θα σκάσω αμα δεν το βρώ Razz
Παρ' όλα αυτά και για να μη χαλάσω την καρδιά και των δυο σας... γιατί αρέσκομαι και στα δύο δώρα χεχεχε, μη σας πω ότι θα τα κάμω και ταυτόχρονα... θα τρώω κουμ-κουατάκι οδηγώντας χαχαχα Razz... θα τις βάλω μεν ως έχουν απο γεννησιμιού τους, αλλά αφού μου στείλει η Κάσση και τις δικές της, για να διαλέξουμε μαζί τις καλύτερες και να δοθούν εις το κοινό και εις δημοσίαν θέα χοχοχο Razz

ΣΤΕΙΛ' ΤΗΣ ΜΑΡΗ ΑΡΡΩΣΤΗ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ Razz... ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ MSN ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ Smile

ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ!!!...χεχεχε... Razz
Βάνια μου... σμουτς σμούτς... ήταν βεβαια το Νενάκι της πρώτης γνωριμίας και της ταλαιπωρίας λόγω των δυσκολιών των τελευταίων ημερών και δεν μπόρεσε να εκφραστεί ως έπρεπε και όφειλε φυσικά.
Συνήθως, σε συνεδρίες του είδους μεταδίδω την γνώση μου το δίχως άλλο...Razz, αλλά... απο τη μια είχα την Κάσση απέναντι και δεν μπορούσα να βρίσω εξ' αποστάσεως Razz... είχαμε και μάνες με μωρά που θήλαζαν κι όλας, δε θα ήθελαν να της κοπέι το γάλα εξαιτίας της Νένας και να' χαμε άλλα... ήταν και η Κάτα που με συνεπήρε κομμάτι η ομορφιά της... απα πααααα... εσύ μάτια μου με την Λιλλου πρέπει να καθίσετε πλάι πλάι να χάσουμε το φώς μας!
Και στο αποκορύφωμα, που να βγάλω λέξη που είχα το στόμα της Άννας να μην βγάζει τον σκασμό και να έχει συνεπάρει όοοολο το μαγαζί χαχαχαχα
Προσπάθησα να κατευνάσω τα πνεύματα.. ιδίως στο κομμάτι που αφορούσε τις πεθερές, αλλά μάταιος ο κόπος... την επόμενη φορά θα έχω σφυρίχτρα χαχαχα τι σκατά μοδερατόρισα γιαλαντζί είμαι Razz

Ποιος κερνάει τον επόμενο Φρεντουτσίνο μου είπαμε????Razz

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ... ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑΑΑΑΑΑ.... ΧΙΧΙΧΙΧΙ Razz

Και Στεφάκι, επειδή το ζήτησες, προκαταβολικός... η διαταγή σου εκτελείται σφαίρα... Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


αχου τι ομορφη φωτογραφια καλε...!!!ποσο τρυφερη....!!!συγχαρητηρια στην φωτογραφο βεβαιως-βεβαιως....!!! Wink

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
prozak έγραψε:ωπα, ώπα, άρχισαν τα τεκμήρια..!??!?!

πλάκα πλάκα, κούκλες μάνα και κόρη..!!

λες να γεννήθηκε ένας μεγάλος έρωτας ανάμεσα στην Στέλλα και στον Απόλλωνα..??
Στεφανία λες να γίνουμε συμπεθέρες καλέ..??


χα χα....ναι...!!!τους ειδα εγω τι καυτες ματιες ανταλασσανε απο τα καροτσακια τους.....!!!!αμε....!!! Very Happy

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
prozak έγραψε:
spapastamou έγραψε:
kata έγραψε:
spapastamou έγραψε:koritsakia mou xarika ki egw poly pou sas gnwrisa....ki elpizw na 3anavre8oume syntoma....filakia Very Happy


Με το καλό η μπεμπούλα σου!!!! ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 334590


σ'ευχαριστω πολυ γλυκια μου...!!!κι εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου και να εχεις ο,τι επιθυμεις....!!!(υποσχεθηκα στην αννα οτι θα γραφω ελληνικα....ειδατε,ε...???)φιλακια....!!! ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 334590

το πες κ το εκανες ε..??

μπραβο κουκλάρα μου...!!!


ειδες γλυκια μου....???σ'ευχαριστω.... Very Happy

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
axou sas zhleuw....!!!
ti wraio htan auto pou kanate, makari na mporousame k emeis pou eimaste makria na mporousame na summetasxoume se authn thn sunanthsh...
den peirazei tha arkestoume sta sxolia sas k sths foto pou elpizw na anevasete....!!!!!

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spapastamou έγραψε:


χα χα....ναι...!!!τους ειδα εγω τι καυτες ματιες ανταλασσανε απο τα καροτσακια τους.....!!!!αμε....!!! Very Happy

τους είδες ε..??
αχ, αυτή η κακούργα μου το τύλιξε το αγοράκι μου..!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΝ ΧΑΣΩ Razz Razz Razz Razz !!!!!
ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ Ε Razz Razz Razz Razz ?ΜΗΝ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ Η ΕΙΠΩΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΚΑΙ ΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΟΞΕΙΑ Razz Razz Razz !!!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!ΠΡΟΣ ΤΙ ΤΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ Twisted Evil Twisted Evil ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?
ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΛΙΚΑ Mad Mad Mad Mad !!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΙΑ!!!!

ΥΓ!
ΝΕΝΑ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΛΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑ ΜΕΣΑ Razz Razz ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Razz Razz ?
ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕΣ ΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ Razz Razz Razz Razz !!!!!

ΥΓ!
ΚΑΣΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΑ ΣΟΥ Mad Mad !!!!!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ Razz Razz Razz Razz !!!

ΥΓ!ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!

ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
prozak έγραψε:
spapastamou έγραψε:


χα χα....ναι...!!!τους ειδα εγω τι καυτες ματιες ανταλασσανε απο τα καροτσακια τους.....!!!!αμε....!!! Very Happy

τους είδες ε..??
αχ, αυτή η κακούργα μου το τύλιξε το αγοράκι μου..!!!


ειδες το ατιμο το θηλυκο...???μας ηρθε και φτιαγμενη στην τριχα η κυρια....με το κοτσιδι της ορθιο για να βρει γαμπρο....!!!και τελικα στον τυλιξε τον απολλωνακο....αμ,ας πρεσεχες μανταμ....ειναι ομως ομορφη η νυφη πρεπει να το παραδεχτουμε και τσαχπινα....κι ο απολλωνακος ομωσ...ονομα και πραμα.... Very Happy

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
prozak έγραψε:αν και με στεναχωρήσατε που μου είπατε ότι δεν ειμαι καλή μάνα, αλλά τι να κάνω θα το πιω ετούτο το ποτήρι..!!!
χιχιιχιχιχι[/color][/font]

ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΙΣΤΗ ΜΑΝΑ... Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΦΩΝΙΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ... ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! ΟΥΥΥΥΥΥΥΥ 666 ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ 666 ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ...

ΞΕΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΗΔΕΙΑ!!! Razz

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΡΕΛΑΡΑ ΚΑΙ ΣΥ...τώρα κατάλαβα προς τι το Nickname! Razz Razz

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aπομονω για την επομενη συνάντηση κοριτσια!!! Σας ευχαριστούμε για τα καλα λόγια κι εγω και η μπεμπα μου! Σοφακι μου με το καλό κοπελιτσα μου!!! Κι εμενα κατι μου θυμιζεις αλλα δεν το εχω εντοπισει.... Οπως επισης και η μπεμπουλης μου θυμιζε κατι... Anyway.. Παντως παρα τις δυσκολιες λογο μπεμπας περασα υπεροχω! Ειχα καιρο να κάνω καινουριες φίλες! Και ειχα καιρο να βγω κοριτσοπαρέα! Φιλακια πολλα πολλα!

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spapastamou έγραψε:ki elpizw na 3anavre8oume syntoma....filakia Very Happy

Καλά, μη μας δίνεις θάρρος και συ... θα σου σκάσουμε στο μαιευτήριο και πολύ σύντομα, ένα κάρο νοματαίοι και θα ψάχνεσαι... τα 'παμε αυτά... χαχαχαχαχα

Με το καλό κοπέλα μου να γεννήσεις το μωράκι σου υγιέστατο, με έναν πόνο και εμείς θα είμαστε άπαντες παρούσες την επόμενη φορά, για να σας υποδεχτούμε και τις δυο χιχιχι

Χάρηκα και γω πάρα πολύ που σε γνώρισα... και εσένα και την όμορφη στρογγυλούλα κοιλίτσα σου Very Happy Very Happy Very Happy
ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 417472

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NeNaKi_Gr έγραψε:

ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΙΣΤΗ ΜΑΝΑ... Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΦΩΝΙΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ... ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! ΟΥΥΥΥΥΥΥΥ 666 ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ 666 ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ...

ΞΕΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΗΔΕΙΑ!!! Razz

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΡΕΛΑΡΑ ΚΑΙ ΣΥ...τώρα κατάλαβα προς τι το Nickname! Razz Razz

ντροπή μου και αίσχος μου..!!! φτού μου και απορώ πώς με κάνατε παρέα χτες..!!! αφού σας παρακαλούσα να μη με πετάξετε έξω , σαν το κουτάβι στη βροχή..!!



εγώ τρελάρα..!??!?! όχι καλέ, ιδέα σου είναι, χιχιιχιχι

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:Aπομονω για την επομενη συνάντηση κοριτσια!!! Σας ευχαριστούμε για τα καλα λόγια κι εγω και η μπεμπα μου! Σοφακι μου με το καλό κοπελιτσα μου!!! Κι εμενα κατι μου θυμιζεις αλλα δεν το εχω εντοπισει.... Οπως επισης και η μπεμπουλης μου θυμιζε κατι... Anyway.. Παντως παρα τις δυσκολιες λογο μπεμπας περασα υπεροχω! Ειχα καιρο να κάνω καινουριες φίλες! Και ειχα καιρο να βγω κοριτσοπαρέα! Φιλακια πολλα πολλα!

η επόμενη συνάντηση θα είναι ακόμα καλύτερη βρε..!! θα είμαστε συμπεθέρες λέμεεεεεεεεεεεε,χαχαχαχα

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΠΛΩS ΟΛΕς ΥΠΕΡΟΧΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 315810

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spapastamou έγραψε:


ειδες το ατιμο το θηλυκο...???μας ηρθε και φτιαγμενη στην τριχα η κυρια....με το κοτσιδι της ορθιο για να βρει γαμπρο....!!!και τελικα στον τυλιξε τον απολλωνακο....αμ,ας πρεσεχες μανταμ....ειναι ομως ομορφη η νυφη πρεπει να το παραδεχτουμε και τσαχπινα....κι ο απολλωνακος ομωσ...ονομα και πραμα.... Very Happy

αυτό το κοτσιδάκι όλα τα λεφτά ε..??
βέβαια σε αυτό το σημείο θα ξανακαταγγείλω ότι εμείς οι αγορομάνες είμαστε καταδικασμένες, αφού οι σουρλουλούδες έχουν τόσα πολλά όμορφα φορεματάκια που φοράνε..!! το φούξια βρακί της λεγάμενης το είδες..!?!?!?
αχχχχχχχχχχχ, πως να τραβήξει το βλέμμα του από πάνω της μετά ο γιόκας μου..!!!

βέβαια στις επόμενες συναντήσεις θα έρχεσαι με την κοράκλα σου, κι όχι με την κοιλίτσα σου, οπότε προφανώς θα υπάρχει ανταγωνισμός..!!!
τυχερός ο Απόλλωνας ε..?? θα περιτριγυρίζετε από κοπέλες..!!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NeNaKi_Gr έγραψε:
spapastamou έγραψε:ki elpizw na 3anavre8oume syntoma....filakia Very Happy

Καλά, μη μας δίνεις θάρρος και συ... θα σου σκάσουμε στο μαιευτήριο και πολύ σύντομα, ένα κάρο νοματαίοι και θα ψάχνεσαι... τα 'παμε αυτά... χαχαχαχαχα

Με το καλό κοπέλα μου να γεννήσεις το μωράκι σου υγιέστατο, με έναν πόνο και εμείς θα είμαστε άπαντες παρούσες την επόμενη φορά, για να σας υποδεχτούμε και τις δυο χιχιχι

Χάρηκα και γω πάρα πολύ που σε γνώρισα... και εσένα και την όμορφη στρογγυλούλα κοιλίτσα σου Very Happy Very Happy Very Happy
ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 417472



νενακι μου γλυκο θα χαρω παρα πολυ να ερθετε...ειστε ολες παρα πολυ γλυκες και ανυπομονω πραγματικα να σας ξαναδω....και στην επομενη συναντηση(εκτος μαιευτηριου)δεν θα ειμαι κι εγκυος στον μηνα μου και θα μπορω να κατσω περισσοτερο και να δωσω πιο πολλα απο σοφια....φιλακια πολλα κουκλιτσα μου....!!! Very Happy

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
prozak έγραψε:
spapastamou έγραψε:


ειδες το ατιμο το θηλυκο...???μας ηρθε και φτιαγμενη στην τριχα η κυρια....με το κοτσιδι της ορθιο για να βρει γαμπρο....!!!και τελικα στον τυλιξε τον απολλωνακο....αμ,ας πρεσεχες μανταμ....ειναι ομως ομορφη η νυφη πρεπει να το παραδεχτουμε και τσαχπινα....κι ο απολλωνακος ομωσ...ονομα και πραμα.... Very Happy

αυτό το κοτσιδάκι όλα τα λεφτά ε..??
βέβαια σε αυτό το σημείο θα ξανακαταγγείλω ότι εμείς οι αγορομάνες είμαστε καταδικασμένες, αφού οι σουρλουλούδες έχουν τόσα πολλά όμορφα φορεματάκια που φοράνε..!! το φούξια βρακί της λεγάμενης το είδες..!?!?!?
αχχχχχχχχχχχ, πως να τραβήξει το βλέμμα του από πάνω της μετά ο γιόκας μου..!!!

βέβαια στις επόμενες συναντήσεις θα έρχεσαι με την κοράκλα σου, κι όχι με την κοιλίτσα σου, οπότε προφανώς θα υπάρχει ανταγωνισμός..!!!
τυχερός ο Απόλλωνας ε..?? θα περιτριγυρίζετε από κοπέλες..!!!



πως δεν το ειδα το βρακι της καλε ματι εβγαζε αφου ειχε κατσει με ανοιχτα ποδια η σουρλουλου...!!!χιχιχι...!!!βασικα να σου πω την αληθεια στην επομενη συναντηση θα προτιμουσα να ερθω τελειως μονη μου να σας ευχαριστηθω....θα δειξει βεβαια μη λεω μεγαλες κουβεντες.... Very Happy

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:Aπομονω για την επομενη συνάντηση κοριτσια!!! Σας ευχαριστούμε για τα καλα λόγια κι εγω και η μπεμπα μου! Σοφακι μου με το καλό κοπελιτσα μου!!! Κι εμενα κατι μου θυμιζεις αλλα δεν το εχω εντοπισει.... Οπως επισης και η μπεμπουλης μου θυμιζε κατι... Anyway.. Παντως παρα τις δυσκολιες λογο μπεμπας περασα υπεροχω! Ειχα καιρο να κάνω καινουριες φίλες! Και ειχα καιρο να βγω κοριτσοπαρέα! Φιλακια πολλα πολλα!


σ'ευχαριστω πολυ στεφυ μου κι εσυ να χαιρεσαι την υπεροχη κορακλα σου με το ομορφο κοτσιδι της....!!!χε,χε....φιλακια....!!! Very Happy

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spapastamou έγραψε:συγχαρητηρια στην φωτογραφο βεβαιως-βεβαιως....!!! Wink

Τ' ακούς μαρή Κάργια Κασσιανή???
Μόνο να με κατηγοράς ξέρεις, άνευ λόγου και αιτίας... ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 6 4872 Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις