Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
prozak έγραψε:ωπα, ώπα, άρχισαν τα τεκμήρια..!??!?!

πλάκα πλάκα, κούκλες μάνα και κόρη..!!

Και που να δείς μια άλλη μάνα με τον γιό.... Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΝ ΧΑΣΩ Razz Razz Razz Razz !!!!!
ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ Ε Razz Razz Razz Razz ?ΜΗΝ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ Η ΕΙΠΩΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΚΑΙ ΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΟΞΕΙΑ Razz Razz Razz !!!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!ΠΡΟΣ ΤΙ ΤΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ Twisted Evil Twisted Evil ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?
ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΛΙΚΑ Mad Mad Mad Mad !!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΙΑ!!!!

ΥΓ!
ΝΕΝΑ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΛΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑ ΜΕΣΑ Razz Razz ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Razz Razz ?
ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕΣ ΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ Razz Razz Razz Razz !!!!!

ΥΓ!
ΚΑΣΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΑ ΣΟΥ Mad Mad !!!!!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ Razz Razz Razz Razz !!!

ΥΓ!ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!

ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767


ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΡΓΙΕΣ.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ!!!!!ΔΕΝ ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟ post ΜΟΥ!!!ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΣΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ Razz Razz Razz ?

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NeNaKi_Gr έγραψε:

Και που να δείς μια άλλη μάνα με τον γιό.... Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ωχ το ματι μου... μωρε αυτο δεν ειναι διπλοσαγονο. αυτο ειναι τριπλοσαγονο κ βάλε...!!!!
πάντως το μωρό μου κούκλος..!! ακόμα κι αν δεν φαίνεται..!!!
χαχαχαχα

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natali-maria έγραψε:
natali-maria έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΝ ΧΑΣΩ Razz Razz Razz Razz !!!!!
ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ Ε Razz Razz Razz Razz ?ΜΗΝ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ Η ΕΙΠΩΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΚΑΙ ΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΟΞΕΙΑ Razz Razz Razz !!!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!ΠΡΟΣ ΤΙ ΤΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ Twisted Evil Twisted Evil ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?
ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΛΙΚΑ Mad Mad Mad Mad !!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΙΑ!!!!

ΥΓ!
ΝΕΝΑ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΛΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑ ΜΕΣΑ Razz Razz ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Razz Razz ?
ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕΣ ΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ Razz Razz Razz Razz !!!!!

ΥΓ!
ΚΑΣΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΑ ΣΟΥ Mad Mad !!!!!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ Razz Razz Razz Razz !!!

ΥΓ!ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!

ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767


ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΡΓΙΕΣ.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ!!!!!ΔΕΝ ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟ post ΜΟΥ!!!ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΣΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ Razz Razz Razz ?




ΝΑΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕΣ ΠΟΛΥ

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είμαι χαζή!! γιατί δεν ήρθα κι εγώ?? Sad Sad

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια θελω να σας εξομολογηθώ κατι.... Ντρεπομαι πολύ γι αυτο που θ απω... αλλα η κορη μου... το βρακι της... δεν το δειχνει μονο στον Απολλωνάκο!!! Το δείχνει γενικοτερα!!! Η ατιμη παλι σημερα της εβαλα φουστα κι ολη την ωρα την επιανε με τα χερακια της και την σήκωνε και εμενε με το βρακι!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Κι εγω θελω τοσο πολυ εναν γαμπρο σαν τον Απολλωνα... αλλα με τα χαιρια της....

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:
natali-maria έγραψε:
natali-maria έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΝ ΧΑΣΩ Razz Razz Razz Razz !!!!!
ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ Ε Razz Razz Razz Razz ?ΜΗΝ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ Η ΕΙΠΩΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΚΑΙ ΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΟΞΕΙΑ Razz Razz Razz !!!
ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!ΠΡΟΣ ΤΙ ΤΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ Twisted Evil Twisted Evil ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?
ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΛΙΚΑ Mad Mad Mad Mad !!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΙΑ!!!!

ΥΓ!
ΝΕΝΑ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΛΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΓΛΩΣΣΑ ΜΕΣΑ Razz Razz ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Razz Razz ?
ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕΣ ΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ Razz Razz Razz Razz !!!!!

ΥΓ!
ΚΑΣΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΑ ΣΟΥ Mad Mad !!!!!
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ Razz Razz Razz Razz !!!

ΥΓ!ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!

ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 379767


ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΡΓΙΕΣ.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ!!!!!ΔΕΝ ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟ post ΜΟΥ!!!ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΣΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ Razz Razz Razz ?




ΝΑΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕΣ ΠΟΛΥ


ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ!!!ΗΡΘΑ ΜΕΣΩ ΡΑΔΙΟΚΥΜΑΤΩΝ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ!!!

ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 334590 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 334590 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 334590 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 334590 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 334590 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 334590 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 334590



stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:είμαι χαζή!! γιατί δεν ήρθα κι εγώ?? Sad Sad

Με το συμπαθειο.... αλλα ΕΙΣΑΙ!! Μπορουσες να ερθεις και δεν ήρθες???????

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ!!! ΝΕΝΑΚΙ ΚΑΛΥΨΕΣ ΕΝΑ 70% ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ!!!

-ΚΟΙΛΙΑ ΟΚ
-ΚΩΛΟΣ ΟΚ
-ΜΠΡΑΤΣΟ.... ΧΜ ΑΝ ΚΑΛΥΠΤΕΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΑΨΟΓΗ! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ...

Αν δεν βαριεσαι κοριτσακι μου πολυ στειλε κι αυτη και τις υπολοιπες photo σου στο stefany_vougiou@hotmail.com να εχω κι εγω αναμνηστικο απο την 1Η μου συναντηση μαζί σας! ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 417472

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
Lilliput έγραψε:είμαι χαζή!! γιατί δεν ήρθα κι εγώ?? Sad Sad

Με το συμπαθειο.... αλλα ΕΙΣΑΙ!! Μπορουσες να ερθεις και δεν ήρθες???????


Sad Sad θα ερχόμουν αλλά με το βαπτιστήρι μου!! τελικά το πήγα στο λούνα παρκ ..

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κρίμα .... Αλλα το βαπτιστηρι θα περασε καλυτερα εκει σίγουρα!! Next time Ομως οπωσδήποτε!

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lilliput έγραψε:




Sad Sad θα ερχόμουν αλλά με το βαπτιστήρι μου!! τελικά το πήγα στο λούνα παρκ ..

ενώ αν ερχόσουν θα του έλεγες ότι το πήγες στο τσίρκο..!!
χαχαχαχαχα
10 καρακαιδόνες να μιλάνε όλες μαζί ταυτόχρονα, 2 μωρά να τρώνε και να καμακώνονται από τα καρότσια τους..!!

άστα σου λέω άστα..!!
χαχαχαχα

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Κρίμα .... Αλλα το βαπτιστηρι θα περασε καλυτερα εκει σίγουρα!! Next time Ομως οπωσδήποτε!

την επόμενη φορά μπορεί να έχω και δικό μου σποράκι!! χα! ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 315810 χαίρομαι που περάσατε καλάαα!!

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Την επόμενη φορά που θα είμαστε περισσότερες να δω που θα βρούμε να καθίσουμε!!! Θα κλείσουμε γήπεδο μάλλον να παίζουν και τα παιδάκια στο γρασίδι!!!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kata έγραψε:Την επόμενη φορά που θα είμαστε περισσότερες να δω που θα βρούμε να καθίσουμε!!! Θα κλείσουμε γήπεδο μάλλον να παίζουν και τα παιδάκια στο γρασίδι!!!!
Ναι έχεις δίκιο.Δεν πρόκειται βρούμε πουθενά αλλού εκτός απο γήπεδο. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά αυτή η prozak απα απα τη μάνα είναι αυτή ο φουκαράς ο Απολλώνας έσκασε στο κλάμα ....
Αννα μάτι είχε το παιδί αλλά δεν μπορώ να σου πω ποιά το έκανε φορούσε ροζ και είχε κοτσίδι !
και πάω στην άλλη Άννα :καλά κοπέλα μου που πήγαινες και μου φορούσες την τουαλέτα; και το κολιέ ; κορίτσια το κολιέ το έχει ασφαλίση είναι πανάκριβο και ξέρετε γιατί έβαλε την κοτσίδα ; σου λεει κάτσε να μην έχουμε καμιά διαφωνία και πιαστούμε μαλλί με μαλλί να έχω το δικό μου καβάτζα !.......Αχ κοροτσάκια μου να το κάνουμε πάλι σύντομα

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="βανια"]καλά αυτή η prozak απα απα τη μάνα είναι αυτή ο φουκαράς ο Απολλώνας έσκασε στο κλάμα ....
Αννα μάτι είχε το παιδί αλλά δεν μπορώ να σου πω ποιά το έκανε φορούσε ροζ και είχε κοτσίδι !
και πάω στην άλλη Άννα :καλά κοπέλα μου που πήγαινες και μου φορούσες την τουαλέτα; και το κολιέ ; κορίτσια το κολιέ το έχει ασφαλίση είναι πανάκριβο και ξέρετε γιατί έβαλε την κοτσίδα ; σου λεει κάτσε να μην έχουμε καμιά διαφωνία και πιαστούμε μαλλί με μαλλί να έχω το δικό μου καβάτζα !.......Αχ κοροτσάκια μου να το κάνουμε πάλι σύ
χαχαχαχαχαχ ρε Βανια δεν παλεύεσαι .!!!!!!

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βανια έγραψε:καλά αυτή η prozak απα απα τη μάνα είναι αυτή ο φουκαράς ο Απολλώνας έσκασε στο κλάμα ....
Αννα μάτι είχε το παιδί αλλά δεν μπορώ να σου πω ποιά το έκανε φορούσε ροζ και είχε κοτσίδι !
και πάω στην άλλη Άννα :καλά κοπέλα μου που πήγαινες και μου φορούσες την τουαλέτα; και το κολιέ ; κορίτσια το κολιέ το έχει ασφαλίση είναι πανάκριβο και ξέρετε γιατί έβαλε την κοτσίδα ; σου λεει κάτσε να μην έχουμε καμιά διαφωνία και πιαστούμε μαλλί με μαλλί να έχω το δικό μου καβάτζα !.......Αχ κοροτσάκια μου να το κάνουμε πάλι σύντομα

ήμουν σίγουρη ότι αυτή το έκανε..!!!
το μάτιασε το παιδί μου..!! τον κανακάρη μου..!!

όσο για την έτερη Άννα, δώστε μου λίγο καιρό να χάσω τα κιλά της εγκυμοσυνης, και στην επόμενη συνάντηση θα σκάσω με πιο μακρύ φόρεμα και πιο "λαμπερό" κολιέ..!!
άσε την κοτσίδα, τι να μας πει η Αννούλα από κοτσίδες..!! Εμείς την έχουμε φυσική... αντέχει περισσότερο στο μαλλιοτράβηγμα..!!



αχ, ναι βρε κορίτσια να το ξανακάνουμε..!!!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
prozak έγραψε:
βανια έγραψε:καλά αυτή η prozak απα απα τη μάνα είναι αυτή ο φουκαράς ο Απολλώνας έσκασε στο κλάμα ....
Αννα μάτι είχε το παιδί αλλά δεν μπορώ να σου πω ποιά το έκανε φορούσε ροζ και είχε κοτσίδι !
και πάω στην άλλη Άννα :καλά κοπέλα μου που πήγαινες και μου φορούσες την τουαλέτα; και το κολιέ ; κορίτσια το κολιέ το έχει ασφαλίση είναι πανάκριβο και ξέρετε γιατί έβαλε την κοτσίδα ; σου λεει κάτσε να μην έχουμε καμιά διαφωνία και πιαστούμε μαλλί με μαλλί να έχω το δικό μου καβάτζα !.......Αχ κοροτσάκια μου να το κάνουμε πάλι σύντομα

ήμουν σίγουρη ότι αυτή το έκανε..!!!
το μάτιασε το παιδί μου..!! τον κανακάρη μου..!!

όσο για την έτερη Άννα, δώστε μου λίγο καιρό να χάσω τα κιλά της εγκυμοσυνης, και στην επόμενη συνάντηση θα σκάσω με πιο μακρύ φόρεμα και πιο "λαμπερό" κολιέ..!!
άσε την κοτσίδα, τι να μας πει η Αννούλα από κοτσίδες..!! Εμείς την έχουμε φυσική... αντέχει περισσότερο στο μαλλιοτράβηγμα..!!



αχ, ναι βρε κορίτσια να το ξανακάνουμε..!!!



ακριβως περιμενω αννουλα να κοντραχτυπηθουμε και θα χουν μακρυνει και τα μαλλια για να τραβαμε τα κανονικα χαχα

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΕΕΕΕ oχι να μου πειτε καζι το παιδι μου οτι τον ματιασε!!!! Σιγα!!! Εκεινη επαιξε λιγο μαζι του... αλλα ετσι κανει με ολους τους αντρες και μετα τους φτυνει!!!! Αλλωστε τον αντρα της θα της τον διαλεξει η μανουλα!!! Very Happy Very Happy Very Happy Κουκλος και γλυκας ο Απολλωνας δεν λεω... αλλα δεν τον ειδα να ερχεται με ελικοπτερο ουτε να εχει παρκαρει το γιωτ απ εξω.....!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Εμεις θα παρουμε αντρα με γιωτ και ελικοπτερο! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν πειράζει θα τον πάρουμε εμείς το γαμπρό. Μπορεί να είμαστε λίγο μεγαλύτερες αλλά η γριά η κότα έχει το ζουμί.χαχαχαχαχ και δεν θέλουμε κότερα και ελικόπτερα θα μας πάρει ο μπαμπάς μας τα δικά μας.Οπότε και πρίκα .χαχαχαχ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ βρε κασσιανη μου εσενα η κορη σου δεν χρειάζεται προικα...
αρκουν τα μάτια της...!!!!!

στέφη μου, αφού θες αεροπλάνα και βαπόρια θα πάμε μια βόλτα από jumbo που έχει κάτι ωραιότατα, μεγάλα, που μπαίνουν και στη θάλασσα..!! χαχαχαχα

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΤΣΙ ΜΑΛΙΣΤΑ!!! ΝΑ ΠΑΜΕ!!!

Κασσιανη αν εχετε αεροπλανα και βαπορια ελπιζω το παιδακι το επομενο να ειναι αγορακι και να κανω αυτον γαμπρο μου! ΑΡκει να θυμασαι μεχρι τοτε το "Η γρια η κοτα" γιατι και η κορη μου θα του ριχνει του γιού σου!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="cassiani"]Δεν πειράζει θα τον πάρουμε εμείς το γαμπρό. Μπορεί να είμαστε λίγο μεγαλύτερες αλλά η γριά η κότα έχει το ζουμί.χαχαχαχαχ και δεν θέλουμε κότερα και ελικόπτερα θα μας πάρει ο μπαμπάς μας τα δικά μας.Οπότε και πρίκα .χαχαχαχ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/quote



κοιτα τωρα που ακουσα βαπορια ειμαστε και μεις εδω και μεγαλυτεροι και μοτρτες και το χουμε και το γλυκολογο και το τραγουδι αμε σκεψου κασσι ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 654316 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 654316 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 7 654316

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Αnna1975"]
cassiani έγραψε:Δεν πειράζει θα τον πάρουμε εμείς το γαμπρό. Μπορεί να είμαστε λίγο μεγαλύτερες αλλά η γριά η κότα έχει το ζουμί.χαχαχαχαχ και δεν θέλουμε κότερα και ελικόπτερα θα μας πάρει ο μπαμπάς μας τα δικά μας.Οπότε και πρίκα .χαχαχαχ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/quote



κοιτα τωρα που ακουσα βαπορια ειμαστε και μεις εδω και μεγαλυτεροι και μοτρτες και το χουμε και το γλυκολογο και το τραγουδι αμε σκεψου κασσι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
παρακαλώ στην σειρά και θα αποφασίσουμε σε ποιόν θα δώσουμε την καρδιά μας και ..... Α και Βάνια όσο για την μικρή μην φοβάσαι φαίνεται οτι θα γίνει κοκέτα απο μικρή. Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις