Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 9]

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βανια έγραψε:και πάω στην άλλη Άννα :καλά κοπέλα μου που πήγαινες και μου φορούσες την τουαλέτα; και το κολιέ ; κορίτσια το κολιέ το έχει ασφαλίση είναι πανάκριβο και ξέρετε γιατί έβαλε την κοτσίδα ; σου λεει κάτσε να μην έχουμε καμιά διαφωνία και πιαστούμε μαλλί με μαλλί να έχω το δικό μου καβάτζα

Βάνια μου, σήμερα που κοιταζα της φώτος και... ΥΠΟΜΟΝΗ... θα τις ανεβάσω και θα τις πάρετε όοοοολες μέχρι το βραδάκι Razz... Το λοιπόν... Ανακάλυψα ότι Η Άννα είναι φτυστή η Vilma απο τους Flintstones Shocked Shocked Shocked

ANNAAAAAAA..... ΓΙΑ ΜΠΑ ΝΤΑ ΜΠΑ ΝΤΟΥΥΥΥΥ ΡΕΕΕΕΕΕ χαχαχαχα

ΕΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΙΣΤΗΡΙΑ...

1. Η αγαπητή μας Βίλμα:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και

2. Η ακόμα πιο αξιαγάπητη Άννα μας:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΟΟΟΟΟ???
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 417472

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ νενάκι πήγες κι εσύ,εε??

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
βανια έγραψε:και πάω στην άλλη Άννα :καλά κοπέλα μου που πήγαινες και μου φορούσες την τουαλέτα; και το κολιέ ; κορίτσια το κολιέ το έχει ασφαλίση είναι πανάκριβο και ξέρετε γιατί έβαλε την κοτσίδα ; σου λεει κάτσε να μην έχουμε καμιά διαφωνία και πιαστούμε μαλλί με μαλλί να έχω το δικό μου καβάτζα

Βάνια μου, σήμερα που κοιταζα της φώτος και... ΥΠΟΜΟΝΗ... θα τις ανεβάσω και θα τις πάρετε όοοοολες μέχρι το βραδάκι Razz... Το λοιπόν... Ανακάλυψα ότι Η Άννα είναι φτυστή η Vilma απο τους Flintstones Shocked Shocked Shocked

ANNAAAAAAA..... ΓΙΑ ΜΠΑ ΝΤΑ ΜΠΑ ΝΤΟΥΥΥΥΥ ΡΕΕΕΕΕΕ χαχαχαχα

ΕΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΙΣΤΗΡΙΑ...

1. Η αγαπητή μας Βίλμα:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και

2. Η ακόμα πιο αξιαγάπητη Άννα μας:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΟΟΟΟΟ???
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 417472
χαχαχα τρομερό

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lilliput έγραψε:αχ νενάκι πήγες κι εσύ,εε??
ε ναι δεν βλέπεις αυτό εκεί δεξιά με το μουστάκι?κουκλί είναι το καλό μου.

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cassiani έγραψε:
Lilliput έγραψε:αχ νενάκι πήγες κι εσύ,εε??
ε ναι δεν βλέπεις αυτό εκεί δεξιά με το μουστάκι?κουκλί είναι το καλό μου.

Αυτήν την φώτο να μου την ξαναστείλεις παρεμπιπτόντως, γιατί την έσβησα κατα λάθος λολ... θαμπώθηκα απο την ομορφιά σου και την έφαγαν τα σκουπίδια λολ)

Πάντα είμαι ΘΕΑ, ακόμα και μα μουστάκι... ΖΗΛΕΥΕΙΣ ΜΑΡΗ... ΠΟΥ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙΣ... Πως πάνε τα πράματα στο στρουμφοχωριο καλό μου??? Όλα οκ??? Χαχαχαχαχαχα Razz

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="NeNaKi_Gr"]
cassiani έγραψε:
Lilliput έγραψε:αχ νενάκι πήγες κι εσύ,εε??
ε ναι δεν βλέπεις αυτό εκεί δεξιά με το μουστάκι?κουκλί είναι το καλό μου.

Αυτήν την φώτο να μου την ξαναστείλεις παρεμπιπτόντως, γιατί την έσβησα κατα λάθος λολ... θαμπώθηκα απο την ομορφιά σου και την έφαγαν τα σκουπίδια λολ)

Πάντα είμαι ΘΕΑ, ακόμα και μα μουστάκι... ΖΗΛΕΥΕΙΣ ΜΑΡΗ... ΠΟΥ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙΣ... Πως πάνε τα πράματα στο στρουμφοχωριο καλό μου??? Όλα οκ??? Χαχαχαχαχαχα Razz
[/μια χαρά πάνε αν έλειπε και ο δρακουμέλ [ΝεΝαΚι] θα είμασταν καλύτερα Mad

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NeNaKi_Gr έγραψε:
βανια έγραψε:και πάω στην άλλη Άννα :καλά κοπέλα μου που πήγαινες και μου φορούσες την τουαλέτα; και το κολιέ ; κορίτσια το κολιέ το έχει ασφαλίση είναι πανάκριβο και ξέρετε γιατί έβαλε την κοτσίδα ; σου λεει κάτσε να μην έχουμε καμιά διαφωνία και πιαστούμε μαλλί με μαλλί να έχω το δικό μου καβάτζα

Βάνια μου, σήμερα που κοιταζα της φώτος και... ΥΠΟΜΟΝΗ... θα τις ανεβάσω και θα τις πάρετε όοοοολες μέχρι το βραδάκι Razz... Το λοιπόν... Ανακάλυψα ότι Η Άννα είναι φτυστή η Vilma απο τους Flintstones Shocked Shocked Shocked

ANNAAAAAAA..... ΓΙΑ ΜΠΑ ΝΤΑ ΜΠΑ ΝΤΟΥΥΥΥΥ ΡΕΕΕΕΕΕ χαχαχαχα

ΕΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΙΣΤΗΡΙΑ...

1. Η αγαπητή μας Βίλμα:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και

2. Η ακόμα πιο αξιαγάπητη Άννα μας:





νενακι τελεια ολα τα λεφτα και η βιλμα χαχα και συ με το μουστακι ιδιος τυφλα να εχει ο καραισκακης χαχαχαχαχαχαχαχα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΟΟΟΟΟ???
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 417472 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 417472

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οντως υπερπαραγωγη το κολιε !!! Αλλά ... SUPER!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="stefy"]Οντως υπερπαραγωγη το κολιε !!! Αλλά ... SUPER![/quo




ειπαμε επιχρυσο και ειχα σωματοφυλακα εξω που το φυλαγε και θα το δινα μετα χαχαμονο η μακρυπουλια μονο και να δες οτι ειναι και κκοκαλινο που να βαζα την υπερπαραγωγη μου θα θαμπονωσαστε χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στη φωτό με το κολιέ είσαι η Αnna1975;
Έχεις απίστευτα γλυκό χαμόγελο!!!
Και μη μασάς για την κοτσίδα...έχω κι εγώ μία τεράστια και τη βάζω συνέχεια!!! Δηλαδή τα εξτέ είναι καλύτερα;;;; χα χα χα χα

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Αnna1975"]
stefy έγραψε:Οντως υπερπαραγωγη το κολιε !!! Αλλά ... SUPER![/quo




ειπαμε επιχρυσο και ειχα σωματοφυλακα εξω που το φυλαγε και θα το δινα μετα χαχαμονο η μακρυπουλια μονο και να δες οτι ειναι και κκοκαλινο που να βαζα την υπερπαραγωγη μου θα θαμπονωσαστε χαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:Στη φωτό με το κολιέ είσαι η Αnna1975;
Έχεις απίστευτα γλυκό χαμόγελο!!!
Και μη μασάς για την κοτσίδα...έχω κι εγώ μία τεράστια και τη βάζω συνέχεια!!! Δηλαδή τα εξτέ είναι καλύτερα;;;; χα χα χα χα




ευχαριστω αθηνα μου ακριβως εγω δεν εχω προβλημα και οποιος εχει προβλημα του χαχα
εμενα μου αρεσει το μακρυ μαλλι αφου δεν το εχουμε τι να κανουμε χαχα και την κομμωτρια θα μουν αν δεν ειχα ενα σουπερ μαλλι κουκλιτσες μου τι ωραια περασαμε να ερθεις και συ την αλλη φορα να βαλεις και τα εξτεσιον και να βγουμε μαζι φωτο να τρελλαθουν χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :knkan: ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 654316 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 654316 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 654316 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 654316

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εννοείτε χωρίς κοτσίδα πού να πάμε;;; χα χα χα χα χα!!!!!! afro ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 536304 Very Happy

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσαρες μου να μαι κι εγω.....


περασα φανταστικα χθες
τα κοριτσια ηταν ολα υπεροχα
με πολυ πολυ χιουμορ,χαμογελαστες και κουκλες!!!!!!!!!


αντε και στην επομενη συναντηση ε κοριτσια??????

σορυ που δεν γραφω πολλα αλλα δεν με αφηνει ο ανταρτης μου ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 215994 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 215994 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 215994 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 215994 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 215994 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 215994


φιλακια πολλααααααααααα σε ολες!!!!!!!!!!!!!


καλε που ειναι οι φωτο?????????

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννούλααααα!!! Να΄μαι με την κοτσιδούλα μου!!! χι χι χι!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:Αννούλααααα!!! Να΄μαι με την κοτσιδούλα μου!!! χι χι χι!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





κουκλαρα αθηνουλα μου πρωτη καλα ε θα θαμπωθουνε χαχαχα τελεια

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:κοριτσαρες μου να μαι κι εγω.....


περασα φανταστικα χθες
τα κοριτσια ηταν ολα υπεροχα
με πολυ πολυ χιουμορ,χαμογελαστες και κουκλες!!!!!!!!!


αντε και στην επομενη συναντηση ε κοριτσια??????

σορυ που δεν γραφω πολλα αλλα δεν με αφηνει ο ανταρτης μου ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 215994 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 215994 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 215994 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 215994 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 215994 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 215994


φιλακια πολλααααααααααα σε ολες!!!!!!!!!!!!!




ναι αναστασια μου τελεια


καλε που ειναι οι φωτο?????????

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:
Athin@ έγραψε:Στη φωτό με το κολιέ είσαι η Αnna1975;
Έχεις απίστευτα γλυκό χαμόγελο!!!
Και μη μασάς για την κοτσίδα...έχω κι εγώ μία τεράστια και τη βάζω συνέχεια!!! Δηλαδή τα εξτέ είναι καλύτερα;;;; χα χα χα χα




ευχαριστω αθηνα μου ακριβως εγω δεν εχω προβλημα και οποιος εχει προβλημα του χαχα
εμενα μου αρεσει το μακρυ μαλλι αφου δεν το εχουμε τι να κανουμε χαχα και την κομμωτρια θα μουν αν δεν ειχα ενα σουπερ μαλλι κουκλιτσες μου τι ωραια περασαμε να ερθεις και συ την αλλη φορα να βαλεις και τα εξτεσιον και να βγουμε μαζι φωτο να τρελλαθουν χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :knkan: ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 654316 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 654316 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 654316 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 654316


αννα 1975 θα συμφωνησω και εγω..εισαι πολυ γλυκια στη φωτο!! να σου πω την αληθεια απο τα θεματα σε περιμενα λιγουλακι αγρια.... ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 667478 χιχι...αλλα δεν εισαι καθολου!!

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
Αnna1975 έγραψε:
Athin@ έγραψε:Στη φωτό με το κολιέ είσαι η Αnna1975;
Έχεις απίστευτα γλυκό χαμόγελο!!!
Και μη μασάς για την κοτσίδα...έχω κι εγώ μία τεράστια και τη βάζω συνέχεια!!! Δηλαδή τα εξτέ είναι καλύτερα;;;; χα χα χα χα




ευχαριστω αθηνα μου ακριβως εγω δεν εχω προβλημα και οποιος εχει προβλημα του χαχα
εμενα μου αρεσει το μακρυ μαλλι αφου δεν το εχουμε τι να κανουμε χαχα και την κομμωτρια θα μουν αν δεν ειχα ενα σουπερ μαλλι κουκλιτσες μου τι ωραια περασαμε να ερθεις και συ την αλλη φορα να βαλεις και τα εξτεσιον και να βγουμε μαζι φωτο να τρελλαθουν χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :knkan: ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 654316 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 654316 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 654316 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 654316


αννα 1975 θα συμφωνησω και εγω..εισαι πολυ γλυκια στη φωτο!! να σου πω την αληθεια απο τα θεματα σε περιμενα λιγουλακι αγρια.... ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 667478 χιχι...αλλα δεν εισαι καθολου!!




δεν ξερω οτι τι εννοεις παντως οταν συζηταμε ανταλαζουμε αποψεις το οτι διαφωνουμε δεν ειναι οτι ειμαστε και αγριες και δεν πιστευω οτι μιλησα ποτε αγρια απλως μπορει να μην συμφωνουσα .αλλα ευχαριστω ειδες μην βγαζουμε γρηγορα συμπερασματα χαχαχα

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αννούλα είσαι μια γλύκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 40746 κοριτσάκια θα δούμε φώτο ή όχι????????? ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 522194 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 522194

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lilliput έγραψε:αννούλα είσαι μια γλύκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 40746 κοριτσάκια θα δούμε φώτο ή όχι????????? ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 522194 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 522194


ευχαριστω ιωαννα μου και ανταποδιδω γιατι και συ κουκλα που εχω δει και ματαρες

prozak

prozak
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:





αννα 1975 θα συμφωνησω και εγω..εισαι πολυ γλυκια στη φωτο!! να σου πω την αληθεια απο τα θεματα σε περιμενα λιγουλακι αγρια.... ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 667478 χιχι...αλλα δεν εισαι καθολου!!

δεν είναι..??
χαχαχα σας ξεγέλασε..!!
ρώτα κι εμάς που την είδαμε από κοντά..!!
στριφνή, στριμμένη, κακιασμένη..
χάλια σου λέω χάλια..!!
δεν ξέρω κι εγώ πόσες φώτος βγάλαμε μέχρι να είναι σε μια χαμογελαστή..!!
Cool Cool Razz Razz Razz Razz

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnna1975 έγραψε:
Lilliput έγραψε:αννούλα είσαι μια γλύκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 40746 κοριτσάκια θα δούμε φώτο ή όχι????????? ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 522194 ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 522194


ευχαριστω ιωαννα μου και ανταποδιδω γιατι και συ κουκλα που εχω δει και ματαρες

αχ,ευχαριστώ !!!!! ηρθε ο καιρος να γνωριστουμε - Σελίδα 8 379767

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου μπραβο ειδα πως περασατε τελεια!!!!!! εγω προσπαθησα μεχρι τελευταια να ερθω αλλα δεν μπορεσα ο αντρας μου σημερα εχει ρεπο και δεν ειχα αμαξι.. δεν ειχα και ιντερνετ ολη μερα! τις εκοψα!!!!! με πηρε και η στεφουλα τηλ τωρα ειδα πως ηταν το δικο σου τηλεφωνο στεφυ μου που μπηκα στα μηνυματα μου! κριμα! παντως οποια ερθει ελευσινα ειμαι μεσα εδω θα ειναι πιο ευκολο να ρθω με τα παιδια!!!!! ειστε ολες κουκλες!!!!!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου χθεσ κοιμηθηκα νωρις κια δεν ειδα τα νεα σας.χαιρομαι που περασατε καλα και ζηλεψα λιγο.μακαρι να μπορουσαμε να μαζευτουμε ολες καποια στιγμη αλλα ειναι λιγο δυσκολο εως αδυνατο.αννα εισαι πολυ γλυκεια.αθηνα εισαι κουκλα.α, και αυτο δεν ειναι κοτσιδουλα οπως ειπες,αλλα κοτσιδαρα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις