Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
32 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 32 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 15]

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω να μπω κανα τριμηνο στο φορουμ κ μπηκα σάυτο το τελειο θεματακι!!!!σαν χαζοχαρουμενη κανω!!! Laughing Laughing

λοιπον απο ξενες ταινιες,δεν ξερω απο που νάρχισω!!γι'αυτο δεν αρχιζω!!χιχι!!!δεν μ'αρεσουν τα θριλερ,εκτος κ αν καποιο κανει μπαμ,δεν μ'αρεσουν καθολου αρχοντας των δαχτυλιδιων κ χαρι ποτερ..μπρρρρ!!!!μ'αρεσουν παρα μα παρα πολυ δραματικες ταινιες,να πλανταζω στο κλαμα σε ολη τη διαρκεια της ταινιας,πολυ οι αισθηματικες κ καπου καπου κωμωδιες!!επισης ετσι κ κολλησω με καποια ταινια θα τη δω μεχρι να μαθω απ'εξω τους υποτιτλους...ισως να μαθω κ τα λογια κ στα αγγλικα!!!!πραγματικα ομως!! Cool τον τιτανικο ας πουμε στα 13 μου το ειχα δει ακριβως 67 φορες!ακριβως ομως!ακομα μου το χτυπαει ο αδερφος μου που ειχε βαρεθει να το βλεπει!! ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 4872 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 4872 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 4872πριν καμια βδομαδα ειδα τυχαι το charlie st.cloud,περσινο ειναι κ απο τοτε το εχω δει 24 φορες!!μεταξυ μας ομως αυτα!!! Laughing Laughing

ξενες σειρες δεν βλεπω καθολου μα καθολου!!!

ελληνικες ταινιες,βλεπω φυσικα τις παλιες!!!οι καινουριες με αφηνουν αδιαφορη..πιστευω οτι ειναι ανουσιες!!οχι ολες βεβαια,αλλα ειναι πολυ πισω το ελληνικο σινεμα!!κ δεν μ'αρεσει κ ο τροπος των ηθοποιων στους ρολους!!δεν ειναι πειστικοι!!

απο ελληνικες σειρες πορωθηκα με το νησι,καταπληκτικοτατο,υπεροχο!!!ηταν αυτο που ζητουσα σαν τηλεθεατης απο την ελληνικη τηλεοραση...επιτελους κατι συγκλονιστικο!!!το 'ετσι ξαφνικα'' μ'αρεσε,''χαρα αγνοειται'',της αγαπης μαχαιρια''...δεν μου ρχονται αλλα τωρα!!!

ειμαι πολυ σινεφιλ γενικα κ εχω αρχισει να πιστευω οτι δεν υπαρχει ξενη δραματικη,αισθηματικη ταινια που δενε χω δει!!!αμα βρειτε καμια προσφατη πειτε μου κ μενα!!ετσι ξερετε..να κλαψουμε!!! Razz επισης ονειρο μου απ'τα 14 ειναι να δουλεψω καποτε σε video club....ανοητο ακουγεται,αλλα ειναι αληθεια!!!μεσα σε τοσες ταινιες,να σχολιαζω,να προτεινω!!μαστερ θα παρω!!χαχαχαχ!!!!παντως το εχω απο μικρη ενα κομπλεξ...οποτε βλεπω μια καλη ταινια παρασυρομαι..νομιζω οτι την εζησα,οτι ημουν μεσα κ τις επομενες μερες ζω αναμεσα στην πραγματικοτητα κ την ταινια!!!οταν βγαινω απ'το σινεμα να με δειτε..σαν αλιεν μοιαζω...αργω να συνειδητοποιησω οτι ημουν σε μια αιθουσα προβολης..εγω ακομα περιπλανιεμαι μεσα στην ταινια κ τους χαρακτηρες!!ψυχωτικη λεμε!! Rolling Eyes Rolling Eyes

αυτο που ειδα προσφατα το charlie st.cloud ειναι τελειο!!το προτεινω αν ας αρεσουν τα δακρυβρεχτα!!!βεβαια εχει κ μια δοση φαντασιας,αλλα ωραια δοση!!τεσπα πεθαινει ο μικρος αδερφος καποιου σ'ενα ατυχημα που ηταν μαζι κ μετα συνεχιζει να βλεπει τον αδερφο του κ να συναντιουνται για μια συμφωνια που ειχαν κανει!!!απιστευτο σας λεω!!!!μεχρι που πρεπει να επιλεξει αναμεσα στον αδερφο του κ σε κατι αλλο!!

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δύο ξένες ταινίες που με έχουν πραγματικά συγκλονίσει είναι "Το όνομά μου είναι Σάμ" με τον Σόν Πέν και "Η ζωή είναι ωραία" με τον Ρομπέρτο Μπενίνι. Επίσης μου αρέσουν και τα ψυχολογικά θρίλερ, οι κωμωδίες και κάποιες περιπέτειες. Απεχθάνομαι τις ταινίες επιστημονικής φαντασίας τύπου matrix και βαριέμαι αφόρητα τις ταινίες τύπου άρχοντας των δαχτυλιδιών.
Από ξένες σειρές μου αρέσει το grey's anatomy και το sex and the city.
Από ελληνικές σειρές δεν έχανα επεισόδιο του παρά πέντε και μου άρεσαν πολύ τα μαύρα μεσάνυχτα, τα φιλαράκια και το σ' αγαπώ-μ' αγαπάς. Από δραματικές μου άρεσε το η Χαρά αγνοείται και φυσικά το νησί!

newagemama

newagemama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είδα το "λάρι κράουν" με την τζούλια ρόμπερτς και τον τομ χανκς και μ΄άρεσε. Από τότε που έγινα μαμά είναι σαν να έχουν σβήσει από τη μνήμη μου οι ταινίες που μ΄άρεσαν!

http://newagemama.wordpress.com

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NeNaKi_Gr έγραψε:
didumomama έγραψε:
Πρώτα απ’ όλα, η ιδέα σου είναι καταπληκτική!
...Θα κάνω και γω μια επανάληψη της 1ης season και είμαι σίγουρη ότι θα παρατηρήσουμε πράματα που μας είχαν ξεφύγει την πρώτη φοράWink

Και για να σου απαντήσω και στο άλλο ερώτημα σου που ξέχασα...
Που πήγε η αποθήκη ΟΕΟΟΟΟΟΟ, πως εξαφανίστηκε άπο προσώπου γης???

Θα σου εκθέσω το σκεπτικό μου, που δένει με τον προηγούμενο συνειρμό!

Η αποθήκη δεν πήγε πουθενά! Απλά, όσοι εμπλέκονται με τους ‘μπελάδες’ δεν μπορούν να την δουν, ίσως για να μην ανοίξουν την πόρτα της και δουν τους εαυτούς τους μέσα και λυθεί το μυστήριο ή έστω ένα κομμάτι του?

Και εξηγούμε αναλυτικότερα...
Αρχικά εμείς μέσα απο τα μάτια της νέας Όντρει, είδαμε μια αποθήκη, οκ?
...Μια Όντρει όμως, που μέχρι να ανοίξει την πόρτα της αποθήκης δεν είχε ουσιαστικά εμπλακεί στην υπόθεση και δεν είχε ουδέποτε σχέση με το Χέηβεν!
Όταν λοιπόν ξαναβλέπουμε την αποθήκη, έχει εξαφανιστεί! Είναι πλέον ανύπαρκτη βλέποντας την μέσα απο τα μάτια της δικής μας Όντρει και του Νέηθαν, ανθρώπων που είναι ήδη μπλεγμένοι στην ιστορία του Κολοράντο Κίντ, έχουν άμεση σχέση με το Χέηβεν και αν όντως ισχύει κάτι απο το προηγούμενο σκεπτικό μου, τότε ΔΕΝ πρέπει με τίποτα να βρουν την αποθήκη και να την ανοίξουν!

Όσοι ΔΕΝ έχουν καμία προηγούμενη ανάμιξη με τους ‘μπελάδες’ και με το Χέηβεν, μπορούν να δουν την αποθήκη, μα όταν ανακαλύψουν το εφτασφράγιστο μυστικό της, παθαίνουν ότι και η νέα Όντρει, γιατί πλέον εμπλέκονται άμεσα και αυτοί και άρα πρέπει να ξεχάσουν ότι είδαν και να μην την ξαναβρούν ποτέ!

Αν η σεναριογράφος έβαζε την νέα Όντρει στο επόμενο επεισόδιο να πάει να βρεί και να τους υποδείξει την αποθήκη, το πιθανότερο θα ήταν να μην την έβρισκε ούτε αυτή!

Σκέψου μόνο κάτι που αφορά το σενάριο...
Όταν η νέα Όντρει έφτασε με τον Ντουκ στο νησί, ο Ντούκ γιατί δεν την συνόδευσε μέσα στο νησί να βρουν μαζί τις συντεταγμένες και άρα την αποθήκη?
Υποτίθεται ότι είναι μια γυναίκα που δεν έχει ιδέα για τους ‘μπελάδες’ και πάει να εξερευνήσει ένα ερημονήσι δίπλα σε ένα ακόμα πιο μυστηριώδες και επικίνδυνο Χέηβεν, όπου συμβαίνουν τρελά γεγονότα. Δε θα έπρεπε λοιπόν ο Ντουκ να την ακολουθήσει, όπως σχεδόν πάντα έκανε με την δική μας Όντρει? Γιατί προτίμησε να μείνει στην βάρκα? Δεν είναι χαζό αυτό, όπως το παρέλειψε η σεναριογράφος?
...Απλούστατα, γιατί ο Ντούκ με βάση τη λογική μου, δεν θα μπορούσε να δεί εξ’ αρχής την αποθήκη και δεν θα μπορούσε να κυλήσει το επεισόδιο όπως κύλησε. Αν πήγαιναν και οι δυό να την βρούν, θα έπρεπε σε κάποια στιγμή να βλέπει η νεα Όντρει μια αποθήκη και ο Ντούκ όχι και αυτό θα χαλούσε την εξέλιξη του επεισοδίου! λέω εγώ τώρα.. Rolling Eyes
'Αρα... η αποθήκη είναι εκεί, αλλά αόρατη για όσους έχουν εμπλακεί στην υπόθεση Κολοράντο Κίντ και νομίζω ότι θα την ξανασυναντήσουμε πια μαζί με το περιεχόμενο της που ξάφνιασε και όχι τρόμαξε (και αυτό είναι το κλειδί) την νέα Όντρει, στα τελευταία επεισόδια της σειράς.
Αν κάνω λάθος, τότε η σειρά θα με συναρπάσει ακόμα περισσότερο! Very Happy

Με τα δεδομένα που έχω προσέξει, μέχρι εδώ φτάνει η σκέψη μου προς το παρόν και ακριβώς γι’ αυτό το σασπένς δεν έχω πάρει ακόμα το αντίστοιχο βιβλίο και δεν πρόκειται να το πάρω, γιατί θα καταστρέψω έτσι όλη τη μαγεία!
Άν και κάποιος φίλος που το είχε παλαιοτέρα διαβάσει και παρακολουθεί τώρα τη σειρά, μου είπε πως βασίζεται στο βιβλίο, δεν είναι ακριβώς το ίδιο. Υπάρχουν αρκετά παραπάνω μυστήρια και πολλά απο αυτά παίρνουν άλλη τροπή απο εκείνη του βιβλίου!
Θα σου συνιστούσα να μην το πάρεις... είναι ωραίο να προχωράς στα τυφλά και να αναγκάζεις το μυαλό σου να δημιουργεί τα δικά του σενάρια Wink Γυμνάζεις την φαντασία σου έτσι Wink
Που ξέρεις... ίσως δεν τελειώσει όπως το βιβλίο ή ίσως το τέλος στο βιβλίο να είναι κάτι λιγότερο από αυτό που θα ήθελες και να σε απογοητεύσει, ώστε να μην μπορείς πια να απολαύσεις το ίδιο τη σειρά!
Έτσι γίνεται συνήθως με τις ιστορίες μυστηρίου που περιέχουν και γρίφους τους οποίους ο θεατής καλείται να λύσει... χάνεται η μαγεία αν ξέρεις εκ των προτέρων το τέλος! Very Happy

Όσο για νέες σειρές... τίποτα το ιδιαίτερο... τώρα άρχισα να βλέπω δύο ακόμα που συμπληρώνουν την προβολή του Haven γι’ αυτό το καλοκαίρι Smile
Τους Alphas που είναι σε στυλ Fringe και το Combat Hospital που είναι σε στυλ Grey’s anatomy.
Και μαζί ακολουθώ και την 3η season των Ghost Hunters International που όπως υποδηλώνει ο τίτλος του, είναι paranormal περιεχομένου σειρά SmileVery Happy

Έχω μία βασική απορία....ΤΙ είναι η Όντρεϊ, οεο? Έχει δυνατότητες μη ανθρώπινες και από την εποχή που ήταν η Λούση...Θυμάσαι το επεισόδιο με τον άνθρωπο που επιτάχυνε με κάποιον τρόπο το σώμα του και κανένας δεν μπορούσε να τον δει?Τότε πάλι, μόνο η Λούση τον είχε σταθεροποιήσει..Άρα ούτε η Λούση είναι άνθρωπος... Twisted Evil Υποθέτω πως έχει έρθει από "κάπου" και αυτοί με τα περίεργα χέρια που ανέφερε ο Ντουκ είχαν πάει για να την πάρουν πίσω αλλά κάτι είχε πάει στραβά...Εύλογη απορία είναι και η εξαφάνιση του Colorado Kid...Γιατί το πήραν το παιδί?Μήπως ήταν παιδί της Λούση?Μήπως δεν μπορούσαν να του αλλοιώσουν το μυαλό?Και αν ήταν παιδί της Λούση, τότε ποιος είναι ο πατέρας του?Μήπως ο δημοσιογράφος?Γι αυτό κατά κάποιον τρόπο φοβάται τη Λούση? scratch
Πάντως και εμένα μου έκανε μεγάλη εντύπωση που δεν τη συνόδευσε ο Ντουκ..Αυτός δεν αφήνει ποτέ μία γυναίκα έτσι απροστάτευτη, ειδικά όταν έχει κάποιο όφελος(είχε το φάκελο κάποιου που μάλλον θα είναι ο δολοφόνος του, αν είδα καλά το τατουάζ).Ωστόσο, δεν θα την άφηνε και ποτέ η δική μας Όντρεϊ να πάει μόνη της σε κάτι τόσο σημαντικό...Δεν θα ρίσκαρε να χάσει τόσες πολύτιμες πληροφορίες αν κάτι πάθαινε η καινούρια...Έτσι κι αλλιώς το δικό της βιβλίο ήταν άρα οι συντεταγμένες ήταν αποκλειστικά γι αυτήν..

Αυτά προς το παρόν...Αν σκεφτώ και κάτι άλλο (καλά εγώ μόνο απορίες έχω) θα σου πω.....

Μέχρι το επόμενο επεισόδιο ή μέχρι την απάντηση σου πολλά ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 417472 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 417472 από μένα!!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsipita!! έγραψε:...... "Η ζωή είναι ωραία" με τον Ρομπέρτο Μπενίνι.


I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κορίτσια, τι συζήτηση ανοίξατε!!

Ξεκινάω με τις σειρές που με έχουν συναρπάσει:

1) Lost! Αν και με μπέρδεψε λίγο στο τέλος, όταν καταφερα και έβγαλα άκρη έμεινα με το στομα ανοιχτό!

2)Friends! Έχω δει όλα τα επεισόδια, όλων των σαιζον και έχω μάθει όλες τις ατάκες απ' έξω!

3)Damages! Δεν έχω δει όλες τις σαιζόν αλλά όσο έχω δει είναι πολυ΄καλό!

4)House MD! Τρομερό μυαλό ο τύπος.

Μετά έρχονται τα: fringe, the tudors, supernatural, brothers and sisters και πάρα πολλά άλλα που ξεχνάω!

Από ταινίες:

1)Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού.

2)Requiem for a dream

3)21 γραμμάρια

4)Η ζωή είναι ωραία

5)Το ημερολόγιο

Μετά έρχονται: mother and child, remember me, truman show, green mile, V for vendetta, pearl harbour και πάρα πολλές άλλες...

Εν τω μεταξύ, όταν ξεκίνησα να γράφω είχα στο μυαλό μου τόσες ταινίες και σειρές και στην πορεία τα ξέχασα...πάντα αυτό παθαίνω!

katia19

katia19
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koukida έγραψε:
tsipita!! έγραψε:...... "Η ζωή είναι ωραία" με τον Ρομπέρτο Μπενίνι.


I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Tου μπενίνι όλα είναι υπέροχα.....
Τζώνυ Στετσίνο, είναι φανταστικό. Ο τίγρης και το χιόνι επίσης. Μοναδικό! Παίζει στα περισσότερα με την γυναίκα του.



Μια άλλη ταινία που μας συνεπήρε και την έχουμε δει πάνω απο 4 φορές είναι ο πιανίστας....Όσοι δεν την έχετε δει....πραγματικά αξίζει να την παρακολουθήσετε!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:'Dracula' του Francis Ford Coppola-

εκτός του ότι παιζει Ο αγαπημένος μου ηθοποιος Gary Oldman που υποδύεται μοναδικά τον (count Dracula) η μουσική της ταινίας είναι Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Η μεχρι αηδίας!

I love you Like a Star @ heaven I love you

Respect Respect Respect Respect Respect Respect

koukida έγραψε:για όσες εχετε κατοικίδιο και ειδικά σκυλάκι....την παρακατω ταινια την ειδαμε τυχαια στη nova και καταληξαμε κ εγω κ ο αντρας μου να κλαιμε πανω απο το σκυλακι μας- να το αγκαλιαζουμε κ να το φιλάμε....
ειναι αμερικάνικη -σχετιζεται και με την αγωνια του ζευγαριου να αποκτησει οικογενεια...πολυ-πολύ γλυκειά ταινια.... I love you I love you ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 534787

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον φτιαξτε καφεδακι βολευτειτε αναπαυτικα γιατι ειναι και πολλες οι αγαπημενες μου σειρες ξεκιναω :

παρα πεντε φιλαρακια, sex and the city. Απο παλιες σειρες αν θυμαστε πατερ ημων, το εμεις κι εμεις, χαι ροκ, λαβ σορρυ, cheek to cheek, κατι τρεχει με τους διπλα, βοτκα πορτοκαλι, εγκληματα, L.A.P.D, θα βρεις το δασκαλο σου, εισαι το ταιρι μου, ακρως οικογενειακον, το κοκκινο δωματιο,
50-50, λογω τιμης, η ζωη που δεν εζησα, θυματα ειρηνης, η ζωη μας μια βολτα, αερινες σιωπες, δυο μερες μονο, καληνυχτα μαμα, σοφια ορθη, δυο ξενοι, το καρε της νταμας, τζιβαερι, ψιθυροι καρδιας, αγγιγμα ψυχης, νταντα για ολες τις δουλειες, εις θανατον,δεκα λεπτα κηρυγμα, ερωτας κλεφτης, κρυφα μονοπατια, να με προσεχεις, σ'αγαπω μ'αγαπας τη ψυχη θα παραδωσεις μωρη, οι σταβλοι της εριεττας ζαιμι, στριβειν δια του αρραβωνος, η νταντα, το πιο γλυκο μου ψεμμα, σαββατογεννημενες, s1ngles, επτα θανασιμες πεθερες, εραστης δυτικων προαστιων, η ωρα η καλη, μη μου λες αντιο, safe sex, εντιμοτατοι κεραταδες big bang, αν υπηρχες θα σε χωριζα, γοργονες, ευτυχισμενοι μαζι, λατρεμενοι μου γειτονες, μαυρα μεσανυχτα, μπαμπα μην τρεχεις, τα κοριτσια του μπαμπα, εργαζομενη γυναικα, λολα, λιτσα.com, ο πολεμος των αστρων, το νησι ολα αυτα τα εχω δει μερικα και σε επαναληψεις

αγαπημενη ταινια ροδα τσαντα και κοπανα (μπιλιας κορτεσης χαλιας κ.α)'80ς

σειρες που μισω ολα τα τουρκικα και το σ/κ που βαζει κατι ταινιες στον ΑΝΤ1 τυπου bollywood με αφηνουν παντελως αδιαφορη


ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΕΣ ΞΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ... ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΜΟΥ. ΓΥΡΙΖΩ ΚΑΝΑΛΙ ΑΜΕΣΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ elenidek

λατρευω ελληνικο κινηματογραφο ειναι πιο κλασσικος και ποιοτικος

σιχαθηκα τις επαναληψεις κωσταντινου & ελενης καθως και το καφε της χαρας δεν μου αρεσει καθολου ο χαρης ρωμας γενικα δεν το εχει για ηθοποιος ειναι πολυ fake το υφος του σε γενικες γραμμες δεν πειθει δεν ειδα καμμια απο αυτες τις σειρες: λιφτινγκ δελληγιανειο παρθεναγωνειο η μεν και οι δεν ο κακος βεζυρης

αναμενω με αγωνια τις καινουριες σειρες του mega κλινικη περιπτωση, πισω στο σπιτι, με λενε βαγγελη και κλεμμενα ονειρα

για τα θριλερ ουτε λογος affraid affraid !!! (τα κανω πανω μου) pale pale


ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 667478 ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 667478

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsipita!! έγραψε:Δύο ξένες ταινίες που με έχουν πραγματικά συγκλονίσει είναι "Το όνομά μου είναι Σάμ" με τον Σόν Πέν και "Η ζωή είναι ωραία" με τον Ρομπέρτο Μπενίνι. Επίσης μου αρέσουν και τα ψυχολογικά θρίλερ, οι κωμωδίες και κάποιες περιπέτειες. Απεχθάνομαι τις ταινίες επιστημονικής φαντασίας τύπου matrix και βαριέμαι αφόρητα τις ταινίες τύπου άρχοντας των δαχτυλιδιών.
Από ξένες σειρές μου αρέσει το grey's anatomy και το sex and the city.
Από ελληνικές σειρές δεν έχανα επεισόδιο του παρά πέντε και μου άρεσαν πολύ τα μαύρα μεσάνυχτα, τα φιλαράκια και το σ' αγαπώ-μ' αγαπάς. Από δραματικές μου άρεσε το η Χαρά αγνοείται και φυσικά το νησί!

Οι δύο ταινίες που ανέφερες είναι καταπληκτικές, ειδικά το η ζωή είναι ωραία...Επίσης, μου αρέσαν πολύ ο δικηγόρος του διαβόλου (συνδυασμός τριών αγαπημένων ηθοποιών-al pacino, keanu reeves, charlize theron), και ο γλυκός νοέμβρης (πλαντάζω πάντα όποτε το βλέπω), πράσινο μίλι,FOREST GUMP (WoW-φοβερός tom hunks) - Από Σον πεν μαρεσαν και τα πορφυρα ποτάμια ΤΕΛΕΙΑ!!!

Λατρεύω όμως τις ταινίες επιστημονικής φαντασίας, τύπου alien, i am legend, resident evil (τα χω δει ΌΛΑ), ημέρα ανεξαρτησίας, ο πόλεμος των κόσμων κλπ κλπ

Το matrix μου άρεσε μόνο τό πρώτο...


Από σειρές ξένες, τα φιλαράκια, sex and the city (μπορεί να το χω δει και 100 φορές), greys anatomy, και από τα αγαπημένα μου πάρα πολύ το νοικοκυρές σε απόγνωση..έχω δεί μέχρι τον 6ο κύκλο και οι τελευταίοι δύο δεν έχουν έρθει ακόμα΄ Crying or Very sad

Από ελληνικές σειρές αγαπημένες, κων/νου και ελένης, 50-50, ευτυχισμένοι μαζί και ότι σειρά έχει παίξει ο μπέζος γενικά..τον αγαπώ!! ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 215994 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 215994

Γενικώς είμαι τρελός σινεφίλ, μέχρι και Pedro almodovar βλέπω ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 328109

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Αχ κορίτσια, τι συζήτηση ανοίξατε!!

Ξεκινάω με τις σειρές που με έχουν συναρπάσει:

1) Lost! Αν και με μπέρδεψε λίγο στο τέλος, όταν καταφερα και έβγαλα άκρη έμεινα με το στομα ανοιχτό!

2)Friends! Έχω δει όλα τα επεισόδια, όλων των σαιζον και έχω μάθει όλες τις ατάκες απ' έξω!

3)Damages! Δεν έχω δει όλες τις σαιζόν αλλά όσο έχω δει είναι πολυ΄καλό!

4)House MD! Τρομερό μυαλό ο τύπος.

Μετά έρχονται τα: fringe, the tudors, supernatural, brothers and sisters και πάρα πολλά άλλα που ξεχνάω!

Από ταινίες:

1)Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού.

2)Requiem for a dream

3)21 γραμμάρια

4)Η ζωή είναι ωραία

5)Το ημερολόγιο

Μετά έρχονται: mother and child, remember me, truman show, green mile, V for vendetta, pearl harbour και πάρα πολλές άλλες...

Εν τω μεταξύ, όταν ξεκίνησα να γράφω είχα στο μυαλό μου τόσες ταινίες και σειρές και στην πορεία τα ξέχασα...πάντα αυτό παθαίνω!

Αγαπώ Dr House!!! Και το criminal minds στον αντ1 είναι πολύ ωραίο το έχει κάθε βράδι!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγαπημένες ταινίες έχω πολλές, αλλά η καλύτερή μου είναι το "Πράσινο Μίλι"
Απο εκεί και πέρα, μαρέσουν πάρα πολύ οι ταινίες με το ανατρεπτικό τέλος ή έστω να έχουν μια διαφορετική πλοκή. Ας πούμε, "Tο φαινόμαινο της πεταλούδας" μου άρεσε πάρα πολύ & σαν consept και ο Aston Kutser Razz,
Το Das Experiment Θεωρώ πως ήταν τέλεια ταινία, καθώς επίσης και το Cube.
Το Dogville, απλά δεν μπορώ να το περιγράψω. Είναι τέλειο! I love you
Γενικά οι φαντασίας μου αρέσουν πάρα πολύ. Απο τις αγαπημένες μου είναι και οι X-Men.

Τις μόνες ταινίες που δεν μπορώ να δώ είναι τα ψυχολογικά θρίλερ. Ας πούμε το The Ring, Ο Εξορκιστής... (δεν ξέρω και πολλά τέτοια, αλλά φαντάζομαι καταλάβατε Rolling Eyes)

Μακράν χειρότερη ταινία ever είναι το Dog Days... Αφού κατά την διάρκειά της ήθελα να βγάλω τα μάτια μου για να βουλώσω τα αυτιά μου ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 534787 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 534787 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 534787

Αγαπημένες σειρές το "Friends", τo "Grey's Anatomy", "Dr House"

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585

η αιωνια λιακαδα ενος καθαρου μυαλου ειναι ωραια ταινια ??? την εχω αγορασει αλλα δεν την εχω δει ακομα ειναι επιστημονικης φαντασιας ???

elbar


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λατρευω το lake house(ερωτας διχως παρον) με σαντρα μπουλοκ κ κιανου ριβς καθως κ το οπως στον παραδεισο...

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγαπημενες ταινιες:1.Η ζωη ειναι ωραia

2.Sweet November

3.John Q

4.Seven pounds

σε αυτες ρειχνω πολυ κλαμα.απο κει και περα ειμαι fan των θριλερ περισσοτερο αλλα κυριως τα ψυχολογικα οχι εκεινα με τους μπαλταδες και τα αιματα Wink



art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λατρευω το στη πολη των αγγελων το φθινοπωρο στην νεα υορκη και το γλυκος νοεμβρης......κλαψιαρικες αλλα ταινιες ταινιεσ.....μισω το ματριξ...δεν μαρεσουν καθολου οι ταινιες επιστημονικης φαντασιας

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:mommy12585

η αιωνια λιακαδα ενος καθαρου μυαλου ειναι ωραια ταινια ??? την εχω αγορασει αλλα δεν την εχω δει ακομα ειναι επιστημονικης φαντασιας ???
Ειναι ταινιαρα Αγαπη, δεν ειναι επιστημονικής φαντασιας, ειναι ισως συναισθηματικης φαντασιας.
Απλά υπέροχη ταινια.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:mommy12585

η αιωνια λιακαδα ενος καθαρου μυαλου ειναι ωραια ταινια ??? την εχω αγορασει αλλα δεν την εχω δει ακομα ειναι επιστημονικης φαντασιας ???

Δεν την έχω δει αυτήν, αλλά νομίζω δεν είναι επιστημονικής φαντασίας, και έχω την εντύπωση ότι παίζει ο Jim carrey και η kate winslet, αν είναι αυτή που νομίζω...

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chicken έγραψε:Αγαπημένες ταινίες έχω πολλές, αλλά η καλύτερή μου είναι το "Πράσινο Μίλι"
Απο εκεί και πέρα, μαρέσουν πάρα πολύ οι ταινίες με το ανατρεπτικό τέλος ή έστω να έχουν μια διαφορετική πλοκή. Ας πούμε, "Tο φαινόμαινο της πεταλούδας" μου άρεσε πάρα πολύ & σαν consept και ο Aston Kutser Razz,
Το Das Experiment Θεωρώ πως ήταν τέλεια ταινία, καθώς επίσης και το Cube.
Το Dogville, απλά δεν μπορώ να το περιγράψω. Είναι τέλειο! I love you
Γενικά οι φαντασίας μου αρέσουν πάρα πολύ. Απο τις αγαπημένες μου είναι και οι X-Men.

Τις μόνες ταινίες που δεν μπορώ να δώ είναι τα ψυχολογικά θρίλερ. Ας πούμε το The Ring, Ο Εξορκιστής... (δεν ξέρω και πολλά τέτοια, αλλά φαντάζομαι καταλάβατε Rolling Eyes)

Μακράν χειρότερη ταινία ever είναι το Dog Days... Αφού κατά την διάρκειά της ήθελα να βγάλω τα μάτια μου για να βουλώσω τα αυτιά μου ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 534787 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 534787 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 534787

Αγαπημένες σειρές το "Friends", τo "Grey's Anatomy", "Dr House"

Έβλεπα ψυχολογικά μέχρι πριν μείνω έγκυος, όπως τον εξορκιστη, τον εξορκισμό της εμιλι ροουζ και γενικά πολλά θρίλερ, αλλά τα έχω κόψει πια, μου χαλάνε τη διάθεση πολύ...

Το dogville τι ταινία είναι???ακουστά το έχω.....

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:λατρευω το στη πολη των αγγελων το φθινοπωρο στην νεα υορκη και το γλυκος νοεμβρης......κλαψιαρικες αλλα ταινιες ταινιεσ.....μισω το ματριξ...δεν μαρεσουν καθολου οι ταινιες επιστημονικης φαντασιας

αχ η πολη των αγγέλων.. ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 35468 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 35468

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επειδη με τον αντρα μου εχουμε λιωσει τις ξενες σειρες θα γραψω μονο αυτες που κατα τη γνωμη μου αξιζουν.
supernatural (αν και τι κανανε λιγο λυσσα φετος)
grey's anatomy
vampire diaries (σαν το λυκοφωσ αλλα πολυ πιο περιπετεια και τελειο!!!)
fringe
white collar
mentalist.
φοβερα ηταν και τα flash forward, 4400, visitors και jeriho αν και εχουν τελειωσει και μαλιστα τα κοψανε και λιγο αποτομα. όσο για ταινιες πολλες ειναι λατρεμενες αλλα με αυτο κο κωλολυκοφως εχω φαει κολλημα. αφου εκλεισα ηδη τη μαμα μου για babysitting στις 18/11 για την πρεμιερα του 4ου μερουσ.

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula3 έγραψε:
ειμαι πολυ σινεφιλ γενικα κ εχω αρχισει να πιστευω οτι δεν
υπαρχει ξενη δραματικη,αισθηματικη ταινια που δενε χω δει!!!αμα βρειτε καμια προσφατη πειτε μου κ μενα!!


ειδες το never let me go?

http://stardustwork.blogspot.com

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:επειδη με τον αντρα μου εχουμε λιωσει τις ξενες σειρες θα γραψω μονο αυτες που κατα τη γνωμη μου αξιζουν.
supernatural (αν και τι κανανε λιγο λυσσα φετος)
grey's anatomy
vampire diaries (σαν το λυκοφωσ αλλα πολυ πιο περιπετεια και τελειο!!!)
fringe
white collar
mentalist.
φοβερα ηταν και τα flash forward, 4400, visitors και jeriho αν και εχουν τελειωσει και μαλιστα τα κοψανε και λιγο αποτομα. όσο για ταινιες πολλες ειναι λατρεμενες αλλα με αυτο κο κωλολυκοφως εχω φαει κολλημα. αφου εκλεισα ηδη τη μαμα μου για babysitting στις 18/11 για την πρεμιερα του 4ου μερουσ.

καλα το flash forward φοβερο!!!! εγω κατεβασα τωρα τη σειρα haven που ειναι βασισμενη σε βιβλιο του στηβεν κινγκ... μιλας σοβαρα βγαινει η χαραυγη??? ουαου! ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 654316

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το haven τώρα το κατεβάζουμε για να το ξεκινήσουμε, έχουμε ακούσει καλά σχόλια.

Επίσης τώρα ανακαλύψαμε το how I met your mother και λιώνουμε στο γέλιο!

Και μια τελευταία σειρά που θα δούμε απόψε είναι το person of interest. Παίζει ο ben από το lost και λένε ότι είναι παρόμοια σειρά. Θα το δω και θα σας πω!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι απλα βγαινει η χαραυγη ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 654316 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ- ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΜΕ- ΣΕΙΡΕΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ - Σελίδα 9 328109 αλλα τη σπάνε και σε δυο κομματια. αν εχεις διαβασει τα βιβλια θα σπάσει εκει που γινεται η μεγαλη αλλαγη. δε λεω περισσοτερα αν δε τα χεις διαβασει μη στο χαλασω!

http://stardustwork.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις