Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενα επίσης πολύ ωραίο βιβλίο είναι "η νύφη φορούσε μαύρα" της Σόφης Θεοδωρίδου.

love


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
http://ierosagon.org/2011/10/07/video-%ce%b3%ce%b9%ce%b1%cf%84%ce%af-%ce%b7-%ce%bc%ce%b5%ce%bd%ce%b5%ce%b3%ce%ac%ce%ba%ce%b7-%ce%ad%ce%b2%ce%b1%ce%bb%ce%b5-%cf%84%ce%b1-%ce%ba%ce%bb%ce%ac%ce%bc%ce%b1%cf%84%ce%b1-%cf%83%cf%84%ce%b7/


σημασια εχει η αγαπη...

δεν το εχω διαβασει απλα τωρα το ειδα σε βιντεο...στο σημειο 3.16 του βιντεο ξεκιναει κ το διαβαζει...με συγκινησε παρα πολυ οντως σημασια εχει η αγαπη...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
love έγραψε:http://ierosagon.org/2011/10/07/video-%ce%b3%ce%b9%ce%b1%cf%84%ce%af-%ce%b7-%ce%bc%ce%b5%ce%bd%ce%b5%ce%b3%ce%ac%ce%ba%ce%b7-%ce%ad%ce%b2%ce%b1%ce%bb%ce%b5-%cf%84%ce%b1-%ce%ba%ce%bb%ce%ac%ce%bc%ce%b1%cf%84%ce%b1-%cf%83%cf%84%ce%b7/


σημασια εχει η αγαπη...

δεν το εχω διαβασει απλα τωρα το ειδα σε βιντεο...στο σημειο 3.16 του βιντεο ξεκιναει κ το διαβαζει...με συγκινησε παρα πολυ οντως σημασια εχει η αγαπη...

πρεπει να ειναι πολυ ωραιο οντως θα το παρω σε ευχαριστω..

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το παιδι της αγαπης απο μαρια τσιριτα.καταπληκτικο βιβλιο

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα που το ξαναείδα το θέμα, σκέφτηκα τους Άθλιους του Βίκτωρα Ουγκώ. Το λάτρεψα αυτό το βιβλίο, μου άρεσε πολύ! (βέβαια το διάβασα πριν καμμιά δεκαπενταριά χρόνια... but still) Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα ειδα το θεματακι λοιπον εχω διαβασει ολα τα βιβλια της Ελενη Δαφνιδη καταπλικτικη συγγραφεας ολα της τα βιβλια της με εχουν συναρπασει πρωτο και καλυτερο η εξολοθρευση της μπαρμπι, μικρες απιστιες μεγαλες τιμωριες, εμμονες και ληγμενες αγαπες, και συναντησε με στις 12. ολα τα βιβλια ηταν τελεια Respect Respect εχω γελασει πολυ και τα προτεινω ανεπιφυλακτα απο εκδοσεις ψυχογιος

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Το θρόϊσμα της λεύκας της Φανης Πανταζή, το μιζερι του steven king, το αμαν αμαν της Αλκυόνης Παπαδάκη, τα ματωμένα χώματα της Διδώς Σωτηρίου.. Smile Smile

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
Το θρόϊσμα της λεύκας της Φανης Πανταζή, το μιζερι του steven king, το αμαν αμαν της Αλκυόνης Παπαδάκη, τα ματωμένα χώματα της Διδώς Σωτηρίου.. Smile Smile

Με του Steven King εχω πορωση...τα αλλα τι λενε?

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
Το θρόϊσμα της λεύκας της Φανης Πανταζή, το μιζερι του steven king, το αμαν αμαν της Αλκυόνης Παπαδάκη, τα ματωμένα χώματα της Διδώς Σωτηρίου.. Smile Smile

Με του Steven King εχω πορωση...τα αλλα τι λενε?

Το θρόισμα της λευκας, έχει να κάνει με μια κοπέλα που από πολύ μικρή χάνει τη μαμά της και μεγαλώνει με μια γυναίκα που ύπουλα μπήκε στην οικογένεια της ως δασκάλα γαλλικών και παντρεύτηκε τον πατέρα της (επειδή ήταν ζάμπλουτος) και ο οποίος τα είχε ψιλοχάσει λόγω αλτσχαιμερ από τα 55 του...Το υπέροχο με αυτό το βιβλίο είναι ότι ξεκινάει περιγράφοντας την ζωή της μητέρας της και το πως ήρθε στον κόσμο η κοπέλα αυτή (Μαρίνα). Σημειωτέον αυτός δεν ήταν βιολογικός της πατέρας αλλά ζήτησε να παντρευτεί την ήδη εγκυμονούσα τότε μητέρα της επειδή τη ν αγαπούσε από χρόνια και τη φλέρταρε . Οτι και να πω είναι λίγο, πρέπει να το διαβάσεις για να καταλάβεις!!

Τα ματωμένα χώματα έχουν να κάνουν με τον πόλεμο της Σμυρνης του 1912, από τη σκοπιά ενός 16 χρονου που μέχρι τότε ζούσε σε ένα χωριό και πήγε στην Σμύρνη να δουλέψει...είναι μεγάλη ιστορία και αυτό... πολύ γνωστό βιβλίο...

το αμαν αμαν έχει πολλάαα χρόνια που το διάβασα, απότι θυμάμαι είναι ένα παιδί που το υιοθέτησε μια οικογένεια αλλά δεν ήταν όμορφο σαν όλα τα μωρά και δε του φερόντουσαν καλά γενικότερα καθόλου ούτε ο πατέρας του ...παρά μόνο η θετή μητέρα του που το λάτρεψε. δε θυμάμαι και πολλές λεπτομέρειες αλλά μου είχε μείνει και αυτό...

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα διαβαζω τον μαγο !! ειναι βιογραφια του κοελλο !!!πολυ ωραιο και δυνατο βιβλιο του fernando morais

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
A εδω θα ρωτησω.
Εχω παααααρα πολυ καιρο να διαβασω ενα ωραιο βιβλιο,κι επειδη δν μπορω ν κατσω 2 ωρες μεσα σε ενα βιβλιοπωλειο,θα ηθελα να μου προτεινετε,ενα ωραιο μυθιστορημα,μια ωραια ερωτικη ιστορια η μια ωραια αληθινη ιστορια.Γενικως τπτ με φονους κτλ γτ η ψυχολογια μου αυτο το καιρο δν ειναι για τετοια.
Σκεφτηκα να ανατρεξω στον αγαπημενο μου Paulo Coelho.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cretanvenus έγραψε:Ο Καπετάν Μιχάλης του Νίκου Καζαντζάκη!!!! Respect Respect Respect I love you I love you I love you

Respect

Ο Καζαντζακης ειναι αλλο level, τα εχει ολα μεσα στα βιβλια του κ πολιτικη κ ιστορια κ μυθοπλασια και και και. Διαβασμενος πολυ ο ιδιος γαρ...μπορει να απευθυνεται σε ολους μας.

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="manoula_24xr"]A εδω θα ρωτησω.
Εχω παααααρα πολυ καιρο να διαβασω ενα ωραιο βιβλιο,κι επειδη δν μπορω ν κατσω 2 ωρες μεσα σε ενα βιβλιοπωλειο,θα ηθελα να μου προτεινετε,ενα ωραιο μυθιστορημα,μια ωραια ερωτικη ιστορια η μια ωραια αληθινη ιστορια.Γενικως τπτ με φονους κτλ γτ η ψυχολογια μου αυτο το καιρο δν ειναι για τετοια.
Σκεφτηκα να ανατρεξω στον αγαπημενο μου Paulo Coelho.[/quote

εχεις διαβασει καθολου δημουλιδου ;;;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:τωρα διαβαζω τον μαγο !! ειναι βιογραφια του κοελλο !!!πολυ ωραιο και δυνατο βιβλιο του fernando morais


Μη με δείρετε με αυτό που θα πω αλλά τον Κοέλο τον βαριέμαι απίστευτα...Embarassed Embarassed Embarassed Μόνο το 11 λεπτά έχω διαβάσει και αυτό όχι μέχρι το τέλος...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:

Το θρόισμα της λευκας, έχει να κάνει με μια κοπέλα που από πολύ μικρή χάνει τη μαμά της και μεγαλώνει με μια γυναίκα που ύπουλα μπήκε στην οικογένεια της ως δασκάλα γαλλικών και παντρεύτηκε τον πατέρα της (επειδή ήταν ζάμπλουτος) και ο οποίος τα είχε ψιλοχάσει λόγω αλτσχαιμερ από τα 55 του...Το υπέροχο με αυτό το βιβλίο είναι ότι ξεκινάει περιγράφοντας την ζωή της μητέρας της και το πως ήρθε στον κόσμο η κοπέλα αυτή (Μαρίνα). Σημειωτέον αυτός δεν ήταν βιολογικός της πατέρας αλλά ζήτησε να παντρευτεί την ήδη εγκυμονούσα τότε μητέρα της επειδή τη ν αγαπούσε από χρόνια και τη φλέρταρε . Οτι και να πω είναι λίγο, πρέπει να το διαβάσεις για να καταλάβεις!!


Ωραιο ακουγεται...Θα το παρω!!!Ευχαριστω πολυ!!!

valerakievelinaki έγραψε:τωρα διαβαζω τον μαγο !! ειναι βιογραφια του κοελλο !!!πολυ ωραιο και δυνατο βιβλιο του fernando morais

Εσενα σε εχω "δει" διαβαζεις πολυ...Να μου λες κανα καλο να περνανε τα βραδια μου καπως αλλιως....Ευχαριστω.. Wink

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="valerakievelinaki"]
manoula_24xr έγραψε:A εδω θα ρωτησω.
Εχω παααααρα πολυ καιρο να διαβασω ενα ωραιο βιβλιο,κι επειδη δν μπορω ν κατσω 2 ωρες μεσα σε ενα βιβλιοπωλειο,θα ηθελα να μου προτεινετε,ενα ωραιο μυθιστορημα,μια ωραια ερωτικη ιστορια η μια ωραια αληθινη ιστορια.Γενικως τπτ με φονους κτλ γτ η ψυχολογια μου αυτο το καιρο δν ειναι για τετοια.
Σκεφτηκα να ανατρεξω στον αγαπημενο μου Paulo Coelho.[/quote

εχεις διαβασει καθολου δημουλιδου ;;;

Βασικα δν κραταω ευκολα ονοματα συγγραφεων εκτος απο γνωστων.
Πρεπει να ξεθαψω τα βιβλια μου για να δω.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μανούλα 24 θα σου πρότεινα τον Μπρούντζινο Καβαλάρη της Πωλλίνα Σίμονς. Τρομερή ιστορία αγάπης!

Επίσης το "ήθελα μόνο ένα αντίο" της Πασχαλίας Τραυλού είναι τρομερό.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
mommy12585 έγραψε:

Το θρόισμα της λευκας, έχει να κάνει με μια κοπέλα που από πολύ μικρή χάνει τη μαμά της και μεγαλώνει με μια γυναίκα που ύπουλα μπήκε στην οικογένεια της ως δασκάλα γαλλικών και παντρεύτηκε τον πατέρα της (επειδή ήταν ζάμπλουτος) και ο οποίος τα είχε ψιλοχάσει λόγω αλτσχαιμερ από τα 55 του...Το υπέροχο με αυτό το βιβλίο είναι ότι ξεκινάει περιγράφοντας την ζωή της μητέρας της και το πως ήρθε στον κόσμο η κοπέλα αυτή (Μαρίνα). Σημειωτέον αυτός δεν ήταν βιολογικός της πατέρας αλλά ζήτησε να παντρευτεί την ήδη εγκυμονούσα τότε μητέρα της επειδή τη ν αγαπούσε από χρόνια και τη φλέρταρε . Οτι και να πω είναι λίγο, πρέπει να το διαβάσεις για να καταλάβεις!!


Ωραιο ακουγεται...Θα το παρω!!!Ευχαριστω πολυ!!!

valerakievelinaki έγραψε:τωρα διαβαζω τον μαγο !! ειναι βιογραφια του κοελλο !!!πολυ ωραιο και δυνατο βιβλιο του fernando morais

Εσενα σε εχω "δει" διαβαζεις πολυ...Να μου λες κανα καλο να περνανε τα βραδια μου καπως αλλιως....Ευχαριστω.. Wink

Τατιάνα, είναι πολύ ωραίο πραγματικά. .έγώ το πήρα στις διακοπές και ξεκίνησα να το διαβάσω το μεσημέρι κατά τις 2 στην παραλία...Μέχρι τις 7 στην παραλία δεν είχα δώσει καμία σημασία στον άντρα μου, με εβριζε βιβλια που σας εχουν συναρπασει - Σελίδα 8 654655 τέτοια αφοσίωση..Γυρίζουμε στο δωμάτιο, κάνω μπανιο κλπ κλπ...και το πιάνω πάλι από τις 10-11 και το τελείωσα στις 5 το ξημέρωμα...530 σελίδες!!!! Κόλλημα έφαγα μιλάμε...σερί το πήρα...

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:A εδω θα ρωτησω.
Εχω παααααρα πολυ καιρο να διαβασω ενα ωραιο βιβλιο,κι επειδη δν μπορω ν κατσω 2 ωρες μεσα σε ενα βιβλιοπωλειο,θα ηθελα να μου προτεινετε,ενα ωραιο μυθιστορημα,μια ωραια ερωτικη ιστορια η μια ωραια αληθινη ιστορια.Γενικως τπτ με φονους κτλ γτ η ψυχολογια μου αυτο το καιρο δν ειναι για τετοια.
Σκεφτηκα να ανατρεξω στον αγαπημενο μου Paulo Coelho.


Έτσι όπως το περιέγραψες αυτό που ψάχνεις μου ήρθε στο μυαλό η Ιζαμπέλ Αλιέντε. Τα βιβλία της είναι παραμυθένια, σε ρουφάνε και, πάντα, αν δεν απατώμαι, περιλαμβάνουν μεγάλους έρωτες. Δεν σου προτείνω κάποιο συγκεκριμένο αλλά μπορείς να ψάξεις online. Βέβαια, συνήθως την έχουν και μια στεναχώρια αλλά...

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy 12585 διαβαζω παααααρα πολυ ! τωρα περιμενω να τελειωσω αυτο και θα παρω την τριλογια το τριανταφυλλο το τριανταφυλακι και το αγριο τριανταφυλλο !
ποπη ενα πολυ ωραιο βιβλιο της δημουλιδου ειναι τα δακρυα του θεου ,επισης το φθινοπωρο της μαγισσας και η αγρια ορχιδεα της καιτης οικονομου !!! το αγαπημενο μου ειναι το αρωμα του πατρικ ζινσκιντ και το ονομα του ροδου !!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valerakievelinaki έγραψε: ......το αρωμα του πατρικ ζινσκιντ.....

Πωπω, τι τέλειο βιβλίο αυτό!!!
Πραγματικά και εμένα μου άρεσε πολύ.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε: ......το αρωμα του πατρικ ζινσκιντ.....

Πωπω, τι τέλειο βιβλίο αυτό!!!
Πραγματικά και εμένα μου άρεσε πολύ.


Το βιβλίο αριστούργημα, η ταινια απογοήτευση!!!!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι το εργο το ειδα πριν κανα χρονο και ηταν αθλιο !!!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης ωραιο βιβλιο ηταν ο φυλακας της αδερφης μου ! και στο εργο ηταν καλοφτιαγμενο ασχετα αν ειχαν διαφορετικο τελος !!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις