Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
113 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 113 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nena1988 έγραψε:...οταν λοιπον τον ξανα ειδα ηξερα τα παντα για αυτον απο την προηγουμενη του σχεση γιατι η κοπελα ηταν πολυ φιλη της φιλης μου και μαθαινα τα παντα χωρις να το θελω ή να το επιδιωξω και μαλιστα την κοπελα την ειχα συμβουλεψει πολλες φορες πως να τα βρουν και τετοια που να ηξερα η δολια οτι ηταν γραφτο μου να παντρευτω αυτον τον αντρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Α, και εσάς σας έκανε τέτοιες πλάκες ο Θεός; Τελικά έχει απίστευτο χιούμορ! Είμαι σίγουρη ότι και με εμάς πριν γνωριστούμε για τα καλά, έπαιζε μαζί μας και γελούσε! Laughing

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
nena1988 έγραψε:...οταν λοιπον τον ξανα ειδα ηξερα τα παντα για αυτον απο την προηγουμενη του σχεση γιατι η κοπελα ηταν πολυ φιλη της φιλης μου και μαθαινα τα παντα χωρις να το θελω ή να το επιδιωξω και μαλιστα την κοπελα την ειχα συμβουλεψει πολλες φορες πως να τα βρουν και τετοια που να ηξερα η δολια οτι ηταν γραφτο μου να παντρευτω αυτον τον αντρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Α, και εσάς σας έκανε τέτοιες πλάκες ο Θεός; Τελικά έχει απίστευτο χιούμορ! Είμαι σίγουρη ότι και με εμάς πριν γνωριστούμε για τα καλά, έπαιζε μαζί μας και γελούσε! Laughing


χααχχαχαχα και εσεις τα ιδια μαρακι..????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nena1988 έγραψε:
MariaM έγραψε:
nena1988 έγραψε:...οταν λοιπον τον ξανα ειδα ηξερα τα παντα για αυτον απο την προηγουμενη του σχεση γιατι η κοπελα ηταν πολυ φιλη της φιλης μου και μαθαινα τα παντα χωρις να το θελω ή να το επιδιωξω και μαλιστα την κοπελα την ειχα συμβουλεψει πολλες φορες πως να τα βρουν και τετοια που να ηξερα η δολια οτι ηταν γραφτο μου να παντρευτω αυτον τον αντρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Α, και εσάς σας έκανε τέτοιες πλάκες ο Θεός; Τελικά έχει απίστευτο χιούμορ! Είμαι σίγουρη ότι και με εμάς πριν γνωριστούμε για τα καλά, έπαιζε μαζί μας και γελούσε! Laughing


χααχχαχαχα και εσεις τα ιδια μαρακι..????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ένα θα σου πω το πιο τραβηγμένο! Σε φωτογραφία πριν την παρέλαση -εγώ παρέλαζα- έχουμε στηθεί 4 κορίτσια να βγάλουμε φωτογραφία και κάπου στο βάθος πίσω μας είναι ο άντρας μου -που είχε τελειώσει τότε το σχολείο και δεν παρέλαζε Laughing - και δίνει στον ξαδερφό του που κατά σύμπτωση ήταν στο τμήμα μου κάτι... Κατά τ' άλλα εγώ τον άντρα μου πρώτη φορά τον είδα όταν το γνώρισα ένα χρόνο αργότερα... Γι' αυτό σου λέω, κάποιος έπαιζε μαζί μας! Και έχω και άλλα τέτοια αλλά αυτό είναι πολύ χαρακτηριστικο.

maryloo

maryloo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τι να σας πω και εγώ η τρελένγκο;;;;
Με την εναρξη κάθε καινούριας σχέσης πετούσα τα πάντα που αφορούσαν την προηγούμενη! Δεν ξέρω πως την είχα δει, αλλά ενιωθα οτι ανοιγοντας ενα καινούριο κεφάλαιο στη ζωή μου, όλο το παρελθόν πρέπει να σβηστει.... βέβαια στο μυαλό μου έχω κρατησει από όλες τις προηγούμενες σχεσεις πολλές αναμνήσεις...καλές και κακιες....

Τωρα με τα παιχνίδια που παίζει ο Θεός; Τον αντρα μου τον είδα 1η φορά στην 1η Λυκείου, ήταν το 1ο άτομο του σχολειου που είδα και μαλιστα του ειχα ρωτήσει από που περνάει το σχολικό λεωφορειο και εκείνος μου έκανε πλάκα και με εστειλε σε άλλη σταση, και τελευταια στιγμή πρόλαβα στο τσακ το σχολικο. Twisted Evil Τον είχα μισήσει.... μου γυρνούσαν τα αντερα γυρω γυρω...πως το λένε;;; Και τελικά.... στην 3η Λυκειου ήταν στο ιδιο τμήμα με την τότε κολλητή μου και αναγκαστικά καναμε παρεα καποιες φορες, οπου με το που τελειώσαμε το σχολειο τα φτάξαμε!
Με λίγα λόγια σε λίγες μερες κλεινουμε 12 χρόνια μαζί!!!! οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 35468

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryloo έγραψε:Τι να σας πω και εγώ η τρελένγκο;;;;
Με την εναρξη κάθε καινούριας σχέσης πετούσα τα πάντα που αφορούσαν την προηγούμενη! Δεν ξέρω πως την είχα δει, αλλά ενιωθα οτι ανοιγοντας ενα καινούριο κεφάλαιο στη ζωή μου, όλο το παρελθόν πρέπει να σβηστει.... βέβαια στο μυαλό μου έχω κρατησει από όλες τις προηγούμενες σχεσεις πολλές αναμνήσεις...καλές και κακιες....

Τωρα με τα παιχνίδια που παίζει ο Θεός; Τον αντρα μου τον είδα 1η φορά στην 1η Λυκείου, ήταν το 1ο άτομο του σχολειου που είδα και μαλιστα του ειχα ρωτήσει από που περνάει το σχολικό λεωφορειο και εκείνος μου έκανε πλάκα και με εστειλε σε άλλη σταση, και τελευταια στιγμή πρόλαβα στο τσακ το σχολικο. Twisted Evil Τον είχα μισήσει.... μου γυρνούσαν τα αντερα γυρω γυρω...πως το λένε;;; Και τελικά.... στην 3η Λυκειου ήταν στο ιδιο τμήμα με την τότε κολλητή μου και αναγκαστικά καναμε παρεα καποιες φορες, οπου με το που τελειώσαμε το σχολειο τα φτάξαμε!
Με λίγα λόγια σε λίγες μερες κλεινουμε 12 χρόνια μαζί!!!! οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 35468

Χαχαχαχα, καλέ μην τον μισείς τόσο!!!! Χαχαχαχα!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
nena1988 έγραψε:
MariaM έγραψε:
nena1988 έγραψε:...οταν λοιπον τον ξανα ειδα ηξερα τα παντα για αυτον απο την προηγουμενη του σχεση γιατι η κοπελα ηταν πολυ φιλη της φιλης μου και μαθαινα τα παντα χωρις να το θελω ή να το επιδιωξω και μαλιστα την κοπελα την ειχα συμβουλεψει πολλες φορες πως να τα βρουν και τετοια που να ηξερα η δολια οτι ηταν γραφτο μου να παντρευτω αυτον τον αντρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Α, και εσάς σας έκανε τέτοιες πλάκες ο Θεός; Τελικά έχει απίστευτο χιούμορ! Είμαι σίγουρη ότι και με εμάς πριν γνωριστούμε για τα καλά, έπαιζε μαζί μας και γελούσε! Laughing


χααχχαχαχα και εσεις τα ιδια μαρακι..????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ένα θα σου πω το πιο τραβηγμένο! Σε φωτογραφία πριν την παρέλαση -εγώ παρέλαζα- έχουμε στηθεί 4 κορίτσια να βγάλουμε φωτογραφία και κάπου στο βάθος πίσω μας είναι ο άντρας μου -που είχε τελειώσει τότε το σχολείο και δεν παρέλαζε Laughing - και δίνει στον ξαδερφό του που κατά σύμπτωση ήταν στο τμήμα μου κάτι... Κατά τ' άλλα εγώ τον άντρα μου πρώτη φορά τον είδα όταν το γνώρισα ένα χρόνο αργότερα... Γι' αυτό σου λέω, κάποιος έπαιζε μαζί μας! Και έχω και άλλα τέτοια αλλά αυτό είναι πολύ χαρακτηριστικο.


ποπο φοβερο κοριτσια... κοιτα να δεις τι παιχνιδια σου παιζει η μοιρα μερικες φορες... εμας παντως δεν μας εκανε κανεις πλακα... ολα ηταν θεμα τυχης...!!!

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
nena1988 έγραψε:
MariaM έγραψε:
nena1988 έγραψε:...οταν λοιπον τον ξανα ειδα ηξερα τα παντα για αυτον απο την προηγουμενη του σχεση γιατι η κοπελα ηταν πολυ φιλη της φιλης μου και μαθαινα τα παντα χωρις να το θελω ή να το επιδιωξω και μαλιστα την κοπελα την ειχα συμβουλεψει πολλες φορες πως να τα βρουν και τετοια που να ηξερα η δολια οτι ηταν γραφτο μου να παντρευτω αυτον τον αντρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Α, και εσάς σας έκανε τέτοιες πλάκες ο Θεός; Τελικά έχει απίστευτο χιούμορ! Είμαι σίγουρη ότι και με εμάς πριν γνωριστούμε για τα καλά, έπαιζε μαζί μας και γελούσε! Laughing


χααχχαχαχα και εσεις τα ιδια μαρακι..????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ένα θα σου πω το πιο τραβηγμένο! Σε φωτογραφία πριν την παρέλαση -εγώ παρέλαζα- έχουμε στηθεί 4 κορίτσια να βγάλουμε φωτογραφία και κάπου στο βάθος πίσω μας είναι ο άντρας μου -που είχε τελειώσει τότε το σχολείο και δεν παρέλαζε Laughing - και δίνει στον ξαδερφό του που κατά σύμπτωση ήταν στο τμήμα μου κάτι... Κατά τ' άλλα εγώ τον άντρα μου πρώτη φορά τον είδα όταν το γνώρισα ένα χρόνο αργότερα... Γι' αυτό σου λέω, κάποιος έπαιζε μαζί μας! Και έχω και άλλα τέτοια αλλά αυτό είναι πολύ χαρακτηριστικο.

σοβαρα μιλας?Πω πω τελικα καλα λενε αμα ειναι γραφτο σου να γινει θα γινει..

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryloo έγραψε:Τι να σας πω και εγώ η τρελένγκο;;;;
Με την εναρξη κάθε καινούριας σχέσης πετούσα τα πάντα που αφορούσαν την προηγούμενη! Δεν ξέρω πως την είχα δει, αλλά ενιωθα οτι ανοιγοντας ενα καινούριο κεφάλαιο στη ζωή μου, όλο το παρελθόν πρέπει να σβηστει.... βέβαια στο μυαλό μου έχω κρατησει από όλες τις προηγούμενες σχεσεις πολλές αναμνήσεις...καλές και κακιες....

Τωρα με τα παιχνίδια που παίζει ο Θεός; Τον αντρα μου τον είδα 1η φορά στην 1η Λυκείου, ήταν το 1ο άτομο του σχολειου που είδα και μαλιστα του ειχα ρωτήσει από που περνάει το σχολικό λεωφορειο και εκείνος μου έκανε πλάκα και με εστειλε σε άλλη σταση, και τελευταια στιγμή πρόλαβα στο τσακ το σχολικο. Twisted Evil Τον είχα μισήσει.... μου γυρνούσαν τα αντερα γυρω γυρω...πως το λένε;;; Και τελικά.... στην 3η Λυκειου ήταν στο ιδιο τμήμα με την τότε κολλητή μου και αναγκαστικά καναμε παρεα καποιες φορες, οπου με το που τελειώσαμε το σχολειο τα φτάξαμε!
Με λίγα λόγια σε λίγες μερες κλεινουμε 12 χρόνια μαζί!!!! οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 35468


ευχομαι να τα χιλιασετε σιγουρα τωρα τα συζητατε και γελατε μαζι..
Παντως μπορω να πω οτι πολυ σπανια ακουω παιδικους ερωτες του σχολειου να συνεχιζουν να ειναι μαζι,συνηθως οταν περασουν τα χρονια ή παντρευεσαι ή χωριζεις,οι περισσοτεροι που ξερω χωρισαν και τωρα ειναι παντρεμενοι με αλλους συντροφους και εχουν και παιδια,τελικα οι μοιρα δεν ξερεις τι σου επιφυλασει.. οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 215994

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
a koritsia ti moy fimisate twra egw ton andra moy den ton hksera,otan peiga 1 gymnasiou dipla sto gymnaseio eixe tee aytos peigene ekei,otan peiga lykeio symmafitria mou htan mia ksadelfh tou(h koumpara moy twra)h opoia eixe dwsei to thl ston anoipsio tou andra moy o opoios me eperne thl gia na vgoume egw omws tpt den hksera k poios einai,meta me eperne thl o andras mou k pali egw den edeina symasia,mexri mia mera pou htan na vgw me ton prwin mou pou htan fantaros oste na ksanadokimazame alla gia kalh mou tyxei ton eixe parei o ypnos k den apantoyse sto thl,k tote eixa neyriasei toso poly pou eixa mono gia ena mhnyma k to stelnw ston andra mou k tou lew exw kaino theleis na vgoume?me pernei k kanonizoyme koritsia ena mhna mou elege na vgoume k egw h xazh tpt,eytixos omws otan ton eida exasa ton kosmo katw apo ta podia mou san twra to fymame toso kouklos pou htan e ayto htan apo tote hmaste mazi οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 315810 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 315810

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggelina25 έγραψε:a koritsia ti moy fimisate twra egw ton andra moy den ton hksera,otan peiga 1 gymnasiou dipla sto gymnaseio eixe tee aytos peigene ekei,otan peiga lykeio symmafitria mou htan mia ksadelfh tou(h koumpara moy twra)h opoia eixe dwsei to thl ston anoipsio tou andra moy o opoios me eperne thl gia na vgoume egw omws tpt den hksera k poios einai,meta me eperne thl o andras mou k pali egw den edeina symasia,mexri mia mera pou htan na vgw me ton prwin mou pou htan fantaros oste na ksanadokimazame alla gia kalh mou tyxei ton eixe parei o ypnos k den apantoyse sto thl,k tote eixa neyriasei toso poly pou eixa mono gia ena mhnyma k to stelnw ston andra mou k tou lew exw kaino theleis na vgoume?me pernei k kanonizoyme koritsia ena mhna mou elege na vgoume k egw h xazh tpt,eytixos omws otan ton eida exasa ton kosmo katw apo ta podia mou san twra to fymame toso kouklos pou htan e ayto htan apo tote hmaste mazi οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 315810 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 315810

Σας ένωσε ο "ύπνος του δικαίου" δηλαδή. Πάλι καλά, μια τελειωμένη σχέση είναι καμμένο χαρτί οπότε πολύ καλά έκανε που κοιμήθηκε ο πρώην! Wink

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πω πω!

Όντως κορίτσια κάποιες φορές η ζωή, ή καλύτερα ο καλός Θεούλης με κάποια τυχαία και χωρίς νόημα τη δεδομένη στιγμή γεγονότα προσπαθεί να μας δώσει κάποια "hints" για το τι θα γίνει αργότερα!

Για να καταλάβετε, εμένα η ταυτότητά μου έχει ημερομηνία έκδοσης την ημερομηνία γεννήσεως του άντρα μου! (όχι τη χρονολογία-χαχαχα!-μόνο την ημέρα και το μήνα)

Τυχαίο;;;;

Όσο για τα αναμνηστικά ούτε εγώ ούτε εκείνος, από όσο ξέρω τουλάχιστον, δεν έχουμε κρατήσει τίποτα. Αφ' ενός γιατί είμαστε μαζί από πολύ μικροί και δεν είχαμε κάτι συνταρακτικό στο παρελθόν μας και αφ' ετέρου γιατί δεν νιώσαμε την ανάγκη να κάνουμε κάτι τέτοιο. Τώρα όποιος το κάνει, ειδικά για μακροχρόνιες σχέσεις είναι απολύτως κατανοητό και δεκτό. Κάποιοι άνθρωποι λειτουργούν έτσι και κάποιοι άλλοι αλλιώς. Εγώ απλά είμαι της άποψης πως το παρελθόν ανήκει στο παρελθόν. Ούτως ή άλλως από όταν γνώρισα τον άντρα μου όλα τα άλλα μοιάζουν τόσο μακρινά και πραγματικά ανούσια για μένα. Πέρασα κάποιες όμορφες στιγμές στο παρελθόν αλλά μετά από 6,5 χρόνια με τον άντρα μου όλα αυτά μοιάζουν σαν να τα έζησε κάποια άλλη και όχι εγώ! Η ζωή μου βρήκε το δρόμο της μόλις τον γνώρισα. Όλα τα προηγούμενα ήταν απλά στιγμές που γέμιζαν το χρόνο μου όσο τον περίμενα να έρθει στη ζωή μου!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ζωή μου βρήκε το δρόμο της μόλις τον γνώρισα. Όλα τα προηγούμενα ήταν απλά στιγμές που γέμιζαν το χρόνο μου όσο τον περίμενα να έρθει στη ζωή μου!

ελενα πολυ γλυκο αυτο που λες...!!! οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 379767 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 379767 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 379767 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 379767 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 379767 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 379767 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 379767 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 379767

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
minubaki έγραψε: Η ζωή μου βρήκε το δρόμο της μόλις τον γνώρισα. Όλα τα προηγούμενα ήταν απλά στιγμές που γέμιζαν το χρόνο μου όσο τον περίμενα να έρθει στη ζωή μου!

ελενα πολυ γλυκο αυτο που λες...!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


minubaki μου, ευχαριστώ! Είναι όμως απλά αυτό που νιώθω και ζω, τίποτα παραπάνω και τίποτα λιγότερο!

Υ.Γ.:Καλέ τι ωραίο φατσουλίνι είναι αυτό;;;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσια δεν μπορω να πω τιποτα ειμαι με τον αντρα μου απο τα 14 βεβαια αυτο δε βγαινει σε καλο παντα αλλα ευτυχως ειμαστε απο τις εξαιρεσεις! κοριτσια ειλικρινα επειδη περασα και δυσκολα παιδικα χρονια απο τον χωρισμο των γονιων μου εκανα την οικογενεια που ονειρευομουνα! οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:εγω κοριτσια δεν μπορω να πω τιποτα ειμαι με τον αντρα μου απο τα 14 βεβαια αυτο δε βγαινει σε καλο παντα αλλα ευτυχως ειμαστε απο τις εξαιρεσεις! κοριτσια ειλικρινα επειδη περασα και δυσκολα παιδικα χρονια απο τον χωρισμο των γονιων μου εκανα την οικογενεια που ονειρευομουνα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μπράβο Κατερίνα μου! Πολύ χαίρομαι για σένα, πραγματικά!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:εγω κοριτσια δεν μπορω να πω τιποτα ειμαι με τον αντρα μου απο τα 14 βεβαια αυτο δε βγαινει σε καλο παντα αλλα ευτυχως ειμαστε απο τις εξαιρεσεις! κοριτσια ειλικρινα επειδη περασα και δυσκολα παιδικα χρονια απο τον χωρισμο των γονιων μου εκανα την οικογενεια που ονειρευομουνα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μπράβο Κατερίνα μου! Πολύ χαίρομαι για σένα, πραγματικά!

σε ευχαριστω πολυ Ελενα μου!!!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:
minubaki έγραψε: Η ζωή μου βρήκε το δρόμο της μόλις τον γνώρισα. Όλα τα προηγούμενα ήταν απλά στιγμές που γέμιζαν το χρόνο μου όσο τον περίμενα να έρθει στη ζωή μου!

ελενα πολυ γλυκο αυτο που λες...!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


minubaki μου, ευχαριστώ! Είναι όμως απλά αυτό που νιώθω και ζω, τίποτα παραπάνω και τίποτα λιγότερο!

Υ.Γ.:Καλέ τι ωραίο φατσουλίνι είναι αυτό;;;


ποιο καλε το αρκουδακι που εβαλα μετα απο αυτο που εγραψα?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:εγω κοριτσια δεν μπορω να πω τιποτα ειμαι με τον αντρα μου απο τα 14 βεβαια αυτο δε βγαινει σε καλο παντα αλλα ευτυχως ειμαστε απο τις εξαιρεσεις! κοριτσια ειλικρινα επειδη περασα και δυσκολα παιδικα χρονια απο τον χωρισμο των γονιων μου εκανα την οικογενεια που ονειρευομουνα! οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659

απο τα 14??? ποπο απο οταν ησασταν παιδακια ακομα...!!!
μπραβο σου ομως σημασια εχει που παρολο που ειχες δυσκολα παιδικα χρονια καταφερες να κανεις την οικογενεια που ονειρευοσουν... ευχομαι ετσι παντα να εισαι ευτυχισμενη κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου...!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
minubaki έγραψε:
mama katerina έγραψε:εγω κοριτσια δεν μπορω να πω τιποτα ειμαι με τον αντρα μου απο τα 14 βεβαια αυτο δε βγαινει σε καλο παντα αλλα ευτυχως ειμαστε απο τις εξαιρεσεις! κοριτσια ειλικρινα επειδη περασα και δυσκολα παιδικα χρονια απο τον χωρισμο των γονιων μου εκανα την οικογενεια που ονειρευομουνα! οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 669659

απο τα 14??? ποπο απο οταν ησασταν παιδακια ακομα...!!!
μπραβο σου ομως σημασια εχει που παρολο που ειχες δυσκολα παιδικα χρονια καταφερες να κανεις την οικογενεια που ονειρευοσουν... ευχομαι ετσι παντα να εισαι ευτυχισμενη κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου...!!!

ευχαριστω πολυ Μινα μου ευχομαι τα καλυτερα σε σενα και σε ολα τα κοριτσια!!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
minubaki έγραψε:
elena25 έγραψε:
minubaki έγραψε: Η ζωή μου βρήκε το δρόμο της μόλις τον γνώρισα. Όλα τα προηγούμενα ήταν απλά στιγμές που γέμιζαν το χρόνο μου όσο τον περίμενα να έρθει στη ζωή μου!

ελενα πολυ γλυκο αυτο που λες...!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


minubaki μου, ευχαριστώ! Είναι όμως απλά αυτό που νιώθω και ζω, τίποτα παραπάνω και τίποτα λιγότερο!

Υ.Γ.:Καλέ τι ωραίο φατσουλίνι είναι αυτό;;;


ποιο καλε το αρκουδακι που εβαλα μετα απο αυτο που εγραψα?

Ναι!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:
minubaki έγραψε:
elena25 έγραψε:
minubaki έγραψε: Η ζωή μου βρήκε το δρόμο της μόλις τον γνώρισα. Όλα τα προηγούμενα ήταν απλά στιγμές που γέμιζαν το χρόνο μου όσο τον περίμενα να έρθει στη ζωή μου!

ελενα πολυ γλυκο αυτο που λες...!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


minubaki μου, ευχαριστώ! Είναι όμως απλά αυτό που νιώθω και ζω, τίποτα παραπάνω και τίποτα λιγότερο!

Υ.Γ.:Καλέ τι ωραίο φατσουλίνι είναι αυτό;;;


ποιο καλε το αρκουδακι που εβαλα μετα απο αυτο που εγραψα?

Ναι!!!


μπορεις κ εσυ να τα βαζεις αυτα...δεξια που εχει τις φατσουλες αν πατησεις πανω που λεει περισσοτερα εικονιδια θα σου βγαλει κ αλλες επιλογες....

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Τέλεια! Ευχαριστώ minubaki!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Τέλεια! Ευχαριστώ minubaki!

παρακαλω...!!!!
οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 315810 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 315810 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 315810

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera koritsia mou!!!!!ego eimai tis apopsis pos otan mia sxesh (eite filikh eite erotikh) ftanei sto telos tis petao ta PANTA!!!!den kratao tipota oste na mou thimizei kati apo aythn tin sxesh..gia na ftasame sto shmeio na xorisoume,na ta dialisoume ola paei na pei oti den yparxei k logos na krathso oti mou eixes dosei...poios o logos?k authormita meta apo merikous xorismous pou eixa k me polu kales files koillites mou gia xronia k me kana 2-3 sxeseis pou eixa ''sovares''to proto pragma pou mou evgene na kano meta apo aythn tin prodosia einai na ksefortotho kathe ti anamnhstiko apo aythn tin sxesh!!!
οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 50580 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 50580 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 50580 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 50580 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 50580 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 5 50580

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Χωρίζοντας από την πρώτη μου μεγάλη σχέση έβαλα τα πάντα μέσα σε ένα κουτί για να τα κρατούσα αναμνηστικά, το θεωρούσα πολύ ρομαντικό.Για τους επόμενους λοιπόν 2 μήνες μετά το χωρισμό όλα πήγαιναν χάλια, όλο κάτι γινόταν γύρω μου που μου χαλούσε τη διάθεση.Μια μέρα λοιπόν που καθάριζα το σπίτι μου(ήμουν φοιτήτρια κ έμενα μόνη μου) ξετρύπωσα από τη ντουλάπα μου το κουτί.Το κοίταξα για λίγο και μετά χωρίς να το σκεφτώ το πήγα στα σκουπίδια.Πετώντας το ένιωσα αγαλίαση δεν ξέρω γιατί και γενικά μετά ήρθαν μέρες χαράς.Μπορεί όλα αυτά να ήταν τυχαία αλλά από τότε όταν χώριζα δεν κρατούσα τίποτα.Θεωρούσα ότι θα με κρατούσε πίσω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις