Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
116 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 116 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε: .. ένα κουτάκι που είχε με φωτογραφίες και γράμματα άναψε μια φωτιά στο νεροχύτη και του τα έκαψε όλα. Τώρα λέει πως το έχει μετανοιώσει πάρα πολύ και οτι αν είχε το μυαλό που έχει τώρα δεν θα το έκανε ποτέ αυτό γιατί όλα αυτά ήταν κημίλια.


γιατι το μετανοιωσε καλε??!!! ..τι κημιλια και αηδιες?..χαχα..
λοιπον πειτε με οπως θελετε αλλα χαλαρα θα πεταγα οτι και αν επεφτε στα χερια μου απο το παρελθον του αντρουλη μου!!!δεν το συζηταω καν!!
και να πω την αληθεια ειχα πεταξει κανα δυο φωτογραφιες που πεσαν στα χερια μου πριν ακομη παντρευτουμε..
χοχο οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 536304 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 536304

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:...μεταξύ μας ήταν και τρελό μωρό ο μπαμπάκας μου
Αθηνούλα, πετα μας και μια φωτο του μπαμπα, με εχει φάει η περιεργεια τωρα.. Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:χαλαρα θα πεταγα οτι και αν επεφτε στα χερια μου απο το παρελθον του αντρουλη μου!!!δεν το συζηταω καν!!

χα χαχ α κι εγώ μη νομίζεις...για τον εαυτό μου το παίζω άνετη...εγώ και μόνο που μπορεί να αναφερθεί η πρώην του πουθενά στραβομουτσουνιάζω.. Very Happy

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:χαλαρα θα πεταγα οτι και αν επεφτε στα χερια μου απο το παρελθον του αντρουλη μου!!!δεν το συζηταω καν!!

χα χαχ α κι εγώ μη νομίζεις...για τον εαυτό μου το παίζω άνετη...εγώ και μόνο που μπορεί να αναφερθεί η πρώην του πουθενά στραβομουτσουνιάζω.. Very Happy


χαχα μαζι σου και εγω!! δεν με νοιαζει να ειμαι ουτε ανετη ουτε τιποτα...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ο αντρας μου ειναι ο πρωτος μου,η πρωτη μου σχεση η πρωτη μου αγαπη.σαν κοριτσακι κι εγω ειχα κατι καρδιοχτυπια και μια ολιγομηνη εντελως "κοιταχτικη" σχεση στην τριτη λυκειου οπου πραγματικα κοιτιομασταν στα διαλλειματα του σχολειου.ειχα κι εναν τεραστιο αρκουδο που μου ειχε παρει ολη μου η παρεα,μαζι και ο κοιταχτικος μου ερωτας που την εδωσα δρομο καθοτι πολυ μεγαλος ο αρκουδος και η παρεα μου αποδειχτηκε τελειως ηλιθια-ω ναι μολις τελειωσαμε το σχολειο και ημουν η μονη που περασε εκει που ηθελε εβγαλαν τρελη ζηλια και τους παρατησα.
στην αθήνα γνωρισα στο 1ο ετος γνωρισα τον αντρα μου και ειμαστε μαζι απο αρχες του 2001.αυτος ειχε αλλη μια πριν απο εμενα απο την οποια δεν ειχε κανενα ιδιαιτερο αναμνηστικο,κατι μπλουζες που τους φεροταν φυσιολογικα,οχι με ιδιαιτερη στοργη και αφοσιωση δηλαδη χαχαχαχα.οποτε αυτες πεταχτηκαν οταν παλιωσαν.αλλα επειδη συχνα πυκνα εμφανιζοταν η πρωην μπροστα μου την εκανα μια φορα του αλατιου και νομιζω ακομη κρυβεται..... Wink Wink Wink

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εμενα ο αντρας μου ειναι ο πρωτος μου,η πρωτη μου σχεση η πρωτη μου αγαπη.σαν κοριτσακι κι εγω ειχα κατι καρδιοχτυπια και μια ολιγομηνη εντελως "κοιταχτικη" σχεση στην τριτη λυκειου οπου πραγματικα κοιτιομασταν στα διαλλειματα του σχολειου.ειχα κι εναν τεραστιο αρκουδο που μου ειχε παρει ολη μου η παρεα,μαζι και ο κοιταχτικος μου ερωτας που την εδωσα δρομο καθοτι πολυ μεγαλος ο αρκουδος και η παρεα μου αποδειχτηκε τελειως ηλιθια-ω ναι μολις τελειωσαμε το σχολειο και ημουν η μονη που περασε εκει που ηθελε εβγαλαν τρελη ζηλια και τους παρατησα.
στην αθήνα γνωρισα στο 1ο ετος γνωρισα τον αντρα μου και ειμαστε μαζι απο αρχες του 2001.αυτος ειχε αλλη μια πριν απο εμενα απο την οποια δεν ειχε κανενα ιδιαιτερο αναμνηστικο,κατι μπλουζες που τους φεροταν φυσιολογικα,οχι με ιδιαιτερη στοργη και αφοσιωση δηλαδη χαχαχαχα.οποτε αυτες πεταχτηκαν οταν παλιωσαν.αλλα επειδη συχνα πυκνα εμφανιζοταν η πρωην μπροστα μου την εκανα μια φορα του αλατιου και νομιζω ακομη κρυβεται..... Wink Wink Wink


μια απο τα ιδια ευακι!! ..αλλα οτι μπλουζες ηξερα πως ειναι δωρο τις εξαφανισα!!...δεν ξερω πως χαθηκαν βρε παιδι μου..!!χαχα...
η μονη διαφορα ειναι πως δεν εχω δει ποτε την πρωην να την΄΄ξαποστειλω΄΄..χιχι...και ευχομαι δηλαδη ποτε να μην την δω ..να μου λειπει!! δεν ειμαι καθολου ΄΄ανοιχτο μιαλο΄΄ σε αυτα τα πραγματα... οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 4872

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:δεν εχω δει ποτε την πρωην να την΄΄ξαποστειλω΄΄..χιχι...και ευχομαι δηλαδη ποτε να μην την δω

Εδώ θα συμφωνήσω εγώ μαζί σου! χι χι

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:δεν εχω δει ποτε την πρωην να την΄΄ξαποστειλω΄΄..χιχι...και ευχομαι δηλαδη ποτε να μην την δω

Εδώ θα συμφωνήσω εγώ μαζί σου! χι χι

ευχαριστω!!!

μηπως να παμε σε αλλο παλιοτερο θεματακι για τις πρωην του αντρα μας να τις ΄΄θαψουμε ΄΄ λιγακι να ξεσπαθώσουμε??χιχι

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εμενα ο αντρας μου ειναι ο πρωτος μου,η πρωτη μου σχεση η πρωτη μου αγαπη.σαν κοριτσακι κι εγω ειχα κατι καρδιοχτυπια και μια ολιγομηνη εντελως "κοιταχτικη" σχεση στην τριτη λυκειου οπου πραγματικα κοιτιομασταν στα διαλλειματα του σχολειου.ειχα κι εναν τεραστιο αρκουδο που μου ειχε παρει ολη μου η παρεα,μαζι και ο κοιταχτικος μου ερωτας που την εδωσα δρομο καθοτι πολυ μεγαλος ο αρκουδος και η παρεα μου αποδειχτηκε τελειως ηλιθια-ω ναι μολις τελειωσαμε το σχολειο και ημουν η μονη που περασε εκει που ηθελε εβγαλαν τρελη ζηλια και τους παρατησα.
στην αθήνα γνωρισα στο 1ο ετος γνωρισα τον αντρα μου και ειμαστε μαζι απο αρχες του 2001.αυτος ειχε αλλη μια πριν απο εμενα απο την οποια δεν ειχε κανενα ιδιαιτερο αναμνηστικο,κατι μπλουζες που τους φεροταν φυσιολογικα,οχι με ιδιαιτερη στοργη και αφοσιωση δηλαδη χαχαχαχα.οποτε αυτες πεταχτηκαν οταν παλιωσαν.αλλα επειδη συχνα πυκνα εμφανιζοταν η πρωην μπροστα μου την εκανα μια φορα του αλατιου και νομιζω ακομη κρυβεται..... Wink Wink Wink


μια απο τα ιδια ευακι!! ..αλλα οτι μπλουζες ηξερα πως ειναι δωρο τις εξαφανισα!!...δεν ξερω πως χαθηκαν βρε παιδι μου..!!χαχα...
η μονη διαφορα ειναι πως δεν εχω δει ποτε την πρωην να την΄΄ξαποστειλω΄΄..χιχι...και ευχομαι δηλαδη ποτε να μην την δω ..να μου λειπει!! δεν ειμαι καθολου ΄΄ανοιχτο μιαλο΄΄ σε αυτα τα πραγματα... οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 4872

η δικη μας πρωην ομως ειχε ανοιχτα μυαλα,γενικοτερα ειχε πολλα ανοιχτα...και νομιζε οτι θα ειμαι κι εγω ανοιχτο μυαλο...μονο που επεσε εξω...ενταξει μια ενταξει 2 φορες να πεσει πανω μας,αλλα καθε σαββατοβραδο στην εξοδο μας παει πολυ...καπου εχω περιγραψει ποσο ωραια την εστειλα!!!!!!!!!! οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 536304 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 536304 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 536304 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 536304 δε θυμαμαι σε ποιο θεμα και περιμενω παρεα,βιαζομαι δε προλαβαινω!!!!αν εχετε προβλημα με τις δικες σας εδω,αναλαμβανω εγω!!!!!!!!!δωρεαν για εσας που ειστε φιλες μου!!!!!!!!! οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 417472 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 35468

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω εχω κρατησει πολλα απο την προηγουμενη σχεση μου και φωτογραφιες 6 χρονων, αλλα και ολα μου τα ημερολογια απο την εκτη δημοτικου εως και το πανεπιστημιο που γραφουν μεσα σχεδον τα παντα..! Δεν υπαρχει περιπτωση να τα πεταξω, γιατι αυτα ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ..! Τα εχω προς το παρον φυλαγμενα αλλα οταν μεγαλωσει λιγο η μπεμπα θα τους αλλαξω σιγουρα θεση για να μην ειναι προσβασιμα. Ειμαι αυτη που ειμαι γιατι εχω ζησει αυτα που εχω ζησει και ειμαι εδω γιατι περασα απο εκει. Δεν υπαρχει περιπτωση να τα πετουσα..

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δεν προλαβα να αποκτησω αλλη σχεση !!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:Βρε κορίτσια δε νομίζω το να κρατάμε πράγματα από το παρελθόν δίνουμε καλό η κακό παράδειγμα στα παιδιά μας. Τους δίνουμε μια βάση σαν γονείς από κει και πέρα διαμορφώνουν το χαρακτήρα τους. Εγώ είχα μια σχέση 10 χρόνων σχεδόν μια ζωή με έναν υπέροχο άνθρωοπο που μόνο καλά έχω να θυμάμαι. Κάποια στιγμή κουράστηκα και την τελείωσα. Είχα φωτογραφίες, γράμματα από το στρατό δωράκια κλπ. Τα είχα αφήσει στο πατρικό μου το οποίο όταν πουλήθηκε δεν πρόλαβα να τα πάρω και η βλαμμένη η καινούργια τα πέταξε. Δε νομίζω ότι θα κρατήσει καμία καμιά φώτο να φιλιέται παθιασμένα με τον πρώην ή να είναι γυμνός ή δεν ξέρω τι άλλο ή κανά περίεργο δώρο. Απλά πραγματάκια. Τον άντρα μου τον λατρεύω είναι τέλειος μαζί μου και τέλειος πατέρας το σημαντικότερο. Το να έχουμε και οι δύο κάποιες αναμνήσεις από το παρελθόν δεν λέει τίποτα. Δηλαδή αν έχω του πρώην σημαίνει ότι τον νοσταλγώ και θέλω να είμαι μαζί του? Μη τρελαθούμε. Δεν είπαμε να κάνουμε και παρέα όλοι μαζί και να λέω στα παιδιά μου ο πατέρας σας και ο πρώην γκομενός μου. Παρόλο που σε κάποιες περιπτώσεις γίνεται κι αυτό. Τι πρέπει να λέω στα παιδιά μου στον γιο μου εσύ σαν άντρας πρέπει να είσαι γ@μ....λας σαν τον πατέρα σου και στην κόρη μου εσύ σαν γυναίκα πρέπει να είσαι παρθενοπιπίτσα σαν τη μαμά σου? Όταν υπάρχουν τα θεμέλια της οικογένειας δύσκολα αλλάζει το παιδί.
ποσο πολυ συμφωνω

mammyblue


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ti na krifto.ola ta exo filagmena,sto patriko mou.imastan 6 xronia mazi...perasa ta oraiotera kai pio xegniasta mou xronia. οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 654316
xorisame gia ena egoismo.meta apo 6 mines vrika ton antra mou.ton agapo alla,den niotho eroteumeni opos me ton allon.afiste kalitera na min epektatho

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ τα ξεφορτωθηκα ολα!!!δεν ειχαν καμια αξια πλεον για εμενα...ιστοριες περαστηκες που δε με σημαδεψαν. ενας ηταν που με εκανε να νιωσω διαφορετικα και αυτον παντρευτηκα!!!!

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
melina_st έγραψε:Καλημερα κυριες μου!
Παιρνω γνωμες για το θεμα που με απασχολει.
Εχω την εντυπωση οτι ειμαστε μαλλον η τελευταια γενια που προλαβε να γνωρισει το στερεοτυπο :"ο μπαμπας μου ηταν ο πρωτος ανδρας που γνωρισε η μαμα μου". Φανταζομαι ολες λιγο πολυ,ειχαμε παρελθον πριν το γαμο. Η απορια μου ειναι η εξης: τι κανουμε με τα πειστηρια του παρελθοντος (φωτογραφιες, αναμνηστικα,κλπ);;; Τα κλεινουμε στο χρονοντουλαπο της ιστοριας; Τα πεταμε; Τα αφηνουμε καπου που το παιδι μπορει να τα βρει, και τοτε το συζηταμε σαν κατι απολυτα φυσιολογικο; Εγω δεν εχω κρατησει αναμνησεις απ ολες τις σχεσεις μου. Απο την πρωτη μου αγαπη ομως, αυτη που με σημαδεψε, εχω, και δε θελω να τις αποχωριστω. Μου φαινεται αδιανοητο να πεταξω καποια γραμματα και αντικειμενα. Με το συζυγο μου το εχω συζητησει, του φαινεται λιγο παραλογο ολο αυτο, αλλα δεν εχει προβλημα. Μου εθεσε ομως τον προβληματισμο, πως θα το εξηγησω στο παιδι οταν ερθει η ωρα. Εσεις το εχετε αντιμετωπισει;

Πόσο πολύ ταιριάζουμε....κι εγώ από το σχολικό μου έρωτα κρατάω φωτό κ κάρτες κ γράμματα... εμείς κρατήσαμε βέβαια κρυφή από όλους επαφή κ μιλάμε ακόμα σε γιορτές κ γενέθλια, αλλά ΚΑΝΕΙΣ δεν θα το μάθει ποτέ!!! Έχει το μεγαλύτερο κομμάτι της καρδιάς μου κ αυτό δεν θ αλλάξει με τίποτα!!! Αλήθεια, τί άντρα large έχεις??? Πώς το δέχεται????? Rolling Eyes

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cinderella μην το παρεις στραβα αυτο που θα πω, αλλα γιατι κρατατε επαφη στα κρυφά? υπάρχει κάτι παραπάνω?
Δεν θα με πείραζε να εχει ο αντρας μου ένα τυπικο γεια με μια πρώην, ακόμα και φιλικές σχέσεις (όλα υπό προϋποθέσεις βέβαια) αλλα αν όλο το σκηνικο γινόταν στα κρυφά το πρώτο πράγμα που θα σκεφτόμουν είναι ότι εχουν σχέση και οτι τρωω κέρατο. Εγω, που δε ζηλέυω καθόλου!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cinderella έγραψε:[
Πόσο πολύ ταιριάζουμε....κι εγώ από το σχολικό μου έρωτα κρατάω φωτό κ κάρτες κ γράμματα... εμείς κρατήσαμε βέβαια κρυφή από όλους επαφή κ μιλάμε ακόμα σε γιορτές κ γενέθλια, αλλά ΚΑΝΕΙΣ δεν θα το μάθει ποτέ!!! Έχει το μεγαλύτερο κομμάτι της καρδιάς μου κ αυτό δεν θ αλλάξει με τίποτα!!! Αλήθεια, τί άντρα large έχεις??? Πώς το δέχεται????? Rolling Eyes

ΑΧ...βρε cinderella μου.....εσυ και η mammyblue με αυτα που λετε μου δημιουργειτε ανασφαλεια..πραγματικα...δεν ξερω γιατι αλλα αγχωνομαι !

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε καλε μπουμπουκίτσα που εχεις κ ανασφάλεια!!! οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 215994
εγω τον 1ο μου ερωτα οταν τον βλέπω τιποτα δεν παθαινω...και μιλαμε για ερωτα-ξεροσταλιαζα...!
και κανενας φιλος του παρελθοντος δεν με κανει να νοσταλγω τιποτα...
Razz Razz Razz

ειμαι τυπος του 'πάει και τελείωσε'!!
ενθυμια εχω αλλα απο άλλες καταστασεις- μοναδικές...απο φιλες απ το σχολειο- δικα μου ενθυμια- τετραδια γραμμενα ..κασετες..φωτο.
αλλα γκομενους....μπαααααα...τους βαριεμαι μονο που τους σκέφτομαι! Very Happy Very Happy

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:cinderella μην το παρεις στραβα αυτο που θα πω, αλλα γιατι κρατατε επαφη στα κρυφά? υπάρχει κάτι παραπάνω?
Δεν θα με πείραζε να εχει ο αντρας μου ένα τυπικο γεια με μια πρώην, ακόμα και φιλικές σχέσεις (όλα υπό προϋποθέσεις βέβαια) αλλα αν όλο το σκηνικο γινόταν στα κρυφά το πρώτο πράγμα που θα σκεφτόμουν είναι ότι εχουν σχέση και οτι τρωω κέρατο. Εγω, που δε ζηλέυω καθόλου!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Καταρχήν δεν παρεξηγούμαι με τίποτα, οπότε μίλα ελεύθερα!!
Κατά δεύτερον, αν εγώ ήμουν στη θέση του άντρα μου-ακόμη κι αν ήξερα 24ώρες/24ωρο πού είναι κ τί κάνει- θα είχα σκάσει από τη ζήλια μου!Πράσινη θα γινόμουν!Γιατί να τον βάλω σε διαδικασία ψυχοφθόρα κ ανώφελη?!
Τρίτον, ήμασταν κ πολύ καλοί φίλοι κ λέγαμε ο ένας στον άλλον πράγματα που δεν ήξερε κανένας άλλος.. και τώρα, όποτε μιλάμε είναι κάτι σαν κάθαρση.. υπάρχει, βέβαια μια νοσταλγία τύπου "κρίμα, που δεν βλεπόμαστε πια", αλλά κ μόνο, που ξέρουμε πως ο καθένας είναι καλά με ό,τι έχει επιλέξει στη ζωή του, μας φτάνει! Δεν υπάρχει κάτι το μεμπτό κ το επιλήψιμο στην όλη υπόθεση, λοιπόν!!!
Α!Και με τίποτα δεν θα έκανα κάτι κατακριτέο, ενώ ήξερα πως ο 1ος, που θα με κρίνει είναι τα μπισκοτάκια μου! No No No No No No No No No No No No
Και το θέμα κλείνει εδώ, γιατί δε νομίζω να χρειάζεται να απολογούμαι, ε;;;
οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 417472 οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 417472

mammyblue


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ase cinderella tha mas parexigisoun.iparxei to athoo iparxei kai to poniro.ego leo gia enan efiviko erota 16-22.me simadepse kai kapoia pragmata ta thelo gia enthimio. οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 272517 einai anamniseis enos kommaiou tis zois mou pou perasa poli omorfa kai xegnoiasta.afto den simainei oti den agapao ton antra mou.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:αντε καλε μπουμπουκίτσα που εχεις κ ανασφάλεια!!! οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 215994
εγω τον 1ο μου ερωτα οταν τον βλέπω τιποτα δεν παθαινω...και μιλαμε για ερωτα-ξεροσταλιαζα...!
και κανενας φιλος του παρελθοντος δεν με κανει να νοσταλγω τιποτα...
Razz Razz Razz

ειμαι τυπος του 'πάει και τελείωσε'!!
ενθυμια εχω αλλα απο άλλες καταστασεις- μοναδικές...απο φιλες απ το σχολειο- δικα μου ενθυμια- τετραδια γραμμενα ..κασετες..φωτο.
αλλα γκομενους....μπαααααα...τους βαριεμαι μονο που τους σκέφτομαι! Very Happy Very Happy


εγώ πάλι αναρρωτιέμαι τι τους έβρισκα!!!!χαχαχαχαχα
σιγά να μην αγχωθώ για τις σχέσεις που είχε ο άνδρας μου πριν από 16 χρόνια!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Razz Razz Razz



εγώ πάλι αναρρωτιέμαι τι τους έβρισκα!!!!

αυτό είναι ίδιο με το σύνδρομο 'πω-πω...πως κυκλοφορούσα μ'αυττο το μαλλι και αυτότο ντύσιμο'
χαχαχαχα οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 215994

melina_st

melina_st
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
cinderella έγραψε:
melina_st έγραψε:Καλημερα κυριες μου!
Παιρνω γνωμες για το θεμα που με απασχολει.
Εχω την εντυπωση οτι ειμαστε μαλλον η τελευταια γενια που προλαβε να γνωρισει το στερεοτυπο :"ο μπαμπας μου ηταν ο πρωτος ανδρας που γνωρισε η μαμα μου". Φανταζομαι ολες λιγο πολυ,ειχαμε παρελθον πριν το γαμο. Η απορια μου ειναι η εξης: τι κανουμε με τα πειστηρια του παρελθοντος (φωτογραφιες, αναμνηστικα,κλπ);;; Τα κλεινουμε στο χρονοντουλαπο της ιστοριας; Τα πεταμε; Τα αφηνουμε καπου που το παιδι μπορει να τα βρει, και τοτε το συζηταμε σαν κατι απολυτα φυσιολογικο; Εγω δεν εχω κρατησει αναμνησεις απ ολες τις σχεσεις μου. Απο την πρωτη μου αγαπη ομως, αυτη που με σημαδεψε, εχω, και δε θελω να τις αποχωριστω. Μου φαινεται αδιανοητο να πεταξω καποια γραμματα και αντικειμενα. Με το συζυγο μου το εχω συζητησει, του φαινεται λιγο παραλογο ολο αυτο, αλλα δεν εχει προβλημα. Μου εθεσε ομως τον προβληματισμο, πως θα το εξηγησω στο παιδι οταν ερθει η ωρα. Εσεις το εχετε αντιμετωπισει;

Πόσο πολύ ταιριάζουμε....κι εγώ από το σχολικό μου έρωτα κρατάω φωτό κ κάρτες κ γράμματα... εμείς κρατήσαμε βέβαια κρυφή από όλους επαφή κ μιλάμε ακόμα σε γιορτές κ γενέθλια, αλλά ΚΑΝΕΙΣ δεν θα το μάθει ποτέ!!! Έχει το μεγαλύτερο κομμάτι της καρδιάς μου κ αυτό δεν θ αλλάξει με τίποτα!!! Αλήθεια, τί άντρα large έχεις??? Πώς το δέχεται????? Rolling Eyes

Μα κι εγω κραταω επαφη, αλλα εν γνωσει του αντρα μου. Ειναι πραγματικα large! Καμια φορα με πειραζει οταν πλησιαζει καμια γιορτη και μου λεει περιπαικτικα: το φιλο σου τον πηρες τηλεφωνο;!! Αυτα ομως με προληματιζουν, γιατι ο αντρας μου ειναι ενηλικος και κατανοει. Τα παιδια ομως;;

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
florentiab έγραψε:
Razz Razz Razz



εγώ πάλι αναρρωτιέμαι τι τους έβρισκα!!!!

αυτό είναι ίδιο με το σύνδρομο 'πω-πω...πως κυκλοφορούσα μ'αυττο το μαλλι και αυτότο ντύσιμο'
χαχαχαχα οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 215994


χαχαχα ξέρεις τι θυμήθηκα τώρα;
οτι κυκλοφορούσα κατακαλόκαιρο με τα άρβυλα τα Martins (καθότι και ροκού) και η μάνα μου τρελαινόταν. δεν ζεσταινόμουν; τώρα κυκλοφορώ με τη σαγιονάρα και πάλι βγάζω το πετσί μου από τη ζέστη!!!
άσχετο με το θέμα. sorry!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
koukida έγραψε:
florentiab έγραψε:
Razz Razz Razz



εγώ πάλι αναρρωτιέμαι τι τους έβρισκα!!!!

αυτό είναι ίδιο με το σύνδρομο 'πω-πω...πως κυκλοφορούσα μ'αυττο το μαλλι και αυτότο ντύσιμο'
χαχαχαχα οι προηγουμενες σχεσεις της μαμας - Σελίδα 2 215994


χαχαχα ξέρεις τι θυμήθηκα τώρα;
οτι κυκλοφορούσα κατακαλόκαιρο με τα άρβυλα τα Martins (καθότι και ροκού) και η μάνα μου τρελαινόταν. δεν ζεσταινόμουν; τώρα κυκλοφορώ με τη σαγιονάρα και πάλι βγάζω το πετσί μου από τη ζέστη!!!
άσχετο με το θέμα. sorry!

παρομοίως....εγω ειχα αρβυλες απο το στρατο- γερμανικες με σιδερο μεσα...χειμωνα/καλοκαιρι δεν τις εβγαζα απ'το ποδι μου...αχ τωρα αναρωτιεμαι τι να σκεφτοταν εκεινη η μανουλα μου για τα χάλια μου...χαχαχα Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις