Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
187 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 187 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:ωωω μαρεσει!
να το βαλεις ομως ετσι με αντιθεση στο παπουτσι-
και τα μαλλια κατω - μακρυα δεν εχεις?

ναι ετσι θα το βαλω και τα μαλλια κατω!!!!! κατσαριδες θα τρωω και θα γινω σαν αυτη στη φωτο!!! χαχα Laughing

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:αχχ μακαρι κουκιδιτσα μου νατο νατο ειναι οπως το ειχα φανταστει τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πολυ ωραιο φορεμα!και μην αγχωνεσαι μεχρι τον μα'ιο εχεις πολλουυυυυυυυυυυυς μηνες μπροστα σου,θα τ αχασεις σιγουρα τα κιλα.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είπαμε- μεχρι τον Μαιο θα εχεις τελειωσει μαυτο το θεμα!! μην σ'απασχολει-

πολυ ωραιο το φορεμα-
εγω πηρα ενα μπλε σκουρο -σε στυλ 50'ς που μαρεσει πολυ κ πρασινο γοβακι με kitten heal- 3 ποντους τακουνακι λεπτο.
απλα η βαφτιση θα γινει Οκτωβρη (1η του μηνα) και δεν ξερω τι καιρο θα εχει-
πηρα κ ενα ακομη φορεμα αλλα φοβαμαι μην εινα ιπολυ καλοκαιρινο..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:είπαμε- μεχρι τον Μαιο θα εχεις τελειωσει μαυτο το θεμα!! μην σ'απασχολει-

πολυ ωραιο το φορεμα-
εγω πηρα ενα μπλε σκουρο -σε στυλ 50'ς που μαρεσει πολυ κ πρασινο γοβακι με kitten heal- 3 ποντους τακουνακι λεπτο.
απλα η βαφτιση θα γινει Οκτωβρη (1η του μηνα) και δεν ξερω τι καιρο θα εχει-
πηρα κ ενα ακομη φορεμα αλλα φοβαμαι μην εινα ιπολυ καλοκαιρινο..

ευχαριστω πολυ για το κουραγιο!!!

ωραιο μου ακουγεται και το δικο σου κι εγω ετσι μικρο τακουνακι θελω ο αδερφος μου βαφτιζουνε 2 οκτωβριου και η νυφη μου πηρε καλοκαιρινο φορεμα κι εγω πιστευω πως θα εχει ζεστη !!!!!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!



οσες φορες το εχω δει συνεχεια γελαω Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ώρες ώρες αισθάνομαι αόρατη εδώ μέσα Sad

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:ώρες ώρες αισθάνομαι αόρατη εδώ μέσα Sad

ελα κοριτσακι μου! γιατι ετσι???

εγω παντως σε βλεπω! Laughing

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!
Angie I love you I love you

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Ο μικρός σκαρφάλωσε στον πάγκο της κουζίνας πατώντας στα χερούλια των συρταριών και και χρησιμοποιώντας τις πατούσες του σαν βεντούζες.. Shocked Shocked Shocked Μπορώ μετά να μην πιστεύω στον Δαρβίνο????? Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 14 4872 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 14 4872

xaxaxa spiderman???πηδάει κ απο τοίχο σε τοίχο?

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:ώρες ώρες αισθάνομαι αόρατη εδώ μέσα Sad


Κι εγώ σε βλέπω καλέ!!!!!!!
Με λίγη καθυστέρηση η απάντησή μου,αλλά πάντως σε βλέπω!!!!!!!!!!!! Laughing

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γυρισα κ εγω κοριτσια..
καλημερα!!!! δυο βδομαδες ξεπατωθηκα, αλλα τουλαχιστον τα αγορια μου καταχαρηκαν την θαλασσα οποτε χαλαλι η κουραση.....
μου λειψατε πολυ!!! ελπιζω να μην εχασα κατι σημαντικο??
επειδη εχω συμμαζεμα μπολικο, οταν ευκαιρεσω θα μελετησω προσεκτικα τα νεα σας..
σας φιλω ολες!!!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
CHRISLA2216 έγραψε:γυρισα κ εγω κοριτσια..
καλημερα!!!! δυο βδομαδες ξεπατωθηκα, αλλα τουλαχιστον τα αγορια μου καταχαρηκαν την θαλασσα οποτε χαλαλι η κουραση.....
μου λειψατε πολυ!!! ελπιζω να μην εχασα κατι σημαντικο??
επειδη εχω συμμαζεμα μπολικο, οταν ευκαιρεσω θα μελετησω προσεκτικα τα νεα σας..
σας φιλω ολες!!!
Τ

ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ, ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Ε????
ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 14 93981 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 14 517142

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:ώρες ώρες αισθάνομαι αόρατη εδώ μέσα Sad

Γιατι Αngie μου; Εγω σε θυμαμαι γενικά και θυμαμαι αρκετα πραγματα για εσενα μεσα απο διαφορες συζητησεις. Και δεν φημιζομαι για την μνημη μου! Laughing Γιατι νιωθεις ετσι;

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οτι εχω τσακισει τις τυροπιτες!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 14 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 14 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 14 534787

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:
CHRISLA2216 έγραψε:γυρισα κ εγω κοριτσια..
καλημερα!!!! δυο βδομαδες ξεπατωθηκα, αλλα τουλαχιστον τα αγορια μου καταχαρηκαν την θαλασσα οποτε χαλαλι η κουραση.....
μου λειψατε πολυ!!! ελπιζω να μην εχασα κατι σημαντικο??
επειδη εχω συμμαζεμα μπολικο, οταν ευκαιρεσω θα μελετησω προσεκτικα τα νεα σας..
σας φιλω ολες!!!
Τ

ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ, ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Ε????
ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 14 93981 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 14 517142

σ'ευχαριστω Αγαπη μου.. ναι, τρελαθηκαν στις βουτιες κ δεν ελεγαν να βγουν απο την θαλασσα.. ευτυχως εχω στεγνωτηριο κ πηρε φωτια απο χθες.... χαχαχαχα!!
εσυ πως τα πας?? ωραια φωτογραφια εβαλες!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα! μεγάλη ημέρα η σημερινή!
από σήμερα τέλος μια για πάντα το φαγητό.. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 14 564595 σκέφτομαι το φορεματάκι που θα βάλω στην τελετή αποφοίτησης και τρελλαίνομαι! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 14 90233

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:ώρες ώρες αισθάνομαι αόρατη εδώ μέσα Sad

γιατί βρε ζουζούνα!!?? Smile κι εγώ στεναχωριέμαι μερικές φορές γιατί είναι όλες οι μαμάδες μαζεμένες και εγώ είμαι κάπως εκτός θέματος..αλλά μου περνάει.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μισω τα μυρμηγκια! Μενω στο δευτερο οροφο, σκουπιζω τωρα το καλοκαίρι 2 φορες την μερα γιατι εχω και μικρο παιδί και γεμιζει τον τοπο ψιχουλα συχνα, και σημερα το πρωι ξυπνησα και τι να δω; Επανω στο ραφι που ειναι κολλημενο στον τοιχο σε αποσταση 1,5 μετρο απο το πατωμα, ειχα αφησει ενα κουτι ανοιγμενα μπισκοτα. Δεν ειχε ψιχουλα γυρω απο το κουτι. Κι ομως, μια στρατια απο μυρμηγκια, ανεβαιναν στον τοιχο και στο ραφι και εμπαιναν μεσα στο κουτι με τα μπισκοτα! Ελεος δηλαδή!!

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:Μισω τα μυρμηγκια! Μενω στο δευτερο οροφο, σκουπιζω τωρα το καλοκαίρι 2 φορες την μερα γιατι εχω και μικρο παιδί και γεμιζει τον τοπο ψιχουλα συχνα, και σημερα το πρωι ξυπνησα και τι να δω; Επανω στο ραφι που ειναι κολλημενο στον τοιχο σε αποσταση 1,5 μετρο απο το πατωμα, ειχα αφησει ενα κουτι ανοιγμενα μπισκοτα. Δεν ειχε ψιχουλα γυρω απο το κουτι. Κι ομως, μια στρατια απο μυρμηγκια, ανεβαιναν στον τοιχο και στο ραφι και εμπαιναν μεσα στο κουτι με τα μπισκοτα! Ελεος δηλαδή!!

αχ αυτα τα σπαστικα μυρμηγκια.οντως ρε συ τι εκνεβριστικο που ειναι.και γω το ιδιο.μια μερα μαλιστα η μικρη ετρωγε μπισκοτα πανω στο κρεβατι και δεν την πειρα χαμπαρι οτι εκανε τον τοπο χαλια και μολις πηγα στο δωματιο μου τι να δω?ολο το σεντονι μυρμηγκιαShocked απο που ξεφυτρωσαν και σκαρφαλωσαν το κρεβατι ενας θεος ξερει

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε 2 βδομαδες η βαφτιση του γιου μου....Το καινουργιο ειναι οτι αμα δε συμφωνησουμε με τον αντρα μου απο κοινου τι ονομα θα δωσουμε τελικα στο μωρο η νονα μας θα βγαλει το αρχικο...Κωνσταντινος-Σωτηρης δλδ....του πεθερου δλδ...Και ειναι κ ξαδερφη μου.. Shocked

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Σε 2 βδομαδες η βαφτιση του γιου μου....Το καινουργιο ειναι οτι αμα δε συμφωνησουμε με τον αντρα μου απο κοινου τι ονομα θα δωσουμε τελικα στο μωρο η νονα μας θα βγαλει το αρχικο...Κωνσταντινος-Σωτηρης δλδ....του πεθερου δλδ...Και ειναι κ ξαδερφη μου.. Shocked

ΡΕ ΣΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΟΡΦΕΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟ ΦΟΥ ΜΠΟΥ;;;ΠΟΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ;;;;;;;;;;;;; Shocked

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
tatijana έγραψε:Σε 2 βδομαδες η βαφτιση του γιου μου....Το καινουργιο ειναι οτι αμα δε συμφωνησουμε με τον αντρα μου απο κοινου τι ονομα θα δωσουμε τελικα στο μωρο η νονα μας θα βγαλει το αρχικο...Κωνσταντινος-Σωτηρης δλδ....του πεθερου δλδ...Και ειναι κ ξαδερφη μου.. Shocked

ΡΕ ΣΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΟΡΦΕΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟ ΦΟΥ ΜΠΟΥ;;;ΠΟΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ;;;;;;;;;;;;; Shocked

Πολλαααααααααααααααααα...Smile

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
tatijana έγραψε:Σε 2 βδομαδες η βαφτιση του γιου μου....Το καινουργιο ειναι οτι αμα δε συμφωνησουμε με τον αντρα μου απο κοινου τι ονομα θα δωσουμε τελικα στο μωρο η νονα μας θα βγαλει το αρχικο...Κωνσταντινος-Σωτηρης δλδ....του πεθερου δλδ...Και ειναι κ ξαδερφη μου.. Shocked

ΡΕ ΣΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΟΡΦΕΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟ ΦΟΥ ΜΠΟΥ;;;ΠΟΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ;;;;;;;;;;;;; Shocked

Πολλαααααααααααααααααα...Smile

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΧ....ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Η ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ 4-5 ΦΟΥΣΚΩΤΟΥΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑ ΣΟΥ;;; Razz Razz Razz Razz Razz

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και από μένα!
Μακάρι Τατι μου να συμφωνήσετε από κοινού ! Φαντάζομαι πόσο εξουθενωμένη νιώθεις με όλα αυτά ,όμως κοριτσάκι μου κοίτα να αναισθητοποιηθείς από όλους αυτούς που σου κάνουν κακό! γιατί μια φορά βαφτίζουμε το παιδάκι μας και είναι πιο όμορφα και πιο συγκινητικά ακόμη και από το να παντρευτεις! Είναι κρίμα να τους επιτρέψεις να στο κάνουν αυτό εκείνη την ημέρα

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Μισω τα μυρμηγκια! Μενω στο δευτερο οροφο, σκουπιζω τωρα το καλοκαίρι 2 φορες την μερα γιατι εχω και μικρο παιδί και γεμιζει τον τοπο ψιχουλα συχνα, και σημερα το πρωι ξυπνησα και τι να δω; Επανω στο ραφι που ειναι κολλημενο στον τοιχο σε αποσταση 1,5 μετρο απο το πατωμα, ειχα αφησει ενα κουτι ανοιγμενα μπισκοτα. Δεν ειχε ψιχουλα γυρω απο το κουτι. Κι ομως, μια στρατια απο μυρμηγκια, ανεβαιναν στον τοιχο και στο ραφι και εμπαιναν μεσα στο κουτι με τα μπισκοτα! Ελεος δηλαδή!!
βαλε ριγανη στις γωνιες εξω απο μπαλκονοπορτες Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις