Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
32 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 32 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stardust έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Πανω κατω μες το 50ρικο εισαι.Αν εξαιρεσεις οτι μονο οι πανες κανουν 20ευρω.Αλλα το κανεις οσο θες.Εγω στο 1ο ξεφυγα πολυ γτ το πολυφορτωσα.Αλλα οπως σου ειπα πιο ωραιο φαινεται με λιγα.Καλη τυχη

ευχαρηστω πολυ κοπελα μουVery Happy ελπιζω να τα καταφερω γιατι αλλιως ειναι να κανεις κατι μονος σου και να το προσφερεις φτιαχνωντας το με δικη σου φαντασια απο το να αγοραζεις κατι ετοιμο ποσο μαλλον οταν ειναι για δικο σου ατομο το ευχαρηστιεσαι κιολαςWink


Σιγουρα,αλλα ειμαι σιγουρη μια χαρα θα το κανεις,δν ειναι κ τπτ

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cretanvenus έγραψε:
tsiph έγραψε:Ότι νυστάζω!!! Ο μπέμπης δεν με άφησε να κοιμηθώ το μεσημέρι και εγώ είμαι μια πρώην αθεράπυτη υπναρού! Θέλω να κοιμηθώ τουλάχιστον 10 ώρες συνεχόμενες!

χαχα! δικια μου εισαι 'συ! Very Happy
αθεραπευτη υπναρου κ αθεραπευτη χαλαρουίτα μεχρι πριν να γεννησω....
εδα πανε ομως αυτα που ηξερα......
θελω κ γω να κοιμηθω,να κοιμηθω,να κοιμηθω Sleep Sleep Sleep αλλα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 446177 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 186253 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 429657 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 788471 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 612298 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 911307 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 517142 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 99132 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 93981 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 585182

Εγώ έχω γλυτώσει μέχρι στιγμής το Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 517142 να είναι καλά η μαμά μου!

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ότι νυστάζω και οι τσούπες μου παίζουν ΑΚΟΜΑ με τους φίλους τους στην αυλή..... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 893968

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsiph έγραψε:
cretanvenus έγραψε:
tsiph έγραψε:Ότι νυστάζω!!! Ο μπέμπης δεν με άφησε να κοιμηθώ το μεσημέρι και εγώ είμαι μια πρώην αθεράπυτη υπναρού! Θέλω να κοιμηθώ τουλάχιστον 10 ώρες συνεχόμενες!

χαχα! δικια μου εισαι 'συ! Very Happy
αθεραπευτη υπναρου κ αθεραπευτη χαλαρουίτα μεχρι πριν να γεννησω....
εδα πανε ομως αυτα που ηξερα......
θελω κ γω να κοιμηθω,να κοιμηθω,να κοιμηθω Sleep Sleep Sleep αλλα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 446177 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 186253 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 429657 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 788471 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 612298 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 911307 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 517142 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 99132 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 93981 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 585182

Εγώ έχω γλυτώσει μέχρι στιγμής το Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 517142 να είναι καλά η μαμά μου!

εγω δεν εχω κιανεναν!
απο την στιγμη της γεννησης την μεγαλωνω αμοναχη....
η μαμα μου μενει πολλα χλμ μακρια κ η πεθερα μου ειναι γρια γυναικα....
αλλα να σου πω καλυτερα ετσα....
δεν εχω κιανενα να με πρηζει-η μανα μου δυστυχως το κανει- κ δεν θα εχω κ καμια υποχρεωση σε κιανενα!!!!
γιατι ακομα κ ο πιο δικος σου αθρωπος θα ρθει η στιγμη που θα σου πει: "εγω σου καμα αυτο,εγω σου καμα το αλλο..."
απο μακρια λοιπον κ αγαπημενοι... Twisted Evil

https://www.youtube.com/cretanvenus

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟΥΡΛΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΡΛΩΝΕΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΕΞΩ Shocked Shocked Shocked Shocked
ΤΑ ΣΩΘΗΚΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΝΕ. ΔΥΟ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑΡΕΣ ΕΧΕΙ ΟΙ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ cyclops

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα χω παιξει σημερα
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 911307 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 911307 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 911307 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 911307 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 911307 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 911307 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 911307 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 911307 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 911307

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πως την παλευω με ενα γιαουρτι αποψε..απορω! Laughing

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:πως την παλευω με ενα γιαουρτι αποψε..απορω! Laughing

αμ εγω δεν απορω ολα γυρω μου μοιαζουν με φαι!!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αα σαν τον αντρα μου κ εσυ. μιλαμε εχει αδεια τωρα κ με εχει πρηξει με το junk καθε βραδυ- σημερα του ειπα ΤΕΛΟΣ!( ή μαλλον... ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ!) και μιλαμε κολλησε ο εγκεφαλος του...του μιλουσα κ εμοιαζε να εχει καταθλιψη-
τον ρωταω 'τι εχεις? '....μου λεει δεν μπορω ολο σκεφτομαι τι να φαω..
εεε μα τι πραμα ειναι αυτο!χαχαα

εφαγε κ ηρεμησε. πηρε κατι προχθεσινες πατατες φουρνου -τις εβαλε στο τηγανι -πεταξε 2 αυγα απο πανω κ εφτιαξε μια ομελετα - και ησυχασαμε οικογενειακως!!
εγω εφαγα το γιαουρτακι μου (με τον σκυλο σαν το καρταλι πανω απ'το κεφαλι μου να τελειωσω για να γλειψει το κεσεδακι- μα τι ερωτα με το γιαουρτι αυτος ο σκυλος!!! Razz Razz Razz

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σημερα πηγα να κουρευτω και το σκυλακι της κομμωτριας μου, ηταν φρεσκοκουρεμενο και ντρεποταν το καημενο... Που και που το επιανε τρεμουλο και οταν περπατουσε εβαζε την ουρα στα σκελια...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ωχουτο γλυκάκι..
ντρεπονται τα μαναρακια κ αυτα.. cat cat pig

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:Σημερα πηγα να κουρευτω και το σκυλακι της κομμωτριας μου, ηταν φρεσκοκουρεμενο και ντρεποταν το καημενο... Που και που το επιανε τρεμουλο και οταν περπατουσε εβαζε την ουρα στα σκελια...

Προφανώς, κάποιος ανίδεος, που δεν γνώριζε ότι τα σκυλάκια έχουν αισθήματα, θα του είπε: "πώς είσαι έτσι?" και γι'αυτό το καημένο το πήρε βαριά φαίνεται ..... Crying or Very sad
Εγώ όποτε κουρεύω το δικό μου γουλί, μετά του λέω: "τι όμορφο σκυλάκι που έγινες" και τέτοια για να μην καταλάβει κάτι άλλο και στεναχωρεθεί η ψυχούλα μου !!!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
ωχουτο γλυκάκι..
ντρεπονται τα μαναρακια κ αυτα.. cat cat pig

Ναι μωρε... Και την ειχα ξεμοναχιασει και της ελεγα "πωπω τι ομορφη που εισαι" αλλα δεν νομιζω να με πιστεψε. Παντως πραγματικα της πηγαινε, χαχα!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:
MariaM έγραψε:Σημερα πηγα να κουρευτω και το σκυλακι της κομμωτριας μου, ηταν φρεσκοκουρεμενο και ντρεποταν το καημενο... Που και που το επιανε τρεμουλο και οταν περπατουσε εβαζε την ουρα στα σκελια...

Προφανώς, κάποιος ανίδεος, που δεν γνώριζε ότι τα σκυλάκια έχουν αισθήματα, θα του είπε: "πώς είσαι έτσι?" και γι'αυτό το καημένο το πήρε βαριά φαίνεται ..... Crying or Very sad
Εγώ όποτε κουρεύω το δικό μου γουλί, μετά του λέω: "τι όμορφο σκυλάκι που έγινες" και τέτοια για να μην καταλάβει κάτι άλλο και στεναχωρεθεί η ψυχούλα μου !!!

Ναι, πολύ πιθανο, τοσος κοσμος που περναει απο εκει...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναιιι καλα εκανες! θελουν επιβραβευση -απο τον τονο της φωνης καταλαβαινουν- κ πως τα κοιτας κ ολα!!
φαντασου λιγο τα κανισακια που τα χρωματιζουν κιολας... Shocked Shocked

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Angie_77 έγραψε:
MariaM έγραψε:Σημερα πηγα να κουρευτω και το σκυλακι της κομμωτριας μου, ηταν φρεσκοκουρεμενο και ντρεποταν το καημενο... Που και που το επιανε τρεμουλο και οταν περπατουσε εβαζε την ουρα στα σκελια...

Προφανώς, κάποιος ανίδεος, που δεν γνώριζε ότι τα σκυλάκια έχουν αισθήματα, θα του είπε: "πώς είσαι έτσι?" και γι'αυτό το καημένο το πήρε βαριά φαίνεται ..... Crying or Very sad
Εγώ όποτε κουρεύω το δικό μου γουλί, μετά του λέω: "τι όμορφο σκυλάκι που έγινες" και τέτοια για να μην καταλάβει κάτι άλλο και στεναχωρεθεί η ψυχούλα μου !!!

μπορει και οχι,η δικια μας(τη χασαμε προσφατα,αλλα ηταν 16 χρονων Sad Sad )παντα ντρεποταν και τη πιανανε τα ψυχολογικα και δεν ετρωγε!και της λςγαμε συνεχεια,τι ομορφη που εισαι και εγινες μια κουκλα!!αλλα τζιφος καθοταν στενοχωρημενη στο καλαθακι της!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:ναιιι καλα εκανες! θελουν επιβραβευση -απο τον τονο της φωνης καταλαβαινουν- κ πως τα κοιτας κ ολα!!
φαντασου λιγο τα κανισακια που τα χρωματιζουν κιολας... Shocked Shocked

Ναι μωρε τα καημενα κι αυτα τι τραβανε... Αυτη ειναι και μεγαλη σε ηλικια και ησυχη γενικά και καθε φορα καθεται κυρια για να την κουρεψουν και της δίνουν και δωρακια στο τελος, αλλά ελα μετα που δεν της αρεσει το αποτελεσμα και νιωθει γυμνη...

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
andith έγραψε:
Angie_77 έγραψε:
MariaM έγραψε:Σημερα πηγα να κουρευτω και το σκυλακι της κομμωτριας μου, ηταν φρεσκοκουρεμενο και ντρεποταν το καημενο... Που και που το επιανε τρεμουλο και οταν περπατουσε εβαζε την ουρα στα σκελια...

Προφανώς, κάποιος ανίδεος, που δεν γνώριζε ότι τα σκυλάκια έχουν αισθήματα, θα του είπε: "πώς είσαι έτσι?" και γι'αυτό το καημένο το πήρε βαριά φαίνεται ..... Crying or Very sad
Εγώ όποτε κουρεύω το δικό μου γουλί, μετά του λέω: "τι όμορφο σκυλάκι που έγινες" και τέτοια για να μην καταλάβει κάτι άλλο και στεναχωρεθεί η ψυχούλα μου !!!

μπορει και οχι,η δικια μας(τη χασαμε προσφατα,αλλα ηταν 16 χρονων Sad Sad )παντα ντρεποταν και τη πιανανε τα ψυχολογικα και δεν ετρωγε!και της λςγαμε συνεχεια,τι ομορφη που εισαι και εγινες μια κουκλα!!αλλα τζιφος καθοταν στενοχωρημενη στο καλαθακι της!

Πόσο στεναχωριέμαι όταν χάνεται ένα σκυλάκι!!!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Σκέφτομαι και το δικό μου, όταν θα έρθει η ώρα του, και κλαίω από τώρα. Crying or Very sad
Μεγάλη εμπειρία από σκυλάκια δεν έχω αλλά ξέρω αυτό που λέει και η κουκίδα. Καταλαβαίνουν τα πάντα. Από το πώς τα κοιτάμε, πώς τους μιλάμε, πόσο τα φροντίζουμε...Όλα τα καταλαβαίνουν!!!! Ίσως της δικιάς σου, της είχε μείνει από παλιά που μπορεί κάποιος να την στεναχώρεσε και κάθε φορά που κουρευότανε να το θυμότανε και μελαγχολούσε!! Ποιός ξέρει??

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε βλεπω πολυ κινηση σημερα στη παρεα οποτε ας παω να κοιμηθω..... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 850933 καληνυχτα τσουπρες!!!!!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω το ιδιο θα κανω.θα παω για νανι.
καληνυχτα.

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ότι η ρυτίδα στο μέτωπο θα μου υπενθυμίζει πως είμαι πια 30..... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
αλλά νιώθω 20!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:
andith έγραψε:
Angie_77 έγραψε:
MariaM έγραψε:Σημερα πηγα να κουρευτω και το σκυλακι της κομμωτριας μου, ηταν φρεσκοκουρεμενο και ντρεποταν το καημενο... Που και που το επιανε τρεμουλο και οταν περπατουσε εβαζε την ουρα στα σκελια...

Προφανώς, κάποιος ανίδεος, που δεν γνώριζε ότι τα σκυλάκια έχουν αισθήματα, θα του είπε: "πώς είσαι έτσι?" και γι'αυτό το καημένο το πήρε βαριά φαίνεται ..... Crying or Very sad
Εγώ όποτε κουρεύω το δικό μου γουλί, μετά του λέω: "τι όμορφο σκυλάκι που έγινες" και τέτοια για να μην καταλάβει κάτι άλλο και στεναχωρεθεί η ψυχούλα μου !!!

μπορει και οχι,η δικια μας(τη χασαμε προσφατα,αλλα ηταν 16 χρονων Sad Sad )παντα ντρεποταν και τη πιανανε τα ψυχολογικα και δεν ετρωγε!και της λςγαμε συνεχεια,τι ομορφη που εισαι και εγινες μια κουκλα!!αλλα τζιφος καθοταν στενοχωρημενη στο καλαθακι της!

Πόσο στεναχωριέμαι όταν χάνεται ένα σκυλάκι!!!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Σκέφτομαι και το δικό μου, όταν θα έρθει η ώρα του, και κλαίω από τώρα. Crying or Very sad
Μεγάλη εμπειρία από σκυλάκια δεν έχω αλλά ξέρω αυτό που λέει και η κουκίδα. Καταλαβαίνουν τα πάντα. Από το πώς τα κοιτάμε, πώς τους μιλάμε, πόσο τα φροντίζουμε...Όλα τα καταλαβαίνουν!!!! Ίσως της δικιάς σου, της είχε μείνει από παλιά που μπορεί κάποιος να την στεναχώρεσε και κάθε φορά που κουρευότανε να το θυμότανε και μελαγχολούσε!! Ποιός ξέρει??


ααχχχχ τα ιδια κανω κ εγω..οσο σκεφτομαι οτι καποια στιγμη θα γερασει κ θα μας αφησει τρελαινομαι..κλαιωκ δεν ξερω πως θα το αντιμετωπισω. τον εχουμε σαν παιδι μας- παιδι μας ειναι δλδ.

αν καταλαβαινουν λεει...?
οταν ημουν εκυος την 1η φορα κ επρεπε να ειμαι ξαπλα ολη μερα- τον καημενο προσεχα πως με πλησιαζε γιατι ηταν μαθημενος να πηδαει πανω μου κ να ξαπλωνει.. 2 φορες με ειχε πατησει με δυναμη στην κοιλια κ ειχα κατατρομαξει- τον μαλωσα τον καημενο κ μετα το πιστευεις οτι επεσε σε καταθλιψη? καταλαβε οτι 'κατι γινεται' κ καθοταν ολη μερα μονος του κ μαλιστα ειχε περασει 1 βδομαδα που δεν εβαλε μπουκια στο στομα του- ειχαμε τρελαθει..τον πηγαινε ο αντρας μου στον κτηνιατρο - τιποτα δεν ειχε- μας ρωτησε αν αλλαξε κατι στο σπιτι γιατι προφανως ειναι πολυ στρεσσαρισμενο το ζωο - κ αυτο ισως το οδηγησε σε πως να το πω..καταθλιψη.

ειδαμε κ παθαμε να τον επαναφερουμε τον μουσουδο μας...τον λατρευουμε I love you I love you I love you I love you I love you

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω πως κρατιεμαι πρωι πρωι μη βρισω αυτο το αξιολατρευτο μελος του φορουμ... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 186566 που εχει τα μουτρα να γραφει ακομη εδω μεσα...μερικοι ανθρωποι ειναι τοσο αναισθητοι- κουβάδες μη πω καλυτερα....

AntoniaA.

AntoniaA.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koukida έγραψε:πωπω πως κρατιεμαι πρωι πρωι μη βρισω αυτο το αξιολατρευτο μελος του φορουμ... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 4 186566 που εχει τα μουτρα να γραφει ακομη εδω μεσα...μερικοι ανθρωποι ειναι τοσο αναισθητοι- κουβάδες μη πω καλυτερα....

Καλήμέρα ζουζούνες!
Ουφ άλλη μία μέρα με την κοιλιά στριμωγμένη στο γραφείο Sad Sad , αλλά με κρατάει το γεγονός ότι κερδίζω μέρες μετά με το μωράκι μου.

koukida έψαχνα έψαχνα να βρω τι εννοείς και μόλις τώρα το ανακάλυψα Laughing .
Μη χαλιέσαι πρωί πρωί για κανένα, δεν αξίζει.

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
..η μπεμπα μου πιεζει την κοιλιακη αορτη και η κοιλια μου κανει σαν την καρδια μου!!!!!......... Shocked Shocked Shocked Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις