Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
552 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 552 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

326ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Νοε 26, 2011 5:44 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Που ειναι οι μανουλες? Τι κανετε? Τα νεα σας?
Εγω και η μπεμπα μου δοξα το θεο μια χαρα!Απο θεμα εγκυμοσυνης....γιατι εχω εχω συναχι...μυτη βουλωμενη,φταρνισματα,δακρυα στα ματια κ ελαφρυς πονοκεφαλος!α! Και φωνη νταλικερη!
Πυρετο δεν εχω,ενα ντεπον πηρα σημερα κ εβαλα κ φυσιολογικο ορο στη μυτη..κανα δυο μερες ακομα κ θα φτιαξω ελπιζω!
Τη μπεμπα που κ που τη νιωθω οχι καθε μερα ομως,ειναι μικρουλα ακομα!Αλλα οταν την νιωθω με πιανει στο ξαφνικο εντελως!
Μακαρι να περνουσε ο καιρος τσακα τσακα με ενα κουμπι!Αλλα και παλι δεν καταλαβα ποτε εφτασα 16 εβδομαδων!!!!
Φιλακια σε ολες!!!

Ετσι ημουν κι εγω...Με ειχε πιασει ενα συνεχι εκει γυρω στον 4-5 μηνα αλλο πραγμα...Η αθεοφοβη ομως τι εκανα?Ετρωγα ΚΑΥΤΕΡΕΣ πιπεριες...Αμεσως εγιανα που λενε...Περραστικακια σου κουκλαρα μου...Εγω αυριο περιμενω περιοδο...Κανουμε ελευθερο αλλα τραβηχτικη,ξερεςι..Ε,κανα δυο φορες...Ουπς...Σα να ξεχαστηκε ο Νικολης και δεν βγηκε εγκαιρως...Δεν ελπιζω αλλα μιιιιια σπιθαμουλα την εχω...Χαχαχ..Χαζο κι εγω ε?Σορυ που τα ειπα λιγο χυμα κι εδω,αλλα που αλλου να τα ειπω?????ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?Που?

327ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Νοε 26, 2011 7:01 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μινα !ασε ποσο περιμενω να περασουνε οι μηνες....αλλοι 5 μηνες λεω....γιατι τελη Απριλη θα παω για καισαρικη...Αγωνια εχω,λαχταρα,λιγο αγχος οσο φουσκωνω εχω....ειναι νωπα ολα ακομα...και προσευχομαι να περασει ο καιρος να την παρω αγκαλια!Ειναι γλυκια η αναμονη,ειναι υπεροχη αλλα πιο πολυ αδυμονω να φτασει εκεινη η στιγμη με την βοηθεια του Θεου κ της Παναγιας!


Τατι,αν φαω καφτερες πιπεριες εγω θα κοκκινησει και ο κωλος μου!!!!!υπομονην ιντα να καμω?θα περασει κ το συναχιους!
......Τατι, τι διαβαζω??? Οτι τσου τσουπ και πιου πιου???
Εγω γουσταρω να εισαι εγκυουλα!!!!Γιατι παρακαλω?εχεις πιθανοτητες!!!πωπω καλα ε τελεια αν εισαι!!Ασε που ακομη και αν δεν εισαι ,εσενα σε βλεπω πολυ συντομα να μας ριχνεις το νεο!!Εκφρασου μωρη δεν υπαρχει θεμα!Εδω τρελη κ εγω μη μασας!
...Αλλα λες ,σαν να ξεχαστηκες ο Νικολης και τσουπ μεσα!ασε καλε που ξεχνιουνται αυτοι....Κατα βαθος τα θελουν κ αυτοι!!!

328ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Νοε 26, 2011 9:43 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Μινα !ασε ποσο περιμενω να περασουνε οι μηνες....αλλοι 5 μηνες λεω....γιατι τελη Απριλη θα παω για καισαρικη...Αγωνια εχω,λαχταρα,λιγο αγχος οσο φουσκωνω εχω....ειναι νωπα ολα ακομα...και προσευχομαι να περασει ο καιρος να την παρω αγκαλια!Ειναι γλυκια η αναμονη,ειναι υπεροχη αλλα πιο πολυ αδυμονω να φτασει εκεινη η στιγμη με την βοηθεια του Θεου κ της Παναγιας!


Τατι,αν φαω καφτερες πιπεριες εγω θα κοκκινησει και ο κωλος μου!!!!!υπομονην ιντα να καμω?θα περασει κ το συναχιους!
......Τατι, τι διαβαζω??? Οτι τσου τσουπ και πιου πιου???
Εγω γουσταρω να εισαι εγκυουλα!!!!Γιατι παρακαλω?εχεις πιθανοτητες!!!πωπω καλα ε τελεια αν εισαι!!Ασε που ακομη και αν δεν εισαι ,εσενα σε βλεπω πολυ συντομα να μας ριχνεις το νεο!!Εκφρασου μωρη δεν υπαρχει θεμα!Εδω τρελη κ εγω μη μασας!
...Αλλα λες ,σαν να ξεχαστηκες ο Νικολης και τσουπ μεσα!ασε καλε που ξεχνιουνται αυτοι....Κατα βαθος τα θελουν κ αυτοι!!!

Ax,makari re sy...Δεν ξερεςι ποσο το θελω...Να κανει παρεα με τον 1ο μου...

329ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Νοε 26, 2011 9:45 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κλειω μου λογικο ειναι να νιωθεις και Αγωνια και λαχταρα και αγχος...!!!
τα περασα γλυκια μου και ξερω πως ειναι,εγω μπορω να πω πως δεν ειχα λιγο αγχος αλλα πολυ... θα πανε ομως ολα καλα αυτη τη φορα...και τον Απριλιο θα κρατας τη μπουμπουκα σου αγκαλιτσα!!!

330ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Νοε 26, 2011 11:12 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιανακι κοριτσαρα ,ευχομαι ολοψυχα να ερθει συντομα το δευτερο μωρακι που τοσο πολυ θελεις!!!!!!Και θα ερθει σιγουρα συντομα!Γι αυτο ξεγραψε την κιουρια πεθερα τελειως απο τα εγκεφαλικα σου κυτταρα και μεινε χαλαρη και ηρεμη με τον αντρα σου και παντα ο επιμενων νικα.μην ξεχνας!!



minubaki έγραψε:κλειω μου λογικο ειναι να νιωθεις και Αγωνια και λαχταρα και αγχος...!!!
τα περασα γλυκια μου και ξερω πως ειναι,εγω μπορω να πω πως δεν ειχα λιγο αγχος αλλα πολυ... θα πανε ομως ολα καλα αυτη τη φορα...και τον Απριλιο θα κρατας τη μπουμπουκα σου αγκαλιτσα!!!

Ξερεις Μινα,ναι οσο φουσκωνω..τωρα φαντασουν φαινομαι σαν 5 μηνων...θελω να την νιωθω καθε μερα να ειμαι ηρεμη..ειναι μικρουλα ακομα σε κανα δυο βδομαδες θα την αισθανομαι πιο εντονα.!Απο την αλλη λεω αντε να περασει ο καιρος να ερθει η κορακλα μου να φυγουν κ ολες οι σκεψεις που κατα καιρους και αθελα μπαινουν στο μυαλο...Εδω τετοιες σκεψεις εχουν γυναικες που ολα τους πηγανε καλα,δε θα εχω εγω που ειχα μια ασχημη καταληξη στο γιοκα μου?Λογικο ειναι...και παλι καλα που ειμαι αρκετα λογικη κ προσγειωνομαι και ισσοροπω....!Αντε θα περασει ο καιρος!Να ερχονται Χριστουγεννα!Και μετα η β επιπεδου!!!!ολα θα πανε ομορφα.εχω πιστη!

331ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Νοε 26, 2011 11:21 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Τατιανακι κοριτσαρα ,ευχομαι ολοψυχα να ερθει συντομα το δευτερο μωρακι που τοσο πολυ θελεις!!!!!!Και θα ερθει σιγουρα συντομα!Γι αυτο ξεγραψε την κιουρια πεθερα τελειως απο τα εγκεφαλικα σου κυτταρα και μεινε χαλαρη και ηρεμη με τον αντρα σου και παντα ο επιμενων νικα.μην ξεχνας!!

λεω αντε να περασει ο καιρος να ερθει η κορακλα μου να φυγουν κ ολες οι σκεψεις που κατα καιρους και αθελα μπαινουν στο μυαλο...Εδω τετοιες σκεψεις εχουν γυναικες που ολα τους πηγανε καλα,δε θα εχω εγω που ειχα μια ασχημη καταληξη στο γιοκα μου?Λογικο ειναι...και παλι καλα που ειμαι αρκετα λογικη κ προσγειωνομαι και ισσοροπω....!Αντε θα περασει ο καιρος!Να ερχονται Χριστουγεννα!Και μετα η β επιπεδου!!!!ολα θα πανε ομορφα.εχω πιστη!

Κλειω μου,ειναι λογικο να σκεφτεσαι ετσι...Θα ησουν και αντε γεια αν δεν σκεφτοσουν ολα αυτα...Αλλα δε θα συμβει τιποτα το κακο....Θα δεις θα βγαλεις μια κορη ξανθια γαλανοματα σα τον γιο σου...Και μετα θα μας λες...Ρε Τατιανα...μου εχει χεσει ολο το σπιτι και μου αρεσει,τι να κανω???χαχαχ..
Οσο για την κιουρια,μεχρι στιγμης δεν με νοιαζει,και θα προσπαθησω να μη με νοιαζει...οξω απο την ζωη μου και το παιδι μου...

332ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Νοε 26, 2011 4:21 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας και πάλι!!!
και εγώ το νιώθω που και που το μωρό.επίσης ανυπομονώ να περάσει ο καιρός το ίδιο με εσάς.θέλω να δω πως θα είναι,το βλέμμα ,τα πάντα!που θα πάει θα περάσει ο καιρός!!!καλό δεύτερο τρίμηνο κορίτσια, να μας πάνε όλα καλά. flower

333ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Νοε 27, 2011 1:39 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
blackrose έγραψε:Τατιανακι κοριτσαρα ,ευχομαι ολοψυχα να ερθει συντομα το δευτερο μωρακι που τοσο πολυ θελεις!!!!!!Και θα ερθει σιγουρα συντομα!Γι αυτο ξεγραψε την κιουρια πεθερα τελειως απο τα εγκεφαλικα σου κυτταρα και μεινε χαλαρη και ηρεμη με τον αντρα σου και παντα ο επιμενων νικα.μην ξεχνας!!

λεω αντε να περασει ο καιρος να ερθει η κορακλα μου να φυγουν κ ολες οι σκεψεις που κατα καιρους και αθελα μπαινουν στο μυαλο...Εδω τετοιες σκεψεις εχουν γυναικες που ολα τους πηγανε καλα,δε θα εχω εγω που ειχα μια ασχημη καταληξη στο γιοκα μου?Λογικο ειναι...και παλι καλα που ειμαι αρκετα λογικη κ προσγειωνομαι και ισσοροπω....!Αντε θα περασει ο καιρος!Να ερχονται Χριστουγεννα!Και μετα η β επιπεδου!!!!ολα θα πανε ομορφα.εχω πιστη!

Κλειω μου,ειναι λογικο να σκεφτεσαι ετσι...Θα ησουν και αντε γεια αν δεν σκεφτοσουν ολα αυτα...Αλλα δε θα συμβει τιποτα το κακο....Θα δεις θα βγαλεις μια κορη ξανθια γαλανοματα σα τον γιο σου...Και μετα θα μας λες...Ρε Τατιανα...μου εχει χεσει ολο το σπιτι και μου αρεσει,τι να κανω???χαχαχ..
Οσο για την κιουρια,μεχρι στιγμης δεν με νοιαζει,και θα προσπαθησω να μη με νοιαζει...οξω απο την ζωη μου και το παιδι μου...


Κουκλινα μου θα την παρω την μπεμπα και θα ερθω πανω να σας βρω με τον φατσουλινο σου!!!χαχαχα ας μου χεσει το σπιτι δεν με νοιαζει καθολου!!!!
Ετσι,γραψτην ,γιατι θα εισαι κ πιο καλα με τον αντρα σου μετα...και θα τον κερδιζεις πιο ευκολα!



evigiorgos έγραψε:γεια σας και πάλι!!!
και εγώ το νιώθω που και που το μωρό.επίσης ανυπομονώ να περάσει ο καιρός το ίδιο με εσάς.θέλω να δω πως θα είναι,το βλέμμα ,τα πάντα!που θα πάει θα περάσει ο καιρός!!!καλό δεύτερο τρίμηνο κορίτσια, να μας πάνε όλα καλά. flower

Γεια σου Ευη!δεν εχεις τικερακι κ δε θυμαμαι ποσων εβδομαδων εισαι..!Αλλα οπως κ να χει η ανυπομονησια μας μοιραζεται!!Καλο δευτερο τριμμηνο!Εγω σημερα ειμαι 16+5 ημ. Κανονικα...και καπου διαβασα οτι απτην 18η εβδομαδα ξεκιναει ο 5ος μηνας..Αλλα τη μια λεω να πηγαινω με βαση το τικερακι μου,την αλλη με βαση τον γιατρο μου κ τν εμβρυολογο που βρηκανε 5 μερες τη συλληψη νωριτερα.Ποιο ειναι το σωστο μετρημα τελικα???????! Rolling Eyes

334ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Νοε 27, 2011 3:12 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε Κλειω θυμαμι που ελεγες οτι δεν ειχες καθολου πρηξιμο στο στηθος...Ακομη κι οταν εμαθες και ειδες και σακο...τι συμπτωματα ειχες?Ειχες κανενα?
Αν και τωρα νιωθω οτι θα μου ερθει η μαμημενη...αχαχαχ...Νext month.

335ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Νοε 27, 2011 4:39 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελα Τατι,...και στην πρωτη και στην τωρινη εγκυμοσυνη δεν ειχα κανενα συμπτωμα!!Μονο τα πονακια χαμηλα και τα οποια αρχισαν με την καθυστερηση κυριως τα πολλα.Καλα στηθος σε αυτη την εγκυμοσυνη καθολου πονος..αυτο το μηνα φουσκωσε κ πονος νορμαλ!
Μωρη??? Εχεις κανενα προαισθημα??? Μακαρι να εισαι στο ευχομαι!!

336ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Νοε 27, 2011 4:44 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Ελα Τατι,...και στην πρωτη και στην τωρινη εγκυμοσυνη δεν ειχα κανενα συμπτωμα!!Μονο τα πονακια χαμηλα και τα οποια αρχισαν με την καθυστερηση κυριως τα πολλα.Καλα στηθος σε αυτη την εγκυμοσυνη καθολου πονος..αυτο το μηνα φουσκωσε κ πονος νορμαλ!
Μωρη??? Εχεις κανενα προαισθημα??? Μακαρι να εισαι στο ευχομαι!!

Οχι τιποτα,κανενα προαισθημα...Και δε νομιζω να ειμαι γιατι αρχισαν λιγο τα πονακια τωρα χαμηλα...Νομιζω οτι θα αδιαθετισω..

337ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Νοε 27, 2011 4:53 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποτε μη λες ποτε κοριτσι!Εγω σου το ευχομαι!Θα δειξει! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472

338ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Νοε 27, 2011 5:01 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Ποτε μη λες ποτε κοριτσι!Εγω σου το ευχομαι!Θα δειξει! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472

Αχ,μακαρι αλλα και να μην ειμαι δε θα τα βαψω μαυρα....Χαχαχ..

339ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Νοε 29, 2011 4:40 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια μου καλησπερα!!!
Σημερα πηγαμε στο γιατρο!!! Αχ αχ η ζουζουνα μου ειναι 17 εβδομαδων και μεγαλωνει και ειναι κουκλα!! Μας μουτζωνε κιολας κ με τα δυο της τα χερακια!! Χαχαχα! ολα πανε καλα ειπε ο γιατρος μας,μας εκανε καλο ελεγχο ολα τα οργανακια!Μας παινεψε και την κοιλιτσα!Μας εδωσε συγχαρητηρια που πηραμε μισο κιλο!!!!!
Επομενο ραντεβου πριν τα Χριστουγεννα!!
Καλες γιορτες να εχουμε και να μπαινετε να τα λεμε κοριτσομανουλες Μαιου!!Να μας πανε ολα καλα!!
Φιλακια στις κοιλιτσες σας και μη!

Υ.Γ :επιτελους θα βαψω κ μαλλι!Ανταυγειες σας ερχομαι συντομα!!θα χτυπησω πολλες πολλες καταξανθες!Να βγαλω το αχτι μου χιχι χι!Κι αλλο ξανθια...αλλα οχι βλαμμενη! santa santa santa

340ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Νοε 30, 2011 7:57 am

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια!!!Ελπίζω να είστε όλες καλα!Εχω πολύ καιρό να μπω δυστυχως, πολλές ώρες δουλεια και μετά τέζα στο κρεβάτι.Η αυχενική μας βγήκε καλή αλλα το φύλο δεν το είδαμε ακόμα.Ηταν νωρίς.Τωρα στο επόμενο ραντεβού στης 12/12!!Ανυπομονώ!Από τότε που μπήκα στον 4 υποφέρω από απίστευτους πονοκεφάλους που δεν περνάνε με τίποτα.Ακόμα και την νύχτα!Ούτε ντεπόν ούτε τίποτα δεν με πιάνει... Crying or Very sad Βρε κορίτσια έχω συνεχώς κάτι σαν τσιμπήματα στην κοιλιά χαμηλά αλλά και στο σημείο περίπου του αφαλού.Ο γιατρός είπε ότι είναι φυσιολογικά αλλά εγώ με το παραμικρό αγχώνομαι!Εσείς τι νιώθετε?αυτό το άγχος δεν παλεύεται δεν με αφήνει να χαρώ την εγκυμοσύνη μου!!!

341ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Νοε 30, 2011 12:56 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marin! έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!!Ελπίζω να είστε όλες καλα!Εχω πολύ καιρό να μπω δυστυχως, πολλές ώρες δουλεια και μετά τέζα στο κρεβάτι.Η αυχενική μας βγήκε καλή αλλα το φύλο δεν το είδαμε ακόμα.Ηταν νωρίς.Τωρα στο επόμενο ραντεβού στης 12/12!!Ανυπομονώ!Από τότε που μπήκα στον 4 υποφέρω από απίστευτους πονοκεφάλους που δεν περνάνε με τίποτα.Ακόμα και την νύχτα!Ούτε ντεπόν ούτε τίποτα δεν με πιάνει... Crying or Very sad Βρε κορίτσια έχω συνεχώς κάτι σαν τσιμπήματα στην κοιλιά χαμηλά αλλά και στο σημείο περίπου του αφαλού.Ο γιατρός είπε ότι είναι φυσιολογικά αλλά εγώ με το παραμικρό αγχώνομαι!Εσείς τι νιώθετε?αυτό το άγχος δεν παλεύεται δεν με αφήνει να χαρώ την εγκυμοσύνη μου!!!


Ρε κοριτσι οχι τοσο αγχος βρε χαλαρωσε και απολαυσε....για τους πονοκεφαλους να μιλησεις στο γιατρο σου αν δεν σε πιανουν και τα ντεπον....(μη το παρακανεις!)....κι εγω εχχω αρκετες φορες...αλλα παλευονται,οταν δεν αντεχω παιρνω ντεπον και ηρεμω...τσιμπηματακια δεν εχω...ισως επειδη ειναι η δευτερη εγκυμοσυνη στην πρωτη ειχα,δηλαδη τα ενιωθα πιο καλα,ισως τωρα να μην τα αισθανομαι(ειναι επειδη μεγαλωνει η μητρα γι αυτο σου ειπε ειναι φυσιολογικο).....αλλα εχω τραβηγματα στα πλαινα της κοιλιας μου αρκετα γερα......φανταζομαι που θα φτασει!!!!!.....Να μην αγχωνεσαι γιατι το νιωθει το μωρο και το αγχος και το στρες μας και ολα....ποσο μαλλον τωρα που μεγαλωνουν!!!!!!!!

342ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Νοε 30, 2011 1:44 pm

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με το καλο κοριτσακια!

343ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Νοε 30, 2011 1:58 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annaki έγραψε:με το καλο κοριτσακια!


ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472

344ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Δεκ 04, 2011 2:12 am

Marsta

Marsta
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσακια!!!
Εχω και εγώ πολύ καιρό να μπω. Κι εγώ όλα καλά δεν εχω σχεδον κανένα σύμπτωμα πια εκτός από κάτι πονάκια στο άσχετο.
Επόμενο ραντεβού με γιατρό τέλη δεκέμβρη.
Ξεκίνησα δουλειά τη Παρασκευή μετά από ένα χρόνο απουσίας λόγω εξαμήνου μητρότητας και πολύ μου άρεσε. Μου ειχε λείψει αφάνταστα η δουλειά. Και τώρα σκέφτομαι πως θα πρέπει να ξανακάτσω άλλο ένα χρόνο κλεισμένη με το καινούριο μπεμπέ και τρελαινομαι!!! Rolling Eyes

345ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty καινουργια στο φορουμ Κυρ Δεκ 04, 2011 2:51 am

jinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσαρες ειμαι καινουργια στο φορουμ και πολυ καινουργια μαμα.ειμαι στην 15η εβδομαδα στο πρώτο μου μωράκι (αγοράκι κατα την αυχενική που έγινε πριν 15 μέρες) και ζω με πολλα άγχη για το μωρο μου και μεγαλη συναισθηματική φόρτιση.χαίρομαι πολύ που θα βρισκόμαστε όλες εδώ και θα μιλάμε για τα παιδάκια μας. θα χαρώ να μου λύνετε και να σας λύνω τισ απορίεσ.
φιλιά

346ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Δεκ 04, 2011 7:23 am

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια γεια σας, αν και ανηκω στην ομαδα ιουνιου-ιουλιου, σας διαβαζω κ εσας γιατι ειμαι πιο κοντα, γενναω αρχες Ιουνιου,πρωτα ο Θεος, ειμαι 13,5 εβδομαδων.οποτε μου αρεσει να βλεπω τι γινετε κ λιγο αργοτερα!!!
Σας φιλω ολες!!!

347ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Δεκ 05, 2011 10:42 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα καλησπερα σε ολες!...αν και θα σας δω μετα απο καιρο παλι φανταζομαι δεν πολυμπαινετε! Razz
Jinaki καλωσηρθες καινουρια μαμα!τζινα ειναι και το ονομα σου? μην αγχωνεσαι ολες τα περναμε και ολες λιγο πολυ εχουμε τα αγχη μας ακομη και σε δευτερη εγκυμοσυνη!!!
Εγω κοριτσια εχτες ειχα τραπεζι και μαγειρευα οοοολη μερα...το βραδυ ημουν τεζα!!!! κουραση πολυ αλλα ολα πηγανε καλα! οσοι με ειδαν,με ειδαν με μια κοιλιτσα που φαινοταν για 5 μηνων ηδη!!! φουσκωσαααααα!!!!! πονακια αραια κ που εχω, κιλα δοξα το θεο δεν βαζω προς το παρον,πονοκεφαλοι με πιανουν αλλα προσπαθω να τους παλευω,παιρνοντας με ο υπνος!!!!!!!!

Τα νεα σας!!!! μαρστα μου σιγουρα αλλος ενας χρονος σε κανει απτη μια να "κλεινεσαι" ξανα ...αλλα ειναι γλυκος ο σκοπος!!!! flower

Εγω δεν δουλευω,ειμαι στο κλαμπ των ανεργων εδω κ λιγο καιρο οπως ξερετε,η αληθεια ειναι εχω πολυυυυυυυ καιρο να καθησω και μου φαινεται περιεργο,αλλα μιας που συνεπεσε μετα η εγκυμοσυνη δεν με ενοχλει και τοσο!!!!Το μετα ειναι που σκεφτομαι....μετα τους πρωτους μηνες με το μωρακι μου ,να δουλεψω και παλι,αλλα ως τοτε απλα θα απολαυσω την ωραιοτερη περιοδο της ζωης μιας γυναικας!

Σας φιλω κοριτσακια,Καστορια να ερχεσαι να τα λεμε!κι εγω με πητ αρχες Μαιου ,πιθανοτερο να γεννησω τελη Απριλη λογω προηγουμενης καισαρικης...! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472

348ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Δεκ 05, 2011 12:22 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!!!
Marsta εγω πηγα για δουλεια μετα απο την εγκυμοσυνη και την αδεια και ΦΡΙΚΑΡΑ! εμεινα μεχρι τριων μηνων και τωρα σταματησα παλι λογω της επικινδυνοτητας της εγκυομοσυνης και της περιδεσης. Ειναι η καλυτερη μου!!! Κοιμαμαι ολο το πρωι ως τις 11-12 που ειχα να κοιμηθω 18 μηνες απο τοτε που γεννησα τη μικρη δηλαδη. Λιωνω στα σηριαλ στον υπολογιστη, και γενικα ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! Μου λειπει ξεκουραση και το καταλαβαινω τωρα..
Κι εγω νιωθω κατα καιρους τσιμπηματακια στην κοιλια. Και η ορεξη μου εχει αυξηθει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! Ελεγα μηπως τη γλιτωνα αλλα αν συνεχισω με τους ρυθμους αυτους, καηκα!!! Βεβαια εχω παρει 1,5 κιλο μονο, αλλα τωρα αρχιζουν τα δυσκολα!!!! ΠΕΙΝΑΩΩΩΩ, βασικα εχω παθει το εξης. Ο,τι βλεπω στην τηλεοραση απο φαγητα, θελω να τα φαω!!! Εκεινο το chef on air, jamie oliver, ακομα και το master chef, με καταστρεφει.. μετα θελω να φαω ολο το συμπαν. Βεβαια κρατιεμαι μετα βιας αλλα δε μπορω να μην τρωω βραδυ τιποτα οπως εκανα ως τωρα.. Ελπιζω να κρατηθω και να μη γινω γουρουνιτσα γιατι μετα αντε να συμμαζευτει η διδυμο-κοιλια.. Βεβαια μια πλαστικουλα και το προβλημα λυνεται.. χα! Με τα λεφτα που θα γλιτωσω με το θηλασμο, το πολυ πολυ θα την κανω.. ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 215994
Δεν περναει ο καιρος, θελω να περασει, αν γινεται και τωρα να εμπαινα στον 9ο...
Χαιρετισμους σε ολες!!!

349ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Δεκ 05, 2011 11:14 pm

jinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
blackrose έγραψε:Καλησπερα καλησπερα σε ολες!...αν και θα σας δω μετα απο καιρο παλι φανταζομαι δεν πολυμπαινετε! Razz
Jinaki καλωσηρθες καινουρια μαμα!τζινα ειναι και το ονομα σου? μην αγχωνεσαι ολες τα περναμε και ολες λιγο πολυ εχουμε τα αγχη μας ακομη και σε δευτερη εγκυμοσυνη!!!
Εγω κοριτσια εχτες ειχα τραπεζι και μαγειρευα οοοολη μερα...το βραδυ ημουν τεζα!!!! κουραση πολυ αλλα ολα πηγανε καλα! οσοι με ειδαν,με ειδαν με μια κοιλιτσα που φαινοταν για 5 μηνων ηδη!!! φουσκωσαααααα!!!!! πονακια αραια κ που εχω, κιλα δοξα το θεο δεν βαζω προς το παρον,πονοκεφαλοι με πιανουν αλλα προσπαθω να τους παλευω,παιρνοντας με ο υπνος!!!!!!!!

Τα νεα σας!!!! μαρστα μου σιγουρα αλλος ενας χρονος σε κανει απτη μια να "κλεινεσαι" ξανα ...αλλα ειναι γλυκος ο σκοπος!!!! flower

Εγω δεν δουλευω,ειμαι στο κλαμπ των ανεργων εδω κ λιγο καιρο οπως ξερετε,η αληθεια ειναι εχω πολυυυυυυυ καιρο να καθησω και μου φαινεται περιεργο,αλλα μιας που συνεπεσε μετα η εγκυμοσυνη δεν με ενοχλει και τοσο!!!!Το μετα ειναι που σκεφτομαι....μετα τους πρωτους μηνες με το μωρακι μου ,να δουλεψω και παλι,αλλα ως τοτε απλα θα απολαυσω την ωραιοτερη περιοδο της ζωης μιας γυναικας!

Σας φιλω κοριτσακια,Καστορια να ερχεσαι να τα λεμε!κι εγω με πητ αρχες Μαιου ,πιθανοτερο να γεννησω τελη Απριλη λογω προηγουμενης καισαρικης...! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 417472


ναι blackrose τζινα με λενε.και καλώς σας βρήκα!!είναι πολύ παρήγορο αθτό το γκρουπάκι..και χτες που λετε κοριτσια πηγα στο νοσοκομειο να κανω μια ερευνητικη τι γινεται και τι πληρωνεισ γιατι μαλλον λόγω οικονομικων σε δημοσιο με βλέπω να γενάω.και μου ειπε η γιατρος οτι έχω χαμηλό πλακούντα. και θέλει πάαααρα πολύ προσοχή. τι είναι αυτό τωρα πάλι ρε κορίτσια..εχει συμβεί σε καμία??

350ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 Empty ciaooooooo Τρι Δεκ 06, 2011 9:29 am

silia

silia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ciaoooooo a tutte le belle mamme!!!!

brave se oles mas SmileSmile o maios mou fainetai mia xara mhnas gia na gennhsoume SmileSmileSmile ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 14 654316

filakia apo italia

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις