Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
490 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 490 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

301ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Νοε 14, 2011 2:54 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φρου-Φρου έγραψε:Γεια σας και από εμένα. Έκανα την αυχενική πριν δύο εβδομάδες και όλα ήταν μια χαρά. Έχουμε αγοράκι!!! Είναι το πρώτο μας παιδάκι και ελπίζω να πάνε όλα καλά. Η κοιλίτσα μου έχει μεγαλώσει αρκετά, δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο είναι φυσιολογικό...Καλή δύναμη σε όλες μας.

με το καλο!!!!!!! εεε στον 4ο ειμαστε, να μην αρχισει η κοιλιτσα να μεγαλωνει??? φυσιολογικοτατο ειναι!

302ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Νοε 14, 2011 2:56 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια, οι εγκυουλες του Απριλιου 2012 αρχισαν ηδη σιγα σιγα να νιωθουν τα μωρακια τους.. ποτε λετε να τα ακουσουμε κι εμεις??? το πρωτο το ειχα ακουσει τη 18η εβδομαδα, στο δευτερο λενε νωριτερα το ακους.. στα διδυμα ακομα πιο νωρις. Ακουσα χθες το βραδυ κατι φουρφουρητα και σιγουρα νιωθω παλμο στην κοιλια λες και χτυπαει η καρδια μου στην κοιλια μου, μαλλον ακουω τον παλμο του πλακουντα..ανυπομονω να τα ακουσουμε..!!!!

303ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Νοε 14, 2011 3:20 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτο με τν παλμο του πλακουντα δν το ηξερα!!!!Και κοιταζα την κοιλιτσα μου και εβλεπα να εχει παλμους κ ελεγα μπα τοσο δυνατα χτυπα η καρδια μου????????
Ωπου να ναι θα μας κανουν τσα!!
Καλημεραααααααα!

304ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Νοε 15, 2011 6:25 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:Αυτο με τν παλμο του πλακουντα δν το ηξερα!!!!Και κοιταζα την κοιλιτσα μου και εβλεπα να εχει παλμους κ ελεγα μπα τοσο δυνατα χτυπα η καρδια μου????????
Ωπου να ναι θα μας κανουν τσα!!
Καλημεραααααααα!


γειά σας και πάλι.εμείς κάναμε αυχενική διαφάνεια και στις 23 έχουμε πάλι ραντεβού!εγώ το νιώθω ήδη το μωρό!δηλαδή πιστεύω πως είναι αυτό γιατί δεν έχω ξανανιώσει έτσι. Laughing μήπως γνωρίζει κάποια άπο εσάς για την έμμεση coops ?

305ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Νοε 15, 2011 6:28 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evigiorgos έγραψε:
blackrose έγραψε:Αυτο με τν παλμο του πλακουντα δν το ηξερα!!!!Και κοιταζα την κοιλιτσα μου και εβλεπα να εχει παλμους κ ελεγα μπα τοσο δυνατα χτυπα η καρδια μου????????
Ωπου να ναι θα μας κανουν τσα!!
Καλημεραααααααα!


γειά σας και πάλι.εμείς κάναμε αυχενική διαφάνεια και στις 23 έχουμε πάλι ραντεβού!εγώ το νιώθω ήδη το μωρό!δηλαδή πιστεύω πως είναι αυτό γιατί δεν έχω ξανανιώσει έτσι. Laughing μήπως γνωρίζει κάποια άπο
εσάς για την έμμεση coops ?


blackrose σου εύχομαι με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά σου τη μπεμπούλα σου!φρου φρου με το καλό και εσύ το μπέμπη σου!εμένα τα έχουν πάρει όλοι στο κρανίο που δε θέλω να μάθω και μιλάμε το διασκεδάζω πολύ Twisted Evil

306ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Νοε 15, 2011 10:09 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evigiorgos έγραψε:
evigiorgos έγραψε:
blackrose έγραψε:Αυτο με τν παλμο του πλακουντα δν το ηξερα!!!!Και κοιταζα την κοιλιτσα μου και εβλεπα να εχει παλμους κ ελεγα μπα τοσο δυνατα χτυπα η καρδια μου????????
Ωπου να ναι θα μας κανουν τσα!!
Καλημεραααααααα!


γειά σας και πάλι.εμείς κάναμε αυχενική διαφάνεια και στις 23 έχουμε πάλι ραντεβού!εγώ το νιώθω ήδη το μωρό!δηλαδή πιστεύω πως είναι αυτό γιατί δεν έχω ξανανιώσει έτσι. Laughing μήπως γνωρίζει κάποια άπο
εσάς για την έμμεση coops ?

blackrose σου εύχομαι με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά σου τη μπεμπούλα σου!φρου φρου με το καλό και εσύ το μπέμπη σου!εμένα τα έχουν πάρει όλοι στο κρανίο που δε θέλω να μάθω και μιλάμε το διασκεδάζω πολύ Twisted Evil

Ευη με το καλο και σε σενα!!το μπεμπη ή την μπεμπα!!Αστους να τα παιρνουν!Η επιλογη ειναι δικη σας!Βεβαια ,εγω ΔΕ θα αντεχα να μη μαθω!!!!!

Παντως σας γραφω αρκετα συγκινημενη,γιατι πριν οπως την αραξα στο καναπε μου....ενιωσα ενα απαλο τακ τακ χαμηλα στην κοιλια!Λεω,ωπα γνωριμο αυτο το απαλο τακ τακ...Μεχρι να το σκεφτω να το παλι!Το οποιο επιβεβαιωσε οτι δεν ηταν η φαντασια μου,αλλα η μπεμπα μου!!Εστειλα μηνυμα στον αντρα μου,ο οποιος ειναι μαγαζι,του το ειπα....και η απαντηση του ηταν: χαρηκα..μου ρχεται να κλαψω! Εκλαψα εγω γι αυτον!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 215994

Η μπεμπα μου ειναι 5 μερες πιο μπροστα απο το τικερακι μου.Η συλληψη ειχε γινει νωριτερα.Δηλαδη τωρα ειναι σαν να ειμαι 15 εβδομαδων ακριβως. ...γι αυτο την ενιωσα...μεγαλωσε!Ειμαι σιγουρη οτι ηταν η μπεμπουκα μου! I love you

307ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Νοε 15, 2011 11:18 am

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
matina.karvela έγραψε:
raina έγραψε:
matina.karvela έγραψε:Γεια σας κορίτσια..ειμαι η Ματινα εχω ενα αγορακι 3 χρονων και ειμαι εγκυος περιμένοντας το δεύτερο παιδάκι μου τον Μαιο με πιθανή ημερομηνία 19/05!
Αυριο ετοιμάζομαι για αυχενική διαφάνεια και η αλήθεια ειναι οτι εχω αγχωθει λιγάκι.....

Καλώς ήρθες Ματίνα και με το καλό το καινούριο σας μωράκι! Very Happy Κι εμείς περιμένουμε το δεύτερο μπεμπέ μας κι ανυπομονούμε σαν τρελοί! Την αυχενική την κάναμε χθες στο Λητώ και δόξα τον Θεό μας βγήκε πολύ καλή. Ελπίζω κι η δική σας Wink Να μας πεις νέα σου cheers Α...αλήθεια, πού γεννάτε;;;

Γεια σου raina σε ευχαριστώ πολύ, επίσης και σε εσένα με το καλό να υποδεχθείτε το μωράκι σας!! Εκανα την αυχενική μου και δόξα το θεο ολα καλα, το φύλο δεν το είδαμε ακόμη τέλος του μηνα θα το δουμε σίγουρα!!ο γιατρός μου είναι στο ρεα,και στο Ιασω, μαλλον στο ρεα θα γεννησω!!!
Θα είμαστε σε επαφή λοιπόν μήπως και βρεθούμε στο μαιευτήριο! Πλάκα θά'χει Very Happy Εμένα για το φίλο μου είπαν μάλλον αγοράκι όπως το πρώτο μου αν και δεν είναι στάνταρ ακόμη...θα δείξει Wink

308ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Νοε 16, 2011 2:26 am

annou

annou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κορίτσια!Είμαι και εγώ εγκυος και έχω μια κορούλα 2 ετών.Εχω ΠΗΤ 07-06 αλλά στην πρώτη εγκυμοσύνη γέννησα 36η εβδομάδα και ο γιατρός μου είπε οτι και αυτή την φορά μαλλον θα έχουμε πάλι τα ίδια(έιχα προωρες συσπάσεις και ήμουν 2 εβδομάδες στο νοσοκομείο μέχρι να μπώ 36η εβδομάδα)οπότε μέσα Μαιού υπολογίζουμε -πρώτα ο Θεος- να γεννήσουμε.Τώρα είμαι 11 εβδομάδα και σας παρακολουθώ.Φιλιά σε όλες και όλες να έχουμε μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

309ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Νοε 16, 2011 1:47 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
annou έγραψε:Γεια σας κορίτσια!Είμαι και εγώ εγκυος και έχω μια κορούλα 2 ετών.Εχω ΠΗΤ 07-06 αλλά στην πρώτη εγκυμοσύνη γέννησα 36η εβδομάδα και ο γιατρός μου είπε οτι και αυτή την φορά μαλλον θα έχουμε πάλι τα ίδια(έιχα προωρες συσπάσεις και ήμουν 2 εβδομάδες στο νοσοκομείο μέχρι να μπώ 36η εβδομάδα)οπότε μέσα Μαιού υπολογίζουμε -πρώτα ο Θεος- να γεννήσουμε.Τώρα είμαι 11 εβδομάδα και σας παρακολουθώ.Φιλιά σε όλες και όλες να έχουμε μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μη ταλαιπωρηθείς και αυτή τη φορά!

310ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Νοε 16, 2011 1:50 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:
evigiorgos έγραψε:
evigiorgos έγραψε:
blackrose έγραψε:Αυτο με τν παλμο του πλακουντα δν το ηξερα!!!!Και κοιταζα την κοιλιτσα μου και εβλεπα να εχει παλμους κ ελεγα μπα τοσο δυνατα χτυπα η καρδια μου????????
Ωπου να ναι θα μας κανουν τσα!!
Καλημεραααααααα!


γειά σας και πάλι.εμείς κάναμε αυχενική διαφάνεια και στις 23 έχουμε πάλι ραντεβού!εγώ το νιώθω ήδη το μωρό!δηλαδή πιστεύω πως είναι αυτό γιατί δεν έχω ξανανιώσει έτσι. Laughing μήπως γνωρίζει κάποια άπο
εσάς για την έμμεση coops ?

blackrose σου εύχομαι με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά σου τη μπεμπούλα σου!φρου φρου με το καλό και εσύ το μπέμπη σου!εμένα τα έχουν πάρει όλοι στο κρανίο που δε θέλω να μάθω και μιλάμε το διασκεδάζω πολύ Twisted Evil

Ευη με το καλο και σε σενα!!το μπεμπη ή την μπεμπα!!Αστους να τα παιρνουν!Η επιλογη ειναι δικη σας!Βεβαια ,εγω ΔΕ θα αντεχα να μη μαθω!!!!!

Παντως σας γραφω αρκετα συγκινημενη,γιατι πριν οπως την αραξα στο καναπε μου....ενιωσα ενα απαλο τακ τακ χαμηλα στην κοιλια!Λεω,ωπα γνωριμο αυτο το απαλο τακ τακ...Μεχρι να το σκεφτω να το παλι!Το οποιο επιβεβαιωσε οτι δεν ηταν η φαντασια μου,αλλα η μπεμπα μου!!Εστειλα μηνυμα στον αντρα μου,ο οποιος ειναι μαγαζι,του το ειπα....και η απαντηση του ηταν: χαρηκα..μου ρχεται να κλαψω! Εκλαψα εγω γι αυτον!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 215994

Η μπεμπα μου ειναι 5 μερες πιο μπροστα απο το τικερακι μου.Η συλληψη ειχε γινει νωριτερα.Δηλαδη τωρα ειναι σαν να ειμαι 15 εβδομαδων ακριβως. ...γι αυτο την ενιωσα...μεγαλωσε!Ειμαι σιγουρη οτι ηταν η μπεμπουκα μου! I love you

ε βέβαια λογικό είναι να συγκινηθεί!και ο άντρας σου και εσύ.δε θα το δώ αλλά είμαι σχεδόν σίγουρη πως είναι κορίτσι!έτσι νιώθω..θα δείξει!έχει καμιά από εσάς ακόμη αναγούλες?

311ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τετ Νοε 16, 2011 3:37 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαλοου! Αννου αντε κοπελα μου ,να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο!Να ερχεσαι να τα λεμε!!!
Ευη μου το ενστικτο της μανας λενε.....εγω περισυ ειχα πει μολις εμαθα οτι θα ναι αγορακι!Και τωρα στη μπεμπα ημουν σχεδον σιγουρη!
Αναγουλες δεν εχω,ελαχιστες πλεον....κι αυτες ξαφνικες!Αλλα ενα συμπτωμα που παρουσιαστηκε ειναι ο πονοκεφαλος κ ιδιως οι ημικρανιες,ευτυχως μετριας εντασης ,απλα ειναι κουραστικοι! Εσυ πως εισαι?εχεις αναγουλες?
Απο βαρος πως πατε κοριτσακια?Εγω σαν να πηρα μισο κιλο!αλλα δν ειμαι σιγουρη!η ζυγαρια μου με σνομπαρει μερικες φορες.αν καταφερω και βαλω μονο 8 ως το τελος καλα θα ειναι!
Αντε φιλακια.....αρχισε το γκρεις ανατομυ και μετα την πεφτω!

312ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Νοε 17, 2011 11:11 am

Marsta

Marsta
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Axxx ζηλευω που σας κλωτσανε, τι ωραιο συναισθημα, ανυπομονω.
Εγω αυριο 18:30 εχω την αυχενικη αλλά μάλλον ο αντρούλης μου δεν θα έρθει μαζί γιατί είναι άρρωστος χάλια. Φοβάμαι μη κολλήσω και εγω.
Blackrose πητ εχω 31/05 αλλά αν παω με καισαρική θα γεννήσω 2 βδομάδες νωριτερα.
Είναι ακόμα μικρούλι το δικό μου...
Θα μπω να σας πω τα νέα της αυχενικής!!! Φιλιά πολλά.

313ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Πεμ Νοε 17, 2011 11:20 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marsta έγραψε:Axxx ζηλευω που σας κλωτσανε, τι ωραιο συναισθημα, ανυπομονω.
Εγω αυριο 18:30 εχω την αυχενικη αλλά μάλλον ο αντρούλης μου δεν θα έρθει μαζί γιατί είναι άρρωστος χάλια. Φοβάμαι μη κολλήσω και εγω.
Blackrose πητ εχω 31/05 αλλά αν παω με καισαρική θα γεννήσω 2 βδομάδες νωριτερα.
Είναι ακόμα μικρούλι το δικό μου...
Θα μπω να σας πω τα νέα της αυχενικής!!! Φιλιά πολλά.



Και θα σε περιμενουμε να μαθουμε νεα που σιγουρα θα ειναι τελεια Μαρστα!!!!Μην αγχωνεσαι θα το νιωσεις το σπορακι σου περναει γρηγορα ο καιρος!!!!!εγω δεν καταλαβα ποτε εφτασα 15 εβδομαδα!!!!!!!!!!!Η Παναγια να μας προσεχει ολες μας!!!! flower

314ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Νοε 19, 2011 8:42 am

mpompotsalaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα σε ολες σας!!!!!! ειμαι καινουρια εδω....θα ειμαι κι εγω μια μανουλα του μαιου 2012.... να ευχηθω σε ολες μας να μας πανε ολα καλα τους επομενους (πρωτογνωρους για μενα) μηνες!!!! ξεχασα....ΠΗΤ 25/5/12 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 654316

315ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Νοε 19, 2011 2:07 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpompotsalaki έγραψε:καλησπερα σε ολες σας!!!!!! ειμαι καινουρια εδω....θα ειμαι κι εγω μια μανουλα του μαιου 2012.... να ευχηθω σε ολες μας να μας πανε ολα καλα τους επομενους (πρωτογνωρους για μενα) μηνες!!!! ξεχασα....ΠΗΤ 25/5/12 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 654316

Καλωσηρθες,ειμαι η Κλειω περιμενω το δευτερο.το ονομα σου ?το πρωτο ε?αντε με το καλο!μαθατε τι ειναι? Οτι καλυτερο και θα τα λεμε συχνα οσο φουσκωνουν οι κοιλιτσες! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 654316

316ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Κυρ Νοε 20, 2011 4:55 pm

Marsta

Marsta
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Mpompotsalaki καλωσήρθες στη παρεούλα μας.
Εκανα αυχενική όλα καλά μάλλον αγοράκι είπε ο γιατρός, αλλά να μην το δέσω και κόμπο. Μόνο είδε ότι έχω κάποιες συσπάσεις (από την κούραση μου είπε) και θέλει προσοχή.
Ήταν πολύ γλυκούλι το σποράκι.
Ξαναζώ το θαύμα I love you cheers

317ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Δευ Νοε 21, 2011 2:27 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marsta έγραψε:Mpompotsalaki καλωσήρθες στη παρεούλα μας.
Εκανα αυχενική όλα καλά μάλλον αγοράκι είπε ο γιατρός, αλλά να μην το δέσω και κόμπο. Μόνο είδε ότι έχω κάποιες συσπάσεις (από την κούραση μου είπε) και θέλει προσοχή.
Ήταν πολύ γλυκούλι το σποράκι.
Ξαναζώ το θαύμα I love you cheers

μπραβο κοριτσι μου!αντε με το καλο!....το αγορακι σας...συνηθως τα τσουτσουνακια τους δινουν παρον πολυ νωρις!χιχι!να πανε ολα καλα και ξεκουραση οσο μπορεις!
ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΕ ΚΛΩΤΣΗΣΕ!!!!
Ετρωγα τσουρεκακι μικρο με πραλινα...και τακ! ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΛΑ!ΑΛΛΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΦΑΝΕΙ,ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ!.....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΝΙΩΣΑ ΠΙΟ ΑΠΑΛΑ!ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ...ΕΙΧΕ 2 ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΑ!...ΟΠΟΤΕ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΤΙ ΑΠΕΒΑΛΑ Κ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΚΑΛΟ!!! φιλακια σε ολη την ομαδα!

318ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Νοε 22, 2011 7:44 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια γεια σας!
Σημερα ακουσα τη μπεμπα μου!Ηρθε η παραγγελια μου το ντοπλερ τσεπης και το χρησιμοποισα!! Αχ τι τελεια! Τικ τακ!150 παλμοι το λεπτο!Φοβερο μηχανημα!αξιζει!! Ηταν τελεια!Ακουσαμε την παρουσια της και ολα καλα! Τωρα ραντεβου την τριτη στο γιατρο!Παναγια μου σε ευχαριστω!

319ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Νοε 22, 2011 8:20 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακι μου χαιρομαι τοσο για σενα ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 417472

320ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Νοε 22, 2011 8:50 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσακι μου χαιρομαι τοσο για σενα ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 417472

Η χαρα σου για μενα ειναι δωρο! να σαι καλα ομορφια και να ερθει με το καλο το μωρακι σου! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 417472

321ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Νοε 22, 2011 8:53 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσακι μου χαιρομαι τοσο για σενα ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 417472

Η χαρα σου για μενα ειναι δωρο! να σαι καλα ομορφια και να ερθει με το καλο το μωρακι σου! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 417472

να σαι καλα κοριτσακι μου σ'ευχαριστω! παντα χαρες ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!

322ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Νοε 22, 2011 11:53 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια μου όμορφα καλησπέρα!!! Κι εγώ τα ένιωσα τα μωρουλίνια!!! Ιδιαίτερα το μικρούλι μου που είναι αριστερά!!! Το μεγάλο στα δεξιά ακόμα δεν έχει κλωτσήσει, έχει περισσότερο χώρο φαίνεται!!! Οταν ξαπλώνω το βράδυ και χαλαρώνω τελειως, τα ακούω.. Τι υπέροχο αίσθημα! Κι εγώ το είχα ξεχάσει το αίσθημα και το θυμήθηκα για τα καλα! Από κιλάκια κι εγώ ζυγίστηκα σήμερα και είμαι 58,4, έβαλα δηλαδή μισό κιλάκι κι εγώ περίπου.. Κι εμενα Κλειώ 8-10 μου είπε ο γιατρός για λόγους υγείας. Εκανα και την περιδεση και όλα καλά!
Φιλάκια σε ολες!

323ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Τρι Νοε 22, 2011 12:31 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωραια κουκλα ,ωραια τα νεα σου πολυ ομορφα σαν τα διδυμακια σου ,διπλη συγκινηση τελεια!!! Σημερα πηγα στη διατροφολογο...ειμαι 66.5,απο 71,5 σταθερα εχασα κ δν εβαλα.Και ολα πανε καλα!τωρα σειρα εχουν κ αλλες στην ομαδουλα να νιωσουν τα νινακια τους! Καλο 2τερο τριμμηνο σε ολες!!!!

324ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Παρ Νοε 25, 2011 11:35 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που ειναι οι μανουλες? Τι κανετε? Τα νεα σας?
Εγω και η μπεμπα μου δοξα το θεο μια χαρα!Απο θεμα εγκυμοσυνης....γιατι εχω εχω συναχι...μυτη βουλωμενη,φταρνισματα,δακρυα στα ματια κ ελαφρυς πονοκεφαλος!α! Και φωνη νταλικερη!
Πυρετο δεν εχω,ενα ντεπον πηρα σημερα κ εβαλα κ φυσιολογικο ορο στη μυτη..κανα δυο μερες ακομα κ θα φτιαξω ελπιζω!
Τη μπεμπα που κ που τη νιωθω οχι καθε μερα ομως,ειναι μικρουλα ακομα!Αλλα οταν την νιωθω με πιανει στο ξαφνικο εντελως!
Μακαρι να περνουσε ο καιρος τσακα τσακα με ενα κουμπι!Αλλα και παλι δεν καταλαβα ποτε εφτασα 16 εβδομαδων!!!!
Φιλακια σε ολες!!!

325ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! Σαβ Νοε 26, 2011 3:01 am

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα....!!!
κλειω μου κ εγω ετσι ανυπομονουσα να περασει ο καιρος κ οταν εφτασε η στιγμη λεω καλε ποτε περασε ο καιρος???
αξιζει η αναμονη παντως...
περαστικα σου ευχομαι κ να γινεις συντομα καλα...
ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 334590 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 334590 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 334590 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 334590 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 334590 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 !!!!!! - Σελίδα 13 334590

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις